Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#39901) Tuco Ramirez válasza jano_77 (#39900) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Köszi! :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#39902) zsolthee válasza Tuco Ramirez (#39898) üzenetére


zsolthee
senior tag

Jagdpanther. A legjobb tier7-es TD. Mozgékony, jó ROF és célzásidő.

Kínai ágon most indultam el, a kis M5A1 Stuart-nál járok. Mitől jobb ennek a nemzetnek a heavy ága mint az ugyan ilyen szinten lévő szovjeté? Papíron nagyjából egyformák, de mégis legtöbben a kínai javasolják. Nme annyira gyúlékonyak? Jobban pattintanak?

[ Szerkesztve ]

(#39903) joergie válasza Doom83 (#39865) üzenetére


joergie
őstag

Szerintem a T34 most gyorsabb lett, mint legutóbb volt, vagy olyan legénységet tettem bele, mindenesetre játszhatóbb mint volt, de nekem(!) az IS6 jobban fekszik, ha lehetne választani akkor az fcm-et választanám az összes közül. Lowe az amit semmiképp nem vennék.
tehát fcm +1

Nemsoká lesz tesztszerver, addig várjál, és majd ott próbáld ki őket.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#39904) Tuco Ramirez válasza zsolthee (#39902) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

:R

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#39905) Tiszteletes válasza Tuco Ramirez (#39898) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Jómagam is a vadászpárducot javasolnám. Még ultranoob koromban csináltam vele az azóta is megdöntetlen XP-rekordomat. Közelében már jártam több tankkal is de meghaladnom még nem sikerült. Én eleinte a kisebb, gyorsabb 88-as flintát preferáltam rajta, de ha távoli támogatót játszol vele, akkor érdemesebb a 105-össel aprítani.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#39906) SoulReaver válasza psycroptic (#39899) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi szépen! :D :R

(#39907) Bingisz


Bingisz
addikt

Ha nem annyira sürgős, akkor én inkább várnék, hogy hátha lesz valami konkrétum a Keletnémet T54-ről.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39908) szbalogh válasza Chris0321 (#39896) üzenetére


szbalogh
őstag

Menjenek a fenébe a TD nerfükkel :D

Nick: HE_Storm

(#39909) Simulacrum válasza dfsz34 (#39897) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Köszi. Valószínűleg elmegyek a T57-ig és közben megtartom a T69-et, aztán majd meglátom mit tartok meg.
Igen, a T57 ágyúja minden értékében jobb, mint az 50B-é, cserébe az mobilabb és ez nálam sokat számít.
Összességében unikum játékos kezében valószínűleg a T57 muzsikál jobban, de én imádok átszaladni a pálya egyik végéből a másikba ha szükséges.

(#39910) Achill3uS válasza szbalogh (#39908) üzenetére


Achill3uS
veterán

szvsz ez szükségszerű volt a balansz miatt, de a jobb dpm-en még nyerni is lehet.

Bingisz erről hol olvastál? ftr? érdekelne ha van egy linked.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#39911) jano_77 válasza Tiszteletes (#39905) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én mindig a 88-as 43/L71-el játszottam és játszom....nekem jobban bejön a pontosabb, gyorsabb lövés, még ha kevesebb is a sebzése és még vastagabb páncélt is át lehet ütni vele - még akkor is, ha 3mm-ről van szó. Nagyon bejön, hogy ontja magából a skulókat. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39912) Achill3uS válasza diegho (#39893) üzenetére


Achill3uS
veterán

1680-ban nem is fog :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#39913) psycroptic válasza SoulReaver (#39906) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha kell elő tudom még túrni az én levelemet asszem, benne van még a rendszerben.

PSNID: Tomy83PS

(#39914) jano_77


jano_77
nagyúr

Nyunyu: esetleg tudnál nekem segíteni abban, hogy hol, miként lehet vissza változtatni az ellenfél bázis foglalásakor a csík színét pirosra zöldről? Nagyon hálás lennék érte. Köszönöm. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39915) diegho válasza Achill3uS (#39912) üzenetére


diegho
nagyúr

Ebben a játékban 2560-ban sem számítana sokat. 1680-ban full maxon 60% vga terhelés van 270x-el, másoknál sincs több 1920-ban.

