Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#48851) joergie


joergie
őstag

wowp-n van 3-7napos prémium akció, hátha valakit érint:

3 days Premium Account for 350
7 days Premium Account for 680

Both the special as well as the Premium Shop discounts will run from Monday 17th March at 07:00 until Thursday 20th March at 06:30 CET (GMT+1).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#48852) Angel1981 válasza sith7 (#48844) üzenetére


Angel1981
veterán

Neked személy szerint mi a véleményed az SP-ről a nerf óta?

#48849 Mister_X: az ilyen kérdéseiddel elsősorban ide fordulj.

[ Szerkesztve ]

(#48853) sith7 válasza Mister_X (#48849) üzenetére


sith7
nagyúr

170 pen, 240 sebzés, bia + venti = 6,73 sec

Diarmand
minden másnap .... húsvét, karácsony ;]

Lassan meglesz vele az 1600 csatám, szélsőséges helyezeteket nem tekintve, azért 1500 - 2000 - et lehet vele lőni, persze ez helyzetfüggő, és szemből annyira még mindig nem tudnak csak így hipp - hopp kilőni, mert ha beforgatom, a hasát nem tudja lőni, a tetejét meg nem sokszor találják el ... igaz, 1-2 próbálkozás után már jön a gold ammo, ami azért már átüti, de ennyi erővel, akkor tökmindegy melyiket használja ... szerintem az FCM - nél azért jobb, mert igaz nincs akkora átütése, de jóval többet pattint, mint egy FCM

Angel1981
Őszintén, és nyersen fogalmazva, nem olyan sz@r, mint amilyennek sokan beállítják

Beforgatva jól pattint, messziről 200m+, hajlamos beforgatás nélkül is pattintani , akár egy IS3 -ast is
A patch óta volt egy olyan köröm vele, ahol 5000+ volt a bekapott sebzés, de 2-3000 simán megvan
Tier 9 -esekkel sok mindent nem lehet kezdeni gold nélkül, én elvből nem lövök prémtankkal goldot, mert akkor oda a bevétel
Lassú, de abból a szempontból jó, hogy nem ő ér először a frontvonalba
Az ágyúja pontos

Mire kell egy prémtank ?
Pénztermelésre, ár/érték arányban még mindig azt mondom, a legjobb tier 8 -as prém, persze, ha valaki azt mondja, válasszak egy prém tankot, és megkapom, akkor lehet nem ezt választom ... ;)

[ Szerkesztve ]

(#48854) Máté94 válasza Bad Pritt (#48807) üzenetére


Máté94
addikt

Én nem ezt tapasztalom, előszeretettel lövi mindenki a tornyát.

(#48855) Chris0321 válasza Mister_X (#48849) üzenetére


Chris0321
addikt

Nincs végtelen gold de ha újraindítják a tesztszervert ami 1-2* szokott előfordulni újra 10.000 gold-od lesz és újabb tankot vehetsz. Esetleg megnézhetsz pár replay-t is ami segíthet szűkíteni melyik tank tetszik neked és melyik nem.

(#48856) Chris0321 válasza Angel1981 (#48841) üzenetére


Chris0321
addikt

Lehet az a gond, hogy én elég régen kezdtem a játékot normál tankkal 3 tiernyi lehetett a különbség artyval 5 ezért én nem tudom megérteni azokat akik a mostani 2 tiernyi különbség miatt panaszkodnak. Akkor még nem volt gold ammo kreditért, hogy kompenzálni tudd a gyengébb ágyúd és a HE lövedék sem volt ennyire lebutítva ezért jóval nagyobbat lehetett vele sebezni.

(#48857) Joe-T válasza Chris0321 (#48856) üzenetére


Joe-T
tag

Akkor gold skuló helyett ott volt a He lövedék és nem emlékszem olyanra, hogy az nagyon pattogott volna! De a HE lövedék megléte és ára nem generált piacot! A goldnál biztos, hogy van olyan játékos aki valós pénzt öl azért a játékba, hogy gold lőszerrel nyomulhasson!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#48858) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Agyf*sz... M12-vel Counter-ezve zsinórban 3 arany tűnt el a semmibe...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48859) Angel1981 válasza sith7 (#48853) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi! :R

Amióta írtam a supportnak és visszakaptam 1, azaz EGY kört mentem vele - innen is látszik, mennyire vagyok rákényszerülve a prémtankokra. :)
Az kör jó volt, de azért gyűjtöm az infókat, hogy ha majd egyszer komolyabban előveszem, akkor mire számíthatok.

