Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#42951) petike2014 válasza Cingáriusz (#42928) üzenetére


petike2014
aktív tag

Csak a rend kedvéért, nem értem,hogy mit trollkodtam, csak az igazat és a megtörtén, bizonyítható eseményeket írtam le. Amennyiben ez trollkodás, ti trollkodtatok. Lehet szólni,jelezni,hogy ez nem ide való, változtassak vagy el leszek küldve, meg lehet beszélni velem sokmindent, senki nem jeleztt semmit, bann puff.
Amint írtam david0001 úgy vált el,hogy jó rendben, titkos tartalék ha nagyon kell jöjjek, és erre jó rendben-t mondtam. Ne ferdítsétek el a valóságot. De jött a lila statnoob goodtankers és leoltott,hogy mit képezel hogyan beszélek, amúgy te ott sem voltál, honnan tudhatnál bármit is.... Az,hogy kinek hisztek egy teljesen más dolog, nem hiszem,hogy a darabszámot vagy a teljesítményt ne hoztam volna. Amúgy szerintem mindenkinek lehet rossz napja, nekem az volt, szarul jött ki máshol is a lépés és ott akkor töltöttem ki a mérgem, megbántam már így utólag, de ellene nem tudok tenni már semmit, csak bosszant,hogy ilyen mondva csinált indokkal lettem eltávolítva.

[ Szerkesztve ]

(#42952) Cseri0058 válasza diegho (#42949) üzenetére


Cseri0058
őstag

mindig is érdekel, hogy miért csináltál több accountot?

(#42953) Antonius1978 válasza diegho (#42949) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szinte mintha az en 2 evvel ezelotti tankjaim statisztikajat latnam - Jpz4, JP, Pz3/4 stb :C

(#42954) diegho válasza Cseri0058 (#42952) üzenetére


diegho
nagyúr

Volt sok invite kódom elég jó bónuszokkal.

(#42955) Bingisz


Bingisz
addikt

Ha már IS család. Én most a kínait tolom, nagyon nem szeretem, valamiért sokkal rosszabbak érzem a D-25T-t, mint a T34-3-on. De most meglett vele a tank ász:


"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42956) L-e-f-i-e válasza Angel1981 (#42942) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez csak néhány csata ez nem stat...ilyet a fórumozók 80% tud, ha pár csatán keresztül átlag felett teljesít... :)

=^-^=

(#42958) diegho válasza L-e-f-i-e (#42956) üzenetére


diegho
nagyúr

No, akkor hajrá. Nézzük hányan lesznek, akik tier7-ben 10 csata átlagában 4000 WN-t 4 átlag kill-t 1600 átlag xp-t és 3200 átlagsebzést tudnak produkálni. Jöhetnek a képek.

(#42959) Cseri0058 válasza Bingisz (#42955) üzenetére


Cseri0058
őstag

szééééééép :C
1 xp-vel több lett neked [link] :O :DDD

(#42960) Angel1981 válasza L-e-f-i-e (#42956) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor vedd úgy, hogy a #42944-re reagáltam! ;)
85 csata már eléggé autentikus, annyit már nem lehet a szerencsére / nyerőágra fogni.

Ha így nézzük, tier pontonként 300 felett sebzett átlagban - és mindezt egy nem is OP vassal....

[ Szerkesztve ]

(#42962) jozefgucci1 válasza diegho (#42958) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Kapunk valami ajándékot ha hozzuk ? :DDD

Viccet félretéve én vissza sem veszem eért az Is-t . Igaz még kezdőként húztam ,de annyira nem jött be . Másfelől még mindíg nem tartom magam annyira jónak így sodródom az árral és próbálom kihozni a csatákból a lehető legtöbbet . Most megint van egy hónap szabim így belehúzok .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#42963) Bingisz válasza Cseri0058 (#42959) üzenetére


Bingisz
addikt

LOOL :P :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42964) Dr_Syrex válasza #40993792 (#42957) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Erre és minden másra is ott az OFF topik :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#42965) Angel1981


Angel1981
veterán

Missions: Let The Games Begin!

