Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#38251) Enzolord válasza 04ahgy (#38250) üzenetére


Enzolord
addikt

Azzal már egy páran úgy játszanak, hogy seggel mennek előre, mert már mindenki tudja, hogy R2D2-t kell lőni az elején, és a hátulja is eléggé páncélozott...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38252) 04ahgy válasza Enzolord (#38251) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Elöl 180, hátul 140... Az meg alig vastagabb, mint a Löwe hull, és nincs is szögben, tehát tökegyenes. Butaság úgy menni, el kell dugni hulla meg ilyenek mögé a rádiós kupolát, és lóbálni a tornyot. :D

Azt nem vettétek észre, hogy a 8.10 óta irdatlan sok a kritikus sebzés a korábbihoz képest? Mindig sérül valami, ammo rack, motor, main gun... Ha nem legénység.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#38253) csapee válasza Enzolord (#38251) üzenetére


csapee
senior tag

Hat az nem tudom mi van de az R2D2 is pattant nekem nem egyszer, el se hittem hogy lehet.

Csapee

(#38254) Assimilator válasza Cucuska2 (#38240) üzenetére


Assimilator
őstag

Olvasd el még egyszer amit írtam. Direkt hangsúlyoztam, hogy bárhol. Az alsó lemez eddig is lőhető volt én nem mondtam, hogy nem. A felette lévő rész is az volt, de arról rendesen pattogtak még a 9-esek is. A torony meg gyak. kategóriájában átlőhetetlen volt. 8.10 óta meg a 6-os, 7-es medek átlőnek tornyon szemből gold nélkül. S nem kupolát lőnek. Csak úgy telibe. Na mindegy.

(#38255) Tomi0703 válasza 04ahgy (#38252) üzenetére


Tomi0703
őstag

Azt nem vettétek észre, hogy a 8.10 óta irdatlan sok a kritikus sebzés a korábbihoz képest? Mindig sérül valami, ammo rack, motor, main gun... Ha nem legénység.

Igen, már én is akartam írni. Csata végi jelentésnél szoktam nézegetni, hogy ha sebzek pl. 6 tankba abból kettőn valami kritikust lőttem (és msot nem a láncra gondolok), vagy legénység vagy ammo stb...

(#38256) PAtr0n válasza #40993792 (#38247) üzenetére


PAtr0n
addikt

Bár pont hogy nem személyeskedtem, de az már más tészta... Kár hogy egy pár óvodás sértődése miatt tartunk itt, akik még mindig a fórum aktív tagjai.
De részemről értettem, és befejeztem!

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#38257) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Schlurchi (0:26:02) for "pros" like you they invented premammo, no? I bet your momma is really proud

Fel van/volt háborodva a Marder 38t mert kilőttem egy lövéssel... KV-2 trollgun. :D
Nem tudom, hogy igazából mire számított :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38258) KisApám


KisApám
addikt

Ahogy írtam, megvettem a PzKpfw S35-et.
MEGÉRTE!!! Saját Tierjében, meg egy kicsit a TIER IV-ben is tud "működni".
10-14 után egyedül lehoztam a meccset :B
Kicsit amatőrködtem persze, de összejött.

REPLAY

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38259) PAtr0n válasza KisApám (#38258) üzenetére


PAtr0n
addikt

Gratula! Szép eredmény! :C
Imádom az ilyen low tier meccseket, valahogy annak még van szépsége ha végre sikerül nem lemmingcsordával összekerülni :)

(UI: miért csinálsz ilyen sötét képeket? :D )

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#38260) KisApám válasza PAtr0n (#38259) üzenetére


KisApám
addikt

(Sötét képeket? PrintScreen-nel ezt adja. :P )

A Replayban látható játékosnak még van mit tanulnia... :K
Viszont azt megjegyeztem, hogy mozogni kell.
Ha végig ott maradok egy helyben, lehet, hogy nem jön össze.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38261) PAtr0n válasza KisApám (#38260) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem sötét! :P

Minden esetre szép meccs volt ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#38262) olcsii


olcsii
aktív tag

Srácok. nekem nagyon adja chi-to:) nagyon sokat nyerek kb 80% a winratem 50 csatából.
és már meg is van a 50 000 xp. sokat is lehet vele sebezni. szeretnek rajta motort lőni hogy még lassabb legyen:D
Nem tudom miért de napról napra jobban szeretem ezt a hülye játékot:) picivel több mint egy éve játszom és nem hogy unnám, még többet akarom:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38263) Amfiton


Amfiton
tag

Engem mindig mikor a Leopard 1megyek gold nooboznak,reportolnak(ezt ugy kepzeljetek,hogy minden második csatám),mert nem tudjak,hogy az alap lőszere a leonak a kummulativ. 268 pen miért használnék gold ammot?Egy kicsit pontositani kellene a gold detector modot...

