Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#42901) psycroptic válasza Viktoár (#42900) üzenetére


psycroptic
őstag

Igen.

PSNID: Tomy83PS

(#42902) Viktoár válasza psycroptic (#42901) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor kifejlesztem,lehet hogy nekem a gyengébb de gyorsabb löveg fekszik?
A puding próbája az evés. :)

Üdv:Viktor

(#42903) psycroptic válasza Viktoár (#42902) üzenetére


psycroptic
őstag

Emlékeim szerint, ha továbblépsz a su-14-re vagy nem tudom, hogy mi az új neve, akkor azon már nem kell kifejlesztened, mert annak is ez lesz a top lövege. Habár a variálás óta nem is néztem szóval azt nézd meg mindenképpen.

PSNID: Tomy83PS

(#42904) Chris0321 válasza Viktoár (#42902) üzenetére


Chris0321
addikt

A nagyobb löveggel nőni fog a lőtáv is, nő a töltési idő de a sebzés mértéke is ami nagyobb páncélzatú tankok ellen hatásosabb.

(#42905) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok meghívó kódja van valakinek? ha van adna valaki egyet uj accounthoz?? Köszönöm!

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#42906) Viktoár válasza Chris0321 (#42904) üzenetére


Viktoár
addikt

A lőtávval nem volt gondom eddig. :N

Üdv:Viktor

(#42907) Bad Pritt válasza Viktoár (#42906) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jobb a nagyobb. Elrettentő ereje van, a kicsinek egyáltalán nincs, egy 8-as heavy körberöhög azzal az ágyúval.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42908) Viktoár válasza Bad Pritt (#42907) üzenetére


Viktoár
addikt

Okés,akkor kifejlesztem,nem spórolok a következő tüzérre.

Üdv:Viktor

(#42909) jozefgucci1 válasza Viktoár (#42902) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Simán megéri a nagyobb löveg azzal már élmény a játék . Tier9-es tankokat lehetett fénykorában egylövésezni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#42910) Pete55555 válasza Linkin (#42895) üzenetére


Pete55555
addikt

Nálunk is volt ilyen srác, ő konkrétan még meg is mondta, hogy haggyuk már a hívogatással, mert állandóan villog neki az értesítő, most ő nem jön mert nincs kedve :U Igaz ez csak század volt na de akkoris. Illetve nekünk is benne van a szabályzatban, hogy a klános eseményen kötelező részt venni, ha online a játékos.

Más: Tiger II iszonyatg*cifostáp tank. Még hiányzik rá a két nagyobb ágyú, de sikerült egy ilyen kört mennem vele. Nem is éreztem ennyire jónak, KV-1S belőtte az oldalamat, úgy, hogy sidescrape-be voltam...
Na mindegy, a végeredmény kárpótolt :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#42911) sith7


sith7
nagyúr

WZ-120 tulajokat kérdezném, melyik ágyúval használjátok ?
A 122 - es 11-12 mp - es reload idejével olyan heavy -snek tűnik :F

(#42912) Viktoár válasza jozefgucci1 (#42909) üzenetére


Viktoár
addikt

Hmmm... jól hangzik.Néha előfordult 7-800-as sebzés is ezzel a löveggel,de sajnos nem jellemző.
Milyen szép is volna...... ;]

Üdv:Viktor

(#42913) Djuree válasza Viktoár (#42912) üzenetére


Djuree
félisten

jgtiger, t95, t30 mind egylövések a nagyágyúval :K persze ha betalál...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42914) Viktoár válasza Djuree (#42913) üzenetére


Viktoár
addikt

3 perc,3 lövés, 3 tank. :DDD

Üdv:Viktor

(#42915) L-e-f-i-e válasza sith7 (#42911) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nekem 9,x a reload vele, és természetesen itt nincs olyan kérdés melyik ágyúval érdemes használni... :N

