Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#39051) Angel1981 válasza 04ahgy (#39050) üzenetére


Angel1981
veterán

:DD

(#39052) mefistofeles válasza rolio1 (#39035) üzenetére

Nem cseszegetni akarlak de ez egy elég érdekes hsz. lett a részedről....
Egyrészt panaszkodsz, hogy mennyire felhígult a játékosállomány, másrészt ecseteled, hogy belépsz bukta, kilépsz győzelem. Ez tök úgy jön le mint ha nem a játékosállomány, hanem a te játékod "hígult volna fel" (bocsi tényleg nem cseszegetés de így fogalmaztad meg)
Másrészt szerintem (ne veddd szentírásnak én noob vagyok) a win ráta az ami a legkevésbé jellemez egy átlagos játékost. Nézd meg, hogy az átlag sebzésed és a kill rátád is csökkenő tendenciát mutat e? Szerintem ha ezek csökkennek akkor van igazán baj.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#39053) jano_77 válasza 04ahgy (#39050) üzenetére


jano_77
nagyúr

Már majdnem megkérdeztem, hogy biztos, hogy ide akartad-e ezt a linket, de mikor megnéztem az előzményét, már rájöttem, hogy miért is! :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39054) 04ahgy válasza Zadia (#39004) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A lista 0. helyéről lemaradt a T25/2... :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#39055) emre válasza rolio1 (#39035) üzenetére


emre
veterán

A win nem csak tőled függ ha csak nem vagy vérprofi (mivel csapatjátékról beszélünk).
A wn6-7-8 értékek illetve az átlag sebzés jobban jellemzi valaki tudását.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39056) rolio1 válasza mefistofeles (#39052) üzenetére


rolio1
tag

Lehet hogy félreérthető volt,de nem a csatába lépkedek ki-be, hanem szakaszokat próbálgattunk. Ha mentem másik két emberrel, akkor azokat is lehúztam, ha kiléptem tőlük, akkor tudtak nyerni.
Valóban nem a winrate érdekel, de ha a csata csak 5-8 perces és mondjuk csak a lemmingezés folyik, akkor esik a sebzés és kill átlagod is, mert ugye nincs idő és lehetőség meglőni a "kvótát".
És tleg maga az érzés az, ami rossz, mert én munka után, a gyerek elaltatása után olyan 22h óra körül kezdek el játszani, mondván szórakozok egyet. Na ez az ami nem jön össze, ráadásul egy éve éjszaka lehetett a legjobb meccseket tolni, most már ez is elveszett
Ráadásul most csak OP KV-1, Borsig és WTE-100 tankokkal megyek, hátha...de nem...

[ Szerkesztve ]

(#39057) mefistofeles válasza rolio1 (#39056) üzenetére

Persze én is sokszor esek be noob csapatokba (nem elég hogy én ott vagyok.....) de igazából sokkal jobban bosszant, ha 3 kill és a saját HP 4x-esebzés mellett bukunk csúnyán, mint ha 0 sebzéssel kitekéznek a második percben. Előbbiben van kire fogni :DDD , utóbbinál nincs mentség a noobságomra......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#39058) Flickering válasza dfsz34 (#39018) üzenetére


Flickering
aktív tag

tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#39059) jano_77 válasza emre (#39055) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem ér semmit szerintem ha vki vér profi (LILA), mert ha agyatlan csapata van, akkor Ő vagy akár szakaszban Ők, sem tudják megfordítani a csatát! Nem egy olyan csatám volt, mikor az elején kijelentettem, hogy ez bukó, mert a túloldalon volt egy 3-as szakasz - 2 lila+1 kék - és mégis nyertük....ma sem tudom, hogyan. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39060) olcsii válasza jano_77 (#39059) üzenetére


olcsii
aktív tag

biztos mert te ott voltál:P és csak rá kellet nézned a tankokra és kipukkadtak:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39061) emre válasza jano_77 (#39059) üzenetére


emre
veterán

Szerintem nem érted mit írtam, mert nem ez a lényeg.
Most akkor ragadjam ki azt hogy amit Te kijelentesz az úgy is van?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39062) jano_77 válasza emre (#39061) üzenetére


jano_77
nagyúr

miért találnám ki?
nem kötekedni akartam, csak azt írtad, hogy a vérprofik tudják befolyásolni a WR-t...mondjuk nagyobb eséllyel, mint én ez biztos. :U

(#39060) olcsii: bár így lenne......de jól tudod, hogy nem így van. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39063) Drenadar


Drenadar
veterán

"századozás Dieghoval" műsor elmaradt, vagy csak engem hagytatok ki belőle?

