Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#48151) jano_77 válasza joergie (#48141) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, de nekem 300 adott :K :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#48152) Angel1981 válasza emre (#48139) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi!

#48143 Joe-T: szintén!

#48146 scyllarus: szerinted miért írtam azt, amit? :U :))

[ Szerkesztve ]

(#48153) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok!

olcsii! Ha este megint lesz jó kis 7v7 csapat, ne hagyjatok ki! 22.00-től fent leszek!

Vagy ha máshová is beférnék, kérem szóljatok! nick:rolio

(#48154) jano_77 válasza jano_77 (#48151) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mitől függ vajon, hogy 50 vagy 300 goldot ad a kód? Klánban írják sorban, hogy 50 kaptak, majd egyik srác szintén 300. Haver szintén csak 50. Kapott itt még más is 300?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#48155) mefistofeles válasza jano_77 (#48154) üzenetére

Nekem 50 jött.... :((

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#48156) rolio1 válasza joergie (#48141) üzenetére


rolio1
tag

Köszönjük, az SG-n is örültek neki!

(#48157) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Volt itt vita a furcsaságokról...
Ezzel kapcsolatban írnék pár sort...
Általában nem szokott sírni a szám, a rosszabb napokon is elfogatható teljesítményt produkálok, viszont a legutóbbi frissítés óta nálam is volt érdekes jelenség...
T-32-vel már legalább háromszor fordult elő, hogy közvetlen közelről leadott lövés csak úgy eltűnik az "éterben". A legénység nem jelez lepattanást/kritikus sebzést és a háttérben se fedezhető fel a becsapódás (domb szélébe, házak oldalába, porfelhő stb). Másik: pont a mai nap történt... Hármas "super uniqum" platoon X-es Tier... IS-7 el mentem, keménységét, gondolom nem kel ecsetelni... Az összes rám leadott lövésük talált 2 lövést úgy kaptam be, hogy szögelve volt kint a tank oldala, de bement... Érdekes :)
Az MM-et nem szidom, olyan amilyen, ahogy simán elmegy a 60-62%-os csata, néha olyan simán jön a 38-40%-os...

(#48158) Angel1981 válasza jano_77 (#48154) üzenetére


Angel1981
veterán

Manipuláció, mint az MM-nél! ;]

(#48159) emre válasza Napfénysüti (#48085) üzenetére


emre
veterán

Sajnos kevesebb képet csináltam mint amire emlékeztem, de talán szemléltetik mit untam meg benne.
[link_1]
[link_2]
[link_3]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48160) zozimoto válasza joergie (#48141) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Köszi. Megkaptam. :C

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#48161) #43783936 válasza jano_77 (#48154) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem 50-et adott a sajátomra.
Van egy másodlagos is (kb 50 csata fél év alatt), oda 300 aranyat adott.

(#48162) Dr_Syrex válasza emre (#48159) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ennyi TD már igencsak negatívan befolyásolja a játékélményt :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#48163) belaazallat válasza joergie (#48141) üzenetére


belaazallat
addikt

Nekem ezt a szöveget írja ki: "You have reached the code usage limit."

Szerk:
(#48164)
francba, lekéstem! :O

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#48164) emre válasza belaazallat (#48163) üzenetére


emre
veterán

Csak maximum kb 100.000 felhasználó tudja igénybe venni. Legutóbb legalább is ezt írták.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48165) KisApám


KisApám
addikt

Így kellene folytatnom...

12 meccs - 12 győzelem ;] (pedig volt sokszor miért izgulni...)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#48166) KisApám válasza joergie (#48141) üzenetére


KisApám
addikt

NEM ENGEDI:

ezt a választ kapom:

"You have reached the code usage limit." :( :((( :O

Meglett a 100 000 felhasználó...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#48167) jr1994 válasza KisApám (#48166) üzenetére


jr1994
addikt

Meg. Nem voltam gépnél csak mobilról olvastam a fórumot, írtam haza smst hogy van ingyen gold de nem voltak képesek megszerezni... :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48168) KisApám


KisApám
addikt

"TOMATOES" vs "GREENS-YELLOWS"... az első 3 percben a felállás... haver küldte... megvolt az alap a vereségre.

És középen végig ott maradtak a r*tardáltak...
20% nyerési esély, 7-15 végeredmény.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#48169) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Látszik, h még nincs hétvége.. :)

(#48170) mefistofeles

Tudom, hogy meg fogjátok magyarázni de azért furdal a kiváncsiság hogy lehetett.
pálya Ensk. valamivel a délkeleti sarok felett állok , kb. 5-6 méterre a keleti pályahatár mellett. Semmi nincs ott, se, bokor se semmi és mondom, pár méter a hely. Az ellenféltől valaki köztem és a pályaszél között ment el úgy, hogy nem vettem észre. Mire feltünt a minimapon addigra már mögöttem a sarkon lévő kisház sarkánál fordult ki, kb. 20 méterre mögöttem. Értelemszerű, hogy mire ráfordultam és egyszer meglőttem kivégzett.
Nem gyártok összeesküvés elméleteket de, hogy csinálta ezt?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#48171) diegho válasza mefistofeles (#48170) üzenetére


diegho
nagyúr

replay nélkül ez meg sem történt, de ezt már sokszor elmondtuk.