=^-^=

(#42916) Iron Funeral válasza sith7 (#42911) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Teljesen kipimpelve (Rammer+BiA+Vent) 9,91s a reload (ugyan az mint a Cent 7/1 és a Leo PTA,de nagyobb alpha!!), ha nem raknál rá ventit mondjuk akkor 10,12s a reload.
Szerintem az egyetlen hátránya a lövegnek hogy -3° a gun depression, de a következő tank is ilyen szóval szerintem ezt érdemes használni. A másik löveggel olyan mint egy gyengébben páncélozott T-54.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42917) petike2014 válasza Linkin (#42895) üzenetére


petike2014
aktív tag

Egyben válaszolnék két-három hsz-re, tegnap voltam CW-n, keresztbe álltál előttem mint egy tuskó is7-el és nem tudtam semerre elmenni, köszönöm ilyen tard cw nem kell, senki nem szólt,hogy cw orientált a hhr-a, senki nem jelezte,hogy a heti átlagom 2 alatt lenne (bőven felette van, jó pár tank fagyva van/volt). Igen kétszer kértek,hogy menjek, jeleztem ha csak nagyon kell akkor talán, erre a david mondta, jó akkor te leszel a titkos tartalék ha minden kötél szakad, lement a cw , jött a ban, wtf?

Ezt is leírhattad volna, nem csak a fél információdat, amúgy meg a 13 éves goodtankers nevezetű lénynek köszönhetek mindent, neki mondtam,hogy mit fog tenni, lerajzol és összetép?<- mondtam csúnyákat a cw-vel és klánnal kapcsolatban a pillanat hevében.

Tehát akkor hajrá tovább lila statos szemetek bomlasszátok szét tovább a hhr-a-t legalább úgy mint a hhr-t.

(#42918) Linkin válasza petike2014 (#42917) üzenetére


Linkin
senior tag

Te tegnap 113-al voltam ha jól rémlik és igen a hid valóban le volt már zárva csak nem én álltam meg előtted (meg néztem a replayt) és én maradtam egyedül a híd másik oldalán
Arról amit good mondott arról nem tudok semmit de utána járok

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#42919) petike2014 válasza Linkin (#42918) üzenetére


petike2014
aktív tag

Bocsánat, te is ott voltál a híd szélén csak arra emlékszem,nincs replayem (nem mentem).

[ Szerkesztve ]

(#42920) dfsz34


dfsz34
őstag

Így néz ki a bajnok csapat, ami csupa sniperből áll :)

Győzelem!
Map: Malinovka 2014.02.06. 12:42:33
Jármű: AT 15
Exp: 1 725 Credits: 83 814
Csatában elért Achievement: Őrjárat

A mai napom epic, csak az AT15-el mentem 3/17 a győzelmi arány, 850wn7 mellett. Nyilván nem manipulál semmit a wg, azért van csak sorozatban orbitális bukó csata, de olyanok, hogy még sebezni sem tudok, mert az ellenség körbevesz és legyűr egy pillanat alatt. A társaim alig bírnak ma sebezni, ezért az xp is valami gyalázatosan kevés. Ezért is, meg azért is, mert egyszerűen nincs célpont, párat tudok belelőni az ellenségbe és máris egy csomóan lőnek, artyk is. Ja igen, egy gondolat, hogy ha nincs az arty nerf, akkor az AT15 egyszerűen játszhatatlan. Most is, ha már két arty van és nem teljesen hülyék, akkor szinte semmit nem tudok csinálni a lapuláson kívül, jó mondjuk a csapataim is gyalázatosak, az hozzá tartozik, de ezzel együtt is az artyk pillanatok alatt kiszednek. Volt 5 artys csata, próbáltam két fedezék között kb 100m-t megtenni, 2/3 hp-m bánta.

Mindegy, a mai harmadik győzelmem tetszett, tier10 csata volt egyébként, csak a miheztartás végett. Természetesen ez is bukónak indult, 0/5 volt az állás, de a csapatom hagyta, hogy felderítsek nekik.

[ Szerkesztve ]

(#42921) sith7


sith7
nagyúr

Köszi a válaszokat, éppen most tolom a T-54 - et, abból indultam ki, azért volt a kérdés :R

(#42922) Simulacrum válasza dfsz34 (#42920) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én az AT7-nél adtam fel végleg a brit TD ágat. Szerintem egy jó játékosnak nem célszerű ez a vonal. Sosem érhetsz vissza védeni, nem tudsz ott segíteni, ahol kell és sokszor magadat sem tudod megvédeni.
Tipikusan azok a tankok, amikkel átlagban nem igazán lehet jó csatákat menni, de vannak olyanok, ahol végigtudsz menni az ellen lemmingvonatján és akkor brutális sebzést ki lehet velük osztani. De azért, hogy 50-ből legyen 1 igazán jó meccsem nem éri meg a szenvedést. Én a Tortoise fantasztikus gunja miatt vágtam bele az ágba, de egyértelműen nem nekem valók, kár számomra erőltetni.
Úgy összességében rájöttem, hogy a lassú tankok nagyon nem nekem valók, én biztosan nem fogok kempelni, abban semmi élvezet nincs.

