Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#42801) jano_77 válasza Gyuri27 (#42800) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bp. 17. kerület Rákoshegy, Helikopter lakópark

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42802) Bad Pritt válasza jano_77 (#42801) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hehe, én keresztúri vagyok. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42803) jano_77 válasza Bad Pritt (#42802) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hehe...és tudnál segíteni nekem ebben a tuning dologban? :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42804) vhw válasza rolio1 (#42790) üzenetére


vhw
addikt

Na és hogy bírja a 4770-es kártya?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42805) zozimoto


zozimoto
aktív tag

A mai első csatám. Félek a többi kevésbé lessz ilyen jó.

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#42806) Tiszteletes válasza jano_77 (#42776) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Hát biza így van jancsi! :-) Azért remélem egyszer mi is felnövünk és elhagyjuk ezt a csúnya és nem mellesleg képességrontó szentségelést. Javaslom amúgy próbáld ki a játékot egyszer Scharnhorst-tal! Ő a béke rendíthetetlen szigete, és ez a nyugalom rád is át fog ragadni, ennek eredményeként pontosabban, jobban fog menni a játék. Ügyes medes, tehát neked most épp kapóra fog jönni. Nincs a klánban, de kis alien fejét időnként láthatod a szakasz szobákban. Jah és gartula a landinghoz!

Azért elgondolkodom néha mi fordul meg egyik-másik játékos fejében. Tegnapelőtt is. Épp egyensúlyozom a 8-as trógerrel egy sziklameredély szélén. Már nem billeg a tank. Tudom, hogyha nem mocorgok senki nem vesz észre bokor híján sem. Megjelenik a lőni való óvatlan ellenség. Rá-zommolok, és azt veszem észre, hogy a tank fölfelé eltűnik egy billenéssel a látóteremből és én a szakadék alja felé tartok. Lor40 1200 effis játékos volt olyan kedves és lelökött a lejtőn. Lánc persze lehullik spotot megkapom, 3 sec és kilőnek.

Írom neki ékes angolsággal, hogy mégis mi a jó ku*va anyjáért kellett ezt csinálni? Válaszul beírja nekem, hogy: Túl sok a TD, menjek rendes tankkal. NORMÁLIS AZ ILYEN?

Szerencsére szakaszban voltunk így megkértem a baráti ISU-152-t hogy egy 800 közeli végbél mellé adott injekcióval tüntesse el a söpredéket, amit kisvártatva meg is tett. Az ilyen galádságok megtorlását viszont a következő patchben már nem lehet majd megoldani. :-( A feljelentési rendszert meg szerintem említeni is kár....

[ Szerkesztve ]

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#42807) rolio1 válasza vhw (#42804) üzenetére


rolio1
tag

Első benyomás,hogy most érzi jól magát, ki van hajtva rendesen. Még este csinálok pár finomhangolást, Catalystot is beállítom, ha kell, éjjel 2-re tudtam feltenni a játékot, csak pár kört mentem.

Egy biztos: alaplap+proci+RAM csere után, hiába teszem be ugyanazt a vinyót, nem fog elindulni a WIN7.
Olvastam több helyen hogy más összeállításban nem kellett újrahúzni, nekem nem volt szerencsém, úgyhogy elhúzódott az este.
Gondolkoztam, ha már új install, nem kellene inkább win8? Aki már váltott, mik a tapasztalatok?(tudom, van külön topikja, ha nem akartok, ne válaszoljatok rá)

(#42808) Mister_X válasza rolio1 (#42807) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem dotra ugyan annyi FPS-t nyom Win 8-on, mint Win 7-en. Tehát ez ne legyen szempont, inkább a rendszereket a felhasználói élmény, kezelhetőség, helyigény, bootidő és hasonló mantrák alapján hasonlítsd össze.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42809) joergie


joergie
őstag

Nem szoktam replay-eket kirakni, ezt is csak azért, mert azt mondták érdemes. Nem volt jó csata, az elején kb semmit nem csináltam, aztán a felénél elbuktuk teljesen, aztán poénból lövöldöztem, majd úgy alakult hogy megnyerhetjük. Jó poén volt, élvezetes.
Majd jött is az üzenet, gondolom az M103-tól:

