Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#39151) Simulacrum válasza đe$|re (#39121) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ez egy jó példa arra, hogy mi a különbség egy jó és egy kevésbé jó játékos között. Nagyon sokszor tapasztalom azt, hogy a csapat támad, de már rég védekeznünk kellene, mert hiába vagyunk mondjuk 1 tank pluszban, nincs esélyünk támadással győzni. Ezt egy gyengébb játékos nem is realizálja.
Tökéletes példa Pearl River előbb. Pattonnal vagyok, full 10-es csata, megyek természetesen körbe. Csapatunk nyeri szépen a szorost, de látom, hogy a két lila és kék Waffenszázezres, illetve egy Foch 155 még fel se volt spotolva. Jó, hát ezek akkor várnak a szorosból kijövőkre és végünk lesz, úgyhogy óvatosra venném a figurát, mikor sajnos jön a Foch és a földdel teszi egyenlővé a tankom. A szorosból kijövő tankjainkat meg vasteleppé változtatják a fenti részen várakozó német TD-k. Hiába álltunk jobban, tudtam, hogy esélyünk sincs. Elismerem, lehet ha kivárunk, akkor is csak döntetlen, de így sima vereség lett.
A jó játékos nézni a csapat és az ellenfele WN értékeit, nézi ki volt spotolva ki nem, ki hova helyezkedik. Bármilyen csúnyán is hangzik kihasználja a piros játékosok megyek előre taktikáját és ahogy diegho írta majd ő oda lő ahova kell és azt a tankot lövi amelyiket kell és ezzel nyeri meg a csatát vagy csinál sok sebzést.
Én pontosan azért nem leszek sose lila mert imádok rohanni és sokszor már tudom hogy bele fogok futni egy TD-be, de nem bírok megállni, nem véletlen van Object 704-el, meg Ferdivel a legjobb statom, mert azokkal még ha rohantam is, nem tudtam túl gyorsan meghalni, mert ahhoz nem elég gyorsak. :)
Vannak persze stathúzó lilák is, de ez nagyon gyorsan ki szokott derülni, mikor fogalma sincs T10-ben mit csináljon.

(#39152) alldaybig


alldaybig
tag

Sziasztok!

van egy olyan problémám, hogy feltelepítettem a win 8.1-et és az internet ment minden faja volt, aztán feltelepítettem a World of Tanks-ot hogy pörgessek pár menetet, erre egy két kör lement majd mikor újra inditottam a gépet nem engedett be a szerverre, a kliens oldalon a bejelentkezés után csak azt irta ki h kapcsolodás majd vissza dobott és kiírta h a szerver nem elérhető vagy a hálózati beállításaim rosszak, hát mondom akkor nálam van gond bizt és a tűzfalon át lett engedve, meg avast tűzfalon is, szal mondom mi a franc...

Ujra telepítettem tnap a win 7-et h na akkor francba a win 8cal marad a win 7, mert a WOT az egyetlen játék amivel tolom.

Amúgy a topikba itt kapcsolódik h UPC-m van és nem rég kötötték be, egy ilyen fekete dobozos modemmel megy és wifi is van benne, lehetséges h az tiltja le a WOT ki/be jelét?? mert a win 7 alól sem megy már a játék ua hibával. amúgy előtte is upc volt csak akkor régi modem és + routerrel.

Szal sztetek ha megberhelem a modem beállításait h külső routert használjon wifire (TP-link router) akkor menne?

válaszokat előre is köszönöm, mert amugy baromi frusztráló, meg nagyon kattogok h nyomassam a tankot :D

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#39153) Doom83 válasza Drenadar (#39150) üzenetére


Doom83
tag

Ertem,
Akkor a T43-al kell szenvednem. :(

Köszönöm az infokat!

(#39154) olcsii


olcsii
aktív tag

alakul:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39155) Antonius1978 válasza Flayer (#39111) üzenetére


Antonius1978
addikt

Kell menjunk par kort szakaszba, kb egyivasu jatekosok vagyunk ;)
Veled meg ugysem jatszodtam.

olcsii tegnap marhajo volt veled szakaszba, elveztem szinte minden percet :C

Doom83 en a KV-13-at szerettem meg elsonek (kb 2011 nyaran csinaltam fiokot) de akkor gyors volt, joll lehetett cikazni a nagyobb tankok kozul.Azota elvettek tole 9 sebesseget, maradt 50, az mar nem jo, sztem van 1 honapja hogy nem mentem vele...
Inkabb a T-43-at javasolom, ha az orosz kozepes tank agat akarod kihuzni, ugyanis a KV-13 ilyen iranybol zsakutca, de ha az orosz nehez agat akarod kihuzni, akkor belole kifejlesztheted az IS-t.
Szoval dontsd el, hogy orosz kozepes vagy nehez agat akarsz ?!
Ha kozepes akkor T-43, ha nehez akkor KV-13.