(#39916) Chris0321


Chris0321
addikt

Nemrég került ki a Facebookra:

World of Tanks Magyar Portál
A tesztszerver megjelenési időpontja: 2014. 01. 23.

(#39917) SoulReaver válasza psycroptic (#39913) üzenetére


SoulReaver
veterán

Még ráérek vele, de köszi azért :)

MÁS:

Ilyen volt már? :D Ezt hogy csinálta? Vagy BUG?

(#39918) L4mie válasza diegho (#39915) üzenetére


L4mie
veterán

Valami gigszer lehet nálad, vagy a mode-k csökkentik az fps-t ugyanez a procim, ugyanilyen VGA-kat használtam csak 1080p-ben high beállítások mellett csak a sniper módban lévő füvet vettem ki.

Jacktor mode pack van fent. 6870 hasonló fps-ek mint neked 7870 el 65-75 között átlag.
Néhol 100 párszor leesik 50 körülire. SSD nem hiszem, hogy számítana.

Esetleg másféle beállításokkal játszol :P

Belegondolva a sok mód és egyéni beállítások miatt csak saját magadhoz tudsz mérni, tök fölösleges mondjuk nekem hozzád, vagy viszont..

Ellenben a 60% os VGA terheltség fura, ezt nem értem....
Miért nem 100% és mondjuk 80 fps körüli érték.
proci limitet sem érteném, mert az egy jófajta CPU.... ki kell hajtania a 6870-et főleg 4GHz-en.
fura :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#39919) diegho válasza L4mie (#39918) üzenetére


diegho
nagyúr

Fogsz egy fraps-et, letöltöd ezt a replay-t és mérsz egy benchmark-ot a csata kezdéstől, tehát amikor 0-ra ér a számláló, 1x sebesség, minden marad rendesen. Fraps-ben előre beállítod, hogy logoljon mindent és a végén kapsz majd a fraps/benchmark mappába szép táblázatokat átlag min max fps-el stb.

[ Szerkesztve ]

(#39920) myckey válasza Achill3uS (#39910) üzenetére


myckey
veterán

tehát akkor sűrűbben fogják osztnai az áldást?
az úgy remek lesz OMG :((

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39921) szbalogh válasza myckey (#39920) üzenetére


szbalogh
őstag

Azt mondja, hogy a DPM ugyan akkora marad, tehát egy 15-ös eddigi töltésidő 13,24-re csökken. Ez annyira ezért nem jó.

Nick: HE_Storm

(#39922) Angel1981 válasza szbalogh (#39921) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát én sem tudom egyértelműen nerfként felfogni.

A Foch 155-től viszont elveszik az 1200-as motort, nos, az egyértelmű butítás.

(#39923) myckey válasza szbalogh (#39921) üzenetére


myckey
veterán

én is erre értettem. ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39924) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Gyöngyszem :D xp egyéni rekordom :U

[ Szerkesztve ]

(#39925) szbalogh válasza Angel1981 (#39922) üzenetére


szbalogh
őstag

Az meg is érdemli, mert nekem nincsen :DDD

Nick: HE_Storm

(#39926) Bingisz válasza Achill3uS (#39910) üzenetére


Bingisz
addikt

"- apparently (if I understand it correctly), Germans could get some hightier medium premium tanks, such as Panther Ausf.F, Panther II prototype (SS: Panther II hull with Panther I turret) or East German T-54, but no more info (“details at our discretion”)"

FTR blogról: [link]

TD nerf témára: Legalább kezdenek valamit velük. az a gond amúgy, hogy például az OB 268.-nál muszáj lentebb vinni a töltésidőt a 704-hez képest, különben nem lenne értelme a tanknak.
Személy szerint én már azt gondolom, hogy valami olyasmit kellene velük csinálni, hogy tüzelésnél mindegyik kapjon akkora álcaértéket, mint ami most van a WT E100-nak mozgás és lövés közben. Simán ráfoghatnák arra, hogy azért kapnak ilyen camot, mert nagy kaliberrel lőnek.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39927) L4mie válasza diegho (#39919) üzenetére


