Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#42651) marked one94 válasza Cseri0058 (#42649) üzenetére


marked one94
őstag

Engem nem izgat a dolog, úgy se tudok mit tenni ellene.

You'll Never Walk Alone

(#42652) diegho válasza Cseri0058 (#42649) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert nincs fent a mod és fogalmad sincs mit kell nézni, hogy mod nélkül is tudd, hogy mivel lőnek? :U

(#42653) KaLeun


KaLeun
senior tag

Habár már láttam néhányszor, de mindig érdekes az ilyen. Utolsó ellen egy T30 a bázison áll, de az első lövésre felébred az álmából. Igaz, hogy ha az ellenfélnél van ilyen az nekünk előny, de azért a WG már keményebben díjazhatna az ilyen részvételt a teljesen AFK játékosokkal együtt. Mint mondjuk a teamkill esetén: 2 AFK csata 1 nap pihi.

Cila

(#42654) Djuree válasza KaLeun (#42653) üzenetére


Djuree
félisten

az bot, nekem is volt ilyen az utóbbi hétben 2x is. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42655) K6000 válasza zsolthee (#42584) üzenetére


K6000
tag

Akkor ezt figyeld:

Csak tier 10 ellenfél, tier 9 egy darab sincs a ferdi azonban még így is helytállt :Y

De lehet vele 6000 felett is sebezni:

Sőt spotternek is használható ;)

[ Szerkesztve ]

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#42656) Enzolord válasza marked one94 (#42651) üzenetére


Enzolord
addikt

Oh, milyen új képszerkezeted van...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42657) Cseri0058 válasza diegho (#42652) üzenetére


Cseri0058
őstag

de most mi érek vele el ha látom? semmit ismétlem semmit nem tudnék ellene csinálni...

(#42658) ddt500hu válasza Cseri0058 (#42657) üzenetére


ddt500hu
veterán

Jaj ne értetlenkedjél már vazze! Ha látod be tudod írni, hogy gold noob!! ÉRTED???? :DDD

(#42659) Pete55555 válasza ddt500hu (#42640) üzenetére


Pete55555
addikt

Hátöööö az IS-3-ra első a torony, ugyanis a stock tornyot ott lövik be a 7-es medek is, ahol nem akarják, anélkül még BL9-el is sz*r. Addig meg max Gold ammo a D25-be.

...Szeretem leracsniztatni...

(#42660) Angel1981 válasza Djuree (#42654) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem feltétlen, én az utolsó 500 csatámban vagy 3x jártam így; győzelemre állunk, megyek a bázis felé, ott áll a vas lehorgasztott csővel.
Meglövöm 1x vagy 2x, erre fogja magát, megindul, és precízen elkezd visszalőni. Egyszer még egy bonyolult manőverrel le is rammolt, meghaltam! :D
Az ilyen biztos nem bot - de akkor mi? :))

Cseri0058: úgy igazad van, valóban nem lehet ellene mit tenni, én sem "sírni" járok ide miatta, csak ha már n+1 ember elmondja a javaslatát a gold spammelés visszaszorítására, akkor én is megteszem. :)
Egyébként az előbb azt írtad, hogy Téged nem lő soha senki golddal - a két felvetés között különbség van.

[ Szerkesztve ]

(#42661) Cseri0058 válasza ddt500hu (#42658) üzenetére


Cseri0058
őstag

jaaa már értem akkor...
ez esetben bocsánatot kérek tudatlanságomért...folytassátok csak

(#42662) Bingisz válasza Angel1981 (#42648) üzenetére


Bingisz
addikt

Plusz 200% legyen mininum, ha az árát akarják növelni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42663) ddt500hu válasza Pete55555 (#42659) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem értek egyet. A stock torony is 175mm szemből ráadásul kicsi és jó formájú. Nagyon sokat pattint, T7-ek ellen meg főleg. A D25 viszont gold ammoval is csak 217-et üt át ami T8-ban kevés, T9-ben már 0 viszont legalább drága. Véleményem szerint a nagyobb torony nem annyival jobb mint amennyivel jobb a BL9 a D25-nél.
Annyiban igazad van, hogy a nagy torony végül is csak 14k XP szóval akinek úgy tetszik akár azt is kiforgathatja.
Viszont ami a különbség. Ha győztök a D25-el kevés sebzés=kevés xp, BL9 sok ..... Ha meg vesztetek akkor tök mindegy milyen tornyod van.
Én mindig a nagy ágyút ajánlom először mert főleg az hozza az xp-t nem a torony.
De ezen nem veszünk össze. :)

[ Szerkesztve ]

(#42664) Pete55555 válasza ddt500hu (#42663) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem veszünk össze, én ezt tapasztaltam, meg itt is úgy írják, csak ezért mondtam.

