Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#38551) Drenadar válasza HartgeH3-2.8 (#38548) üzenetére


Drenadar
veterán

és aki esetleg magyarul szeretné: harckocsigyár- a párduc

(#38552) SoulReaver válasza L4mie (#38550) üzenetére


SoulReaver
veterán

Bl-10 XD De am. troll..

(#38553) HartgeH3-2.8 válasza Drenadar (#38551) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Köszönöm , hogy belinkelted :R

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#38554) jano_77 válasza L4mie (#38550) üzenetére


jano_77
nagyúr

BL-10 szigorúan! :DDD ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38555) Iron Funeral válasza Atlantis (#38549) üzenetére


Iron Funeral
őstag

9cm bordkanone mint jó ágyú? :))
2,9sec aimtime+0 armor kombó már az Indien gánywagenen sem volt jó, itt meg még gun depression sincs hozzá. A helyzet változik egy kicsit amikor felkerül a torony rá de amíg nincs meg az L7 addig marad majdnem vicc kategóriának a tank.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38556) L4mie válasza SoulReaver (#38552) üzenetére


L4mie
veterán

Néztem, impozáns a pen je :) meg a dmg se szarsisak,
ellenben nem szeretem a lassú, pontatlan ágyukat.

oké, látom már 2-0 a javára :D gondolom van erős OMFG odacsaptam faktor is benne.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#38557) Mcray válasza L4mie (#38550) üzenetére


Mcray
senior tag

3:0 :)

Su és ISU-ra én csak derpet rakok. Hülyére röhögöm magam, amikor rámegyek egy ISU-ra és belémver 400-at. Mert alapból arra számítok, hogy 700-tól az Ammorack-ig terjed a sebzése.

Még 7000 xp ás meglesz a BL-10. Nagyon várom :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38558) jano_77 válasza Mcray (#38546) üzenetére


jano_77
nagyúr

EZ alapján ha jól értelmezem a számokat és színeket, akkor még jobb is, mint a T54!

(#38557) Mcray: nagyon fogod szeretni, viszont Téged annál kevésbé az ellenfélnél, mikor 700-800-akat versz oda vkinek. ;] Tegnap volt egy T10-es csatám, amiben 4900 dmg osztottam ki és első lettem a csapaton belül, de az ellenfelet nézzük akkor is...az utánam jövő csapattárs 1000+, míg az ellenfélnél 2000+ dmg volt a következő. sajnos buktuk :W :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38559) Iron Funeral válasza jano_77 (#38558) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ez így nem egészen igaz, a 10,5cm löveg ugyan jobb mint bármelyik T-54 löveg de a mobilitása sehol nincs a T-54-hez képest (amikor meg volt az 1200 lovas motorja akkor úgy nagyjából hozta az 50-es cruising speedet) egyedül leejtőnek fogsz vele gyorsabban menni. Homlokpáncélja jobb az E-50-nek de a haspáncélja sokkal nagyobb és gyengébb (ez csak 100mm nem 150mm) plusz meglőhetik/kilőhetik a motort szemből. A toronypáncélt viszont fölösleges hasonlítani, annyival jobb a T-54. Egy hulldown T-54 eléggé erős, még akkor is ha nem hulldown IS-7/T32 szint. Camo is hasonlóan összehasonlíthatatlan.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38560) jano_77 válasza Iron Funeral (#38559) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bocsi, lehet rosszul fogalmaztam, de én a mobilitásra gondoltam....az összehasonlítás szerint jobbak az értékei az E50-nek minden talajon.

ENNEK értelmezésében segítene nekem nálam okosabb, jártasabb a WOT-ban!? Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38561) Assimilator válasza SoulReaver (#38547) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem jól van összerakva a T-54-ed. Meg nem is olyan rossz a stat. Ez a winrate meg nagyobb baromság, mint az WN. Ha megvan a sebzés, kill, jelvény stb. szerintem akkor nincs gond.

Az én stratégiám elég egyszerű. Mindig szemből megyek, mozgatva a tank elejét. Elég sokat pattint. Aztán meg a sebességgel és gyors töltéssel szétszedem az illetőt. Távolról meg sniperkedem, gyorsan szűkül és nagyon jó camoja van. Úgy tudok lőni, mint egy TD. Ami fontos, hogy szinte soha nem állok meg. Csak ha messzire lövök, de csak addig amíg lövök. Sniperkedés közben is folyamatosan mozgok. Ha közelharc van soha nem állok meg.

Venti, stabilizátor, töltésgyorsító van fent. Minden tud tüzet oltani, javítani, 6. érzék, sima utazás, pillanatkép. Ezek vannak 100%-on.