#48856 Chris0321: hát igen, lehet. :)
Ha esetleg meg valaha meglépik a +/- 1 szintes MM-et (szerintem nem fogják) akkor az az után játékba kapcsolódok meg biztos azonos szintű MM-et fognak követelni, és azokra meg az én generációm fog furcsán nézni. :)
Soha nem panaszkodtam a +/- 2 szint miatt, de azért amikor már mondjuk zsinórban 5. alkalommal vagyok ott, akkor már jól jön egy kis "lazítás" amit azon esetben a prémtank kedvezményes MM-je "biztosít".

[ Szerkesztve ]

(#48860) Napfénysüti válasza Angel1981 (#48859) üzenetére

Már ha van kedvezményes MM mert ugye a drága T-34-nek meg Löwének nem jár ilyen. Arra viszont nem jöttem rá hogy miért nem. Oké hogy jó lövegük van de cserébe akad hátrányuk is. És nem is voltak olcsóak...

Més que un club!

(#48861) Angel1981 válasza Napfénysüti (#48860) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, tudom, de nekem olyanom nincs, magamra értettem, mert erről ment a "vita". :P
(Matilda BP, Tog II, E 25, SP. Ezek vannak nálam.)

Sőt! A Ram II-nek, az M22-nek, az AT 15A-nak sincs kedvezményes MM-je, és még folytathatnánk, de a prémtankok 80%-ának az van. :)

Valszeg a nagyon erős ágyúja miatt nem kap kedvezményes MM-et a Löwe és a T34.

patrikgtaivs: de azok pénzeszsákok, vagyis hiába vannak kevesebben, onnan több bevételt remélhetnek! :)

[ Szerkesztve ]

(#48862) Patrick76496


Patrick76496
őstag

World of Tanks Blitz: Closed Beta Test

"Please note that, during the Closed Beta, World of Tanks Blitz will be supported for iPad 2, 3, 4, mini, air, and mini with retina display."

Az persze lényegtelen, hogy ~3x annyi embernek van Androidos telefonja, mint apple-ös... :U

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#48863) Mister_X válasza Patrick76496 (#48862) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tesztelésnek elég az Apple, sőt, ezek csak iPadek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48864) sith7 válasza Angel1981 (#48859) üzenetére


sith7
nagyúr

Igen, most jól jön a kredit, nincs nagyon szükség prém tankokra, de ha adott event alatt, prémtankkal jól jön ki a lépés lásd a mostanit, vagy a lőj ki 2 db 8 -ast eventet nézed, akkor bőven 100k felett van a bevétel

Szokni kell, játszani kell vele, 1 csata után nem lehet véleményt alkotni :N

(#48865) Chris0321 válasza Joe-T (#48857) üzenetére


Chris0321
addikt

Jobban működött a HE mint most de normál ágyúval nem volt olyan hatása mint troll-al. Lehetett vele sebezni a nagyobb ellenséget is de csak kicsiket. Persze a troll ágyúk sokkal jobban működtek régen.

(#48866) Djuree válasza Patrick76496 (#48862) üzenetére


Djuree
félisten

jelentkeztem! :C
3x annyinak? 10x annyinak kb.
remélem lesz vmi jutalom a zárt bétázóknak.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48867) Joe-T válasza Chris0321 (#48865) üzenetére


Joe-T
tag

Most gyakorlatilag a nagyobb ellenfeleket a goldon kívül nagyon nehezen tudod belőni a sztenderd lövedékekkel! A goldhoz viszont credit kell, sok kredit, az pedig egyből hozza magával a prémium fiókot (a mostani eventektől eltekintve)vagy a prémium tank meglétét és már költöttek is valódi pénzt!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#48868) Pete55555 válasza Patrick76496 (#48862) üzenetére


Pete55555
addikt

Azért iPad-re van 1-2 jó grafikájú játék. Namost azok után a user meglátja ezt a f*st, eldobja az iPadot a fenébe...

...Szeretem leracsniztatni...

(#48869) Bingisz válasza Patrick76496 (#48862) üzenetére


Bingisz
addikt

Closed beta
Szóval nem az a lényeg, hogy minél több ember tolja. Amúgy meg örülj neki, hogy csak regisztrálni kell, hozzá, mert manapság az a menő, hogy fizetni kell csak azért, hogy bejuthass a closed betába.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48870) Djuree válasza Djuree (#48866) üzenetére


Djuree
félisten

viszont ahogy nézem csak NA oldal van neki. vajon nem is tolhatom az EU-s wot accommal :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48871) Chris0321 válasza Joe-T (#48867) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért ezzel tudnék vitatkozni, nem vagyok egy komoly játékos de átlagban csak 5 gold ammo-t viszek magammal mégsem használok sokat ha nagyobbak közzé kerülök. Lényegében nincs olyan tank amit ne lehetne akár szemből is sebezni 2 tierrel kisebb tankkal is persze célozni kell.

