Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#42301) zsolthee válasza #63761920 (#42300) üzenetére


zsolthee
senior tag

Igen. De ez attól is függhet, hogy milyen net-ed van illetve ugyan arról a lemezről torrentezel-e amin a játék van stb...
Mondjuk a 40GB tele is van az op.rendszerrel meg a WOT-tal...gondolom nem oda töltögetsz

[ Szerkesztve ]

(#42302) mefistofeles válasza #63761920 (#42300) üzenetére


mefistofeles
addikt

A 2.8-as P4 csoda, hogy még elég. Mi az a felbontás amiben még élvezhetően tudsz játszani?
A VGA medium beállításokkal elég kell legyen, a többi hát.... éppen csak határeset.
Amúgy az utorrent a háttérben nem igazán zavaró.
Egy erősebb alaplap+proci kombó, meg 4 Gb memó eléggé elkelne....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42303) #95904256


#95904256
törölt tag

A játék indulásakor reklámozott "TRIPLE EXPERIENCE" mire vonatkozik?
Nálam csak x2 a szorzó az első csatára. :U

(#42304) #63761920 válasza zsolthee (#42301) üzenetére


#63761920
törölt tag

A lemez kérdést nem értem?
A 40GB hdd-n, 16,8GB maradt, az XP és a world of tanks foglalja a többit,
vagyis csak a játék-ra használom!

(#42305) mefistofeles válasza #63761920 (#42304) üzenetére


mefistofeles
addikt

A 40Gb az nagyon a minimum merevlemez. Ha nem figyelsz akkor a win is egyre "terjeszkedik" arról nem is beszélve, hogy 2 wot os frissítés és az update mappád már 10 GB feleltti.
Előbb utóbb a szeretett XP-t is érdemes lesz win7-re cserélni stb.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42306) DaveNo1 válasza #95904256 (#42303) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mert a mai nap minden győztes csatára dupla xp jár, ha jól tudom.

You are not prepared.

(#42307) #95904256 válasza DaveNo1 (#42306) üzenetére


#95904256
törölt tag

Megvan, reggel 6-ig 3x-os volt a szorzó az első csatára.

(#42308) Simulacrum válasza #95904256 (#42303) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ma minden nyert csata kétszeres, háromszoros csak két napig volt. Mostanában minden hétvége ilyen.

(#42309) #95904256 válasza Simulacrum (#42308) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ó, ez nekem új. Még jó, hogy csak vasárnap van időm játszani.

(#42310) dfsz34 válasza #43783936 (#42279) üzenetére


dfsz34
őstag

Több helyen is be lehet szorulni, programhuba miatt. Karelian is pl sok helyen.

Azt kell csinálni, hogy rükvercbe tenni és valamelyik irányba folyamatosan nyomni a gombot, esetleg rázni, egy idő után kiszabadul, de kell 1-2 perc hozzá, picit mindig elmozog. Azt kell figyelni, hogyan van kis mozgás vele, előre hátra jobbra balra, valamelyik irányba elkezd mocorogni, és azt kell erőltetni, de sajnos az időveszteség nagy lesz, mire kiszabadulsz.

(#42311) zsolthee


zsolthee
senior tag

Himmelsdorfban egy Caernarvon és én (T34, heavy) megyünk fel védeni a hegyet. A brit csoda előre rongyol, felmegy teljesen, hogy majd segít a lentieket fedezni. Azt viszont elfelejti, hogy egy Lorr. 40t, egy Jagdtiger és egy T32 is ott van. Utóbbi szépen hulldown-ba próbálkozik. Én pont addigra kapaszkodok fel és én is az utóbbi taktikát használva 2 lövést tudtam leadni a kis franciára, 3-at pedig az amcsi heavyre. Persze barátunkat az elsők között kiszedik és a csata alatt végig engem ócsárol, hogy nem segítettem. Mondjuk ha bemegy az épület mögé, úgy nehéz is.Mit kellett volna tennem szerintetek? Engem is megettek 3-an, nem volt esélyem. Csak hogy tanuljak, ha hibáztam. Így is több mint 1600 dmg-et osztottam ki. Nem sok, de arra jó voltam, hogy nem tudták a csapatot meglepni hátulról és végül a mieink a másik oldalon előre tudtak nyomulni és nyertek. Egyébként is végig előnyben voltunk, jól játszott a csapat.
Meccs után rám ír, hogy mielőtt megszólalnék tanuljak meg játszani és nézzem meg a statisztikáját, hogy kinek van több tapasztalata. MOndom: haver, öngyilkosságot követtél el és én nem követlek. Erre Ő: nem vagyok csapatjátékos, nem segítek a többieknek. Mire én: ha halott vagy, nem is tudsz. :)