(#42923) Angel1981 válasza dfsz34 (#42920) üzenetére


Angel1981
veterán

"Nyilván nem manipulál semmit a wg, azért van csak sorozatban orbitális bukó csata, de olyanok, hogy még sebezni sem tudok, mert az ellenség körbevesz és legyűr egy pillanat alatt."

Tény, hogy vannak nyerő / vesztősorozatok, de szerintem ez nem tudatos a WG részéről, mert semmi kiszámíthatóságot nem vettem észre benne. Szerintem ha belenyúlnának, azt amúgy sem ilyen látványosan tennék.
És mint ahogy láthatjuk, szergejéknek nem ritkán ennél jóval egyszerűbb dolgok leprogramozása is problémát okoz, pl. eventek teljesítésének a számolása! :))
(Kb. 1 hónapja fordult elő, hogy egyik hétköznap este unokaöcsémmel csak úgy mentem egyetlenegy csatát szakaszban. Ő előtte 2 hétig nem is játszott, mégis kapott valami 100.000 kreditet event teljesítéséért. Most már meg nem mondom, hogy mi volt az, de akkor alaposan leellenőriztem, és 100%-ig biztos vagyok benne, hogy az ott jogosan nem járhatott neki!)

Szerintem ez inkább egyfajta bug, mint amikor pl. 20 csata alatt zsinórban 4-5 térkép ismétlődik.

Simulacrum: egyetértek, én az AT 15-nél hagytam abba a brit TD ágat, mert hasonlóan éreztem, mint ahogy írtad. Az AT 15-ben is zavart, hogy annak az alfának azon a szinten már nincs semmiféle "elrettentő" ereje, hiába a nagy RoF, teljes nyugalommal eléd jönnek / meglőnek / flankelnek.
TD-hez mérten a penje sem az igazi (bár nagyon pontos, az igaz), az a páncél meg csak max. a 8.6-ig "működött", aztán már teljesen kiismerték a gyenge pontjait, és szétszedik hamar.

[ Szerkesztve ]

(#42924) SoulReaver válasza sith7 (#42921) üzenetére


SoulReaver
veterán

Na milyen a kis dög? :)

(#42925) ddt500hu válasza Angel1981 (#42923) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szerintem meg tök jó kis tank. :) Az alfája elég kicsi de sokszor éppen ez az amiért lehet vele aratni. Egyszerűen nem mennek vissza a fedezékbe az ellenfelek. Volt, hogy 4 hevy-t nyírattam ki mert folyamatosan láncoltam őket. Tény, hogy marha lassú és ha sok arty van kinyírnak. De a csaták 50% jó szokott lenni (56%).
Mai első csatám tökéletes példa milyen is a jó csata vele. [link]
Most nézem, hogy a JP, JT88, Is triót teljesen egyedül szedtem ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#42926) sith7 válasza SoulReaver (#42924) üzenetére


sith7
nagyúr

Tegnapelőtt lett meg a 201 pen -es löveg, a motor talán ma meglesz, ha lesz elég időm tolni, majd a lántalp

Ezzel a löveggel ezt mentem vele, gold nélkül :)

(#42927) diegho


diegho
nagyúr

Azért egy ilyen átlagért elég sokat adnék, sajna tier9-ek között nem sokat tudok csinálni, de az átlagsebzés így sem rossz, ja és ez még mindig az IS

[ Szerkesztve ]

(#42928) Cingáriusz válasza petike2014 (#42864) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Csak a rend kedvéért, azért lettél kirakva, mert bementünk hozzád ts-en a szobába, ahol voltál és kértünk, hogy gyere cw-re, mert két csapat kell. Erre az volt a válaszod, hogy "hülye noobokkal nem játszom". Ezért bármelyik klánból kitettek volna, ne csodálkozz rajta. Az, hogy itt tollkodsz fórumon, nem leszel jobb fej. Gondolkodj el magadon, hogy miért kerültél ki és utána írogass baromságokat!

