Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#42601) Bad Pritt válasza jano_77 (#42600) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

9, csak a T30 gyorsan megpurcant ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42602) Pete55555 válasza Pete55555 (#42478) üzenetére


Pete55555
addikt

Na, valahogy így gondoltam azt, hogy lighttal a hp-d többszörösét spotold :D
Volt már jobb köröm is, most ez sikerült.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#42604) Djuree


Djuree
félisten

na hát ennél a t25/2-nél se láttam sok nyomorultabb tankot. egy su-152 kb. 10x használhatóbb. az új német 7-es td is, belelövök 230-at, az meg visszalök 450-et. :Y hogyne...
azért 3 2500dmg-es meg tank ászos kör után kicsit módosítottam a véleményemet, bár ez nem a tanknak hanem nekem köszönhető.
ki is farmoltam a "nagyágyút" rá. így talán nem lesz egy örökkévalóság a proto. remélem a proto jó lesz, meg majd abból kihúzom a sima t28-at.

jano_77: úristen milyen szar randa átláthatatlan ikon pakkal játszol te. ki sem tudom venni egy rápillantással milyen tankok vannak, pedig ez elég fontos, hogy ne kelljen nézegetni mp-ekig a listát.
bár ez is csak megszokás...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42605) [HUN]Dani válasza Djuree (#42604) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szerintem nagyon menő kis gép a T25/2. Kellően mozgékony és jó az ágyúja, más nem is kell.

magyarsrac

(#42606) Djuree válasza [HUN]Dani (#42605) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, de valahogy azt vettem észre, a kis alfás tankok nekem nem jönnek be annyira, pedig a 2500dmg tényleg elég jó ezzel. érdekes módon kb. 70%-ban t9-ek ellen rak be...
bár a type59 se nagy alfás, az viszont fekszik nagyon.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42607) jano_77 válasza Djuree (#42604) üzenetére


jano_77
nagyúr

pontosan, ahogy mondod...mit szoksz meg! Én más tank ikon pakkal nem is tudnám elképzelni. Ki van írva az ikonra, hogy milyen tank, a színekből meg egyértelmű, hogy hány TD, med, heavy, light vagy arty van. Így a elegendő a játékos nevét látni a players paneleken, mert a tank neve benne van az ikonban alapból.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42608) Enzolord válasza Remus389 (#42521) üzenetére


Enzolord
addikt

Nincs most bejelentkezve, pedig megígértem, hogy ráírok... Na majd este megint megpróbálom... De igazi remek játékos, a legtöbb csatája prémekkel van, az első 5, és utána 2 arty..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42609) Djuree


Djuree
félisten

vki szerzett is-6-ost az akció alatt? ahogy néztem össz. 600k xp kellett 1 hónap alatt, ez iszonyú sok. nekem esélytelen lett vna, bár nem is tudtam az akcióról, akkoriban mással játszottam.
nem is tudom ki képes ennyi játszani (ez napi 6-8 óra :Y ), nekem bnőm letépné a tököm az tuti. egyáltalán szerzett vki? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42610) Enzolord válasza Djuree (#42609) üzenetére


Enzolord
addikt

A klánomban nem is kevesen.... :) És 700k xp nem 600...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42611) [HUN]Dani válasza Djuree (#42609) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem sikerült. Nem volt annyira nehéz, bőven határidő előtt meg lehetett csinálni. Volt kétszer is olyan event ahol minden győztes xp duplának számított.

magyarsrac

(#42612) Djuree válasza Enzolord (#42610) üzenetére


Djuree
félisten

azigen! nem semmi. én most arra hajtok hogy meglegyen a havi mission a 375 csata. így napi 2 órával talán meglesz. meg van 500 kill, azt is megpróbálom behúzni.

[HUN]Dani: az mondjuk sokat dobott a dolgon.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42613) Enzolord válasza Djuree (#42612) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha lehetne T18-cal menni, akkor 100 csata alatt meglenne az 500 kill....:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42614) Djuree válasza Enzolord (#42613) üzenetére


Djuree
félisten

vagy minimaussal. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42615) odrif


odrif
MODERÁTOR

Üdv!

Egy ismerősöm az egyik klántársának véletlenül vásárolt aranyat (pedig saját magának szerette volna megvenni)
Hol jelezhetné ezt a problémát?
Mit tegyen?

20 éve a Prohardveren

(#42616) KaLeun


KaLeun
senior tag

Néha szeretném tudni, hogy mi játszódik le egyesek fejében. Magyar WTF áll a tipikus td sziklánál (Cliff falu felőli oldal), de mivel onnan nem tudott mit lőni, ezért frusztrációját rajtunk vezette le.

