Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#39551) Drenadar válasza Tomi0703 (#39550) üzenetére


Drenadar
veterán

Visa-t is elfogadja... de amúgy kiírja hogy mely kártyákat fogadja el.

sőt ki is írja... :
Visa, Visa electron, Mastercard, Maestro...

Only writing :F

[ Szerkesztve ]

(#39552) psycroptic


psycroptic
őstag

Itt az enyém:

itt az övé:

ugyanazon csatáról van szó, miért neki járt a sniper medál?

PSNID: Tomy83PS

(#39553) lnk válasza b@zsi (#39549) üzenetére


lnk
aktív tag

Annyira utálom a T7-est azzal a stock ágyúval hogy csak a napi szorzót birom vele megcsinálni és már utánna el is megy a kedvem :) De nincs gond lassan megvan az 58k a nagyobbik lövegre :)

(#39554) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

3 top arty az ellennél. Rövid játék volt, inkább mészárlásnak nevezném...

Nem haltak ki, egyre inkább kezdenek visszaszivárogni. Egyre több a csata ahol 4-4 van mindkét oldalon.

“ nem kell mindig nyerni “

(#39555) Atlantis válasza b@zsi (#39549) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem csak te, én is utálom, az egyik legszarabb tank ezzel az ágyúval, amivel ebben a játékban eddig dolgom volt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#39556) odrif


odrif
MODERÁTOR

ez meg miért?

20 éve a Prohardveren

(#39557) Bingisz válasza odrif (#39556) üzenetére


Bingisz
addikt

Gondolom most léptél ki a klánból. 48 óráig nem mehetsz másik klánba.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39558) Vikthor válasza b@zsi (#39549) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nekem waffentrager e100 megvan de csak sima AP-t lövök vele, elég brutális így is...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#39559) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Két képet mutatnék, visszajátszásom nincs sajna.

Itt lepődtem meg, hogy a Type ENNYIRE lomha lett, konkrétan úgy tudtam körbeautózni, hogy esélye nem volt rámfordulni, dühében már inkább mögém lövöldözött. Valszeg meglett volna 1v1-ben, pedig srác becsületére legyen mondva, igyekezett, pörgött-forgott, megpróbált kihúzni a T34 elé, de akkor meg sikerült láncot lőnöm neki, kár, hogy a csapattársak belekontárkodtak, izgi volt. :))

Ezt meg csak mert OP, a meccs inkább volt Serious Sam, mint WoT, egyedül mentem a világ ellen. :DDD
Löwe, SzupiPörsing, Protkó, Tigris 2 elszégyellheti magát, 50 100 sem tudott kipréselni magából egy tárnyi sebzést, szégyen.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39560) b@zsi válasza Vikthor (#39558) üzenetére


b@zsi
csendes tag

akkor Üdv sorstársak! :)) már kezdtem aggódni,hogy valami nincs rendben.
Akkor azt hiszem lnk módszerével kiböjtölöm én is

Vikthor: ez jó hír,köszi. Akkor nem hagyom abba azt az ágat. Féltem,hogy gold nélkül használhatatlanok vagy mi,hogy mindenki azzal használja

(#39561) Vikthor válasza b@zsi (#39560) üzenetére


Vikthor
nagyúr

7 kill eddig a rekordom vele :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#39562) Tomi0703 válasza Drenadar (#39551) üzenetére


Tomi0703
őstag

Aha, csak ha jol emlekszem nemreg irta valaki, hogy hiaba van kiirva, csak a Mastert fogadja el es ez miatt kerdeztem...

(#39563) odrif válasza Bingisz (#39557) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nem léptem ki. :N

20 éve a Prohardveren

(#39564) Drenadar válasza Tomi0703 (#39562) üzenetére


Drenadar
veterán

1, nincs olyan kifejezés, hogy "ez miatt", ezt a magyarban úgy fejezzük ki, hogy : "emiatt"

2, ez totális hülyeség, én pl. VISA kártyával fizetek...
A másik amit nem vesztek figyelembe, hogy nem csak a WG-n múlik hogy mivel tudtok fizetni, hanem a pénzintézeten (gyk: bank, tsz). Tehát hiába akarja elfogadni a visa electront a WG, ha a bankod letiltja a netes tranzakciókat róla (gyk: hogy vegyed a drágább dombornyomott kártyát).

remélem minden kérdést megválaszoltam, ami ezzel kapcs.

(#39565) Chris0321 válasza Szepi1979 (#39554) üzenetére


Chris0321
addikt

Szoktam nézni, hogy miből mennyi várakozik a csata előtt és még soha nem láttam 20-nál többet egyszerre. Ennél még a lightok is többen voltak. Ennek ellenére sokszor rak be 3-4-et egy oldalra.

Képes ilyet is csinálni, szintén nem várt 20 arty sem a csatára.

