Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#38701) Assimilator válasza #43783936 (#38699) üzenetére


Assimilator
őstag

De akkor milyen volt a másik csapat? 1 kiló piroshálós paradicsom ellen mentetek? Vagy a túl oldalon mindenki a Barátok köztöt nézte?

(#38702) olcsii


olcsii
aktív tag

Remelem ma elerem a 40% winratet a 121 el:) most 43% tartok:p

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38703) mefistofeles

Le tudná valaki írni, hogy miként tudom eltüntetni a sok csilivili, madárfüttyős hangárt? Csak az alap wot os kis rozsdás garázs kellene. Persze úgy kéne, hogy a többi mod megmaradjon....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#38704) Assimilator válasza mefistofeles (#38703) üzenetére


Assimilator
őstag

Hát én úgy szoktam az ilyet csinálni, hogy megnézem a modot amit felraktam, hogy a mappája milyen fájlokat tartalmaz. Aztán azokat törlöm a res vagy res_mods mappából. Nem a leggyorsabb megoldás de a többi mod biztosan nem sérül.

(#38705) L-e-f-i-e válasza Assimilator (#38698) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez annyira nevetséges, szerintetek a napi többezer tranczakció közül majd pont azt nézik, arra van kapacitásuk, hogy ilyen húzásokat csináljanak?

Sokkal nagyobb cég ez mint hogy ilyesmire szoruljanak, mellesleg, ez bármikor máskor is benne van a pakliban hogy lehet hogy csak másnap érkezik meg az accra a gold, ebben semmi újdonság nincs, nem az utolsó pillanatban kell vásárolni, vagy ha igen akkor meg nem kell meglepődni rajta.

=^-^=

(#38706) mefistofeles válasza L-e-f-i-e (#38705) üzenetére

Én nem gondolok direkt szivatásra és nem tudatosan rendeltem akció végén, így alakult. Eddig egyszer vásároltam goldot akkor abban a pillanatban ott is volt.
Ettől függetlenül akár máltányolhatnák is a kérésemet......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#38707) Assimilator válasza L-e-f-i-e (#38705) üzenetére


Assimilator
őstag

Na de figyelj. Akciós egy TV. Berohansz az üzletbe. Nincs készleten, de felveszik a rendelést. Meg teljes mértékben ki is fizeted. Tegyük fel 100e forint.
Majd amikor megjön a TV azt mondja a boltos, hogy bocsi de 150e, mert mire megjött lejárt az akció. Ilyen a világon nincsen, a vásárlás időpontjában aktuális áron kell jóváírni az adott terméket. Ilyen elven akkor ne akciózzanak le valamit, ha azon az áron nem tudják biztosítani. Ezért akár fel is lehet jelenteni egy céget. Nem kevés cég fizetett már milliós büntetéseket ilyen húzások miatt...

Amúgy meg ez szerintem akkora sztereotip baromság, hogy a nagy cég nincs rászorulva ilyesmire. Nem azért lesz egyetlen cégből sem nagy cég, mert olyan fair üzletpolitikát folytat....

(#38708) KisApám


KisApám
addikt

EZ a tank is jól "beásta" magát a gyakorló pályán :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38709) Simulacrum válasza mefistofeles (#38703) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A játék könyvtárában van egy paths.xml fájl. Ezt kell szerkeszteni. Keresd meg benne a

<Path>./res/packages/hangar_premium.pkg</Path>

sort és az utána levő hangar_premium_XX sorokat töröld. Ez a föntebbi sort ne!

(#38710) #43783936 válasza Assimilator (#38701) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem az egyik legkönnyebben védhető pálya.
Csak egy spotter kell a felső sarokba, mert a többség úgyis ott támad.
Onnantól pedig már csak vadkacsavadászat az egész.

(#38711) jano_77 válasza olcsii (#38702) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha gondolod, segíthetek benne ma is ;) (csak Cseri5-t ne hívd meg, mert onnantól szoptunk tegnap is. ;] )

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38712) L-e-f-i-e válasza Assimilator (#38707) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szóval akkor, ők a hülyék mert nem csináltak egy rendszert az akciós tankokra előjegyzés címen, mert ugye itt a goldot előre meg kell venni, az akció meg lejár amikor lejár, ergo teljesen korrektek voltak, az hogy a gold mikor érkezik meg nem az ő hibájuk, az akciót meg nem tudják kitolni mert hova tolnák, mindig lenne aki az utolsó pillanatban még venne...

