Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#49401) mefistofeles válasza varganya1 (#49397) üzenetére

Igazából nem tudom mi lehet a probléma. Jobb katt az egyik replay fájlon, társítás és a wot főkönyvtárban a WorlOfTanks. exe-re kattintasz (nem a Wotlauncher.exe !) Nem tudom mitől ne tudná tarsítani. Ha mindent jól csinálsz akkor vagy autómatikusan, vagy a replayfájlra kattintva, wot betöltőképernyő és kezdődik a mozi!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#49402) jahrn válasza Urshini (#49369) üzenetére


jahrn
senior tag

Az eszedbe sem jutott h azert vettek el a Chaffee-tol azt a tornyot mert be fogjak tenni a torony igazi tulajdonosat (M41)? Valoban keszult 1db Chaffee azzal a toronnyal, de csak azert h teszteljek az M41 szamara.

[ Szerkesztve ]

(#49403) Bingisz válasza jahrn (#49402) üzenetére


Bingisz
addikt

Á az nem számít. A lényeg, hogy a WG egy köcsög banda... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49404) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok
meg szeretném kérdezni probáltátok irányítani kontrollerrel?
Én egy 360 kontrollert társítottam, felismerte, de nem megy!

(#49405) diegho válasza #63761920 (#49404) üzenetére


diegho
nagyúr

Én gondolatátvitellel irányítom.

(#49406) PR0JECTNR56 válasza jahrn (#49402) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ide most elhelyeznék egy +1-et.
Tehát olvassunk már utána az adott típusnak, ha ilyet írunk róla, tényleg rengeteg szakirodalom van a neten, nem nehéz rátalálni.

(#49407) #63761920 válasza diegho (#49405) üzenetére


#63761920
törölt tag

Akkor te állsz mindig a bázison mig ki nem lőnek?! :))

(#49408) Bingisz válasza #63761920 (#49407) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát ez nem talált...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49409) Angel1981 válasza emre (#49378) üzenetére


Angel1981
veterán

Arról nem is beszélve, hogy az egyik prém tank, és hiába, hogy nagy a fun factora az E-25-nek, meg sokaknak nincs kredit gondja, de egy prém tank még mindig elsősorban kreditfarmolásra való, nem arra, hogy statokat javítson vele az ember - bár az E 25-el ez sem olyan nehéz.

#49375 mno: szép statok, elismerésem! :R

[ Szerkesztve ]

(#49410) diegho válasza #63761920 (#49407) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen, de még így is a felső 0.01%-ba tartozok, képzeld el mi lenne, ha komolyan játszanék ;) :B

[ Szerkesztve ]

(#49411) Chris0321 válasza #63761920 (#49407) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudsz csak billentyűzettel játszani vagy ha van xbox-od arra is letölthető de az még fejlesztés alatt áll.

(#49412) Urshini válasza Bingisz (#49386) üzenetére


Urshini
tag

Ha neked tetszik az, hogy a WG a görgők közepére sokszögeket visz föl ami igénytelenül néz ki akkor legyen. De szerintem másképpen is le lehet programozni a görgők forgását, és nem egy igénytelen sokszög vibráltatása a legjobb dolog rá.

Az a te dolgod, hogy neked jó, hogy a tankok neve nem stimmel itt-ott, de ha a WG tankos játékot csinál akkor legalább annyira erőltesse meg magát, hogy ez a minimális dolog stimmel. Pláne olyannál ami létező jármű.

Lehet, hogy részletkérdés ez is, de a score képernyőn legyen már ott a valós szám, hogy hányszor ütöttem át az ellenség páncélzatát, mint eddig. Vagy te mást látsz?

Szerintem pont te vagy az aki nem szokott artyval játszani így nincs rálátásod arra, hogy miként változik verzióról-verzióra úgy, hogy bele sem írják a logba. Bezzeg a sok TD-vel semmit nem kezdenek abból lehet 24 is egy csatában...

Úgy gondolom, hogy mivel az M18 is t5-t8 csatákban harcol, mint az E-25, és mind a kettő TD ezért összehasonlítható. Azt elfogadom, hogy játékosfüggőek a tankok, de mivel többször nyomtam el és le az ellenfél E-25-ét az M18-al ezért a véleményemet tartom.

