Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#39451) PR0JECTNR56 válasza Jo33by (#39450) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nekem rettenetesen bejött, tökéletes support tank. A KV1S-eket mindig kellő óvatossággal kell kezelni, de simán lezúzható vele a szovjet konkurencia.
Nyilván az eltérő játékstílus lehet a dolog nyitja, de én már nagyon régen éreztem ilyen szórakoztatónak közepes tankot, valószínűleg örökre megtartós lesz. Talán jelentőséggel bíró információ, de ezt a modellt csak szakaszban használtam a korai grind kivételével, tehát így sokkal mókásabb volt a játék és a 67%-os winrate is kellemes jelenség.
A Type 5 "Chi-Ri" szerintem is egyértelműen rosszabb lesz kategórián belül, akkora mint egy lakótelep, tűzerő terén csak az automata töltőberendezést birtokló löveg nyújt némi érdekességet, ami egyéb tulajdonságait tekintve szinte tökéletesen megegyezik a Chi-To top elsődleges fegyverével és nem tűnik kimondottan mozgékonynak sem. Mindezek ellenére szerintem a Chi-Ri-t is meg fogom venni és megtanulok vele játszani, maximum, ha nagyon nem fog menni akkor eladom.

[ Szerkesztve ]

(#39452) nyunyu válasza Jo33by (#39450) üzenetére


nyunyu
félisten

Löveg csipkedi talán a kicsiket, ha egyáltalán átüti. "épület mögül ki-be"? Kidugom a csövet és leszedek 125 életerőt. Na ez vicc, harmadjára elvétem és kapok egy 390-et mondjuk egy KV-1S-től

Hatos medek kozul neki van a legjobb csuzlija...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39453) KisApám


KisApám
addikt

2 db általam vett prém tankom van.
EXCELSIOR (TIER V), Pz.Kpfw. S35 739 (f) (TIER III)

Rövid vélemények:
1. EXCELSIOR: sz*r a f*s híg tengerén. :W
2. S35: ááááááááááááááálat. :C
Tolom fel vele a SKILL-eket a Jagdpanther és Nashorn gépekbe, Tiger I-be.

Nemrég raktam be képet. Most megint be kell raknom:

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#39454) jr1994 válasza Jo33by (#39450) üzenetére


jr1994
addikt

A Chi-to elég jól használható szerintem, pedig még csak az első képesség lesz éppen 100%-os a legényeknél. Az alap motorral tényleg nagyon lassan vánszorog de utána már megfelelő. Támogató mednek szerintem jól használható, persze vigyázni kell az ilyen KV1S meg hasonló tankokkal hogy lehetőleg ne lőjön meg. Nem egyedül kell vele hősködni, na.
A lövegsüllyedése szerintem kiemelkedő, nekem ez fontos, utálom ha másodpercekig tart átküzdenem magam egy dombon hogy lelássak a túloldalon.
T-34-85 régen játszottam, arra nem is nagyon emlékszem már, de a tier6 medek közül a német VK P-nél jobb, a Type 58-nál simán jobb. A Cromwell kicsit más, nekem az még jobban bejön, de a Chi-to is egész jó. Bár most hogy letudtam az IS6 küldetést, azóta inkább hanyagolom a 6-os tankokat.

És hogy a fórum egyik kedvenc vitatémájához is hozzászóljak: hogy van-e irányított szopóág vagy csak véletlen az egész nem tudom, nem is érdekel, de. Ma délután óta nagyon szerencsétlen sorozatom van, a csaták túlnyomó többségében vagy legalacsonyabb tierbe kerülök, gyakran olyan tankkal ami még bőven nincs kifejlesztve, vagy a csapatot darálják be 3-4 perc alatt, de inkább a kettő együtt. A mai győzelmi arány 85 csata alatt 35(!) százalék

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#39455) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
M6-ból,hogy tudom átvarázsolni a legénységet T29be?Az 1ikbe 2lövész a másikba meg 2töltő van?

Origin:Memphis79HUN

(#39456) Iron Funeral válasza Memphis79 (#39455) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Sehogy, kell toboroznod egy 2. loadert.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#39457) Memphis79 válasza Iron Funeral (#39456) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Thx-ettől féltem :((( :DDD az sose éri utol a többit(kis túlzással)
Szerk:jó lett vna átképezni töltőnek-miért is nincs ilyen

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#39458) Bingisz válasza Memphis79 (#39457) üzenetére


Bingisz
addikt

Lesz. Majd egyszer. :)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39459) #43783936 válasza Memphis79 (#39457) üzenetére


#43783936
törölt tag

Mert akkor nem lenne tele a barakk 2-3 siklles állástalan rádiósokkal. :)

(#39460) Chris0321 válasza Memphis79 (#39457) üzenetére


Chris0321
addikt

A legutóbbi hírcsokorban volt benne:

"A legénység képzettségének altváltása még tervben van (mondjuk rádiósból lövész)"

Időpontot nem írtak, hogy mikortól.

