Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#38451) PR0JECTNR56 válasza PAtr0n (#38450) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Én állandóan T5-T6-ban vagyok vele, ott a 10.5cm nem opció. Lassú, kevés a szállítható lőszermennyiség, alacsony az átütés, hosszú a célzás idő, nagy távolságra pontatlan és a kilőtt lövedékek utazási sebessége is hagyj némi kívánnivalót maga után.
Továbbá kb. az egész fórum tudja, hogy a Hetzer az abszolút kedvencem, tehát az eredeti fegyverzet jobban tetszik rajta mind funkcionalitás, mind megjelenés terén. Én személy szerint a 10.5cm-et halálra untam megközelítőleg 4 kör alatt, most sem érzek késztetést a visszavásárlására.
Összegezve a mondandómat a Hetzer mindkét játékstílusnak elég korrekt teret nyújt a jelenlegi lövegkínálattal, tehát nem nagyon lehet mellényúlni.
Apropó Hetzer csináljanak már valamit a grafikai modelljével, mert még mindig nagyon béna hibákkal van tele.

(#38452) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Tudja valaki, hogy a WG a T28 dizájnjánál miért alkalmazott más megjelenést szemből, mint ami a valóságban volt?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38453) vhw válasza Bad Pritt (#38452) üzenetére


vhw
addikt

Hogy "más" legyen, és beférjen T8-ra (egy jelenlegi keskeny T95 front elég meredek lett volna T8-ba...)
Röviden ki kellett tölteni valamivel az ágat, ennyire futotta a brainstormingból.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38454) PAtr0n válasza PR0JECTNR56 (#38451) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nyilván ott már nem opció, és a csővel kapcsolatosan általad leírt anomáliák is igazak. De ott T4-ben, az igazi fun a rövid cső, pont az overkill hatás miatt. :)
Nézegettem közben a neten, én nem tudtam, hogy a hosszú csővel használták alapból, meg voltam róla győződve, hogy a rövid volt a favorit. Mellesleg nekem (is), az egyik kedvenc tankom, a Stuggal párhuzamosan.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#38456) scyllarus válasza Pete55555 (#38443) üzenetére


scyllarus
veterán

Voltam én már olyan T7 csatában (asszem IS-sel) Abbeyn, ahol a keleti vízparton nyomultunk előre, ment előttünk egy Luchs, a szembejövő ellenfeleket mi lekötöttük, ő szépen megkerülte és s.ggbe lődözte őket. Sok sebzést és killeket szedett össze így.

A tegnap NG-s film végére értem csak oda, de utána eszembe jutott: a sok prototípus meg tervrajz helyett a valóban használt Sherman Firefly miért nem került be a játékba? A T6-os Shermanok helyett/mellett lenne helye, végre egy értelmes pennel rendelkező tank lehetne T6-ban, az a 128 kevéske nagyon.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#38457) emre válasza scyllarus (#38456) üzenetére


emre
veterán

Lesz firefly, de csak a molotovkoktélt hajigáló gyalogság után kerül bevezetésre.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38458) Cseri0058 válasza diegho (#38424) üzenetére


Cseri0058
őstag

Ez milyen oldal?

(#38459) emre válasza Cseri0058 (#38458) üzenetére


emre
veterán

http://www.vbaddict.net/wot.php

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38460) Cseri0058 válasza emre (#38459) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nem enged belépni...

(#38461) jano_77 válasza [HUN]Dani (#38362) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem jó ideje ki van fejlesztve a Proto, de nem vettem meg eddig pont a lomhasága miatt - nem szeretem a nagyon lassú tankokat. Érdemes volna esetleg mégis megvenni most akciósan? :F

(#38361) Simulacrum: Type 58 szerintem is használható kis jószág....néha még Tier 8-ban is lehet vele létezni.

(#38371) nyunyu: kevés olyan tank volt eddig a játékban, amit alig vártam, hogy túl legyek rajta, de a Jagd Pz IV az egyik volt ezek közül.

(#38390) KisApám: ha a JagdPz IV-el elvoltál és nem utáltad, akkor a Jagdpanthert szerintem imádni fogod! Legalábbis én így voltam/vagyok vele....az egyik kedvenc tankom....szerintem nem fogom eladni sosem.....piszok gyorsan lövő ágyú, megfelelő sebzés szerintem. L71-es ágyúval használom, nekem az jobban bejött. Szerintem nemcsak saját tierjében lehet jó eredményeket, csatákat elérni vele, hanem fentebbiekben is. SZERINTEM

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38462) olcsii válasza emre (#38459) üzenetére


olcsii
aktív tag

Janóó csak az olyan NOObok mint te nem tudják használni jÉpÉzÉ IV:)
erre én is regelem magam:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38463) emre válasza Cseri0058 (#38460) üzenetére


emre
veterán

Nem kell regelni csak feltölteni a megadott fájlt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38464) Cseri0058 válasza emre (#38463) üzenetére


Cseri0058
őstag

Milyen fájlt?