Összességében amúgy nem értem, hogy ezeknek a dolgoknak mi köze is lenne egy cikkhez? Ráadásul úgy, hogy tegnap voltak többen is (olvass vissza) akik elsorolták az illegális modokat. Említettem én bárhol is modokat, szopóágat, csalásokat? :F

(#49402) jahrn
Nem kellene összekeverni a T24-et az M24-el.

(#49388) sith7
Én zsebkednőt szoktam használni nem a kezemet, de a szinesbőrüek bizonyos része ilyen sajnos.

[ Szerkesztve ]

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#49413) SZN


SZN
tag

Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de olyan mintha prémiummal jóval nagyobb lenne a nyerési arány. Tegnap este járt le, és addig sorozatban nyertem a csatákat. Ma meg olyan mint amikor kezdtem, vereség egymás után. (10-ből 2 győzelem, tegnap ez 10/8-9)
Tudom, hogy hülyeség, de ha belegondoltok lehet alapja.

(#49414) Chris0321 válasza SZN (#49413) üzenetére


Chris0321
addikt

Sajnos nem függ össze, volt már olyan aki miután vett prémiumot került a rossz oldalra.

(#49415) diegho válasza SZN (#49413) üzenetére


diegho
nagyúr

Tehát pár óra játék után már tudod mi a helyzet. Értem én, hogy ma nem megy, de azért na... Én tegnap szaros 20% win-t tudtam elérni 4646 átlagsebzéssel. Most nézd meg mennyit sebzel átlagosan ma és gondolkozz el kicsit azon, amit írtál :)

(#49416) emre válasza diegho (#49415) üzenetére


emre
veterán

Tedd hozzá az átlag 6,2-es def-et ami jól jellemzi a csapatodat.
Csodálkozok is hogy nem hagytad abba hamarabb, bár néha én kitartóbb vagy egy adott géppel még ha bukok is zsinórban vele.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49417) SZN válasza diegho (#49415) üzenetére


SZN
tag

Félre érted az egészet. Először is nem "pár óra játék" után hanem 4 hónap. Én ezt csak azért mondom, mert miért ne csinálná meg a fejlesztők. Fizess nekünk xy pénzt, cserébe könnyebbé tesszük a játékot, jobb mm-t kapsz. Ez olyan mint, amikor a feltalálták a coca-colát. Az elején olyan anyagokat raktak bele, hogy a fogyasztó függő legyen, még többet vásároljon.
Egy szó mint száz, én tutira ezt tenném a fejlesztők helyébe!

(#49418) myckey válasza SZN (#49413) üzenetére


myckey
veterán

no ez megint elő került :DDD

figyu!
nekem már egy ideje lejárt a prémem,de ennek ellenére mostanság szarásig nyertem magam.
bár a szakaszozás is sokat nyom a latba

ki akar itt vitázni,meg rombolni?
én meg egyébként sem szoktam itt belekeveredni a dógokba,szal felőlem azt találsz ki,és írsz le,amit akarsz ;)

Imi
Forza Mátyás!

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49419) emre válasza myckey (#49418) üzenetére


emre
veterán

Mert sokkal egyszerűbb elméleteket gyártani mint "odatenni a vasat" ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49420) SZN válasza myckey (#49418) üzenetére


SZN
tag

Gyorsan tisztázzunk valamit. Semmiféle fórum romboló, öldöklő vitát nem akarok nyitni ez ügyben. Szimplán a túl sok véletlenből lett elegem! Ennyi!

(#49421) sith7 válasza SZN (#49420) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem is volt prémem, de akkor is volt olyan nap, hogy semmi nem jött össze, most egy ideje nincs, ma eddig ilyen a napom:

Semmi köze ehhez a prémnek

(#49422) diegho válasza emre (#49416) üzenetére


diegho
nagyúr

Mostanában sebzést növelni járok csak a játékba, igazából a win nem érdekel. 1985 átlag elérése volt a cél tegnap, meglett kiléptem.