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#42810) jano_77 válasza joergie (#42809) üzenetére


jano_77
nagyúr

Miért nem adsz második skill-t a legényeknek? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42811) rolio1 válasza Mister_X (#42808) üzenetére


rolio1
tag

Nem is a WOT miatt gondoltam, hanem általánosságban...de ez tleg egy olyan kérdés, kinek mi jön be.
Marad szerintem a 7-es, az most nagyon gyorsan működik, a következő beruházás egy gyorsabb HDD lesz(inkább SSD), mert már csak az fogja vissza a gépet.
A WIN "élményindexem" 2,7-ről 5,9 lett, és a vinyót hozza ki gyenge láncszemnek, nem hiába, nem egy mai darab.

(#42812) mcwolf79 válasza jano_77 (#42810) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én ott egy legényt sem látok :P Csak kislyányokat :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#42813) joergie válasza jano_77 (#42810) üzenetére


joergie
őstag

Eléggé hadilábon állok a skillekkel, hogy mit érdemes mit nem. Valahogy nem izgat. lámpa megvan, az a lényeg.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#42814) scyllarus válasza rolio1 (#42811) üzenetére


scyllarus
veterán

Én lecseréltem kb 2 hónapja a 7-et 8-ra. A játékok ugyanúgy mennek, de a bootidő nagyon lecsökkent, stabilabb és picit gyorsabb is (bár a 7-is jó volt, béta kora óta használtam).
Vinyóra nem kapsz 5,9-nél többet, akármilyen gyors, azt már csak SSD-vel tudod növelni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42815) Angel1981 válasza Bingisz (#42758) üzenetére


Angel1981
veterán

Nagyon szép! :R

(#42816) jano_77


jano_77
nagyúr

Akkor EBBEN nem tud nekem senki segíteni? HáGé? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42817) Flickering


Flickering
aktív tag

Sziasztok!
Ebben a videóban használ a srác egy páncélmérőt, be tudná ezt a modot valaki linkelni?
Hálás lennék érte mert szerintem hasznos és lehet tanulni vele sokat! :)

(#42818) jano_77 válasza Flickering (#42817) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mennyire szánalmas csapattársai voltak szerencsétlen Maus-nak...konkrétan végig nézték, ahogy szét szedik minden oldalról és nem mentek segíteni neki.....na az ilyeneket tuti száműzném a játékból. IS-8, T32, ST-I, JP II...mind szánalmas gyáva féreg volt....COWARD NOOB!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42819) Flickering válasza jano_77 (#42818) üzenetére


Flickering
aktív tag

Ezt már meg sem említettem inkább, mert egyszerűen szánalmasak voltak... :/

(#42820) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Sziasztok!
Az XVM milyen gyakran frissül? Illetve mit vesz figyelembe a játékos "színezésénél", WN6/7/8, Eff, PR vagy ezek valamilyen kombinációját?

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#42821) unravel válasza Flickering (#42817) üzenetére


unravel
őstag

OMC Modpack Installer:
Effective Armor Calculation

Tuco Ramirez:
- Hetente.
- Konfigfüggő, van olyan konfig amiben mind benne van :D

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#42822) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ha már modok: miket érdemes feltelepíteni, amik nem rontják el az UI-t, de hasznos infókat ad? XVM már fent van.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42823) Flickering válasza unravel (#42821) üzenetére


Flickering
aktív tag

Köszönöm szépen! :)

(#42824) odrif


odrif
MODERÁTOR

A KV3, KV4, ST1 vonalról mi a vélemény?

20 éve a Prohardveren

(#42825) Tuco Ramirez válasza unravel (#42821) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Köszi!

Létezik olyan garázsmod, amiben nem csak a kiválasztott, hanem az összes, ténylegesen meglévő tankom is látható a háttérben?