(#39064) nyunyu válasza scyllarus (#39033) üzenetére


nyunyu
félisten

Én most vettem meg egyszerre a T25AT-t és a SU-101M-et is. Stockként mind2 egy f.s, de nagyon nagy kupac. A SU-nak legalább van páncélja, összefutottam ellenséges T25AT-vel is, ott kiderült gyorsan. Aggódtam a 175 pen miatt: nem kellett, ugyanis semmit sem talál el, tökmindegy a pen. 64% a találati arányom, a SU-100-zal 68, az IS-sel 70, pedig azokon nem kicsit pontatlanabb papíron az ágyú.... A második gun pontosabb, hátha az megváltást hoz.

SU-100M1 fullra fejlesztve nagyon mozgekony, meg eleg pontosan lo.
De alig van gun depressionje, ez nagyon sok palyan komolyan megneheziti a hasznalatat.

A legnagyobb problema viszont a 175 pen, ez sajat tierje ellen eleg, nyolcasokon mar a weak spotokat kell vele keresni, kilenceseknek max az oldalarol/hatsojarol almodhatsz.

A T25-ben viszont látszik a potenciál, csak az eleje nagyobb szívás. Egyszerre kellene mindent fejleszteni, mert se pen, se mozgékonyság, se látótáv, se páncél

T25 AT a 90mm-es csuzlit a Hellcatrol/Jacksonrol orokli, 160 penje van alapbol.
Hetesek ellen boven eleg, nyolcasokat max csipkedni lehet vele.
Kozepso csuzlival picit no a DPM, illetve a pen is 170-re, ami meg mindig nem eleg a kilencesek biztos sebzesehez.
105mm csuzli penje+alphaja mar megallja a helyet, viszont a korabbi 90mm-ekhez kepest joval pontatlanabb, 400 meter folotti celpontokat eleg nagy valoszinuseggel elhibazza.
Meg neha itt is befigyel a foleg szovjet meg francia csuzlikra jellemzo, nem teljesen beszukult celkeresztnel az 50 meterre levo Lowet sem birja eltalalni effektus, bar nem olyan mertekben, mint a T30/E4 155mm-enel.

Mozgekonysaga fullra fejlesztve kb. feluton van a Jackson es a Hellcat kozott.

JPhez kepest pozitivuma a picivel nagyobb gun depression, illetve szembol valamivel alacsonyabb+keskenyebb celpont.
De joval pontatlanabbul lo.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39065) olcsii válasza jano_77 (#39062) üzenetére


olcsii
aktív tag

nem nagyzolásból irom de elég sokszor az én teljesitményemen dől el a csata. (max 20% saccolom)
szóval nincs igazad jano:) arrol meg hogy noob vagy mi nem tehetunk:D

Bátrak-é a szerencse:P( janót meg fenékkel meg ki két tank elé, nehogy nehéz dolguk legyen)(el halluf, cseris)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39066) jano_77 válasza olcsii (#39065) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez így van...ennyi. hogy k...ád be! ;]

volt ilyen lehetőség, hogy század Diegho-val? lemaradtam vmiről nagyon!? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39067) Bingisz válasza jano_77 (#39059) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor miért van a liláknak 60% feletti győzelmi aránya?

Az hogy egyszer nem jött be valami az ellenfél pro platoonjának, és elvertétek őket, az nem azt jelenti, hogy nem tudják befolyásolni a csatákat....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39068) scyllarus válasza nyunyu (#39064) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi az ismertetőt! A SU-val én is a pentől féltem eleve, a második gun asszem 0,32 pontos, azzal már lehetne célozni. A mozgékonyság is jó lesz, ugye alapból ráment a nagy motor, majd csak a lánc kell a 2. gun után.
A T25-nél meg én is a nagy ágyúra hajtok, láttam, hogy a középső nem hoz nagy változást. A gun dep jó, a beszűkülést ki tudom várni (1,7s). 400m fölött ritkán lövöldözök, a mostani 15-4, 4-15-ös csatakimeneteleknél nem is nagyon van rá lehetőség.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#39069) jano_77 válasza olcsii (#39065) üzenetére


jano_77
nagyúr

Cseszd meg....abban a csatában egyedül voltam fent a hegyen és A2-3ból jöttek rám, nyilván tolatnom kellett.....így kénytelen voltam kitolatni, ahol meg szemben a szikla mögött már nagyon várták ezt. :U

