Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#39951) Tiszteletes válasza jano_77 (#39941) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Elég szerintem a mappát áthányni az új meghajtóra, de ha már amúgy is elbaxtad valami moddal a játékot, akkor egy ilyen meghajtócsere épp kiváló alkalom a clean installra.

Tudom, hogy nem vezetnél, emiatt is emlékeztem a dologra, hogy ott patáliáztál, pedig csak annyit kellett volna tenned, hogy az elején elmondod a felállást, és bízol a paradicsom ellenfél besorsolásában, a többit már szabad-foglalkozás keretében megoldottuk volna. :) Mikor én vezettem az általam rettenetesen gyűlölt Komarin-on volt szerencsénk 88%-os eséllyel indulni. Céljaim kizárólag arra korlátozódtak, hogy megvárjam amíg az ellen kigurulászik az ágyúink elé és a 3-4 előre tolt kvázi spotter bederíti öket, aztán a többiek már gyárthatják is a kechup-ot. :DD

Egyébként meg legközelebb ne ágálj ennyire ellene, hanem add be a derekad! Jó móka volt mindenki élvezte.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#39952) Tiszteletes válasza DVlad (#39950) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Napi sírás? :))

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#39953) szbalogh válasza Bingisz (#39947) üzenetére


szbalogh
őstag

"- BigWorld change in 8.11 will mean the mods will stop working"
Ez ugye csak vicc? :DDD

Nick: HE_Storm

(#39954) Angel1981 válasza szbalogh (#39953) üzenetére


Angel1981
veterán

Ettől ijedtem meg én is a legjobban! :D :F

patrikgtaivs: én +80%-ról tudok. Ezt nézted már?

[ Szerkesztve ]

(#39955) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ha egy tank legénységének az összes tagján 100%-on van az álca skill, akkor 20, 30, 50, 80 vagy 100%-os bónuszt kapok az adott tank camo értékéhez? Mindenhol mást írnak..

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#39956) Bingisz válasza szbalogh (#39953) üzenetére


Bingisz
addikt

Gondolom újra kell majd írni a modokat.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39957) Linkin válasza Bingisz (#39956) üzenetére


Linkin
senior tag

Pontosan most olvastam amit linkeltél a kommenteknél

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#39958) szbalogh válasza Bingisz (#39956) üzenetére


szbalogh
őstag

Igen, közben elolvasgattam azt a fórumot. Kicsit tovább tart majd megcsinálni az új update-hez a modokat. huh :B

patrikgtavis: itt mindenre van válasz

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#39959) nyunyu válasza jano_77 (#39914) üzenetére


nyunyu
félisten

Nyunyu: esetleg tudnál nekem segíteni abban, hogy hol, miként lehet vissza változtatni az ellenfél bázis foglalásakor a csík színét pirosra zöldről?

Mivel meg mindig nem irtad le, milyen modot/XVM konfigot tettel fel ami elbaltazta, max annyit tudunk irni, hogy vakard le.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39960) DVlad válasza Tiszteletes (#39952) üzenetére


DVlad
őstag

Az milyen?

(#39961) Simulacrum válasza dfsz34 (#39946) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Szeretem az egy zászlós variációt ezen a térképen és bármelyik oldalon is vagyok mindig a központi hegyre megyek. Ott vannak lejtők, mindig vissza lehet húzódni, ha kell. Oda, ahova te mentél, onnan nehéz már visszajönni.

(#39962) Patrick76496 válasza Angel1981 (#39954) üzenetére


Patrick76496
őstag

Igen. A wotinfo.hu a vteps-es srác a leírásában 80%-ot mond, az android-os app 100-at, az egyik mod a játékban pedig 50-et. Mindegy, elfogadom 80-nak, köszönöm a választ! :R

(#39958) szbalogh: Néztem már a wiki-t, itt egy sort ír az egész camo skill-ről, ahova pedig az előbb említett sorban lévő link visz, az van leírva, hogyan átlagolódik az emberek között a skill nagysága. Azért kösz a próbálkozást.
- - - - - - - - - - -
Remélem valami óriási optimalizációt kap a játék, ha már az összes modot a kukába kell dobni. Rendkívül nagy öröm lesz nélkülük játszani, kb mintha kikapcsolnám a HUD-t. :(((