...Szeretem leracsniztatni...

(#42665) scyllarus válasza ddt500hu (#42663) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is agyaltam rajta sokat. Alapvetően mindig az ágyú irányába indulok, hiszen több sebzéssel könnyebb kifarmolni a másik modult, mint jó páncéllal :) Amiatt gondolkozom a toronyban, hogy relatíve kevés xp kell hozzá és nagy előnyt ad. Így is hosszú lesz az a 44k xp azzal az ágyúval. Tegnap a KV-3-mal pattantam egy Nashorn brutális páncéljáról vele....

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42666) K6000 válasza #95904256 (#42588) üzenetére


K6000
tag

Nem vagyok unicum vagy pro játékos, tehát ezt is vedd figyelembe:
KV-1 Radley-Walters's (olyan 5-6 ilyen medálom van ezzel a tankkal):

2569 dmg és közelharc volt, 2405 lehetséges sebzés:

Szerintem ezt egy jó (én közepes/zöld vagyok) játékos bőven túlszárnyalja...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#42667) LZs?! válasza KaLeun (#42637) üzenetére


LZs?!
aktív tag

KaLeun

Összefoglalva: az igazság fáj.

Az igazság - szerinem - mindössze annyi, hogy megteszik, amit megtehetnek - de nem többet. Ellenem is megteszik...

A WoT elvileg egy kompetitív játék, aminek mindenki úgy fut neki, ahogy leginkább érvényesülni tud.

...és az is biztos, hogy ez sok embernek fáj...

ddt500hu

Jaj ne értetlenkedjél már vazze! Ha látod be tudod írni, hogy gold noob!! ÉRTED???? :DDD

Ennyi...

Nevermind...

(#42668) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Látom a gold lőszer kérdésköre sokakat érzékenyen érint, engem személy szerint abszolút nem érdekel. Amennyiben viszont a korlátozás mellett döntenek, józan opciónak egy decens mértékű darabár emelést vagy a jármű maximális szállítható gold lőszermennyiségének a megszabását tartom százalékos alapon pl. 15-25% között.

(#42669) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ő azért nem ment vissza t6 japcsival (full hp) resetelni (lesebzett ellen foglalt), mert ő ezekért a piros szemetekért nem tesz semmit. Sajnos AT-8-ban ülve meg esélyem sem volt.

LZs?!: Végül is engem sem érdekel, csak jót akartam a srácnak. Értem, szóval az érvényesülés: tudom, hogy szar noob vagyok ezért goldot használok mindenre ami mozog, (ettől kevésbe vagyok noob) de vérig vagyok sértve ha valaki megemlíti. Ok. Én meg fenntartom a jogot, hogy csak azért is provokáljak.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#42670) Simulacrum válasza dfsz34 (#42639) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Régen is csináltak olyat, hogy randomban egyszerre próbáltak a csata gombra kattintani és bejött, akkor T1 tankkal megöltek egy pár Batchatet. Gondolom ezt csapatos csatában még könnyebb kivitelezni. Így érnek el ilyen extrém XP-ket ha jól tudom.

Simán lehet tudni, ahogy diegho is írja decetor nélkül is, ha arannyal lőnek rá. Más a hangja és más az effektje is, amikor a tankodon robban.

(#42671) diegho válasza Cseri0058 (#42657) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a baj, hogy nem gondolkozol... mi van ha HEAT lőszert lőnek rád? Ebből rögtön tudnod kell, hogy mit csinálj.

(#42672) Cseri0058 válasza diegho (#42671) üzenetére


Cseri0058
őstag

ha olyan helyen lőnek át tudom hogy goldot lőnek...tehát nem megyek ki elé...de ha egyszer már átlőttek azon kár aggódni hogy ezt mivel tették...
és igen fogalmam sincs mi az a heat...nálam 2 lőszer típus van...az alap és a gold :D

[ Szerkesztve ]

(#42673) Pete55555 válasza Cseri0058 (#42672) üzenetére


Pete55555
addikt

LINK

Segítek: A HEAT lőszernek rosszabb a normalizációja...ééés... a többi kiderül ha elolvasod ;)

...Szeretem leracsniztatni...

