Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#39801) sith7


sith7
nagyúr

Nem tudjátok, ez a karácsonyi garázs mod meddig lesz ?
Ki lehet ezt valahogy kapcsolni, hogy a régit lássam ? :F

(#39803) scyllarus válasza szbalogh (#39756) üzenetére


scyllarus
veterán

Ahhoz azért sok minden máshogy kellene, hogy legyen rajta. Normális célzás- és töltésidővel az lenne. Vagy körbeforgó toronnyal. Vagy erősebb felfüggesztéssel. Így ebben a formában nagyon messze van tőle.
Alapból nem a stílusom, tisztában vagyok vele, hogy én nem tudom jól használni, direkt kezdtem neki újra neki, hogy megtanuljam ezt is. A végére egészen belerázódtam (az milyen már, amikor T9-es csatában többet sebeztem vele, mint az ST-I és a Tiger 2 összesen... Nem nullások, és nem egy ilyen volt.), de messze nem nevezném az egyik legjobb tanknak. Az utódjában erősen bízom, az szimpatikusabbnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#39804) diegho


diegho
nagyúr

Létezik olyan klán, ahol a játékosok nem cwznek, csak platoon, esetleg team battle és mindenki azért jó, mert sokat sebeznek? 322-ben is nagyon szar úgy játszani, hogy még az állítólag brutálisan jó játékosokat is bőven túlsebzem ha együtt megyünk és jellemzően, ha én tudok még több extrát hozzátenni, akkor nyerünk, ha nem, akkor bukunk. Amit keresnék: tier8 2000 sebzés, tier9 2500+, tier10 3k felett. Nem néhány játékosnál a klánban, hanem mindenkinél. Van ilyen klán?

(#39805) Jo33by


Jo33by
tag

Hogy számolja ezt ki? Foch 783 életerővel van, belelövök T30-al 780 -at és marad 3 életereje. Miért csinálja ezt? Abszurd.

(#39806) dfsz34


dfsz34
őstag

A MAUS-al egymásra találtunk, félelmetes egy troll szerkezet ez.

3 csata, két győzelem, 1332 átlag xp, 3600 átlag sebzés eddig. Igazából az egy vereség is foglalás miatt volt, mert egy agyhalott e100 otthagyta a foglalókört, mert felbukkant nem messze egy ellenség és neki, az ő sebességével üldöznie kellett.

Ki tudják szedni az egeret, de olyan brutális véráldozat árán, hogy öröm nézni. Belemegyek vele a sűrűjébe mindig, nagyon jó, hogy kifejlesztettem, tiszta élvezet ezzel menni, bele a tömegbe, aztán adni nekik. A második csatámban sand riveren 8 ellenség vett körbe, ott jöttek oldalt én meg a házak között voltam, egyet kilőttem, hatot a csapattársaim. Kilőttek, de brutális veszteség mellett.

Az utolsó csatám vele, nem egy csúcs természetesen, de annyira nem rossz. 5 ellenség lőtt rám (köztük egy WTE), miközben egy 3 agyhalott csapattársam próbált fedezni, de kettő elhullott a harmadik meg semmit se csinált. Magam sem értem, hogyan maradtam életben, mert 15e potenciális bekapott sebzés mellett, nagyjából nyílt terepen, azt hittem ott marad, főleg mikor egy 50 120 kitárazott a seggembe arannyal, de inkább az amx, mint a WTE, úgy forogtam.

Győzelem!
Csata: Pearl River 2014.01.15. 18:02:06
Jármű: Maus
Szerzett tapasztalat: 1 654
Szerzett kredit: 73 614
Csatában elért Achievement: Acélfal, Kiváló Lövész, Elit lövész, Spártai, Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"

Komolyan nem gondoltam, hogy maus ilyen élvezetes játékot nyújt. Sokan végig kempelik vele a csatát, pedig amit ez a tank tud a húsdarálóban az nem mindennapi. Már az is elég a győzelemhez, ha jól forgatom és lekötöm a fél ellenséges csapatot hosszú percekre. A sok majom próbálja kilőni a tornyot szemből, de azt is forgatom, eddig csak egyszer lőtték meg.

Ok, három csata, kell még tapasztalat vele, meg nem tank ász (bár valamiért az első osztályt nagyon könnyen megszerzem, de a tank ászt még egy tízes tankommal sem tudtam), de ez a maus elbűvölt most. Mind a három izgalmakkal bőven teli csaták voltak. Arty is volt, oda is b..ott, de van szupernehéz védő rajta.

Igen, ezek érdekes, élvezetes, pörgős csaták, csak ajánlani tudom, de mindenképpen bemenni vele a sűrűjébe, nem kempelni.

[ Szerkesztve ]

(#39807) diegho válasza Jo33by (#39805) üzenetére


diegho
nagyúr

Többet sebeztél, mint az átlagod, hol a probléma?