(#42310) dfsz34
Siegfried Line pályán a várfalnál sokan beszorultak E5-nél. Én is benéztem egyszer. Kellet kb másfél perc mire kiriszáltam a TigerP-t. :D

[ Szerkesztve ]

(#42312) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Meglett az ász a Black Princre és most, hogy lassan végzek majd vele a következőket tudom elmondani. El kell ismernem, hogy az előtte levő 6-os szintű britnél mindenképpen jobb. Saját tierjében, főleg az olyan meccseken, ahol csak nehéztankok vannak (sok ilyen van tier7-ben) azokon tényleg nagyon jól használható és eredményes, de egy tierrel fentebb szerintem már csak közepes, 9-es tierben pedig egyértelműen ingyen frag. Elfogadom, hogy valakinek ez a fajta stílus, amit ez a tank képvisel tetszik, de én sosem tudnám megszokni, hogy nem érek vissza védeni pl. és ezzel nem lehet.

zsolthee: A himmelsdorfi hegyre én mindig csak bekukucskálok először és megvárom, hogy az ellenfél hány és milyen tankkal jön. Ha látom, hogy nálunk többen jönnek felmegyek, ha nem akkor vissza. Ennyi. Én is úgy gondolom öngyilkosság rögtön berongyolni főleg körbe, mert azt a részt a lentiek és főleg az arty tudja nagyon könnyen belőni. Minden artysta oda céloz rögtön, mert máshol nem tud mit csinálni ezen a térképen. Szóval ha van arty még óvatosabb vagyok a hegyen.

[ Szerkesztve ]

(#42313) #63761920 válasza mefistofeles (#42305) üzenetére


#63761920
törölt tag

Az XP úgy raktam fel hogy kikapcsoltam mindent,
mert csak a játék kell.
Menyire tudja felhizlalni a wot.????

[ Szerkesztve ]

(#42314) zsolthee


zsolthee
senior tag

Néhány napja vettem csak észre, hogy a legénység helyére jobb kattintással elő jön egy olyan sor, hogy: "Azonos típusú legénység". Mennyivel könnyebb így cserélgetni a fickókat a T34 és T29 között. :Y :DDD

(#42315) mefistofeles válasza #63761920 (#42313) üzenetére


mefistofeles
addikt

Ha nem figyelsz és nem törlöd minden verziófrissítés után az update könyvtárt, akkor frisítésenként 5-6 Gb pluszt kapsz ajándékba". Épp itt írta valaki, hogy 20 Gb fölötti volt az update könyvtára.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42316) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Tovább folytatódik hatalmas wot-os mázlisorozatom. Mai első csata, 11-10 re mi megyünk. Az ellent már lecsupaszítottam (3 HP :Y ) és a kegyelemdöfést várja. Pontosan célzok, célkereszt tökéletesen beszükült és mikor lőnék, pakkk..... áramszünet. Vajsima győzelem lett volna de most visszatérve látom, hogy a szakértő kollégáim kihozták döntetlenre :W :W :W

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42317) #43783936 válasza dfsz34 (#42310) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én is használom ezt a módszert, speciel most először sikerült úgy beszorulni, hogy a csata végéig egy hajszálnyit se mozdult meg a járgány, bármerre is próbálkoztam.
Sand riveren elég sok elakadós hely van., valamit igazán csinálhatnának vele.
Karélián egyszer a Panthert sikerült úgy az orrára állítanom, hogy egy T29 sem tudott kipiszkálni. :DDD

(#42318) #63761920 válasza mefistofeles (#42315) üzenetére


#63761920
törölt tag

Hol találom az update könyvtárat??
Lehet hogy azért foglal alapból közel 20GB-tot.
Nem állítottam semmit a rendszerben!
Nem tudom hogy mi a minimalizálási lehetőség nálam?
És ha maradok az XP-nél úgy is csak wot-ra használom???

[ Szerkesztve ]

(#42319) unravel válasza #63761920 (#42318) üzenetére


unravel
őstag

\World_of_Tanks\Updates :)

¯\_(ツ)_/¯

(#42320) Chris0321 válasza #63761920 (#42318) üzenetére


Chris0321
addikt

Az update mappa a WOT mappában van, amit benne találsz azt törölheted. Frissítés után érdemes mindíg kitakarítani.