L4mie
veterán

hétvégén lecsekkolom.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#39928) jano_77 válasza SoulReaver (#39924) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez nagyon állat csata lehetett...van róla replay? Megnézném, hogy tudjak tanulni belőle.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39929) L4mie válasza jano_77 (#39928) üzenetére


L4mie
veterán

jaja, jöhet a replay ide is :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#39930) sith7 válasza SoulReaver (#39924) üzenetére


sith7
nagyúr

nem találom a replay letöltés gombot :B :D

szerk.:
most látom már csak a 3. vagyok a kéréssel :))

[ Szerkesztve ]

(#39931) Viktoár


Viktoár
addikt

Köszi urak,este megnézem hogy mire futja és "felturbózom" az isu152-t. :))

Üdv:Viktor

(#39932) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Jano_77, sith7, Bár minden köröm ilyen jól menne :D

T-54

Ezt meg most lőttem, ez is elég jó lett, csak sok ment mellé... :)obj268

[ Szerkesztve ]

(#39933) sith7 válasza SoulReaver (#39932) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a rep - et este otthon megnézem :R

obj268
Neked ma nagyon adja :)) ... Iván "ON" állásba rakta a kapcsolót :DDD

(#39934) dfsz34 válasza Simulacrum (#39909) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem fogod megbánni. A T69 nagyon finom gép és én is azt mondom, hogy nem kell full arannyal menni vele, simán tud flankolni. A tornya meg meglepően sokat pattint. Ellenfélként olyan tankokkal pattogok róla, hogy csak nézek. A T54E1 is nagyon jó, de ott már volt, hogy full arannyal mentem. A rengeteg kiosztott sebzés miatt nem is voltak olyan veszélyesen mínuszosak a körök.

Egy dolgon gondolkodom most, hogy a T57 parancsnokán kicserélem az álcát, amit a wiki ajánlása alapján raktam be negyedik skillnek sas szemre. A 4 lövés leadása 10-12 másodpercig tart és nagyon sok tank gyorsabban tölt, viszont ha látnám, hogy kiütöttem az ágyút,lőszerrekeszt vagy a legényt és azt is látom, ha megjavította vagy meggyógyította, akkor ez alapján el tudom dönteni, hogy visszahúzódjak vagy kilőjem mind a négyet. A mai csatában a WT auf pz4-el kockáztattam. 9,19 sec alatt tölt minden jóval, csoki nélkül, mondjuk 9 sec ha csokit is használ és én kint maradtam mind a 4 lövésemet leadni, azaz elvileg egyet még belém tudott volna lőni, de nem. Utána láttam, hogy kiütöttem a lőszerrekeszt, amire igaziból számítottam, mert nagyon sérülékeny, de a sas szemmel biztosan tudtam volna és nem kellett volna kockáztatnom.

Tártöltősökre lehet, hogy érdemes a sas szem. Eddig nem tudtam elképzelni mikor lehet haszna ennek a skillnek, de itt nagyon is segíthet. Első lövéssel meg kell próbálni kiütni az ágyút, a lőszerrekeszt vagy a töltőt és akkor már kint lehet maradni a többi lövés idejére is nagyobb biztonsággal. Sokan azért pusztulnak a tártöltősökkel el hamar, mert nincsenek tisztában az ellenfél töltés idejével.

(#39935) rolio1 válasza dfsz34 (#39934) üzenetére


rolio1
tag

Ezzel kapcsolatban volt egy jó sztorim valamelyik este: Himmelsdorfon WTE-100-zal voltam, egy sarkon a tárból az utolsót belelőttem egy IS-7 be, elmenekültem. Láttam hogy utánam indult, de bujkálás közben már betöltöttem. Egy saroknyira voltunk, beírtam a közösbe, hogy IS-7 várj, még töltök...erre nyomott egy smiley-t és kiugrott a sarkon...már nem tudott lőni.
Néha hosszú az 58 sec, itt most hamar elment...