(#39156) olcsii válasza Antonius1978 (#39155) üzenetére


olcsii
aktív tag

ennek örülök:) de tsed még mindig nincs:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39157) Antonius1978 válasza olcsii (#39156) üzenetére


Antonius1978
addikt

Fel van telepitve, valaki a annyit ragta a fulem a multkor, hogy vegulis feltettem, de en nem tudok beszelni, gond van a gepemmel.De hallak.

(#39158) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Erre valaki?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#39159) Drenadar válasza sebijani1982 (#39158) üzenetére


Drenadar
veterán

Thinkpad? nincs olyanom, de az nem egy játékgép...
Ha jó erős a CPU-ja 3,6Ghz feletti akkor megpróbálhatod vele, de lefogadom csak IGP van dedikált nincs... jó esetben lenne vele 20 fpsed....

(nekem az Envyvel 3,2Ghzen csak IGP-vel 720p-vel árnyék ki, minden más fullal 19-20 fps.)

(#39160) sebijani1982 válasza Drenadar (#39159) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszi

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#39161) Drenadar válasza sebijani1982 (#39160) üzenetére


Drenadar
veterán

de ha még nem tetted kérdezd meg a thinkpad topicban is lehet ott okosabbak és tudnak valami trükkről...

(#39162) lnk


lnk
aktív tag

Van arra lehetőség hogy az accountomon lévő aranyat ajándékként átküldjem egy másik accountra?

(#39163) skopy


skopy
tag

" Újabb 300 aranyat kaphat aki megváltoztatja a jelszavát:)
Persze ez csak az orosz szerverre vonatkozik "

Ezt hogyan lehet az orosz szerveren megújítani ?
Tudtok segíteni ? :U

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#39164) Bingisz válasza lnk (#39162) üzenetére


Bingisz
addikt

Nincs.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39166) nyunyu válasza skopy (#39163) üzenetére


nyunyu
félisten

" Újabb 300 aranyat kaphat aki megváltoztatja a jelszavát:)

Az egyszeri alkalom volt, elso jelszo modositasnal kapja az ember a 300 aranyat, masodiknal mar nem.
Megvaltoztatni meg ugy tudod, hogy belepsz a hivatalos weboldalon, majd jobb felso sarokban a felhasznalonevedre kattintva account management, majd ott Change Password.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39167) lnk válasza #40993792 (#39165) üzenetére


lnk
aktív tag

:R

:R

(#39168) #43783936 válasza sebijani1982 (#39158) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem t61p volt, nvidi gpuval, t7500-as procival és 4 giga rammal.
Minimum gtafikával max látótávval 1024*768 felbontással 30-40 fps körül ment.
A lényeg a 4 giga ram volt, amíg csak 2 volt benne, addig diavetítés volt a játék.

(#39169) Szepi1979 válasza scyllarus (#39137) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ha eldönti és menni kell, akkor jöhet a spotolás:



“ nem kell mindig nyerni “

(#39170) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Szerk lejárt. Őt ismeri valaki?

Az első lépése az volt hogy belehajtott a vízbe és belefulladt. Többen lenoobozták, erre felbosszantotta magát és mindenkit elküldött. Beírtam neki hogy ez tényleg noob dolog volt, ezen rendesen megsértődött, nem hogy nevettünk volna egy jót. Sok az idegbeteg a játékban...

“ nem kell mindig nyerni “

(#39171) Drenadar válasza Szepi1979 (#39170) üzenetére


Drenadar
veterán

Engem előbb meg kilőtt egy idióta francia Ferdinand, mert ott álltam ahol ő szeretne... megjegyzem nem TD pozi volt, és persze nagyon nagyon jó játékos volt, -1-ről nagy nehezen felküzdötte magát 0 fragbe és több mint 1000-el kevesebb sebzéssel zárt...

Tényleg nem értem, hogy a vodkaszlopálóknak nehéz lenne írniuk erre valami kódsort, ami megkülönbözteti a véletlen killt a szándékostól és ténylegesen szankcionálni? vagy azért nem akarnak szankciót mert akkor potenciális vásárlót vesztenek...

