Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#38401) Bad Pritt válasza scyllarus (#38400) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem fejlesztett grafikán ha mindent a lehető legnagyobbra veszel (tehát közepes beállításoknál) olyan 720p körüli felbontáson, szerintem stabil 40-50 fps-t tudsz csinálni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38402) #43783936 válasza Zadia (#38398) üzenetére


#43783936
törölt tag

Gratula! :C
Látom szépen megetetted a cicust. :D

(#38403) Simulacrum válasza Iron Funeral (#38396) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A csigalassúsága miatt marha jó semmiképpen sem lehetne, de sajnos más miatt sem. Ugye valami páncél lenne rajta, de mégsincs. Hiába forgatom, simán belő piros és narancssárga IS játékos is. Szerintem nagyon gyenge tank, de azt elismerem, hogy a Churchill VII-nél azért egy fokkal jobb.

(#38404) scyllarus válasza Bad Pritt (#38401) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi, akkor az tökéletes is lenne.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#38405) Zadia


Zadia
senior tag

Köszönöm. :R

(#38406) KisApám


KisApám
addikt

MIÉRT romlik az EFF-em, ha 2x annyit sebzek, mint az életerőm,
2 KILLem van (7 tankot találtam el), és a 3. helyezett lettem a 15-ből???
Jagdpanzer IV-el voltam.
(Nem voltam első spottoló - TD-vel nem is ez a célom...)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38407) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy az xvm miért nem frissíti hetek óta a játékban a játékos statiszikákat? (amit a töltőképernyőn ír ki)

PSN: OldSlowhand74

(#38408) Bingisz válasza KisApám (#38406) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem foglaltál, nem védtél, nem spotoltál.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38409) KisApám válasza Bingisz (#38408) üzenetére


KisApám
addikt

Röhejes...
TD-vel spotolni nem nyerő, nem is az a célja.
1 bázisra ment mindenki.
Vagy üljek be a bázisra amikor lehet, és kész?
Akkor meg azért lesz rosszabb az EFF, mert nem sebeztem, öltem... :F

Szerezzek be egy ELC AMX-et és akkor király leszek??? (Spot + miegyéb miatt értem)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38410) Bad Pritt válasza KisApám (#38409) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Effi miért fontos? WN7-ed szépen emelkedik és ahogy mész nagyobb tierekbe, egyre jobban emelkedni fog. Hacsak el nem felejtesz játszani ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38411) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, olyan problémám van, hogy Win 7 64bit home premiumon létrehoztam egy új felhasználói fiókot, rendszergazdai jogkörrel. De a Wot-ot nem tudom onnan elindítani, pedig külön engedélyeztem a fő fiókból a teljes mappa használatát. A launcher bejön, de indításkor hibaüzenettel leáll.
Van valami megoldás, hogy ne kelljen újratelepíteni?
Köszi

(#38412) SoulReaver válasza Chris0321 (#38397) üzenetére


SoulReaver
veterán

Gondoltam, hogy te vagy az, csak épp le akartalak vadászni XD De a frag lopó csapatom lelőtt... :/

(#38413) PAtr0n válasza Bad Pritt (#38410) üzenetére


PAtr0n
addikt

Magyarázhattam én az hűdetapasztalt/mindentmegélt/kihaénnem über WoT-osoknak anno, hogy a WN növeléshez bizony magasabb tier kell... de hát nehogy má' nekem legyen igazam aki T4-5-6-ban játszik. Azért a hallgatás beleegyezés, ez sokszor bejött már...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#38414) L-e-f-i-e válasza PAtr0n (#38413) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A legjobb jétkosok low tierbe is járnak eff-et növelni, just say'ng :D

=^-^=

(#38415) Bad Pritt válasza PAtr0n (#38413) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én a WN-t tier 8-as páncélvadásszal tudom húzni eredményesen most (nevezzük nevén a gyereket: JP2). Top tier-ben elég masszívakat kell sebezni folyamatosan, hogy megérje, az E 25-tel most kezdtem feljebb húzni az átlagsebzést, mert eddig spottolgattam vele inkább és a sebzés bement 1000 alá, most 1200 körül lesz, az szerintem már egészséges vele.
Ami még elképesztően húzza fölfelé az a Cromwell (Cromwell napot tartottam még egy hónapja, 2500+-on volt a WN7), nem is megyek vele gyakran, pont ezért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38416) dfsz34 válasza PAtr0n (#38413) üzenetére


dfsz34
őstag

Hellcat-al kis igyekezettel és jól vegyítve az aranyat még én is tudok 2000-2500 wn7-t csinálni, akkor a profik mit hoznak ki belőle?

