Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#42851) Djuree válasza csapee (#42849) üzenetére


Djuree
félisten

Counter arty

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42852) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hogy lehet megváltoztatni azt, hogy bejelentkezéskor ne amcsi szeróra akarjon beloginolni? Persze tudom, hogy a Wotregeditorral be lehet állítani, de van más módja átállítani, hogy alapból EU szeróra dobjon fel?

Ja ,és a telepítés javítására van mód?

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#42853) diegho válasza mcwolf79 (#42852) üzenetére


diegho
nagyúr

Letöltöd az eu klienst esetleg?

(#42854) mcwolf79 válasza diegho (#42853) üzenetére


mcwolf79
veterán

Á-ááááá. Az nem jó, itt tanyanettel 1 nap mire lejön :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#42855) Bad Pritt válasza mcwolf79 (#42854) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát de hogy akarsz US klienssel EU szervereket találni? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42856) mcwolf79 válasza Bad Pritt (#42855) üzenetére


mcwolf79
veterán

Végülis megoldom, mert a Wotregeditorral olyan szerverre megyek,amilyenre akarok, csak jó lenne,ha nem kellene azzal vacakolni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#42857) Bad Pritt válasza mcwolf79 (#42856) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ahhoz sajna újra kell húzni a játékot, új account is kell... bár nem tudom lehetséges-e accountot átvinni valahogy egyik kliensről a másikra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42858) mcwolf79 válasza Bad Pritt (#42857) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az account az EU-s,csak valahogy ezek szerint az amcsi klienst sikerült letöltenem.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#42859) Cseri0058


Cseri0058
őstag

úúúriiisten mi volt az előbb :Y
t69-el menek aztán volt előttem egy e75...gyorsan betárazom nekijje az aranyat...aztán hirtelen bejött a képbe egy amx 90 és belelőttem a goldokat.......uhhh ha ezt Diegho látta volna biztos elküldött volna a halál f@szára hogy aranyat lövök egy papír tankra :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#42860) jozefgucci1 válasza Djuree (#42851) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Te hogyan találtál ide vissza ? :DDD Vagy csak én voltam régen a topikban..

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#42861) skopy válasza scyllarus (#42841) üzenetére


skopy
tag

Nagyon szenvedős a KV-4 még nem lesz kifejlesztve teljesen, egyedül a motort nem fejlesztetettem ki nem gondolom hogy 1000 ről, 1200 Le -re nagy lépés lenne, inkább az ST-1 fele megyek tovább.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#42862) jr1994


jr1994
addikt

Sziasztok! Most lett meg az obj 268, ventillátor és töltésgyorsító mellé mit ajánlotok harmadiknak? A legénység 3 skilles: bia, rejtőzés mindenkin van + hatodik érzék stb.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42863) ddt500hu válasza skopy (#42861) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én nagyon jól elvagyok vele! A D25 ugye a szokásos de saját Tierjében lehet vele nyomulni rendesen még stockként is. Menni kell vele spottolni. :) Rengeteg lövést elnyel a lánctalpa. Messze jobb mint a stock S3.
Csak kár, hogy nem BL9-e van neki is mert az ST-I-n már az van. Ez a 107-es ágyú egy ekkora tankon elég vicces. Ha már kapott egy saját sorozatot (ZiS) akkor lehetne a top lövege egy 130mm-es 220 körüli átütéssel meg 440-es alfával 5-6 tűzgyorsasággal.

#42862) jr1994 Csiga vagy álcaháló, esetleg fejlesztett célzórendszer.

[ Szerkesztve ]

(#42864) petike2014


petike2014
aktív tag

GG HHR-A..., és el sem köszöntek :(

<20:07:41> "Petike2014": <20:04:19> Trying to connect to server on 5.159.233.82:7530
<20:04:20> You are banned permanently. Reason: "cw-n távolmaradás semmivel nem indokolható"

Esetleg tud valaki egy jó klánt ahol szakaszoznak és századoznak, a cw valóban nem érdekel annyira...

[ Szerkesztve ]

(#42865) zsolthee válasza odrif (#42836) üzenetére


zsolthee
senior tag

bizony, az ST-I már elég jó. :K
Csak is azért szenvedek a KV4-el. Nagyon nehezen szokom a stílusát mert KV3 után rámentem az IS ágra. Már kicsit tapasztaltabban úgy gondoltam kicsit könnyebb lesz vele, de nem. Viszont több a türelmem. :)

Múltkor beálltam egy roncs mögé és szemtől szemben semmit nem tudott kezdeni velem az IS-3. Pedig töltögette az aranyat. Szépen pattint.