A hülye elméleteket pedig hagyjuk. Egy 15 vs 15 elleni játékban bemagyarázni azt, hogy a győzelem a prémium fiókon múlik nem éppen elmés elgondolás. Nem tudom ki milyen játékos, nem is érdekel, de én már rengeteg olyan csatát buktam, ahol többet sebeztem, mint a csapatom többi tagja együtt. Ez van, velük sorsolt össze a játék és akkor mi van? Az pedig csak mellékes, hogy amíg valaki nem tesz kiemelkedőt szinte folyamatosan, az ne sírjon a bukták miatt, mert lehet pont rajta ment el a csata. Tegnap pl egy csata rajtam ment el, ez van, egy sima alap 1v4-et nem tudtam megoldani, pedig 100-ból 99-szer megcsináltam volna, viszont hoztam egy rossz döntést és ezzel vége is lett.

(#49423) Stigma.HC válasza myckey (#49418) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nagyon szívesen :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#49424) Bingisz válasza Urshini (#49412) üzenetére


Bingisz
addikt

M24 Chaffe

A világ összes oldala a 9.0-ban lévő verziót írja M24 Chaffenak. :U
De tudom az internet egy hazug csaló banda, mint a WG, ezért inkább felrakok egy saját képet, ami a sinsheimi múzeumban készült:
M24 Chaffe
Ők talán nem tévednek arról, hogy mi is az az M24 Chaffe.
A görgők közepe eddig is sokszög volt, a HD modellek egyik újdonsága, hogy ami kör az már tényleg kör és nem sokszög, év végére már nem lesz egy tank futógörgőjében se "kerek sokszög".
Szoktam artyval játszani, főleg teszten, hogy tudjam, hogy mi is a stájz arty fronton. Jelenleg arra a következtetésre jutottam, hogy a GC a legjobb tier 10 arty CW-re.
Amúgy gondolom megint új accot kezdtél, amin már van annyi átlagsebzésed Helcattel, hogy büszkén állítsd magadról, hogy te igen is levered az E25-öt. Nekem van mind a kettő, és azon a véleményen vagyok, hogy mindegyik nagyon jó, de egy E25 messze elveri a Hellcatet, ha egy 1v1 szituáció alakulna ki közöttük. De nyilván ez játékosfüggő, ahogy te is mondtad. Amúgy meg ahogy Emre írta, annyira más stílus a két tank, hogy nem érdemes őket összehasonlítani.

Annyi köze van a cikkhez, hogy kb. ugyan annyi bullshitet tartalmaz a te írásod, mint a cikk.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49425) emre válasza SZN (#49420) üzenetére


emre
veterán

Először is a győzelem csapat függő, ha csak nem tisztelhetünk személyedben egyszemélyes csapásmérő eszközt. Ebbe bizony belefér egy csomó győzelem és vereség is, a te egyéni teljesítményedtől függetlenül.

Érdekes módon arra még senki sem panaszkodott mikor nullához közeli sebzéssel jönnek sorban a győzelmek. Mert azt megérdemeljük és teljesen természetes dolog ugye?

Hidd el a prémium előfizetésnek ehhez semmi köze, ezt közel 3,5 év tapasztalatából mondom.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49426) myckey válasza Stigma.HC (#49423) üzenetére


myckey
veterán

azé nem csak te vagy a világon :U
bár megkönnyíted a játékbeli létet

meg aztán magamról csak ennyit:"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom itt jön képbe a tehetség."

:C
:D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49427) vhw válasza Urshini (#49412) üzenetére


vhw
addikt

"Nem kellene összekeverni a T24-et az M24-el."

Valóban nem; az előbbi a prototípus megnevezése, az utóbbi pedig már a rendszeresített, sorozatgyártott páncélosé. (amerikai nevezéktan, ugye...)

Egyébként bővebben a Chaffee változásairól; link
(a játékbeli "M24" torony nem a Chaffee eredeti tornya)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#49428) TESCO-Zsömle válasza mno (#49371) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

E25-tel kapcsolatban azt tudom mondani, amit korábban: Ezt a tankot nem azért érdemes megvenni, amiért a prémiumokat általában. Ezzel nem fogod halálra keresni magad és 6 skilles legényeket csinálni, viszont cserébe olyan játékélményt nyújt, amit csak nagyon kevés másik tank.