(#38465) Angel1981 válasza KisApám (#38425) üzenetére


Angel1981
veterán

1. Senkinek sem kötelező a saját maga WN7-jében gyönyörködnie. :)

2. A WN7 egy közelítő visszaigazolás a játékos számára, hogy tudja magát hova tenni, de úgy "nem kell" sehová. Igen, tudom, sok klán kéri, de kérnek mellé XXXX sebzést T10-be, és T10-es tankot is a garázsba, vagyis úgy nem lehet bekerülni, hogy alacsony szinten statot farmolunk.

Egyébként kb. 1 hónapja egyik kolléga linkelt valakit noobmeterről. Az illető kizárólag BT 2-vel megy, ha jól emlékszem, 4500 csata, és 2400-as WN7 / 8 a mérlege, úgyhogy működhet a dolog. :)

(#38466) Assimilator válasza Cseri0058 (#38464) üzenetére


Assimilator
őstag

Kattints az Analyz my wot profile gombra és a bejövő oldalon vastagon sárga betűkkel le van írva, hogy mit honnan kell feltölteni. Még egy tallózás gomb is van ott.

(#38467) jano_77 válasza olcsii (#38462) üzenetére


jano_77
nagyúr

hogy Neked mindig be kell szólnod :P
Az öcséd sokkal jobb fej ;]
Tegnap összefutottam századozás közben Tiszteletes-el (PH-s nick) DanyA, akivel állítólag már játszottam a Te közreműködéseddel. :-) Most ott van a klánunkban. :D Be is szólt rögtön.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38468) jano_77


jano_77
nagyúr

Játszik vki GTA-val esetleg? Amennyiben igen, lehet már ismeri ezt a videót, de hátha nem mindenki. ;] :P

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38469) [HUN]Dani válasza jano_77 (#38461) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én biztosan megvenném, mert az ágyúja kompenzálná a lomhaságát.

magyarsrac

(#38470) olcsii válasza jano_77 (#38467) üzenetére


olcsii
aktív tag

Danya már nem szeret engem:( nincs rám ideje:(
És még át is lépett egy másik klánba szép:D
A legjobbakhoz került:D

Nem baj, legalább ugy fogsz harcolni ellenem hogy egy kicsit zavarni is fogsz:P

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38471) jano_77 válasza [HUN]Dani (#38469) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi....akkor lehet mégis beteszem a garázsba....az utána lévő T30 amúgy tetszetős. Max álldogál egy ideig a garázsban legények nélkül. :B

(#38470) olcsii: ezt Te mondtad, nem én. ;) (mmiért foglak zavarni? eddig csak Veled játszottam, sosem ellened ;) )

Rosszul látok vagy esetleg a fordítás siklott picit félre:
Történelmi csaták: A Prohorovkai csata és a Balaton körüli csata van tervben (az első hullámban) :F
(Fejlesztői hírcsokor 53#)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38472) Atlantis válasza KisApám (#38425) üzenetére


Atlantis
veterán

T5-ig eljutni egyetlen fillér ráköltése nélkül sem tart sokáig, onnan meg már nem büntet a WN. T5-ben lehet talán legjobban keresni is, a nem prémium tankokat figyelembe véve.

PAtr0n: Nincs igazad, mert a kiosztott sebzés és az átlagosztály aránya számít a WN-ben. Ki lehet próbálni: tegyük fel, hogy semmilyen más paraméter nem változik (killek száma, spot, védés, győzelmi arány) és hogy tier-pontonként 200-at sebzel átlagban. Ahogy egyre magasabb tier-eket helyettesíted be, annál kisebb lesz a WN-ben a sebzésbőll származó érték, ergo ez a tier-enkénti 200 sebzés egyre kevesebbet ér. Ez pedig a korábban linkelt képlet 2. sora miatt van, ahol is egy tört nevezőjébe kerül egyre magasabb szám, ha magasabb tier-ben játszol és ezt a számláló növekedése nem kompenzálja.