(#39808) emre válasza sith7 (#39801) üzenetére


emre
veterán

megoldható a dolog

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39809) Linkin válasza diegho (#39804) üzenetére


Linkin
senior tag

olyat ne is keress

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#39810) sith7 válasza emre (#39808) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#39811) arpeen2 válasza Viktoár (#39758) üzenetére


arpeen2
senior tag

100%ban egyetértek és elkövettem azt a hibát hogy a t9-rd puskát is kifejlesztettem hozzá, kár volt.

(#39812) ddt500hu válasza dfsz34 (#39806) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát nem tudom én eddig kb. 3X lőttem érdemben Maus-ra és mind a 3X kigyulladt a HE-től.
Most ebben a pillanatban volt egy csatám ahol 2X felgyújtottam és mind a kettő egyértelműen front toronylövéstől volt!! Másodikra le is égett.
Ő is azt csinálta félig amit te. Jött előre csak félúton megállt gondolom, hogy fedezze a hasát.
Ha érdekel: [link]

(#39813) Simulacrum válasza dfsz34 (#39806) üzenetére


Simulacrum
senior tag

50-100 csata után várom ugyanitt a véleményed.
Próbálom IS-4-el az ászt és hihetetlen látni, hogy tényleg lehet forgatni azt a tankot, de 1 pattanás után már kapom is goldot T10-es tankoktól. Így viszont mivel lassú semmi előnye nincs. A Maus ugyanez.
Kapsz majd olyan csatát vele, ahol lesz 4 arty, meg brit 10-es TD aztán kevésbé fogod szeretni.

(#39814) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Most kell abbahagyni mára :D

(#39815) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Na ez is megvan :DDD Replay nincs :DDD



[ Szerkesztve ]

(#39816) Gyuri27 válasza SoulReaver (#39814) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt mondod? :DDD
Top1 3 tankkal: stugIII (1228 dmg), dicker (2131 dmg), t29 (2930 dmg).
Mindhárom csata egy oldalas leming rushhal indult (boritékoltam a vereségünket).
Mindháromszor a másik irányba mentem.
A random isten is jó volt ma hozzám. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#39817) sith7 válasza SoulReaver (#39814) üzenetére


sith7
nagyúr

Nagyon várom már, hogy meglegyen nekem is ez a tank, nagyon kíváncsi vagyok már :K

(#39818) Bingisz válasza diegho (#39804) üzenetére


Bingisz
addikt

IDEAL esetleg?

Bár még ők se teljesítik teljesen ezeket a követelményeket.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39819) Scheff válasza diegho (#39804) üzenetére


Scheff
tag

Be kell vallanom, hogy elnevettem magam, amikor megláttam ezt a kérdést. Először azért, mert alapból röhejes információ utáni igény ez, másodszor azért, mert tudom rá a választ. :)

Válasz: H4X

Code of honour :
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
§ H4X is for the rare players in Europe.
§ You´re a purely talented Super Unicum or Unicum (eff, wn7 & wn8) without low tier statspadding.
§ There is no clan hierarchy in H4X, everyone is equally worth.
§ H4X is not a CW or TC clan (however we might farm some high-income gold province in the future).
§ You´re not a forum troll, your gameplay speaks for itself.
§ You behave yourself in randoms (working on it^^).

Competitive play :
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Go4WoT 7on7 on Sundays is a possible gold source that fruits more avg gold per month then any CW can offer.
Wargaming tournaments might also be of interest.
The 3rd campaign tank will be prioritized.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#39820) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, nézegettem a holnaptól induló akciókat, igencsak jók, de valami nem világos ezzel:

Lőj ki 10/20/30 ellenséges járművet.
Csak normál (random) csatában
Minimum Tier IV-es járművel
Naponta 1x teljesíthető
10 kill: 50.000 kredit
20 kill: 100.000 kredit
30 kill: 150.000 kredit

itt ha kilövök 30 járművet, akkor 300 ezret kapok (összeadódik), vagy összesen 150 ezer jár 30 killnél (mindig 50 ezret ad hozzá, ha egy fokozat megvan)?

Köszi

(#39821) Drenadar válasza HellGreg (#39820) üzenetére


Drenadar
veterán

összesen 300K

(#39822) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Replay

Mit csinált az a KV-1S az elején? Valaki tudja?
Amúgy szutyok egy meccs volt, ahhoz képest mennyi aranyat ellőttem, durva, hogy pluszba jött ki... :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39823) HellGreg válasza Drenadar (#39821) üzenetére


HellGreg
őstag

uff, akkor a többi küldivel együtt mintegy 600 ezer naponta, és simán hozható :))

[ Szerkesztve ]

(#39824) dfsz34 válasza Simulacrum (#39813) üzenetére


dfsz34
őstag

Ja, tudom, hogy legalább 50 csata kell egy alapfokú véleményhez, majd meglátjuk. 6 csata után,5 győzelem, 3091 átlag sebzés, 1256 átlag xp. Volt már 4 arty, akkor elbújtam, az lehúzta az átlagot, meg angol TD is, de az olyan lepattanót lőtt, hogy öröm volt nézni. Aranyat módjával használok és meglepő, de még kreditet is szépen termeli, legalábbis 6 csata alatt 200e nettó kredit eddig.