Indokolás: én sebeztem a legtöbbet, minek állsz mások elé.

Ha mindenkit kiiktatok a csapatomból aki esetleg többet sebezhetne és egy überOP vasban levadászok néhány lesebzett siemkapl és moindeutsch mazsolát, akkor nem is nehéz sokat sebezni. Főleg egy vérbeli statpaddernek, aki még magának is hazudik. Azt nem is tudtam, hogy a WTF tud 5 roncs és 4 tank között a hegy takarásában levő IS-7-re is lőni.

Teli van a játék ilyenekkel, fogalma sincs alapvető dolgokról és értelmesen nem tud válaszolni csak a kis mantráját hajtja: sebzés, stat, kill. Aztán az ilyeneket építi le hatodmagával egy 200hp-s BC, aki tud is játszani.

Aztán ott az arany téma. Tegnap megjegyeztem egy erősen páncélozott tankokra (T-44, AMX 13 75, vmi WZ) csak aranyat pufogtató O430II-nek, hogy ezeket simán lőheti ám normál lőszerrel is. Válasz tipikus,mint a parancsra tettem: neked is ott van, mindenki használhatja. Minek? Sima AP is átvitte őket. Neked is ott van... Itt pár támogatóra lelt, felbátorodott. Mindenki használhatja, noob. Noob? Mert papír tankokra nem arannyal lövöldözök? Jött a szokásos nagyképű duma néhány "neked is ott van" társaságában.

Csak azt nem értem, hogy az ilyen aranyhuszároknak miért kell ezt végig bizonygatni? Miért fáj nekik annyira ha valaki nevén nevezi a dolgokat? Gondolom csak arannyal tudnak érvényesülni és a gatyájuk is rámegy, így aztán savanyú a szőlő. Mert egy pl. KAZNA-s aranyat spammelő T57 szakasznál fel sem merül bennem, hogy esetleg nincs kreditük aranyra, de az ilyen gyökereknél meg igen.

Cila

(#42617) Petyus87 válasza Djuree (#42609) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Nekem meglett az is-6, öt nappal a határidő előtt, és igen, a barátnőm majdnem letépte a tököm... :D
Amikor ez a küldetés ment, akkor volt olyan nap is, hogy 75-80 csatát mentem egy nap(mivel teljesen nulláról kezdtem az Angol-Kínai-Japán ágat, bár utóbbit mindenki nulláról kezdte).
Nekem, az átlag olyan 40-50 csata per nap, gyengébb napokon 30.
Ha ügyes vagyok a 7 nap prémiumot megszerzem a hétvégén kb., elég jól haladok.

(#42618) L4mie válasza jano_77 (#42600) üzenetére


L4mie
veterán

nekem van egy ptrsc-m :) csak TD-k vagyunk az egyik oldalon.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42619) Djuree


Djuree
félisten

melyik mod az amivel látom ha golddal lőnek rám?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42620) scyllarus


scyllarus
veterán

Tanács kellene: a 7 nap prémre hajtok. A legtöbb küldi teljesíthetőnek látszik könnyen, a gond a 25 kill/1 nap csapatcsatával van. Mi a fenét vigyek oda? Az IS-3 megvan, a torony is meglesz rá freeből kb. 1 hét múlva, de a nagy ágyú nélkül az használhatatlan lenne. A T32-AMX páros nincs és egy darabig nem is lesz. A T1-et most csak 75%-os srácokkal tudnám indítani, és a 25 kill azzal sem lenne könnyű. A KT fullos, de azt nem szokták vinni. Mik a lehetőségeim?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42621) Angel1981 válasza Departed (#42575) üzenetére


Angel1981
veterán

Az "alap XP" nem napi duplázás volt, ugye?
Akkor replay vagy screenshotok?
Nagyon érdekelne, köszi előre is!