(#39461) Memphis79 válasza #43783936 (#39459) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Ja a végén lesz apróhirdetés is a menübe-adok veszek legénységet féláron :C

Origin:Memphis79HUN

(#39462) bullseye válasza KisApám (#39453) üzenetére


bullseye
addikt

Nem olyan rossz azért az Excelsior. Bár tegnap, kb. 4 kör után lekapcsoltatta a gépet. Jött szembe egy KV1. Ő oldalt ált (de kerítés mögött), én beforgatva. Én háromszor pattantam róla (egyszer talán a kő lassította be a lövést), ő egyszer meglőtt, egyszer pattant, aztán belémvágott egy ammo racket...

Előtte borsig oldaláról pattantam kétszer Indie panzerrel, elég egyértelmű jel volt, hogy abba kell hagyni. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#39463) Plasticbomb válasza bullseye (#39462) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én imádom az Excelsiort. AZ ágyú hagy né i kívánnivalót maga után, de még mindig nem olyan szopatós, mint az IS-7 ágyúja. Szerintem.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#39464) KisApám válasza bullseye (#39462) üzenetére


KisApám
addikt

Tegnap gondoltam megyek a Pz.Sfl IVc-vel lefekvés előtt megint pár kört,
mert elég jól ment a nap.
A WoT azt mondta: l****szart neked többet.
Miért? 1: Városi pályákat adott be, illetve 2: ha nem városi, beszűkűlt célkereszttel 2-300 méterre írtózatos mellélövéseket produkált az a Pz.Sfl IVc, amit előtte soha.
Inkább mentem aludni... "egyértelmű jel volt, hogy abba kell hagyni." :R

A kis S35-ös Tier III-as tankot is kb. 40%-ban magasabb Tierbe dobálta a WoT,
de néha ott is lehet aprítani, hátúlról, már akit. Ez van. ELŐRE!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#39465) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Tegnap volt egy vicces menetem a Pz III-mal.
Ensk, a vasúton a vonatok közt álltam lesben, h majd jön az ellen. Jött is Matild. Lőttem, de semmit nem sebzett. Engem persze meglőtt rendesen.
Na jött két másik tank a csapatomból, közrefogtuk Matildot. Befordult feléjük és kezdődött a játék. Ők előlről én hátulról. Az első 3-4 lövés után már vissza se mentem fedezékbe, mert csak bekopogtam a páncélján és ez nem túlzottan zavarta, nem is fordult felém. Kb. 11 lövést kapott tőlem 0 sebzéssel, pedig volt időm, helyem, stb. célozni, sehol sem tudtam sebezni, csak a láncát lelőni. ( Noob rulez! ) De az előlről támadók is csak aprókat sebeztek. Végül odajött egy KV-1 és az kivégezte.
De legalább kaptam egy kiváló lövész plecsnit :)
Alig várom, h a Pz III-at letudjam, az 5mm-es ágyúja semmit sem ér egy rendes tankkal szemben...

[ Szerkesztve ]

(#39466) lnk


lnk
aktív tag

Egy kis hétfő reggeli Ász vereséggel.

[ Szerkesztve ]

(#39467) 04ahgy válasza lnk (#39466) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A sniper plecsni miatt adta be, de meglepően kevés XP kell az ászhoz.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#39468) lnk válasza 04ahgy (#39467) üzenetére


lnk
aktív tag

A tank Ász nem az aktuális hétre vonatkozik?Mert ha igen akkor gondolom azért mert hétfő van.

(#39469) 04ahgy válasza lnk (#39468) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem szisztematikusan nullázódik, hanem folytonos. Tehát az elmúlt x időszak alap XP-it tekintve kell a 99%-nál jobbat elérned.

Ha hétfőn nullázódna, az logikátlan lenne, mindenki reggel ötkor ászozná le a tankját. :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#39470) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

4k sebzés hetes meddel szerintem kiváló, szóval abszolút megérdemelt ász.