(#42866) SoulReaver válasza zsolthee (#42865) üzenetére


SoulReaver
veterán

kv-3 at 2x adtam el, de lehet kikellene húzni az is-4 et a 7 mellé :D

Nagyon szenvedtem a kv-3 -al... a csúzlijára nem emléxem már, hogy olyan-e mint az IS nek, de valahogy furább volt IS után...

[ Szerkesztve ]

(#42867) Enzolord


Enzolord
addikt

Tudom, hogy nincs szopóág, de az elmúlt 3 napban 19 meccsből 17 szopó...
Azért ez több, mint érdekes...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42868) jr1994 válasza ddt500hu (#42863) üzenetére


jr1994
addikt

köszi szépen :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42869) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ma megint azt találta mondani valaki, hogy az Object 268 a legjobb Tier 10 TD és nem az E3. Gyorsan mentem is egy kört a kicsikével, csak hogy megnyugtassam és biztosítsam arról, hogy az emberek hazugok. ;]
Íme az eredmény, de maga a replay az érdekes, meg az, hogy no skillel csináltam kb az egészet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42870) SoulReaver válasza Bad Pritt (#42869) üzenetére


SoulReaver
veterán

Na pont emiatt van az objectembe 3 gold XD

(#42871) diegho válasza petike2014 (#42864) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez mekkora szöveg már. CW-n távolmaradás semmivel nem indokolható. Hol élnek ezek a szerencsétlenek? Biztos buktak CW-n és gyorsan ki kell rúgni azokat, akik nem voltak ott, mert tuti miattuk történt...

(#42872) unravel válasza Enzolord (#42867) üzenetére


unravel
őstag

"Tudom, hogy nincs szopóág, de az elmúlt 3 napban 19 meccsből 17 szopó...
Azért ez több, mint érdekes..."

Kapcsold be a monitort játék közben!

¯\_(ツ)_/¯

(#42873) Zeratul


Zeratul
addikt

(#42874) Enzolord válasza unravel (#42872) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem, mert fogyasztja az áramot... Meg úgy mindenkinek megy..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42875) scyllarus válasza Enzolord (#42867) üzenetére


scyllarus
veterán

Mai teljesítményem: 4/13. Wot-os karrierem leggyengébb napja. És mivel kitartó is vagyok, nem csak hülye, ezért még folytatom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42876) Zolee_70 válasza petike2014 (#42864) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Klán nélkül is tudsz szakaszozni és századozni. A klán az a CW-ért van.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#42877) arpeen2


arpeen2
senior tag

Van rá vmi mód, kikapcsolni a játékon belüli chatet ? Egyre többet húzza fel az agyam a sok barom, aki a játék indulása után 1 perccel már halott és utána osztja az észt, olyan stattal, hogy inkább Super Marioval kellene játszania...

[ Szerkesztve ]

(#42878) Tomi0703 válasza Zolee_70 (#42876) üzenetére


Tomi0703
őstag

Háromszor voltam random században... Soha többé.

(#42879) scyllarus


scyllarus
veterán

Másnál is eltűntek a küldetések ingame?
Nem raktam fel új modot, nem változtattam semmit.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42880) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

4 csatával ezelőtt lett meg a BL-10 a kicsikére! :DD



Természetesen malac is kellett hozzá: saját tier és a többiek is jól akasztották meg őket.

A csapat kifejezetten összetartó volt, mikor elbuktuk a tengerpartot, akkor rajtam kívül még ketten visszajöttek segíteni az M6-nak és a Tigrisnek.

Illetve most már értem, hogy lehet "kék" az ember:

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#42881) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok meghívó kódja van valakinek? ha van adna valaki egyet uj accounthoz? és ezt hogy kell aktiválni abba tud valaki segíteni? Köszönöm!

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#42882) Simulacrum válasza arpeen2 (#42877) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A következő patchban kikapcsolható lesz. Sajnos azt kell mondanom, valószínűleg én is ki fogom kapcsolni, hihetetlen milyen szövegek mennek miután egyesek előrerohanva meghalnak és a többit vádolják noobsággal.