#42600 jano_77: hogy mit? "How terrible!" ;]

[ Szerkesztve ]

(#42622) Djuree válasza scyllarus (#42620) üzenetére


Djuree
félisten

valami nagy alfás gépjárművet vigyél. sztem vigyed a KT-t, jó kis gép az. :K szvsz jobb mint az is-3. is-3 akkora weakspot mint egy olajfinomító...bár alfája van.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42623) scyllarus válasza Djuree (#42622) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi a tanácsot. Voltam már vele párszor, nem is ment rosszul, de tegnap utánaolvastam, és kifejezetten a kerülendő járművek között volt. Akkor marad ez, majd keresek egy napot, amit rá tudok szánni egészen.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42624) Tomi0703 válasza scyllarus (#42620) üzenetére


Tomi0703
őstag

IS-3-ra nem lehet eloszor rarakni az agyut? Nekem ugy remlik... Viszont megnezni nem tudom, mert nem vagyok otthon.
Amugy a KT boven jo oda (akar kis agyuval is, mert ugy eleg gyorsan kopkodi a skulokat). 110-ed nincs esetleg? Az allitolag sokkal jobb mint az IS-3.
Keresel valami random csapatot es csak a killre mesz, statba ugyse szamit. :D

[ Szerkesztve ]

(#42625) KaLeun


KaLeun
senior tag

Van valakinek t6-os panthere (VK30.02M)? Milyen?

Cila

(#42626) #43783936 válasza KaLeun (#42625) üzenetére


#43783936
törölt tag

Isteni kis vas. :)
Már érezni a Párduc erejét benne, csak hajszálnyit gyengébb.
Fullosan, ha topnak tett be, néha kimentem én is a csata elején a scouttal, és megleptem a még gyanútlan ellent.

Sand River védelemben rendszeresen beálltam a hegy alá (előbb odaértem mint a támadók), amikor jobb oldalra tett be a gép.
Magamat meg tudtam védeni, ráadásul az ellent is spottoltam a hegyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#42627) Departed válasza Angel1981 (#42621) üzenetére


Departed
őstag

Tudtommal amit a statisztika "Legtöbb XP" (valami ilyesmi lehet EU-s magyarnyelvűben, NA szerveren vagyok, angol nyelven játszom) rovatában kiír a játék, az a nyers duplázás nélküli XP-t jelenti. 2325 XP-t duplázva nem nagy tudomány elérni azért. :)
Replay-eket nem veszek föl, screenshot-okat viszont minden emlékezetes csata eredményéről készítek, otthon előkeresem az ide vonatkozó T-150-es fight-ról készültet, most munkahelyen vagyok. :B

Az rémlik amúgy, hogy Ruinberg városban jött össze, a sorban rám jövő ellenfelek pattogtak rólam, az érkezési frekvenciájuk meg kábé megegyezett a T-150-em top fegyverének újratöltési idejével. :)
Szóval spot + kill + luck kombó eredménye lett a 2325 XP. :K

(#42628) Stigma.HC válasza Tomi0703 (#42624) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Rámegy a löveg a torony nélkül is. Mégis csatákban szinte kivétel nélkül azt látom, hogy az emberek elsőnek a tornyot rakják rá és szenvednek még 44k xp-t a D-25T-vel :) Biztos jó buli lehet.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#42629) Simulacrum válasza Djuree (#42619) üzenetére


Simulacrum
senior tag

(#42630) Simulacrum válasza KaLeun (#42616) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Semmilyen gatyájuk nem megy rá, mivel már lehet kreditért is aranyat venni. Manapság csak úgy hozzávágják még prémium nélkül is az emberhez az 500 ezreket, szóval simán egy közepes játékos is végig tolhatja arannyal az összes tankját, mert nem lesz kreditgondja sajnos. :((

(#42631) 04ahgy válasza Djuree (#42604) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A T25/2 nekem nagyon bejön, sokkal univerzálisabban használható a fixtornyosoknál. De látom, te is kellemesen csalódtál benne.

(#42609) Djuree: meglett az IS-6, meg jónéhány klántársamnak is. diegho is pár nap alatt kifarmolta. :D

(#42616) KaLeun: meg sem kell neki jegyezni. Hadd lőjön, nem olyan olcsó az az gold. Amíg írogatsz neki, azt az időt hasznosan is tölthetnéd. No meg az ész nélküli gold használattal csak magát hozza kredithátrányba.

Mindamellett IS-7, E 100, T110E3 / E4 szinte csak goldot tartalmaz nálam, a T92 úgyszint. Ha kilőnek, akkor masszív mínusz vele, ha nem, akkor goldammoval is a legtöbb kör, ahol tudok sebezni, pluszos.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#42632) Angel1981 válasza Departed (#42627) üzenetére


Angel1981
veterán

A "legtöbb XP"-be a duplázás valóban nem számít bele, de a prém viszont igen! :)

Mondjuk az 1550-es kör is szép, várom a screenshotot, köszi ismét!

