Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#38101) vhw válasza q13579 (#38094) üzenetére


vhw
addikt

Itt nem jatekot vasarolsz,hanem jatekbeli fizetoeszkozt.
amit emlitettek gift kodokat, lehet venni (megbizhato forrastol), mert ezeket a WG bocsatotta ki (uj videokartya melle mondjuk).

Az altalad emlitett oldalak csak a szemelyes adataidra kivancsiak. A WG nem adja ki a sajat "penznyomdajat" a kezebol kulsos cegnek.
Es mivel jatekon belul sincs lehetoseg gold utalasara fiokok kozott... igy maganember se tud ugyeskedni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38102) nihill


nihill
őstag

Régen jártam már erre, de most itt egy szép E25 eredmény.
A végére egyedül maradtam, az ellenségtől egy IS, Tiger1, Jackson, M41 maradt még.
Lehoztam volna a meccset ha nem fogy el a lövedék mire az artyra került a sor. :(
Csak kettőt tudtam rammolni bele mielőtt lejárt volna az idő...

(#38103) mefistofeles válasza vhw (#38097) üzenetére


mefistofeles
addikt

Te elhiszed amit leírsz? (vagy rohadtul nem érdekel amit én írok....)
Szerinted van olyan véletlen, hogy a csapat a meccs elejétől "véletlenül" két négyes támadó alakzatra válik, a többiek meg bázisvédelmet játszanak, lefedve minden lehetséges támadó pontot? Az egyik támadó alakzat elindul az egyik oldalon a másik négyes lerohanja a hegyet és vetésforgóban (egy pillanatnyi zavar vagy megállás sincs) osztják a lent közeledő ellenséget, míg a védők a megmaradt lehetséges útvonalat védik célirányosan. Aki arra téved azt azonnal lemészárolják ösztüzzel. Nem sok egy kicsit a véletlen? Egy kill után leszedtek a hegyről és utána nyugodtan (kurva idegesen) végig nézhettem a mészárlást.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#38104) Rico33 válasza ddt500hu (#38095) üzenetére


Rico33
aktív tag

A második ponthoz annyit azért hozzátennék hogy sokat számít a ping is ( szerintem ).Ha 70-80 körüli pinggel játszok, rettenetes sokszor látom a találatot de semmi eredménye.Ha most Üzün Gürüc Alsótürkmenisztán 34. falujának helyi mikrós ISP-ét használja 300-as pinggel...akkor a nyomorult lőheti amit lát, sose találja el.

Mefisto: ha hiszed ha nem, létezhet ilyen véletlen taktika.Eddigi tapasztalatom alapján kb a körök 20%-ban találok szövetségesnek 1 partnert és talán 100 futamból 1-ben mindenki tudja a dolgát.Tudod, ez a kivételt erősítő szabály ;)

[ Szerkesztve ]

(#38105) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Megkérdezném, hogy van-e olyan 5-ös, vagy az alatti szintű prémium tank, ami úgy szólván "MustHave"?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38106) Bad Pritt válasza mefistofeles (#38103) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Figyelj, egy dolgot tehetsz: játssz. Az MM hagy kívánnivalót maga után, ez így van, nem kell több komment arról, hogy így szar meg úgy szar: egyszerű, mint a faék, ezért összejönnek elképesztő összeállítások néha (tegnap KAZNA+EXN0M 3-3-as szakasz nálunk, nem mondom, hogy könnyedén nyertünk, de azt sem, hogy nem volt megalázó).
Nem tudom pontosan hány csatád van, azt hiszem egyedül játszol, ami most számodra fontos az az, hogy kipróbálj sok mindent, tankot, pályát, taktikát, megnézni mi megy és mi nem, az MM működését meg hagyd majd későbbre, mikor egy 3-as zöld szakasszal mész és nem tudjátok lehozni, mert náluk 3 lila szakaszt tett be, gondolom mert az fun.
Amit én látok, minden ellenségeskedés nélkül, hogy Te is és Kisapám is találtatok magatoknak egy témát, ami érzékenyen érint és folyamatosan ezen agyaltok. Nem kell. Szarjátok le az MM-et meg a noobokat és játszatok.