Azért ez nem teljesen egyenértékű a példáddal, hiszen amikor megvan a gold, közel se biztos nekik hogy azt te majd az akciós prém tankra költenéd, minek tartanák fent az akciót mindenki számára még plusz napra? Nem lehet ezt könnyen kivitelezni sehogyse, én azt mondom, így is megtesznek mindent amit csak tudnak, hogy zökkenőmentes legyen a dolog, felesleges ezt bonyolítani.

=^-^=

(#38713) Bingisz válasza Assimilator (#38707) üzenetére


Bingisz
addikt

Inkább te figyelj. Le volt írva percre pontosan, hogy meddig tartott az akció. Az is le van írva, hogy a rendszer lassúsága miatt lehet, hogy több idő telik el amíg megjelenik a gold az accodon. Nincs ebben semmi szándékos lehúzás, átverés stb...

Amúgy meg lesz még leárazva az Excelsior is, nem is egyszer, szóval nem fog kimaradni senki se az akcióból.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38714) LZs?! válasza Assimilator (#38707) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Assimilator

Ne haragudj, de szerintem eltájoltad magad...

Röviden: a tank volt akciós, a gold nem; ő goldot vett, amiből megvette volna az Excelsior-t. Két külön tranzakció.

Ha biztosra akart volna menni, akkor megveszi a tankot közvetlenül a Premium shop-ból.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#38715) mefistofeles válasza L-e-f-i-e (#38712) üzenetére

Nem bántás de te bonyolítod.....
Nem kell is semmiféle akciót hosszabbítani (ki beszélt ilyesmiről?). A tranzakciós számból (amikor a goldot vettem) percre megmonható mikor fizettem. Ez egy fix időpont, akár csak az is amíg valami (jelen esetben az excelsior) akciós. Ha a befizetésem időpontja előbbi mint az akció lejárta akkor -elvben- tiszta sor. Ha azt mondják nem akkor sem fogok hisztizni de azt ugye te is belátod, hogy azt elég nehéz kikalkulálni, hogy azonnal a számládon az arany vagy teszem azt 1-2 nap múlva........

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#38716) Assimilator válasza L-e-f-i-e (#38712) üzenetére


Assimilator
őstag

Ok. Vissza az egész. Azt hittem a tankot írták jóvá későn, nem a goldot.
Akkor úgy bukó, persze.

(#38717) Angel1981 válasza jano_77 (#38681) üzenetére


Angel1981
veterán

Értem, de nekem nem az a gond, hogy mellémegy, hanem hogy keresztül rajta, mégsem történik semmi. :)
Frankón a 8.10-ben 5x annyi ilyen eset volt eddig, mint az előzőekben összesen! :(((

(#38718) jano_77 válasza mefistofeles (#38715) üzenetére


jano_77
nagyúr

Abban igazuk van a srácoknak, hogy a WG-nek nem kell tudnia, hogy Te éppen mire vetted az aranyadat....lehet nem is tankra, csak mondjuk legénység átképzésre vagy mondjuk prémium vásárlására. Ettől függetlenül próbáld meg, hátha....az nem kerül semmibe.....még az is lehet, hogy elfogadják kérésed és megkapod az Excelsiort akciósan.

(#38717) Angel1981: nekem sem csak mellék voltak.....pl olyan oldalba lövéseim voltak tömegesen, amik még csak festéket sem karcoltak.....olyan is volt, hogy első lövés sebzett, majd 3 ugyan oda lőtt SEMMI!

(#38720) Sh@dowMAN007: én a Jagdpantheremnél vettem észre, azon is volt minden évszakra állandó és most egyik nap azon vettem észre, hogy eltűnt az álcám.?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38719) mefistofeles válasza Assimilator (#38716) üzenetére

Bocsánat a gold vételéről szóló emailt megkaptam azonnal a fizetés után. Az már más kérdés, hogy az accountomra nem ért oda.
Mégegyszer mondom, kár ezt fölfújni. Írok nekik meglátjuk. vagy széna vagy szalma. ha nemet mondanak akkor sem fogom törölni a játékot. Ne vitázzatok ezen, felelsleges.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#38720) Sh@dowMAN007 válasza vhw (#38661) üzenetére


Sh@dowMAN007
tag

+ vettem minden évszakra.