Igazából úgy építettem fel a tankot meg a stratégiát, hogy folyamatosan gyors mozgásban tudjak lenni és tudjak lőni mozgás közben is.

Remélem tudtam segíteni valakinek.

(#38562) Drenadar


Drenadar
veterán

lehet már tudni mikor lesz az új CW kampány, és hogy mit kell tudni róla? :D milyen tier, milyen ajándék tank, stb?

(#38563) Iron Funeral válasza jano_77 (#38560) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azok csak a soft statok, bár nem elhanyagolhatók de cseszheti az ember ha nincs elég erős motor a tankban ami meghajtja (14,38le/tonna vs 20,01le/tonna) ráadásnak a T-54 soft statok sem mondhatóak rossznakm kvázi alig van különbség ott.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38564) jano_77 válasza Drenadar (#38562) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én az 53-as hírcsokorban azt olvastam, hogy májusban várható talán és azt rebesgetik, hogy ez lesz majd a megszerezhető tankocska! Persze ez csak találgatás.

(#38565) +SoulRiever-: ennyire azért nem kellett volna felverned a dmg számot. :P Így akkor ezen a héten sem lesz meg tuti....ennyit még nem sikerült kiosztanom....báár ha sikerülne több spot dmg-et gyűjteni, akkor talán az kompenzálná a kevesebb dmg-t. :B Amúgy GRAT hozzá! :C

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38565) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na végre!!! :D replay

(#38566) L4mie válasza SoulReaver (#38565) üzenetére


L4mie
veterán

Szép :D GZ

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#38567) SoulReaver válasza jano_77 (#38564) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi :D Pedig tegnap voltak durvább ászok is... pl: ez

Furkoo: Köszi :))

Assimilator: Én is így csinálom pedig. Bár lehet csak a hétvége miatt romlott így le a wn, mert nagyon sok pirossal voltam összerakva, és egyszerűen mindig kikaptunk szinte... Sokszor a medjeink is beálltak kempelni, nem jöttek segíteni spotolni se, semmi... Most úgy ahogy javulgat.

ddt500hu: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38568) ddt500hu válasza SoulReaver (#38565) üzenetére


ddt500hu
veterán

:C

(#38569) Zeratul


Zeratul
addikt

Érdekes dolog a szopó és nyerő szériával kapcsolatban. Elmúlt két napban túlnyomórészt Dicker Maxoztam.

Vasárnap: Úgy éreztem szopó ág, paradicsomleves, mindig a pálya TDvel szarabbik oldalára kerülök, hülyék a csapattársak.

Performance Rating: 1,416
Efficiency Rating: 1,221
WN7 Rating: 1,049
WN8 Rating (near-final): 1,226

Magamhoz képest gyenge WN de jó effi.

Hétfő: Szintén paradicsomleves, de mindig a jó oldalra kerülök, csapattársak ugyanúgy hülyék. Élvezem a játékot, de az effi ezt nem tükrözi.

Performance Rating: 1,919
Efficiency Rating: 924
WN7 Rating: 1,542
WN8 Rating (near-final): 1,854

Ki érti ezt?

(#38570) SoulReaver válasza Zeratul (#38569) üzenetére


SoulReaver
veterán

A hétvégi statom nekem is kb 1400 wn7 volt, most meg.... Csak t-54 -el mentem ma.

(#38571) olcsii válasza Mcray (#38546) üzenetére


olcsii
aktív tag

gold.voic.in:7310
majdnem2

szia gyere erre a tsre:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38572) vhw válasza Drenadar (#38562) üzenetére


vhw
addikt

Alig ért véget ez, és már újabbról kéne hír? :U
Mikor az éppen aktuáliusan futó kampányokról se volt fent minden időben...

Majd 2 héttel az indulásuk előtt lesz valami homályos utalás rájuk... majd indulás után ~1 héttel kijön a hivatalos szabályzat meg ütemterv - hiányosan.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38573) jano_77 válasza olcsii (#38571) üzenetére


jano_77
nagyúr

Te mindig más TS-en vagy fent?!? :P :F

(#38570) +SoulRiever-: "beteg" vagy :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38574) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Akinek több T10 med áll a garázsában és rendszeresen szokott is velük menni, tudna nekem egy rövid, erősen szubjektív beszámolót írni róluk. Pl. egy sorrend is érdekelne, hogy melyikkel megy legszívesebben és miért, melyiket érzi a legerősebbnek.
Az értékeket ismerem, kimondottan érzésekre vagyok kíváncsi és játékélményre.

Nekem jelenleg csak M48-am van, amit imádok és több T10 is ki van már fejlesztve, de nem tudok dönteni melyiket vegyem meg, illetve melyiket ne.