(#48872) Joe-T válasza Chris0321 (#48871) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem is max. 6 darab gold lőszer van tankonként (4db). De ha már egy kicsit nagyobb a távolság akkor a gyenge pontokat vajmi kevés sikerrel lehet belőni mondjuk egy két tierrel kissebb tankkal! Goldnál már van esélyed, mert ott azért az átütés már jobb értéken van mint alap lőszerrel ergo valószínű, hogy belövöd a nagyobb vasat!
Célozni igazán csak viszonylag kis távolságból lehet és, ha már egy kicsit is tapasztaltabb az ellenfél (nem állva várja a lövést), akkor igencsak nehéz dolgunk van szemből!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#48873) Mister_X válasza Djuree (#48866) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is :B Remélem bekerülök.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48874) mrszitya


mrszitya
senior tag

Ez normális WN8-nál? Mármint - a session stat szerint - ennyivel magasabbra mér a WN7-hez képest jó körök esetén? Mind az öt meccs T-150-nel volt, de erre a WN7 úgy talán 1900-2000 környékén lenne nagyjából.

[ Szerkesztve ]

(#48875) rolio1 válasza mrszitya (#48874) üzenetére


rolio1
tag

Szia!
Én is ezt a stat-összesítőt használom, de az enyém WN7-et számol. Te honnan szedted a WN8-ast?

(#48876) sith7 válasza rolio1 (#48875) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez engem is érdekelne :R

(#48877) Chris0321 válasza mrszitya (#48874) üzenetére


Chris0321
addikt

Egy részletes leírás a WN8-ról benne egy olyan oldal ahol megnézheted milyen átlagsebzés mekkora WN8-nak felel meg.

(#48878) mrszitya válasza rolio1 (#48875) üzenetére


mrszitya
senior tag

Én készítem ezt a modot, de csitt. :D Most tesztelem kiadás előtt, azért is a kérdés, hogy normális-e ez az erős túlszámolás a wn7-hez képest. Közzéteszem majd rövidesen, ha lesz megerősítés.

@Chris0321

Olvastam a cikket, de a személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi elsősorban. Bár lehet, fel kellene raknom a vbaddict feltöltő cuccát, az minden meccsre külön tud mérni.

(#48879) rolio1 válasza mrszitya (#48878) üzenetére


rolio1
tag

Ok, ha meglesz, kipróbálom...

Újra él a MONOL1THWGLGRANDF1NAL kód! Hajrá!

(#48880) jano_77


jano_77
nagyúr

THX! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#48881) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Danke :R

(#48882) sequator válasza rolio1 (#48879) üzenetére


sequator
senior tag

Nekem nem működik. Nem ez a kód volt hajnalban is? Én akkor már felhasználtam.

sautia

sequator

(#48883) dfsz34 válasza Chris0321 (#48877) üzenetére


dfsz34
őstag

Nevetséges, hogy a tiger-el 1350 sebzés kell az unicum szinthez, közröhely.

Na ennyit a wn8-ról.

Akkor ezután nem a hellcat (bár hellcat-al az 1575 is megcsinálható viszonylag gyakran, de azért az nehezebb egy fokkal), hanem más tankokkal lehet húzni a statot.

Annyi előnye van talán, hogy ezek a sebzés szintek gondolom könnyen változtathatóak, úgyhogy ha egy adott tankra rámozdulnak a stat pad moronok, akkor kicsit megpiszkálják és kész, de nem kell a formulát magát módosítani.

(#48884) Angel1981 válasza sequator (#48882) üzenetére


Angel1981
veterán

De ez volt, azért nem működik. :)

(#48885) J.J. András válasza rolio1 (#48879) üzenetére


J.J. András
őstag

megy, de csak 50 aranyat ad .... :B

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#48886) mrszitya válasza dfsz34 (#48883) üzenetére


mrszitya
senior tag

Tényleg érdekes. :) Ezek szerint tényleg ennyire rossz lehet a Tiger I játékosállományának teljesítménye átlagban jelenleg?! Remélem én is, hogy valóban hozzá fognak nyúlni a dmg értékekhez, ha indokoltnak tűnik.

