Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#42401) diegho


diegho
nagyúr

Első városi pályám IS-el:
Victory!

Map: Ensk 2014.02.02. 19:55:29
Vehicle: IS
Exp: 4 484 Credits: 90 177
Battle achievements: Steel Wall, Top Gun, Defender, Sniper, Master Gunner, Reaper, Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"

(#42402) #43783936 válasza diegho (#42399) üzenetére


#43783936
törölt tag

Elment a T28 és a Proto top ágyújára.
Mivel mindkét vas ugyanazt a puskát használja, ezért övéké volt az elsőbbség.

(#42403) Antonius1978 válasza diegho (#42401) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hehe, mesterlovesz is lettel, latod, kar volt panaszkodj hogy nem pontos a loveg :DD

(#42404) diegho válasza Antonius1978 (#42403) üzenetére


diegho
nagyúr

30m-nél távolabb nem lőttem...

(#42405) szalai56 válasza mefistofeles (#42397) üzenetére


szalai56
senior tag

Bután csinálod. Én ilyenkor 2 napra felfüggesztem a játékot. Kedden előveszed és nyerni fogsz.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#42406) mefistofeles válasza szalai56 (#42405) üzenetére

"ilyenkor"?
Légyszives meséld el hányszor volt háromnapos full szopásod!
Egyébként mindegy is, tiszteletben tartom mások hozzáálását. Én úgy gondolom, hogy ilyen nincs, és mivel az ellenkezőjét még nem tapasztaltam (már azt, hogy három napig minden összejön) ezt pedig újra nem akarom a döntésem marad!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42407) ddt500hu válasza mefistofeles (#42406) üzenetére


ddt500hu
veterán

Volt hasonló. Ilyenkor szoktam a telefonommal verni a monitort. Aztán törlöm a játékot.
Egyébként arra is rájöttem, hogy szinte semmilyen célt nem szabad kitűzni. Ha 30 kill kell akkor biztos, hogy 29-nél 5 csatán keresztül nem ölök meg senkit. Ma kitaláltam, hogy lökök egy a JP2-őn ha már minden győzelem duplát ér. 5 csatából 4 vereség. AT15 4 csata 4 vereség. Oké akkor menjünk obj.268-ni csak úgy. 4 csata 4 győzelem.

[ Szerkesztve ]

(#42408) Antonius1978 válasza diegho (#42404) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szinte gondoltam, mert emlitetted hogy varosi palya volt, csak nevetseges volt, hogy mesterlovesz lettel egy pontatlan loveggel, holott azelott fejezted ki a rosszallasod, hogy nem tetszik a pontatlan loveg.
Van rola visszajatszas ? Megneznem ha lehetne.

(#42409) diegho válasza Antonius1978 (#42408) üzenetére


diegho
nagyúr

Nincs. Egy rakás replay-t nem rendesen ment el.

(#42410) ako001


ako001
aktív tag

Ma valahogy nem akarja,hogy letriplázzam. :O

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#42411) ddt500hu válasza ako001 (#42410) üzenetére


ddt500hu
veterán

Azt nem is fogja mert ma csak duplát ad. De azt minden győzelemért.

(#42412) diegho


diegho
nagyúr

replay

Itt egy másik IS-es 2k xp feletti kör. Kár, hogy rám rohant a t34-85, lehetett volna top gun, ha kilőhetem az artyt előbb, vagy eltalálom a kv1-et, mindenesetre volt benne 2 szép lövés. A menet közbeni ammorack és az utolsó.

(#42413) Kean_Sorbo válasza ddt500hu (#42407) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Hú, most engem is legyalázott a WG. Gondoltam én is meglépek a fossal. Hát nem. Az utolsó 15 meccsből hármat (3!) nyertünk. A mai nyerési százalékom is csak azért 40, mert a többi tankkal is mentem. A fos a mai napon kb. 20%-on van. Ma akkor lett elegem amikor 3xx kiosztott sebzés után, valahogyan a hegy mögött az arty kiszedett egy lövésből, és nem ammorack volt. :D Az objektum 268-cal kiosztott 5-6-7 ezres csatáim is bukók lettek. Nincs mit tenni, ez van. A pénz jön (már megvehetnék bármit, csak nincs mit), az XP nem, sikerélmény meg semmi. Nagyon frusztráló. Egyszerűen nem engedi nyerni a fost. Ennyi, bele kell nyugodni.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#42414) Flickering


Flickering
aktív tag

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.
Van egy Tiger P-m kimaxolva, majdnem a fele XP meg van már a 8-as VK-hoz. Most ugye le van akciózva a sima Tigris 1-es is, ki is van fejlesztve. Megvegyem azt és haladjak a Király Tigris felé vagy haladjak tovább a Maus felé megspórolva a Tigris 1-es árát? (930 ezer ezüst ha jól emlékszem)

(#42415) szalai56 válasza mefistofeles (#42406) üzenetére


szalai56
senior tag

Már többször volt ilyenem, de nem szoktam panaszkodni, egyszerűen 2 napig csak a fórumot olvasom (vagy IG2-t játszom :DDD )

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#42416) Pete55555 válasza Flickering (#42414) üzenetére


Pete55555
addikt

Hát, én Maust nem vennék az biztos.