(#42883) Enzolord válasza sebijani1982 (#42880) üzenetére


Enzolord
addikt

Veled is összefutottam ma...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42884) sebijani1982 válasza Enzolord (#42883) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Melyik pályán? :DDD
Illetve, mi az ingame neved?

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#42885) Enzolord válasza sebijani1982 (#42884) üzenetére


Enzolord
addikt

Erlenberg... Az ellennél voltál... Akartam is Rád írni, de mivel nem az első bukó volt, mérgemben kiléptem a csába...:)

Ugyanez.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42886) mrszitya válasza arpeen2 (#42877) üzenetére


mrszitya
senior tag

Már most is ki lehet kapcsolni a chatet az alábbi mod segítségével: BattleMessenger - Chat filter & antispam

Ahogy a nevében is szerepel, elsősorban az üzenetek szűrésére készítették el, de persze itt nem a gyári megoldásra kell gondolni, ami csak a csúnya szavakat cenzúrázza.
- Ebben gyakorlatilag bármilyen szót felvehetünk a feketelistára, ami gyakorta hangzik el, és zavar bennünket (lemming, lemmings, idiot, noob, stb.)
- WN7-re is be lehet lőni korlátozást, azaz mondjuk 500-as érték alatti játékos nem üzengethet nekünk, ha úgy óhajtjuk (XVM kell hozzá)
- Ha ez még nem elég, és egy-két drága úriember átesne a rostán, majd pittyegető hadjáratba kezdenének, akkor pedig életbe lépne az üzenetek maximális számának (pl. 3 db) egy adott időintervallumban (pl. 7 sec) való korlátozása is
- Ja igen, a hullákat is el lehet hallgattatni benne

A beállításokat a .conf fájlban lehet átírni, ki és bekapcsolni.

Hasznos cucc, na... :K

[ Szerkesztve ]

(#42887) KaLeun


KaLeun
senior tag

Azt hiszem vissza kell vennem valami nagyobb medet, hogy a saját csapatomtól legalább biztonságban legyek. Blokkolás, lökdösés, véletlenül belém lő... Ma nem sikerült semmi. Spottoltam 14 tankot az ellenféltől, a fő vonulási útvonalon majd a másik oldalon is és folyamatosan felderítve tartottam a védőket. Eredmény 264 spotsebzés azt is egy suicide 12t csinálta... E-100 platoon tanácsokat osztogat az artynknak, hogy az ellen E-100 szabadon áll, de Northwesten a legalsó úton mennek a tdfészek kellős közepébe és egy E-75 még a hátukba is kerül... Ugyanitt T54E1-t meglepi egy IS-7, amikor segítenék neki akkor beáll a tűzvonalba. Akkor dögölj meg b+... :U

Cila

(#42888) olcsii válasza petike2014 (#42864) üzenetére


olcsii
aktív tag

Hát klánokban az egyén nem számit!:D csak a klán:D
Bár szerintem ezt korrektebben si ellehetett volna intézni:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#42889) Djuree


Djuree
félisten

tegnap csináltam t25/2-vel egy 1800xp-s kört, nem duplázva, bár prémmel. ölég jó.
amúgy rengetegszer t9-be rak ezzel a szarral. ha t7-be rak akkor lehet nagyokat alkotni vele, 2500dmg ilyenkor garantált.

más: asszem akciókor visszaveszem a tigris p-t és kihúzom a ferdit vele. nem lesz nehéz, nagyon jó a tigris p.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42890) Jolet válasza olcsii (#42888) üzenetére


Jolet
őstag

a konkrét esetet nem ismerem, de:

- elég régóta köztudott, hogy pontrendszer alapján mérik az aktivitást, tehát ha valaki sosem megy hamar kiderül

- van amikor szükség van emberre több csata vagy fagyás miatt és ha látszik hogy valaki játszik, de kérésre sem csatlakozik, akkor szerintem jogos a felháborodás

én sem tudok mindennap cw-zni, de a vezetőség több módon is előre jelzi az aznapi cw-k számát és a gyakorlók idejét, tehát aki akar tud tájékozódni és csatázni
és valóban a klánok a cw-k miatt szeretnek embereket gyűjteni és mivel szinte folyton fullos a létszám, nem mindegy hogy tettre kész vagy unatkozó játékosokból áll

de ismét leírom a konkrét eset előzményeit nem ismerem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#42891) Djuree válasza petike2014 (#42864) üzenetére


Djuree
félisten

"cw-n távolmaradás semmivel nem indokolható"
hátha olvassa aki kitett, mert neki szól:
te olyan hülye vagy b*zdmeg hogy az már nekem fáj!