(Mellesleg: randomban is lehet jól működő kooperációkat csinálni, múltkor egy kétfős VTEPS és háromfős OBI szakasszal hoztunk le egy meccset, mert hatan már számottevő tényező voltunk)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38107) Gubu0101 válasza TESCO-Zsömle (#38105) üzenetére


Gubu0101
veterán

Talán a T14,régen rengeteg szaladgált.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#38108) bullseye válasza mefistofeles (#38103) üzenetére


bullseye
addikt

Nem, semmi esélye, hogy 10k csatából legyen akár egy is, ahol valaki megpróbál irányítani, nem is hülye, és a csapat is hallgat rá.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#38109) #43783936 válasza gilfoyle (#38100) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nincs fent hőmérőprogram, de csak nyáron szokott menni a ventillátor a gépben.
Azt tudom, hogy az i5 sokkal jobban melegszik.
Sokat tud dobni a hőfokon egy újrapasztázás illetve egy hűtőpárna.
Az xboxos wot állítólag semmilyen kapcsolatban nem lesz a pc-ssel.

(#38110) Bad Pritt válasza TESCO-Zsömle (#38105) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát én egy must have-ről tudok az az E 25, de csak azért, mert olyan nincs még egy.
5-ösökből vagy az alattiból inkább úgy érdemes választani, hogy ami neked szimpi, azt megvenni. Például megvan a Chi-Nu most nekem, tetszik, nem is megy már annyira rosszul, szóval megvettem a Chi-Nu Kait és eddig ez is elég jónak tűnik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38111) zsloti


zsloti
senior tag

Szerintetek mi lett a csata vége???

zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#38112) KaLeun


KaLeun
senior tag

Napokban volt szó a tk-ról. Megerősíthetem, hogy dupla tk esetén ha nagyon kevés hp-ról (269 össz.) lősz ki kettő hülyét akkor nem kapsz egy nap pihenőt.

Sajnos a Prokhorovka A2 artyval mindig kihozza belőllem az állatot, megint 5-6 t9-t10 nehéz állt mögöttem. Már a térkép szélét tolták mert megláttak egy sebzett IS-7-t.... Pedig nem is voltak t10 td-k.

Cila

(#38113) ddt500hu válasza mefistofeles (#38099) üzenetére


ddt500hu
veterán

A játék csapat alapú de nincs csapat csak véletlenszerűen egymás mellé dobált emberek.
Ezért számít jobban az egyéni képesség.

38104) Rico33 Ebben is lehet valami.

[ Szerkesztve ]

(#38114) Kean_Sorbo válasza zsloti (#38111) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nyertetek. :)

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#38115) v!ct0y válasza zsloti (#38111) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem értem miért mész oda ha egyedül vagy ?

(#38116) DaveNo1 válasza TESCO-Zsömle (#38105) üzenetére


DaveNo1
veterán

T-25 esetleg

You are not prepared.

(#38117) DaveNo1 válasza zsloti (#38111) üzenetére


DaveNo1
veterán

Egyáltalán minek mész oda hellcattel? Hellcattel dombos részhez kell menni... :U

You are not prepared.

(#38118) Rico33


Rico33
aktív tag

Szerintetek érdemes belevágni artyzásba?Elkezdtem a csigaevő vonalat...vagy csak mazoknak bármelyik artyit is?

(#38119) zozyk


zozyk
addikt

Arty legénységre mit javasoltok második skill-nek? (első az elit alakulat)

(#38120) Scheff válasza zsloti (#38111) üzenetére


Scheff
tag

Tudod te, hogy mit nem adnék, ha a csapattársakban lenne annyi, hogy felismerjék, hogy déli oldalról célszerűbb az 1-es vonalon mozogni? :)

A városba az ellenség hamarabb felér, oldalba lőhet és bekeríthet. Oda ostobaság menni. Tier 10 platoonok sem hiszik ezt el nekem, de persze mind meg is halnak a városban. *Sátáni kacaj* ;]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#38121) DaveNo1 válasza zozyk (#38119) üzenetére


DaveNo1
veterán

álca

You are not prepared.

(#38122) ddt500hu válasza zsloti (#38111) üzenetére


ddt500hu
veterán

Tegnap pont így hoztunk le egy csatát. 3-4-en mentek csak a városba többi mindenki oldalra és el is találták az ellenéget. Sima győzelem lett belőle. Délről csak akkor veszed be a várost ha segghülyék vannak északon. Ami elég gyakori :DDD de ettől függetlenül ez egy nagyon lejtős pálya északnak.

