Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#48801) zozimoto válasza fody73 (#48799) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Köszi. :C

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#48802) Djuree válasza fody73 (#48799) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48803) Dobi 562 válasza fody73 (#48799) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszönjük!

(#48804) virkir válasza fody73 (#48799) üzenetére


virkir
veterán

Köfi még múúúúködött.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#48805) Mister_X válasza fody73 (#48799) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A kánya essen beléjük, de korán kelnek ott északon :C

@TESCO-Zsömle: a helyes megközelítés akkor az, hogy melyik ágat nem húzom jelenleg. A Matilda legényei majd mennek a majdani Cromwellbe, az Excelsioré meg Churchill VII-be vagy Black Prince-be. Francia Heavy ágat ígyis húzni akarom, tehát ott se lenne rossz, ha egy AMX 50 100 90%-os legényekkel indítana, akiken van valami képesség. Jagdpantherbe meg majd a Hetzer legényei ülnek át, bár ott picit több időbe telt, mire 100-asak lettek.

Tényleg, a kínaiaknak is van prémtankjuk, a 112 és T-34-3 milyen?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48806) sebijani1982 válasza fody73 (#48799) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszönöm!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#48807) Bad Pritt válasza Máté94 (#48791) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Keményebb, mint a KV-1S, KV-2 vagy M6. Nézz pár weakspot guide-ot hozzá, 7-eseknek is sokszor gondja van vele.
Nagyon más stílust követel, ahogy Zsömi is mondja hátul kell vele maradni, mert a hosszú töltés miatt megehetik első sorban. Viszont hull downra tökéletes.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48808) catalano válasza fody73 (#48799) üzenetére


catalano
tag

Thx! :R

Értem én a viccet, csak nem szeretem...

(#48809) emre válasza Mister_X (#48785) üzenetére


emre
veterán

Hagyd a franciákat, az eredményes játékhoz viszonylag nagyobb tapasztalat kell. Én úgy gondolom hogy csak 10k csata után érdemes belekezdeni. Persze elképzelhető hogy van akinek elsőre fekszik a stílus.
A BDR vacak, az ARL már jobb, pattinthat az eleje, de lassú a gép és lassan szűkül a célkereszt, türelmesnek kell lenni hozzá. Az M4 meg olyan semmilyen tank, igazából semmire nem jó, valamivel gyorsabb mint az előző, de ugyan olyan vacak célzásidő, és papír test egy kicsivel jobb gun depressionnal. Az első jó gép az 50-100 azon a vonalon.

Ha TD-vel akarsz akkor német, USA, vagy orosz. Toljad tovább ezt a vonalat.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48810) emre válasza diegho (#48776) üzenetére


emre
veterán

kb ennyi, tegnap előtt jó játékkal 13 csatával nettó 1misi,
tegnap fun napot tartottam ismét batmobil és E100+gold lőszer szar játékkal 69 csatával nettó 1 misi

Ezért nem értem a milyen prémium tankot kérdéseket, mert prém fiókkal ha valaki a saját hp-ját le tudja sebezni dől a lé, és az xp-re sincs gond, mert nem kell farmolnia.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48811) sith7 válasza Mister_X (#48795) üzenetére


sith7
nagyúr

De te tudod tesztelni magadnak az adott tank mozgását , sebességét, kit tudsz átlőni szemből 1v1 - ben stb.

(#48812) Angel1981 válasza Mister_X (#48761) üzenetére


Angel1981
veterán

"a Super Pershing jobban vonz, de nem nagyon írtatok jót róla, FM50t-ről meg nem sok mindenkinek van tapasztalata"

Ezt írtam korábban a kérdésedre:

"FCM 50t egy heavynek címkézett medium, remek ágyúval.
Az SP az árához képest talán a legjobb kredittermelő a játékban (esetleg a KV-5 vetekedhet vele, de azt csak egy évben 3-4 alkalommal teszik be a shopba), de sok a gyíkja; gyenge ágyú, mediumhoz képest lassú, a frontpáncélját meg nerfelték. A tornya továbbra is erős, de ott a tetején az a viszonylag nagy weakspot, emiatt hull-down-ra nem igazán alkalmas, max. nagy távból - bár akkor meg ő sem tud érvényesülni a gyenge ágyúja miatt.