[ Szerkesztve ]

(#38264) olcsii válasza Amfiton (#38263) üzenetére


olcsii
aktív tag

nem kell azt módosítani, mivel ki írja hogy goldért vagy ezüstért vehető e meg a lőszer. így aki kicsit használja az eszét miután lehűtötte magát a gold noobozás után:D láthatja hogy lehet hogy kpct vel lőttek ki de b.ssz.s ez nem GOLD volt:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38265) olcsii


olcsii
aktív tag

Egyik munkatársam most mondta hogy a 12 éves lánya szokott játszani a WoT-al:) meg persze ő is néha:D most a tigrisre pályáznak. És mindig a nehéz tankok szokták őket kilőni tudod aminek nem forog a tornya:P

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38266) Bingisz válasza Amfiton (#38263) üzenetére


Bingisz
addikt

Kis igazítás. A leo alaplőszere APCR, és a goldammoja a kumultatív lőszer. De amúgy én is folyton megkapom, hogy még az artikra is goldot lövök, mert a csodamodjuk mutatja, hogy APCR-t lőttem....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38267) OberMotz


OberMotz
aktív tag

Jó cucc ez a SU-100Y - kár hogy a gonosz E25 a végén elkapta szegény lomha jószágomat.

(#38268) Amfiton válasza Bingisz (#38266) üzenetére


Amfiton
tag

Igaz,igaz. :))

(#38269) Assimilator válasza olcsii (#38262) üzenetére


Assimilator
őstag

Áruld el, hogy csinálod? Mi a recept? :D
(bár tény, hogy mióta noobra vettem a figurát, nem olyan bosszantó a játék :D )

(#38270) olcsii válasza Assimilator (#38269) üzenetére


olcsii
aktív tag

Elég jól adta az xvm alapján is.
Egyedül játszottam vele, szakaszba általában nehezebb nem tudom az okát:)
Nagyon gyorsan lő igy szét szedek bárkit:D még egy lilát is megettem tier 6 vkban volt (pather előtti) nem jut eszembe a neve:)
Lőni kell vele és vigyázni nehogy eltaláljanak:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38271) Drenadar


Drenadar
veterán

Van valami bónusz most a panther/m10-re?
tényleg szerethető kis gépezet, jó érzés mikor egy tiger pattog róla :D

tudom, hogy szar voltam a körben nem az a kérdés, hanem hogy nálatok is ennyit hoz ilyen szar sebzésre?

(#38272) Departed


Departed
őstag

Tudtok valamit a Noobmeter TankStats részéről? Már viszonylag régóta nem működik, én meg szívesen nézném hogy mostanában melyik tankok hogy teljesítenek, akár pl. a japán vonal.
Esetleg valami bennfentes infó? :R

(#38273) Petyus87 válasza olcsii (#38270) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Ha már szóba került mesterem! :R

(#38274) Angel1981


Angel1981
veterán

Ha még esetleg nem volt - Fejlesztői hírcsokor #53
Jó hosszú! :)

(#38275) Bingisz válasza Departed (#38272) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha jól tudom akkor a Tank Inspector progi, tud olyat is, hogy megmutatja a tankokon a szerver átlagsebzést, a győzelmi arány stb...
Azontúl rengeteg dolgot meg lehet benne nézni a tankokról. Szóval nagyon hasznos program. Keress rá guglin, mert telóról nem tudom linkelni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38276) L4mie válasza Angel1981 (#38274) üzenetére


L4mie
veterán

Na igen, különböző történelemben és tank makettozásban jártas emberkéktől hallottam, hogy egész nagy csata volt Somogyban a II. WWH végén.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#38277) Bingisz válasza Angel1981 (#38274) üzenetére


Bingisz
addikt

Állítólag Lakeville lesz a Balaton környéki csaták egyik mapja.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38278) olcsii válasza Petyus87 (#38273) üzenetére


olcsii
aktív tag

szép volt medve:) most nem csak fraget loptál hanem sebzés is volt:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38279) Angel1981 válasza Bingisz (#38277) üzenetére


Angel1981
veterán

Meglátjuk! ;)

"Nem lesz külön szerver nooboknak. " - ez jó! :D

(#38280) Petyus87 válasza olcsii (#38278) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Ééés....
Kezdem megtanulni, hogy hátra arc is létezik...
Ha nem védek, nincs kizárva, hogy kikapunk...

(#38281) Plasticbomb válasza Bingisz (#38275) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ezt régen az XVM is kiírta, most valamiért nem mutatja ezeket az adatokat. Pedig mindig az alapján próbáltam javítani a tankokkal elért teljesítményemen. Sőt, régebben írta az adott tankra számolt eff/wn értéket is.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38282) Bingisz válasza Plasticbomb (#38281) üzenetére


Bingisz
addikt

Az a rész nekem is hiányzik az új XVM-ből.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38283) psycroptic válasza Bingisz (#38275) üzenetére


psycroptic
őstag

Igen az tudja. Minden egyben program. A tank különböző pontjain, hogy hány mm pen kell az átütéshez adattól kezdve a lőszer repülési sebességén át az átlagsebzésig minden egy helyen van. Nekem tetszik.