(#38721) Sh@dowMAN007 válasza Diarmand (#38662) üzenetére


Sh@dowMAN007
tag

:P

(#38722) Bingisz válasza mefistofeles (#38719) üzenetére


Bingisz
addikt

Szvsz. csatold az e-mailt a gold jóváírásról, azon látszik, hogy mikor vetted az aranyat. És írd meg nekik, hogy te abból akciós Excelsiort akartál venni. Ne felejtsd ki, hogy garázzsal vagy anélkül akartad-e venni. Így esetleg megcsinálják, hogy levonják a goldot, és berakják a tankot. Egy próbát mindenképpen megér, mert elég rendes szokott lenni a support.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38723) Angel1981


Angel1981
veterán

Szakértőket kérdeznék!

Milyen előnyökkel jár, ha egy tankban előre kerül a váltó, illetve milyen konstrukciós okok miatt dönthetnek így a mérnökök?

Köszi előre is!

(#38724) Jolet


Jolet
őstag

egy kis E25 tankász

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#38725) jano_77 válasza Jolet (#38724) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratula.

Sokszor összefutok csatákban HHR-A és HHR-B-s játékosokkal, de Téged még nem láttalak. Szoktalak figyelni, hátha Te vagy az. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38726) jano_77 válasza Jolet (#38724) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jó sokat lőttél el feleslegesen, ami nem is talált, mert nem voltál még rendesen beszűkülve. :F :U
Meg hát jó lenne ha figyelnél a chatre is időnként.....mondták, hogy menj spottolni. ;]
Mindezzel együtt szép eredmény....csak az irigy szól belőlem, mert nekem még nem sikerült. :B

Medálok: az miért van, hogy ha mondjuk szerzek egy Radley-Walter medált 8 killel, akkor megkapom a Top Gun-t is viszont ha Pool medált szerzek 10 killel, akkor a Radley-Waltert nem adja csak a Top Gun-t?!? Mi alapján vannak osztva a medálok?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38727) vJokka válasza dfsz34 (#38665) üzenetére


vJokka
aktív tag

60. csatámhoz közeledek vele és legalább 4-5 csatám ment el azon, hogy 2-szer is kigyújtottak. Ennek a fele arty volt a sz*ros kis 2-300-as sebzésével :W

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#38728) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ha valakinek lesz kedve t-54 platoon-hoz, az írjon nyugodtan :D

(#38729) Jolet válasza jano_77 (#38726) üzenetére


Jolet
őstag

sokszor ha beszűkül is mellé lő ezért aztán ilyen célpont esetében rákönyökölök az elsütőre és had szóljon...

azért ha meglátsz nyugodtan szólj :-) általában napközben és mindig az 1-es szerveren vagyok megtalálható

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#38730) Geza26


Geza26
senior tag

Hello!

Melyik nemzet médium ágát ajánljátok (előny-hátrány)? Nem prémium fiók, tehát nem baj ha élvezhető a 8-9-es Tier is, mert onnan elég lassan halad! :)

Köszönöm!

Géza

(#38731) KisApám válasza mefistofeles (#38706) üzenetére


KisApám
addikt

Én eladnám neked az Excelsiort, HA lehetne...
Most utólag nagy hiba volt megvennem, de kellett valami angol ágra, gondoltam... error...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38732) SoulReaver válasza mefistofeles (#38719) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én egyszer benéztem a gold+credit vásárlást, mert repülősre vettem.. A gold még is a wot ba jött, a kredit nem. Írtam nekik, hogy benéztem a dolgot, de az arany akkor is megjött, de kellene a kess is.. és azt mondták, h most az egyszer jóváírják a wot -on :D

(#38733) ddt500hu válasza KisApám (#38731) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én is bánom, hogy megvettem. Az ágyúja katasztrófa. :( Úgy, hogy Mefisto ne bánd, hogy lemaradtál róla. Gyűjts még aranyat és vegyél olyan prémtankot ami tud sebezni egy tierrel feljebb is.

(#38734) #43783936 válasza Geza26 (#38730) üzenetére


#43783936
törölt tag

Még csak a 8-asnál tartok (orosz, német és kínai vonalon), de a panther vonal nagyon bejött.
Szerintem vétek kihagyni. :)
A Panther I. még farmtanknak is elég jól hoz, arról nem is beszélve, hogy mindet átlő, amivel összefut.

A többivel sincs bajom, kivétel az a-43, ha jót akarsz, azt kerüld el.