Én a mostani tapasztalatommal az FCM 50t-t venném meg."

(#48813) bigobert válasza fody73 (#48799) üzenetére


bigobert
tag

Köszönöm a kódot. :)

(#48814) Simulacrum válasza emre (#48810) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Prémium nélkül 500 ezer volt a bevételem 36 csatából tegnap. Volt benne sok T10 is.

(#48815) bigobert válasza Mister_X (#48805) üzenetére


bigobert
tag

Nekem T-34-3-am van. Nem kezdőknek való, én pedig kezdőként vettem :D Pontatlan ágyú, hosszú újratöltés, 175 pen, 1050 credit/skuló (arany kb. 5-6000!), -3 foknyi gun dep, könnyen sérülnek a modulok, illetve a legénység, ráférne egy jobb motor. Viszont jól néz ki, és élmény vele a játék! :) Mondom ezt úgy, hogy 250 csata után 44%-os!!! vele a winrate-m....
Ez jelenthet balszerencsét, vagy azt, hogy erős kezekben döntő befolyása lehet a meccseken, csak én vagyok béna vele. Szeretném az előbbit hinni, de az utóbbit gondolom valósnak.

Leárazva vettem, de így is drága. (A Matilda IV 375 aranyért akcióban volt a bomba üzlet.)

[ Szerkesztve ]

(#48816) jr1994 válasza fody73 (#48799) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi, nem tudom hol tart de nekem is megadta még most! :R

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48817) emre válasza Simulacrum (#48814) üzenetére


emre
veterán

Ha odafigyelek, akkor lehet nekem is jobb arányom lett volna, de a tegnapi ilyen volt hogy beleszartam.
Amikor egy csatában voltunk kb. a csata felénél kilőttél mégis top sebzésem volt a csapatomban. Ezek után egy kicsit kevésbé veszem komolyan. Meg kíváncsi voltam E100-al mit hoz a sors, (E100: 35% win, batmobil: 25% win) és hát esélytelen vele folyamatosan hozni a csatát, ráadásul a német csoda szar/vas igencsak kívánja a goldot. Ezért is csak a saját hp-t írtam, ha valaki többet csinál simán jobban megéri a prémium fiók mint a prem tank. Egyébként azt vettem észre, hogy nagyon kicsi a különbség amitől egy játékos meghatározó lesz a győzelem szempontjából. Elég egy nagyon kis figyelmetlenség és már bukott is a dolog. Illetve ha egy kevésbé skilles játékos véletlenül épp a megfelelő helyen van az is tudja hozni a meccset. Fura dolgok ezek, tiszta káoszelmélet..... :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48818) Mister_X válasza Angel1981 (#48812) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elolvastam és ezt inkább a SP főbb jellemzésének vettem, mert nekem nem mond sokat, hogy "heavynek címkézett medium" - gyorsnak gyors, de papír is? Az ágyúja meg ezek szerint jó. Majd tesztszerveren meglesem.

@bigobert: csak nem azon is D25T van?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48819) bigobert válasza Mister_X (#48818) üzenetére


bigobert
tag

Igen, csak átnevezték D25TA-ra

(#48820) Angel1981 válasza Mister_X (#48818) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, így van! :)

Mind az FCM 50t, mind az SP "félre van címkézve", de minimum a hibrid kifejezés illik rájuk.

Az FCM egy medium mozgékonyságával bír, viszont a páncélja is olyan, amiben heavy, az az ágyúja, és a mérete, illetve a camoja.
Az SP egy heavy mozgékonyságával bír, a páncélja viszont már nem heavy, az ágyúja is "mediumos" (azon belül is gyengus), mérete és camója szintén medium.