(#39471) jano_77


jano_77
nagyúr

Lehet, hogy látták már többen EZT a videót, de ilyen létezhet?!? Végig néztem a csatát és nekem nem tűnt bundának, folyamatosan lőtték a Hetzert, csak sebezni nem tudták. :F Én még ilyet nem láttam.....kb a lehetetlen kategóriája számomra. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39472) diegho válasza jano_77 (#39471) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha hetzer-el bekerülsz egy olyan csapatba, ahol gyökök vannak és az ellenfélnél nincs olyan ágyú, ami átütne, akkor nem kell csodálkozni. A low tier hősök pedig egyszer csak bekerülnek ilyen csatába és jön a sok kill. Már láttam pár low tier 15 kill videót, érdekes, hogy az elkövetőik tier8-ban már 1k átlagsebzésre sem képesek.

(#39473) jano_77 válasza diegho (#39472) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezek szerint akkor megéri vissza járni alacsony tierbe időnként olyan tankkal, amivel annak idején is viszonylag jól ment!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39474) diegho válasza jano_77 (#39473) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha statbuzi vagy persze. Ha meg akarsz tanulni játszani felejtsd el.

(#39475) #43783936 válasza jano_77 (#39473) üzenetére


#43783936
törölt tag

Persze.
Ha nem is tanulsz, gyalázhatod a kezdőket, ami nagy élmény. :(((
Pár napja találkoztam egy 1700 átlageffis 100000 azaz százezer csatás T18 szakasszal! :Y

(#39476) Remus389 válasza jano_77 (#39471) üzenetére


Remus389
veterán

azért szerencse is kell hozzá

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#39477) Bingisz válasza #43783936 (#39475) üzenetére


Bingisz
addikt

Mármint összesen 100k-s csatás szakasszal?

Mert egyedül Eviljoenak van annyi csatája, de ő nem t18-al tolja.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39478) jano_77 válasza diegho (#39474) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nyilván van még mit tanulnom és hova fejlődnöm, de azért az alapvető dolgokkal tisztában vagyok már. ;)
Én egyenlőre SU-76-al szoktam időnként menni 1-2 kört....nagyon szeretem ezt a TD-t a maga Tier 6-os lövegével. ;] Viszont van a garázsban még S35, Locus és nem olyan régóta egy T1 Cunci is.
Jaaaa és az ajcsi angol T2-es light tank....ez használható vmire? Mégy 1 ki sem próbáltam. :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39479) diegho válasza Bingisz (#39477) üzenetére


diegho
nagyúr

Sajnos, pedig jobb lenne, ha nem mindig az én oldalamra rakná...

(#39480) #43783936 válasza Bingisz (#39477) üzenetére


#43783936
törölt tag

A három játékosnak összesen volt több mint százezer csatája.
Gyanítom hogy stathuszárkodtak.

(#39481) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Nekem is sikerült az ász T-34-1-el. Izgalmas meccs volt. Főleg a végén 1v4 állásnál. Azért kellett befoglalnom, mert egy 740hp-s Sfl maradt és nekem csak 1 lőszerem volt. Így is épp, hogy sikerült.

Replay nincs a csatáról sajnos, mert ez a hulladék nem vett valami okból. Az előtte játszott meccsek megvannak és az utána játszottak is. Érdekes..

magyarsrac

(#39482) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

JP-E100 lesz a követkető tier 10 diszkont áron!

(#39483) Bingisz válasza diegho (#39479) üzenetére


Bingisz
addikt

Múltkor Seletchivel találkoztam. Northwesten elment a déli bázisról, a jobb felső sarokba, aztán benyomta az AFK-t. Így nekem is lenne ennyi csatám...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39484) Mr Bond 007 válasza GaburroSan (#39482) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Na b+!!! Most vettem meg 2 napja! :(((

(#39485) GaburroSan válasza Mr Bond 007 (#39484) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Egyenlőre még csak az US szerveren látható! De gondolom én ez lesz majd az EU-n is!

(#39486) diegho válasza Bingisz (#39483) üzenetére


diegho
nagyúr

Eviljoe hellcat komarin, tier6 csata, full piros ellenfél, fenti bázis, baloldalt előrerohan, másfél perc után 1 leadott lövéssel meghal, innentől végig ugatja a csatát. Én is hellcat-el voltam 2600-at sebeztem a másik oldalon. Pár csatával később. Live oak felső bázis tier6 csata arl44-el volt, elindult a sínek felé, 3-an mentünk a városba én KV1S-el voltam. Természetesen lerohantak minket, de neki megint sikerült az előbb meghalnia a síneknél 8 csapattárssal együtt 3 td ellen. Seletchi pedig ugyanez, párszor voltam vele csatában, de jellemzően az én oldalamra teszi azt is sajnos...