[ Szerkesztve ]

(#42929) sith7 válasza diegho (#42927) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y :C

(#42930) #43783936


#43783936
törölt tag

Word of TD :Y

(#42931) Antonius1978 válasza diegho (#42927) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat ha en az IS-el atlag 3361 sebzest tudnek csinalni, ugy orvendenek mint majom a farkanak :Y

(#42932) Antonius1978 válasza #43783936 (#42930) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nalatok sokkal kevesebb zold meg sarga volt...kivancsi vagyok nyertetek-e...kb 75%-ot adok hogy nem, az ellenseges Batchat hogyan muzsikalt ? o tunik a legjobbnak a 2 csapatbol.

(#42933) Joe-T válasza #43783936 (#42930) üzenetére


Joe-T
tag

Ilyen csaták vannak tier 10-ben? Maradok inkább a 9-ben az E75-el!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#42934) Chris0321


Chris0321
addikt

(#42935) #43783936 válasza Antonius1978 (#42932) üzenetére


#43783936
törölt tag

3 kill és 3500 sebzése lett a Bat-nak.

Mindenki elment foglalni aki spottolhatott volna a td-knek. :W
A vége sima 15:7-es bukta lett.
Csak azért ennyi, mert az utolsó túlélő waffentrógerünk 3 fragvadászt oneshotolt. :C

Az utána következő csata még jobb volt.
A start után fél perccel felrobbantam.
Beírja a mögöttem jövő 183-as : Sorry! :W

[ Szerkesztve ]

(#42936) Antonius1978 válasza #43783936 (#42935) üzenetére


Antonius1978
addikt

:Y hehe, a sajat csapatodbol valaki 1 lovessel kilott ?

Spotolhatott volna a TD-knek : hat nem tudom ki vallalta volna el hogy felvillantsa barmely TD-t, mert az egyenlo a halallal, valoszinuleg ezert is ment ki foglalasra a jatek.

[ Szerkesztve ]

(#42937) jano_77 válasza #43783936 (#42930) üzenetére


jano_77
nagyúr

csak 9:8 az arány...volt tegnap 9:10-es arányú csata is...ott is ezt írták be az enemy-nél, pedig ők voltak többen.

(#42864) petike2014: tegnap össze hozott minket a sors, ráadásul egy csapatba is tett az egyik csatában, de sajnos már a csata végi listában vettelek észre, így nem tudtam rád köszönni...nekem sajnos az a csata nagyon nem sikerült...bettliztem, az elején kiszedtek mint a **art. :U

(#42880) sebijani1982: ISU nagyon adja a BL-10-el! :K Nagyon bejött nekem is.

(#42922) Simulacrum: utolsó mondatodat akár én is írhattam volna, osztom a véleményedet. ;)

(#42926) sith7: nagyon jó tank....sajnos az ÁSZ sehogy nem akar össze jönni. :N

(#42934) Chris0321: na végre...de régen vártam erre az akcióra...most végre átkerül az Obj.140-be a T54 legénysége, oda pedig a KV-13-asok és a KV-13-ba teszek egy új legénységet majd.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42938) unravel válasza diegho (#42927) üzenetére


unravel
őstag

ebben mi a nagy szám? nem értem. totál átlagos.
+ butaság 5 meccs statjából bármire is következtetni.
lehet jön utána 10 győzelem vagy 10 vereség.
:))

¯\_(ツ)_/¯

(#42939) Angel1981 válasza Chris0321 (#42934) üzenetére


Angel1981
veterán

Asszem, benevezek a Cromwellre, és megkapja a jó öreg Cruiser legénységét.

Ettől a Medium Madness csomagtól lepadlóztam! :Y

(#42940) diegho válasza unravel (#42938) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez átlagos? Kérlek produkálj 3000 feletti átlagot tier7-ben.

Itt van 9 csata után, picit csökkent, de még mindig 450 feletti átlag/tier pont, állítólag a 150 már jó, ez háromszor több. A bukás nem érdekel, leszarom, hogy a sok agyhalott miatt nyerünk, vagy veszítünk, az xp kell, az meg nem a győzelem függvénye.