Bingisz: utóbbi csaták alapján azt kell mondanom, hogy a LILÁ-k azért lilák, mert a csata nagy részében csak figyelnek, hátulról snipolnak és a végén, mikor az ellenfél már kellően lesebzett, elindulnak és aratnak......legalábbis ezt vettem észre és nem egy csata alapján mondom ezt.
Korábbi eset sem 1x volt.......nagyon sokszor buktunk már úgy kört, hogy nálunk voltak a PRO játékosok és egyszerűen bedaráltak minket....azt nem tagadom, hogy ilyenkor azért legtöbb esetben a PRO-k sokat sebeznek és ölnek is, de nem mindig tudják megváltani a világot Ők sem. Csak erre akartam célozni és nem kötekedni. Részemről téma lezárva.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39070) nyunyu válasza 04ahgy (#39054) üzenetére


nyunyu
félisten

A lista 0. helyéről lemaradt a T25/2... :)

Hetes TDk mezonyenek csak a masodik felebe fer bele a gyenge atutessel biro csuzlijaval.

Alig jobb, mint a Jackson, viszont kilences heavyket is kap az arcaba, amivel sok mindent nem tud kezdeni.
Menekuleshez meg nincs eleg sebessege, ez nem Hellcat. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39071) Assimilator válasza nyunyu (#39070) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem nincs rossz átütése. Viszont a sebessége az tényleg semmi. Főleg, hogy 10 bokorral körülvéve is lehetne világítótoronyként használni, mert minden arra járó azt veszi észre először.

(#39072) mefistofeles

Az az igazság, hogy ha egy lila, azért lehet lila mert egész meccsen ücsörög a bokorban a végén meg virít esetleg az nem a lila gamer hanem a játékrendszer hibája. Egy időben próbaképp csak sniperkedtem a bokrokból (úgy két hétig) és tadáám messze a legjobb win rátám, átlag sebzésem és egyéb mutatóim voltak! Nem vagyok szakértő és nem tudom mikor miért ad olyan sok vagy éppen kevés XP-t a rendszer (bár néha meglepődök) de az, hogy ha a bokorban bujkáló módszerrel lehet virítani akkor fognak is vele virítani ez tény! Ez valami olyasmi mint a gold lőszer. Lehet utálni de része a játéknak, mindenki akkor használja amikor akarja EZ VAN! Ha fel lehet kapaszkodni a wot-os mutatókban azzal, hogy ücsörgünk a bokorban és ha jön valaki akkor kifingatjuk, de nem segítünk csapattársnak és kerülünk minden rizikót akkor ismét csak EZ VAN! Működik? Igen! Egyértelmű, hogy rengetegen használják/ fogják használni.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#39073) sith7 válasza Drenadar (#39063) üzenetére


sith7
nagyúr

elmaradt

(#39074) nyunyu válasza Assimilator (#39071) üzenetére


nyunyu
félisten

Hetes TDk penjei goldammo nelkul
T25/2: 170
SU-152: 175
SU-100M1: 175
T25 AT: 198
JP: 203 (8.8 L/71), 200 (10.5 L/52)
AT-7: 226
AC mle46: 232 (100mm SA47), 212 (90mm DCA45)

T25/2-nek amugy eleg jo camoja van, JP sokkal messzebbrol vilagit.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39075) diegho válasza Drenadar (#39063) üzenetére


diegho
nagyúr

Érdeklődés hiányában elmaradt.

mefistofeles pusztán azzal, hogy minden csatában állsz és várod az ellenséget nem leszel lila... vannak tankok és pályák, amikkel és ahol jobb, ha vársz, de ha minden pályán és minden tankkal ezt csinálod, akkor nem leszel lila, ha ennyi lenne az egész, akkor 10k WN-el szaladgálnának sokan.