Ahogy most megint megnéztem a hétvégét, érdekes dolog, hogy "csak" leárazások vannak, bevételi bónuszok nem. A Karácsonyi szezont leszámítva ilyesmire nem is emlékszem, hogy volt valaha, amióta játszom - persze nem panaszkodom, csak érdekes.
(Vagy lehet, hogy csak egyszerűen lemaradt a tájékoztatásból, és majd pótolják, mint ahogy már annyiszor? :P)

[ Szerkesztve ]

(#42966) Simulacrum válasza Antonius1978 (#42945) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Vegyél egy Borsigot, 2673 az átlagsebzésem vele úgy hogy rusholok vele is, mint minden tankommal. Ha nyugodtabb lennék tuti sokkal durvább lehetne. Nagyon meglep, hogy ezt még nem nerfelték most.

(#42967) Simulacrum válasza Angel1981 (#42965) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Az a másfél milka, amit februárban megkereshetsz az smafu? Illetve van sebzésért járó 50 ezer is.
Nagyon durva akciók vannak manapság szerintem.

(#42968) L-e-f-i-e válasza #40993792 (#42961) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Persze egyetértek, meg nem is megkérdőjelezni akartam senki teljesítményét, csak szerintem többünkkel megesett hogy 5-10 csata alatt 4000 feletti értéket hoztunk, lehet túloztam a 80%-al :B

Tudom, nem ez a jellemző, sőt unicum játékosok körében sem, szép teljesítmény, de nem általános, ha az összes csatánkról lenne "bizonyíték" hogy toljuk fel a képeket, biztosan sokan be tudnánk illeszteni ide, de most azonnal összehozni, keveseknek sikerülne, nyilván egy jó játékosnak nagyobb eséllyel, de mivel ezt nem igazán szokták hozni ők sem hosszútávon, ezt felesleges is villogtatni (szigorúan magánvélemény) :)

=^-^=

(#42969) Angel1981 válasza Simulacrum (#42967) üzenetére


Angel1981
veterán

1. Mondtam, hogy az? :P
2. A magad nevében beszélj, én szinte csak hétvégén érek rá, akkor is általában csak az egyik nap.
3. Augusztus óta folyamatos bónuszhegyek vannak, mégis volt a hétvégeken a leárazás mellé megemelt bevétel is.
4. Úgy nem is izgat a kredit, van több mint 30 millám, és a prémjárgányokkal egy nap alatt farmolok vagy 3-4 milliót, ha szükséges.
5. írtam, hogy nem panaszkodom, csak érdekesnek találom. Lassan 1 éve hogy játszom, de ilyen hétvégére, hogy nincs bevételbónusz adott járgánya, nem emlékszem.

diegho: no, megvan az esti programom, köszi szépen! :R

[ Szerkesztve ]

(#42970) diegho


diegho
nagyúr

Na pár replay, van köztük vesztes is

link

[link]

[link]

[link]

(#42971) Antonius1978 válasza Simulacrum (#42966) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat tuti hogy a jobbak majd atvaltanak erre, ha a 10est ontoltot megfureszelik.
En nem vagyok azon az agon, es nincs is semmi kedvem elindulni, foleg hogy nincs mar helyem sem, sem legenysegem, es vagy 3 hete forma pihenek.

Diegho koszonjuk, atnezem oket.

[ Szerkesztve ]

(#42972) Angel1981


Angel1981
veterán

No, a Platoon Battles is befutott!
Ez elég komoly!

(#42973) dfsz34


dfsz34
őstag

Végre eladtam az AT15-t és a második csatám a Tortoise-val. Az elsőben redshire, 1 zászló, nem értem oda a stock motorral, befoglalt az ellenfél, nulla sebzés a 2/3 csapatnak.

Úgy látom ezzel is meg kell dolgozni majd az ászért. Annyi van, hogy megvettem a nagy ágyút szabad xp-ből, de a motor és a lánctalp még stock.