De ezt csak te tudod eldönteni milyen tankot akarsz. Lehet lesz a VK is leárazva valamikor.
Ja, amúgy meg most mégegy 7-es tankot vennél meg, és utána még kéne a 8-9-10-es... míg ha a P vonalat viszed tovább, ott már csak a 8-9-10-es tankokat kell megvenned...

...Szeretem leracsniztatni...

(#42417) Flickering válasza Pete55555 (#42416) üzenetére


Flickering
aktív tag

Azért kérdem, mert ha szenvedés a maus vonal akkor most a Tiger 1-et olcsón megtudom venni és kis késéssel haladni tovább mert erről a vonalról sok jót hallottam.

(#42418) Pete55555 válasza Flickering (#42417) üzenetére


Pete55555
addikt

Akkor vedd meg. Nem véletlenül népszerűbb ez a vonal.

...Szeretem leracsniztatni...

(#42419) Flickering válasza Pete55555 (#42418) üzenetére


Flickering
aktív tag

Rendben, köszönöm! :)

(#42420) Chris0321 válasza Flickering (#42414) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha szeretnéd megvenni majd a Maus-t előbb a Tiger ágán fejleszd ki a 128 mm-es vagy legalább a nagyobbik 105 mm-es löveget mert az Aladár-on nem tudod kifejleszteni a nagyobbik 105 mm-es ágyút és ezért a Bélán kellene ami elég kemény meló. Egyébként a Tiger nagyon jó lett mióta buffolták az ágyúját.

[ Szerkesztve ]

(#42421) Shaba


Shaba
tag

Sziasztok!
Már régi World of tanks játékos vagyok, ezt torrenten keresztül lehet frissíteni. Letöltöm a frissítő klienst, elindítom és kb. 60 % -nál lefagy a rendszer..Mi lehet a hiba?
Win 8.1 64

Bátorság az, ha csak te tudod, hogy be vagy szarva...

(#42422) Kean_Sorbo válasza Kean_Sorbo (#42413) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Na a kíváncsiságtól hajtva ismét mentem 8 karikát a Foch nevezetű förmedvénnyel. Ebből kettőt nyertünk. Príma. Így csak 2015-re lesz X tier. A végeredmény 18:5 a vereségek javára. Végül is nem rossz 27%. Nesze neked hétvégi szorzó. Annyi baj volt csak vele, hogy nekem lemaradt a K a végéről. :)

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#42423) SchumiBácsi

Atom a játék, de az hogy lehet hogy a 4-es tank összekerül a 6ossal, aztán ma végre szert tettem 5ös tankra, és már 7eseket is ad... amcsi páncélvadász vonalon vagyok egyelőre T49-el.

Amikor 4-es voltam sokáig, de 5ösben is volt már olyan kör hogy berakott egy 2-es (!) tankot, meg volt pár 3-as, a többiek 4-5-6... de ez csak néhány pályán van így azokon amiket még a 3as szinten adott, utána levő pályákon 4-5-6szint egyszerre, mondjuk ez is fura, de van pár pálya ahol rendesen csak 4-es, vagy 5-ös, esetleg 4-5ös szintű tank van. De egy 6osal mégis mit kezd egy 2-3-es szintű? :D Ugyanakkor az 5ösnek is izgalmas lehet egy 7est lenyomni, nehéz tankot ráadásul... Nekem még nem sikerült, pedig 6os löveg van a T49-en... szidom is elég gyakran. De amikor csak 4-5ösökkel kerülök össze megy a móka rendesen.

Azt se értem még hogy amíg 1-2es szinten mentem, azokat a pályákat már alig adja már a 4-es szint felett. Sőt pár mapot már egyáltalán nem ad... érdekes.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#42424) Máté94 válasza SchumiBácsi (#42423) üzenetére


Máté94
addikt

(#42425) vhw válasza SchumiBácsi (#42423) üzenetére


vhw
addikt

Nem véletlen, bizonyos pályák csak alacsony (vagy közép) szinten elérhetőek. Valamint limitálva is van az elérhető pályák száma ezeken a szinteken - ugye a teljesen kezdőknek épp elég az újdonságból, nem feltétlen használna, ha aktívan ~20+ térkép közül válogatna nekik a rendszer.