(#42633) KaLeun válasza Simulacrum (#42630) üzenetére


KaLeun
senior tag

Kreditre értettem a dolgot nem aranyon (pénzért) vett goldra. Azért ebben nem lennék annyira biztos, függetlenül az akcióktól.

Cila

(#42634) Departed válasza Angel1981 (#42632) üzenetére


Departed
őstag

Na így már tiszta a kép, köszi. :R
Ahogy néztem a max teljesen tiszta XP 2000 ezzel a tankkal ever (NA szerver). Aki csinálta pont 3*-ozós napon, így 9000-ret szerzett összesen. :D
Este virítom a screen-t, ha csináltam róla, már engem is érdekel. ;)

(#42635) LZs?! válasza KaLeun (#42616) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Aztán ott az arany téma. Tegnap megjegyeztem egy erősen páncélozott tankokra (T-44, AMX 13 75, vmi WZ) csak aranyat pufogtató O430II-nek, hogy ezeket simán lőheti ám normál lőszerrel is. Válasz tipikus,mint a parancsra tettem: neked is ott van, mindenki használhatja. Minek? Sima AP is átvitte őket. Neked is ott van... Itt pár támogatóra lelt, felbátorodott. Mindenki használhatja, noob. Noob? Mert papír tankokra nem arannyal lövöldözök? Jött a szokásos nagyképű duma néhány "neked is ott van" társaságában.

Csak azt nem értem, hogy az ilyen aranyhuszároknak miért kell ezt végig bizonygatni? Miért fáj nekik annyira ha valaki nevén nevezi a dolgokat? Gondolom csak arannyal tudnak érvényesülni és a gatyájuk is rámegy, így aztán savanyú a szőlő. Mert egy pl. KAZNA-s aranyat spammelő T57 szakasznál fel sem merül bennem, hogy esetleg nincs kreditük aranyra, de az ilyen gyökereknél meg igen.

Pár gondolat erre, csak általánosságban.

Szerintem itt nem arroganciáról van szó, hanem tele van a hócipőjük azzal, hogy a "goldammo" kérdést feszegetik nekik. Egy dologban igazuk van: a lehetőség mindenkinek adott. Aki goldot használ, az legfeljebb pillanatnyi előnyben van azzal szemben, aki adott csatában éppen nem; de utána bárki bemehet a 'Service' oldalra és telepumpálhatja a rekeszt azzal, ami neki kell.

Mi a gond ezzel: drága? Nem etikus? Low-skill? Rombolja a játékélményt?

Lehet; akár a fentiek mind egyszerre - és?

Ha valakinek a folyamatos sikerélmény érdekében (vagy csak a folyamatos kudarc elkerülésére) ez kell, akkor ezt fogja csinálni - és mivel a játék része, nem is lehet vagy kell szankcionálni.

Mindenki teljesíteni (dmg & kill) akar és nyerni - gondolom én -, csak valaki fordulatszámból (core features & skill), míg más nyomatékból (metagame) próbálja kifutni magát.

Anno tizenéves koromban gyakran jártunk a ki a Hajógyári szigetre péntekenként előforduló gyorsulási "versenyre", ami nagyjából arról szólt, hogy akit érdekelt, az kihozta amije volt és "tolta" neki.

Az elején csak "apu autója", a két kiló kenyér árából szerzett "rizsrakéták" és "bömösök" és hasonlók fordultak elő, majd évek alatt szépen felbukkantak a wannabe-k is, akik között bőven akadt olyan, aki biztosra akart menni és tellet is neki rá, így vagy úgy: WRX STI, Carrera, "csak-ezért-hozattam-be-S2000", stb.

Természetesen ezek még komfortfokozatban hagyott váltóval, kuplungot/gumit zabáló riszálós indulásokkal is otthagyták azokat a "célgépeket", amiket leginkább munkába járásra méreteztek, vagy jobb esetben erre a célra építettek az érdeklődők, de gombokból - just for fun...

Méltányos: nem.
Igazságos: igen.
Etikus: összességében igen; csak egy elvárás volt: ne veszélyeztesd a másikat. Ez egyébként sokszor a wannabe driver-eknek okozott gondot, de akkor ők ezért lettek kipakolva és nem azért mert OP-ok voltak.

