Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#39501) Flayer válasza diegho (#39495) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Ez is azt bizonyítja szar a wot motor!
Sokkal jobb eredményeket szerintem a NASA gépein sem kapnánk!:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#39502) KisApám válasza diegho (#39498) üzenetére


KisApám
addikt

Kis TIER-ben a gyorstüzelésű tankok tömkelege közepén talán számíthat a jobb kártya. Talán.
No meg szép nyitott térben, nem városban.
Nekem 4,3 GHz Core i5 (4670K) + ASUS GTX760, 2 GB + 8 GB 1866 MHz memónál be tud szaggatni.
De talán ez a szerver oldal miatt van...
(Amúgy minden max-on, 1920x1080, és kb. 60-48 fps között megy átlag, v-sync.)
....

Nekem is ki kellene kapcsolni azt a post effectet vagy mit.
Alig látok néha a lőporfüsttől...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#39503) diegho válasza szallasi007 (#39500) üzenetére


diegho
nagyúr

legújabb béta driver volt fent mindkét kártyával, szóval biztos nem lesz driver miatt változás. Most nincs kedvem szerelgetni, van egy asus 7870 kártyája cimborámnak, de most inkább játszok egy kicsit.

KisApám én amíg maxon játszottam high tier-ben, eléggé idegesített, ha egy 150-es ágyú lőtt mellettem, mert fél percig nem láttam semmit a füstjétől. Mindenesetre tényleg érdekes eredmények jöttek ki, a következő tesztem, mondjuk holnap az lesz, hogy lemérem a procit alapon is, most 4ghz-en ment.

[ Szerkesztve ]

(#39504) KisApám válasza diegho (#39503) üzenetére


KisApám
addikt

Nekem volt már 1-2 esetem, hogy nem tudtam lőni, illetve kilőttek, mert nem láttam semmit attól a lőporfüsttől... :(

Lehet, hogy felrakom a "fehér kilőtt tankok" modot.
Ha a kilőtt tank mögött bújkál valaki és lövök, a füst mögül talán jobban ki tudom venni a körvonalakat. Meg amúgy is. (A la EmbrionycJourney.)

A SONAR MODot meg még mindig CHEATnak tartom, hiába nem tiltott.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#39505) SoulReaver válasza diegho (#39503) üzenetére


SoulReaver
veterán

Külön nem lehet a füst effektet kivenni? Elég zavaró.. :D

(#39506) diegho válasza SoulReaver (#39505) üzenetére


diegho
nagyúr

De ki lehet. Extra effects néven van.

(#39507) jano_77 válasza SoulReaver (#39505) üzenetére


jano_77
nagyúr

vagy Wot Tweaker
több dolgot tudsz egyszerre kikapcsolni vagy vissza.

EZT esetleg vki feltette már? Mennyit esett utána, esett-e az FPS?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39508) KisApám válasza jano_77 (#39507) üzenetére


KisApám
addikt

Nekem fent van az a nagy felbontású minimap.
Nem vettem észre, hogy beleszólna az FPS-be.
Kicsit fur az eredeti után.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#39509) Bad Pritt válasza SoulReaver (#39505) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én az extra effekteket bennhagytam, van egy külön rubrika, hogy sniper nézetben legyen-e füst, avagy ne. Azt kiszedtem, mint a huzat, sniper nézet nélkül úgyis csak közel ellenségre lövök, akkor meg már elég jól látszódik a körvonala szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39510) SoulReaver válasza diegho (#39506) üzenetére


SoulReaver
veterán

Áhh, köszi szépen!

HáGé: Nekem eddig elkerülte a figyelmem ez az opció. De nem csak sniper módban van ilyen, hanem mikor 5-6 nagy dög mellett te is kidugod az orrod egy kis sebzésér, akkor nem látsz el a célig sem, mert mindenkiből dől a füst :D

[ Szerkesztve ]

(#39511) Zeratul válasza KisApám (#39502) üzenetére


Zeratul
addikt

Nem igazán számít a VGA. A géppuskás fosok az inputlag miatt viszik a béka segge alá az FPSt. Tegnap gyakorlóztunk a klánnal, ahogy szaporodtak a hullák úgy esett az FPSem, végül volt 6 FPSem. GigaLOL.