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#39963) Jo33by


Jo33by
tag

Nos így a sokadik csata után azt hiszem jobbat vártam ettől az Indian-Panzertöl.(fullos, már fél úton a Leo felé tart). Pedig papíron az átütése miatt jónak nézett ki tier 8-ban. Összehasonlítva az orosz ágon a T-44-el,hát óriási különbség van köztük a 44 javára. Laposabb, gyorsabb, fordulékonyabb, még néha pattint is, scoutolni lehet vele, rengeteg a jó köröm a T-44-el. Az MM szereti. Pedig annak kisebb a löveg penje. Az MM meg kifejezetten utálatos az indivel szemben. Scoutolni ezzel? Mint egy királynő olyan kecsesen fordul meg, hát addig míg fordulok kétszer belémlőnek, nincs arra idő. Meglátszik ez egy korai fejlesztés volt, az indiaiaknak akarták gyártani de nem lett belőle semmi. Ja igen, majdnem kihagytam az egyik nagy hátránya még a löveg összeszükülése nagyon lassú. Raktam rá célzásgyorsítót de még így se az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#39964) Doom83 válasza joergie (#39903) üzenetére


Doom83
tag

Az szuper. Igen hallottam rola nemsokara vagy is kb. 1 honap mulva jön a 8.11
Teszt szerveren az elit tankokat is kilehet probalni?

(#39965) diegho válasza Doom83 (#39964) üzenetére


diegho
nagyúr

Teszt szerveren még a csattogós lepkét is

(#39966) Antonius1978 válasza Patrick76496 (#39962) üzenetére


Antonius1978
addikt

Most megtanulsz anelkul jatszani, noob :P ;]
En soha nem hasznaltam semmi ilyen dolgot, egyszer probaltam Emre pakkjat, de nagyon elqurta az FPS-t igy le is szedtem nyomban.Egyeduli ami van, az a magyar duma, mert unom az angol vartyogast.

(#39967) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Valaki t10 szakasz?

(#39968) scyllarus válasza nyunyu (#39959) üzenetére


scyllarus
veterán

Te vagy az xvm-szakértő, tőled kérdezek egyet. Hogy lehetne megoldani, hogy egyáltalán ne színezzen semmit? Lusta vagyok beleásni magam. Aslain-féle konfig van fent, elkezdtem hosszú idő után újra használni, mert egy csomó hasznos dolog (pl. hitlog) nem működik nélküle, de rohadtul zavar a sok piros a saját oldalon. A csata előtti felsorolásnál felőlem színezhet, de a csata alatt, a tankok fölött ne színezzen semmit. Vagy ezt inkább ingame állítsam be? Most jutott eszembe a dolog, melóban vagyok, nem tudom kipróbálni, hogy ott megoldható-e. Köszi a választ.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#39969) sebijani1982 válasza Antonius1978 (#39966) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Állíts be nemzetközit, ott még japán, kínai stb. vernyákolást is hallhatsz! Legalább nem csak egy nyelven tanulod meg a báró (Ricochet) :DDD nevét.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#39970) Drenadar válasza sebijani1982 (#39969) üzenetére


Drenadar
veterán

Szerintem tök jóóóó! :D egyedül az orosz idegesítő... lehet ezért nem megyek orosz tankkal? :D

(#39971) dfsz34


dfsz34
őstag

Ma tank ász napot tartok, úgy látom.

Ha legalább 1-2 agyhalott marad, ahogy kértem őket, hogy menjenek védett helyre, mert spot és kiszedik őket a hegyről, akkor akár le is hozhattuk volna a csatát, de előről, hátulról támadtak több hullámban, aztán a szokásos noob (vagy profi?) módszerrel rámrontott egy kv1s és nem tudtam már mit csinálni igazából. Kettőt belémlőtt és vége. Ja, nem op a kv1s, csak éppen egy med tank még kis ügyességgel sem tud vele mit kezdeni, mert leszedek róla sok hp-t, de rámront és akkor ott már mit csináljak két lövés miközben egy rohadt stug meg még a hátamban van? Mindegy is. Ász megvan meg a stug is megdöglött legalább. 3,3e dmg 8 kill. 3 ellenség marad a végén, a 250 hp-s kv1s meg kettő másik, akiket senki nem látott, gondolom a bázisukat védték rendületlenül.

Két zászlós mód és mikor láttam, hogy nagyon hullik a csapatom, akkor bementem a k9-be, az egy jól védhető hely és próbáltam két irányba harcolni egyedül. Szerencsére az ellenség hullámokban jött, nem egyszerre. Meg fogyott azért arany is rendesen, mikor jöttek a hatos nehéztankok.

Összeszámoltam, én sebeztem 3320-t, a többi 14 tank meg 4500 körül összesen, ja és pár agyhalott egymást is lövöldözte szórakozásból.

