Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#48401) Angel1981 válasza Flickering (#48399) üzenetére


Angel1981
veterán

Kérlek! :)

EGLD = Célzásgyorsító.
Nekem az minden olyan tankon alap, ahol 2,5 mp-nél hosszabb a célzásidő.
(Illetve T8-tól nem is az, hanem a Vertikális Stabilizátor, az még jobb erre a célra.)

SHiZUOKA: tudtommal az nincs tiltva, eddig sem volt.

[ Szerkesztve ]

(#48402) Djuree válasza PR0JECTNR56 (#48400) üzenetére


Djuree
félisten

a kettő nem ugyanaz. :N

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48403) Djuree válasza Chris0321 (#48394) üzenetére


Djuree
félisten

hát akkor visszavesszük az is4-et. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48404) PR0JECTNR56 válasza Angel1981 (#48401) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Köszönöm. :)

(#48402) Djuree: Neked is köszönöm, inkább biztosra mentem a kérdéssel, nehogy már a végén egy zoomout mod miatt kapcsoljanak le. :D

(#48405) K6000 válasza Flickering (#48391) üzenetére


K6000
tag

Ferdire: ha a legénységen van BIA akkor töltésgyorsító, ha nincs akkor az álcaháló, töltésgyorsító, venti...

Tiger P: töltésgyorsító, fejlesztett célzásgyorsító, venti
T-29: töltésgyorsító, fejlesztett célzásgyorsító, venti (ha van BIA akkor vertikális stabilizátor)
IS-3: uhhh apám mindent nem lehet pedig kellene vizes lőszerrekesz, töltésgyorsító, a harmadik attól függ mire használod vagy fejlesztett célzásgyorsító, vagy vertikális stabilizátor vagy venti.

(#48396) Angel1981 Tiger P mint sniper heavy :Y Ne mááár 200mm frontpáncélja van ember! Mondj már még egy tier 7 heavy tankot aminek van ekkora. Még tier 8 csatában is megyek vele az első sorba és összeszedek vele 3000 feletti lehetséges bekapott sebzést különösebb szívfájdalom, vagy rettegés nélkül.

Flickering, Tiger P egy igazi heavy tank! Ne ücsörögj vele az egész csata alatt egy bokorban, hanem nyomás vele a front vonalra harcolni.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#48406) Flickering válasza K6000 (#48405) üzenetére


Flickering
aktív tag

Ez is egy kimerítő válasz, köszönöm szépen, már csak a sok ezüst kell hozzá :D
Tiger P vel úgy szokott igen, aztán valamikor bejön, valamikor nem :D De tény, hogy csipázom nagyon

(#48407) lnk válasza K6000 (#48405) üzenetére


lnk
aktív tag

A Tiger P-ből 3 tankot huztam ki szóval elég sok csatám van vele a 200 páncél semmit nem ér ha tudják hol kell lőni.

(#48408) Chris0321


Chris0321
addikt

Bónuszkód, 50 arany az első 100.000 aktiválónak.

HOWWEROLLWGLGRANDF1NAL

(#48409) Angel1981 válasza K6000 (#48405) üzenetére


Angel1981
veterán

Az ágyúkarakterisztikája egyértelműen sniper beállítottságú, a frontpáncél meg hiába annyi amennyi, közelharcban belövik a kupolát, vagy az alsó lemezt, úgyhogy tartom a kijelentésemet.
(És akkor már a "szokásos" "sírást", hogy mindenki arannyal lő, és a páncél nem ér semmit, meg sem említem.)
Ok, T7-ben valóban nem illik vele hátul maradni, akkor én sem szoktam.

A T29-re meg szerintem nagyon nem kell célzásgyorsító, ahhoz a sebzéshez a 2,3 másodperc több, mint jó.

#48408 SHiZUOKA: a modok, amik a wot infon, és a wot shot-on fent vannak, azok biztos, hogy nem illegálisak. A wothungary-t annyira nem ismerem, de alapból feltételezem, hogy egy neves portál nem fog illegális modot felrakni, szóval szerintem az ottaniakat is lehet bátran használni.
Én egyébként azon kapom magamat, hogy patchről patchre kevesebb modot használok - a statjaim mégis nőnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#48410) Angel1981 válasza Angel1981 (#48409) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, elrontottam, és lejárt a modidő! #48404 SHiZUOKA!!! :)

[ Szerkesztve ]

(#48411) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Dat Gun!

