Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#49201) Simulacrum válasza dfsz34 (#49198) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nekem is gyanús, sokkal jobb vagyok WN8 szerint, mint WN7-ben, illetve ma is láttam nem egy zöld WN8-ast, akinek fogalma nem volt arról mit kell csinálnia a tankjával.
Vagy inkább úgy kellene fogalmazni, hogy rossz a színezés, lehet hogy maga az értékelés jó, csak nem jól van eltalálva az egyes színek határai.

(#49202) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

"Hello mindenkinek, még nincs hivatalos nyilatkozatot sehol, de azt az infót kaptam ma, hogy van valami probléma a teszt szerver körül(meglepetés!), így lehet, hogy el lesz halasztva holnapra. Ez még nem biztos. Amint lesz friss hír akkor el fogom mondani."
FTR hír!!!

(#49203) Tuco Ramirez válasza xenom0rph (#49184) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Mindkettőt kipróbáltam (a WoT és a WoWP oldalán is), de ezt írta ki: "You have reached the code usage limit." Lekéstem róluk vagy mert kizáró ok, hogy a korábbi kettő 50 goldost már aktiváltam...? :F

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#49204) Motyi válasza Tuco Ramirez (#49203) üzenetére


Motyi
senior tag

Bezony lekéstél :(

(#49205) Linkin válasza dfsz34 (#49198) üzenetére


Linkin
senior tag

Én IS6-al húzom a statomat átlagban meg van vele a 2500 dmg de nem ritkák a 3000-4000 sebzéses körök sem

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#49206) octopus666


octopus666
tag

;) KV-1S egy picit OP :DDD

(#49207) erikke17 válasza xenom0rph (#49184) üzenetére


erikke17
őstag

Ezek a kódok eredetileg hol találhatók meg?
Mert én WoT oldalán nem találtam :S Most mikor meg észrevettem itt fórumon már túl volt lépve..

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#49208) dfsz34 válasza Linkin (#49205) üzenetére


dfsz34
őstag

Arany mennyi fogy? Mert én azt tapasztalom, hogy az alap is6 ugye rettenetesen pattogós és a sebessége meg a legtöbbször nem elég a flankoláshoz.

Arannyal már ok, csak az sokba kerül.

(#49209) csapee


csapee
senior tag

Loriból mennyi kell a tankászhoz?
4e/2e spot csak első osztály

Csapee

(#49210) SZN


SZN
tag

Minél többet játszom a tigrissel, annál biztosabb vagyok, hogy ha nem is isten, de legalább félisten ez a tank!

(#49211) Linkin válasza dfsz34 (#49208) üzenetére


Linkin
senior tag

Nem lövök vele aranyat Minek? Állandóan Top Tier vagyok IS3 Tiger 2 simán megy frontból csak célozni kell Tier 9-ben is volt már 3k+sebzésem Jó van a legénységen 5 skill és imádok vele játszani
Mai elég jó meccs a sok küzül

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#49212) Kalos7 válasza eszakas (#49044) üzenetére


Kalos7
tag

Én is először a BL9-es ágyúra mentem.
Ég és föld a különbség vele.
1. meccsen az új BL9-es ágyúval egy lövéssel kiszedtem egy fullos Type59-et és utána nem igazán akartak rám menni :P
A kiegészítőim hozzá célzó+töltő gyorsító és vertikális stabilizátor.
Ezekkel a kiegészítőkkel még 40km/h sebességgel is pontosan tudok célozni, vagyis meg se kell állni hozzá.
Muhaha. :D

(#49213) Mister_X válasza Linkin (#49211) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez is szüli a pénzt? :Y

Mi a fő különbség egy IS-6 és egy 112 között?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49214) Enzolord válasza Mister_X (#49213) üzenetére


Enzolord
addikt

Más nemzet..:)
Amúgy itt az összehasonlítás

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49215) Napfénysüti

T110E5 vagy T57 Heavy a jobb? Mondjuk úgyis csak az előbbi lesz meg de kíváncsiságból kérdezem. Ugye az E5-öt nem nerfelték mostanában? Régebben elég jó 10-es gépnek tartották arra emlékszem. Most az M103-mal tervezem hogy ráhajtok az utódra (103-ast eléggé kedvelem).

Més que un club!

(#49216) Enzolord válasza Napfénysüti (#49215) üzenetére


Enzolord
addikt

Mindkét vas jó, csak máshogy...

(#49217) GeneraL_XTX : Valaki linkelte, hogy problémák adódtak, és csúszik a teszt egy napot..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49217) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Teszt szerver él már? Vagy nem úgy volt, hogy ma jön?