Az E25 egy kullancs! Nem csak kinézetére, de stílusát tekintve is. Arra való, hogy az ellenséges haderő bőre alá mászva lassan szívd a vérüket. ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49429) Angel1981 válasza Bad Pritt (#49399) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, a népszerűtlenség külön "fegyver" lehet az ember kezében. :)

Matildát nagyon szeretem, legtöbb csatás tankom, ha nem piszkálják meg, soha nem fogom eladni.
Chirchilll I sose hagyott cserben, sosem éreztem azt vele, hogy "na, itt most azért szívtam meg, mert ez a tank ezt meg ezt nem tudja" - szintén maradt a garázsban.
A Churchill VII közel sem volt olyan rossz, mint ahogy mondják, de arról azért továbbléptem, és szerintem a BP sem lesz keeper, nekem túl kicsi a penje a tierjéhez mérten, és kell az a legénység a Caernervonba - T8-as vasat nem akarok kezdő legénységgel indítani.

A TOG pedig hatalmas fun tank! :D

#49413 SZN: hidd el, a világon semmi köze hozzá! :)

[ Szerkesztve ]

(#49430) Urshini válasza Bingisz (#49424) üzenetére


Urshini
tag

Nézz utána jobban, mert az általad linkelt képeket megkapod T24-re is. 4 változat volt: T24, M24 Bulldog, M24E1,M24E2, M24E3. A játékban a tornyot nézve a T24 és az M24 Bulldog van. Hoppá.

Sajna most nem várom ki a 80k játékosból álló várakozási időt de megmutatnám, hogy CSAK a teszt verziónál vannak ott a sokszöget a görgők közepén. Könnyű tankoknál 16 szögű, nehéz tanknál 10, mednél 12-14.

"Amúgy gondolom megint új accot kezdtél" Ez nagyon jó! :C Tudtommal ti vérprofik játszotok már legalább a második-harmadikkal. Mi szimpla játékosok csak játszunk ha éppen itt akarunk kikapcsolódni, de inkább valóságos életet élünk.

Kicsit jobban el kellene olvasnod azt a cikket, utána megnézned a WoT programozási hibáit és az ezt kihasználó modok sokaságát. De tudjuk nincsennek ilyenek ezért lehet szabadon letölteni. Vajon azért tagadod, hogy más ne használhassa?

[ Szerkesztve ]

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#49431) Bingisz válasza Urshini (#49430) üzenetére


Bingisz
addikt

Az M24 az a Chaffe. Az M41 a Walker Bulldog.
M24 Chaffe, M41 Walker Bulldog

Amúgy benézted megint, mert nekem nincs második accom és nem is tervezek.
A Warpacket meg ismerem, de arról is el lett mondva a fórumon a szerintem legelfogadhatóbb vélemény. Csak az amúgy is jó játékosoknak tud segíteni. Nem mellesleg elég kemény szankciókat vezet be a WG ha valakiről kiderül hogy használja valamelyik részét is.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49432) Bad Pritt válasza Angel1981 (#49429) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

TOG-ot azért nem akarok, mert lassú, de nagyon, az ágyúja mondjuk tényleg jó, de az, hogy az ellenséges bázisnál van az orra, mikor a segge még a kezdőkört sem hagyta el, hát ez kikészítene. Enszken be sem lehet menni a városba, mert beakad a sarokba. :D
Bár ha le lesz árazva lehet poénból megveszem, Excelsior úgy is megvan (név kötelez) és akkor jó kis brit gyűjteményem lenne. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49433) bullseye válasza Urshini (#49412) üzenetére


bullseye
addikt

Ha jól tudom valami shaderváltás volt, nem lehet, hogy csak rosszul kezeli a VGA-d? Eddig mást nem láttam panaszkodni erre.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#49434) emre válasza Bad Pritt (#49432) üzenetére


emre
veterán

Viszont ha szakaszban mentek vele a fél várost le tudjátok zárni. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49435) bullseye válasza emre (#49434) üzenetére


bullseye
addikt

Jinglesék el is játszották, létrehozták a kínai nagy falat Pearl Riveren a híd előtti városrészben. Lámsza.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#49436) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Tiger 2-re melyik a jobb ágyú? Az alap vagy a 2. (10,5 cm KwK 45 L/52 ) ?
Gondolom az a 3 pen mínusz nem sokat számít a 2.-nál, de csak 80-nal többet sebez.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#49437) Chris0321 válasza mcwolf79 (#49436) üzenetére


Chris0321
addikt

A nagyobbik 105 mm-es.