Amúgy diegho-nak abban igazaza van, hogy ez az egész nem fontos. Játssz olyan osztályban, ahol jól érzed magad, befolyásod van a csatára. Minden osztályban találhat az ember olyan tankot, amivel jól tud menni.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38473) dfsz34


dfsz34
őstag

Azt mondja meg nekem valaki, hogy ennek a noob idiótának [link] hogyan lehet ilyen jó statja?

Westfielden beállt a bokorba kempelni E100-al ! 922 csatája van vele, tehát még az sem lehet, hogy bejáratós a tank és még nem ismeri. Sima vereség volt persze, mert egy is8 is beállt oda mesterlövésznek a TD-k mellé, de ő piros volt, neki megbocsátható.

Komolyan nem értem én ezt.

(#38474) sith7 válasza Pete55555 (#38443) üzenetére


sith7
nagyúr

érthető lenne, ha nem lenne a wot wiki - n leírva, hogy nem 7 - be, akár tier 8 - ba is rakhat

ez scout - ra van kitalálva , nem sebzésre

Ha ezt választod ez benne van a pakliban, ahogy a 8 -as tank is mehet 10 -esek közé ... ott az se tud sok vizet zavarni

(#38475) olcsii válasza jano_77 (#38471) üzenetére


olcsii
aktív tag

janóó:D de ha ellenem dobna a gép:P
(tudod hogy szeretem halgatni ahogy káromkodsz:P)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38476) jano_77 válasza dfsz34 (#38473) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon sok KÉK játékost láttam én már kempelni a csatákban leghátul....megvárják, míg a csapat lesebzi az ellenfelet, majd a végén előbújnak és aratnak az egy lövéses tankok között....addig meg csipegetnek a távolból, elrejtőzve, mások spottolását kihasználva. Szerintem ez SZÁNALMAS.
Volt egy Artic Region-os csatám, ahol KV-1S (kék) top tank volt és II-es bázisról indulva felállt a tipikus TD pozícióba F4-be! Hiába pingeltünk és chateltünk neki, szart rá...SŐT! Mivel én TD-vel voltam, én is oda mentem és mikor észre vettek, vissza akartam gurulni, de mögöttem állt és így neki mentem....erre beírta, hogy a következőnél kilő! Na az ilyen hogy ér el 1700+ WN-t?!?

(#38475) olcsii: de ha ellenem dobna, akkor nem hallhatnád ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38477) olcsii válasza jano_77 (#38476) üzenetére


olcsii
aktív tag

Nem kell vele foglalkozni.Belőlük kevesebb van mint pirosból:D meg mindenkinek lehet rossz napja:)
Egyszerűen úgy ér el hogy sebez eleget és kilő elég tankot.
Leszel délután?:)

de gyorsan felmennék a tsre:P

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38478) L4mie válasza emre (#38463) üzenetére


L4mie
veterán

számít ennek, hogy az otthoni, vagy a munkahelyen lévő file-t töltöm-e fel?
Ha játszom egy kört itt melóhelyen az otthoni statokat is frissíti majd? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#38479) mtade válasza jano_77 (#38476) üzenetére


mtade
aktív tag

Szerintem sokan elfelejtik, hogy ugyan kell ide egy kis gógyi, de alapvetően ez egy játék....
Magamon is észrevettem, hogy mióta citromsárga lettem, figyelek a statokra.
Van ezenkívül az a játékos, aki csak arra figyel. Ezzel együtt kell élni és kész. Ha izgi volt a meccs, és asetleg nyerünk is, nem is érdekel. Nekem az izgalom, a játék a fontos, neki a számok. Kész.
Egy klántársam elég keményen nyomja, ügyes, jól megy neki, de le is szedte az XVM-et, állítása szerint azért, hogy a játékra tudjon figyelni....

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#38480) diegho válasza Atlantis (#38472) üzenetére


diegho
nagyúr

T5-ben az a jó, hogy ha megfelelő tankot választasz, azzal a 7-eseket is simán átlövöd szemből, így bőven lehet keresni kreditet.

Én sem azért játszom a hellcat-et, mert azzal óriási WN-t lehet csinálni, hiszen a WN8-at csökkentem vele, hanem azért mert imádom és nagy befolyással vagyok vele a csatákra, annak ellenére is, hogy full spotra vagyok beállítva és 1-2 pálya kivételével mindig előrerohanok. A hellcat pont azokat az előnyöket adja, amik nekem kellenek: gyorsan célzó löveg, jó gun depression, nagy sebesség, jó camo. Nekem ezek kellenek ahhoz, hogy élvezetes köröket menjek, de már egyre kevesebbet játszok vele. Mostanában IS-6-al játszok, mert kellene 3. skill a legénységre, ugyanezen okból húzom a WZ132-t team battle-ben, randomban nem lenne értelme, hiszen arty alig van és a nagy td-k egy lövésből kiszednek.