(#48887) dfsz34 válasza mrszitya (#48886) üzenetére


dfsz34
őstag

Van sok furcsa dolog ebben a wn8-ban is.

E100-ra 2900 sebzést ír elő az unicum szinthez, miközben az egyik legjobb játékos 3238 sebzés átlagot tud vele, alig minimálisan több, miközben például E5-el csinál 3476-t és a wn8 2850-t kér.

Nem azt mondom, hogy nagy spíler vagyok E100-al, de ez a 2900 sebzés csillagászati számnak tűnik nekem, miközben az E5-el könnyedén megcsinálom a kék szintet, ha arannyal mennék mindkettővel, akkor az még pluszt adna az átlagsebzéshez. E100-ban inkább he-t használok, ha beforgatott, nehéz szögben álló vagy éppen csak a tornyát mutató ellenfél van, aranyat csak ritkán, mondjuk meg is látszik az átlagsebzésemen.

Az E100-al a kék szintet is kihívás átbinni arany nélkül. Nem tudom elképzelni, hogy 2900 közelébe jusson bárki is arany nélkül, amíg pl az e5 nem igényli az aranyat ennyire, bár valószínű a lila szinthez ott is kéne.

Na mindegy, furcsa anomáliák vannak ebben a wn8 sebzés szint listában.

(#48888) Szepi1979 válasza emre (#48824) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Mindenki nem sebezheti le a saját hp-ját. A két csapat össz HP-ja gondolom hasonló, így ha valaki a csapatból többet sebez akkor másnak kevesebb jut.

“ nem kell mindig nyerni “

(#48889) Angel1981 válasza dfsz34 (#48887) üzenetére


Angel1981
veterán

"Nem azt mondom, hogy nagy spíler vagyok E100-al, de ez a 2900 sebzés csillagászati számnak tűnik nekem"

Én még a T10-től fényévekre vagyok, de a 2900-as sebzés az 4 db átütő találat a nagyágyúval.
Tényleg olyan nehéz azt átlagban összehozni?
Őszintén kérdem!

[ Szerkesztve ]

(#48890) Enzolord válasza Angel1981 (#48889) üzenetére


Enzolord
addikt

:)
Őszintén, ha nem vagy pro, akkor nem egyszerű...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#48891) sith7 válasza Angel1981 (#48889) üzenetére


sith7
nagyúr

átlagsebzés

(#48892) diegho válasza Angel1981 (#48889) üzenetére


diegho
nagyúr

A játékosok 99.99%-ának elérhetetlen a 3000 átlagsebzés tier10-ben és most nem túloztam. Rengeteg lila játékos van 2500 átlag alatt, főleg medekben.

(#48893) Szepi1979 válasza Angel1981 (#48889) üzenetére


Szepi1979
senior tag

IS8-al ha tier 10-be rak és lesebzem a hp-mat akkor már elégedett vagyok. Ha sebzek 3000-et akkor már boldog. Az 7 átütő, sebző találat.

“ nem kell mindig nyerni “

(#48894) Jolet


Jolet
őstag

a wattafakk e100-nak mennyi a wotos átlagsebzése? nem találom hol tudnám megnézni...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#48895) #95904256


#95904256
törölt tag

Első kör a kicsikével... :D

Kicsit fürgébb és manőverezhetőbb tankra számítottam, de mivel mindenki engem kergetett így mégiscsak jó móka. Ugyan nagy íven fordul, de ott jól tartotta a sebességet. A páncél döntöttsége miatt a géppuskák lövedékeinek egy része lepattant, de azért érezhető, hogy csak papírtank. Az ágyú pontossága és torony forgatási sebessége közelharcra való. Most látom, spotolt sebzés nem sok lett... hm... első körnek jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#48896) Bad Pritt válasza Angel1981 (#48889) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem 750-es átlagú ágyúval nem olyan nehéz.
Igazából azt sajnálom, hogy E3-mal sok CW-re mentem, ahol bázisvédés volt szegény tankom feladata és sokszor 0 sebzéssel zártam, úgyhogy most csak ~2800 vele az átlag.
E5-tel 2200 körül van, de azt még bőven narancs meg sárga koromban szereztem meg, ahogy a T-62-vel is sárgaként mentem először. Szerintem jól szemlélteti a fejlődést, hogy most a Conquerorral is 2100 az átlagom és ez csak megy feljebb és feljebb, kíváncsi leszek, hol fog beállni végül. :)