Amit viszont nem lehet megszokni, hogy a tortoise-val rejteni illik a jobb oldalát, de azt a buta lökdösődést és taszigálást, amit az ostoba noobok művelnek. Nem lehet miattuk beállni a jó pozícióba és ha mégis, akkor biztosan valaki taszigál a lövés közben. Néha már azt kívántam, hogy lőjék ki a csába az ostoba csapattársaimat mellettem, mert semmit nem segítenek, de hátráltatni, elém ugrálni, fraget lopni, taszigálni és foglalni a jó helyet azt nagyon tudják.

Csak 2 kill, mert a csapattársaim megőrültek, ha lepusztítottam egy ellenséget és egymást meg engem lökdösve mentek előre, hogy ők öljenek. 5920dmg. Valószínűleg a kevés kill miatt nem lett több xp.

Győzelem!
Map: Ruinberg 2014.02.06. 17:21:23
Jármű: Tortoise
Exp: 3 800 (x2 minden nap az első csatáért) Credits: 99 407
Csatában elért Achievement: Acélfal, Védő, Mesterlövész, Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"

(#42974) Chris0321


Chris0321
addikt

(#42975) Dr_Syrex válasza Angel1981 (#42972) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Jónak tűnik ez a szakaszos móka. Remélem legalább 1 napot meg tudok csinálni belőle a hétvégén :)
A WG rendesen szórja a különböző bónusz küldetéseket.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#42976) Cingáriusz válasza petike2014 (#42951) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Hívtunk cw-re, azt mondta, "noob-okkal nem játszol", ergo nem vagy csapatjátékos. Minek akarsz klánban lenni ha nem akarsz cw-zni? Akkor nem mi vagyunk a számodra megfelelő klán és csak jót tettünk veled.

(#42977) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

- A több mag támogatás nem a 9.0-ban jön, akkor jön "ha kész lesz" és annyi magot fog támogatni ahány van a gépben. Storm megjegyzi hogy csak kevés embert érint ez.

Hát nem tudom mi a helyzet az orosz szervereken, de azért ez engem kicsit elszomorít így.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#42978) LZs?!


LZs?!
aktív tag

And a big change:

Developers decided to remove the 12th battletier in 8.11 (SS: If you don’d understand what that means, refer to wotwiki). The reason for it is that “it is really cheap means of reducing the tier 8 waiting times and giving additional incentive for grinding tier 10 vehicles”. Apparently, this was a player idea, that got considered and was found good.

(SS: effectively it means tier 8 vehicles will see more of tier 10′s in their battles, this will not affect tier 8 premium vehicles)

Ha ez nagyságrendi változást hoz, akkor T8 sokaknak legalább annyira kellemes lesz, mint T4 és T6.

Nevermind...

(#42979) SoulReaver


SoulReaver
veterán

diegho taktikája :) T57 heavy goldal kitárazott rám... de előtte megmutattam az oldalam :)

rep

[ Szerkesztve ]

(#42980) Antonius1978 válasza SoulReaver (#42979) üzenetére


Antonius1978
addikt

Na ezt most azonnal megnezem, lam hogyan nyeli el az oldalad az aranyat, mert nekem is van IS7 :P

(#42981) dfsz34 válasza Antonius1978 (#42980) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem minden aranyat :) A heat-et igen, azért okosan kell vele. Mondjuk az a T57 meg is érdemli, ha nem elég neki a 258 pen.

(#42982) Antonius1978 válasza dfsz34 (#42981) üzenetére


Antonius1978
addikt

Baszki, elfelejtettem megnezni :)
Emiatt : [link]

(#42983) SoulReaver


SoulReaver
veterán

egy rakás sz.. ez a játék.... Sok agyhalott miatt, h lehet valakinek 60%-os wr je? sose értettem...

(#42984) Drenadar válasza SoulReaver (#42983) üzenetére


Drenadar
veterán

fuck logic. :C
szóval nem a sok agyatlan a szar, hanem a játék, amivel idióták játszanak?

(#42985) dfsz34 válasza SoulReaver (#42983) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem ma 44%, mert a tortoise feljavította. AT15-el mentem 5/21-t előtte.

Rengeteg az agyhalott, az biztos. Sok a buta foglalásos vereség is.