[ Szerkesztve ]

(#38575) Iron Funeral válasza Simulacrum (#38489) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Most visszanéztem a replayt, volt ott azon kívül még nem fullos T29, fullos T29, meg fullos TigerP + fullos KV-1S. Nem azért hogy magamat fényezzem hanem azért, hogy magamat meg a tankot fényezzem :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38576) Bingisz válasza Simulacrum (#38574) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem, a saját tapasztalataim alapján:

Batchat: Nagyon jó, csak kevés bele a lőszer. Nem szabad hibázni, különben vége a dalnak. Szerintem élvezetes, de tényleg nagyon oda kell figyelni, hogy mit csinálsz.

Obj.140: Jó lenne, csak hát a torony az nem éppen olyan, mint amilyenre számítottam. Inkább T62a.

E50-M: Hát ezmiez. Nagyon jó tank, de hogy med lenne az túlzás. Nagyon másként kell vele játszani, de ha nem hibázol nagyon lehet vele aratni. meg bármelyik másik medet meg lehet alázni vele egy jó kis rammolással.

Amit most én ki akarok húzni az az M48, és a 121. Csak sajna az utóbbihoz ki kell húznom tízes heavyt is, mert csak az egyik ágra lesz elég free xp-m. (a maradék kelleni fog az M46 Pattonra, meg a T28 protora)

Sorrend szerintem nincs. Mindegyikkel élvezet menni. Na jó talán az Obj 140 az ami kicsit gyengébb eresztés, akkor inkább a T62a.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38577) Patrick76496


Patrick76496
őstag

A Type Chi-Nu gun elevation-je/depression-je most akkor lényegében +15/-10 vagy +20/-15? Mert mindenhol az előbbit írják, viszont a WoT Tank Viewer, ami közvetlenül a játékból veszi az adatokat, az utóbbit állítja.
- - - - - - - - - - - -
Egy kis érdekesség FTR-ről:
It’s a Fake – Part 2: Wargaming fakes
Érdemes megnézni melyik nemzetnél van a legtöbb hamis gép. :) Legendás német tankok, na persze. ;]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#38578) Bingisz válasza Patrick76496 (#38577) üzenetére


Bingisz
addikt

De csak azért, mert a német tankoknál azt is beírták fake-nek ahol nem történelem hű az ágyú, vagy a torony.

A Porshce ágat meg pont azért akarják folyton átvariálni, hogy a VK4502(B), ne legyen tier 9 tank fals adatokkal. A faillöwe olyan amilyen, azzal már biztosan nem fognak kezdeni semmit. Az artyknál meg az E50-M-nél kellett valami tier 10 tank. Ugyanígy a forgótornyos USA TD-knél.

Mondjuk ez az egész engem annyira nem érdekelt eddig se, csak jönne már ki a Historical battle rész.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38579) emre válasza Simulacrum (#38574) üzenetére


emre
veterán

Az M48-on neked mi az ami tetszik?

A T54-et az E50-et és az M46-ot is többre tartom.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38580) Iron Funeral válasza Bingisz (#38576) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem is a Batmant a legnehezebb játszani amiatt mert törékeny, bár a lőszer mennyisége engem nem zavar különösen, lehetne benne több is.

50M amolyan all-rounder, tud mindent még ha nem is a legjobban, meh DPM de más szempontból rendkívüli ágyú, #1 sniper.

T-62A meg olyan semmilyen tank. A torony valóban nagy troll de a hull armor nem jó semmire ~185 pen. fölött, az ágyú nem rossz de szerintem nem is különösebben jó, 320dmg eléggé lapos, a RoF viszont jó, de szerintem sokszor becsapja az embert és tovább marad kinn fedezék nélkül mint kellene (mondván bele lövök még egyet gyorsan) és akkor szépen visszalőnek, aztán volt tank nincs tank. Ja és csak 50 a végsebessége, gundep meg -5°. Nem igazán vagyok kibékülve vele, egyszer jó köröket megyek vele (5k+ dmg) máskor meg örülök ha megvan a 2k dmg.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38581) ako001


ako001
aktív tag

Ilyen se volt még,kifogyott a muníció, :W csak sajnos már egyedül voltam :O

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#38582) Simulacrum válasza emre (#38579) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A 420-as látótáv. Minden skillt erre hegyeztem ki. Sajnos a legrosszabb camoval rendelkezik, de így is általában én látom meg az ellent hamarabb, nagyon jó spotter, bár az ágyúját is szeretem.

Köszi az eddigi jellemzéseket.