(#38123) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Keresd a hibát.

magyarsrac

(#38124) zsloti válasza Kean_Sorbo (#38114) üzenetére


zsloti
senior tag

Egyébként tényleg nyertünk
Én mint scouter voltam ara:)
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#38125) KisApám válasza TESCO-Zsömle (#38105) üzenetére


KisApám
addikt

A német Tier III PZ.KPFW. S35 talán.
Jó a páncélzata. Ha TOP tanként berak, lehet vele aratni.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38126) mynames válasza Rico33 (#38118) üzenetére


mynames
senior tag

Szerintem egy próbát megér! Amcsi , francia és angol ágon artyzok most. Orosz kihúzva tier8-ig de nem tetszik, németből is megvan a tier7-es de az se tetszik...Ennek oka a nagyon kis löveg kitéríthetőség...
Ami meglepett az a tier6-os angol arty rettentően kicsi lőtávja...viszont magasra lő és így könnyebb szikla mögé belőni.
US vonal jobb mint a francia szerintem.

(#38127) balintka


balintka
addikt

Az xvm miatt megjelenő nagy fehér számokat ki lehet vhogy iktatni?

(#38128) mynames válasza balintka (#38127) üzenetére


mynames
senior tag

Az nem az XWM miatt van hanem valamelyik mod miatt. Feltehetően Jimbó modpack okozza. Ha eltalálsz egy másik tankot akkor eltűnik.

(#38123) [HUN]Dani: passz. mi a hiba? :U SZERK: 4-gyel több 9-est kaptak!!!!

[ Szerkesztve ]

(#38129) xenom0rph válasza balintka (#38127) üzenetére


xenom0rph
őstag

nekem akkor tűnt el ha lőttem egyet :D

halahala

(#38130) Chris0321 válasza Scheff (#38120) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak az a baj, hogy simán befoglalják a bázist míg a másik oldal elszórakozik az ellenséggel. Nemrég volt egy ilyen csatám, amikor top T29(kék wn6-al) kijelentette, hogy ne menjen senki a városba mert csak elhullik. Persze majd mindenki elrohant a másik irányba, a bázison alig maradt valaki én D.Max-al és a T29 akit sikerült rábeszélni, hogy védje meg a bázist más nem nagyon. Én egyet lőttem a T29 kiosztott 1200 alatti sebzést persze nagy volt a szája, hogy ő többet sebzett de speciel semmit nem ért mert így is vesztettünk.

(#38131) fradi81 válasza balintka (#38127) üzenetére


fradi81
veterán

damagepanel.xml fájlban írd át ezt false-ra így:
<configLastShot visible = "false">

moto g72, Ninebot d28e

(#38132) Bad Pritt válasza mynames (#38128) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

SZERK.: 4-gyel :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38133) mynames válasza Bad Pritt (#38132) üzenetére


mynames
senior tag

Igen, most néztem !
Kedves klántársam, ilyenkor azért csak lehet szidni a MM-et, mégha sokat nem is ér, ugye ? :P

(#38134) DaveNo1 válasza [HUN]Dani (#38123) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ellenségnél kicsit több 9-es tank van :F

You are not prepared.

(#38135) nyunyu válasza mefistofeles (#38071) üzenetére


nyunyu
félisten

Szóval prém tankal ha nem állítom be, hogy csak a legénységre menjen az xp akkor minden termelt tapasztalat (a személyzetre jutó részen felül) szabad XP lesz igaz? :B

Ha bekapcsolod a gyorsitott kepzest (prem tanknal alapbol be lehet, mivel elit) akkor a legenyseg resze megkapja a normal XPt, a tank XPjet pluszban a leggyengebb tag, illetve a szokasos +5% freeXPt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38136) zozyk


zozyk
addikt

Tk-hoz egy kis szösszenet....

Rhm.Borsing Mátyás nehezményezte,hogy nem az ő oldalán segítek Murovanka-n az arty-val,ezért folyamatosan elárulta a pozíciómat az ellenségnek.
Egye-fene,gondoltam,odapörkölök mellé,persze full telibe vertem,-1100HP...

Se kékülés,se semmi,persze kredit és xp 0. :(

[ Szerkesztve ]

(#38137) balintka válasza fradi81 (#38131) üzenetére


balintka
addikt

Nem találok ilyen fájlot... Jimbo-s célkeresztem van amúgy.