(#42986) SoulReaver válasza Drenadar (#42984) üzenetére


SoulReaver
veterán

Igen a játék a szar... A besorolás, h ma 1-2 óra játék alatt, csak 40% os nyerési esélyeket pakolt. Tudom ez az xvm, de a játék is szarul működik... Hogy lehet az, h egyik nap tök béna csapatokba rak be, másik nap, meg tiszta jó minden... Semmi nem pattan, nem a földbe lő stb... ma meg... obj. 268 első lövésem egy előttem 200m -re felém haladó 13 75 tornyát telibe lövöm, még mielőtt lebukna a domb mögött, pont a tetejére ment a lövedék, de pattant... Na egy ilyen kis papírgalacsin, hogy nyel el egy ekkora kaliberű lövedéket? Az életben én fejbelőném serb-et, egy desert eagle pisztollyal, miközben szalad a koca testével, tutira nem pattintana a hülye feje...

Mogyesz75 Sajnos nehezemre esik már bármit pozitívan látni ebben a katyvaszban.... Mindent megteszek, mindenkinek megyek segíteni, de reménytelen... lehet én vagyok a hülye és nekem is egy bokorban kellene állnom és azok elől kilőni a tankot akik közelharcban legyengítették az ellent... Mekkora taktika...

[ Szerkesztve ]

(#42987) #43783936 válasza SoulReaver (#42983) üzenetére


#43783936
törölt tag

Fogd fel pozitívan a dolgot!
Én úgy kalkulálok hogy 4 perc alatt veszít a csapatom 15:5-re.
(ez általában be is jön ma este)
Ha ennél jobb az eredmény, akkor már örülök. :DDD

(#42988) diegho


diegho
nagyúr

Kifejlesztettem az IS-3at, de gondoltam tolok előtte egy NBA meccset (meg keresgéltem az IS replayeket), nos 3 meccs lett belőle, így majd csak holnap szenvedhetek a stock löveggel, bár lehet ma egy duplát még tolok vele, annyival is előrébb leszek.

(#42989) Lipton


Lipton
őstag

Sziasztok!
Hogyan lehet aranylag kezdokent valamilyen "csapatba" kerulni? Annyira nem tetszik allandoan a randomban az eszetlen lovoldozes. Legjobb tankjaim kv1 es t34-85, vasarolt matilda.

Koszi

(#42991) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

10 csata a T49-el. Kedvenc tank, nagyon lehet aprítani vele csak a lőszer lenne benne több.

“ nem kell mindig nyerni “

(#42992) marked one94 válasza Szepi1979 (#42991) üzenetére


marked one94
őstag

Nekem is nagy kedvenc a tank. Már volt csata ahol elfogyott a lőszer belőle :B

You'll Never Walk Alone

(#42993) sith7 válasza Szepi1979 (#42991) üzenetére


sith7
nagyúr

van 24 milliód , de felszerelést nem raksz rá ? :U

(#42995) Szepi1979 válasza sith7 (#42993) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Azt a vitiris féle modot használom ami automatikusan felrakja az álcahálót meg a csigaszemet. Lehet lecserélem másra ezeket ha fullos lesz a camo.

“ nem kell mindig nyerni “

(#42996) SoulReaver válasza #40993792 (#42994) üzenetére


SoulReaver
veterán

Leszoktam a cigiről :D

Az a bajom, hogy jobb akarok lenni mint most... de lehet inkább nem erőltetem.. :(((

(#42998) sith7 válasza Szepi1979 (#42995) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

(#42999) diegho válasza SoulReaver (#42996) üzenetére


diegho
nagyúr

Ahhoz, hogy jobb legyél elsőként meg kell tanulnod teljesen kizárni a 14 akadályt, amikkel egy csapatba kerülsz. Ha megtanulod azt, hogy ne foglalkozz velük és a saját játékodat játszod úgy, hogy közben az akadályokból mozgó fedezéket, gyanútlan áldozatot stb csinálsz, na akkor jobb leszel.

(#43000) Szepi1979 válasza diegho (#42999) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Szörnyű ezt hallani de lassan kezdek én is rájönni hogy ez egy egyszemélyes csapatjáték.

“ nem kell mindig nyerni “

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.