Szerintem az FCM egyszerűen használhatóbb, a pénzt is jobban hozza, de több, mint másfélszer annyiba kerül.

(#48821) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

A MONOL1THWGLGRANDF1NAL kód még mindig él...

“ nem kell mindig nyerni “

(#48822) L-e-f-i-e válasza emre (#48810) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

1. Mint tudjuk nem mindenki képes saját hp-ját lesebezni....

2. A több itt is jobb, sima tankkal megkeresel egy nap 1M-t, prémmel minimum 2-őt. Ahogy az életben is, nem igazán szokták mondani, hogy oh elég pénzem van, ha van mód arra, hogy még többet keressen, akkor az bizony mindig opció lesz.

=^-^=

(#48823) Mister_X válasza Angel1981 (#48820) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na, majd kiderül teszt szerveren, hogy melyik fekszik jobban. T34 és Löwe akkor kiesik tier limit hiánya miatt.

AT15A olyan gáz, mint amilyennek az adatlapja alapján tűnik?

@bigobert: kösz az infót, akkor azt nem hinném, hogy megveszem, mert nekem egy med lényege, hogy mozgás közben is tudjak lőni, de ha kell, messzire is tudjon csípni pontosan.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48824) emre válasza L-e-f-i-e (#48822) üzenetére


emre
veterán

"1. Mint tudjuk nem mindenki képes saját hp-ját lesebezni...."

Annak legyen némi önkritikája ne ezzel játsszon, mert csak kárára van a csapatának és saját sikertelenségének a kovácsa.

Nem kell 2 misi naponta, mert ez nem a gazdálkodj okosan játék, hanem egy tankos lövöldözés stratégiai. Itt meg bizony sebezni kell, és nem koncepció feltenni a kisebb löveget mert abba olcsó a lőszer, viszont nem üt át semmit a szalmakupacon kívül.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48825) Dobi 562 válasza emre (#48824) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az a baj, hogy ők ezt nem élik meg sikertelenségnek... Egyszerűen nincs rá igényük hogy jobbá váljanak, megelégszenek a 40% win rate-el, meg a 3-4 csatánként 1 kilövéssel... És egyre több ilyet látni sajnos.

(#48826) Simulacrum válasza emre (#48817) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én meg azt figyeltem meg, hogy egyre jobban szeretek a lista legalján lenni. Lehet, hogy logikátlanul hangzik, de sokkal többször döntöttem el csatát így. Azt vettem észre, hogy egyrészt óvatosabb vagyok, mintha top lennék, másrészt az ellenfél se a két tierrel alacsonyabb tankra koncentrál. Ha top vagyok akkor azt érzem nekem kell hozni a csatát és hülyeségeket csinálok, ha kisebb vagyok, akkor a nagyok mellett szépen meglövöm a kellő sebzést.
Természetesen nem mindegy, hogy a csapatodban egy piros E100 játékos van vagy egy zöld, de mégis ha a T8-asok eközben ügyesen kihasználják a gyenge játékos mezőn állását például akkor simán hozható a csata, de talán diegho tudna erről a legjobban mesélni. Szerintem a lila játékosok ebben a legjobbak, pontosan ki tudják használni egy gyengébb játékos hpját vagy spotolását.

(#48827) TESCO-Zsömle válasza emre (#48824) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem kell, hogy legyen. Mikor elmész moziba, te se szégyelled össze magad, hogy nem vagy filmkritikus, neki se kell szégyellnie, hogy szórakozás közben rosszul teljesít. Nekik ez csak móka, és ennyi elég is egy átdolgozott nap után. A 40% WR csak azoknak fáj, akik komolyan veszik. Mint azt biztosan láttátok, 10-20 ezer csata alatt bizony 40-es WN8-al is össze lehet hozni a 10-es tankot...