Egyébként igazad van, mikor menten tényleg brutál jó köröket a pzs35-el és csak azzal mentem egész nap, annyira jól szórakoztam, akkor sem ment feljebb a wn7, mint 1700-1800, pedig ott volt minden, 10 kill meg top gun hegyek és 2000-2200 prémes xp nem is egy.

(#38417) Bingisz válasza PAtr0n (#38413) üzenetére


Bingisz
addikt

Tier 5 átlag alatt büntet a WN7. Nem sokat, de ezért is jobb mint az EFF. Tier 6-al már lehet húzni rendesen. A HEAT nerf előtt meg a PZ4 Sherman kombó vitt mindent. Ja meg a dagi leo. Kár, hogy azt kihagytam.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38418) #95904256


#95904256
törölt tag

Úgy látszik ma sokaknak lejárt az eltiltása. Olyan módokon vesztettünk csatákat, amelyeket eddig még nem láttam. Pl. ház sarkánál percekig spotolok könnyűtankkal egy rakás scoutot, nyomom a helpet, erre a TD-ék, heavyk beállnak olyan pozícióba, hogy csak miután átgázoltak rajtam azután legyen rálátásuk a célpontokat. Persze nem látták, mert már nem volt aki spotoljon nekik, őket viszont látták. Másik, mindkét oldalon több tankkal megy a foglalás, de vagy 10-15 másodperc előnyünk van. Erre meglátnak egy pár hp-és ellenfelet, mindenki kirohan a körből, kb. 80 capture pont bukta, kilövik a pár hp-ját, éljeneznek, újra nekifognak foglalni, döntetlen. Harmadik, ismét egyszerre foglalunk, ismét 10-15 másodperc előnnyel, odajön egy light, tüzelünk rá, utolsó 1 hp pontját épp én lövöm ki, erre csapattárs kilő, mert ő akarta a killt, kb. 50 capture pont bukta, vereség. Negyedik, csata első harmadában kilőnek, mondom ne gyertek ide, mert több helyről lőttek valami piszok jó camoval rendelkező scout spotolhatott be nekik. Erre egyesével odamennek ( 6-8 tank! ), egyesével meghalnak, úgy hogy senkit nem tudnak spotolni. Maradék tankjainkat egy rohammal ledarálták.

(#38419) Iron Funeral válasza Simulacrum (#38403) üzenetére


Iron Funeral
őstag


Ez azért nem csak egy fokkal jobb mint a Churchill VII. Az utolsó ~20 csatában eset vagy 150-et vele az átlagsebzésem abból kifolyólag, hogy tier IX meccsekbe pakolta állandóan, de ha top tier akkor okosan játszva eléggé beteg dolgokat lehet csinálni vele (7k+ bekapott dmg meg a többiek).
Egyszer még visszaveszem(tm).

Itt egy régebbi replay (0.8.9) ahol bekaptam 6,5k sebzést, kitoltam 4k-t és összesen csak egy olyan találat ért ami sebzett is. És nem ez volt a legjobb köröm vele.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38420) Chris0321 válasza SoulReaver (#38412) üzenetére


Chris0321
addikt

Lassú voltál. :) Talán majd legközelebb amikor összetalálkozunk. Ma már nem mert elkezdett vacakolni a netem. Először előjött egy sárga háromszög fekete felkiáltójellel a hálózati kapcsolatnál de egy kis idő után visszajött a net. Próbáltam utána játszani de csak pörögni tudtam először balra majd jobbra utána megint balra. :W Persze ilyenkor már hiába próbáltam hívni a szolgáltatómtól senki nem vette fel, majd holnap jelzem a hibát ha addig nem javítanák ki.