(#39936) SoulReaver válasza sith7 (#39933) üzenetére


SoulReaver
veterán

Most kivételesen jobb minőségű vodkát ittak XD

(#39937) Antonius1978 válasza ddt500hu (#39841) üzenetére


Antonius1978
addikt

Remelem hogy nem lesz olyan sok okos jatekos, aki kihasznalja ezt a gyenge pontot.Szerintem - de ki is probalhassuk - azert sikerult ez neked, mert - legalabbis a visszajatszasban - a Maus picitt lejjebb volt hozzad kepest, es igy a repeszek lefele pattantak.Ha meg szemtol-szembe vagy vele, tul magas, es igy a repeszek valoszinuleg lentrol felfele fognak pattanni.Azaz igy gondolom en, de ki tudja...
Oldalrol is kigyult ? Merolegesen lotted meg a tornyot ? Mert akkor az sem a legfaszabb... :W
Ha van kedved gyakorlohoz, a nevem ugyanez.

(#39938) jano_77


jano_77
nagyúr

Megéri szerintetek egy úgy SSD-re beruházni, hogy arra csak a WOT-ot tegyem fel?
Jelenleg is van egy, azon van a WIN, de a játék a régi winyón van.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39939) iwu válasza jano_77 (#39938) üzenetére


iwu
addikt

nem dobja meg. nálam legalább is...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#39940) Tiszteletes válasza jano_77 (#39938) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Több másodpercet fogsz látni a csata előtti visszaszámlálásból. :) A többi különbség véleményem szerint elhanyagolható kategóriába esik. Magára valamennyit is adó klán nem irányíttat CW-t olyan commanderrel, akinek a gépe még a régi jó tányéros megoldással operál.

Tehát a két héttel ezelőtti apró nézeteltérés tanulsága szerint téged ez a fenti veszély nem kell, hogy fenyegessen. Siddel pont ezen viccelődtünk a csapatozáskor, hogy ki vágja rá hamarabb, hogy D-i É-i oldalra dobott-e aktuálisan a gép. Én azt a pénzt nem erre verném el, hanem esetleg majd egyéb komponens upgrade-re.

[ Szerkesztve ]

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#39941) jano_77 válasza Tiszteletes (#39940) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi a választ mindkettőtöknek. (nem állt szándékomban még századot sem vezetni, nemhogy CW-t)
Újság előfizuhoz lett volna, de lehet akkor kihagyom.

(#39942) psycroptic: mondjuk ez azért nem olyan rossz, pláne most, hogy mostanában elég sokszor kivág ez a szar és javában tart a csata, mire vissza tudok lépni. :U

Ha mégis úgy döntök, hogy veszek egyet és átköltöztetem a WOT-ot rá, akkor teljesen új telepítés szükségeltetik vagy elegendő a World of tanks mappa átmásolása? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39942) psycroptic válasza jano_77 (#39938) üzenetére


psycroptic
őstag

Egy előnye van, mégpedig az, hogy ha kidob a játék, akkor sokkal hamarabb visszaérsz a csatába, mint SSD nélkül.

Szerk.: Mérlegelni neked kell, hogy megér-e annyit.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#39943) Achill3uS válasza diegho (#39915) üzenetére


Achill3uS
veterán

kollégám nemrég cserélte a 6990-ét (jo mivel cf nem müködik teljesitményben az tul képp egy 6970) 280x-re és ég és föld 2560-ban high-on. 25-30 fps-rol felment több mint a duplájára. nalam is 2560-ban fut a game csak mediumon, 5870 rol gtx580-ra valtas utan is hasonlo fps ugras volt megfigyelheto. nalunk ezek voltak a személyes tapasztalatok a nagy felbontasnal persze dob a cpu is de a cpu limit egyre kevesbe jellemzo.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#39944) psycroptic válasza jano_77 (#39941) üzenetére


psycroptic
őstag

Egyébként meg próbáld ki a meglévő esesdén, hogy hogy muzsikál, persze ha van elég helyed.

(#39945) jano_77: az kizárt dolog, mert nem tudom... :DDD

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#39945) jano_77 válasza psycroptic (#39944) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ok, de elég átmásolnom a mappát vagy új telepítést igényel? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39946) dfsz34


dfsz34
őstag

Az imént megtékázott egy narancs isu, aki szakaszban volt egy borsóval, szóval igazából szóra sem érdemes eset, szinte mindennapos, de az indoka, hogy nem spotolok neki és ez érdekes kérdést feszeget

50 100-al voltam, redshire, 1 zászlós mód és oldalt mentem a házak felé, némi csetepaté után és 600 hp veszteség után beszorultam a templomhoz. Ha kidugtam az orromat, akkor azonnal jelzett a hatodik érzék. Legalább két tank a nagy dombon középen és hátul egy jpanther2, de igazából egyik ellenfél pontos helyét sem tudtam. A nagyeszűek ott ugattak a chat-ben, hogy menjek és sptoljak neki, de igazából az első házig sem jutottam volna el, persze az agyhalottaknak ezt hiába mondtam.

