Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#38601) nyunyu válasza L4mie (#38550) üzenetére


nyunyu
félisten

de ha már így nektek estem, ISU ra melyik löveg az ajánlott? :)

Egyertelmuen BL-10.

Ha nem megy at kepregenybe a jatek, akkor eleg durvan lehet osztani vele a tizes heavyket is.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38602) Bad Pritt válasza nyunyu (#38598) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem nem jelzi ki a sziluettet. Ruinberg külső házaknál a kerítéseken keresztül rendszeresen sebezgetek sziluett nélkül.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38603) mefistofeles válasza Iron Funeral (#38599) üzenetére

Tudomásom szerint jól tudja nyunyu csak bizonyos célzómodok kirajzolják, mások nem......
pl. nálam kirajzolja kerítés (szikla) mögött is ha "kilátszik" egy része. (vitiris, bluedream)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#38604) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Na én abba hagytam játékot!
Kíváncsi leszek meddig bírom. Remélem addig ameddig szeretném!
Köszönöm mindenkinek a segítséget! :K

(#38605) mefistofeles válasza Cseri0058 (#38604) üzenetére

Mi az ok?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#38606) Cseri0058 válasza mefistofeles (#38605) üzenetére


Cseri0058
őstag

A botrányosan sok agyatlan...ebben a pár napban nagyon sokat idegeskettem...
Illetve van egy másik is, de az nem publikus...(nem nem bannoltak :D )

[ Szerkesztve ]

(#38607) Bingisz válasza Cseri0058 (#38604) üzenetére


Bingisz
addikt

Adok neked 3 napot. Vagy legyen 4, de akkor valami epic csata replayével fogsz visszatérni :D

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38608) mefistofeles válasza Cseri0058 (#38606) üzenetére

Megértelek... Naponta háromszor gondolom úgy, hogy uninstalll.... Csak túlságosan szeretem ezt a szart.
Mindig mondtam, most is tartom, a személyes képességek betétele az MM-be mindenkinek jó lenne, kivéve a 20K-s T1-ben vitézkedő "ál" prokat.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#38609) Jo33by


Jo33by
tag

Attól függetlenül amit fogok írni írtó jó csatát mentem megint a T30-al. 50 méterről T69-et tiszta helyzetben nem vitte át, megint csal a Wot. Hmm a wot randomjai nem lennének akkor lenne az igazi. E-50-et viszont szemből simán átütöttem de a T69-el oldalról meg nem. Ezen azért a készítők elgondolkodhatnának.

(#38610) Atlantis válasza Cseri0058 (#38604) üzenetére


Atlantis
veterán

Már megint? :))

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38611) olcsii válasza Cseri0058 (#38604) üzenetére


olcsii
aktív tag

Szerintem a problema a121 el volt utana meg 3 csatat kellet vele mennem hogy meglegyen az elso gyozelem.
Elvan atkozva ma.
öcsém accjan tegnap elott csak akkor tudtunk talan nyerni ha megvolt a 6000 sebzes. Egyszer akkor is dontetlen lett:) de aznap meglett 5:)
Meg mikor meglett ocsem t62a a 21 csatara tudta leszorzozni:)))

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38612) sith7 válasza nyunyu (#38598) üzenetére


sith7
nagyúr

:N ... nem mindig

(#38613) Bingisz válasza Jo33by (#38609) üzenetére


Bingisz
addikt

Csaló WoT, csaló WG, csaló T69!!!44!négy!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38614) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ez a játék csak egy processzor magot használ mindenkinél?

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#38615) unravel válasza gilfoyle (#38100) üzenetére


unravel
őstag

xboxos profilnak nincs köze a pc-s hez. ott a gamertagod "játszik".

¯\_(ツ)_/¯

(#38616) Chris0321 válasza Sanyi19 (#38614) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen. Tervbe van véve, hogy használ majd több magot is de hiszem ha látom.

(#38617) Drenadar válasza Chris0321 (#38616) üzenetére


Drenadar
veterán

jah :D a fizikai engine másik magot fog használni :D hurrá

(#38618) Chris0321 válasza Drenadar (#38617) üzenetére


Chris0321
addikt

Már az is valami.