(#38421) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ezért utálom ezt az egészet.
M103-l t9 csata: 5k dmg 1000 alatti xp, 40k kredit. Ebből lejön a javítás, lőszer. Marad 9,7k.
Ha t59-m lenne és afk lennék akkor is a dupláját kapnám mindenből. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#38422) Bingisz válasza Gyuri27 (#38421) üzenetére


Bingisz
addikt

Ezt hívják free to playnek.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38423) Drenadar válasza Gyuri27 (#38421) üzenetére


Drenadar
veterán

pluszban maradtál, akkor mi a baj?
igen t59-el lenne kredited viszont nem fejlődne a vas...

(#38424) diegho válasza PAtr0n (#38413) üzenetére


diegho
nagyúr

Szóval tier6-ban nem lehet WN-t növelni és inkább tier10-ben kell játszani hozzá?

(#38425) KisApám válasza PAtr0n (#38413) üzenetére


KisApám
addikt

Igazad van.
Nagyobb TIER kell a WN növeléséhez (4 feletti szerintem kb.)
De a WoT tehet egy szívességet... kisebb TIERben miért nem lehet ez?
Jaaaa.... pénz... minél feljebb jutsz, annál valószínűbb, hogy pénzt költesz a tankodra, tankjaidra...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38426) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!

Egy kis "csemege":A Harmadik Birodalom építményei - Óriástankok-National Geographic - ma 22:00 :DDD
Kötelező anyag :P

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#38427) PAtr0n válasza diegho (#38424) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ki beszélt T10-ről kedves Diego, arról beszéltem, hogy magasabb tierben könyebb az Wn-t növelni a nagyobb sebzés miatt. De írták azóta, hogy bizony ez náluk is így van. Márpedig ha nem sebzel, nem lesz WN-ed akárhogy is vakaródzol. :) A hellcatet és a többi OP fostalicskát el kéne felejteni, nem azokkal leszel nagy ember. Játsszál hulladék tankokkal, meglátjuk mennyire vagy jó játékos. Ugyanis elmondom, nem attól leszel nagy játékos, hogy nagy Alfájú tankokkal játszol állandóan. Ja meg golddal.. bocsi. Könnyű itt isteníteni bárkit, aki csak az OP tankokkal játszik. Szerinted nincs OP tank? Dehogynem. Játszol vele, és máris nem annak kiáltod ki.

De megint a noob a hülye mint mindig, ki is nevethettek kedves WoT-os elitek....

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#38428) mikersz1 válasza Memphis79 (#38426) üzenetére


mikersz1
senior tag

Láttam reklámban, Kösz, hogy szóltál.

(#38429) Diarmand


Diarmand
senior tag

AT2 tank ász: [replay]

Semmi extra igazából a meccsen, de én élveztem mert rettenetesen hülye módon játszott az ellenfél. Redshire, lenti kezdés és bementem a szokásos med helyre, G5-re. Onnan lövöldöztem a hülye ellenfél, meg mindenáron ki akart onnan szedni és rám rusholtak egyesével :D
A felderítőn meg nagyot röhögtem mikor megláttam a medálok közt, mégiscsak tierje leglassabb járműve az AT2 :DD

[ Szerkesztve ]

(#38430) Antonius1978 válasza Mcray (#38352) üzenetére


Antonius1978
addikt

Franciabol 35, Brit 45, Kinai 47, Japan 17 ezer. Ennyi van meg hatra nekem. Orosz, amcsi, nemet - ilyen sorrenben mar teljesitve.
Mint latod, en is a kinaival vagyok a legjobban elmaradva, mert a T-34/1 legenysege van benne+venti, igy csak 88%-ak a Type legenyek.
Szerencsere volt vagy 9 ezer Tp a Type 34-en, es megvettem, mentem vele duplazos kort+meg par jobbat, es SZTP-vel meglett a 6os kinai felderito, az mar kapott 75%os legenyseget, aztan ha vege a dolognak, majd kirugom oket.

(#38431) Diarmand válasza PAtr0n (#38427) üzenetére


Diarmand
senior tag

hogy magasabb tierben könyebb az Wn-t növelni a nagyobb sebzés miatt.

Habzó arcodat ide vessed csak: [link]

Ha jól tudom ez az egyik fórumtársunk accountja. Ajánlon figyelmedbe a játszott meccsek számát és a hozzájuk kapcsolódó tiereket és a WN értékeket.