(#42674) Djuree válasza Cseri0058 (#42672) üzenetére


Djuree
félisten

én is így vagyok vele. az alap az AP, 99%-ban úgysincs értelme mást használni, nem is rakok mást a tankjaimba, ha a másik kellene 100-ból 1 csatában akkor már amúgy is régen rossz.
a gold meg gold, sok beszélnivaló nincs rajta...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42675) dfsz34 válasza ddt500hu (#42658) üzenetére


dfsz34
őstag

Fontos információ lehet, hogy ki lő arannyal adott esetben. Ha pl több célpont közül lehet választani, akkor a gold spammer-t kell kiszedni elsőnek, mert veszélyesebb. Illetve pl foch esetében mindig számolok lepattanóval, de ha valaki aranyat köp, akkor tudom, hogy más taktika kell.

Ez csak két példa, ami hirtelen az eszembe jutott, de vannak más esetek is, amikor fontos tudni.

(#42676) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#42628) üzenetére


Tomi0703
őstag

Na akkor jol emlekeztem, en is igy csinaltam.
Nekem amugy nem volt vele akkora szenvedes mert amig a D25-T volt fent, addig a csataim nagy reszeben top voltam.

scyllarus: En mindenkepp az agyut fejlesztenem a helyedben... Akkor az is csak 30k xp lenne. A toronyra az xp meg BL-9-cel hamarabb jonne (az alap tornyot se lovi be akarki). Ha kifejleszted a tornyot elobb akkor tobbet kell a D25-T-vel jatszanod, ami tobb szopit jelent. De ha te azt szereted... :DDD

(#42677) diegho válasza Cseri0058 (#42672) üzenetére


diegho
nagyúr

Amikor együtt játszottunk nem derült ki, hogy mindennel tisztában lennél, sőt...
Ha megy rád egy táras tank, meglő, de tudod, hogy az HEAT (legyen akár lecsúszó lövés), rögtön tudod, hogy a láncot kell neki felajánlani, mert az egész jól benyeli, de ha nem tudod, hogy HEAT, akkor szemből simán át fog lőni. Sőt ha xvm-ed van, akkor még azt is látod, hogy milyen játékos, ebből arra is következtethetsz, hogy tisztában van a HEAT működésével, vagy sem. APCR-nél pedig ha meglőnek messziről vele, akkor nem mész oda közel hozzá, mert nagy távolsággal erősen csökken az átütése. Erre jó a gold detektor.

(#42678) Bad Pritt válasza Cseri0058 (#42657) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudsz siránkozni fórumon és magaddal ránthatsz másokat is a sirámaiddal.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42679) LZs?! válasza KaLeun (#42669) üzenetére


LZs?!
aktív tag

KaLeun

Értem, szóval az érvényesülés: tudom, hogy szar noob vagyok ezért goldot használok mindenre ami mozog, (ettől kevésbe vagyok noob) de vérig vagyok sértve ha valaki megemlíti. Ok. Én meg fenntartom a jogot, hogy csak azért is provokáljak.

Helyes. :)

Egyébként ha jól veszem ki nem feltétlenül a gold használat fájó, hanem az emiatt "elvárt" penitencia hiánya... :F

Most köpje szembe a tükörképét? Nem fogja, sőt valószínűleg neki csak annyi maradt meg, hogy valami "korsó" beszólt - no offence. Pár perc múlva már nem is emlékszik rá, ellenben itt meg folyamatosan karakterbe vannak öntve az ökölbe szorult talpak.

Az tehetetlen idegeskedés nem az, amikor más hülyesége miatt bünteti az ember saját magát?

Nevermind...

(#42680) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Haha, mentem egy csatát leo1-el, ha már megszereztem. Csata kezdése után nem sokkal felbukkant mellettem egy bat az ellenféltől. Elkezdett golddal megsorozni ami ugye heat lőszer abban a csigában. Végig az oldalamat tudta lőni mert próbáltam ráfordulni és így pattant 2 lőszer :DDD Ezután könnyű volt elintézni. Biztos örült neki, hogy nem volt képes elintézni ezt a papírsárkányt. Amúgy zöld játékos volt.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#42681) szallasi007 válasza diegho (#42677) üzenetére


szallasi007
őstag

Csak kéne indítanod egy rohadt twitch channelt és amíg játszol ezeket az alap dolgokat elmondhatnád. Nézem Quicky-t de ilyeneket még ő sem mond el pedig gondolom tudja ezeket. Illetve Quickyvel is az a bajom hogy ő egy aggresszor, én meg inkább a lassan de biztosan játékot erőltetem (nem a beállok a sarokba féle vagyok, egy td-m és 1 artim van).