(#42941) #43783936 válasza Antonius1978 (#42936) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egy vas volt a csapatban, aaki ezt meg tudta csinálni, persze pont abban volt a nyomi, és pont a hátam mögött. :W :W
Én a lövés előtti pillanatig rá se teszem az ujjam a bal egérgombra, megelőzendő a potya lövést, és az ilyen kínos szitukat.

Angel1981 Vigyázz! A Cromwell függőséget okoz! :D

[ Szerkesztve ]

(#42942) Angel1981 válasza diegho (#42940) üzenetére


Angel1981
veterán

Erre a statra tényleg nem tudok mit mondani...... :R
Replayek lennének esetleg? Mindet megnézném alaposan, az biztos!

Mogyesz75: köszi a figyelmeztetést, állok elébe! ;)

[ Szerkesztve ]

(#42943) Dr_Syrex válasza diegho (#42940) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nem semmi, az biztos. :) Főleg egy IS-el, ami nem egy túlzottan jó T7 heavy.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#42944) diegho


diegho
nagyúr

Az átlagos stat az IS-3 grind végére

16k xp hiányzott az IS-3hoz mikor kezdtem, 10 csata kellett hozzá, de ez csak átlagos ugyebár, az átlag öl 4-et körönként, 1600 átlag xp-vel, 70%-ban nyer és kisebzi a tankja hp-jának több, mint 2.6 szorosát minden csatában. Ezek szerint én átlag alatti vagyok, mert ezt nem tudom minden nap hozni.

[ Szerkesztve ]

(#42945) Antonius1978 válasza unravel (#42938) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ne rohogtess, en 10es tankkal nem tudok 3000 atlagot elerni...Es Diegho 7es szinten csinalt 3000-nel nagyobb atlagot...

Mogyesz75 en meg szerencsere nem jartam igy...ritkan, tenyleg nagyon ritkan kapok ilyen embereket, csapatgyilkosokat stb a csapatomba...

diegho a 2200as atlag is szep, en csak 9-es tankokkal tudok akkora atlagot elerni....

A WN6 az milyen a WN7 es WN8-ashoz kepest amit a Noobmeter mutat ?

[ Szerkesztve ]

(#42946) sith7 válasza jano_77 (#42937) üzenetére


sith7
nagyúr

Szerintem azt 5500 dmg, 2000 spot dmg alatt nem is kell keresnünk ... itt is volt pár rep, amiben a fórumtársak 5500 feletti dmg - et osztottak ki, szóval van még benne potenciál rendesen

Nekem azért volt meglepő ez az eredmény, mert előtte a 175 pen - es ágyúval szenvedtem rendesen, de ezzel elég jókat lehet aprítani, pedig féltem tőle, hogy kevés lesz a 201 pen

diegho
Szokásos mellbevágó eredmények, az IS3 - ra kiváncsi leszek, mit fogsz azzal aprítani :K

[ Szerkesztve ]

(#42947) #43783936 válasza Antonius1978 (#42945) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ma volt egy finom kis csatám.
-5-tel indultunk, mert volt egy kis teamkillparty. :W

(#42948) vJokka válasza Simulacrum (#42922) üzenetére


vJokka
aktív tag

Ízlések és pofonok, én sem szeretem a lassú tankokat de az AT-15 egy állat. Ezzel van a legmagasabb átlagsebzésem T8 TD-k közül (Isu, Ferdi, T-28 prot, AMX 48 amikkel játszottam). Lehet nem sebez nagyot, és a penje sem a legjobb, viszont a löveg kitéríthetősége nagyon jó. Fedezékből simán lehet beforgatva lőni az ellent. Ja és nem kell vele kempelni, tempomat azt had menjen :DDD, nyilván T10-es csatában lehet kicsit óvatosabban is. Statom vele: link

Ha meg topgézának tesz be, na ott lehet darálni:

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#42949) diegho válasza Antonius1978 (#42945) üzenetére


diegho
nagyúr

Viszonyításképpen itt az IS statom, amit kb 500 csatával a hátam mögött tudtam produkálni kezdőként, azt hiszem fejlődtem kicsit...

replayeket keresek majd, de elég sok szarul mentődött el, remélem a jobbak megmaradtak.

[ Szerkesztve ]

(#42950) unravel válasza diegho (#42944) üzenetére


unravel
őstag

bocsánatot kérek. talán fel sem fogtam azt a WN7 értéket.

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.