Simulacrum: XP és pénz tekintetében se mindegy, hogy 10-es tankkal lősz 8-asokat vagy fordítva.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48828) emre válasza Dobi 562 (#48825) üzenetére


emre
veterán

Hát igen, kb ennyi. Ezt ezt most lőttem, az egyik oldalt a jobbik T34-el tartottuk ketten.

(#48827) TESCO-Zsömle
Rossz a példa a mozi nem csapatjáték. :U De a moziban sem illik idióta civilizálatlan módon viselkedni.
Viszont ha egy focimeccsen állandóan a saját kapudra lősz akkor legközelebb nem kell menned. Vagy keressenek valami single player játékot amiben akkor kezdik újra a pályát amikor akarják.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48829) Djuree válasza Mister_X (#48823) üzenetére


Djuree
félisten

lassú mint a tetű, nem ajánlom hacsak nem vagy mazochista.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48830) TESCO-Zsömle válasza emre (#48828) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Rossz a meglátás. 15 random összedobált vadidegen még nem csapat.

Egyébként moziban ugyanúgy zavarsz másokat a popkornnal, a zacskócsörgéssel, a kóla szürcsöléssel, a motoszolással, a dumával, de ott ez ugyanúgy mindenkit hidegen hagy, aki műveli. Én ezért nem járok moziba.

Lent a grundon, ha csak minden harmadik lövésed akad be a kapuba, akkor is szívesen látnak a haverok, mert nincs tétje. Csak a szórakozásért megy a buli.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48831) emre válasza TESCO-Zsömle (#48830) üzenetére


emre
veterán

Na pont az ilyen jellegű nyilatkozatok miatt írok ide viszonylag keveset, mint ahogy több nálam jobb játékos is tette. Ha a többség így áll hozzá akkor mi értelme bármiféle tapasztalatot megosztani? Gondolom az E-sportról még Te sem hallottál? (a kérdésem költői)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48832) Angel1981 válasza Mister_X (#48823) üzenetére


Angel1981
veterán

"AT15A olyan gáz, mint amilyennek az adatlapja alapján tűnik?"

Igen, az, kerüld el messziről!
Ha lenne kedvezményes MM-je, még talán elgondolkodtató alternatíva is lehetne, de így nagyon nagyon nem az!

[ Szerkesztve ]

(#48833) TESCO-Zsömle válasza emre (#48831) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hallottam, és részt is vettem benne. Attól függetlenül a (fizető) játékosok zömét azok teszik ki, akikről én is írtam, és azon okokból, amit írtam. Engem is idegesítenek, de lévén ez egy játék, nincs sem jogi, sem etikai alapom (-unk) elítélni őket, amiért nem is akarnak többet, mint amire egy játék való: Szórakozást.

Persze fele annyi WN8-am és csatám sincs mint neked, így ha óhajtod, jogot formálhatsz magadnak a véleményem és személyem lenézésére, de én akkor is meg tudom érteni a bordó játékosokat, még ha az én orrom alá is sok borsot törnek.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48834) Djuree válasza TESCO-Zsömle (#48830) üzenetére


Djuree
félisten

hogyne, itt az a lényeg hogy minél több xp-d meg kredited bejöjjön egy csatában, minél hamarabb meglegyen a következő tank. ha vesztesz az egysejtűek miatt és kevesebb xp-t kapsz, pedig te mindent megtettél akkor tovább tart kihúzni a következő tankot. az idő pedig pénz, vadidegenek csak ne csesszék el az én időmet. boldogítsanak mást...
főleg hogy fizetek érte minden hónapban.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48835) iwu válasza emre (#48824) üzenetére


iwu
addikt

"1. Mint tudjuk nem mindenki képes saját hp-ját lesebezni...."
"Annak legyen némi önkritikája ne ezzel játsszon, mert csak kárára van a csapatának és saját sikertelenségének a kovácsa."

ez ok, de mi van, ha nézzük másik szemszögből...múlt héten volt egy is-7-es meccsem, egyszerűen nem bírtam betalálni, mindenem pattant, vagy ellőttem a fenébe - DE szerzett lehetséges sebzésem 10K felett volt, mentem elől agyhalott mód, és fogtam a lövést (t57 szerintem besírt, mikor 4 goldját pattintotta a tank:P
), a többiek meg közben betaláltak. Csata lehozva.
Most akkor ez hasznos volt a csapatnak, vagy nem?