(#38138) Rico33 válasza mynames (#38126) üzenetére


Rico33
aktív tag

Köszi, akkor átnyergelek az amcsikra, egy próbát megér az artyzás :R

(#38139) SoulReaver válasza zozyk (#38136) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ebben a körben engem is kifogott magának a t30, mert ráment az e-100, BatChat, is-3 kombóra egyedül, én meg még nem értem fel a hegyre.... mikor kilőtték, én voltam a noob.... :D

(#38140) Gubu0101 válasza nyunyu (#38135) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ha nincs bekapcs akkor megy szabadba,amit később ha kell,akkor goldból át váltasz.Vagy bekapcs és megy legénység.
Nekem is van 581ezer xp amit át lehetne váltani,de nem dobok ki majd 24ezer goldra pénzt :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#38141) Gubu0101 válasza balintka (#38137) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem is ez a fehér ritkán de előjön és én is néztem,de nincs olyan amit át tudnék írni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#38142) diegho válasza Chris0321 (#38130) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezzel inkább az a baj, hogy a játékosok 99%-a nem tudja elhelyezni a saját tankját a térképen... A linkelt képen alig van olyan tank, ami jó helyen látszik.
Mik a hibák?
Legnagyobb hiba a képet linkelő hellcat-nél van, ugyanis neki a mezőn kellene állnia a bokorban (nem is értem mi visz egy 13mm-es páncélzatú 570hp-s tankot a városba) és spotolni, természetesen bino+optics párossal a haszontalan álcaháló helyett (70-80% camo felett a hellcat-et nem veszik észre bokor mögött 50m-nél távolabbról, szóval felesleges a háló).
Az egyik jól páncélozott heavy-nek le kellett volna mennie a lenti hídhoz és beállni oda, az összes lassú TD-nek pedig felette a nagy ház és a bokrok takarásában megállni.
Az ELC-nek kb másfél perc elteltével be kellett volna rohanni a középső híd alá és megspotolni az ellenfél TD-it E8-9ben, ugyanis a bázison álló bokor mögötti TD-k tudták volna lőni őket, ráadásul oldalba!
A többi mozgékonyabb tanknak fel kellett volna állnia A1-2 és E4-be (E4-ből mindenhová be lehet lőni), a hellcat-nek és az ELC-nek be kellett volna rohannia a domb alá spotolni a dombot védőket, akiket A1-ből és E4-ből lehet lőni. Amint ott elhullottak, az A1-es társaságnak be kellett volna mennie a hegy alá. Ha közben az ellenfél elindul a városból támadni, akkor a jól páncélozott heavy a víznél csak felnéz spotol vissza, az ott támadókat a TD-k tudják lőni, az A4-esek azokat is tudják lőni, akik az út felőlük eső részén jönnek lefelé. Közben a Hellcat és az ELC spotolja az ellenfél bázisát, a többiek benyomulnak a bázisra, az A4-esek elindulnak a hídon felfelé, hogy a városból visszaindulókat oldalba/hátba tudják lőni.

Ezt már számtalanszor csináltam meg randomban egyedül, persze kellett hozzá értelem is a csapatba, de ehhez nem kell zöldnek lenni, volt, hogy a 700WN-es ELC olyan szépen csinálta a dolgát, hogy öröm volt nézni.
És bizony pont a hellcat miatt lehetett ez óriási bukta, hiszen általában a népek addig nem mozdulnak, amíg nincs spot és a hellcatnek pont, hogy spotolni kellett volna végig, de ha már a tankja felszerelése sem alkalmas erre, ráadásul a legrosszabb helyre megy, akkor nincs mit tenni. Mint már mondtam sok csata a garázsban dől el, valószínűleg ez is ott dőlt el.

[ Szerkesztve ]

(#38143) vhw válasza mefistofeles (#38103) üzenetére


vhw
addikt

Hányszor fordult már elő ilyen?
Különben is, ha én marhaságot írok, akkor mi a magyarázat?
Az MM véletlenül pont olyan random embereket válogatott össze, akik éppen ugyanazon a TS szerveren ugyanabban a szobában vannak?