Amikor már a TV2 is felkapta - bőven a fénykor után

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#42636) scyllarus válasza Tomi0703 (#42624) üzenetére


scyllarus
veterán

Nincs, ez a két 8-asom van. Nem kapkodtam el. :)
Rámegy a nagy torony nélkül is a top ágyú, csak épp az egyik 14k xp, a másik 44k. És 14k-t összehozok freeből, és utána szenvedek a BL-9-ért úgy, hogy legalább a páncél oké. Vagy úgy szenvedek 30k-t, hogy még az sincs. Nem mindegy, szerintem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42637) KaLeun válasza LZs?! (#42635) üzenetére


KaLeun
senior tag

Összefoglalva: az igazság fáj.

Cila

(#42638) diegho válasza KaLeun (#42616) üzenetére


diegho
nagyúr

Eddig egyetlen játékossal sem találkoztam, aki aranyat spammelt és többet sebzett volna átlagban azonos tier-ben, mint én, aki AP-t lő, sőt... T-54 full gold 1600 átlagsebzés és lila játékos!!!!!! Bat 2200 full gold 2300WN-el és 1on1 megöli a piros IS-3, mert a heat lepattogott róla... ilyeneket látok szinte folyamatosan. Rengeteg van belőlük. Szinte kivétel nélkül a keveset sebző megcsinált unicumok lövik a full aranyat. Valaki mondta itt nekem, hogy az IDEAL-ba kellene mennem, mert ott sok a jó. Tegnap ellenfélnél IDEAL platoon, T43, AC46, SU100M1, tier9 csata én IS-ben vagyok. megjelennek előttem, T43 APCR, SU100M1 APCR... írom nekik, hogy nekem azt mondták az IDEAL jó klán, de látom csak gold spammerek vannak. Azt írja, hogy tier9 csatában nem fog AP-t lőni. Most jön a csavar. Ezek a tankok voltak körülöttem: borsig, 3x AC46, T29, PantherM10. Az összes 9-es tankunk már percek óta harcolt a pálya másik oldalán, mind spotolva volt. Megnéztem utána a srácokat (mind lila) és a háromból egy tudta tier10-ben a saját hp-ját megsebezni! Azt is egy IS-7-ben 2179-el, ez volt a maximum átlagsebzésük és lilák!

[ Szerkesztve ]

(#42639) dfsz34 válasza Departed (#42634) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem prémmel 2676 a legtöbb su122-44-el, ami pár százalékkel többet ad, mert prém, de T29-el van utána 2517-es köröm, de azzal rengeteg 2300-2500-as köröm volt, nagyon op az a tank, de nézd csak meg ezeket:

Régebben sokat néztem a két orosz profi youtube videóit és akkor figyeltem fel rá, hogy milyen böszme max xp van náluk:

Ezt az 5,1K-t még úgy, ahogy szódával el tudom fogadni, bár nagyon durván magas, de belőle kinézem, hogy lemészárolta a 15 ellenfelét [link]

Belőle is kinézem, de ezt a 12,5k xp-t nem tudom elképzeli, hogy nem valami számolási hiba eredménye és valami szorzót beleszámolt neki [link]

Tudtommal a szorzókat nem számolja bele, pl én esetemben a reggeli szorzókkal volt már sokkal magasabb érték és mégsem azt mutatja, azért nem értem az oroszok eredményét.

(#42638) diegho Én mostanában beugatok az aranyat indokolatlanul használóknak és nagyon sokan megsértődnek, ami egyértelmű jele annak, hogy ők is tudják, hogy ezzel előnyben vannak.

Aranyat leginkább a jó játékosok használnak, ezzel pumpálva a statot. Az egy tévhit, hogy a noobok nyomják főleg arannyal, akad olyan is természetesen, de ha az ellenfélnél zűd, kék vagy lila, plána ha klánjátékos és t54e1, t69, fv215b 183, e100 meg lehetne még sorolni milyen tankok vannak, akkor szinte biztos, hogy aranyat köp. Ja igen, és baromira megsértődnek, ha felhozom nekik az arany témát. Érzik ők is, hogy arany nélkül a statjuk több százzal lejjebb lenne, azért van ez a feltétlen reflex, ha valaki felhozza nekik a témát.

A nagy klánokba van stat követelmény felvételkor meg szerintem nézik folyamatosan is, hogy valaki nem esett-e vissza, szerintem sokan ezért (is) csinálják.

Egyébként én is használok teljes vagy majdnem teljes aranyat, ha pl a tank ászt akarok, vagy nagy távolságban levő t95 ellen (lője meg vki a gyenge pontját sima lőszerrel szemből mondjuk 3-400m-ről) illetve ha van egy nagyon jó csatám és fontos a győzelem, akkor nem érdekel, betöltöm.