(#42682) krisz74


krisz74
tag

Meg tudnátok mondani, hogy vannak ezek a színek teljesítmény alapján?Tehát milyen wn7-hez milyen szín tartozik?

(#42683) unravel válasza krisz74 (#42682) üzenetére


unravel
őstag

¯\_(ツ)_/¯

(#42684) szymre válasza Remus389 (#42521) üzenetére


szymre
csendes tag

Szia!

Éppen most futottam össze Wayne_Couyone_Kakas BIH: Brother in Hell klán Commander címen futó játékosával. Csak igazolni tudom az előttem szólót. Mentünk egymás mellett kezdéskor és a legkisebb hajlandóságot sem mutatta arra, hogy elengedjen. Így egy mellettem lévő játékos kénytelen volt a sziklának menni. Erre a következő lehetőségnél én arra mentem amerre akartam persze Ő útban volt így eltoltam.
Rögtön utána kaptam is a választ : szymre byby acc report 5. Ezután pedig mivel őt kilőtték így folyamatosan megadta az ellenségnek az én pozíciómat. Gondolom az is rosszul esett neki, hogy én túléltem a csatát :O
Szomorú, hogy ilyen emberek klánvezérek lehetnek.

UI: persze a játék után még privátban is írt a kis leleményes :Y

(#42685) Djuree válasza szymre (#42684) üzenetére


Djuree
félisten

biztos jó klán...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42686) Cseri0058 válasza diegho (#42677) üzenetére


Cseri0058
őstag

Na az xvm-s dolgon kívűl ezekről fogalmam sincs és mégsem vagyok gáz játékos...

(#42687) Iron Funeral válasza LZs?! (#42667) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Gold ammo -> skill helyettesítő. Pont. Nincs mit vitázni rajta. Aki nem akarja megérteni az vessen magára.
Emellett még irritáló is amikor a kis papír tankodra is gold ammoval lőnek, meg nem tudom számolni, hogy a Pershingemre hány alkalommal lőttek HEAT lőszert tizes tankok. Még indokuk sem lenne mert a legrosszabb pen. a tierben (235) is könnyen szétszaggatja ezt a kis szutykot. De persze ez nem így működik mert azt tapasztalja az ember, hogy a T57 heavy éppen tárazza rád a 340mm goldját. Amikor meg szóváteszi az ember akkor jön a hülye válasz miszerint nekem is ott van a lehetőség.
Mert ez aztán válasz mindenre.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42688) diegho válasza szallasi007 (#42681) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudok olyan netet venni itt, amivel tudnék streamelni.

(#42689) vhw válasza Iron Funeral (#42687) üzenetére


vhw
addikt

"T57 heavy éppen tárazza rád a 340mm goldját"

Persze, hogy tárazza... Nem, majd újratölti AP-val, addig megkér, hogy maradj egy helyben :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42690) Iron Funeral válasza vhw (#42689) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Biztos vagy benne?
Mondjuk még nincs kézben a diplomám de szerintem 4x400 az több mint a Pershing 1440 élete. De lehet hogy rosszul számolok.
Ha viszont jól számolok akkor légy szíves mondd meg, hogy hova mozogjak :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42691) Angel1981 válasza vhw (#42689) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát kb. :)

De a nem revolvertárasoknál sem olyan egyszerű a helyzet; 12-20 mp-ig tölt a legtöbb magas szintű vas, ha már egyszer betöltötte a prémet, nem valószínű, hogy egy gyorsan feltűnő med miatt átvált.

#42690 r1E3S3E7T: bocs, ez a válaszod valahogy értelmezhetetlen számomra.

[ Szerkesztve ]

(#42692) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Elég sok ponton tűnt úgy, hogy a bukás elkerülhetetlenül eléri a csapatot, de végül sikerült orvosolni a helyzetet.


(#42693) Bad Pritt válasza vhw (#42689) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mert az a normális, hogy rögtön HEAT-et tölt egy 0.35-ös pontosságú 260 átütésű ágyúba...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42694) #43783936


#43783936
törölt tag

Pár napja nekem is rinyált ez t71 mert goldot lőttem belé 183b-vel.
Visszaítram: Én is magyar vagyok, mellesleg 26 sec reload, hangyaf@szra én se ütök baltával!
A csata végéig cserépedényezett. :DD

JP E100-at vártam, és érdekes módon tíz esetből nyolcszor pattanok róla.
Még a fenekéről is! :W

Sajna ő jött előbb, de ha már ott volt.....