(#38619) mefistofeles

Szomorú dolognak tartom, ha egy játék sokmillió gamere azért remeg, hogy a következő fejlesztés a top gépek, top grafikák irányába legyen. Ha minden más tökéletes lenne akkor OK. De úgy, hogy a játék (minden nyilvánvaló erénye mellett) hemzseg a hibáktól és nem mellesleg egy múzeális gépen 1400 felbontásban eljátszadozok vele 35-40 fps-el a több magért imádkozni, valahol szánalmas.... szerintem.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#38620) KisApám


KisApám
addikt

Utálom a cipősdobozt, de legalább ezt elértem vele (nem nagy dolog, de ez a gép egy nagy rakás...)

2018 saját damage, 565 assist.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38621) sith7


sith7
nagyúr

4k csatával, 531 WN6 - tal, hogy lehet valaki Type-59 tulajdonos ? :F

szerk.:

KisApám
BIA csak akkor jó, ha mindenkinek 100%, addig felesleges

[ Szerkesztve ]

(#38622) Drenadar válasza mefistofeles (#38619) üzenetére


Drenadar
veterán

bocsánat, hogy van aki költött a gépére és nem akar kompromisszumokat kötni grafika és egyéb beállításoknál... És igen szerintem sok mindenki lenyugodna, ha már ez is HD-ben menne, de ha jelen körülmények között lenne a játék hirtelen HD, akkor te se nagyon látnál mást csak diavetítést...

(#38623) Drenadar válasza sith7 (#38621) üzenetére


Drenadar
veterán

úgy, hogy régen megvette...

(#38624) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na ez milyen már?

(#38625) Bingisz válasza mefistofeles (#38619) üzenetére


Bingisz
addikt

Gondolom megint a MM-re gondolsz a fő bughalmaz címszó alatt. Pont most volt egy felmérés az FTR blogon, és kiderült, hogy a szavazók 42%-a nem akar skill alapú MM-et. 41% akarja hogy a személyes teljesítmény alapján működjön a MatchMaking. A maradék 17% győzelmi arányra épülő sorsolást akar.

Én is a skill alapú MM ellen szavaztam, és az eredmény (ha nem is az egész WoT társadalmat kérdezték meg) nekem azt mutatja, hogy a Skill alapú MM-nek se lenne jobb megítélése.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38626) mefistofeles válasza Bingisz (#38625) üzenetére

Most konkrétan nem az MM-re gondoltam hanem arra a sok -többségében jogos- panaszra ami a játékkal kapcsolatban akár ezen a fórumon is felmerül. Nincs baj azzal, hogy ha valaki egy két négyzetméteres kijelzőn akarja full HD-ben játszani a játékot 32x élsimításal és dinamikus árnyékokkal a bogarak szárnyán, 100 fps-el, a gond -szerintem- csak az, ha ezt tekintik a legnagyobb problémának.
A skill alapú (pontosabban a tier + skill alapú) MM pedig szerintem igen is minden igazi játékosnak jó lenne, ezt akár indoklom is ha valaki vitatná....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#38627) Assimilator válasza sith7 (#38621) üzenetére


Assimilator
őstag

BIA csak akkor jó, ha mindenkinek 100%, addig felesleges

Ezt úgy mondod, mintha csak úgy rá lehetne rakni a tankra. Nem kéne 0-tól eljutni 100-ig. :D

(#38628) Bingisz válasza mefistofeles (#38626) üzenetére


Bingisz
addikt

Mesélj ezekről a bugokról. Azt elismerem, hogy vannak, de ennek a legnagyobb része a szerver-kliens közti kommunikációban előforduló anomáliáknak köszönhető. De szerintem inkább tűnjön el kéthetente egy lövésem, minthogy mindenki úgy csaljon, mint az éppen aktuális BF-ben, vagy CoD-ban.