[ Szerkesztve ]

(#39172) lnk válasza Szepi1979 (#39170) üzenetére


lnk
aktív tag

Azt hiszem már nem egyszer találkoztam a kolegával.Akkor is csak a trollkodást csinálta.

(#39173) Motyi válasza Szepi1979 (#39170) üzenetére


Motyi
senior tag

Nem kell vele foglalkozni, elég ha megnézed noobmeteren a statjait:
[link]

Elsőre jól néz ki az 1588 WN7 és a közel 62%-s WR, de ha megnézed ez egy második acc 2750 csatával, ahol többnyire low tierben tolja (tipikusan kezdő alázó tankokkal). Egy igazán jó játékos a második accnál 2200-2800 közötti WN6-7 értéket produkál, ez a srác nem rossz, de elérte a határait, csak álmodhat arról, hogy unicum legyen, biztos ez frusztálja ;)

[ Szerkesztve ]

(#39174) dfsz34


dfsz34
őstag

Végre tudok játszani pár kört és tádám. Azt hittem az ARL-el már soha nem lesz meg a tank ász. Azt csináltam végül, hogy a 105mm-est használtam a nagyobb alfa miatt, de erősen aranyosan. 3,3e sebzés, 5 kill, egy szemét kemper tiger ellopta a top gun-t, de mindegy. Tegnap már érett a dolog, sok sebzésem volt, de valahogy nem adott ennyi xp-t.

178 csata, de ebben benne voltak az is6 menetek is, 54% WR és ez meglepett, mert érzésre sz@rabbnak gondoltam.

Na ezt a tankot nem nagyon szerettem, az ágyúja egy förtelem. Állandóan mellé lő, akár közvetlen közelről is.

Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2014.01.10. 20:25:16
Jármű: ARL 44
Szerzett tapasztalat: 1 917
Szerzett kredit: 52 302
Csatában elért Achievement: Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

[ Szerkesztve ]

(#39175) Drenadar


Drenadar
veterán

WZ-120-al mit kell alkotni egy ászhoz?

(#39176) emre válasza Drenadar (#39175) üzenetére


emre
veterán

5k sebzés, top gun stb.... [link]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39177) Drenadar válasza emre (#34625) üzenetére


Drenadar
veterán

5000 dmg + 1000 spot dmg +5kill -re adott 1130alap xp-t és class 2-őt... szal kicsit... izé...

(#39178) emre válasza Drenadar (#39177) üzenetére


emre
veterán

hehe, így jártál
Nekem az alap 1300 körül jön ki, de a közelharcra jobban fizetett mindig is.

mod:
ráadásul csak 5 kill volt :B

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39179) Drenadar válasza emre (#39178) üzenetére


Drenadar
veterán

köszi....

valamit kell hagyni a csapattársaknak is...

(#39180) Bingisz


Bingisz
addikt

Én núúb vagyok, mert csak recurit vagyok a HUNS-ban, ő meg valami Deputty commander a klánjában. Természetesen miattam buktuk a csatát. :U

Egész csata alatt engem lökdösött, megpróbált letolni szakadékba és osztotta hogy egy HUN gyökér vagyok.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39181) Doom83 válasza Antonius1978 (#39155) üzenetére


Doom83
tag

Köszönöm a segitseget!
Maradok majd a T43-nal mert a közepes agnal akarok maradni es azt tovabb vinni.

(#39182) Drenadar válasza Doom83 (#39181) üzenetére


Drenadar
veterán

akkor miért gondolkoztál ezen egy percig is?

Jah és ha nem mész a heavy ágon jelenleg, akkor én azt tanácsolom, hogy fejleszd ki a KV13-at is, hogy esetleg később meg tudd venni...

(#39183) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

10 csata a Hellcat-el, és ennyi:

Bármilyen szarul játszol vele tolja fel a statodat. Hogy kaphat ilyen értékeket 1400 átlagsebzésre???

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#39184) Doom83 válasza Drenadar (#39182) üzenetére


Doom83
tag

Azt hittem, rosszul emlekeztem marmint hogy KV 13-nal közepes tankokra lehet menni... kozben kiderult hogy nem..
Igen szerintem is majd ki fogom fejleszteni de az nem most lesz :)
10-ig kiakarom huzni az orosz mediumot. Es majd utanna a heavy agat.