Meglátom 50 csata után, mit tud a maus, de nagy kedvenc eddig. Ezzel megyek, mint az úthenger, egyik csata sem unalmas (hogy lesz így meg a WTE, túl sokat játszom a maus-al :) ).

(#39825) Drenadar válasza HellGreg (#39823) üzenetére


Drenadar
veterán

remélem :)

(#39826) Viktoár válasza diegho (#39800) üzenetére


Viktoár
addikt

Értem,köszi szépen.Sejtettem hogy nem fenékig tejlfel. :DDD
Rutinos emberkéktől kérdezem hogy isu152-re mit érdemes felszerelni pluszba hogy használhatóbb gépezet legyen a hoki löveg ellenére is?

Üdv:Viktor

(#39827) diegho válasza Scheff (#39819) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha nincs ilyen, majd csinálok, ha meguntam a 322-eseket.

M00h-val nem szívesen lennék egy klánban. A 322 sem volt rossz, amikor behívtak, de már felhígult, most már 1500WN-esek is vannak, akik randomban végig pofáznak mindenkinek, mintha nagy királyok lennének, aztán vagy lehozom nekik a csatát, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#39828) Scheff válasza diegho (#39827) üzenetére


Scheff
tag

Most mondom, hogy a H4X ilyen. Szerintem brutálisan teljesítenek. Egyik sem mai account, plusz nem low tier effi farmra játszanak. Szerintem egész pofás kis klán.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#39829) zozyk


zozyk
addikt

Egy kérdésem lenne.
Szeretném színesben látni az ellenfél neveket. (az xvm szerkesztőben már megoldottam,mindent úgy jelez,ahogy szeretném,csak ez az 1 kérdéses még,hogy honnan vegye az adatot)
Melyik változót használjam?

[ Szerkesztve ]

(#39830) KisApám


KisApám
addikt

Az első alkalom, hogy majdnem 7x annyit sebeztem,
mint a 2. helyezett a csapatban.
És kb. 5 db GOLDot lőttem ki összesen
(azt is feleslegesen, csak hát az izgalom).
És újból HÁLA annak, aki ezt a kis szörnyet ajánlotta. :R
Azt hiszem már nem igazán tudom feljebb tolni az embereim skilljét ma.
Ma már pakolom át őket máshová.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#39831) Scheff válasza zozyk (#39829) üzenetére


Scheff
tag

Mindegyik színezi a nevet. Az első effi skálázott, második wn skálázott, harmadik normál effi, negyedik normál wn. Innentől rajtad áll.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#39832) zozyk válasza Scheff (#39831) üzenetére


zozyk
addikt

Akkor úgy kérdezem,melyik ad valósabb képet,és ki melyiket használja. :)

Melyiket érdemes használni?

[ Szerkesztve ]

(#39833) Chris0321 válasza zozyk (#39832) üzenetére


Chris0321
addikt

WN6-ot érdemes szerintem. Az effit már nem nézi senki sem, általában az XVM alapból a WN6 szerint színez.

[ Szerkesztve ]

(#39834) SoulReaver válasza sith7 (#39817) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nagyon jó, csak ne állj meg vele majd :D

(#39835) sith7 válasza SoulReaver (#39834) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :D

(#39836) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Kár, hogy így lett meg a tank ász :Dreplay

(#39837) Antonius1978 válasza dfsz34 (#39806) üzenetére


Antonius1978
addikt

En is azert vettem most meg, miutan befejeztem az IS-6 megszerzeset, mivel ki akarom probalni.Eladtam a folosleges tankokat, es meg par felszerelest, amit amugy is felaron vasaroltam, szoval valahogy osszekapartam ra a zsozsot.
Van 9 nap premem x1 premtank, ossze kell kapirgaljam a T-54 arat, es esetleg az M103-et.Csak gondolkodom, hogy a T32 az jol jonne csapatos csataban...