A paradicsom játékosról meg annyit, ha ellenem van fasza, ha velem tré... :B

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#48836) Napfénysüti válasza Djuree (#48834) üzenetére

De abban igaza van Zsömlének hogy ettől még joguk van játszani. Akármilyen béna valaki ha ő ezt élvezi nem mondhatod neki hogy hagyja abba.
Ilyen nálunk a céges foci is ha már előjött. Ott nem vagyok rossz, sőt. De akad sok elég "egyszerű" játékos aki nem tud labdát átvenni, rendesen passzolni ne adj isten lőni de mégse küldhetem haza hiába idegesítenek fel mert joguk van hogy eljöjjenek játszani.

Félre értés ne essék én se szeretem ha a WoT-ban totál szerencsétlen csapatba kerülök akiknek a fele elhullik 1 perc alatt de ettől még ugyanannyi joguk van játszani mint itt bárkinek. Azt mondjuk én se értem hogy ilyen 40% WR-el meg 5 csatánkénti killel, alig sebezve mit élveznek rajta de az ő dolguk.

Més que un club!

(#48837) Djuree válasza Napfénysüti (#48836) üzenetére


Djuree
félisten

joguk van játszani persze, ezt nem is vitatom. csak nem értem minek játszanak, mi a jó nekik benne.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48838) Ebit válasza iwu (#48835) üzenetére


Ebit
addikt

"Annak legyen némi önkritikája ne ezzel játsszon, mert csak kárára van a csapatának és saját sikertelenségének a kovácsa."

a játék elsődleges, értéke a győzelem, amit többféleképpen lehet elérni, megszerezni

(#48839) Napfénysüti válasza Djuree (#48837) üzenetére

Ezt én se tudom, sajnos nem látunk bele a fejükbe. Szerintem úgy vannak vele hogy nekik már az is siker amit nyújtanak és elégedettek vele.
Nekünk van csak túl magas igényünk. :D

Més que un club!

(#48840) Chris0321 válasza Mister_X (#48823) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak érdeklődésképpen kérdezem, hogy miért ilyen fontos neked a tier limit?

(#48841) Angel1981 válasza Napfénysüti (#48836) üzenetére


Angel1981
veterán

Én úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy a rossz játékosok ugyanúgy kerülhetnek az ellenséghez is, mint hozzám, ergo nekem nem okoznak több "kárt", mint hasznot.

Chris0321: Nekem is az. Időnként ha úgy érzem, hogy nagyon szívat az MM, és mindig bottom vagyok, előkapom az egyik prémemet - azzal max. middle lehetek! :P
Hogy is mondjam csak, ilyenkor eggyel kevesebb dolog miatt kell "izgulni" csatatöltésnél. :D
(Az utóbbi időkben gyakorlatilag csak emiatt játszom prémekkel, mert pénz mint a szemét.)

[ Szerkesztve ]

(#48842) emre válasza iwu (#48835) üzenetére


emre
veterán

Nem kell egy adott szituációt kiemelni, átlag sebzésről beszéltem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48843) Mister_X válasza Chris0321 (#48840) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Löwét már én is gyújtottam ki, T34 is lett kicselezve. Félek elképzelni, hogy milyen lehet Tier 10-esekkel szemben, ahol még a tornyot is átviszi szemből minden TD, golddal meg a lövegpajzs sem lehet akadály. Aztán megpumpál egy WTF E100 és azt sem tudom, hogy fiú vagyok vagy lány, aztán menetenként biztos több táras agyrém van.