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48412) K6000 válasza Angel1981 (#48409) üzenetére


K6000
tag

Ok elfogadom, az érvelést, ha megmondod akkor melyik tier 7 tanknak is kellene az első vonalban harcolnia? De olyat mondj ami a te állításod szerint oda való.

Ok, T7-ben valóban nem illik vele hátul maradni, akkor én sem szoktam. Ööööö de miért is nem? Az ágyúkarakterisztikája egyértelműen sniper beállítottságú, és közelharcban belövik a kupoláját vagy az aló lemezt... hmmm de akkor kinek is kellene? Ezek után őszintén kíváncsi vagyok.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#48413) PR0JECTNR56 válasza Angel1981 (#48409) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nekem a locastan térkép meg a zoomout mod van felrakva, ezt a kettőt használom mostanság, meg a játékélményt kissé megnövelő hang modok.
A wotinfo-s letöltések közül csak a locastan/Vadkörte modot szoktam nézni, minden mást az OMC féle modpack-al intézek, amit elég gyakran frissítenek szerencsére.
Talán még a skin-eket tudnám megemlíteni, nagyon utálom pl. a teljesen szürke német tankokat, a játékban lévő festések pedig nem mindig nyerik el a tetszésemet (még mielőtt valaki megemlíteni, ismerem a +5%-os álcázó bónuszokat) vagy kombinálni kell őket néhány skin moddal mint a JP2-m esetében, hogy elégedett legyek:

(#48414) Angel1981 válasza K6000 (#48412) üzenetére


Angel1981
veterán

Igazából nem a páncél dönti el, hogy az adott tank hol küzdjön, hanem az ágyú.
Egy IS, IS-2, meg még esetleg a T29 a pontatlan ágyújával csak szenved nagy távolságból, ergo nekik "muszáj" közel menni, ha érvényesülni akarnak. Pláne ott a nagy alfa, ami peek a boo-nál fokozottan tud érvényesülni.

A következő karakterisztikák döntik el, hogy mi hová való:
nagy alfa, pontatlanság (mondjuk 0.4 felett), lassú célzás (2,9 felett) ---> közelharc
közepes / kis alfa, pontosság, gyors célzás ---> sniper

Szóval első kérdésre a válasz; T7-ben egyértelműen az oroszok a közelharcosok, azok tényleg ne maradjanak hátul. A többieknek szíve joga, de szerintem a pl. a németek nem tudnak közelharcban többet hozzátenni a csatához, mint távolabbról, vagyis nekik nem "kötelező" brawlerkedni, ugyanez az oroszokra meg nagyon nem igaz.
Vegyünk pl. egy IS / Tiger P sarokharcot, Is kibújik, lő, talál, sebez 390-et, Tiger viszonozza 240-el, ezután mindkettő visszabújik. Ki járt jobban?
Vegyük a másik esetet, ugyanez a két tank 400 méterről, nyílt terepen. Az IS imádkozhat, hogy találjon, a Tiger P meg jó eséllyel lebontogatja, fedezék sem kell neki.

A második kérdésre a válasz:
Az hogy top / middle / bottom tier mond neked valamit? :)
Vagy te attól függetlenül, hogy hol helyezkedsz el, minden tankoddal ugyanolyan stílusban harcolsz?

Mi a helyzet akkor, ha Tiger P kerül T7-es csatába?
Lássuk csak! Valszeg neki van a legtöbb HP ja, a legerősebb páncélja, és a legnagyobb átütésű ágyúja. Ebben az esetben tényleg pofátlanság elvárni, hogy mondjuk egy T7-es med, vagy egy T6-os heavy mögül lődözzünk.
Mi a helyzet akkor, ha T8 / T9-be kerülünk?
Pl. Jó eséllyel szembekerülhetünk olyan TD-kel (Ferdinand, T28 proto) amik úgy átviszik a 200 mm-es frontunkat, mint a vajat, ugyanakkor mi a 200-as penünkkel egyáltalán nem biztos, hogy meg tudjuk sebezni őket!