(#48895) akosf: Ez honnan van? :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48897) Scheff válasza Angel1981 (#48673) üzenetére


Scheff
tag

Mint a twitch-en és facebook-on is olvastátok egy kis szünetet tartok a streameléssel, hogy ügyes-bajos dolgaimat elintézhessem. Másrészt a youtube videók gyártásával bajlódok. Meglehetősen érdekes ezeknek az adobe (kép- és videószerkesztő) alkalmazásoknak a kezelése. Vasárnap elkezdtem velük ismerkedni, s a nap végére egy vállalható teszt videót sikerült összehozni. (Link: https://www.youtube.com/watch?v=bJ6T9cTd8Ls ) Amit egyelőre sikerült elérni, az az 1080p HD videó, hang, kép és videó alá. A délutáni próbálkozásoknál még 720p videó volt hang nélkül, szóval nagyot léptem előre az este folyamán. :)
Még pár főbb dolgot megpróbálok összehozni (elsősorban az intro-val szívok), de ha minden jól megy, akkor a hétvégén már megjelenhet az első videó.

Cleverland már készített a cikkről videót ("prohardveres srác cikke") és remélem, hogy most sokan hiszik azt, hogy az az írás az én művem. :))

Egészen más lesz az irányvonal, mint a jelenlegi feltöltőké, legalábbis ahogy a formát öltő elképzeléseimet nézegettem és már előre látom, hogy a nézettség a béka segge alatt lesz, de mindent a plebszért! :)

[ Szerkesztve ]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#48898) dfsz34 válasza Angel1981 (#48889) üzenetére


dfsz34
őstag

"Tényleg olyan nehéz azt átlagban összehozni?"

Nehéz hát, mert egy óriási lomha célpont az E100, az nem úgy van ám, hogy te vígan lövöldözöl és addig meg szépen békén hagynak. Már kilences TD is belövi az arcát, úgyhogy forgatni kell, mint a Maus esetében. Az alja gyullad, mint a fene, hiába van skill meg aut tűzoltó.

Az ágyúja pontatlan és nagyon pattogós alap lőszerrel. Ezért használják sokan HE-vel inkább, a pénzesebbek arannyal. HE-vel összeszedni 2900 már elég szép mutatvány. Normál lőszerrel minden átütött lövésre 2-3 lepattant (attól függően, hogy RNG isten mit ad), mellé ment lövést kell számolni. Arannyal 1-2-re javul az arány.

Arról nem is beszélve, hogy ha éppen ki kell lőni valakit, akkor lehet nincs is sok hp-ja, tehát azt azért nem lehet úgy számolni, hogy minden átütött lövés sebez is átlagban 750-t, mert ha az ellenfélnek kevesebb hp-ja maradt, akkor az kevesebb sebzés is lesz.

Lehet vele ügyeskedni, de nekem nagyon szenvedős már egy 2000 átlag összehozása is, mondjuk minimális arany használat mellett. Arannyal jobban adná kicsit, de még úgy is messze lennék.

Azért írtam, hogy E5 még bejáratós nálam 20 csata után, de simán hozom a kék szintet, minimális arany használat mellett. Ennyit számít egy jó ágyú.

Egy 4100 wn8 feletti játékos tud az E100-al átlagban 3200 sebzést csinálni, az azért beszédes még akkor is, ha tegyük fel nem ezzel megy legjobban neki, de gondolom ő az arannyal nem spórol.

(#48896) HáGé Te most komolyan az E3 ágyúját hasonlítod az E100-hoz? Egy dologban hasonlítanak, az átlag sebzés 750, aztán itt vége is a hasonlóságnak.

[ Szerkesztve ]

(#48899) emre válasza Angel1981 (#48889) üzenetére


emre
veterán

Egy átlagos játékos átlag két célzott lövést ad le csatánként ami sebez is. Szomorú de ez van.
Ezzel a KV1S esetében már majdnem a saját hp-nál tartunk, ezért is op, meg a hellcat is.

(#48897) Scheff

"Cleverland már készített a cikkről videót ("prohardveres srác cikke"

Ennyit a tárgyilagosságról, remélem rendbe teszed a dolgot, és hogy akik egy véleményen vannak vele azok menjenek is imádják kruplipásztor szobrát.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48900) Scheff válasza bullseye (#48679) üzenetére


Scheff
tag

Azért egy kicsit szemét húzás volt a részéről, hogy forrásként engem jelölt meg. "Prohardvares srác írás" ;]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.