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#42826) eastsider


eastsider
nagyúr

IS-re a 122mm-es ágyút rakjam, vagy a 100-ast?
prém nélkül

(#42827) marked one94 válasza Mister_X (#42822) üzenetére


marked one94
őstag

Térkép mod az elég hasznos. Ne kérdezd a pontos nevét :B

Én most kezdtem el használni mert annyira mondták hogy rakjam fel de még mindig azon a véleményen vagyok hogy boszorkányság

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#42828) Chris0321 válasza eastsider (#42826) üzenetére


Chris0321
addikt

122 mm-est. Lehetőleg töltés és célzásgyorsítóval.

(#42829) jano_77 válasza Flickering (#42823) üzenetére


jano_77
nagyúr

Biztos erre volt szükséged? Ez a te páncél vastagságodat mutatja annak függvényében, hogy mennyire forgatod be a tankodat. Nem azt kérdezted, amit a célzó mod mutatott, mikor rácélzott egy ellenséges tankra?! :F Mert ah ez utóbbira van szükséged, akkor ez a mod nem lesz jó.

(#42824) odrif: böszme lassúak, viszont nagyon kemények! Én nem élvezem annyira a játékot velük, mint az IS vonallal.

(#42827) marked one94: milyen térkép modra gondolsz? Az XVM-ben is benne van alapból az utolsó felderített helyet mutató minimap! Esetleg arra gondolsz, ami mutatja, hogy az ellenséges tank lövege merre áll és kit céloz éppen, ha mondjuk egy épület mögött áll?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42830) Szepi1979 válasza eastsider (#42826) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A 122-es nem túl jó de mégis inkább azt.

“ nem kell mindig nyerni “

(#42831) eastsider válasza Chris0321 (#42828) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszi!
ez a "nagy kaliberű tank töltésgyorsító", és a "fejlesztett célzórendszer" gondolom. KV1S-en amúgy mindig ezt használtam, szóval ismerem. és előbb melyiket? mert csak az egyikre van kreditem

amúgy mennyira noobság, hogy a repesz-rombolót töltöm be a páncéltörő helyett? (alap csúszli), mert ugye a páncéltörő csak lepattog, ezzel legalább tudok sebezni valamennyit, leláncolni stb... a másikkal semmi

[ Szerkesztve ]

(#42832) K6000 válasza odrif (#42824) üzenetére


K6000
tag

Ha a KV-1 bejön neked, akkor a KV-3, KV-4 is tetszeni fog. Ugyanazt a játékstílust kell alkalmazni azon az ágon amit a KV-1 nél megszoktál és begyakoroltál. Jó tanács: T150 nagy torony és nagy ágyú, addig egy rakás ****
KV-3 alját elrejteni a toronynak nevezett rohamsisak viszont nagyon jó, ágyúnál választhatsz a pontatlan nagyot sebző kicsi páncélátütésű (122mm közelharc!) és a gyorsan töltő, pontos, de kicsit sebző közül(100mm) közül.
KV-4 ha nincs rajta a zis-24 ágyú akkor egy fogatlan oroszlán, én csak az ágyú után fejlesztettem ki a nagy tornyot..
ST1 nincs információm ott még nem tartok.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#42833) marked one94 válasza jano_77 (#42829) üzenetére


marked one94
őstag

Arra gondoltam de akkor nem szóltam :R
Én csak célkereszt modot használok nem tudom mik vannak még :B

You'll Never Walk Alone

(#42834) Chris0321 válasza eastsider (#42831) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha most csak az egyiket tudod megvenni szerintem a töltésgyorsító fontosabb. Míg nincs meg a torony addig használhatod a 100 mm-est annak ugyanannyi az átütése mint a 122 mm-esnek. Nem HE ágyúval HE-t lőni nem éri meg, inkább vigyél magaddal több gold ammo-t.

(#42835) jano_77 válasza marked one94 (#42833) üzenetére


jano_77
nagyúr

tank lövegesre vagy az utolsó helyet mutatós minimapra?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42836) odrif válasza K6000 (#42832) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

T-150 igen lomhácska de jól pattint.
ST-1 láttam már sokszor nagyon jónak tűnik.