A skill alapú MM-nek meg az lenne a fő baja, hogy Dieghoék játéka kb. abban merülne ki, hogy néhány óra várakozás mellett játszhatnának 1-2 csatát összesen.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38629) Enzolord válasza Assimilator (#38627) üzenetére


Enzolord
addikt

Rá lehet..
Húzol mindenhol skillt, és amikor 100%, aranyért átváltod perkre, mint a Bia, és Tádám...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38630) mefistofeles válasza Bingisz (#38628) üzenetére

Nézd, ha neked csak annyi problémád van, hogy "kéthetente eltűnik egy lövésed" és az MM is jó a véleményed szerint akkor neked tényleg nem tudok semmi ellenérvet mondani.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#38631) Assimilator válasza Enzolord (#38629) üzenetére


Assimilator
őstag

Akkor ma is tanultam valamit. Köszi! :D Látszik, hogy nem szokott nálam túl sok arany lenni. Legutóbb akkor volt aranyam amikor a Type59-et kaptam ajándékba.

(#38632) Bingisz válasza mefistofeles (#38630) üzenetére


Bingisz
addikt

Nincs. Ezért vagyok kíváncsi.

Na jó amúgy van problémám nekem is, de az nem bug, hanem WT E100.

Szerk.: Az MM amúgy nekem azért nem problémám, mert nem látom módját annak, hogy úgy változtassák meg, hogy valakit közben ne érjen nagyon hátrányosan. Amúgy meg egy jó kis stronk pluton a haverokkal rendesen javítja a hozzáállásomat az MM-hez.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38633) Enzolord válasza Bingisz (#38632) üzenetére


Enzolord
addikt

Az egy igazán remek nem OP vas..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38634) sebijani1982 válasza mefistofeles (#38619) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Mennyire többéves az a gép?

A laptopomon, amikor 2012 decemberében csatlakoztam a WoT-hoz, akkor simán ment a játék, Közepes beállításokat ajánlott fel magától program. Én minimum grafikán játszpttam, így volt 30-40 FPS között.
8.6 -8.9 között a fák nélküli játékmóddal sikerült 20-25 FPS között tartani minimum grafon, natív 1280*800-as felbontáson.
Most eljutott oda a program, hogy 8.10: az FPS 15-25 között mozog általában, fák-bokrok nélkül, minden a minimumon és a felbontás is csak 1024*768. A látvány nem szebb, ennek ellenére a program egyre erőforrás-igényesebb. (A tömörített textúrák nem hoznak FPS növekedést.)

Dühítő, hogy valamit így el lehet szúrni. Főleg, hogy tudja az ember simán kihozható lenne az a teljesítmény a gépéből, ha a kódot optimalizálnák. Nem azt szeretném, hogy full grafon menjen, csak azt amit már korábban láttam a gépemtől ennél a játéknál.

Acer Apire 5720 ZG laposom van Nvidia 8400M GS vidkarival, Intel Dual Core T2370 proci (1,73 GHz).

A játékmenettel is vannak gondok nem tagadom.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#38635) Bingisz válasza Enzolord (#38633) üzenetére


Bingisz
addikt

Ááá dehogy. Ezt elég egyszerűen meg lehet állapítani. Végy egy adag tomato játékost. Nézd meg a tier 10 tankjainak az átlagsebzésüket. És most nézd meg, hogy mennyi az átlagsebzésük WT E100-al. Előre megsúgom neked, hogy messze kiemelkedik a többi tízes közül.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38636) ddt500hu válasza Bingisz (#38628) üzenetére


ddt500hu
veterán

De az pl. elég vicces ami az egyik utolsó csatámban volt. Kb.10 db T9-es tank mindkét oldalon 5db 8-as. Nálunk 3-4 T9-es hevy náluk egy darab se. Mi védekeztünk és jééé győztünk. Szerintem a mi csapatunknak vagy 2000-el több hp-ja volt. Ja és azzal is kezdeni kéne valamit, hogy a 10-es csatába behozzák a loltraktort egy szakasszal. :(((

(#38637) Enzolord válasza Bingisz (#38635) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, mert tomato elindulni, meglátni ellen tomato, ijedten egérkattogtatás, és nem egyet lőni Isten átka, hanem hatot, és tádám 2.0: 2000 felett lenni nagy piros paradicsom..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38638) Bingisz válasza Enzolord (#38637) üzenetére


Bingisz
addikt

Tehát OP.