Pl az E4-et meg utálom. Lassan céloz, lassan tölt, nincs gun depression, nincs camo, nincs páncélzat és képes 200m-ről egy keresztben álló maus felett ellőni teljesen becélozva. Hiába azzal a legtöbb a sebzésem, egyszerűen rühellem, csak duplázom, ha éppen van kedvem, pedig ha tolnék vele 200 kört, az átlagsebzésem felmenne elég jól. Helyette inkább játszok a 121-el, meg a 113-al, pedig azok sem kimagaslóak, sőt, viszont legalább van mozgékonyságuk, amivel elég sok hátrányt el lehet fedni. Az E5-öt szintén utálom, csak olyan csatát kapok vele, ahol legalább 20 td van, azokkal meg a 400 alfa miatt nem nagyon lehet mit kezdeni, ráadásul az utóbbi kb 15 csatámban nem sebeztem 2500 felett vele, folyamatosan vagy a mi csapatunk nyer, de nagyon, vagy úgy lerohannak minket, mint a huzat. Cseri-vel is mentem, szóltam neki előre, hogy E5-el szar csatánk lett, mikor megjelent előttünk murovanka-n a dombos oldalon: 2x jpze100, 2x f155, o268, fv215b 183, bat, is7, e100 és mi voltunk 4-en, akkor megértette miért nem játszok azzal a tankkal.

(#38481) jano_77 válasza olcsii (#38477) üzenetére


jano_77
nagyúr

Leszek igen :K

(#38480) diegho: randomban nincs arty?!? miről beszélsz Diegho, mikor mentél utoljára random csatát? Újra kezdenek vissza szállingózni és volt olyan csatám, ahol 4 arty volt oldalanként.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38482) emre válasza L4mie (#38478) üzenetére


emre
veterán

számít

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38483) olcsii válasza jano_77 (#38481) üzenetére


olcsii
aktív tag

elvileg ma meglessz az is6:) de csak akkor ha tier 6 ba jönnél velem:P meg Flickering is jön innen a fórumról.
Tegnap érdekesen indult egyébként a napom Mentem 2 nagyon jó csaták voltak tier 8ba tier 6 tal de eleget öltem meg sebeztem , lényeg hogy nyertünk. Hívtak menjünk szakaszba, mondom ez általában sz.p.s :D de menjünk 10 ből 2 nyertünk:D általában 5 vereségnél kiszállok. utána meg egyedül megint elég jól ment.
És aztán megint behívtam Flickering et de hála isten megmaradt a jó szerencsénk.

Diego: amikor én maussal megyek az e4től félek a legjobban, nem tudom hogy mi van abban az ágyúban de általában átlő bármit csinálok:) a többi tdvel nincs bajom azokat lehet pattintani:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38484) diegho válasza jano_77 (#38481) üzenetére


diegho
nagyúr

stabil 2 arty alatt nem nagyon van értelme szinte folyamatosan 10-es csatát menő scoutnak, hiszen a spot sebzésből fogsz élni, mert a 10-eseket csak golddal lövöd át, vagy azzal sem, így folyamatosan kellenének az artyk a haladáshoz, csak éppen nincsenek. Mivel nerfelve lett a rof-juk, ezért 1 már nem elég a boldogsághoz. A TD-k pedig sokkal pontosabbak és nagyon gyorsan kiszedik a wz132-t, a tűzereje nem nagy, tehát nem 13 90, amivel bemész a hátába kitárazol és király vagy... Mikor mentem utoljára randomban? 33000 csatámból van 23 db team battle és 8 db company, tegnap 48 csatám volt, a 8 company-m pedig a másik accounton van, számold ki mikor mehettem utoljára randomot.