Alapvetően +/-2 szint különbséggel kerülnek csatákba a tankok, kivételek az 1-2esek, pár könnyített MM-es premium tank, és a felderítőnek minősített könnyű tankok.
Ezt persze szakasz létrehozásával fel lehet rúgni, és onnantól a szakaszban levő legnagyobb tank beosztása szerint történik a csatába sorsolás.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42426) emre válasza mefistofeles (#42406) üzenetére


emre
veterán

Nekem például soha, mert talán van annyi eszem, hogy ha valami nem megy akkor nem erőltetem.
De itt igen sokan szeretnek szenvedni, sőt ragaszkodnak is hozzá.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#42427) Mister_X válasza Shaba (#42421) üzenetére


Mister_X
nagyúr

- van neki elég hely?
- tűzfal nem blokkolja?
- rendszergazdaként próbáltad elindítani?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42428) Djuree


Djuree
félisten

na tegnap kifarmoltam a pancser2-őt. hiába volt duplázós nap, alig engedett nyerni a gép, a pancserrel amúgy sem egyszerű sok xp-t szerezni, nem egy jó tank. egy 7-es heavyvel simán ki lehet osztani 2x annyi sebzést, és az xp meg azért jön. mindegy, e50 kell, ki akarom húzni. az már brutál jó gép.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42429) Zolee_70 válasza Djuree (#42428) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Minden relatív. Nekem nagyon "feküdt" a Panther I és II, igaz nem is mentem előre vele soha. Hátulról sniperkedve ki lehet azzal osztani 2000+ sebzést is.

Az E50 nagyon jó med (épp most húzom), és remélem erre még rátesz egy lapáttal az E50M.

Ha már német med vonal: az IndienPanzer-el meg voltam elégedve - egy kicsit támadóbb stílus, de lehet vele sniperkedni is. De a Leopard Prototype az valami oltári szopás. Nulla hull és torony páncél (értsd: T6 tól felfelé minden átlövi), lassú töltés (~12s), lassan szűkül, nem túl pontos. Penetráció jó, elég nagyot sebez (~400). Gyors.

Papíron javul T10-ben, de kétségeim vannak. De ha már belekezdtem, kihúzom....

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#42430) Simulacrum válasza Zolee_70 (#42429) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Egyszerre húzom a két német med ágat. Pontosan ugyanott tartok velük. E-50 és PTA stock húzása van folyamatban. Így nagyon jól lehet látni a statisztikákból a két tank közti különbséget. Eddig stockon a PTA teljesít nálam jobban és könnyebb is vele szerintem. A PTA alapmotorral és lánccal is sokkal mozgékonyabb, mint az E-50. Sajnos az nagyon lomha alapon. Fullos állapotukról majd 1 hét múlva nyilatkozom. :)

[ Szerkesztve ]

(#42431) Remus389 válasza Zolee_70 (#42429) üzenetére


Remus389
veterán

hát igen a PTA, hosszú Odüszzeia míg végigviszed, nekem nem is tudom több hónap volt

olyan 1,1 lett a kill/death arányom vele, szóval nem túl jó

mégis néha nagyon bejött, jó vele menni, mert gyors, jól néz ki, pontos az ágyúja

ha ráérzel jó az azért, bár gyakran csak kényszerből mentem vele, duplázzam le oszt csók

ha úgy mész vele hogy nincs hozzá kedved, akkor tényleg szopás

de ha úgy mész vele, hogy most megmutatom akkor okozhat meglepetéseket

nekem wot-os életem egyik legjobb köre ez [link], igaz nagy mák, de PTA-val 10 kill, soha nem hittem volna..., azelőtt 7 volt a max vele

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#42432) Pete55555 válasza SchumiBácsi (#42423) üzenetére


Pete55555
addikt

Linkelték már a MM működését, de ha zavar, hogy 2 vagy esetleg több szinttel is felrak, semmi gond.
10-es tankot kell venni ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#42433) Angel1981 válasza mefistofeles (#42335) üzenetére


Angel1981
veterán

"Ma is közel 2 a kill átlagom, 4,27 a sebzési rátám és mégis 33% a győzelmi arányom. Hiába van sokszor a legtöbb sebzésem a 30 játékos között"

Ez hány csatára vonatkoztatva?

Ha úgy van ahogy írod, akkor két magyarázatot tudok:
1. nagyon alacsony tierben nyomod (1-2-3), ahol az átlag 2 kill még nem befolyásolja annyira a győzelmet, mint a magasakban
2. inkább hátul maradsz, és akkor osztod a sebzést / killeket, amikor a csapatod nagy része már elhullott, és a már megtépázott ellenből szállnak rád a végén páran - akkor már sokat nem jelent a kill

Aki konzisztensen képes már közepes tierekben a 2.00-ás átlagkillre, annak hosszabb távon 60 vagy afeletti a win rate-je ezt a mostani hétvégén is tapasztaltam.