(#42321) Bad Pritt válasza Chris0321 (#42320) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nagy dilemmában vagyok.
Van egy egész tápos legénységem a Jagdpanther 2-ben, 4-en 3 skillesek, a rádiós le van maradva, de az kit érdekel (E 25-ben nincs rádiós, ezért hátrányban van). Most jön majd a Jagdtiger és utána a Jpz. E 100 amiknek már annyira nem jó a camója. Most akkor kérdés: maradjon meg a camo képesség a srácokon és legalább azt a kevés értéket húzzam fölfelé, ami van a Jagd E 100-nak, vagy osszam majd újra a képességeket és kapjon egy vadiúj legénységet az E 25? Neki azért sokat számít egy full álcára kigyúrt legénység.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42322) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#42321) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Bocsi, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42323) Chris0321 válasza Bad Pritt (#42321) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem nem sok értelme van a camo-nak azon a szinten de ártani nem árt. Ha javítás már van mindegyik legénységi tagnak és az E-25-ben is használod ezt a legénységet én hagynám a jelenlegi leosztásban a skilleket.

(#42324) dfsz34


dfsz34
őstag

Aki húzta már a japán ágat, nyugtasson meg, hogy a chi-ri után normálisabb tankok jönnek. Basszus, egy at7-t nem tudok vele dombon lefelé rohanva megkerülni, annyira brutálisan nagy a fordulóköre meg nagyon lassú is.

Ez nem egy jól sikerült tank az biztos.

(#42325) Angel1981 válasza diegho (#42149) üzenetére


Angel1981
veterán

Nagyon köszönjük, háromszor is átolvastam! :R :R :R

(#42326) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Esküszöm az összes piros játékost bezárnám egy külön szerverre, aztán birkózzanak ott egymással. Valaki elmondaná hogy ezek mit csináltak?

A-B 6-on ott állt a csapat fele egész meccs alatt, mondanom se kell a végén kikaptunk... :o

You are not prepared.

(#42327) #43783936 válasza DaveNo1 (#42326) üzenetére


#43783936
törölt tag

A szín nem számít.
A kempfeszt a lényeg
Én egy hetes bannt adnék annak aki egy csata alatt egy percnél többet tölt az artyk vonala mögött.

(#42328) eastsider válasza DaveNo1 (#42326) üzenetére


eastsider
nagyúr

én piros létemre jókat játszom (mondjuk szerintem pont azért). de mentségemre szóljon hetente felhozok egy %-ot (nem játszok sokat, hetente pár napon kapcsolom csak be a wotot)
most pl. 35%-os win ratel (tuom, tudom.. de tiszta piros volt a csapatunk a másik pedig annyira nem) Erlenberget úgy hoztuk, hogy az elejétől vesztésre álltunk. elmentek capelni (középen voilt a semleges bázis). és sikerült a cap, és úgy nyertünk.... szemtől szembe esélyünk nem lett volna

amúgy igen, a szín tényleg nem minden. nekem pl azért ennyire szar az arányom, mert mindig megunom a giga kempeket, és inkább megpróbálom hátha és kimegyek.szétlövetem magam (mindenki kempel, senki se mozdul)...

[ Szerkesztve ]

(#42329) Angel1981 válasza Bad Pritt (#42321) üzenetére


Angel1981
veterán

"vagy osszam majd újra a képességeket és kapjon egy vadiúj legénységet az E 25? Neki azért sokat számít egy full álcára kigyúrt legénység."

Az E 25 prémium létére kicsit OP tank, de nagyon kell neki a 6. érzék, és a fullos camo!
Ha új legénységet raksz bele, még a potenciálja felét sem fogod tudni kihasználni, nyögve nyelős lesz az első 50-100 csata!

(#42330) DaveNo1 válasza #43783936 (#42327) üzenetére


DaveNo1
veterán

De mégis mit kempelnek ott? Az 1-es vonalra senki nem lát rá, mivel arra senki sem ment (amúgy ezért is vesztettünk mert az 1-es vonalon simán átgyalogoltak), középre a házakhoz lehetetlen onnan belőni, egyedül a dombra látni rá, ahol amúgy fel is spotoltam egy M6-ost meg egy ARL-t és ki is lettek lőve, de ennyi.

Amúgy én augusztusban kezdtem játszani, az elején én is piros voltam, kétezredik meccs körül lettem narancssárga, azóta meg már bekékültem, és mindössze csak annyit csináltam, hogy néztem videókat + a megfelelő tankokkal játszok. Itt viszont megint olyanok voltak akik 5 ezer meccs felett is olyan pirosak, hogy az számomra már érhetetlen.

You are not prepared.