(#49438) Ebit válasza mcwolf79 (#49436) üzenetére


Ebit
addikt

nyugodtan használd, az L71-est,

[ Szerkesztve ]

(#49439) Chris0321 válasza Ebit (#49438) üzenetére


Chris0321
addikt

A KT már 10-es tankok ellen is mehet, fontos a minél nagyobb átütés és ugye ez a 105 mm-es. Én is azzal húztam ki az E-75-öt.

(#49440) Iron Funeral válasza Bingisz (#49431) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én mint hivatalos szerv megmondom, hogy a bonvingtoni Chaffee-n amit láttam azon is a kis p*csköszörű torony volt :D

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#49441) mcwolf79 válasza Chris0321 (#49437) üzenetére


mcwolf79
veterán

Jaj, te...
Gondoltam ,hogy a top ágyú a legjobb, de mivel az még nincs meg azért kérdeztem,hogy a 2 kisebbik közül melyiket érdemes használni :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#49442) joergie válasza Chris0321 (#49439) üzenetére


joergie
őstag

mod:
tesztszervert nem tudom ki próbálta, de kb annyira undorító gusztustalanmód használhatatlanul pontatlannak tűnik minden, amit eddig próbáltam, hogy megint lehet újra megtanulni játsznai, mint 8.0-nál. lehet a modok hiánya okozta, de nem úgy vettem észre. persze 17 fps-en nem jön át igazán a játékélmény, de azért mégis. nekem nem tetszett. nem fogom erőltetni.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#49443) Chris0321 válasza mcwolf79 (#49441) üzenetére


Chris0321
addikt

Bocs elnéztem. Míg nincs meg a top ágyú addig a 88 mm-es is jó, nincs sok eltérés a két ágyú átütése között.

(#49444) Ebit válasza Chris0321 (#49439) üzenetére


Ebit
addikt

Javaslom, próbáld ki, mindkettővel:
írd az átlagsebzésedet, valamint a költségeidet, és figyeld, és kb 100 csata után mondjál véleményt.
Az átütés, csak az egyik paramétere az ágyúnak.

(#49445) Chris0321 válasza joergie (#49442) üzenetére


Chris0321
addikt

Én az alap grafikával tudok csak játszani nem vettem észre változást.

(#49446) Jolet válasza joergie (#49442) üzenetére


Jolet
őstag

fps csökkenés nincs nálam, a modok hiánya leginkább az xvm hiánya engem is zavar, néha lagol ahogy szokott, nincsenek szögletes kerekek, minden jól működik
visszatérve a régihez, pedig szembe tűnő a fejlődés a látványban
egyedül a hangok nem tökéletesek

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#49447) joergie válasza Chris0321 (#49445) üzenetére


joergie
őstag

Igen, igen, hülye voltam, vissza akartam változtatni standard-ra, csak előbb be kellett volna menni csatába, hogy benntartson a szerver, így viszont újraindult a játék, és várhattam volna újra a sort :D szóval csak az új grafikával éreztem ilyennek. majd még megáltjuk,. bár már most se szívesen megyek be játszani, csak T54-el.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#49448) Chris0321 válasza Ebit (#49444) üzenetére


Chris0321
addikt

Az átütés a legfontosabb paramétere egy ágyúnak! Ha elkezdesz számolgatni, hogy megéri-e lőnöd vagy sem akkor nem fogsz lőni kis HP-s ellenfélre sem, aki közben lesebez téged mert a csapattársak sem lövik. Tier 8 és fölötte csak egy féle képen tudod kompenzálni a drága lőszert ha sokat sebzel és még akkor sem biztos, hogy kijössz pluszba. Ez a rendszer direkt úgy van megcsinálva, hogy ha sokat játszol nagy tierben prémium vagy prém tank kelljen.

joergie: Nekem standard-on lépett be alapból legalább is úgy gondolom, ha jól emlékszem a legalsó típus volt beállítva. Nagyon kicsit beszélek csak angolul és nem fordítottam le.

[ Szerkesztve ]

(#49449) Bingisz


Bingisz
addikt

Na voltam fent egy kicsit a teszten. Futógörgő dolog:

8.11

9.0 CT

Mindenki vonja le a következtetéseket, de szerintem ugyan olyan sokszög a futógörgő a régi modelleken, mint eddig.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49450) Ebit válasza Chris0321 (#49448) üzenetére


Ebit
addikt

szerintem próbáld ki, amit leírtam, és utána beszéljünk róla

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.