(#49218) Mister_X válasza Enzolord (#49216) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Linket kérhetek? Vagy akkor fogják kirakni a klienst is, nem lehet előtölteni?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49219) Máté94 válasza Mister_X (#49218) üzenetére


Máté94
addikt

(#49220) Mister_X válasza Máté94 (#49219) üzenetére


Mister_X
nagyúr

お蔭で、戦友 :R

Errort ír, gondolom ez még természetes.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49221) Djuree válasza Napfénysüti (#49215) üzenetére


Djuree
félisten

nekem van E5, nekem nem tetszik. T57 jobb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49222) myckey válasza Napfénysüti (#49215) üzenetére


myckey
veterán

Jó mindkettő,de nem egy stílus.
Fejleszd ki mindkettőt,idővel :P

Gyurka
mer nem jól használod :D

E5 nél nincs az a nagy alfa,de cserébe fasza a DPM
van akit ez zavar,más szereti.szerintem egy nagyon kiegyensúlyozott gép

E-75 nekem már vagy 1 hónapja benn áll garázsban,de valamiért mindig halasztom a megvételét.
pedig még a 2 képességes legénység is ott figyel :))

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49223) Napfénysüti válasza Djuree (#49221) üzenetére

Mi a baj az E5-tel?

Miki: még egy ágnak neki nem állnék. :DDD Épp elég az a pár ami van. Most kellene még az E5, E-50 meg E-75 triót kifejleszteni. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#49224) zsolthee válasza Djuree (#49221) üzenetére


zsolthee
senior tag

Mi a tapasztalatod E5-tel? Ez lenne az első tizes amit szó nélkül megvennék, szóval kíváncsi vagyok...
Az M103 jó kis gép, E5 pedig mindenben jobb nála. Mi a gond?

(#49225) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Hi all!

Nem tudja valaki hol lehetne panaszkodni olyan okból a Wargaming felé hogy túl érzékeny a kitiltási esély? Mostanság elég gyakran tiltanak ki azért mert csapattárs ölés van elvileg. De közben meg nem csinálok semmit csak a PZ1C elé jönnek folyton az idióták és mire lefékezek az életéből természetesen megy le de arról nem én tehetek hogy balfaszok. Most is emiatt tiltottak ki 1 napra mert hogy két csapattárs életét csonkítottam meg egy csatába mert az idióták elém vagy belém jönnek. De bezzeg hogy ők meg leviszik lövéssel a fél életem mert kezdő pancserek és az ellenfél helyett véletlen engem lőnek azért meg nem kapnak semmit. Na szóval. Ez ügyben kinek lehet írni? Mert ez már úgy felbaszott hogy ha marad ilyen én nem WoT-ozok tovább!

Előre is köszi. :R

Smoke some weed nigga!

(#49226) Stigma.HC válasza Wiz Khalifa (#49225) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

safeshot

Felrakod a megadott helyre és akkor nem fogsz belelőni a csapattársaidba. Legalábbis sokkal kisebb lesz rá az esély.

WG-nek kár írni ilyen dolgok miatt.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#49227) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Xp-nél számít a tank típusa, vagy csak a sebzett tank szintjét nézi a játék?
Ha én Comettel megsorozok egy E 50-et az ugyanannyi xp-t ér, mintha egy E 75-öt pötyögtetnék tele?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49228) Bingisz


Bingisz
addikt

Na lehet tölteni a teszt szervert.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49229) Wiz Khalifa válasza Stigma.HC (#49226) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Köszönöm a segítséget. Gondolom ez olyat csinál hogy a löveget olyankor nrm hadja lőni vagy ilyenek. De nekem most az ütközésekkel volt a baj. Mert most ütközések miatt adódott össze. :(

Smoke some weed nigga!

(#49230) sith7 válasza Bingisz (#49228) üzenetére


sith7
nagyúr

honnan ? :F

(#49231) Bingisz válasza sith7 (#49230) üzenetére


Bingisz
addikt

A common test launcherjének már le kéne tudni szednie.
Ha az még nincs felrakva akkor: http://dl.wargaming.net/wot/ct/files/WoT_internet_install_ct.exe
Bocsi a linkelésért de már telóról vagyok

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49232) sith7 válasza Bingisz (#49231) üzenetére


sith7
nagyúr

elnézem, köszi :R

(#49233) Djuree válasza Stigma.HC (#49226) üzenetére


Djuree
félisten

ez hogy működik?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49234) rolio1


rolio1
tag

Hello!

Segítsetek, jól látom, hogy ez a nyomorult robmir free-ből húzta ki a WT E-100-at?