(#42331) #43783936 válasza DaveNo1 (#42330) üzenetére


#43783936
törölt tag

Éjjel volt egy ugyanitt egy ugyanilyen T10-es csatám.
A csapatunk összesen nem adott ki 5000 sebzést (ebből 2600 nekem jutott FV 183b-vel).
3 perc alatt ledaráltak minket 15:1 lett a vége. :W

Pár napja találkoztam egy 210 effis 40000 csata feletti jószággal.
GW Pantherrel próbált scoutolni a campinovkai mezőn.
Ő már azért tudhat valamit. :C

(#42332) dfsz34 válasza DaveNo1 (#42330) üzenetére


dfsz34
őstag

Mert gyakran van olyan csata, ahol egy zászló van a faluban. Olyankor a csata elején nem olyan rossz leshely a sineken, mert mindkét oldalt meg lehet szórni onnan. Ahogy azonban látszik, mekkora ellensége erő vonul a hegy felé, el kell onnan jönni.

Két zászlós módban valóban butaság ott lebzselni sokáig, mert sokkal kevesebb lehetőség van onnan, de a piroskák nem tudnak olyan összefüggésekben gondolkodni, hogy módosított taktika kell két zászlós esetben, mint amilyen egy zászlós esetben.

(#42333) Bad Pritt válasza Angel1981 (#42329) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na jó, de Jp E 100-ra tudnék rakni hasznosabb dolgokat akkor, mint a camo, ha az nem dob rajta sokat. Ezt szeretném megtudni, mert nem sok oldal foglalkozik ilyesmikkel.
Ha másik legénységet kapna az E 25, akkor az egy Stug vagy Jpz 4 legénység lenne, mindkét tankkal mennék, úgyhogy elég gyorsan elérnék az első képesség végét szerintem. Ennyit áldoznék a rendes td ágért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42334) DaveNo1 válasza dfsz34 (#42332) üzenetére


DaveNo1
veterán

1-es vonalat nem lehetett megszórni, mert nem volt ott senki, spot nélkül meg esélytelen. A hegyet is azért tudták lőni, mert ott voltam, amúgy meg lőni se tudtak volna senkit.

You are not prepared.

(#42335) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Na jön a síró csávó.....
Nagyon úgy néz ki, hogy a wot lesz az első olyan játék az életemben amit annak ellenére hagyok (legalább is ideiglenesen) abba, hogy imádom! Sokan egy délutáni "szopóág" miatt már össze óbégatnak mindent. Akkor mit szóljak én aki három napja szop. Ma is közel 2 a kill átlagom, 4,27 a sebzési rátám és mégis 33% a győzelmi arányom. Hiába van sokszor a legtöbb sebzésem a 30 játékos között, ha egyszerűen a sok vadmarha kiírtatja magát az első 120 másodpercben. Aki páncélozott az elbújik a szikla mögé (és ki nem jön amíg le nem mészárolják. Az arty meg kicammog a rét közepére, hogy jól lássa mindenki. Persze tudom béna vagyok ahhoz, hogy eldöntsek egy meccset (sosem mondtam magamról mást) de azért ennek mégis csak egy csapatalapú játéknak kéne lennie nem?
Két nap alatt az 56% win rátám 53,7 re zsugorodott......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42336) dfsz34 válasza Bad Pritt (#42333) üzenetére


dfsz34
őstag

A legénységi kamo százalékos érték, a JPE100-n szinte alig segít.

(#42337) mefistofeles válasza #63761920 (#42318) üzenetére


mefistofeles
addikt

-1. leírták előttem többen.....
-2. könnyen lehet 20 Giga de még több is! Ha fent van probléma nélkül a játék akkor a mappát nyugodt szívvel kiürítheted!
-3. abból elvben baj nem lehet
-4. Ha a garfikai beállításokra gondolsz akkor Menü-beállítások-grafika fül. Itt a minimum vagy a kikapcsolva opciót állítod be azoknál a dolgoknál amik nem létfontosságúak de zabálják a memóriát és a procit.
Szerintem ilyenek a matricák, árnyékok, víz minőség, extra efektek, elmosódás efekt, extra mesterlővész és lánctalp efekt.
-5. ne haragudj de ezt nem értem......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42339) Drenadar válasza mefistofeles (#42337) üzenetére


Drenadar
veterán

4: szerintem ott akkor is a legdurvább az árnyék... :) én szinte csak azt kapcsolom ki minden játéknál... FPS-nél még az esetek 1%-ban kb segíthet, de egy WoT-ban semmi értelme nincs...