Volt egyszer egy Tiger P csatám Sacred Valleyn, T9-es csata, már mindkét félnél komoly veszteségek voltak. Valahogy untam már az egészet, és a csapat is cseszegetett, hogy heavy vagyok, menjek már előre, úgyhogy mentem, bár rosszat sejtettem. Összetalálkoztam egy T30-al egy dombon. Ő bátran kijött, és BUMM -800 HP nekem, én visszavágtam bele 240-et. Mivel lejtőn tolatott, nem tudtam utánamenni, és meg egyet belerakni, ő viszont a másodikkal kivégzett.
Ha ott maradok az eredeti helyemen, aktív binoval, biztos előbb veszem észre, mint ő engem, és többet tudtam volna belenyomni. Ez csak egy példa, de több ilyen is megesett, és mindig meggyőzött róla, hogy ez a tank inkább sniper, csak T7-ben menjen előre, de ott is inkább azért, mert "illetlenség" nem előre menni.
Hogy ugyanezt egy IS-el is el lehet játszani? Lehet, de 0.46-os "pontossággal" nem ajánlatos, és a látótávja is gyenge, azzal valóban be kell vállalni a közelharcot még T9-ben is - nem utolsó sorban az a 390-es ágyú még a T9-es vasaknak is fáj.

És végezetül; nem mondom, hogy aki nem így játszik vele, az rossz játékos, de szerintem elsősorban erre való, és ugyanaz a játékos ha így játssza, többet tud belőle kihozni, ennyi. :)

#48413 SHiZUOKA: nekem Jimbo, Locastan, zoom, damage indicator, de a 9.0-tól elhagyom a Jimbot, mert szerintem az a bug, hogy a célkereszt "hozzátapad" a horizonthoz, az ennek köszönhető.
Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#48415) Stigma.HC válasza Bingisz (#48371) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ez már a harmadik serene coast map lesz, nem megy ez nekik ;] Egyszer viszont csak összekalapálnak valami használhatót is belőle.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#48416) Bad Pritt válasza Angel1981 (#48414) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem nincs Jimbo-m, mégis hozzátapad. A játék bugja.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48417) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ki lehet valahogy számolni a töltésidőt? A legények 100%-osak, 10.61s alatt rakják be a követekző töltetet, mennyi lenne ez ventivel, majd BIA-val?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48418) Bad Pritt válasza Mister_X (#48417) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Itt katt a tankra, majd baloldalt számológép és ott mindent be lehet állítani meg meg lehet nézni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48419) emre válasza Mister_X (#48417) üzenetére


emre
veterán

Fölösleges, a wiki.worldoftanks.com-on ott van minden adat.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48420) Bad Pritt válasza emre (#48419) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ott rounds per minute van, abból még számolni kell töltés időt, Tanknumbers-en meg már alapból azt írja, ráadásul részletesebben, plusz még egyéb adatokat is, össze is lehet hasonlítani más ágyúkkal, tankokkal.
A wotwiki-n ráadásul ha megnézed, nincs is mindegyik ágyúhoz adat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48421) Mister_X válasza emre (#48419) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én hiába megyyek rá, nem részletezi. A másik odlalon ki sem igazodok. :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48422) Bad Pritt válasza Mister_X (#48421) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Középen fönn vannak a nemzetek, alatta középen ugye szint szerint a tankok. Rámész arra amelyik kell, akkor kihozza részletesen az adatait középen (páncél, sebesség ilyesmik).
Baloldalt ott a képe, és alatta Összegzés, Számológép, Szakasz stb...
Ha rámész a Számológépre, kidob egy új oldalra, ahol legfelül lehet kiválasztani a modulokat, amelyekre szükséged van és alatt a táblázatban írja a tank adatait, változtatva azokon, amiket a modulcsere érintett. Alatta ott vannak a különféle tankra és legénységre tehető dolgok, amik szintén érintik a tank adottságait, azokat be kell pipálni, amire épp szükséged van.
A löveget érintő adatok egy külön boxban vannak jobb alul, oldalra kell görgetni hozzá.
Kicsit kaotikus oldal, nekem is tanulásznom kellett, de ez a leghasznosabb az összes közül.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48423) Mister_X válasza Bad Pritt (#48422) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sikeült közben :R 10.38-ra menne le "csak", BIA-val 10.15-re, az se rossz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48424) dfsz34


dfsz34
őstag

Beszóltam az ellenfélnek, hogy ez ma a harmadik csatám a JT8.8-al és az MM egy gyalázat. Az első két esetben én kaptam a totál idiótákat és sima vereség, most az ellenség kapta nulla tudásúakat.