Ráadául a jó játékosokról nem is beszéltünk. Ők is azon versenyeznek hogy kinek nagyobb az átlaga, csak itt körönként 4k+ dmgről beszélünk. Azt még a többi TD-vel se lehet nagyon tartani.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38639) Assimilator válasza sebijani1982 (#38634) üzenetére


Assimilator
őstag

Azért szerintem 8.6 óta jelentősen szebb lett a játék. Még akkor is ha máshoz képest nem szép. Szerintem nem is kifejezetten erőforrás igényes. Láttam már sokkal kevésbé optimalizált játékokat is. Azt meg te sem várhatod el, hogy 1,5 évig ne történjen semmi, mert a játékosok egy bizonyos részét hátrányosan érinti.

Amúgy nem kedvelem a WG-t, de még azt az opciót is is megcsinálták, hogy akinek sok volt az "'újabb" graf. az futtathatta a régi grafikával.

(#38640) Zeratul válasza sith7 (#38621) üzenetére


Zeratul
addikt

pl. vette amikor még lehetett.

(#38641) KisApám


KisApám
addikt

Ha már az MM-en nem változtatnak, akkor KÉREM azon a flancos +-25%-on (ha jól tudom, ha van) változtassanak már. Jó, hogy nem már az van, hogy vagy igen, vagy nem lepattanok, bármit lövök.

Alap lőszer 99-165 mm-es átütéssel lepattanok HELLCAT-ról.
GOLD lőszerrel (128-214 mm átütés), mert az maradt a tárban, oldalról lepattanok a KV-1-ről.
EZT nem kellene hagyni.

Max +-20%, de inkább 15%.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38642) Enzolord válasza KisApám (#38641) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem ott nem pattantál, hanem a rohadék lánc nyelte el, kv-k szemetek ilyen szempontból..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38643) Bad Pritt válasza KisApám (#38641) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Inkább a sebzés +/- 25% zavar. 400-as átlagnál ez 300-500 között változik, ha van velem szemben egy 350 hp-s ellenfél akkor 25%, hogy lepattanok róla. Az rengeteg.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38644) Assimilator válasza Bad Pritt (#38643) üzenetére


Assimilator
őstag

Ha már itt tartunk, szerintem az is elég furcsa, hogy szemből sokszor többet sebzek, mint oldalról vagy hátulról. Pedig úgy gondolnám, hogy ott van több kár/sérülés ahol kisebb az ellenállás. Ugyanez van amikor engem lőnek.

(#38645) sith7 válasza Assimilator (#38627) üzenetére


sith7
nagyúr

Eldobással szokták feltenni, addig meg mást kell feltenni :U

(#38646) Assimilator válasza sith7 (#38645) üzenetére


Assimilator
őstag

Fentebb már fel lettem világosítva, de köszi. :)

(#38647) sith7 válasza Assimilator (#38646) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, most olvasom, csak előbb reagáltam a válaszodra :)

(#38648) Diarmand


Diarmand
senior tag

Legyenek szívesek és mutassanak már azok visszajátszást akik számára felfoghatatlan, hogy miként pattognak le tankokról akár oldalról is. Én (és még sokan mások) valahogy el tudom fogadni, hogy a csövét lőttem meg oldalról, mert belemozdult az ellenfél vagy annyira a lánc alját lőttem meg, hogy lepattan mert ott nincs hitbox, esetleg elcsúszik egy-egy simább-görbébb felületen. Vagy ha oldalról lősz meg egy tankot akkor mindig minden esetben és kivétel nélkül azonnal de tüstént minden ellenállás nélkül át kell ütnöd?

mefistofeles: Szomorú dolognak tartom, ha egy játék sokmillió gamere azért remeg, hogy a következő fejlesztés a top gépek, top grafikák irányába legyen.

Áruld már el nekem, ezt honnan veszed?

(#38649) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Statisztika:
Műszaki mérnök: japán.

Kifejlesztve:
STB-1 jármű kifejlesztve.

Megvásárolva:
'STB-1' sikeresen megvásárolva. Elköltve: kredit: 5 185 000.

:DDD

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#38650) mefistofeles

Srácok!
Biztos én vok a noob de léci adjatok egy olyan emil címet ahol a supportnak tudok írni, fizetési problémákkal kapcsolatban..... Mindenféle gyakori problémákat, meg FAQ cucokat találok csak....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.