(#48172) ztibor válasza KisApám (#48168) üzenetére


ztibor
senior tag

ehhez még tomatok se kellenek, X-esben ugyanez volt múltkoriban sárga-zöld játékosokkal.
3-an indultunk el a zászló melletti dombra, pikk pakk szétszedtek minket, a többiek középen és fent egerészkedtek, amíg meg nem jött az ellenség, és hamar vége lett :-)

(#48173) Kean_Sorbo válasza mefistofeles (#48170) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Erre én is kíváncsi vagyok. Replay?

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#48174) csapee válasza Kean_Sorbo (#48173) üzenetére


csapee
senior tag

Nincs, csak elméletek, pedig nagyon sokat fog az az 1Mb/forduló :W
4334 replayem van foglal 4Gb-ot, sztem ki lehet bírni. :P

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#48175) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok!

HHR-A és HHR-B klánjainkban várjuk az új tagokat.

HHR-A felvételi követelmények:

- min. 1300wn7
- min. 4db 10-es tank a garázsban
- heti min. 2-3 alkalommal cw-n való részvétel
- TS használat

HHR-B felvételi követelmények:

- min. 1200wn7
- min. 2db 10-es tank a garázsban
- heti min. 2-3 alkalommal cw-n való részvétel
- TS használat

Jelentkezni nálam (játékban Cingar) lehet.

(#48176) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A játék csak FXAA-t tud? Az európai kliensen a beállításokban csak azt tudom kiválasztani - recés mint a fene. Ellenben az ázsiai kliensben másféle van, ott engedi lépcsőnként állítani (most 8x, az a max.) és érezhetően jobb a végeredmény. :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48177) fradi81 válasza Mister_X (#48176) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam attól függ hogy normál vagy fejlesztett grafikára van-e állítva. Asszem normálon csak fxaa van.

moto g72, Ninebot d28e

(#48178) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Skacok ez az FV304 eléggé OP szagú! :DDD

Ha igény van replay-ra akkor szóljatok!

(#48179) sebijani1982 válasza csapee (#48174) üzenetére


sebijani1982
senior tag

De, ha azt csinálja amit én szoktam; még kevesebb is lehet neki:
2-3 naponta törlöm a replays mappa tartalmát. Azokat a csatákat amik érdekesek voltak valami miatt, közvetlen a csata után átmásolom egy másik mappába. Átnevezve, hogy tudjam miért kell. Így megúszom az egészet max. 150-250 MB-ból. Verzió váltáskor úgyis "bukovári" a replay. Ha még meg is szeretném majd osztani haverokkal, akkor Wotreplays.com-ra feltöltöm és nincs a gépen "felesleges file".

Mefi kapcsold be légyszíves a csata felvétele opciót és töltsd fel akár wotreplays.com-ra replay-eket, hogy segíteni lehessen. Lehet a csata hevében nem tűnt fel valami. Saját magadnak is segítesz vele, mert higgadtabban visszanézve ki tudod szűrni a saját hibáidat, illetve megfigyelhetők, feljegyezhetők az esetleges anomáliák.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#48180) Napfénysüti válasza SoulReaver (#48169) üzenetére

Milyen mod jelzi ki ilyen részletesen a napi statot?

Més que un club!

(#48181) Atlantis válasza Napfénysüti (#48180) üzenetére


Atlantis
veterán

Pl. ez, én mondjuk nem ezt használom, de sok ilyesmi van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#48182) Djuree


Djuree
félisten

na befejeztem tegnap az isu-t, megvan az object 704. :C de vártam már.
eladtam az isu-t, de hülye voltam, akkora fun hogy hihetetlen, félek az object már nem lesz ennyire móka és kacagás. majd lehet visszaveszem egyszer.
az obj 268 nem érdekel, de ez a 704-es nagyon tetszik, kell a garázsba. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48183) Djuree válasza Djuree (#48182) üzenetére


Djuree
félisten

ja statnöveléshez ideális az isu, a második felében minden nap kék statom volt. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48184) Mister_X válasza fradi81 (#48177) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mindkét kliensben maximumon van minden, ezért se értem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48185) bigobert válasza SoulReaver (#48169) üzenetére


bigobert
tag

Szép legénység! Mióta hozod őket?

(#48186) Bad Pritt válasza Mister_X (#48184) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Erre kíváncsi vagyok: azzal a géppel játszol, ami az adatlapodon van? Mennyi fps-t produkál ez maxon?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48187) SoulReaver válasza bigobert (#48185) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi! :) Több mint 3000 csata van már bennük. Sajna ez nem az eredeti legénység amit a kv-1 ben húztam sokáig.. Azok azóta már 6 vagy 7. képességgel nyomatnák :)

(#48188) Simulacrum válasza Djuree (#48182) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nagyon jó az ISU, de szerintem az Object még jobb. Én se mentem tovább, a tízes nem érdekel. Most éppen a másik ágat húzom a legénységgel, de gyanús, hogy egyszer vissza fogom venni a 704-et, mert imádtam.

