Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#42751) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Na az ilyen MM-eket imádom mikor az ellenfél kap egy ilyen platoont, mi meg egy tier8-ast...poén az, hogy megnyertük a meccset :DDD

Megérte felmenni a felső sarokba...unique T57 heavy kijött a szélén, kapott is gyorsan egy demoralizáló 1000-est az elején, és így hamar elhullott, majd szét is esett a csapata.

You are not prepared.

(#42752) diegho


diegho
nagyúr

4 bukta átlagos 3600WN-el... azért nem semmi. Az utolsót azért buktuk, mert valaki beírta a WN-em és elkezdett lőni egy KV1S 400WN-el a csapatomból... a végén 100hp-n múlott a csata, 376-ot sebzett belém...

(#42753) Antonius1978 válasza diegho (#42750) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem tobb emlekezetes csata van az eszembe, de kozuluk az egyik, ami hasonlo a tiedhez Diegho, az volt amikor en kb 1000 Eff-es voltam, a szakasztarsam tobb, a tobbiek nalunk mind pirosak, az ellenfel meg tele volt tolunk sokkal jobb jatekosokkal, es 15:5-re gyalultuk le oket.

(#42754) SoulReaver válasza Antonius1978 (#42753) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az olyan csatákat nem értem, amikor tele van a csapat kékekkel, lilákkal, az ellenfélnél elvétve 1-2 lila, a többi piros, és a látszólag "szarabb" csapat nyer...

(#42755) Simulacrum válasza SoulReaver (#42754) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én se, de nagyon sokszor előfordul. Benne van ugye az RNG. Voltam már én is jó társakkal és minden lövésem pattant, ha a többieknek is, akkor azon sok múlik nagyon.
Sokszor látom, hogy a lila platoon ugye együtt megy, de nem a többiekkel, hanem ők külön úton, mert azt hiszik hárman úgyis szétvernek bárkit, aztán ha a mi piros lemmingvonatunkba futnak, akkor ennyi volt nekik. Sokszor elbízza magát a lila játékos, ha társakkal van érzésem szerint.

(#42756) Antonius1978 válasza SoulReaver (#42754) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezt en sem ertem jelenleg, amit irtam az elobb az kb 1,5 evvel ezelott tortent.Persze mi igyekeztunk iranyitani picitt a pirosakat 1-2 jo tanaccsal (mar amennyire mi is szakik lehettunk abban az idoben :D )
Az hogy most ilyesmi elofordul, az talan a jo jatekosok reszerol elbizakodottsagnak koszonheto, vagy pedig teszem azt fel egy jo felderitonek a mi csapatunkbol, meg szerencsesebb oldalnak - ertsd a palya elonyosebbik felen kezdesz, vagy epp 1 lemming traint, mert hiaba jon egyik oldalra 5 lila, ha ellenuk ott van 10 piros, es teszem azt fel lerohanjak oket, mert mi veszitunk 2-3 tankot, ok meg 5-t es maris folenyben vagyunk esetleg, stb stb. Sok minden apro marhasag befolyasolja az ilyesmit.Pl olyan, hogy egy lila epp nem 6-ost dobott loves kozben, az ellenseges piros meg 6ost.Ezt ugy ertem, hogy a lila becelozza a gyenge pontot, a jatek meg kiszamit neki egy kis felrehordast, es maris pattan, a piros meg rola nem stb.
Az ilyesmit is bele kell szamolni a dolgokba...en is jartam igy, hogy pl megceloztam a kupolat 50 meterrol es a szoras miatt vagy elment, vagy olyan helyen talaltam hogy onnan lepattant.
Es hiaba vagy gyemant szinu jatekos, amikor te nem sebzel, de teged igen...

UI : mostanaban vagy 3 hete nem jatszodtam, 1-1 nap mentem 1-1 kort, es azzal annyi...fene tudja, de jol is esik hogy nem jatszom, meg nem is :)
Jol esik, hogy nem kell duhongjek ha valami rosszul sul el, es nem esik jol hogy nem gyujtottem penzt a T-54-re, meg nem vagtam bele a nagy akciok teljesitesebe, de valahogy nem izgat annyira.
(mostanaban filmsorozatokat nezek, epp az elobb fejeztem be a Csillagkozi Rombolo 4ik evadjat, meg az ujjavarazsolt Imperium Galactival is jatszodtam par oracskat).