(#39566) b@zsi válasza Vikthor (#39561) üzenetére


b@zsi
csendes tag

Taníts Mester :R :D

(#39571) Simulacrum válasza diegho (#39542) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Leopard 1?

lnk: Nagyon kemény a nagy ágyúig, aztán meg tényleg brutális, csak egy óriási bibi van. Rettentő kevés lőszert tud vinni. Nincs olyan csata, hogy ne fogynék ki belőle. Nagyon sok csatában utoljára maradok és várom, hogy megöljenek, mert már nem tudok lőni. Nekem a T49-ben sem fogyott ki ennyiszer, mint ebben.

(#39572) csapee


csapee
senior tag

Akinek nincs kedve Tier 6-ban ölni az időt, azért ezt az IS6-ot ha a pénztárcája is engedi nyugodtan vegye meg.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#39573) Tomi0703 válasza #40993792 (#39570) üzenetére


Tomi0703
őstag

Azta. Hatalmas lett itt a szigor mostanaban.

(#39564) Drenadar: Akkor megkoszonom meg egyszer, csak mert az elozot toroltek. Ja, a nyelvtan lecket is koszonom. ;]

(#39574) Simulacrum válasza csapee (#39572) üzenetére


Simulacrum
senior tag

replay van erről? Megnézném, nem szeretem ezt a mapot.

(#39575) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Játszik itt valaki na szerveren? Kezdem unni a pub noobokat. Folyton 1-2 tankon múlik a győzelem. :W

(#39576) csapee válasza Simulacrum (#39574) üzenetére


csapee
senior tag

Van róla, bár sokat nem lehet belőle tanulni, mert ha csak kicsit is jobban áll fel az ellen vesztünk:)
Ha kell majd feltöltöm.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#39577) scyllarus válasza Mr Bond 007 (#39575) üzenetére


scyllarus
veterán

Van accom, de mostanában nem játszom ott. Majd, ha lesz roaming, lehet, hogy átmegyek az eu-ról. Inkább 1-2 tankon múljon, mint az itteni 15-4, 4-15-ös csaták...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#39578) Antonius1978 válasza diegho (#39542) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem.Habar talan a sebessegevel nem vagy megelegedve...ha jol lattam olyan 52-vel megy, a Cromwell meg 64-et is tud sik terepen.Ha a Cometnek is annyi lenne a sebessege, akkor talan a legkedvencebb tankod lehetne...Amugy a KV-13-at (az en "volt" kedvenc tankomat) probaltad ?

Emre : mar en is 78k-nal tartok vele, de nem jatszodtam vele annyit mint a tobbiekkel, az is teny.Eloszor paraztam a franciaval, mert igazan tapasztalatlan vagyok/voltam a felderitokkel (amikor megkaptuk a szabad helyet ha megvetted - 1-1,5 eve ? akkor mentem vele vagy 10-15 kort, de nem fekudt, igaz akkor meg sok dolgot nem tudtam).Most viszont - valahogy kezdem elvezni...igaz ha lenne egy 4 kepsseges legenysegem, az lenne az eszmenyi, de meg csak 1 kepesseguket fogjak elerni, az alcat 100%-ig.Ma 2x lettem a csapat legjobbja TP szerint 8as csataban, tegnap 9esben :C
Epp most lettem meg a franciakkal amugy.
Utanna meg a kinai agert aggodtam, mert a Type 58-ban a Type 34/85-1 vagy hogy legenysege van benne, ventivel is csak 88%-osak.A kinaiaknal meg vissza kellett vegyem a T-34/76-t hogy kikutathassam a kinai felderitot, igy biztosabb hogy a kinaiakat is meg tudom immar csinalni (jelenleg 87k).
Szoval mar csak 35k az IS6.
Visszaterve a Cometre, kb a KV-13 hasonlitott ra fenykoraban.Kicsi tank (gyakorlatilag egy mini IS, mert ez a tank volt az IS ihletoje), gyors is volt az 59 sebessegevel, turhetoen fordult, igaz picitt lassan indult el es vette fel a sebesseget.Mivel olyan pici volt, eleg sok 7es neheztankot szivattam meg, hogy bealltam a seggukbe, es mentem korbe korulottuk.(persze a kezdoket leginkabb)

Drenadar egyikotok sem tud jol magyarul, se nem "ez miatt", se nem "emiatt", hanem "ezért" :P :DD

csapee mit gondolsz, en miert kuszkodom ? kell egy jo prem tank hogy penzt gyujtsek, hogy a kifejlesztett tankokat amiket meg szeretnek kiprobalni, megvehessem.Miutan azokat kiprobaltam, mehet a WOT a sullyesztobe. (Azert talan meg neha elo fogom venni, majd meglatjuk).