[ Szerkesztve ]

(#39076) Tiszteletes válasza jano_77 (#39062) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Sorry János bácsi a legutóbbi "hisztis-jancsi" megnevezésért, az FC próba századozás chatjében. Remélem nem sértődtél meg! Csak még soha nem szakaszoztam olyannal, aki még nálam is durvábban káromkodott volna amikor nem megfelelő a szélirány. ( Azóta is very-best: " az ősi mesterséget űző nénik vére száradjon rátok " kifejezés )

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#39077) bullseye válasza diegho (#39075) üzenetére


bullseye
addikt

Kinek az érdeklődésének hiányában? :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#39078) olcsii válasza Tiszteletes (#39076) üzenetére


olcsii
aktív tag

DANYA ma velem kell játszanod meg janóval!!:D
És versenyezhettek hogy ki káromkodik jobban:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39079) diegho válasza bullseye (#39077) üzenetére


diegho
nagyúr

Természetesen az én érdeklődésem hiányában. :) - nem akarok századozni.

(#39080) jano_77 válasza mefistofeles (#39072) üzenetére


jano_77
nagyúr

Persze, ebben igazad van.....én erre csak annyit mondok, hogy gerinc kérdése és hogy kinek, milyen vastag bőr van a képes felén....mert szerintem ez gusztustalan és gerinctelen hozzá állás.....akkor inkább keressen másik játékot az ilyen. Sosem voltam egy campelős típus és nem is leszek, mindig igyekszem a fronton küzdeni, viszont bosszant, hogy egyre többen vannak a másik oldalon. :W :o Szánalmas!

(#39075) diegho: had kérdezzem meg Tőled, aki PRO és mindent tudsz erről a játékról, hogy mi a véleményed arról, hogy Chi-To-kkal Murovankán az erdőben kell campelni egy olyan csatában, ahol csak talán 1 tier-el fentebbi tankok voltak, de csak pár db.......PRO szakasz ezt művelte!?! Normális? Szerintem csak gyáva férgek voltak. :U

Olcsii: úgy is én nyernék! ;]

DanyA: természetesen nem haragudtam meg, bár cseppet meglepődtem, mert nem emlékeztem rá, hogy játszottunk már és fogalmam nem volt, hogy ki a fészkes fene vagy Te és hogy jössz ehhez. :D

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39081) Jolet válasza Tiszteletes (#39076) üzenetére


Jolet
őstag

annak patakokban kell folyni...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#39082) mefistofeles válasza diegho (#39075) üzenetére

Persze, nyilvánvaló. Csak azért írtam, mert sokat hallom itt a fórumon, hogy a lila csak ennyit meg annyit csinált. Szerintem egy lila játékos tud campelni, de támadni is ha kell.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#39083) Drenadar válasza diegho (#39079) üzenetére


Drenadar
veterán

kár, főleg mert hogy te ajánlottad fel...
és, az újszülöttel minden rendben? :)

(#39084) jano_77 válasza Jolet (#39081) üzenetére


jano_77
nagyúr

Te emlékszel jól, DanyA (Tiszteletes) még erre sem emlékszik rendesen, pedig tudhatná, hogy "klasszikusoktól" csak szó szerint és pontosan. ;]
Qrvák vére folyjon patakokban....így hangzott ama kitörésem, amit agyatlanok esetében szoktam hangoztatni. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39085) diegho válasza mefistofeles (#39082) üzenetére


diegho
nagyúr

És egy lila játékosnak nem csöröghet a telefonja? Nem mehet el a géptől valamiért? Nem szakadhat meg a netkapcsolata? Nem mehet el nála az áram? Nem dönthet úgy, hogy jobb, ha az első 5 percben kivárásra játszik? Nem lehet rossz napja? Nem véthet hibát a csatákban? Borzasztó, hogy sokan azt várják egy lilától, hogy ő majd egyedül megnyeri a csatát és mindezt úgy, hogy előrerohan. Ha gyors tankkal játszok sem biztos, hogy előrerohanok, mivel ha fent van az xvm és látom, hogy nálunk a top 5 agyhalott, az ellenfélnél pedig van 1-2 jobb és még scoutjuk is van, akkor semmi értelme előrerohanni, hiszen az én oldalamon 5 olyan van, aki a weakspot fogalmáról sem tud, sőt lehet azt sem tudja mi a játék neve, amivel játszani próbál, az ellenfélnél pedig ott van 2 olyan tank is, hogy ha mindkettő eltalál meghalok. Így menjek előre? Ezért lenne értelme rohanni? Odamegyek, spotolok, senki nem sebzi őket, mert nem tudják hová kell lőni, meghaltam, őket bedarálják kész vége. Viszont ha ilyen helyzetben várok egy kicsit és hagyom, hogy a csapatom spotoljon, akkor én be tudom lőni az ellenfelet, én tudok sebezni és el tudom dönteni melyik tankot kell kiszednem ahhoz, hogy az esélyeink nőjenek a nyerésre. Sőt talán egy oldalon meg is tudom fogni a támadást, utána pedig szabad a pálya és lehet menni előre. Egy lila - aki igazi lila - ezt már a visszaszámlálás alatt eldönti és úgy helyezkedik.