Nem diegho védelmében, de az értelmetlen fröcsögésnek helye nincs.

(#38432) Bad Pritt válasza Diarmand (#38429) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez egy szép meccs volt valóban, vissza a nyeregbe ahogy látom :P
AT-8 mennyi még? Csak mert ha az meglesz, leporolom a Churchill 7-est és lehet zúzni ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38433) vhw válasza KisApám (#38425) üzenetére


vhw
addikt

Nem esik le, hogy a WN, az eff és kismillió alverziói nem hivatalos WG által kreált teljesítménymérők?
Játékosok találják ki, ők rakják össze az XVM-et is...
Visszább kéne venni a pampogásból.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38434) stork13


stork13
aktív tag

Megint a szájkarate.

Itt a formula:

(1240-1040/(MIN(TIER,6))^0.164)*FRAGS
+DAMAGE*530/(184*e^(0.24*TIER)+130)
+SPOT*125*MIN(TIER, 3)/3
+MIN(DEF,2.2)*100
+((185/(0.17+e^((WINRATE-35)*-0.134)))-500)*0.45
-[(5 - MIN(TIER,5))*125] / [1 + e^( ( TIER - (GAMESPLAYED/220)^(3/TIER) )*1.5 )]

A jó matekosok dugják össze a fejüket és szépen a fórumban ( a kritikus tömeg előtt) vezessék le hogyan hat a tier az össz WN7 eredményre. 4 részében szerepel ha jól látom.
Kb ennyi a megoldás.

Jelentkező(k)?

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#38435) diegho válasza PAtr0n (#38427) üzenetére


diegho
nagyúr

Nos mr mindentudó megmondóemberek gyöngye! Világosíts már fel melyik tank nem OP és én nem játszottam vele?! Nagyon érdekelne, mert rengeteg tankot játszottam, most nem számoltam össze, de kb 20 tier10-es van kihúzva, ezek szerint én átugrottam az összes nem OP tankot? A gold lövés megint érdekes, hiszen nem kevés replay-t tettem fel ide, amikben úgy látszik, csak szerintem nem lövök állandóan goldot. Főleg a hellcat-el ugye? Mind az 5 gold ammo, amit viszek vele ekkora hatalmas előnyt jelent, főleg, hogy kb 10 csatánként lövöm el ugye? Nagyon érdekes. Van még valami amivel azt akarod bizonygatni, hogy én csak azért vagyok jó, mert... és te csak azért nem vagy jó mert...?

Ja és nagy alfájú tankokkal játszok csak? Nézzük meg az első 5-öt:
Hellcat 240, nagy alfája van tier6-ban? Nem, átlagos.
Tiger 240, nagy alfája van tier7-ben? Nem, átlag alatti.
T29 320, nagy alfája van tier7-ben? Nem, átlagos.
VK3601H, nagy alfája van tier6-ban? Nem, átlag alatti.
IS-6, nagy alfája van tier8-ban? So-So... kicsivel átlag feletti, de vannak jóval nagyobbat sebzők.

[ Szerkesztve ]

(#38436) Pete55555 válasza stork13 (#38434) üzenetére


Pete55555
addikt

Leírták már, minnél nagyobb a tier, annál jobban számít a WN-be.
De nem óriási a különbség --> kis szinten is lehet húzni a WN-t.

...Szeretem leracsniztatni...

(#38437) diegho válasza Pete55555 (#38436) üzenetére


diegho
nagyúr

De nem teljesen mindegy a WN? A lényeg az, hogy egy szintet érjetek el és élvezzétek a játékot. Ne hátráltassátok a csapatot, legyetek a hasznukra, csináljátok azt, ami a dolgotok, a WN pedig nőni fog magától, ha jól csináljátok.

(#38438) KisApám válasza KisApám (#38360) üzenetére


KisApám
addikt

Az előző hozzászólásomhoz kiegészítés, DE csak képekkel, megint:
"Tényleg jó kis prémtankocska a PzKpfw S35
Szeretjük a TOP GUN-t"

És újra, jó kis talicska.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38439) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, valaki meg tudja mondani, hogy kell a jacktor modot eltávolítani?

Köszi

(#38440) Assimilator válasza HellGreg (#38439) üzenetére


Assimilator
őstag

Ha a mod packra gondolsz, szerintem a legegyszerűbb h a res_mod/8.10 teljes tartalmát kitakarítod és újra berakod ami szükséges.