(#42340) Bad Pritt válasza dfsz34 (#42336) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na ez az amit sose tudtam, hogy fix értéket ad (pl +10% minden tankon) vagy az alap százalékhoz ad valamennyi plusz értéket. De akkor az utóbbi.
Jól van, még eldöntöm, hogy a JT vagy az E 25 kap új legénységet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42341) DaveNo1 válasza mefistofeles (#42335) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ez a hétvége nekem is ilyen, futok a legalább 50%-os napi winrate után, hiába csinálok bármit is. 10-es szint sajna nagyon szar lett mint már korábban írtam, 6-7-es szint meg most tele van ostoba nehéz tank játékosokkal a hétvégi nehéz tank kedvezmények miatt...8-9-re meg most nincs nagyon megfelelő tankom amivel élvezni tudnám a játékot.

You are not prepared.

(#42342) ddt500hu válasza #40993792 (#42338) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ezzel egyetértek. A múltkori 1 hónap pihenő után jó 2 hétig 60% felett volt a WR-em mert nem érdekelt a WR!!!
Semmilyen statisztikát nem néztem csak utólag. Amint megint elkezdtem nézegetni jött a görcsös játék meg a dühroham. Megint 4-5 nap pihenő.

ui. Épp most lőtt ki véletlenül egy saját VK 45 kíváncsi vagyok mennyi kárpótlást kapok.

update. Azt a mocskos k.... életbe!! Képesek voltak 1665 credittel kiszúrni a szemem!!! :Y :W :((

[ Szerkesztve ]

(#42343) Drenadar válasza Bad Pritt (#42340) üzenetére


Drenadar
veterán

boccs de ez fail amit írtál mert ugyanazt írtad... ha fix értékről beszélsz az érték és nem +10%.

hiszen minden tank rendelkezik egy bizonyos értékkel és nem százalékkal, vagyis ha egy értékhez hozzáadod a százalék bónuszt... szal ugyanaz...

(#42344) Drenadar válasza ddt500hu (#42342) üzenetére


Drenadar
veterán

ez a kárpótlási rendszer nagyon igazságtalan... főleg hogy tőle meg levontak vagy 10K-t minimum...

(#42345) ddt500hu válasza Drenadar (#42344) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát ez az!! 10-20k-at szoktak tőlem levonni. Most meg -13 000 zártam a csatát mert az obj.268 nem az az olcsón javítható tank. Persze vesztettünk is.

(#42346) mefistofeles válasza #40993792 (#42338) üzenetére


mefistofeles
addikt

Ma egy ilyen "segítőm" akadt az egyik csatában.

Azért ilyen csataszámmal....... Ha ilyen értékeim lennének biztos áttérnék a GO-ra!

Amúgy valszeg én is csak estig pihentetem... imádom ezt a szart :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42347) Drenadar válasza ddt500hu (#42345) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem a kedvencem mikor ki sem írja a creditet, hanem közli a játék hogy ezért a csatáért 0 credit jár :D

(#42348) vhw válasza Drenadar (#42344) üzenetére


vhw
addikt

Bizonyára jobb lenne, ha teljes javítási költséget utalnának... hogy kedves blokkoló, lökdöső, rammoló, láncoló trollok is magabiztosan végezhessék áldásos tevékenységüket, hisz úgyis minimum nullára kijönnek még ha az áldozatnál el is szakad a cérna...

Aki meg csapattársat talál el, az meg fizessen rendesen. Netán az alacsonyabb büntetés arra csábítana egyeseket, hogy gyakrabban járjon el a kezük, bármilyen őket ért, vélt vagy valós atrocitás után.

Ha csak véletlen találatokról van szó, akkor meg ugye viszonylag ritkán kell büntetést fizetni?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42349) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Valakinek volna egy fölösleges invite kódja?
Thx

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#42350) Drenadar válasza vhw (#42348) üzenetére


Drenadar
veterán

az általad vázolt lehetőségekkel egyetértek, csak bosszantó mikor valami hülye csapattárs direkt lő ki, és kapok 3000-et, közben ha nem lő ki és csak 2 találatot viszek be utána már azért is többet kapnék.

Ez a blokkolásosdi meg érdekes kérdés... múltkor állok a mező közepén, felvillan előttem az ellen elkezdem lőni, pattognak rólam a találatok, erre egyszer csak hátulról sebzés. és chatbe elkezdi írni hogy én vagyok a fuckin retard mert blokkolom őt. a mező közepén. érted... ha 20 centit arrébb gurul akkor tudott volna lőni, de én vagyok a retard blocker...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.