Ami igazából érdekel, hogy van-e bármi értelmes dolog, amit ilyen helyzetben az ember tenni tud. Kilövetni magam igazából nem érdemes, szóval annyit tudok tenni, hogy időről időre kikukkantok és nézem, hogy jelez-e még a hatodik érzék. A borsó elindult végül a szájkarate után, spotolt egy t34-t, amit ki is szedtem neki, de természetesen az ellenség is kiszedte a borsót pillanatok alatt. Utána az isu ugatott és kilőtt nagy büszkén, hogy ő mekkora király. Persze a 47 sec töltés közben voltam, tehát értelme sem lett volna menni.

Amit javasoltam nekik, hogy flankoljanak ketten valahogy, menjenek át a dombon, mert itt fölösleges a támadást erőltetni, bármi más ötlet, ami működhet? Nem nagyon hiszem, hogy lehet ilyenkor bármit tenni, ezeket a helyzeteket utálom, amikor beszorítanak valahova és a barom csapatom a legkevésbé sem kooperatív, de még megértő sem, hogy nem mozdulhatok.

(#39947) Bingisz


Bingisz
addikt

Néhány konkrétum az ASAP videóhoz:

- the new Object 268 gold ammo pen will be 395
- Storm states that he said earlier the National battles wouldn’t come because earlier the developers didn’t want to implement them, but they changed their mind (“time went by and situation changed”)
- Waffenträger E-100 will be nerfed in following parameters: hull traverse, aim spread when turret is rotating, turret rotation speed
- Foch 155 DPM will be nerfed (or rather, alpha will be nerfed from 850 to 750 and it will not be compensated by ROF), there will be no other buff to compensate it
- camo for TDs will be reworked, Veider confirms that TDs will lose their class camo bonus
- TD’s as a whole (the entire class) will be rebalanced, the tier 10 nerf is not the final solution, more like a temporary one
- there will be no additional MM rules for the “national battles” mode apart from teams being sorted by nations, everything will work just like in random battles (SS: 6x KV-1S vs 6x VK3601 will be “fun”)
- developers actually thought about introducing the chat disabled visualisation (SS: as in, players would be able to see who in battle has disabled chat) but decided not to do it, because there is a danger the disabled chat would be too popularized by that
- BigWorld change in 8.11 will mean the mods will stop working

Forrás: FTR

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39948) iwu válasza jano_77 (#39945) üzenetére


iwu
addikt

elég a copy

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#39949) dfsz34 válasza Bingisz (#39947) üzenetére


dfsz34
őstag

Csak 395? ezzel a megoldással nem tudok nyugodtan aludni ezután, how terrible :)

Vettem 500 arany lőszert még valamelyik akcióban és most nézem, hogy eddig 14-t használtam el belőle nagyjából fél év és kb 60 csata alatt. Csak akkor, ha nagyon fontos, hogy kilőjem és he-vel nem tudok eleget sebezni.

Akkor a WTE-re rágyúrok, hogy még a nerf előtt tudjak vele menni pár kört.

Mikorra várható?

[ Szerkesztve ]

(#39950) DVlad válasza dfsz34 (#39946) üzenetére


DVlad
őstag

"...a barom csapatom a legkevésbé sem kooperatív, de még megértő sem..."
Megértő? Értő, az értő is elég lenne. :D
Küldözgetnek-utasítgatnak, parancsolgatnak, szídnak, provokálnak és támadnak is. A végén, mikor a statban megjelenik, hogy mondjuk kill nélkül sebeztél annyit, mint a csapatod fele, na akkor szerinted ő is megnézi és elgondolkodik, magába száll? Ó, dehogy. Le se xarja. :D
De fogalom nélküli ostobáktól elvárni ésszerű dolgokat teljesen felesleges.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.