Kaptam hideget-meleget, aztán a csata egy sima 15:5 nekünk kb 5,5 perc alatt, úgy, hogy mi védtük volna a bázist, de valójában mi támadtunk.

Ez lesz a játék egy halála, komolyan mondom. Ilyen MM mellett egyre unalmasabbak a csaták, vagy sima vereség, fölösleges erőlködni vagy teljesen sima győzelem, gyakorlatilag az egyetlen izgalom, hogy tudok-e eleget sebezni. Az odáig rendben van, hogy minden csata nem adhat izgalmat és fordulatos, izgalmas játékmenetet, de az már kicsit durva, hogy ma kb 15 csatából egyetlen egy sem volt érdekes.

Hagyom is csába mára, még a kv4 nagy motort kigrindelem, aztán csinálok valami érdekeset és izgalmasat, mondjuk megnézek egy jó sorozatot inkább.

(#48425) Chris0321


Chris0321
addikt

World of Tanks Magyar Portál:

- A World of Tanks optimalizációja folyamatosan történik
- Nincs szükség az önjáró tüzérség általános balanszolására
- Csak 9.0 után fog bekerülni a térképekre szabott csapat összeállítás lehetősége a 7v7-es csapat módhoz
- Átlagosan 1-3 önjáró tüzérség van a csatákban jelenleg
- Nem biztos még, hogy csak átmenetileg, vagy véglegesen szedik ki a játékból a nemzetek csatáját, Storm szerint javítani kellene a MM-jén de erre most nincs kapacitás
- Roaming: Majd egyszer ha kész lesz
- Storm szerint a 9.0 epic része a HD modellek és a történelmi csaták leszek
- Az acélfal kitüntetést átalakítják, a HE lőszereket nem fogja mostantól figyelembe venni
- Storm megerősítette, hogy a T7 buffolva lesz 9.0-ban
- Új falombozat, fű és bokor render: Majd ha kész lesz
- Az MM működése a történelmi csatákban: Minden tanknak lesz egy speciális MM súlya, ami a történelmi csatákra vonatkozik, ez alapján lesz kiegyensúlyozva a két csapat, illetve lesz egy érték, amit nem léphet át a csapat MM súlya összesítve
- A történelmi csatákban a járművek tulajdonságaiba nem fognak belenyúlni, csak a történelmi felszerelés, és lőszeradag lesz egyedi
- Bármi is történjen, nem fogják kivenni a történelmi csatákat
- A dinamikus felbontás azt jelenti, hogy a kezelőfelület felbontása megmarad, míg a játék többi részének a felbontása lehet más is. Például 1024x768-as felbontású a kezelőfelület, a többi meg csak 800x600-as.
- Nem biztos, hogy mikor kerül be a játékba az E-10, ha egyáltalán bekerül.
- A fejlesztett grafikáról szóló videó akkor kerül ki, ha a grafikus csapat befejezte a munkát.
- A HD modelleken a forgó tárgyak, például a ventilátorok nem lesznek meganimálva
- A megsemmisült modellek olyanok maradnak, mint eddig, nem veszi majd figyelembe a tank megsemmisülésének a módját
- A WT E-100 autoloaderje nem lesz animálva
- A T-62-n a hüvelykivető mechanizmus nem lesz meganimálva
- Lesznek kitüntetések a történelmi csatákban is
- A 9.0-s tesztszerver 2-3 héten belül jönni fog
- A tankokról lerepülő dolgok a Havokkal fognak jönni, nem 9.0-ban
- A brit Sherman ág (Firefly és társai) idén fognak jönni
- A HD modellek elkészítése eléggé szigorúan be van táblázva, így más modellek készítésére nem jut idő
- A lőszerrekeszek HP-ja nem lesz átdolgozva
- A fejlesztők nem lettek kész 9.0-ra a tankok felborulási mechanikájával
- A 9.0-s patchben nem nyúlnak a tankok adataihoz, kivéve a T7 Combat Car és Mk. IV. c.buffolását
- A fejlesztők már látják a TD nerf eredményét, de Strom nem mondhatja el ezeket
- Nem feledkeztek meg a tankok dinamikus adatainak kijelzéséről a garázsban
- Lehet, hogy új, történelmi tornyokat kapnak bizonyos járművek, ha befejeződik a HD modellek elkészítése
- Jelenleg nem lehet majd szakaszban menni a történelmi csatákra, ez majd később lesz csak elérhető