[ Szerkesztve ]

(#42757) Cucuska2 válasza Antonius1978 (#42756) üzenetére


Cucuska2
őstag

Ezért mennek a lilák táras tankkal, 3 db F155 vagy T57HT vagy WFT-E100 feltartja a lemmingvonatot.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#42758) Bingisz


Bingisz
addikt

Bingisz stornk siemka batchat playerer:

Ripléy

Fura meccs volt, az enemy tiszta kék, ráadásul ilyen jó kis lób@szó TD-kel. Gyakorlatilag az egész csatát 400 hp-n toltam végig, mert az első mozdulatom a lila bat- kinyírása volt tiszta 1v1-ben. Utána lepattant rólam egy WT pz4 APCR-el (ofc). Majd a végjátékban le kellett csúsznom az egyik szakadékon, úgyhogy a maradék kis HP-m nagy részét is buktam. A végjáték meg....

... ott van a replayben ;)

Jah a veszekedés+trágárkodásért bocsánat, a szakasztársak nevében. :B

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42759) Antonius1978 válasza Cucuska2 (#42757) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos igen, a taras cuccok...hat hogy is mondjam - csalas.Foleg akkor, amikor az ellenfelnek betesz 4-et, es nekunk 1-et sem.Miert nem tudja a rendszer ezt merlegelni, es elosztani a 4-et ket fele ?
Amugy valoban elvezetes lehet annak, aki nagyon profin tudja hasznalni, azt meghiszem.
En a 12t-vel jatszodtam sokat az IS-6 miatt, es azzal is tudtam zavart kelteni, es tarolni, pedig felderito.(es en az IS-6 miatt kotottem ismeretseget a felderitokkel, no persze a jatek kezdeten szinten jatszodtam felderitokkel)
Mit tudhat akkor egy 10es taras tank ?!

[ Szerkesztve ]

(#42760) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az obj.268-nak a camoja rossz vagy a látótávolsága? ElHajufon beállok középre foglalni a szikla mögé.
Van álcahálóm, álcafestés, periszkópom, a legénységen 70%-os álca skill meg se mozdulok mikor villan a 6-ik érzék. Na mi spottolt menetből? IS3.
Jó kinyírják a társak. Nyerésre állunk 2vs5 én foglalok valami 50hp-val kicsit arrébb gurulok mert lő az arty. Állok egy helyben egyszer csak 6-ik érzék villan és kilő hátulról egy borsó akit kb. a lövés után fedezek fel.
Erlenbergen is rendszeresen tapasztalom ezt, hogy állok egy helyben és a mozgó hevy tank előbb észrevesz mint én őt.
Mitől van ez?

(#42761) Pete55555 válasza diegho (#42752) üzenetére


Pete55555
addikt

Csodálom, hogy nem kapsz agyf@szt :W

De miéééért?
Húú itt egy 2000+-os gamer, belelövök, nehogy véletlen lehozza nekem a csatát, és több XP-t kapjak :F

...Szeretem leracsniztatni...

(#42762) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ja és mielőtt jönnétek a biztos más spottolt fel dumával. Ellenkező eset éppen most.
Erlenberg támadunk jobbra megyek SU100Y-al. Jön velem egy IS meg egy Tigris I. A lényeg (100% biztosan) valamelyik hevym felspottolta a szemben a bokorban álló E25-öt még azelőtt, hogy az észrevette volna őket!! Mozgás közben. Utána ugyan ezt eljátszották a szintén mozdulatlan SU152-vel.
Szóval a mozgó hevy előbb meglátja a bokorban álló kicsi td-t mint fordítva?? Abszurd. :F

(#42763) Iron Funeral válasza Bingisz (#42758) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jó a replay :DDD