(#39512) jano_77 válasza KisApám (#39508) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi...lehet kipróbálom majd.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39513) Bad Pritt válasza SoulReaver (#39510) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Eddig szerintem nem is volt ilyen opció, legalábbis én sem láttam 8.10 előtt.
Ez csak egy ötlet, ha nagyon zavar a füst, akkor természetesen kapcsold ki teljesen. Sniper módban minden füsteffektet kikapcsol, sajátot, más tankét, lőporfüst, lánctalpfelverődés, semmi nem lesz. Kicsit idétlen, hogy mikor kijövök snipernézetből, akkor minden tiszta köd meg felhő, sniper nézetben meg Hawaii van, dehát istenem, ez csak egy játék :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39514) g85j válasza PR0JECTNR56 (#39492) üzenetére


g85j
tag

"Sand River/Erlenberg duón, annyiszor sorsol ide a játék, hogy már sírógörcsöt kapok a puszta látványuktól is."
Engem is 10-ből 9-szer. Az 1 ami kimaradt, az meg Himmelsdorf/Sztyeppék....
Az új pályával eddig pontosan 3-szor sikerült találkozni, és azért átlag 20-25 csatát lenyomok egy nap.
Kicsit unalmas...

És a "múltkori" E100 témához, tegnap már nem volt kedvem mivel menni...s elővettem, mert kínlódok a stock IS8-al, T28 Protoval...és még 1-2 általam nem kedvelt tankkal.

Eleinte nem szerettem, de tegnap úgy indultam vele, hogy nagyon jó tank ez, de azért csak óvatosan....
Toltam vele vagy 7-8 csatát, egy 600xp-s(döntetlen) a többi pedig 800 -1200 xp között, az átlag sebzésem pedig 2200-ról 2400 felé ment, igaz nem régóta van meg rá a nagy löveg....Nem vagyok statbuzi, csak kíváncsi voltam, mit tudok vele alkotni.
Első meccsen 5800 sebzés, meg kb 10k ami pattant rólam. Aztán 6k feletti sebzés és 8k körüli pattant rólam. A legkevesebb sebzésem is min. 3k volt. Ja, s összesen talán 5 goldot lőttem el. Így még prém nélkül is hozott egy keveset, úgy hogy 3 csatában ki is gyújtottak.
Brutál tank ez! szerintem

(#39515) Antonius1978 válasza PR0JECTNR56 (#39446) üzenetére


Antonius1978
addikt

En is megtartom, nekem bejott.Annyira nem gyors, hogy odaerjunk egy kulcsponthoz, es azonnal kilovessem magamat :C
A lovege meg meglepoen pontos, es ahogy te irod, a 3,21 toltesi ido remek.
Chi-Ri : neztem rola Cleverland-es videot, itt adta valaki, es ugy gondolom, megsem veszem meg.Irtam egy eszmefuttatast is, hogy 7es IS ellen esetleg van eselyed stb.Lehet hogy jol tudnek vele jatszani, de nem megyek bele a vasarba, a Chi-To nekem teljesen bejott, kb epp mint neked.

Jo33by ha ilyen tortenik hogy KV1S-re vadaszol, akkor ugy kell csinalni - ha lehet - hogy masra lojjon, te addig nem jossz ki fedezekbol.Ha ellotte magat, akkor kiallsz eleje (legeszmenyibb esetben is 12,5 mp a toltesi ideje) majd beleporkolsz 3-at (ha atut), es visszahuzodsz.Ezt varosi palyan es fedezekes palyan meg lehet oldani.Ha nem ilyen jo a helyzet, akkor megdoglesz, es ez van.Vagy ha KV1S-t latsz, akkor elmesz masfele...

Memphis79 ha vannak a parancsnoknak kepessegei, eldobod, beteszed a Mentort, es ha elit a T29-ed (gondolom nem, egyelore, mivel most akarod megvenni ?!) akkor minden tapasztalatot amit a csatakkal szerzel, a gyenge legeny kapja, a Mentorral viszonylag hamarabb fel tudod zarkoztatni.

[ Szerkesztve ]

(#39516) Cseri0058


Cseri0058
őstag

holnap lesz 1 hete, hogy abba hagytam...de basszátok meg már hiányzik a gém :W :DDD

(#39517) besti válasza diegho (#39495) üzenetére


besti
csendes tag

Ez elég szépen proci limitnek tűnik, nekem, de én nem vagyok igazán szakértő, csak teszteket olvasgatok néha. Mivel a felbontás sem a legmagasabb, és alacsonyabb felbontáson proci limit van, magasabbon inkább VGA (ha minden igaz).

(#39518) L4mie válasza diegho (#39506) üzenetére


L4mie
veterán

egy dolog talán a 270X javára írható, az a 6870 el ellentétben már GCN es ergo támogatja a mantle-t ez csak akkor érdekes, ha esetleg WoT-on kívül játszol bármi mással, mondjuk speciel Bf4-el.

amúgy igen, lehet proci limited is van.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#39519) diegho válasza L4mie (#39518) üzenetére


diegho
nagyúr

NBA 2K14-el játszok még, más nem érdekel, már van is vevő a kártyára :))

(#39520) besti válasza diegho (#39519) üzenetére


besti
csendes tag

Esetleg arra lehet gondolni, ha jön a HD kliens, az már talán a VGA-t is dolgoztatja, nem emeli nagyon meg a CPU igényt (meg elvileg a HD után nekiállnak a többmagos támogatásnak, akkor már nem lesz ennyire procilimites a játék). Szóval a jövőre készülve esetleg még is érdemes a fejlettebb kártyát megtartani.