Emre, a hangot is leszedi ? Mert engem az idegesit allatira...A pukkanasok meg az a suket harmonikazas, mar a konyokemen jon ki.

ddt500hu nem akarlak csesztetni, csak hihetetlennek tunik, hogy HE lovedekkel felgyujtottad, kiprobaltuk, AMX 50 120-at lottem oldalrol az E100-al, es az istennek sem tudtam kigyujtani, pedig lehet at is utott a HE,...megnezem a visszajatszast most azonnal, mert ha ez igy igaz, akkor :W :W :W

(#39838) Simulacrum válasza dfsz34 (#39824) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nálam most így kezdett a Borsig. :D
Brutális tank, nagyon tetszik, de a WG úgy döntött azért annyira mégse élvezzem, kapok mellé mindig "ügyes" csapattársakat. :U

(#39839) Antonius1978 válasza Antonius1978 (#39837) üzenetére


Antonius1978
addikt

Megneztem, 1/8 lassitassal, tenyleg kigyujtottad...mondjuk a torony - a lovegpajzs alatt vannak valami szellozoracsok, lehet oda hatolnak be a repeszek ? De hogy gyujthatja ki a motort, az nem hatul van ???!!! :W

(#39840) Antonius1978 válasza Antonius1978 (#39839) üzenetére


Antonius1978
addikt

Megneztem a Maus hit zone kepet.Hat a motor pont kozepen van, akkor epp a szellozoracsok a hibasak, amiket emlitettem.Ha a forumon kivul masnak is elmondod, en uuugy seggbe ruglak... :DD

(#39841) ddt500hu válasza Antonius1978 (#39840) üzenetére


ddt500hu
veterán

Na most jobb ha tudod a másik kettőt oldalsó toronylövéssel gyújtottam fel. :Y Én sem hittem a szememnek.
A sima lőszer nem ment át na mondom HE. És kigyulladt. Replay-t ne kérj mert ez vagy 2 hónapja volt.

(#39842) Viktoár


Viktoár
addikt

Nekem mára elég volt az isu152-ből,megint hulladék szériát dob a játék.

Észrevettem hogy egyre kevesebb játékidő kell ahhoz hogy elegem legyen a játékból. :U

Üdv:Viktor

(#39843) SoulReaver válasza Viktoár (#39842) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem is kb fél 10 óta csak nyomi 33% -os csatákat nyomott.... object 268-al az utolsó roham volt a hab a tortán... XD több mint 10k sebzés és már csak azt vettem észre, hogy egyedül vagyok....

(#39844) ddt500hu válasza SoulReaver (#39843) üzenetére


ddt500hu
veterán

10k sebzés? Replay-t ide.

(#39845) Drenadar válasza ddt500hu (#39841) üzenetére


Drenadar
veterán

és nem lehet hogy előzőleg valaki már kilyukasztotta?
Állítólag ha volt már előtte lyuk a páncélon a HE átmegy, ha a lyuk közelébe kapja. Vagy ez csak urban legend, és ilyet a program nem bírna el?

Apropó HE...

adott a WT e100 tornya, ugye 20mm.
Adott a hesh HE, ami valami 110 pen átlagban valamint valami 550 sebzés. hogy az istenbe lehet, hogy csak ~150-et sebzett a toronyba?

(#39846) SoulReaver válasza ddt500hu (#39844) üzenetére


SoulReaver
veterán

(#39836) :DD

(#39847) ddt500hu válasza Drenadar (#39845) üzenetére


ddt500hu
veterán

1.Nem tudom. Nézd meg a replay-t,
2.Én is tapasztaltam. Rohadt WTE100 csak a tornya látszik na mondom He-t neki. Várom, hogy kap egy 1100-1200-as sebzést aztán lesz belőle 230. Mindezt obj.268 HE lövedék min. páncélátütése 68mm ami -25%-al is bőven elég kéne, hogy legyen.

#39846) +SoulRiever- Vazze. Bocs. :B

[ Szerkesztve ]

(#39848) Viktoár válasza SoulReaver (#39843) üzenetére


Viktoár
addikt

Mostanában a kis kv1-essel szeretek menni.Szegényke pöttyet lassú de legalább mindenkit tudok sebezni vele mert nincsenek akkora különbségek a tankok között.

Pár napja már nekem volt kellemetlen hogy nem tudtak kilőni pedig 640 az életerőm és 19 találatot kaptam. :DDD Ennyit arról hogy mennyire igazságos a játék.

Üdv:Viktor

(#39849) ddt500hu válasza Viktoár (#39848) üzenetére


ddt500hu
veterán

KV1 nagyon jó a tierjében. 53 csata után adtam el 70% WR-el. Ha lesz egy tucat T10-es tankom biztos visszaveszem. Asszem végig trollágyúval mentem vele.

(#39850) SoulReaver válasza Viktoár (#39848) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én is szerettem a kv-1 -et, talán azzal a legjobb a statom :) Érdekes szitukban szokott pattogni az tény :D Asszem akkor éreztem úgy, hogy kevés, amikor megjelentek az angol TD-k...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.