(#38485) jano_77 válasza olcsii (#38483) üzenetére


jano_77
nagyúr

háááát....én inkább a T54-et és M46 Pattont húznám, illetve T7 és T8-asokat (ISU, Tiger II, IP, JagdP II, T25 AT, SU-100M1, T71) kell mondjuk Type58-al is még 2x K XP, hogy az IS-2 is ki legyen fejlesztve, de nem ez az elsődleges....de majd addig még meglátom. ;]

Azért ez durva: a legnagyobb kaliberű bundázás CW csatában az volt, mikor egy teljes 10es járművekből álló csapatot megsemmisített egy KV-2, amit 12000 sebzést okozott így

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38486) virkir


virkir
veterán

Olyan ismerős egy nick: Vajon honnan?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38487) olcsii válasza jano_77 (#38485) üzenetére


olcsii
aktív tag

akkor majd egyet tier 6 egyet meg tier 9 vagy tier 7:)

Virkir: Hehe:D biztos kikészült:P

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38488) Assimilator válasza dfsz34 (#38473) üzenetére


Assimilator
őstag

Nem tudom milyen volt a csata, de saját szemszögből nézve nem feltétlen lehetetlen a dolog. Nekem mostanában az elképesztő TD erő és TD túlsúly kezdi betenni a kaput. Nem egyszer volt olyan, hogy 10-15 TD volt a csatában, nem kezdem el felsorolni, mert T9-T10-ben kb. teljesen mindegy mi jön szembe. Na szóval ilyen felállásoknál nekem is volt már olyan, hogy "fa***m kivan én biztos nem megyek előre, hogy spot nélkül kapjak 2 másodperc alatt 1500 sebzést". Pedig én elsővonalas vagyok szinte mindig. Előfordulhat ilyen is.

Egyébként szerintem talán a legveszélyesebb játékosok a zöldek. Tudják a legtöbb esetben, hogy mit kell csinálni. Tudják hova kell lőni. S bemennek a sűrűjébe is. Egy tank kiszedése érdekében beszed egy lövést is. A kék ezt nem csinálja meg, elkezd tilitolizni, aztán meg pislog amikor kiszedem.
A lilák többsége meg teljesen a statok rabjai. Az a legjobb amikor 1v1-ben elkezdi nekem össze-vissza forgatni a testet, hogy pattanós legyen. Kupolán keresztül meg szétszedem.

Persze kivételek vannak. Meg azért nem véletlen lesz kék vagy lila valaki. De én úgy gondolom, hogy nem ezek a játékosok döntik el nagyobb részben a csatákat. Nem vállalnak kockázatot. S noha csak zöld vagyok 1v1-ben egyetlen kék vagy lila sem szokott megfogni.

Mielőtt mindenki leolt vegyétek figyelembe a szerintem, gondolom szavakat! :)

(#38489) Simulacrum válasza Iron Funeral (#38419) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Megnéztem a replayt. Ez egy mese. Ilyen nincs, még úgy sem hiszem el, hogy láttam. :) Szerencsédre csak egy IS volt az ellennél és az se fullos. Engem a vérpiros IS-ek is átütnek, hiába forgatom, ilyen leosztást meg még sosem kaptam, de azért reménykedem, hátha kapok egyszer ilyen MM-et vele.
Grat amúgy!

(#38490) SoulReaver válasza virkir (#38486) üzenetére


SoulReaver
veterán

:C :C Hát ilyen meccset, hogy rak össze az mm? Kispályán szinte csak medekkel pakolt össze szinte csak td-ket... esély?..... hagyjuk... Meg a 268 is egy olyan tank, amiben ha én ülök, mindenki átlövi, én meg nem tudom átlőni sehol, ha mással megyek ellene...

[ Szerkesztve ]

(#38491) Cseri0058 válasza Assimilator (#38466) üzenetére


Cseri0058
őstag

nekem nincs ilyen fájl sehol sem. sőt még az elérési út sincsen.

(#38492) olcsii válasza Assimilator (#38488) üzenetére


olcsii
aktív tag

Egyébként a piros játékosok hatalmas meglepetéseket tudnak okozni, ugyan is onnan képesek előbújni ahol nem számítanál rá:)És ha egy kicsit tud is lőni hát nem sok hpd marad.
A zöldek ügyesebbek de kiszámíthatóbbak szerintem.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38493) Angel1981 válasza diegho (#38437) üzenetére


Angel1981
veterán

Bölcs gondolat! :R

Annyit kiegészítésül, hogy szerintem olyan 5-7 ezer csatáig teljesen rendben van, ha valaki folyamatosan nézegeti a statjait, és próbál tanulni belőle, esetleg önbizalmat szerezni.
Utána már valószínűleg beállt nagyjából egy szintre, és bár még lehetséges fejlődés, de pár száz csata alatt nem nagyon lesz kimutatható - vagyis akkor már tényleg nem a számokat kell elsősorban tanulmányozni, hanem "hagyni hogy menjen".