-Soshykin

(#48426) Angel1981 válasza Bad Pritt (#48416) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmmm.... ezt jó tudni!
A fenébe is! :U
Asszem azért kipróbálom, puszta kíváncsiság, hátha mások az arányok, mert pl. olyan streamelőknél, akik nem használnak jimbot, ilyet sose láttam - de persze hiszek Neked. :)

(#48427) Bad Pritt válasza Angel1981 (#48426) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Arra gondolsz, hogyha kinéznél egy domb fölött mondjuk, akkor rátapad tulajdonképp a célzókör a dombra és nem feltétlen tudod lőni a kicsit kilógó tank tetejét, mert onnan feljebb húzva a célkeresztet hagy egy rést, a domb teteje meg a horizont között, ahova Istennek sem akar a célzókör "benézni"? Olyan most is van, Jimbo-val meg Mjölnirrel tényleg látványosabb volt, nem tudom miért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48428) Angel1981 válasza Bad Pritt (#48427) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, pontosan erre gondoltam! :K
Szóval ez általános jelenség?
Mert akkor ezt tényleg javíthatnák, mert nagyon zavaró, a fenébe is! :(((

(#48429) Bad Pritt válasza Angel1981 (#48428) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Általános, most ki is próbáltam, fel is húzott rendesen. E5 kupolájára nem tudtam rálőni, mocorogni kellett hozzá kicsit. :(((

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48430) KisApám


KisApám
addikt

Most kicsit olcsóbban a T26E4 SuperPershing-et érdemes volna megvenni?

T26E4 SuperPershing Tier VIII American Medium Tank + slot + 30 days of premium = 10 000 Ft

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#48431) mrszitya


mrszitya
senior tag

Ide is beteszem: magyar fordítás a tiltott modok listájáról, ha valaki "nem beszélni english".

Tiltott modok listája

(#48432) Flickering


Flickering
aktív tag

IS3-on mit javasoltok 2. képességnek? az első sor skill 6. érzék és javítás volt.

(#48433) KisApám válasza mrszitya (#48431) üzenetére


KisApám
addikt

JacquelineX használja mostanság, mióta nem KAZNA tag, a SONAR modot, azaz a GUN DIRECTION modot (minimap modok, melyek megjelenítik az ellenséges tankok lövegeinek az irányát)...
Így könnyű, illetve jóval könnyebb játszani.

Ahogy nézem, törölte is a hasonló MODos videóit.
Múlt héten lementettem, megnéztem, de már én is töröltem sajna.
Bár késő lenne már jelenteni :P

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#48435) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Minden Conqueror tulajnak melegen ajánlom, hogy legalább 5 db HESH ammót rakjon be, most egylövéseztem egy Borsigot vele (510-et levitt a lövedék, aztán ki is gyulladt).
Kövi meccsben 3 lövésból megvolt a WT auf Pz.IV, Meg az auf E 100 sem igazán szereti, IS-8 seggébe 480-at toszott, T57-be 490-et... jó cucc nagyon, sima HE köszönőviszonyban nincs ezzel a hatékonysággal.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48437) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Tudom hogy nem leszek túl közkedvelt ezzel a kérdéssel de nem tudok dűlőre jutni.Tüzérre milyen bonus skilleket javasoltok? Gondolom mindenkinek első a bia,de másodiknak kinek mit adnátok?

Javításnak nem sok értelmét látom mert általában egylövéses vagyok.(SU-14-2)
Parancsnoknak például eltudnám képzelni a hatodik érzéket ami még hasznos lehet.

Üdv:Viktor

(#48438) sebijani1982 válasza Viktoár (#48437) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv!

Álca képesség mindenkinek először, majd váltsd át BIA-ra. Újra álcát mindenkinek 2-ik skillnek. Ha a parancsnok eléri a 100%-ot álcán és a következő (jelen esetben a 3-ik) képesség is 20 % körül van, akkor váltsd át 6-ik érzékre. A 6-ik érzék és a BIA is csak 100%-on kezd működni, addig meg jól jön az álca a legényeken.

Amúgy a legjobb skill: a garázsban alul a tanklistában az arty fölött jobb gomb, majd ELAD :P

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#48439) mrszitya válasza Viktoár (#48437) üzenetére


mrszitya
senior tag

Megfontolandó elsőre inkább a bia, ez a SU már jó rossz álcaértékkel bír, így túl sokat nem fog segíteni az álca rajta. Aztán a 6. érzék és jöhet az álca szerintem. Sofőrnek másodikra vagy harmadikra kuplungégető.