Amúgy meg nem lenne olyan nagy a trükk egyik pálya "taktikája" sem, elég ha a "gyengébbek" legalább a megfelelő helyen campelnek, az "ügyesebbek" meg elfoglalják a megfelelő kulcspontokat, felderítőhelyeket.
(ez egyébként meg csak tipikusan randomban működő taktika, hogy ide is megy 4 ember, meg amoda is, a bázison is maradnak kitudja hányan... Egy században vagy CW-n - bármilyen szintű tankokról is legyen szó - teljesen másképp helyezkednek el a játékosok - nem tanulhatták onnan...)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38144) Bad Pritt válasza mynames (#38133) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondottam volt, hogy anomáliák előfordulhatnak, erre a fórumtársnak sikerült egy ilyet belinkelnie. :D Szidni mindig szabad, csak ne essünk túlzásokba, mert a végén minden az MM/noobok/pályák/bugok hibája lesz és elfelejtjük saját magunkat kritizálni. Kezdőként vagy közepes játékosként ez lehet a legnagyobb hiba szerintem.
Más: látom megvan az IS-6, most pár évszázadig nem foglak látni tier 6-os tankok közelében, jól gondolom? :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38145) KaLeun


KaLeun
senior tag

Érdekelne, hogy mi jár azok fejében akik már eljutottak egy IS-3-ig és pl. West Fielden a völgyben mélázgatnak. Vajon még nem ötlött fel benne a dolog, hogy valamiért nem arra szoktak menni a nehezek?

Illetve akik érzik már, hogy hová kellene menni de az ellenfél felbukkanásakor gyáván elszaladnak. Aztán a térkép sarkában mindenféle ellenállás nélkül (pl. lövés) hagyja magát lemészárolni. Ha sokan szidják akkor az utolsó pillanatban (de csakis akkor nehogy még valaki válaszoljon neki) még beröfög valamit.

Valami gyerektől még-még megérteném a dolgot, de egy kamasz vagy egy felnőtt... Milyen lehet az ilyen aki még egy játékban sem tud gerincet növeszteni?

(#38143) vhw: Egy században vagy CW-n - bármilyen szintű tankokról is legyen szó - teljesen másképp helyezkednek el a játékosok - nem tanulhatták onnan...)

Ez valóban így van. Mondhatnám úgy is, hogy ott a pont. De mondhatod annak aki még nem játszott igazán jó játékosokkal században vagy cw-n... Úgy sem hiszi el.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#38146) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Link ebben a hsz-ben mutatott hitlog-ja van valakinek?

(#38147) dfsz34


dfsz34
őstag

A szuper MM, Siegfried line / városi harc. Mi kaptunk batchat, fv4202 és t62a, az ellenfél is 3 darab tízes tankot kapott, maus, e100 és obj268, és ja mi kaptunk 9-es WT TD-t, ők kaptak T95-t.

Menjenek a bús francba, komolyan mondom. Ezek a tankok nem csapatban voltak. Miért nem lehetett keverni a tízeseket, hogy legalább ne húzzon az MM már egy oldalra ennyire látványosan?

Ja igen, és többen panaszkodtak a csapatunkból, hogy nem bírják leduplázni a tankjukat, mint én sem. Véletlen?

[ Szerkesztve ]

(#38148) KaLeun válasza dfsz34 (#38147) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nem értem, hogy ez miért rossz MM, pl. tipikusan az a pálya ahol 3 értelmes t10 med eldöntheti a csatát.

Cila

(#38149) dfsz34 válasza KaLeun (#38148) üzenetére


dfsz34
őstag

Az érdekes, ha nem érted. Városi harcban simán letaroltak minket. Egy zászlós encounter mód volt, tehát flankolni nem igazán lehet, mert az ellenfél is úgy indul, mint mi szétterítve. A bat megpróbálta és rajta is vesztett.

Szerinted meddig áll ellen 2-3 med városban egy maus, e100 és t95 triónak? Ja és még az obj is ott kevert.

Ez teljesen egyértelműen rossz MM és milyen érdekes, hogy pont encounter módban. Bázis védés, támadás vagy akár kétzászlós mód teljesen más lett volna, mert ott a medeknek van mozgástere és nem kényszerülnek a városba, de mint tudjuk az MM nem irányított kicsit sem.

(#38150) vhw válasza dfsz34 (#38147) üzenetére


vhw
addikt

És mi lett volna egy Mines-on, Prohorovkán?

Valami "háborúsdi-félét" játszanánk itt, de nap nem telik el, hogy ne panaszkodna valaki, hogy miért nem hajszálpontosan ugyanolyan feltétleket biztosít a WG minden egyes csatához mindkét oldalnak. Hát a valódi csatatéren tán minden kiegyenlített volt?

Most mindezek ellenére vagy kiharcolod a győzelmet csakazért is, vagy buksz "papírforma" szerint.
De hogy ennek a picsogásnak mi értelme van itt...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.