Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#38501) Cseri0058 válasza Assimilator (#38499) üzenetére


Cseri0058
őstag

na megtaláltam de nem működik. szóval nem érdekel.

(#38502) sith7 válasza smisa (#38500) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem kell látnod ahhoz, hogy eltaláld, elég ha tudod, hogy ott van a kerítés mögött, mert mondjuk kilátszik a parancsnoki kupola, de nem rajzolja körbe a tank sziluettet pirossal, akkor is lőheted nyugodtan a testét, ahol kb lennie kell, és ha oldalt van, akkor találat :K

(#38503) jano_77 válasza sith7 (#38502) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én is tapasztaltam olyat, hogy egy sima kőkerítésen nem ment keresztül a lövedék, hanem felfogta és nem sebezte a mögötte álló tankot....ilyenkor én is felteszem magamban a kérdést, hogy ezt nem épp most a 8.10-ben módosították?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38504) Pete55555 válasza sith7 (#38474) üzenetére


Pete55555
addikt

Szerintem te nem nézted meg jól a képet. Nem a tier a bajom, jól érzem magam tier 9-ben is ezzel, csak ugyan legyen már pár tier 5-6-os tank is, amiket megpuffoghatok, ne 13/15 tier 7

(#38500) smisa Ezt én hoztam le ;]

És ezt is :D
Meg is kaptam rá a tank ászt.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#38505) sith7 válasza jano_77 (#38503) üzenetére


sith7
nagyúr

Kőkerítésen nekem se megy át, illetve nem mindegyiken ... de írták is, hogy nem minden kerítés lesz átlőhető

Pete55555

ok

(#38506) Atlantis válasza diegho (#38480) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, én mondjuk a T4-et jobban kedvelem, a Matilda ideális alany,hogy szoktassam magam a lassabb gépekhez és hogy helyzetfelismerési képességeimet javítsam. :) Mindemellé megvan a fegyverzete, hogy bármit kicsipkézzen, ami szembejön.

E4-et én mondjuk szeretem, bár mostanában nem nagyon megyek T10-zel, mert egyedül sokszor csúfos vége szokott lenni, klánban meg most mindenki IS6-ra gyúr és/vagy TB-t játszanak.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38507) csapee válasza sith7 (#38505) üzenetére


csapee
senior tag

Lakevillen a tamplomnal tuti atmegy a kokeritesen. Lehet meglepit csinalni.

Csapee

(#38508) lnk válasza sith7 (#38505) üzenetére


lnk
aktív tag

Én nálam még annyira be van rögződve hogy nem lehet átlőni a kerítéseken hogy másodpercekbe telik mire leesik hogy hoppá itt át is lőhetem :)

(#38509) Assimilator válasza lnk (#38508) üzenetére


Assimilator
őstag

Nálam is hasonló a helyzet. :)

(#38510) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Himmlesdorfon a sínek menti téglafalat is át lehet lőni.

(#38511) jano_77


jano_77
nagyúr

Biztos sokan ismerik EZT az oldalt, de tudom, hogy többen vannak, akik gondban szoktak lenni azzal, hogy egy tankon a nagyobb löveg vajon felmegy-e lánctalp kifejlesztése nélkül és nem tudnak vagy lusták kiszámolni. Ezen segít ez az oldal és még egy csomó hasznos infóval szolgál szerintem.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38512) Assimilator válasza ddt500hu (#38510) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem teljesen felesleges beírogatni, hogy hol lehet átlőni. Mert amelyik falon megjelenik a mögötte álló tank kontúrja az átlőhető.

(#38513) Pete55555 válasza Assimilator (#38512) üzenetére


Pete55555
addikt

Kivéve ahol nem jelent meg - mégis átlőttem rajta :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#38514) Zadia


Zadia
senior tag

Ez a nap is jól kezdődik. :C :C :C Tank Ász Jagdtiger-el.

(#38515) Bingisz válasza Assimilator (#38512) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát a kocsik és a Tüzép falak mögött nem jelenik meg a kontúr, pedig azokon is át lehet lőni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38516) Petyus87 válasza olcsii (#38492) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Attól még, hogy néha nem adja velem szakasszal, hidd el Mester, én igyekszem!