(#42695) Iron Funeral válasza Angel1981 (#42691) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mitől értelmezhetetlen?
Szeretett volna arra célozni, hogy gyökér vagyok, hogy nem megyek rá akkor amikor újratölti a tárat.
Én meg felhívtam a figyelmét arra, hogy a Pershing nehezen él túl egy olyan alkalmat amikor beléd enged egy tárat a T57.

nvm nem is ezt írta lel

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42696) jano_77 válasza diegho (#42149) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hmmm...ez szép összefoglaló volt, köszönöm.....kedvet csináltál hozzá, hogy neki álljak majd az angol ágnak. :K :R

(#42153) patrikgtaivs: kollégáim voltak Ő és az öccse PiMpIX (Gábor) is. Meg valójában miattam kezdtek el játszani, én beszéltem rá őket. Nem volt egyszerű, mert nehezen vették rá magukat....most meg láthatod, hogy milyen eredménnyel tolják! Nagyon érzik ezeket a játékokat.Sokat platoonozom velük - főleg inkább Gáborral.

(#42155) vJokka: szerintem ez az acc egy BOT! Az ilyet instant törölnie kellene a WG-nek!

(#42214) HáGé: utolsó mondatoddal nem értek egyet, de csak annyiban, hogy a tank kiegyensúlyozatlanságot kellene orvosolni: ne legyen egyik oldalon 8-10 TD, míg a másikon egy sem....pl.!

(#42217) mefistofeles: ajánlom figyelmedbe a SZERKESZT lehetőséget, ami azt jelenti, hogy 5 percen belül nem kell 2 vagy több hsz-t írnod, hanem rányomsz a SZERKESZT feliratra és beírod, ami még eszedbe jutott menet közben! ;) Nem lehet, hogy a játékban is ez a baj, hogy nem nézel utána dolgoknak!? :F
(#42266) mefistofeles: örülhetsz bizony, ha még sosem volt 50% alatt a napi WR! Nekem sajnos többször is!
(#42397) mefistofeles: ezek szerint már későn írtam. ;]
(#42406) mefistofeles: többször is volt 3-4-5 napos szopóágam!

(#42252) dfsz34: tegnap Artic Regionon volt egy csatám Obj.704-el. Fel akartam menni a kakasülőre, hogy az A vonalon jövőket tudjam csipegetni....erre elém rongyol egy orange Obj.416 és satu féket nyom......toltam magam előtt és közben írom neki, hogy wtf? ...próbáltam kikerülni, de csak elém lavíroz....vhogy az egeremnek túl érzékeny a bal gombja és így bele eresztettem egy ~800-at. Megyek fel a kakasülőre, erre jobbra lentről a hegy felé - kb I-J vonalon - tartó szakasz társa - KV-4 - oldalba ver. Ekkor már a fent lévő Rhm-ünk is vissza jött és elzavarta az Obj.. KV-4 újra meglőtt. Szakasz társam likvidálta, majd Obj.-et is kilőtte az enemy....innentől kezdve még én voltam a NOOB és hülye....na ezek miért játszanak?!?

(#42287) Pete55555: egyet értek. Az Obj.704-es Tank Ász-os körömben a csata vége felé, mikor kilőttem a bázisunkat foglaló WZ-120-at, beírta, hogy én voltam a joker....tényleg jól esett! :B

(#42294) Mogyesz75: sajnos ezt alá tudom támasztani....rengetegszer akadtam el olyan képtelen helyen, hogy a fejem fogtam és ordítottam a méregtől.
MÁS! Abban mi iagz, hogy ha nem max beállításokkal játszom, akkor a tereptárgyaknak - sziklák - vannak olyan részei, amik nem látszódnak, de valójában ott vannak és simán bele lövök, mikor én azt látom, hogy az ellenfél ott áll előttem és simán tudnám lőni?!? Ezzel is sokszor találkoztam sajnos és baromi dühítő! Tegnap is volt Sand Riveren: felmentem a hegyekhez A6-nál mentem fel és az A9-nél érkezőket próbáltam lőni...simán rájuk láttam, de hiába lőttem őket, mintha egy láthatatlan fal lett volna köztünk! Persze csak az én irányomból, mert ők simán belőttek mindig. Ezek mitől vannak, más tapasztalt hasonlót?!? :F

(#42330) DaveNo1: tier 10-ben is vannak pirosak....sajnos :U

(#42389) diegho: korábban jó volt az IS, de bütyköltek vele az tuti....egyszer már eladtam, mikor meg lett az IS-3, de akartam rá az ÁSZ-t, ezért vissza vettem idővel...no azóta nagyon szar, teljesen más, mint mikor az IS-3 húztam belőle. :(( Mindenről pattanok, minden átlő, de ha én lövök IS, akkor tuti lepattan.