(#39185) Iron Funeral válasza Bingisz (#39180) üzenetére


Iron Funeral
őstag

És, vigyázzba vágtad magad? :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#39186) ddt500hu


ddt500hu
veterán

2:55-nél szántam el magam arra, hogy kilövöm a csapattársamat. Bánom, hogy nem tettem meg. Biztos, hogy szellemi fogyatékos volt.
Hogy annyi esze ne legyen, hogy ne a seggét mutassa az ellenségnek. Élőben zicher, hogy seggbe rúgtam volna. [link]

[ Szerkesztve ]

(#39187) mefistofeles

6 killel tök simán kikapni .... nem kicsit bosszantó.... A csapatom 14 tagja kerek 4 killel járult a csúfos bukáshoz.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#39189) Szepi1979 válasza ddt500hu (#39186) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Tetszik ez az object, kár hogy még a su152 és az isu is hátravan. Miért nem gyógyítottad meg a parancsnokot? Ha játszol 9 alatt is mehetne egy szakasz?

“ nem kell mindig nyerni “

(#39190) Zeratul válasza Szepi1979 (#39189) üzenetére


Zeratul
addikt

ISU a BL-10zel nagyon fun TD lesz. Odapörkölsz és ugrik 700-800 hpja az ellennek.

(#39191) lnk


lnk
aktív tag

Sziasztok

Ping laggom van Eu1,Eu2.ti is tapasztljátok ezt vagy nálam van a probléma?

(#39193) lnk válasza #40993792 (#39192) üzenetére


lnk
aktív tag

:R

(#39194) emre válasza Drenadar (#39179) üzenetére


emre
veterán

Az off topikban volt hogy az IS6-al 1374 base xp-re kaptam ászt, de Daninak még 1600 körül kellett 2-án hozzá.
Szóval az ász ennyire objektív a teljesítmény szempontjából.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39195) ddt500hu válasza Szepi1979 (#39189) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az EÜ csomagot mindig a töltőnek, lövésznek, vezetőnek tartom fent. A parancsnok halálát alig érzem meg de ha a vezetőm, vagy a töltőm kinyiffan és nem tudom meggyógyítani akkor vége a dalnak. Persze így is vége lett. :(
Szakasz tőlem mehet de ha vereségsorozatot indukálunk kilépek. :DDD Annyira nem vagyok még elöl, egy 9-es tankom van mert most gyűjtök az obj.268-ra. Szóval 6-7-8-as tankom van "bőven".

[ Szerkesztve ]

(#39196) Drenadar válasza emre (#39194) üzenetére


Drenadar
veterán

valakitől azt hallottam, hogy ez azért van, mert nem össz statot néz a játék, hanem az előző hét eredményeit, és ezeknek kell teljesíteni a 90 valahány százalékot...

(#39197) mefistofeles

Skacok! Arról tud valaki, hogy az xvm-es stat frissítések vannak/ lesznek még egyáltalán? Valahol olvastam, hogy a wot nem ad több frissítést és nem is lesz stat kijelzés az xvm-ben mert rengetegen panaszkodtak a "noobozás" miatt. Ami most van annak ebben a formában (egy hónapja nem frissült) semi értelme, sőt félrevezető lehet.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#39198) Drenadar válasza mefistofeles (#39197) üzenetére


Drenadar
veterán

Igen, mert lehet akinek eddig 20K csatával 100wn7-e volt az mára már unicum 20005 csatával :D

Szerintem amíg működött az XVM addig is félrevezető volt!

(#39199) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Nagyon durva, nincs olyan csatám, amiben ne lőnének rám golddal. Hihetetlen jó pénzt rakhat el emiatt WG. Még ha kreditért is veszik, akkor is muszáj hozzá valami prém tank amivel kifarmolja a goldlőszer árát.
Sajnálom, hogy ezt bevezették, de megértem őket, brutál profitot hozhat.

(#39200) mefistofeles válasza Drenadar (#39198) üzenetére

...azért ennél árnyaltabb különbségekre gondoltam, de ezt nyilván te is tudod.......
Amúgy az alapkérdére van infód? (lessz e frissítés)
Egyébként ami itt a fórumon is elhangzik az alapján pont a jobb játékosoknak fog hiányozni az xvm-stat. Egyrészt ők vannak már olyan szinten, hogy meccs elején "elemzik" az ellenfeleket tudás alapján, másrészt az ő e péniszük növekedett általa.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.