(#48189) Mister_X válasza Bad Pritt (#48186) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pályánként eltérő, Hidden Village 25-30FPS, Himmelsdorf 45-50FPS, sivatagos pályákon lehet 50-55 is, átlagában el lehet mondani, hogy 40FPS-sel viszi a WoT-ot. Megnéztem milyen minimum grafon (minden minimum, textúra max, látótáv max, FXAA be), ott 60 alá egyszer sem ment és hozott 110FPS-t is. De azért én beáldozok ennyi képkockát, hogy kinézzen valahogy...

Minden alapórajelen van, a héten még húzok egy kicsit a procin (és lehet a VGA-n is), kíváncsi vagyok az FPS növekedésre.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48190) Djuree válasza SoulReaver (#48187) üzenetére


Djuree
félisten

azokkal mi lett? kiöregedtek? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48191) SoulReaver válasza Djuree (#48190) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem.. XD Maradjunk annyiban, h "aknára léptek" XDDD

(#48192) Bingisz válasza Mister_X (#48189) üzenetére


Bingisz
addikt

Hidden Villagen ha a falu felé nézel, akkor bármilyen configgal max. 38 fps-ed lesz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48193) Mister_X válasza Bingisz (#48192) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tudom, mondjuk nagyon hangulatos map. Imádok ott Hetzerrel menni, mert lehet a sziklák között rambózni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48194) sith7 válasza Djuree (#48182) üzenetére


sith7
nagyúr

brutális gép, és olyanokat pattint, hogy az ember el se hinné
A 268 jobb, sokkal mozgékonyabb, fordulékonyabb :K

(#48195) Szasinka válasza sith7 (#48194) üzenetére


Szasinka
tag

Az ISU-ban az a jó, hogy van már BL10 és T8-as meccsen lehet terrorizálni vele rendesen. Az Obj. 704-nek nagyon jó (jobb) gun arc.-ja van ami nagyon kényelmessé teszi és a plusz cc. 600 HP nagyon sokat dob a túlélési esélyeken. Kibír három lövést is az ISU kettőjéhez képest. Az Obj. 268 meg nagyon mozgékony, el se akartam tegnap hinni, hogy mennyire, de a kisebb gun. arc. azért még zavaró most a másik után. Úgy gondolom megéri, sajnálom, hogy nem tudtam kipróbálni prenerf de így is jó TD szerintem.

(#48196) Simulacrum válasza Szasinka (#48195) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Érdekes nekem főként azért nem tetszett a 268 mert annyira rosszul mozog. Persze az Objectnél jobban, de én sokkal jobbat vártam. Pedig én nerf előtt próbáltam teszten és utána döntöttem el, hogy semmivel sem jobb, mint 9-es szinten az Object.

(#48197) Angel1981 válasza KisApám (#48168) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de az ilyeneket tényleg az OFF-ba légyszi!
Egyébként ez, amit "panaszolsz" T10-es csatában zöld-kék tengerben sem ritka! :)

(#48198) Szasinka válasza Simulacrum (#48196) üzenetére


Szasinka
tag

Hát elvileg jobb a top speed (jóval) és a HP/T ratio is (valamivel). A talajellenállást most nem néztem de nem hinném, hogy rosszabb lenne az Obj. 268-nak. Nem tudom, nekem érzésre valahogy ég és földnek tűnt. Nem annyira, mint KV1-ből KV-1S-be ülni de majdnem. Biztos az is benne van, hogy első T10 és elfogult vagyok :B

Más:A túl hamar elért T10-el kapcsolatban:
Megnéztem a dossiert és T6-os szintig alig van olyan tank amivel megvan az 1000-es WN8 ami legnagyobb jóindulattal is átlagos (nyilván az is benne, hogy ezekkel a pályafutásom legelején mentem azóta sokat utánaolvastam a dolgoknakm replayeket néztem). Viszont T7-től felfele a legrosszabb is kb 1500 WN8 ami már "good, very good" határa a scale szerint.
Amúgy minden tiszteletem az unicum játékosoké, csak akkor tudtam olyan sávba kerülni egy kisebb etap alatt (mondjuk egy nap 20 csatája alatt) mikor nem volt egy rontott csatám se, minimum a saját HP-s volt a legrosszabb kör a nagyrészének meg inkább saját HP*2-nek kellett lennie. Nem semmi aki ezt száz meg száz csatán keresztűl hozza.

(#48199) Djuree válasza Szasinka (#48195) üzenetére


Djuree
félisten

hát t8-ban az isu egyszerűen túlontúl ópé. márha nem rohanják le, hanem tud puffogtatni. pontatlan sokszor, de néha meg olyanokat lő el hogy csak lesek. a sebzés meg, brutál. t8-ban 3-4 kill alatt nem is nagyon volt csatám, meg 2500-3000 dmg alatt. mindig top3-ban voltam.

Szasinka: kis tankkal persze h alacsony a wn8 a képlet miatt, nem is lehet magas, ott inkább a wn6-ot nézd.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48200) ddt500hu


ddt500hu
veterán

És újfent letöröltem a játékot. Pár hét pihi jót fog tenni. :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.