(#39086) mefistofeles válasza jano_77 (#39080) üzenetére

Miért keresne másik játékot? Ő a király nem? Akkor?...
Amúgy pusztán statok alapján szerintem nagyon nehéz megitélni valakit, főleg úgy, hogy a statok is óriási szórással értékelnek. pl. az Eff értékem az szinte mindig magas (noobhoz képest) mellette a WN6 néha szánalmasan kevés. Mindezt úgy, hogy 54% feletti a win rátám a sérülési (kapott/adott) majdnem 3, a túlélt csatáim 46%, a kill rátám pedig (ez most sokat csökkent) 1,6.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#39087) mefistofeles válasza diegho (#39085) üzenetére

Persze, ezért írtam amit írtam....
Nekem ne mond a példákat miért kell otthagyni egy csatát...... 2 pici fiam van..... :D

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#39088) Drenadar válasza diegho (#39085) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem hozzá tehetjük azt a kérdést is, hogy a lila minden tankkal lila? :)

(#39089) Assimilator válasza nyunyu (#39074) üzenetére


Assimilator
őstag

Én elhiszem neked, meg a számoknak is. Viszont érzésre egész más és egész szépen átviszi a dolgokat.

(#39090) rolio1 válasza jano_77 (#39080) üzenetére


rolio1
tag

Az a két Chi-To tegnap este campelt,igaz? És a végén az egyik maradt egyedül a csapatunkból...

(#39091) rolio1


rolio1
tag

Hatodik érzék jelzőhangot hogyan is kell pontosan beilleszteni? Segítséget kérnék...

(#39092) Bingisz válasza mefistofeles (#39086) üzenetére


Bingisz
addikt

Mennyi a cap/battle értéked?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39093) jano_77 válasza rolio1 (#39090) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amiről én tettem említést az több nappal ezelőtt volt, még a két ünnep között vmikor.
Ott álltak az erdőben végig és onnan puffogtattak....mondjuk azt elég sűrűn az ágyújuknak köszönhetően.
Hiába kérték/kértük őket, hogy menjenek esetleg a medek helyére, bagóztak ránk. És ezek az adott tankkal is lilák és kékek voltak.

(#39085) diegho: Ha mindenki úgy gondolkodna, mint amit itt leírtál, hogy nem megyek előre, mert a top tankok agyhalottak, és még ha spottolnék is, feleslegesen - rengetegszer így halok meg, hogy hiába spottoltam -, akkor a csaták 95%-a úgy telne el, hogy a 2 csapat a saját bázisán ücsörögve várná, hogy majd a másik jön. Szuper lenne.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39094) diegho válasza jano_77 (#39093) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerencsére a játékosok 90%-a nem tud gondolkodni, így ilyen sosem lesz.

(#39095) Assimilator válasza diegho (#39094) üzenetére


Assimilator
őstag

S csodálkozol, hogy kiutálnak...

(#39096) rolio1


rolio1
tag

(#39093) jano_77 Akkor ugyanazokkal,ugyanott futottam össze tegnap este én is...

Ezt már én is megfigyeltem skilles játékosoktól, pláne platoonban játszóktól, hogy kivárnak és utána aratnak, de ahhoz tleg kell a tudás, mert ők tudnak egyszerre 2-3 ellenféllel is közelharcot vívni, mindig az éppen betöltött felé forgatják be a tankot stb. Így dieghonak van igaza, meg kell várni, hadd jöjjenek, általában úgyis egyesével mennek...

[ Szerkesztve ]

(#39097) Bingisz válasza Assimilator (#39095) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert igazat mond?

How terrible....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39098) Drenadar válasza Assimilator (#39095) üzenetére


Drenadar
veterán

és szerinted őt kiutálták? bocsi, de tisztában vagy a szó jelentésével?

(#39099) Assimilator válasza Drenadar (#39098) üzenetére


Assimilator
őstag

a múltkor volt róla szavazás, most nehogy már én legyek a gonosz :)

(#39100) Bingisz válasza Assimilator (#39099) üzenetére


Bingisz
addikt

Szavazás is volt? Hol?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.