Meg a meccs is jó volt, nem gondoltam volna, hogy ilyen szimpatikus fiatalemberek vannak a HUNS-ba :))
Én meg néha elgondolkodom, hogy szabad-e nyíltan szidom az artyt, de ezután nem fogok asszem :DD

Na még két kép a "Bingisz Csodaországban" című műből
kép
kép

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42764) DaveNo1 válasza ddt500hu (#42760) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem semmi baj a camojával, engem nem igazán vesznek észre bokrok mögött (nyilvánvalóan bokor nélkül már nem az igazi). Borsónak meg jobb a látótávolsága és a camoja is, szóval abban nincs meglepő, hogy úgy kilőtt, hogy meg se láttad.

You are not prepared.

(#42765) Bingisz válasza Iron Funeral (#42763) üzenetére


Bingisz
addikt

Én is visszanéztem a replayt, nekem az E50 fölött a Jagtiger név van ráadásul full hp-val :D

Epics meg őőő. Szóval őt egyszer már kirakták azért mert valami hatalmasat trágárkodott, ami kikerült SG-re. Most viszont jóban van a vezetőséggel, ezért nem rakják ki. Meg a legtöbbször elnézést kérek a nevében...

De amúgy elég komolyan veszik a trágárkodást, legalább is én így látom. Mondjuk te régebb óta tolod az ipart a klánban, szóval te is biztosan ismered a szigor szintjét.

Artyt viszont mindenfajta szankció nélkül lehet szidni... :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42766) petike2014 válasza Bingisz (#42758) üzenetére


petike2014
aktív tag

Neked külön grat, de nem gondoltam volna,hogy a HUNS-os közösség ekkora tapló,tahó banda, szégyen,hogy ilyen képviseli magasabb színvonalon a WOT-ot nemzetközileg Magyarországról.... és ide tartozik az egyetlen magyar moderátor is.
Teljesen kiábrándító ilyeneket látni, úgy gondolom ezek után, hogy ha még jó statom lenne se tartoznék ide szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#42767) KisApám


KisApám
addikt

Szép nap...

60%-os csatákat bukom sorban a csodacsapatokkal. :(((
Eff: 2700, WN7: 1800, átlag kill 2,82.

Ésssss... 36% győzelem!!! :W

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#42768) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Ezzel is megvolnánk (az örömöt némiképpen csorbítja, hogy kedvező MM mellett jött pont össze):

[ Szerkesztve ]

(#42769) ddt500hu válasza Bingisz (#42758) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ez szép menet volt.

(#42770) scyllarus válasza SoulReaver (#42754) üzenetére


scyllarus
veterán

Egyre több az ilyen egyébként. Valaki segítene, hogy az xvmben hogy kell beállítani, hogy az adott tankkal elért WR-t és WN-t mutassa? Nekem az a gyanúm, hogy felnyomják a statot T18/Minimaus/Hellcat/stb. tankokkal, aztán 200 sebzéssel kihalnak egy T5-6-7-es heavyvel..

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42771) Bingisz válasza petike2014 (#42766) üzenetére


Bingisz
addikt

Olvasd amit egyel fentebb írtam. A HUNS közösség nem olyan, mint Epics, ő csak egy játékos a lassan kétszáz HUNS tag közül.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42772) Atlantis válasza petike2014 (#42766) üzenetére


Atlantis
veterán

1., Az egész közösséget egyetlen tag miatt megítélni nem szerencsés. Én pl.: talán nem vagyok se tapló, se tahó, mellesleg a HUNS korántsem az egyetlen "jó" magyar klán, sőt...
2., Az egyetlen magyar moderátor sem HUNS-os, nem frissek az információid.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42773) Bingisz válasza Atlantis (#42772) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert most lett beválasztva még egy magyar modi. Kacsa viszont továbbra is HUNS tag. Amúgy az új modi meg OBII-s

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42774) Atlantis válasza Bingisz (#42773) üzenetére