(#39521) diegho válasza besti (#39520) üzenetére


diegho
nagyúr

Az még fél év, addigra esnek az árak, ha most eladom a kártyát, fél év múlva 10-el kevesebbért vissza tudom venni, vagy ugyanannyiért jobbat kapok :)

Közben befejeztem a játék legjobb tankját, 1 free xp-t sem költöttem rá, már stock állapotban elmebeteg köröket mentem vele, egyszerűen hihetetlen mennyire jól használható.

[ Szerkesztve ]

(#39522) Flayer válasza diegho (#39521) üzenetére


Flayer
senior tag

Valami baj lehet a monitoroddal!
A win % oszlopban szinte csak 2 szín van hiányzik a piros és a sárga!:)
Grt hozzá!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#39523) Ebit válasza diegho (#39486) üzenetére


Ebit
addikt

T. forumtárs, te hányadik helyen , állsz a hivatalos listán??

(#39524) diegho válasza Ebit (#39523) üzenetére


diegho
nagyúr

Van hivatalos lista?

(#39525) Ebit válasza diegho (#39524) üzenetére


Ebit
addikt

Természetesen, a játék honlapján megtalálható.

(#39526) Scheff


Scheff
tag

Akit esetleg érdekel, ma este 18:00 órai kezdettel újabb élő stream adást láthattok tőlem. Szám szerint ez lesz sorban a harmadik, és a mai adás különlegessége, hogy csak itt, a PH! fórumon hirdetem meg.

Link: http://www.twitch.tv/mrscheff

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#39527) smisa válasza diegho (#39524) üzenetére


smisa
őstag

Grat Te SuperUnicum :C , gondolom nem az első acc és sokat mész plattonba :R

[ Szerkesztve ]

(#39528) emre válasza Scheff (#39526) üzenetére


emre
veterán

És ezt most miért?

Egyet néztem, megmondom őszintén nem tetszett.
Szóval lehet most is inkább játszok helyette.

(#39530)
bla bla bla

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39529) diegho válasza smisa (#39527) üzenetére


diegho
nagyúr

Az első acc csak 2184 WN7-es volt, kellett egy job. Nem sokat játszok szakaszban, ma pl egy kört sem, tegnap kb 10-15 kört mentem stieger-el.

(#39530) Scheff válasza emre (#39528) üzenetére


Scheff
tag

Ilyenek a lelkes újoncok. :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#39531) Valentin90


Valentin90
tag

Közel 9000-es spotting damage malinovkán :)
Még így is a meccs utolsó percéig kétséges volt, hogy ki nyeri meg az ütközetet. Csapattársaim ugyanis nem igazán kívántak élni az általam felkínált lehetőséggel, csak a meccs második felében kezdtek el mozgolódni


(#39532) KisApám válasza diegho (#39521) üzenetére


KisApám
addikt

A Comet-tel a Twitch-en sokat látom játszani EmbryonicJourney-t.
Tuti, hogy az ő kedvence is ez a tank.
Gyors tank, gyors löveg, DE
ha jól emlékszem nem túl nagy sebzés, és az átütése sem csudajó (T20-hoz képest tuti nem).
Inkább olyan oldalba-hátba kerülős tank.
(Melóhelyen vagyok, rengeteg oldal le van tiltva :((( ,
fejből ennyire emlékszem, talán jól...)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#39533) Patrick76496 válasza diegho (#39521) üzenetére


Patrick76496
őstag

+1, nagyon jó tank a Comet. De átlagsebzésből húzz még bele kicsit. ;]


- - - - - - - - - - - - -
(#39532) KisApám: Nekem most van T20-am van, de azt nagyon utálom. Semmi DPM, semmi páncél (Comet-nek legalább a tornyon van kicsi) lassan céloz, + a pontosság és a gun depression is elmarad a Comet-hez képest.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#39534) diegho válasza Patrick76496 (#39533) üzenetére


diegho
nagyúr

Medium tankkal nem sebzésre játszok, hanem hasznosságra, abban meg mint látod...

(#39535) sanya67 válasza Cseri0058 (#39516) üzenetére


sanya67
tag

Holnap lesz k.b. 8 hónapja, hogy abbahagytam és a napokban kezdett el motoszkálni az agyamban a folytatás gondolata... :DDD

(#39536) diegho válasza sanya67 (#39535) üzenetére


diegho
nagyúr

Ő nem hagyta abba, csak nyihog... most is velem platoonozott...