20 éve a Prohardveren

(#42837) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Lassan de biztosan elsajátítom a tüzér hazsnálatát/játékstílusát.

Egy gyors kérdés,ha a tüzérrel lövök,legyen az a térkép bármely pontján akkor láthatóvá válok?(Nincs a közelemben ellenséges tank) Csak akkor maradok észrevétlen ha bokorból lövök?

Üdv:Viktor

(#42838) Iron Funeral válasza Viktoár (#42837) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem válsz láthatóvá, de ha van közszolgálati arty akkor az ki tud szedni téged a tracer alapján.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42839) marked one94 válasza jano_77 (#42835) üzenetére


marked one94
őstag

Utolsó felderített hely.

You'll Never Walk Alone

(#42840) csapee válasza K6000 (#42832) üzenetére


csapee
senior tag

Kieg: StI nagyon jo, majdnem jobb mint az Is-4. A torony nagyon fun, olyan amcsis kemenyfeju szinte mindent pattint. A 10-es csuzli meg mindenre eleg sztem.

Csapee

(#42841) scyllarus válasza odrif (#42824) üzenetére


scyllarus
veterán

A KV-3 szenvedős egy kicsit. Azzal küzdök én is. Mint egy lassú, de keményebb IS. Az az amúgy is csak 175m penes, de bármiről pattanni képes ágyú sok kellemetlen meglepetést okoz. Hálistennek viszonylag kevés xp a KV-4, onantól meg nagyon jókat hallottam mindenkitől.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42842) Jolet válasza jano_77 (#42816) üzenetére


Jolet
őstag

van eladó alaplapom + i5-öm.... az segítség?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#42843) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Legénységnek csak akkor választhatok képességet, ha egymaguk érik el a 100%-ot, vagy akkor is, ha kapitánnyal és szellőzéssel van meg? 86-os a kapitány, a legénység így 95-ös.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42844) #43783936 válasza odrif (#42824) üzenetére


#43783936
törölt tag

A KV-3-at utáltam,de attól még jól használható volt.

A KV-4 ről pár szó:
Togy tegnap Siegfriednél a város szélén szendvicsbe kapott előlről egy 112 hátulről egy T25/2.
Mindkettőt kinyírtam full hp-ról.
Nem tudom, hogy mit műveltek, de kb. 300 hp-m bánta csak a mókát, annyira pattantak. :DD

(#42845) jano_77 válasza scyllarus (#42841) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem a KV-4 sokkal nagyobb szívás egyenlőre mint a KV-3 volt.

(#42843) Mister_X: akkor választhatsz majd skilleket, ha megjelenik a legénységi tag neve mellett egy PLUSZ jel!

(#42842) Jolet: Először megpróbálnám vki segedelmével a mostanit húzni egy picit, hátha hozzá értőnek sikerül! Ha nem sikerül, akkor majd elgondolkodom rajta...köszi addig is.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42846) dfsz34


dfsz34
őstag

Mindig van lejjebb. Tier7-9 csata, At15-el tudok sebezni 1200, egyet kilövök de körbevettek, ennyi. Nézem a másik 14 játékos közül a legtöbbet sebző 500 hp-t szedett le, a többi még kevesebbet és volt két tk is. 2:15 a vége.

Ez mi a büd.s franc, komolyan kérdezem?

(#42847) Viktoár válasza Iron Funeral (#42838) üzenetére


Viktoár
addikt

Őőőő mi az a közszolgálati arty? :B

Üdv:Viktor

(#42848) Chris0321 válasza Mister_X (#42843) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak akkor ha egymaguk éri el a 100%-ot, szerintem ezért is zavaró az új rendszer.

(#42849) csapee válasza Viktoár (#42847) üzenetére


csapee
senior tag

Aki a masik artyra vadaszik :)
(trace azszem a szakzsargon).

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#42850) Iron Funeral válasza csapee (#42849) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A tracer meg emígy néz ki.
[link]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.