Csak 2 db 8-as tank sebzett többet nálam :B

[ Szerkesztve ]

(#38517) Chris0321 válasza sith7 (#38505) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerencsére még sokan nem tudják, hogy át lehet lőni a pár dolgon. Pl. Ensk-en a 2-es bázisról kezdtünk, ISU-val a 8-as vonalon indultam mert arra kevesen mentek. Egy Pershing-el találkoztam aki a D8-nál lévő kis ház előtt állt. Én a G8-nál voltam, szerencsére eltaláltam és sebeztem is. Utána visszavonultam a ház mögé tölteni, majd mikor újra előjöttem látom, hogy bement a ház mellett lévő kerítés mögé tisztán láttam a körvonalait a tanknak. Kicsit meglepődtem a dolgon mert úgy tudtam azt már át lehet lőni, de még nem próbáltam. Simán átvitte a lövedék a kerítést és a Pershingnek annyi volt. Ugyanilyen kerítést Komarin-on a szigeten is át lehet lőni ezt egy PzIV nézte be mert direkt arra várt, hogy kilőjem a kerítést és meg tudjon lőni. KV-1S-el voltam, kevés hp-val. Nem jött be neki, átment a lövedék a kerítésen és kilőttem. Gondolom csodálkozott, hogy mi történt.

Zadia: Gratulálok nekem múlt héten lett meg. Nem akarok beleszólni de elég érdekesen vannak kiosztva a skinek.

[ Szerkesztve ]

(#38518) ddt500hu válasza Assimilator (#38512) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem jelent meg a körvonala csak a kis ikon.

(#38519) kmarci25


kmarci25
veterán

Oké, semmi... :B

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#38521) Bingisz válasza Chris0321 (#38517) üzenetére


Bingisz
addikt

Mármint a skillek? ;)

Mert azok tényleg. Nincs 6. érzék, nincs javítás, BIA egy emberen....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38522) olcsii válasza Petyus87 (#38516) üzenetére


olcsii
aktív tag

Ügyes voltál medve:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38523) L-e-f-i-e válasza sith7 (#38505) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Az hogy át tud lőni, még nem garancia a sebzésre, hiszen jelentősen csökkenti a pent, ergo kisebb rá az esélyed mint normál esetben.

=^-^=

(#38524) Zadia válasza Petyus87 (#38516) üzenetére


Zadia
senior tag

Gratula a Brit nehéz vashoz.

(#38525) Petyus87 válasza Zadia (#38524) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Köszöntem! :R
Neked is Olcsii Mester!
Már csak 20.000 tapasztalat és meg van a 100.000.
Még az elején elítéltem ezt a tankot, de ha megfelelő szögben van döntve, még tier 8 lövéstől is lepereghet :))

[ Szerkesztve ]

(#38526) jano_77 válasza Petyus87 (#38516) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hívd meg szakaszozni a "főnököt"...Ő is Ch VII akarja húzni! :DDD beszartam a röhögéstől. :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38527) Chris0321 válasza Bingisz (#38521) üzenetére


Chris0321
addikt

Korán van még idő kell, hogy felébredjek. :)
Szerintem nem ártana pár legénységi tagnál újraosztani. Tudom, hogy nem vagyunk egyformák és nem mindenkinek ugyanaz fontos de pl. az elit alakulat a parancsnokon egyedül nem ér semmit mert csak akkor aktiválódik ha az összes tagon van. Vagy a vezetőnél az álca egy ekkora TD-n nem hiszem, hogy hasznos. Az, hogy második skillnek van berakva a 6. érzék az nem zavar mert nálam a T34-en meg 4.-ik ha jól emlékszem. Mivel olyan tankról van szó amivel tudom, hogy még rengeteg csatát fogok menni ezért szépen kivárom amíg összeszedem az xp-t. Ha újraosztanám amire aranyam nincs csak kreditért menne akkor túl sokat buknék az xp-ből ezért inkább összegyűjtöm lassan.

(#38528) Petyus87 válasza jano_77 (#38526) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Olcsii Manapság már nem szeret velem játszani... Ha zsinórban jön 4-5 vereség, már mehetek is a dolgomra és levált zöld/kék szintű játékosokra. :(
Pedig megsebzem a magamét általában vesztes csatában is.