(#49235) mefistofeles válasza Wiz Khalifa (#49225) üzenetére


mefistofeles
addikt

Ez nekem elég fura így....
Szóval ütköztök, lesebzed a csapattársad és ezért kapsz 1 nap bant? Tényleg nem kötözködés de ezt nehéz elhinnem. Vagy valami sokszorosan visszaeső TK-s vagy, vagy passz. Amit leírtál azért nem jár ban. Velem is előfordul (ma is belelőttem egy csapattársba mert egy távoli lövésnél elém kóricált) de sosem kaptam semmit. Egyszer a garázsban bekékültem (csak ott) de akkor elhalálozott a delikvens.
Írnod meg ez ügyben tök felelsleges. Gondolod, hogy veled kivételt tesznek? Esetleg a kedvedért szabályt módosítanak. Felejtsd el!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#49236) Bingisz válasza rolio1 (#49234) üzenetére


Bingisz
addikt

Igen. És akkor most miért is nyomorult?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49237) PR0JECTNR56 válasza rolio1 (#49234) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Valószínű, hogy igen, bár a nyomorult jelzőt én sem tudom igazán hova tenni.
Csak mellékvágányként említve, a japán X-es gépbe én is minden rendelkezésre álló free xp-t bele fogok ölni, mert nem szeretem a Type 61-et.

(#49238) rolio1 válasza PR0JECTNR56 (#49237) üzenetére


rolio1
tag

Igazából a meccs alatt viselkedett gusztustalanul, de nem csak a 10-est húzta ki, hanem az egész ágat! Nincs egy tankja sem arról az ágról...

(#49239) GeneraL_XTX válasza Bingisz (#49228) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Jó kevesen vannak fent:( alig lehet játszani

Btw a hd modellek jók lettek :D

(#49240) PR0JECTNR56 válasza rolio1 (#49238) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Észleltem a listában, hogy a WTF-n kívül nincs más képviselő a második ág fejlesztési fájából, de nem tudom érte hibáztatni.
Ha megtehetném, bizonyos ágakat én is ugyanígy kihúznék free-ből, ahol csak egy, netán két jármű képességeire vagyok kíváncsi és meg akarom tartani hosszú távon is az adott tankot.
A csata során mutatott viselkedése pedig az adott embert minősíti, ameddig nem ütközik súlyosan játékszabályba, addig nem lehet vele mit csinálni.

(#49241) Remus389 válasza GeneraL_XTX (#49239) üzenetére


Remus389
veterán

[link]

erről van szó?

BTW, hogy fut? lassult az FPS ettől?

[link]

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#49242) GeneraL_XTX válasza Remus389 (#49241) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Igen, erről.

Jól fut, én nem láttam nagy változást fps számban. Inkább a garázsban, ott 99%-ra kihajtja a VGA-t :DDD

(#49243) bullseye


bullseye
addikt

QuickyBaby éppen a történelmi csatákat streameli a 9.0 tesztszerveren.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#49244) Cokerex válasza Djuree (#49233) üzenetére


Cokerex
csendes tag

Nagyon egyszerű,ha csapattárs van a cèlkeresztben illetve kilött ellensèg hiába kattintasz nem törtènik semmi.Nekem már nagyon sok kreditet megspórolt, most ha vèletlen 1 seccel elöttem lövik el az ellenfelet már nem engedi a lövèst.

[ Szerkesztve ]

Newton halott, Einstein halott és én is elég szarul érzem magam...

(#49245) unravel válasza Wiz Khalifa (#49225) üzenetére


unravel
őstag

(#49225) Syd2012 : Nem osztogatnak csak úgy bant. Azért kaptad, hogy legyen időd átgondolni mit rontottál el.
1 nap tankozás nélkül? :) Ki fogod bírni? Szurkolok.

(#49244) Cokerex : olyan modot nem tudsz ami helyettem játszik?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#49246) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Mondom feljövök játszani mert tegnap kaptam prémet. Nem lehet nyerni....:DDD

(#49247) emre válasza v!ct0y (#49246) üzenetére


emre
veterán

Mert játszani mentél fel, nem pedig nyerni. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#49248) Jolet


Jolet
őstag

tegnap volt 2 kód és senki nem tette ide :-(
ma reggel láttam a fészen, de már késő volt

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#49249) v!ct0y válasza Jolet (#49248) üzenetére


v!ct0y
veterán

[link][link][link]

Csak 3 at találtam.

emre: ja az lehet :DDD

(#49250) Jolet válasza v!ct0y (#49249) üzenetére


Jolet
őstag

hát ez király... pedig tegnap este 9-ig rendszeresen olvastam a fórumot, nem tudom hogy nem vettem észre :-(

rájöttem hol hibáztam... az első után amit meg is köszöntem, azt hittem a többire hogy ugyanaz és felületesen olvastam
hát megérdemeltem :-(

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.