(#38735) KisApám válasza ddt500hu (#38733) üzenetére


KisApám
addikt

Tierjében szinte mindenki átüti, oldala nincs, ágyúja gyenge,
ugyanúgy berak +2 Tierrel magasabba, mint más tankot, stb., stb.
Ha az aranyam felét visszaadná, amit ráköltöttem, gondolkozás nélkül eladnám.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38736) iwu válasza #43783936 (#38734) üzenetére


iwu
addikt

+1
ma lesz meg a p2:)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#38737) Zolee_70 válasza Geza26 (#38730) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Én elsőre az oroszt ajánlom, T-54-ből mindjárt 2 T10 tankot tudsz kifejleszteni. T8-től elég jól lehet vele játszani, alatta nekem nem jött be (a T44 is kéri a goldammo-t). T9-ben a T54 az egyik (ha nem) a legjobb med (kínai talán jobb).

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#38738) Simulacrum válasza Geza26 (#38730) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Legjobban nekem az amerikai T20, Pershing vonal ment, azzal van szerintem a legjobb statom, de jó az orosz is. A T-43 tényleg vack, de utána a 44 és az 54 nagyon jó tankok.
Nekem a Panther nagyon nem jött be, ugyanis utálok hátul ülni, azzal meg sniperkedni kell. A Panther II-es már használhatóbb.

(#38739) Bingisz válasza Geza26 (#38730) üzenetére


Bingisz
addikt

Ágat nem ajánlok, mert szerintem mindegyik jó, viszont egy tanácsot adok: mire eljutsz tier 9-be, legyen úgy 80-100 k free xp-d, mert ha nincs, akkor brutálsian nagyot fogsz sz*pni a stock tier 9 közepes tankoddal.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38740) mateasd


mateasd
csendes tag

Tüntessünk a lowok ellen,köszi:)

“Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok”

(#38741) #43783936 válasza Simulacrum (#38738) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem az egyes az űber.
Ha olyan a pálya és a csapat, simán az első sorban tolom vele, és ha gáz van, akkor menekülök.
Siegfried line ezért is a kedvencem. Általában mire felállnak a kapuval szemben a védők, én már a városban vagyok. :D

A kettes is jó, de azzal már nem lehet úgy rámászni az ellenre.

(#38742) Atlantis válasza Bingisz (#38739) üzenetére


Atlantis
veterán

Kivéve talán az angol vonalat, ahol alapból is egy egészen tűrhető gépet kap T9-ben.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38743) Jolet


Jolet
őstag

csak azért teszem be, hogy aki még gondolkodik rajta az lássa, hogy kis mókával lehet ezzel is keresni,,,

video hamarosan

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#38744) Angel1981


Angel1981
veterán

Fejlesztői hírcsokor #54

"Az E-25 picit OP."
Ezzel még úgy is egyet kell hogy értsek, hogy megvan! Lehet, nyomnom kéne intenzíven, mert hamarosan nerfelve lesz? :F

[ Szerkesztve ]

(#38745) csapee válasza mateasd (#38740) üzenetére


csapee
senior tag

Tuntessunk most inkabb az op td ag userek ellen;]
Amugy nem olyan rossz kor volt az bar replay sose art.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#38746) jano_77 válasza Bingisz (#38739) üzenetére


jano_77
nagyúr

No...hát én pontosan eztet csinálom jelenleg az M46 Pattonnal és csináltam pár nappal ezelőttig a T54-el is. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38747) Bingisz válasza Angel1981 (#38744) üzenetére


Bingisz
addikt

De mit lehetne rajta nerfelni?

Szvsz. nem a tank OP hanem a trollplatoonok akik vezetik... :)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38748) Remus389 válasza Angel1981 (#38723) üzenetére


Remus389
veterán

súly eloszlás

gondolj bele hátul van a nehéz motor + váltó már sok lenne

ezért teszik előre hogy kiegyensúlyozott abb legyen, és a futómű lehetőleg egyenlően terhelodjon, fáradjon

ez növeli a terepjáró képességét

egyébként lehet még a könnyebb szerelhető ség is szempont

van olyan tank is pl a merkava, annak elől van a motor, de cserébe a tornyot inkább hátra helyezték(ennek előnye hogy a legénység nagyon védve van )

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#38749) vhw válasza Assimilator (#38698) üzenetére


vhw
addikt

Komolyan, még ebben is a "gerinctelenséget" kell látni...
Ennyi rosszindulatú, paranoiás ember a világon nincs mint a wot topikokban...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38750) Angel1981 válasza Remus389 (#38748) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, van benne logika, köszi! :R

Igen, a Merkavát ismerem, ott egyértelműen a legénység védelme a cél, még a motor is elöl van, nem csak a váltó.

BIngisz: hogyhogy mit? Bármit! :)
Egyébként szerintem főleg a camo csípi az emberek szemét - kicsit jogosan, és mondom mindezt úgy, hogy megvan.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.