(#42428) Djuree: most lett meg az XP a JP II-re vagy most fejezted be a JP II-t?!? Amúgy ha aJP ocsároltad, hát szerintem az egyik, ha nem a legjobb T7-es TD! Simán megállja a helyét fentebbi tierben is. A JP II már más tészta, sajnos a top ágyú nélkül eddig nem hozza ugyan ezt az érzést. :( Szerk: később olvasom, hogy még nincs meg a JP II....akkor tényleg nem értem azt a mondatot, hogy használhatatlan szinte a JP!? Ne vedd meg akkor a JP II! :N

(#42474) K6000: őszínte gratulációm érte...Light specialista vagy ezek szerint!? ;)
(#42666) K6000: ez is nagyon durván szép kör lehetett...újra grat!

(#42674) Djuree: bázis foglalás resetelésénél bizony nagy hasznát lehet venni a HEAT lőszernek.

Az egész napom majdnem ráment, hogy utolérjem magam az olvasásban. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42697) Iron Funeral válasza Angel1981 (#42691) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Kimaradt a "Nem, majd..." rész. Emiatt volt egy kis zavar az erőben :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42698) #35692544 válasza Djuree (#42609) üzenetére


#35692544
törölt tag

dec 29-én megvolt az is6 mondjuk a jappánon kívűl mindből volt kifejlesztett 6-os tankom csak a kínai olt szoppancs

23 dolgoztam 5-ig
24-25 család, csak esténként dupláztam a tankokat

(#42699) zsolthee válasza diegho (#42688) üzenetére


zsolthee
senior tag

Repley-ekre épülő "WOT alapok / WOT haladóknak video by diegho" is sokat segítene egyébként. ;] Utóbbira nekem is segítene biztosan. ;]
QB és Jingles sokat baromkodik és elmondanak egy-két dolgot miközben játszanak, de közel sem annyira technikai oldalról közelítenek mint Te. Kíváncsi lennék, hogy egy lila játékos miként gondolkozik/reagál egy adott szituációban, mik a tapasztalatai mire kell figyelni ha sz@rban vagyunk...vagy ne is kerülünk abba.
Egy támogató már van, ha gondolkozol ilyenen... :)

[ Szerkesztve ]

(#42700) Angel1981 válasza Iron Funeral (#42695) üzenetére


Angel1981
veterán

Úgy általánosságban kritizáltad a gold spammereket.
Konkrétan azt hoztad fel - többek között - hogy egy T57 goldot lő egy Pershingre, ami hülyeség a részéről.
Valóban az, de a T57 egy táras tank, 22 körüli a töltési ideje, ha jól emlékszem.

Nos, csata indul, az illető meg biztos ami biztos alapon betölti a goldot. Feltűnik a Pershing.
Ha tiszta célpont, akkor természetes, hogy lőni fogja, hiszen a győzelmet segíti elő vele.
Persze simán lehet, hogy közben arra gondol, hogy "Ó! Vazze! Ezt sima lőszerrel is átvinném!", de csak emiatt a tudat miatt nem fog újratárazni huszoniksz másodpercig, hogy megspórolja azt a pár goldot, mert addigra a Pershing már a pálya másik oldalán lehet.

Ergo, emiatt pont nem kell kritizálni az illetőt, mert lehet a goldot abban a tudatban töltötte be, hogy majd az E-100-al fut össze, de csak azért, mert végül pont egy jóval gyengébb vas került be a célkeresztbe nem fog újratölteni.

vhw ezzel kapcsolatban ironizált, hogy biztos nem fogja beírni azt az illető a chatbe, hogy
"Ó, jaj! Várj! Full gold van a táramban, mert az E-100-ra tartogattam, de persze téged átviszlek a simával is, úgyhogy légyszi állj meg kb. fél percre, amíg újratárazok, segíts spórolni!" :))
Persze hogy nem ezt fogja tenni, hanem valszeg egy "ha már így alakult" sóhaly kíséretében belédereszti a tárat, hiába, hogy full gold...

Vili-Doli? :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.