(#38494) psycroptic válasza Cseri0058 (#38491) üzenetére


psycroptic
őstag

Rejtett mappákban is kerested?

PSNID: Tomy83PS

(#38495) Simulacrum válasza dfsz34 (#38473) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Sokan játszanak úgy, hogy egy accounttal két vagy több személy. Odaadom tesómnak, kisfiamnak, stb. Sokszor láttam már máshogy nem magyarázható lila játékos ugyanilyen tevékenységét.

Assimilator: Egyetértek azzal, hogy tényleg a zöld játékos a legveszélyesebb. A lila azért lila, mert tényleg sokszor csak a csata végén él, de az elejét a zöldek döntik el. Tipikusan olyan játékos vagyok, aki túl bátor, ez sokszor azonnali halál, sokszor viszont adok annyi spotot, amiből az ellen harmada rögtön elhullik és utána a kékek, lilák aratnak. A zöld játékos szerintem sokszor ugyanezért zöld, mert nem képes a türelemre, amivel kékké vagy lilává válhatna.

diegho: Jönnek ezek vissza sajnos...

(#38496) jano_77


jano_77
nagyúr

Lehet arról tudni vmit, hogy ha jön a KV-1S szétválasztása - elveszik a KV-1S-t? -, akkor akinek állandó álcafestése van rajta, azt kompenzálják vagy bukta az árát? Az lenne a legjobb, ha mindkét tank, amit helyette kapunk, álcafestéssel lenne ellátva - véglegessel természetesen - vagy legalább az árát adják vissza aranyban.

(#38495) Simulacrum: ez megint egy szánalmas sorsolás......egyre több ilyet kapok sajnos....egyik oldalon - én oldalam sajnos - halom medium, míg a másikon ugyan olyan arányban TD-k....esélye nincs a mediumos csapatnak és szinte mindig el is vérzett ilyen leosztással....és mind ez nagy tierben. :W
Még jó, hogy nincs gond az MM-el!? Szeretünk SerB....a akadna a torkodon a vodkás kaviárod. ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38497) #43783936 válasza Simulacrum (#38495) üzenetére


#43783936
törölt tag

Megnéznék egy olyan random csatát, ahol csak ilyen türelmes lila játékosok vannak.
Persze úgy hogy senkinél sincs fent wxm.
Gyanítom hogy az első 10 percben egy lövés se lenne. :D

(#38498) Drenadar válasza jano_77 (#38496) üzenetére


Drenadar
veterán

visszagondolva, mikor az IS4 ment át 10-esbe, akkor az IS4 és az IS8 is végleges álcával volt a garázsban nálam.

(#38499) Assimilator válasza Simulacrum (#38495) üzenetére


Assimilator
őstag

Én nem is akarok türelmes lenni. Az nem én vagyok. :D Szeretek a frontvonalon harcolni vagy tiki-takázni meddel is. Amióta meg leálltam a statfigyeléssel, nem is húz fel a játék. Csak ez a TD túlsúly ami nagyon zavaró. Csak annyi a lényeg, hogy nap végére több kilőtt tankom legyen, mint ahány meccset toltam. Nagy ritkán előfordul, hogy annyira noob vagyok, hogy ez nem jön össze. Olyankor szoktam csalni. T18-at előveszem. Megyek vele egy kört. 90%-ban Top gun, és már meg is van a stat. :D

Cseri0058: Mert a fájl rejtett. Tedd láthatóvá a rejtett a fájlokat és látni fogod.

(#38500) smisa válasza jano_77 (#38496) üzenetére


smisa
őstag

Teljesen egyet értek veled a lillák általában a végén hősködnek a már lesebzett vadakat gyilkolják (és persze a végén döngetik a mellkast hogy Ők hozták le a csatát) ritkán van oylan is hogy egy lilla platton úgy megindúl, hogy alíg bírom őket követni és bedárálnak egy oldalt teljesen (persze iylenkor tutti hogy a dupla mecs van ;] ).

Tier 10 számomra még mindig véletlen faktor főleg IS4 szokot viccesen müködni ha szembe jön. Van hogy lepatan "még az arty is róla" néha meg még a hellcat is belővi. Sajnos egyre nagyobb a random faktor tapasztalatom szerint amit a WG beletesz. Legjobb példa az IS7 lővege valamit biztos csináltak vele mert egy rakás ... lett

Az új patch "átlövöm a kerítést" is elég furcsa hol még a ház mögött is sebez, hol meg a bokor mögött lepatan ;] illetve a láthatoság is buggol szerintem de ez már a legkevesebb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.