(#39487) smisa válasza dfsz34 (#39349) üzenetére


smisa
őstag

Teljesen egyet értek veled az IS7 még kb 4-5 patchel ez előt volt jó tank akkor ott vlamit elbahtak.én még az is4 is jobban szeretem a E5 meg még jobb, A t57 sajna nincs meg de mindig csodálkozok hogy CW-n alig látni belőle mi múltkor 4-et vittünk 15-0-let a vége :) szerintem ha BC meg T57 lenne egy CW-n csak bárkit legyilkolnának ;] csak összehangoltság kérdése

(#39488) Mr Bond 007 válasza GaburroSan (#39485) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Azon vagyok én is :)
Bár így is le volt akciózva 15%-al. Szóval nem sírok.

[ Szerkesztve ]

(#39489) csapee válasza smisa (#39487) üzenetére


csapee
senior tag

Mert a t57 tetu lassu a batmanhez kepest.

Csapee

(#39490) mtade válasza jano_77 (#39478) üzenetére


mtade
aktív tag

Én tegnap vettem egy PZ1C-t, just for fun.
Nagyon rákaptam a TD-kre, ami alapvetően kempelés, kell néha egy kis mozgalmasság, meg rohangálósdi.

Tier5ben már csak spotolni jó, tier3ban sem acélos az átütése, én ezzel nyugtatom magam, hogy nem számít fókaverésnek... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#39491) Simulacrum válasza Mr Bond 007 (#39484) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Direkt nem veszem meg az Object 140-et, mert még nem volt ebben az akcióban. Amúgy ne bánkódj, több kreditet is hoznak majd ebben a két hétben, szóval lehet vele majd aprítanod.

Itt látható mi volt és mi várható még a top of the tree akció keretében.

[ Szerkesztve ]

(#39492) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Empire's Border néven fut egy új pálya, a leírtak alapján azonban a kínai szerverre szánt exkluzív tartalomról van szó.
A videó alapján nekem nagyon tetszik, sokkal szívesebben hajtanám itt a járműveimet, mint a Sand River/Erlenberg duón, annyiszor sorsol ide a játék, hogy már sírógörcsöt kapok a puszta látványuktól is.

(#39494) jano_77 válasza Simulacrum (#39491) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hát a médiumokról nem nagyon esik szó a még várható ágak között!? :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39495) diegho


diegho
nagyúr

Nos leteszteltem a két kártyámat. 1680x1050 medium-on egy új japán pályás replay-el:
270x: átlag 57,5fps, minimum 46fps
6870: átlag 56.6fps, minimum 42fps

A két kártya között van laza 25k árkülönbség, vagy még több.

(#39496) L4mie válasza diegho (#39495) üzenetére


L4mie
veterán

pff elég satnya a különbség.
ráadásul a 270x 1-1 ben 7870 elvileg....
én mondjuk 7870 et használok eddig 6870 volt/van most garanciális ügyintézés alatt.
Tapasztalt: kb. 10-15fps különbség, igaz nem volt gyökeres driver kiirtás újratelepítés a kártyacserénél.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#39497) csapee válasza diegho (#39495) üzenetére


csapee
senior tag

Akkor gyorsan el kell adni a 270-et, mert egykettore itt meg nem valtozik az eroforrasigeny.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#39498) diegho válasza csapee (#39497) üzenetére


diegho
nagyúr

Megyek pár kört a 6870-el, ha más pályákon is ugyanez a helyzet, akkor eladom a 270x-et, bár elvileg a japánon a legkisebb az fps, azért teszteltem azon, sőt végig a víz mellett a nagy semmi közepén vagyok, szóval szinte végig az egész nagy tér látszik.

(#39499) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#39492) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez jó kis pálya (lenne, ha lenne :( ).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39500) szallasi007 válasza diegho (#39498) üzenetére


szallasi007
őstag

Nem tudod kipróbálni 7870-el, elvileg attól nem tud sokkal többet a 270x de 68xx 78xx között meg azért kellett lennie teljesítmény növekedésnek?
illetve meg kéne várnod az új ATI drivert, bár mivel procilimites a játék lehet felesleges a csodára várni :F

Azért az tényleg gusztustalan hogy egy maxos gépen is vicc az fps
Intel i7 &ATI R9 290x full graf

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.