(#38583) Enzolord válasza SoulReaver (#38570) üzenetére


Enzolord
addikt

Na és kinek köszönheted rá a nagyágyút??? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38584) KisApám


KisApám
addikt

A kis "méregzsák" megint alkotott,
DE sacc/kb egyedül nem lehetett lehozni a meccset... :(((

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38585) SoulReaver válasza Enzolord (#38583) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hát Magamnak XDDD Nah jó, ha nem lopom a killeket előled akkor nem lenne most XD köszi :D

[ Szerkesztve ]

(#38586) jano_77 válasza Bingisz (#38576) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tényleg jobb a T62-A? én eddig pont az ellenkezőjét hallottam? Most akkor melyikre menjek rá?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38587) SoulReaver válasza jano_77 (#38586) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szerintem is jobb, bár még csak közelharci tapasztalataim vannak felőle... object 140 lehet gyorsabb, de csak ennyi.

(#38588) Cseri0058


Cseri0058
őstag

mi a rák van ma?
bármit csinálok bukjuk a kört...akárhány % is van nekünk jósolva....konkrétan ha nem vagyok életben halálra van ítélve a meccs...annyi a balfasz ember hogy azt elmondani nem lehet....

(#38589) Enzolord válasza SoulReaver (#38585) üzenetére


Enzolord
addikt

Erről beszélek...:):):):):)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38590) dfsz34 válasza KisApám (#38584) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, sajnos a pzs lassú és ha támad vele az ember, akkor azt kockáztatja, hogy nem ér vissza amikor többen foglalnak és a társak meg totál idióták. Talán a bázisvédés és az ellenfél megritkítása utáni támadás hatékonyabb, de támadni a győzelemhez szinte mindig kell, mert olyan csata nagyon ritka, hogy minden ellenség odaér a bázishoz.

Azt szoktam nézni, hogy kb tudom minden pályán azt a pontot tapasztalatból, amit elhagyva már nem fogok visszaérni és amikor odaérek ehhez a ponthoz, akkor meg szoktam állni egy rövid időre és figyelni, hogyan alakul a csata és az alapján döntök. Segít néha.

[ Szerkesztve ]

(#38591) KisApám válasza dfsz34 (#38590) üzenetére


KisApám
addikt

OK :R

A mai napom eddig arra ment el, hogy a sok idióta camper miatt állandó veszélyben vagyok.
Úgy értem mennék, megyek is előre, de ezek megállnak... ok... de legalább lőnének, védenének valamennyire...
de nem... megnéztem pár csata után kb. 10 gyerek WN7-ét. Átlag 150 :Y

Szóval az az XVM sokat segít, legalább tudom, ki nem fog csinálni semmit.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38592) mefistofeles

Srácok. Skrillen keresztül vettem 1000 aranyat. A lóvét levonták az arany nem jelent meg. (egyszer volt már hasonló tranzakcióm, akkor rögtön megjelent) Szerintetek várjak valamennyit, vagy rögtön jelezzem nekik?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#38593) ddt500hu válasza mefistofeles (#38592) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én is úgy szoktam, valamelyik rögtön csörren de volt ami 1-2 óráig is eltartott.

(#38594) mefistofeles válasza ddt500hu (#38593) üzenetére

Köszi, akkor holnapig nem hisztizek :R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#38595) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez mellbe vágott :D kb 180hp .val + 2900 sebzés 2 killel száltam ki, győztünk, de még életben is maradtam :D

[ Szerkesztve ]

(#38596) Cseri0058


Cseri0058
őstag

ez aztán a játék
úgy megütném aki ezt a szart buherálja... :W

(#38597) olcsii válasza Cseri0058 (#38588) üzenetére


olcsii
aktív tag

cseri tényleg szop. ágon van:D
3 csatát vele elbuktunk:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38598) nyunyu válasza sith7 (#38502) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem kell látnod ahhoz, hogy eltaláld, elég ha tudod, hogy ott van a kerítés mögött, mert mondjuk kilátszik a parancsnoki kupola, de nem rajzolja körbe a tank sziluettet pirossal, akkor is lőheted nyugodtan a testét, ahol kb lennie kell, és ha oldalt van, akkor találat :K

Ha atloheto akadaly mogott van, akkor kirajzolja a teljes sziluettet.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38599) Iron Funeral válasza nyunyu (#38598) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem nem rajzol sziluettet ha kerítés mögött van. Csak akkor ha olyan helyre célzok ami amúgy is kilátszik.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38600) Dreadloord válasza nyunyu (#38598) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Nem rajzolja ki, ez tévhit! Ha teljesen mögötte van, nem rajzolj ki, de ha odalősz, és marad elég átütésed, akkor simán sebezheted, szerencsére ezt sokan nem tudják, és buta módban tolják, h csak azt lövik, amihez sziluett is van:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.