Ebben a legénység képességeiről szóló cikkben az artynak is szentelve van egy rész, olvasd át: link

(#48440) Viktoár


Viktoár
addikt

Köszi urak,sejtettem hogy lesznek jobbnál jobb tippek mint például az elad gomb vagy gyújtsd fel ...stb. :C

Az első bonus 100%-os és a második 70%-on áll.Most összevissza van minden ezért ideje lenne rendberakni őket. :R

Üdv:Viktor

(#48442) Pete55555 válasza Viktoár (#48440) üzenetére


Pete55555
addikt

Akkro tiszta sor. BIA+álca sorban, mindenkinek.

...Szeretem leracsniztatni...

(#48443) bullseye


bullseye
addikt

Szerintem artynak elég fontos a 6. érzék, hogy tudja mi történik, ha bejön egy scout a közelébe

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#48444) Scheff válasza KisApám (#48436) üzenetére


Scheff
tag

Őszintén, ennek a modnak tényleg olyan szignifikáns gyakorlati haszna van, ami már csalásnak minősíthető? :)

A mod korlátjai, hogy csak felderített ellenséges tankoknál mutatja, hogy melyik irányba néznek. Ezt szerintem amúgy is látod a képernyőn. A csalás valami olyasmi, ami olyan mértékű előnyhöz juttatja használóját, ami tisztességes játékkal kompenzálhatatlan lenne.

Például ha kiírja a rendszer, hogy éppen ki céloz téged, még akkor is, ha a delikvens éppen nincs spot alatt. Warpack modban benne van, s ezt már tényleg nem fogod tudni tudással vagy odafigyeléssel kompenzálni. Szerintem ez a csalás. :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#48446) KisApám válasza Scheff (#48444) üzenetére


KisApám
addikt

"A mod korlátjai, hogy csak felderített ellenséges tankoknál mutatja, hogy melyik irányba néznek. Ezt szerintem amúgy is látod a képernyőn. "

Ez is bőven elég, hogy pl. akár nem kell ki-be zummolgatnom,
ha épület vagy bármi más mögött áll az az ellenséges tank, mert amúgy NEM látom, ha nincs fent az a MOD.
Azaz nekem külön valamit kell csinálnom, hogy kompenzáljam a másik előnyét, és ez IDŐmbe kerül, ami a játékban igencsak fontos.

Láttam, hogy egyesek hogyan játszanak azzal a MODdal
(talán nevezzük mostantől csalásnak, ahogy nem rég fent posztolták, DE ha úgy nézzük, ez "kényelmi" funkciónak is tekinthető LENNE akár, DE már nem),
és igencsak sokat segít, legalábbis az én szemszögemből nézve, ha használnám.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#48447) #73173120


#73173120
törölt tag

Egy hardverrel kapcsolatos kérdést tennék fel!

Szerintetek mi a jobb a játéknak,

1.) Erősebb proci (i3, esetleg akcsiós i5), a jelenlegi videókártyámmal (HD 7770 GHz edition),

vagy

2.) Jelenlegi proci (Phenom II X4 3,6Ghz), egy erősebb videokártyával (R9 270x).

Vélemény? Mert azt tudjuk, hogy inkább a szálankénti teljesítmény számít a játéknak, és nem a négy mag összteljesítménye, abban meg az intel jobb. Viszont az 270x majd kétszer olyan erős mint a jelenlegi videokártyám.

(#48448) fradi81 válasza #73173120 (#48447) üzenetére


fradi81
veterán

hali, 1.

moto g72, Ninebot d28e

(#48449) dfsz34 válasza #73173120 (#48447) üzenetére


dfsz34
őstag

Az erős proci alap ehhez.

Egy kicsit erősebb procival full hd-ban így hasít egy 7770Ghz
[link]

Szerintem már egy i3, de i5 pláne nem lenne proci limit.

+1 az egyes konfignak

(#48450) #73173120 válasza dfsz34 (#48449) üzenetére


#73173120
törölt tag

Köszi! Az igazság az, hogy 30-40 fps között van így is fullHD-ban, kimaxolva, és nem a tavaly augusztusi, hanem a jelenlegi verzióval :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.