[ Szerkesztve ]

(#42640) ddt500hu válasza scyllarus (#42636) üzenetére


ddt500hu
veterán

2 napja szereztem meg a BL9-et rá. 24k saját xp 20k free. A torony meg a lánctalp csak utána jön nálam.
Az 500 killes event nagyon könnyű. Már most 100 felett vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#42641) L4mie válasza diegho (#42638) üzenetére


L4mie
veterán

Én tegnap trollgunos KV-2 től kaptam goldot....a 20% on lévő Hellcatbe.
végére maradtunk 1v1 ben, elszúrtam mert meg akartam kerülni ő meg számított rám, bumm a gold :D csak röhögni tudtam, nyilván nagyon félelmetes voltam a majdnem full HPs KV-2 számára a 110 HPs papírcicával. :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42642) Djuree válasza dfsz34 (#42639) üzenetére


Djuree
félisten

hát elég szar ez a kreditért vehető gold ammo. tegnap mondom megyek egyet a maussal, hagy érezzem a pattogás feelingjét, erre boldog boldogtalan átlő - golddal. :W
lényegében így szart se ér a maus, elvesztette az előnyét, a vastag bőrt.
raknák inkább vissza hogy csak aranyért lehessen venni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42643) L4mie válasza Djuree (#42642) üzenetére


L4mie
veterán

erről már megy az agyalás pár hete itt....
én a legjobb megoldásnak azt látom, hogy oké vegyen aranyat creditért, de minimum 2x árért és maximum 5 öt vihessen magával.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42644) diegho válasza L4mie (#42643) üzenetére


diegho
nagyúr

az 5 nem túl okos dolog lenne, inkább a lőszerének 20%-a lehessen arany.

(#42645) Enzolord válasza Djuree (#42619) üzenetére


Enzolord
addikt

Neten fenn van elvileg, Vitiris Gold detector, vagy valami hasonló..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42646) dfsz34 válasza L4mie (#42643) üzenetére


dfsz34
őstag

Az ár szinte mindegy, mert ha valaki már nem húz tankokat, csak kevés ágat, akkor a mostani akciókban sokszor tízmilló kreditet tudott felhalmozni.

(#42642) Djuree igen, a Maus-t pedig kedvelem, de tényleg unalmas már, hogy mindenki aranyat tölt ellene. Azt csinálom, hogy én is viszek rengeteg aranyat (rengeteg lőszert vihet, nem ügy) és azzal válaszolok, de akkor meg jön a gold spammer maus, mert nem ezt várják.

[ Szerkesztve ]

(#42647) L4mie válasza diegho (#42644) üzenetére


L4mie
veterán

igaz.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42648) Angel1981 válasza L4mie (#42643) üzenetére


Angel1981
veterán

A "maximum 5" igencsak eltérő esélyeket jelentene mondjuk egy Type T-34 és egy FV215b (183) esetében. :)

Én továbbra is azt mondom, hogy elég az árukat jól megnövelni, mondjuk hatékonyságtól függően +75 / +150%, így már bőven veszteséges lenne a köre annak, aki spammeli.
Mondjuk a WG által tervezett sebzés redukálás sem rossz, APCR esetében ez még valamennyire realisztikus is.

dfsz34: "Az ár szinte mindegy, mert ha valaki már nem húz tankokat, csak kevés ágat, akkor a mostani akciókban sokszor tízmilló kreditet tudott felhalmozni."
Lehet, de ha tényleg alaposan felemelnék az árát, akkor idővel elfogyna az a bizonyos felhalmozott összeg, és ők is leszoknának róla.
Azon kívül akiket említesz, szerintem a játékosok kb. 10%-a, és nem beszüntetni akarjuk az arany használatát, csak nagy mértékben redukálni, és ez pontosan ezt eredményezné.
A múltkor is felnéztem a ......... osztag TS-ére, és megkérdeztem hogy milyen tierben nyomják, mert lehet tudok jönni szakaszba. Válasz; "T6-ban, mert nincs pénzünk, gyűjteni akarunk."

[ Szerkesztve ]

(#42649) Cseri0058


Cseri0058
őstag

jah ez a fránya arany már megint...engem vajon mért nem lőnek arannyal? :U

(#42650) L4mie válasza Cseri0058 (#42649) üzenetére


L4mie
veterán

mert nem tudsz róla? :D
amúgy ha már ilyenről megy a story, 2 hete szüleim csodagépén elkezdtem funolni T1 ben gondoltam kipróbálom a japán csodát....na ott tényleg meglepődtem amikor kaptam az aranyat :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.