PSNID: Tomy83PS

(#38284) Jo33by válasza Angel1981 (#38274) üzenetére


Jo33by
tag

Fejlesztői hírcsokor? Majd én lefordítom, el se kell olvasnom. Minden nagyon jól működik. Az MM szuperül teljesít, mindenki megelégedésére. Nincs TD túlsúly a játékban. Még több TD elférne és sebezhetnének 1500-2000 körül is talán. Legyenek még több táras tankok. Minden nagyon jó és remek. Lehetne még több Komarin féle pálya a játékban hogy minél több játékos tudjon kempelni. A játékot át lehetne nevezni world of kemp.-re

(#38285) psycroptic


psycroptic
őstag

Mégiscsak igazam lett. Az arty-k után a TD-k miatt lesz sírás rívás... :))

PSNID: Tomy83PS

(#38286) Assimilator válasza olcsii (#38270) üzenetére


Assimilator
őstag

Nem arra gondoltam. :) Azt miként csinálod, hogy a játékot egyre jobban élvezed ennyi idő után? :)

(#38287) Drenadar válasza Jo33by (#38284) üzenetére


Drenadar
veterán

vajon mi lesz a következő? egy brutális TD-s arty iszonyú nagy splassel, hogy lehetőleg 2-3 tankot is offolni tudjon? :D

(#38288) vhw válasza Jo33by (#38284) üzenetére


vhw
addikt

Ja és a játékot bármikor lehet uninstalálni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38289) Bingisz válasza Drenadar (#38287) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát még mindig tervezik berakni a Sturmtigert és a barátait...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38290) Drenadar válasza Bingisz (#38289) üzenetére


Drenadar
veterán

nem ismerem azt a ... SPG-t? vgy az csak TD? csak annyit hogy elég nagy kalibert böfögött ki magából...

(#38291) Flickering


Flickering
aktív tag

Nemsokár megvan a Churchill 7-re az XP is, mi a véleményetek errő la vonalról?
A Caernarvon miatt kezdtem el mert tesztszerveren tetszett.

(#38292) Amfiton válasza psycroptic (#38285) üzenetére


Amfiton
tag

És igen több,mint valószinü,hogy az álca bónuszuk is eltünik a következő patchben. Februárra igérik az új "javitást".

(#38293) Angel1981 válasza Flickering (#38291) üzenetére


Angel1981
veterán

Sokak szerint vicc az angol heavy vonal, de szerintem nagyon is használhatóak, csak nem közelharci vasak, hanem igazi támogató tankok, amolyan forgótornyos TD-k.
(A CH VII és a BP valamennyire közelharcban is megállja a helyét a tierhez mért erős páncél miatt.)

(#38294) Drenadar válasza Flickering (#38291) üzenetére


Drenadar
veterán

fullosan nem olyan rossz, csak lassú, és magasabb tierben pillanatok alatt elfogy...
a BP sem olyan ász, de az jobban szerethető. Kivéve hogy szvsz nagyon gagyi az ágyúja...

(#38295) Flickering válasza Drenadar (#38294) üzenetére


Flickering
aktív tag

Akkor megér egy próbát ha jól veszem ki a szavaitokból.
Csiggat, kíváncsivá tesz ez a vonal.

Köszönöm a sgeítséget! :)

(#38296) Drenadar válasza Flickering (#38295) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem a médium ága sokkal jobb... :)

(#38297) olcsii


olcsii
aktív tag

sturmtigert azt várom:D
olyan troll lesz mint a kv2.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#38298) vhw válasza Flickering (#38291) üzenetére


vhw
addikt

Hát... szerintem nem fog annyira tetszeni.
A Churchill I még teljesen vállalható T5-ben.
De VII-es... még lomhább, a páncélzat effektíve nem lesz jobb (aki rájött könnyedén fogja sebezni szinte bármilyen ágyúval a sárvédőn keresztül...) Tűzerőd meg... nevetséges alpha, átütés... mint egy mednek, bár néhánynak még jobb is van...

A Black Prince-nél alig javul a helyzet, ugyan papíron még jobb a páncél... de valahogy a vetélytárs tankok átütése mindig előrébb jár, mint a Churchill széria páncélzata... mozgékonyság szintén gyenge, az ágyú meg... hát megintcsak sehol nincs a kategóriatársakhoz képest... gyakorlatilag ismét egy med tank ágyúját kapod, mozgékonyság nélkül.

Nem az... el lehet velük is pötyögtetni, ha belefutsz egy marhacsordába, akkor ki lehet magas sebzést osztani, így nem fog olyan szörnyen kinézni az átlag stat, de csaták kimenetelét igen nehezen lehet befolyásolni.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38299) Flickering válasza Drenadar (#38296) üzenetére


Flickering
aktív tag

A cromwell/coemt/centurion vonalra gondolsz? :D

Ott már a crusaderrel szenvedek..:D
Jó kis pénzhozó a Cromwelltől azt hallottam, és tesztszerón tetszettek is.

& vhw
Leginkább a Caernarvon miatt kezdtem el az ágat, teszten ezt próbáltam, nagyon tetszett ott.
(tier 9-10-ről nincs tapasztalatom)

Arról mi a véleményed?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.