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42892) virkir válasza Djuree (#42891) üzenetére


virkir
veterán

HHR-A Company Commander? :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42893) Dreadloord válasza Djuree (#42891) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Fogalmad nincs az előzményekről, csak okoskodsz. Bent van a játékban, játszik, hívják cwre, nem megy, megint hívják cw-re, nem megy, szólnak neki, hogy nincs meg a 15 ember, csak 14, nem megy...
TS-en legalább 4-szer kérték szépen a fentlévő tagokat, hogy kicsit hagyják abba a randomozást, s szánjanak rá 20 percet a cw-re, egy olyan klánban, ami eleve a cw miatt jött létre, és mindenkinek a legelején el lett mondva, hogy cw orientált a klán. Illetve van aktivitási lista, hónapokra visszamenőleg vezetve, gondolom az urimeber nem hozta a heti 2 átlagot sem.(Heti 2 db cw az elvárás átlagban)

Szóval nekem meg a te okoskodó hülyeséged fáj...

(#42895) Linkin válasza virkir (#42892) üzenetére


Linkin
senior tag

Hát azért aki egy egy Team WD-ben volt és ért a játékhoz azért azt nem alacsonyítanám le
Djuree:
Amit az előttem szóló is elmondott nem elvárhatatlan egy 20 percet rászánni egy CW-re így is 13 tizes tankkal kellet bemenni meg egy kilencessel és még így is nyerünk simán de akkor is.Főleg úgy hogy felettünk volt pár szobával kérték a vezetők ,hogy jöjjön de nem jött és még annyi esze sem volt ,hogyha nem akar jönni akkor bemegy az afk szobába

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#42896) Djuree válasza Dreadloord (#42893) üzenetére


Djuree
félisten

najó így már másabb a helyzet, az előzményeket nem írta le.
én is voltam a klánban, egyszer nem cw-ztem, nincs időm rá, pár gyors randomra van időm csak általában. ki is lettem rakva, de nem ezért, hanem mert 3 hónapig nem játszottam a játékkal. érthető, nem is reklamáltam. bár engem konkrétan sosem hívtak cw-zni...hálistennek. jó lenne cw-zni, de bnő mellett már nincs időm ilyen úri huncutságokra sajnos.

(#42860) jozefgucci1: most tértem vissza 1 hete megint tankozni. eddig bírtam nélküle. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42897) Angel1981 válasza mrszitya (#42886) üzenetére


Angel1981
veterán

WOW! Ez aztán komoly darabnak tűnik, köszi szépen! :R

#42876 Zolee_70: a szakasz teljesen igaz, a század már nem.
Igen, vannak random századok, de azok olyanok is, csinálja akinek tetszik!

[ Szerkesztve ]

(#42898) virkir válasza Linkin (#42895) üzenetére


virkir
veterán

Attól, hogy valaki ért egy játékhoz meg teamwd még lehet hótbuta vs emberileg nulla.
Lásd sokak példaképét.

Más.
Oktatóvideó Highway délnyugatról, hogyan kell elsöprő győzelmet aratni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42899) Tiszteletes válasza petike2014 (#42864) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Szia Petike!

Ahogy nikoli is írta, nem az egyén hanem a közösség a fontos, ha a klán CW orientált, és neked meg nem mindig volt kedved, akkor ne csodálkozzál, hogy "felszabadították" a helyed. Azt nem tudom, hogy előtte írásban/szóban figyelmeztettek-e, ha nem akkor szó nélkül persze, hogy nem volt szép dolog. Amúgy ajánlom a HOT-ot. Ott néhány régi HPTS taggal is összefuthatsz és, mint a nevükből is kiderül. Ők csak hobbiból tankoznak. Szakasz-század-néha egy kis CW.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#42900) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Lassan elég pontom lesz hogy kifejlesszem az S-51-re a jobb löveget.Megéri vajon?

Kb kétszeres a sebzés viszont fele annyi a percenkénti lövések száma.Ergo ha betalál akkor fasza viszont ha nem akkor szívhatom a fogam mert sok az újratöltés.Nem vagyok türelmetlen de addig nem tudok segíteni a srácoknak.

Az előbbi csata jól sikerült,még a gyengébbik löveggel. :)

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.