[ Szerkesztve ]

(#38529) joergie válasza L-e-f-i-e (#38523) üzenetére


joergie
őstag

IGen, ez egy elég érdekes téma, mert ugyebár a célzás megint ugyanott van, amikor fölfele célzol egy dombon egy valószínűsíthetően ott álló tankra. Szóval valamit kéne változtatniuk a célzáson, mert egyre több a megoldatlan probléma. A téglaszínű kerítésen nem üt át, csak lerombolja a lövés, az is csak akkor, ha elég nagy kaliber ugye. A vékonyabb magasabb kerítésen átmegy, és ha szerencséd van sebez.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#38530) Zadia válasza Petyus87 (#38525) üzenetére


Zadia
senior tag

Ha neked ez bejön a Black Prince-től egyszerűen elélvezel majd.
Lassú az is+ sebzése se valami nagy viszont gyorsan tüzel 7-esekehez képest és pattog róla a skuló

(#38531) sith7 válasza L-e-f-i-e (#38523) üzenetére


sith7
nagyúr

2 hete az OBJ704 - et tolom, eddig nem volt gond a pen csökkenéssel, ha ilyen eset fordult elő :D

(#38532) Assimilator válasza ddt500hu (#38518) üzenetére


Assimilator
őstag

De most komolyan. Kicsit olvassatok már, kérlek. Vagy itt csak az a lényeg, hogy a másikat mikor lehet oltani?

Ezt írtam: "amelyik falon megjelenik a mögötte álló tank kontúrja az átlőhető."

Nem mondtam, hogy csak azon megy át amin megjelenik a kontúr. Azt mondtam, hogy amin megjelenik a kontúr, a 100%-ig átlőhető.

A többiekre is vonatkozik, nem csak arra akinek válaszoltam.

(#38533) ddt500hu válasza Assimilator (#38532) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én meg beírtam egy olyan helyet ahol nem látszik át a kontúr még is átmegy a lövedék és sebez is. Szóval miért is oltottál le?

(#38534) olcsii válasza Petyus87 (#38528) üzenetére


olcsii
aktív tag

Medve ne hisztizz:D játszom veled is de amúgy is általában egyedül:) mert ezeket a szarokat gyorsabb volt így húzni.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38535) L4mie


L4mie
veterán

Hát nemt udom, valamiért T-54 el szörnyen gyér a teljesítményem :S nem értem, T-44 el szerettem játszani hatásos voltam, és az 54 mindenben jobb....nem érzem, nem megy....valamit elszúrok.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#38536) olcsii válasza L4mie (#38535) üzenetére


olcsii
aktív tag

hát ezt hívják user errornak:D de majd belejössz és elfelejted a t-44 :)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38537) Petyus87 válasza Zadia (#38530) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Jó tank a BP, de nem mozgat meg, ha vége az is-6 eventnek, akkor az amx 50 100-ra megyek rá.
Oroszból most már van 10-es 9-es is.

(#38538) Bingisz válasza L4mie (#38535) üzenetére


Bingisz
addikt

Fullos már?
Ha igen akkor melyik ágyúval használod? Szerintem, érdemes a pontosabbat használni, igaz annak kevesebb az átütése, de ha megérzed, hogy mire képes a HEAT, akkor az egyik kedvenc tankod lesz.... ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38539) L4mie válasza olcsii (#38536) üzenetére


L4mie
veterán

ebben bízom, de 150 meccset már mentem vele, és csak 2 es sofőrt húztam be vele, igaz valszin több gyakorlás kéne, más azért....
az zavar, hogy tudom mi a medium feladata, tudom hogyan kéne, tudom hogy pattint, hova kell lőni, és mégsem jön össze, sebaj majd összedörzsölődünk. :P

valami T54 magyarázós (hun nyelvű) videót tudtok ajánlani, hátha találok benne valami új infót?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#38540) Assimilator válasza L4mie (#38535) üzenetére


Assimilator
őstag

Pedig a T-54 iszonyat jó. T-44 is király. De a T-54 über. Bár az tény, hogy nagyon kell neki a nagy fegyó. Meg nem árt ha rendesen fel van skillezve a legénység.
Az alap fegyó van még fent? Milyen skillek vannak a legénységen?

(#38541) Mcray


Mcray
senior tag

Black Prince nagyon jó gép. Nem tudom, hogyan de azzal van a legjobb statom a játékban. A tier 6 Churchill-t úgy gyűlöltem, hogy majdnem feladtam az ágat.

Megvettem az ST-I-t. Szerintem 5 játék alatt sebeztem vagy 1500-at ÖSSZESEN...Ebből 250 ütközés általi sebzés...