Atlantis
veterán

Tudom, viszont Kacsa már nem mod, ha jól láttam. Veterán lett a státusza.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42775) Bingisz válasza Atlantis (#42774) üzenetére


Bingisz
addikt

Igazad van. Akkor ez a hét elején történt, azért nem tudtam az egész történetről. Viszont akkor többet nem lehet majd trollkodni a hivatalos fórumon..... :(

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42776) jano_77 válasza wanted5 (#42728) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én ezekre az esetekre mentem el mindig az utalás visszaigazolását. :K

(#42766) petike2014: nem tudom megnézni sajnos melóban a replay-t, de ha ennyire durván káromkodnak benne, akkor itt lenne az én helyem...igaz Tiszteletes!? ;] Viszont a statom alapján nem férnék be van önkritikám. A HUNS2-be már hívott VaZo, de mondtam Neki, hogy nagyon jól érzem magam a jelenlegi klánban, jó arcok vannak, így maradok....bár így is legtöbbet szinte vele és öccsével PiMpIX-el szakaszozom. :B

Nekem tegnap nagyon jól adta, SerB szerintem szabin volt! ;]
15 csata, 13 győzelem, 47% túlélt, ebből 4 CW - sikeres landinggal :D - avg. dmg és wn7: 2.114, EFF: 2.303, wn8: 2.430; átl. XP: 1.108 átl. bázis foglalás: 3,47, bázis védés: 3,4, átl. kill: 1,8, kill/death: 3,38 és átl tier: 8,8
tankok:
Obj.704 - 7 csata és 71,43%
T110E5 - 2 és 100% CW
IS-7 - 2 és 100%
M46 Patton - 2 és 100%
JP II - 1 és 100%
SU-76 - 1 és 100%

Lehetne minden nap ilyen, de biztos megiszom még ennek a levét. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42777) vhw válasza Bingisz (#42775) üzenetére


vhw
addikt

Vagy hát... át kell igazolni az OBI-ba, ha továbbra is rajkodni akarsz :U :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42778) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok!

Ezúton szeretném megköszönni dieghonak és vhw-nak a tippeket és a segítséget a gépem cseréjében, megvettem az új konfigot.
Valami eszméletlen tempóval hasít a rendszer, a WOT pedig eszméletlen gyönyörű! Aki a WT-t dícséri, mert olyan gyönyörű, az előbb nézze meg ezt fullon... Remélem a játékomban is érződni fog a gépcsere,azért néha rossz volt, mikor 6-7 FPS-re beesett a teljesítmény...

Nem gondoltam volna, hogy 35e Ft-ból ilyen korrekt konfigot(félkonfigot) lehet összerakni, anno a legelső gépemet bőven 150e Ft-ért vettem. Nem hiába, a tömegtermelés...dübörög a távol-kelet...

Ajánlanék egy eladót, a hardveraprón lehet megtalálni: [RECSKA], nagyon jó áron beszámolta az én cuccaimat a listaáraknál olcsóbban lehet nála vásárolni, és teljeskörű garancia van mindenre.

[ Szerkesztve ]

(#42779) Bingisz válasza jano_77 (#42776) üzenetére


Bingisz
addikt

Vazo és Pimpix pont el tudja neked mondani, hogy Epicskill (aki káromkodik a replayben) milyen szerepet tölt be a klánban. Ő a főtrollunk, nem szabad komolyan venni.

És mégegyszer kérek mindenkit, hogy ne ez alaján ítéljétek meg a HUNS klánt. Egy ilyen ember van a klánban, és a vezetőség elég komolyan veszi a trágárkodást, szóval nem ez a jellemző.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42780) dfsz34 válasza Bingisz (#42779) üzenetére


dfsz34
őstag

Túl van ez lihegve szerintem, de én pl ezért nem lépek be soha klánba. Elküldöm a moron debilek a jó büdös francba a játékban, volt már durvább beszólás és akkor még a klános jajgatást is hallgassa az ember, mert ugye ilyenkor aztán mindenki a klánvezérnél nyomkodja fel.