Tehát a nyolcas prémek közül (Super Pershing, T34, 112, T-34-3, FCM 50 t, IS-6, Löwe, Jagdtiger 8.8, lehet kihagytam valamit) csak a T34 és Löwe nem tier limites, ugye?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48844) sith7 válasza Mister_X (#48843) üzenetére


sith7
nagyúr

igen

nem rábeszélés, csupán információgyűjtés céljából csatolom az egyik tegnapi csata eredményét

prém nélkül, vesztes meccs, 63k bevétel

(#48845) Vikthor válasza Mister_X (#48843) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Löwémet röhögve berakja a 10esek közé, ezért kell abban a helyzetben hátul maradni és supportnak vagy snipernek menni... Löwe ágyúja tier9-es gyorsan tölt viszonylag és pontos.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#48846) Napfénysüti válasza Vikthor (#48845) üzenetére

Jaja, pont ezt mondtam én is valamelyik nap. Sniper támogató tank inkább a Löwe. Meg ugye eleve lassú is hogy rohanjon a többi heavy-vel. De a jó ágyú miatt lehet osztogatni sebzést a csatákban.

Més que un club!

(#48847) Chris0321 válasza Mister_X (#48843) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem elég sok tapasztalatom van T34 és tízes csaták tekintetében és egyáltalán nem félek mikor ilyen helyzetbe kerülök. A mappok általában van olyan rész ahova nem mennek a nagyobb tankok kivéve a piros játékosok akik akárhol felbukkanhatnak és elkerülhető, hogy a top tierrel keljen megküzdeni. Ha mégis elkerülhetetlenek akkor pedig ott a saját top tiered aminek elvileg ilyenkor elől kell lennie és neked csak a hátsó sorból való segítés a dolgod amire mind a Löwe mind a T34 jó. Ha azt nézzük egy Amx 50 100 ami csak 8-as is kiszed egy tárból egy 1500 hp-s tankot és nem csak ez az egyedüli táras és ott az ISU ami kilences és 2 lövésből kiszedheti akármelyik 8-as prém tankot szóval a tier limit sem garantálja, hogy sokáig élhet az ember ha óvatlan. Ha tudod, hogy kell használni az adott szituációban a tankod akkor tízes csatában is tudsz jókat menni, ha nem akkor top tierként is csak szenvedsz. Éppen ezért nem zárnám ki egyik tankot sem-e miatt, hanem kipróbálnám nekem melyik stílusa jön be.

(#48848) Diarmand válasza sith7 (#48844) üzenetére


Diarmand
senior tag

Azért azzal a fosika ágyúval milyen gyakran is lehet 3k felett sebezni? ;)

(#48849) Mister_X válasza sith7 (#48844) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az szép. :K Mennyit sebez, mennyit üt át, meddig tölt?

@Chris0321: értem. Már csak attól félek, hogy nem tudom majd a legtöbb goldtankot kipróbálni, mert elvileg nincs végtelen gold.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48850) mrszitya válasza Mister_X (#48823) üzenetére


mrszitya
senior tag

AT-15A: csak annak javasolható, akinek nagyon sok tapasztalata van, jól ismeri és boldogul az AT-szériával. Tény, hogy elég sok hátránya van, de jó játékkal sok pénzt keres. Csak a Panther/M10 előzi meg átlagbevétel tekintetében a tierjében. AT-7 ellenben majdhogynem az utolsó (36. jelenleg) a tierben a jó magas fenntartási költségei miatt, úgyhogy vele például nagyon nehéz farmolni (rettentő pontosnak kellene lenni vele mindig, és/vagy sokat sebezni persze).

Ami kiemelendő, vagyis amit ki kell használni vele, az a löveg elforgathatósága, ami azt hiszem a legjobb talán a játékban a fix tornyos tankokkal összehasonlítva (-25/+25°). Szóval sniperkedős kempelésre alkalmasnak tűnik egy jó nagy bokor mögül, álcafestéssel, hálóval, álca skillel, távcsővel, bár a frontját a nagyobb tierben sokaknak nem fogja átlőni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.