[ Szerkesztve ]

(#39580) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Valaki tudja, hogy az én Noobmeterem miért hagy ki napokat? Január 2-13 között minden nap játszottam többet kevesebbet, mégis csak 4-6-8 van benn Noobmeteren. Más játszott 3 napot ebben a hónapban és mind a három egyből felkerült az adatbázisba.
Csak azért, mert így nem kapok reális képet, hogy a különböző harckocsikkal hogyan megyek.
(Pl.: most megcsináltam a Cromwellel a brit missziót masszívan 1000 fölötti átlag xp-t és olyan 1200 körüli átlag sebzést hozva, de ebből a Noobmeteren semmi nem látszik. Ahogy az AMX 50 120-as teljesítményem sem, egyetlen nap van, ami ott megjelenik vele.)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39581) Tomi0703 válasza #40993792 (#39579) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hat, kepzelem, hogy mi mehet ott a hatalmas fanboyok kozott. :D Oke, tema lezarva. :R

(#39580) HáGé: Egyik klantarsamnak is hulyen mer. 400%-os winretet meg 20000-res WN-t ir neki... :DDD

(#39582) Pete55555


Pete55555
addikt

Van valakinek ötlete, miért áll be a játék teljesen? 10-20 másodpercre, vagy akár percekre is beáll a képem, és rég máshol vagyok, mire megint működik, de utána beáll egyből megint.
Most újraraktam az egész WOT-ot és még mindig csinálja.

...Szeretem leracsniztatni...

(#39583) Pete55555 válasza Pete55555 (#39582) üzenetére


Pete55555
addikt

Oké, az XVM az oka, ha azt kiszedem, akkor működik.
Újra leszedtem azt is faszán, ahogy wotinfón le van írva, de még mindig nem jó...

Mégsem, tisztán, modok nélkül is csinálja...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#39584) Bad Pritt válasza Tomi0703 (#39581) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát nekem amit mér, azt korrekten méri, épp csak napokat hagy ki valamiért, pedig játszom. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39585) nyunyu


nyunyu
félisten

'csaba, lemaradtam a gangbangrol.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39586) KisApám


KisApám
addikt

Mostanság kinek hozott sokat nem prém tankja.
Milyen csatával?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#39587) Simulacrum válasza csapee (#39576) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Köszönöm.
Számomra Karelián hihetetlennek tűnt ennyi spotsebzés ezzel a lassú tankkal, de ahogy bejött a replay rájöttem a trükkre. Támadás mód volt vagy nem tudom pontosan hogy hívják, de nálam ez nincs bekapcsolva. Így már érthető volt a dolog. Hihetetlen, hogy senki nem lőtt rád arannyal, nekem már egyre kevesebb az ilyen köröm, pedig nem is ilyen szinten páncélozott tankokkal játszom.
Szép kör volt, gratulálok!

(#39588) Bad Pritt válasza KisApám (#39586) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Cromwell. Minden csatában.
Innen tudsz szemezgetni, ahogy én látom a Nashorn a legelső nem-prém, de ott van a Stug is meg a Pz 4.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39589) olcsii válasza Cseri0058 (#39516) üzenetére


olcsii
aktív tag

cseri jöhetsz:) már 58% a nyerési arányom a 121 el:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39590) Bingisz


Bingisz
addikt

Álom ez a tank:

Ez a torony.... :B :K

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39591) skopy


skopy
tag

Sziasztok
Segítség kellene , VGA -t szeretnék cserélni, csak nem tudom melyik volna jobb a játékhoz
Ati Radeon 7770, vagy NVIDIA GTX 560 ?

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#39592) Bad Pritt válasza skopy (#39591) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor már miért nem 650 Ti? :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39593) skopy válasza Bad Pritt (#39592) üzenetére


skopy
tag

Lehet persze az is, a bajom inkább az hogy ATI, vagy NVIDIA legyen ?
:R

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#39594) Bad Pritt válasza skopy (#39593) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

WoT-hoz NVIDIA, ahogy én tudom.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39595) Zeratul válasza Pete55555 (#39583) üzenetére


Zeratul
addikt

Üdv a megainputlagok világában.

(#39596) Zeratul válasza skopy (#39593) üzenetére


Zeratul
addikt

Nagy különbség nincs a 2 között.

(#39597) skopy válasza Zeratul (#39596) üzenetére


skopy
tag

Köszönöm
Itt található még a játékról pár adat :
[link]

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#39598) Cseri0058 válasza olcsii (#39589) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nekem most vissza ment 59% ra. De majd igyekszek megint lehúzni ok? :DDD

(#39599) #43783936 válasza KisApám (#39586) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem a Panther szokott 25-60 között hozni prém előfizuval.
2000 körüli sebzéssel, úgy hogy kilőnek, még vereség esetén is simán hoz nettó 30-at.
A javítás filléres dolog, a lőszer szintén.
A T29 és a Nashorn is jól adja.

[ Szerkesztve ]

(#39600) jano_77 válasza Chris0321 (#39565) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt magyarázza el vki nekem, hogy miért van az, hogy T3-as TD-el indulok csatába és a várakozók között T3-as a legtöbb, mégis 40-60 sec-et várat a rendszer?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.