Egy PTS-es gyerek mondta egyszer, mikor beszólt csúnyát és mondták neki, hogy most aztán írnak a klánnak, hogy nyugodtan, náluk a chat ban-ért dicséret jár, na az egy jó klán, de messze az én színvonalam felett van sajnos, legalábbis ezzel az accountal és másikat én nem indítok meg nem kezdek el aranyat szórni meg a top húzó tankokkal statot javítani. Mindegy is, azóta szimpatikusak nekem, tök jól reagálnak a beszólásokra, nem ez a merev, vaskalapos megközelítés :) Pl. mondtam nekik, hogy olvastam a PTS szereti a TK-t és mondták, ja, rajtam kezdik és röhögtünk egy jót. Sok nagy klán meg mit mond? Mintha citromba harapnának ilyenkor, mert próbáltam másokkal is és stfu meg noob meg hasonló okosságok jöttek.

(#42781) stork13 válasza rolio1 (#42778) üzenetére


stork13
aktív tag

Milyen konfig lett végülis?

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#42782) virkir válasza Bingisz (#42779) üzenetére


virkir
veterán

Ez a folyamatos mosdatás még nem változtat azon, hogy a látottak alapján epic eléggé epic tapló gyökér de nem fő troll.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42783) Tomi0703 válasza dfsz34 (#42780) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nálunk sincs szankciója a chates bepofázásokért, sőt... :DDD Ha valaki balfasz és alkalmatlan a játékra hadd írjam/írjuk már be neki, hogy pls delete the game.

(#42784) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Mai első meccs: KAZNÁs lila-kék szakasz egy batchat, egy WTE100 és egy Obj 263 elindul Sigfried line-on a mezőn! A Batchat oké, de a két nemnormális TD hova megy vele? És mindezt úgy, hogy az ellennél 3 arty volt. Meg is haltak szépen, meccs bukó természetesen. Na ennyit a lilákról.
Mondjuk ezen a térképen szerintem semmivel sem érdemes a mezőn menni, de mindegy. Nagyon ritkán jön be.

[ Szerkesztve ]

(#42785) jano_77


jano_77
nagyúr

Egy kérdés géphez értőkhöz:

jelenlegi Gigabyte GA-P35-DS3, Intel Quad Core Q9400, 2x2GB CrucialBallistix DDR2-800MHz + 2x1GB Kingston DDR2-800MHz konfigom érdemes-e lecserélnem esetleg erre:
ASROCK H81M-DGS + Intel Pentium G3220 2x3GHz + 2x4GB 1600MHz OCZ

Segítséget, válaszokat előre is köszönöm :R

(#42779) Bingisz: nyugi, én VaZo és PiMpIX-et veszem alapul, mert őket ismerem és tudom milyen értéket képviselnek. :K ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42786) Bingisz válasza dfsz34 (#42780) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát ja. Amikor külföldi klánban toltam, én is sokkal szabadabban oltottam a paradicsomokat, mert egyrészt ha meg is próbál ráírni a gyerek a vezetőségre, megszeppen, hogy nem magyar a commander, másrészt nagy ívben sz@rnak rá a vezetőségben. Viszont így köztünk magyarok között ez sokkal jobban fel van fújva valamiért.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42787) Gyuri27 válasza jano_77 (#42785) üzenetére


Gyuri27
félisten

Proci mennyin megy? Ha alapon dobj rá 4-500 MHz-t és nézd meg mennyivel több az fps.

Amd - Radeon - Ryzen

(#42788) Tomi0703 válasza jano_77 (#42785) üzenetére


Tomi0703
őstag

Szvsz megerne, eladod a regi cuccaidat es i5 beleferne az lenne a legjobb. :D Amugy az uj kevesebbet fogyasztana. VGA upgrade van tervben, mert annak a Pentiumnak a 7770 7790 kb a max amit elvisz?

(#42789) Bingisz válasza virkir (#42782) üzenetére


Bingisz
addikt

Tudom. Nem is védtem őt egy szóval sem. Ritka nagy tirpák, de ez van. Próbáljuk nevelni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42790) rolio1 válasza stork13 (#42781) üzenetére


rolio1
tag

ASROCK H81M-DGS + Intel Pentium G3420 2x3GHz + 2x2GB 1600MHz KingMax és egy HD4770 gpu.