(#39537) SoundX


SoundX
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, kinek mi a véleménye az új japán ágról? :R

"Sose higgy az interneten lévő idézeteknek, sokszor átverés." (Petőfi Sándor)

(#39538) sanya67 válasza diegho (#39536) üzenetére


sanya67
tag

Jah kérem, át vagyok verve...:)

Egyébként sokat változott a játék azóta? Olvasgattam a fórumot közben, de hetek, hónapok maradtak ki így is.
No persze, erre nem lehet értelmesen válaszolni...nem is várom el! :DD

(#39539) Gfcmartin22


Gfcmartin22
újonc

Sziasztok! Olyan gondom van, hogy windows7 lett a gépemre rakva, ráraktam a wotot,de nem indul el mert nem találja a Directx hardvert. Olvastam hogy a Wot a DirectX9-et igényli. Fel akartam telepíteni, de nem engedi ,hogy feltelepítsem mert azt írja hogy már a directx egyik újabb verziója van fenn a gépen, ezért nem szükséges a directx9 telepítése. :( És tényleg a dxdiaggal megnéztem és a directx11 van fenn a gépen.(nem elérhető a DirextDraw és a Direct3d és az APG) Nem tudom mit tegyek. Minden létező helyen utána olvastam de nem sikerül sehogy se megcsinálni. Valaki aki tud legyen szíives segítsen. Előre is köszönöm:gfcmartin22

(#39540) Simulacrum válasza KisApám (#39532) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Quickybaby-nek is, de azért rendesen tolja vele a goldot. Gold nélkül van egy olyan érzésem, hogy annyira nem lenne kedvenc sokaknál.

(#39541) Antonius1978 válasza diegho (#39519) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az remek, en is imadtam regebb kosarazni.Majd ha kicsit vege lesz a tankos oruletemnek, valamelyik regi - pl NBA98 - valtozattal bajnokot csinalok a kedvencembol a Seattle Supersonicsbol, ami azota megszunt.

Miert olyan jo a Comet ? Nekem van Cromwell, kedvelek is vele szaguldani, de valahogy - nem ertem miert - epp vele vagyok elmaradva az IS6 huzasa soran.Valahogy nem tudok egeszen izgalmas koroket menni vele.(1-2 ritka kivetellel).
Mind a Cromwellnek, mind a Cometnek serulekeny a loszerrekesze, homlokpancel nagyon keves.770 sebzest csinaltam vele atlagba...

(#39542) diegho válasza Antonius1978 (#39541) üzenetére


diegho
nagyúr

A comet azért jó, mert nagyon jó a depression, jó a mobilitás, a löveg is pontos. Kár, hogy nincs magasabb tier-ben olyan med, ami ezeket tudja. Mindegyiknél hiányzik valami.

(#39543) emre válasza Antonius1978 (#39541) üzenetére


emre
veterán

Hát nekem fel sem tűnt az a 100k xp a cromwellel.
90 csata kellett, igaz ebben volt az akciós (2x, 5x) napok is, de az átlag xp-m 800, a sebzésem meg 1000 vele ami szerintem nem túl rossz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39544) Pete55555 válasza diegho (#39542) üzenetére


Pete55555
addikt

Esetleg az indien?

...Szeretem leracsniztatni...

(#39545) Bad Pritt válasza Pete55555 (#39544) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az nem mozgékony. STB-1 talán, ami a fenti kritériumok mindegyikével rendelkezik valamennyire.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39546) Atlantis válasza Pete55555 (#39544) üzenetére


Atlantis
veterán

Az nagyon lomha a Comet-hez képest, ettől persze nem rossz gép.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#39547) diegho válasza Pete55555 (#39544) üzenetére


diegho
nagyúr

Nagy, lomha...

(#39548) Pete55555 válasza diegho (#39547) üzenetére


Pete55555
addikt

Akkor tényleg nincs, gondoltam az áll talán legközelebb hozzá, abból amik vannak.
WZ lenne jó sebességbe, de az se nem pontos, se nem jó gun dep.
Japánokat meg nem ismerem.

Más: Csak nekem szarakodik a szerver ? Előbb annyira laggolt, hogy nem tudtam játszani, ms 60 körül volt, de a kép állt... aztán kidobott, hogy connection interrupted :W

...Szeretem leracsniztatni...

(#39549) b@zsi


b@zsi
csendes tag

Srácok, -most azokhoz szólok elsősorban,akik már kipörgették az új német TD ágat-: a T8-ast és T10-est csak golddal lehet eredményesen használni? :F mert valahányszor szembekerülök velük,goldot kapok tőlük....
Második: a T9-eshez melyik ágyú a legjobb? mert láttam,hogy van vagy 3 lehetőség is
és akkor egy harmadik egyben utolsó: a T7-esen hogyan lehet átesni a leggyorsabban? :D mert ez a stock ágyú valami borzalom vagy csak én nem tudok vele rendesen játszani

(#39550) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Urak!
Arany vasarlasnal csak a MasterCardot fogadja el?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.