Kivittem az IS-8-at egy körre hogy megnézzem, hogy mi a fuk van velem, erre sebeztem 2500+t, mert elfogyott az ellenfél csapat.

IS-6-tal mentem egy 4200 sebzéses kört.

Konkúzió: Lassú tankokkal nem tudok játszani... :(

Most ott áll az E50 és az E75 és nem merek velük játszani...

T54 Az a jó benne, hogy szinte alap állapotban is szuper, míg a Leo proto 60 000 XP-s löveg nélkül egy hosszú szopás. Utána a Leo is van olyan jó mint a T54.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38542) olcsii válasza L4mie (#38539) üzenetére


olcsii
aktív tag

gyere velünk szakaszba:) segítek picit hogy élvezd is egy picit a játékot:P

de medvének ne szólj:P

nem tudom szoktál e arannyal lőni mert ugye az tud meglepit okozni érdemes homogén lemezre lőni vele mert könnyen pattan ha nem oda megy.

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38543) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Mit nekünk 700 ezer xp.

Milyen kár, hogy megvolt már az IS6..
Sebaj vettünk az árából T34-et akciósan.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#38544) Iron Funeral válasza Mcray (#38541) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ahhoz, hogy a Leo jó legyen, sajnos kell a torony, amihez meg kell a lánctalp (vagy a +10% teherbírás equipment). Ja meg a top motor sem árt ha szeretnéd kihasználni a 60+ végsebességét :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38545) jano_77 válasza Mcray (#38541) üzenetére


jano_77
nagyúr

E50 lassú tank?!? Ne bassz fel....akkor nem is hajtok rá tovább. :(

(#38528) Petyus87: nem Nikoli-ra gondoltam....nézted a videót? :D

Furko: én a T-44 alig vártam, hogy túl lépjem, annyira nem kedveltem, de a T54 az egy álom hozzá képest....és még mi sem "dörgölőztünk" össze kellően. ;]

Olcsii: a T-54 platoonban én is benne vagyok ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38546) Mcray válasza jano_77 (#38545) üzenetére


Mcray
senior tag

Mondom, hogy még nem mertem menni az E50-nel. De sok helyen (s)írták, hogy lassú.

T54 platoonban én is. Hozom a Leo-mat :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38547) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Én sem vagyok teljesen tisztában a t-54 -el... t-44 el, 65% wr-t tudtam produkálni, ezzel meg 50 alatt van, pedig mindent ugyanúgy csinálok, persze a csapattól is függ, de lehet az a baj, h mindig egyedül szeretnék érvényesülni XD

Ilyen skillek vannak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#38548) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Nem tudom itt szabad e ilyet, de minden elismerésem ezeknek az embereknek.

Born in Germany! Destroyed in Poland! and reincarnated in California!
..is a dream come true!!

Respect the Panther
[link]

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#38549) Atlantis válasza Mcray (#38541) üzenetére


Atlantis
veterán

Azért az E50-re nem mondanám, hogy lassú.

Leo PTA-val kapcsolatban: kapsz alapon is egy jó ágyút, aminek megvan az átütése és a tűzgyorsasága, hogy messziről lövöldözz. A páncélja meg később se lesz jobb, legfeljebb mozgékonyabb lesz. Szerintem a T54 semmivel se jobb alapon. bár azzal közelebb lehet (és a puska miatt kell is) merészkedni az ellenhez. Más stílust igényel a két gép.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38550) L4mie válasza Assimilator (#38540) üzenetére


L4mie
veterán

Ágyu a 100mm D-10T2C van, inkább pontosságra mentem mint az átütésre. töltésgyorsító, célzásgyorsító, vertikális stabilizátor van rajta.

Legénység úgy néz ki, hogy.
6. érzék + 98% os álca
Javítás + 98% halálos szem
kuplung égető + 98% off road
Javítás + 98% álca

nagyon talán nincs mellé lőve a legénység se, gondolkozom rajta, hogy váltok elit alakulatra majd ha eléri a 100% ot de nem vagyok benne biztos, hogy megérné.
mindenesetre itt látszik, hogy eléggé el van maradva a teljesítményem, és ez a táblázat csak igazolta az érzést a dologgal kapcsolatban....mindenesetre néha szobanövény szintűnek érzem magam :)

sőt most nézem a 43 hoz képest meg főleg szobanövényként ténykedem :D

[link]

de ha már így nektek estem, ISU ra melyik löveg az ajánlott? :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.