(#38441) Pete55555


Pete55555
addikt

Ez mi ? Sz*pjál köcsög?

...Szeretem leracsniztatni...

(#38442) sith7 válasza Pete55555 (#38441) üzenetére


sith7
nagyúr

(#38443) Pete55555 válasza sith7 (#38442) üzenetére


Pete55555
addikt

Tisztában vagyok egy light tank képességeivel, de tudtommal nem merül ki abban, hogy ülök egy bokorban, vagy szaladgálok össze-vissza, hanem néha lőni is érdemes vele.
Mellesleg a luchs-ot flankelő, agresszív stílusban használom, nem ritkán 1000 körül sebzek vele, és nem csak tier 4-5- ben, de azért ennyi tier 7 talán sok nemde ?
Talán érthető a felháborodásom, ha nem ütök át semmit, csak max hátulról, vagy 90 fokban oldalról.

...Szeretem leracsniztatni...

(#38444) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Szokásos Hetzer-es meccs (még mindig a hosszú csövű 7.5cm-es Pak 39-el a fedélzeten).
A saját csapatban lévő hazai szakasz Annitaill nevű Type 58-asától megkaptam már a 3. kill után, hogy micsoda noob vagyok.
Én kérek elnézést, de tényleg:

[ Szerkesztve ]

(#38445) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#38444) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Noob létedre szép meccs :P

Jaj egy E 25, gyere majd raptorszakaszba ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38446) nyunyu


nyunyu
félisten

Hmm, El Hallufon mintha faragtak volna a kedvenc TD helyemen.
Eddig nem lejtett ennyire kifele.

Elegem van ebbol a fostaligabol, alig birt ide felvanszorogni, aztan jott a pofaraeses, hogy nem tud atloni A1-re, mert nincs semmi gun elevationje. :W
Ennyi a max, amennyire felfele tud loni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38447) Pete55555 válasza nyunyu (#38446) üzenetére


Pete55555
addikt

Sok pályát átdolgoztak most, el hallufnál én azt vettem észre, hogy északról könnyebb átmenni a másik oldalra. Airfielden viszont nyugatról rosszabb a helyzet most, a középső dombra az egyik "feljáró" megszűnt...

...Szeretem leracsniztatni...

(#38448) mateasd


mateasd
csendes tag

Második köröm vele FV4202

[ Szerkesztve ]

“Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok”

(#38449) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#38445) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Köszönöm. Raptorszakaszba majd holnap megyek, mára meguntam ezzel a Hetzer-es körrel a játékot. Az előzményekről annyit, hogy ma ezelőtt még kb 6 kört mentem vele, ebből 2 volt nyertes a többi bukta, úgyhogy pihentetem inkább.
Apropó, ha valakinek van kedve egy IV-es szakaszhoz a közeljövőben azt szívesen venném, mert tele van a játék indokolatlan krumplikkal, a winrate-m meg halott.

(#38450) PAtr0n válasza diegho (#38435) üzenetére


PAtr0n
addikt

Úgy érzem érzékeny területre tapintottam megint, de nem firtatom tovább, hisz neked is igazad van, az általam állított dolgok (feléd nézve), nagy része alaptalan. Tisztellek mint játékos, és ne értsd félre ha szurkálódok néha, de ti (mondjuk ki) "nagyok" is tévedtek sokszor, és bizonyos dolgokat nem vesztek figyelembe, hisz ti már a játék velején túl vagytok, de egy kezdőnek -vagy inkább nevezzük haladónak- nagyon is fontos tényezők ezek, és nem véletlenül jönnek néha felszínre. Sajnos ilyen a játék, nem oktalanul gondolja sok játékos igazságtalannak a rendszerét, és bizony sokszor szarul esik amikor megmondod az igazat. Nem nekem, én elfogadom, tudok objektíven gondolkodni. ;)
Nahh, no offense, jó éjt!

#38444 SHiZUOKA
Amióta ráéreztem a Hetzeren lévő rövid cső fekete lyuk generáló hatására, nem is használom hosszú csővel. Nem rossz az sem, de az nem Hetzeres, és nem fun ágyú. :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.