Privátban átküldhetnéd a nickedet, megnéznélek - ígérem, köztünk marad! ;)

(#42434) OberMotz válasza Flickering (#42417) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Én is a Tiger1 vonalra szavazok. A buff óta nagyon jó vele játszani.

(#42435) Djuree


Djuree
félisten

FV 215b volt már top of the tree-ben? látom a TD most van.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42436) Flickering válasza OberMotz (#42434) üzenetére


Flickering
aktív tag

Köszönöm, akkor jó hogy este még megvettem! :)

(#42437) diegho válasza Angel1981 (#42433) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha minden úgy van, ahogy írja, akkor ő messze a legjobb játékos a wot-ban. 4.27-szer többet sebezni, mint a saját hp-d, és konstans 2 kill-t összehozni, tegyük fel tier8-ban azt jelenti, hogy bőven 6000 felett sebez átlagban mondjuk egy is-3-al... ez ugyebár 800 sebzés tier pontonként. Én 266-al super unicum vagyok, 800-al isten is letérdelne elé és könyörögne, hogy tanítsa.

(#42438) Pete55555 válasza diegho (#42437) üzenetére


Pete55555
addikt

Lehet tier pontonként 4.27 a sebzési rátája ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#42439) Simulacrum válasza Djuree (#42435) üzenetére


Simulacrum
senior tag

(#42440) Mister_X


Mister_X
nagyúr

No, rá fogok szokni erre a kora reggeli WoT-ozásokra. 11 menetet játszottam le, abból kettő lett bukta (stock Panzer III, Chi-He T6-ban) és egy döntetlen (Valentine AT-val, 40HP-val nem voltam hajlandó kimozdulni a bázisról). T4-ben és T5-ben ritkán voltak ilyen élvezetes meccseim Type T34-gyel és Chi-He-vel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42441) csapee válasza diegho (#42437) üzenetére


csapee
senior tag

Kiderul a vegen Diegho, hogy csak az arcod nagy es vannak itt megaunicumok is. :))
Mondjuk kicsit tobb a rinya mint a replay, de elhisszuk;]

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#42442) Kean_Sorbo válasza diegho (#42437) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Szerintem ő úgy értette, hogy amit kapott és kiosztott annak az aránya. Mint például a hivatalos oldalon lévő statisztika.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#42443) Djuree válasza Simulacrum (#42439) üzenetére


Djuree
félisten

na zsír, látom még az e50m se volt, akkor pancser2-őt se veszek most, megyek inkább a t25/2-vel ma...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42444) Veatta válasza Kean_Sorbo (#42442) üzenetére


Veatta
aktív tag

Vagy artyval tolja azzal van 4-5 körüli arányom....

(#42445) Linkin


Linkin
senior tag

50 100-nál mennyi kell az ászhoz kb mert tier 10-ben sebzek 5000-et és nem ad semmit

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#42446) eastsider


eastsider
nagyúr

tegnap este nem tudom mi volt, (hajnal 2-fél4-ig) de 10/2-es win ratem volt kb... bármit csináltam, vagy egyedül maradtam (kb 5-6x), pedig nem hátul kempeltem, vagy beblokkoltak és leszedtek, vagy szokásosa a semmiből 1 lövéssel (kv1s), össze akartam hozni akcióban az IS-t, dehát 2k xp maradt... és 200-as átlagokkal sok az... bezzeg amikor nyertünk (azért volt némi közöm hozzá) rögtön 1200 körüli xp-m volt...

[ Szerkesztve ]

(#42447) KisApám válasza mefistofeles (#42397) üzenetére


KisApám
addikt

Nyugi.
Ismerősöm, PreySeeker átlag napi 40%-os nyerési esélyről beszélt nekem. Igaz eddig kb. 320 meccset játszott, CSODA hogy nem hagyta abba, ugyanis
mindegy melyik nap játszik és mikor, ennyi (átlag max 40%) a napi nyerési esély összesítve.
Megnéztem a héten 2-3 alkalommal, mutatta, és igaz... de csinálja... MÉG nem adta fel...de unja, meg furcsálja, hogy így van.

Azt is unja, hogy UNICUM játokosok jönnek le az 1-2-3 TIERbe és csakis GOLD lőszerrel lövöldöznek STAT NOOBként...

Azt is unja, amikor SAJÁT csapattársak lövöldöznek belé. Most már "visszaköszön" nekik.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#42448) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Végre meglett az ász.

magyarsrac

(#42449) Enzolord válasza [HUN]Dani (#42448) üzenetére


Enzolord
addikt

Látom, lopkodtad a killeket rendesen...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42450) jahrn válasza Enzolord (#42449) üzenetére


jahrn
senior tag

De rosszindulatu vagy :D Lehet mind ammo rack volt :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.