(#42791) Gyuri27 válasza Tomi0703 (#42788) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olcsóbb a tuning szerintem. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#42792) Tomi0703 válasza Gyuri27 (#42791) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ha nem tervez mostanában VGA-t váltani (nagyobbra) akkor maradhat a jelenlegi.

(#42793) jano_77 válasza Gyuri27 (#42787) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos a tuningal már többször befürödtem, ugyanis hiába csináltam végig már 2x amit lépésről-lépésre leírtak ezzel kapcsolatban, mind2x ugyan az lett az eredmény: beállítások után Save and Exit , gép újra indul, bootol majd a memóriák olvasása közben pillanatra leáll a gép és alap BIOS beállításokkal indul újra. Mindent úgy tettem, ahogy leírták. Pedig tudom, hogy ez a proci alapból jól tuningolható lenne. :O

(#42788) Tomi0703: VGA-t majd idővel persze szeretnék fejleszteni. Akkor ezek szerint ahhoz már ez a proci kevés lenne!? és ez
ASROCK B75 PRO3 + Intel Core i5-3350P 4x3.1GHz + 2x4GB 1600MHz CORSAIR 69.990Ft (mondjuk ez már más árkategória :U ) vagy mondjuk alaplap ugyan az ASROCK H81M-DGS

Elviselhető jelenleg is, bár nem max beállítások mellett játszom, de azért 30-40 fps meg szokott lenni így is....tegnap pl azt vettem észre - nem is értettem, azt hittem rosszul látok -, hogy Pearl Riveren, mikor CW-ztünk 69 fps-em volt. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42794) Bad Pritt válasza jano_77 (#42793) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Úristen, Pearl River CW milyen lehet... bár a legnagyobb gyökér mapokon szoktak a legjobb CW meccsek születni :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42795) jano_77 válasza Bad Pritt (#42794) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hááát...elég kemény volt és izgalmas...főképp a 1/4 döntős csata, ami az utolsó 30sec-ben dőlt csak el. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42796) Bad Pritt válasza jano_77 (#42795) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Úgy a jó, Murovankán is elég kiélezett meccsek mennek.
Nekem kedvencem Erlenberg (szintén shitty map) keleti oldalon a domb mögött alakult ki 10 vs. 12 med között dogfight, na az feeling volt :))

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42797) petike2014 válasza Atlantis (#42772) üzenetére


petike2014
aktív tag

Válasz neked és Bingisznek, igen, nem 1 hanem 2 emberből ítéltem meg, és az a közösség aki megtűr ilyet az maga is ilyen vagy hasonló az én meglátásom szerint, nem vagyok egy nagy tapasztalattal rendelkező ember de talán ennyire már mégis. Szerintem a HUNS-nak maximálisan példamutatónak kellene lennie (aki persze nem tudja teljesíteni az menjen máshova). A MOD változásokról meg nem volt infóm (valóban nem voltam up to date, de a huns-os kolléga se :DDD ). Lehet,hogy elhamarkodottan ítélkeztem,de nagyon felbosszantottak a látottak... De mindegy is, nem erre a fórumra való ez.
További szép napot, GL&HF.

(#42798) K6000 válasza zsolthee (#42725) üzenetére


K6000
tag

Sajnos nem :( Tegnap is mentem egy 3200+ (kiosztott sebzés) csatát de nem adta meg. Nekem 4000 körül kell sebeznem vele :(

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#42799) Enzolord válasza Remus389 (#42566) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerinted kivel fújt össze a szél tegnap este első csatámban? :)
Sajnos velem volt, és mikor megdicsértem, már nem volt az élők közt, és a csatában sem...:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42800) Gyuri27 válasza jano_77 (#42793) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem tudom hol laksz, de itt a ph-n biztos találsz embert aki a környékeden lakik és segít.
Én ezt próbálnám elsőnek.

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.