Vereség
Csata: Sand River 2014.01.16. 19:15:22
Jármű: Type 4 Chi-To
Szerzett tapasztalat: 2 338
Szerzett kredit: 54 654
Csatában elért Achievement: Top Gun, Elit lövész, Radley-Walters medál, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Jó tank ez a Chi-To csak ezzel a pötyögős ágyúval nagyon nehéz kv1s meg úgy általában minden nehéz tank ellen. Adom is el a csába, csak legyen meg előbb a hatodik érzék rajta, aztán jön a chi-ri.

(#39972) scyllarus válasza Drenadar (#39970) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem pont az orosz tetszik nagyon. Amíg kilövéskor a német pontosan meghatározza a helyzetet (Gegnerische Fahrzeug ausgeschaltet!), addig az orosz csak ennyit mond: kész! (Gotov!) :D

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#39973) Chris0321


Chris0321
addikt

(#39974) szbalogh válasza Patrick76496 (#39962) üzenetére


szbalogh
őstag

Akkor itt van.
camoFactor = baseCamo * (0.00375 * camoSkill + 0.5) * camoAtShot + camoPattern + camoNet + environmentCamo
Ha kiszámolod ennyi %-ot kapsz:
57,142857142857142857142857142857
Kielégítettelek?

De ez csak egy kis része annak, hogy észre vesznek-e vagy sem.

Chris: Végre lesz 5-ös tank az új accountomon :) Matilda IV

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#39975) Antonius1978 válasza sebijani1982 (#39969) üzenetére


Antonius1978
addikt

Azt hiszem nincs nekem az a nemzetkozi marhasag telepitve (nem ertem hogyan), de a multkor nem tudtam kivalasztani, vagy ilyesmi.Amugy jo nekem magyarul is, mas nyelven nem is vagyok igazan kivancsi ;]

(#39976) Tomi0703 válasza Antonius1978 (#39975) üzenetére


Tomi0703
őstag

Beállításokban tudod átállítani.

Na, milyen az IS-6? :DDD

(#39977) Simulacrum válasza Drenadar (#39970) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én pl. a kínai ágat nagyrészt azért kezdtem el, mert rettentően tetszettek a legénységi szövegek. :DD

(#39978) Antonius1978 válasza Tomi0703 (#39976) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat nekem tetszik.Meg tanulgatom, hogy hogyan kell jol beforgatni, hogy pattintson, mar szedtem ossze vele 3000 korul.Idaig 75% nyeres kb. 1500 atlagsebzes (tudom ez nem nagy szam).De premmel jol hozza a zset, olyan 30-35/85 ezer kozott.Ha nem lenne 10-13 FPS es 100-200 pingem, akkor talan tobbet is kihozhatnek belole ;]
Egyszer volt, hogy az elejen kilottek mindenkit, vesztettunk es 20k zset kaptam osszesen.De amikor mar csinaltam 700 sebzest legalabb es keves spot damaget, akkor is adott premmel ha jol emlekszem 49 ezret.Nem ertettem hogy miert ilyen sokat, de ennyit adott.Ez tegnap volt, az elso korben.

[ Szerkesztve ]

(#39979) olcsii


olcsii
aktív tag

Öcsém azt mondta hogy a foch 155 front páncélját is lecsökkentik,ez igaz?

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39980) jr1994 válasza scyllarus (#39972) üzenetére


jr1994
addikt

Helló! Ezeket a hang modokat hogy a legénység a saját nyelvén beszéljen, hol lehet megtalálni? Meg hogyan kell telepíteni, illetve utána eltávolítani ha már nem kell? :B

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#39981) Simulacrum válasza jr1994 (#39980) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A beállítások hang fül talán. Ez alapból benne van, nem kell telepíteni semmit.

Igen, kap egy kis nerfet a Foch 155 páncélja is.

(#39982) Chris0321 válasza jr1994 (#39980) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem mod, a játékban alapból megvan. A beállításoknál lehet bekapcsolni, hogy pontosan hol azt nem tudom de könnyen meg lehet találni.

(#39983) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Ha 1szer a Prémium Tigris beindul! :DDD

Esély a győzelemre? Na az nem volt, statisztikailag! :)

(#39984) ddt500hu válasza GaburroSan (#39983) üzenetére


ddt500hu
veterán

Akkor még nem láttál 8%-os jóslást. 39%-ot simán lehet hozni. Viszont jók ezek az új eventek. Vagy 5 tank ki van fejlesztve amit meg akarnék venni szóval kell a zsé. Ma összeszedtem úgy 1 millát.

(#39985) Bingisz


Bingisz
addikt

Legyen már teszt szerver, mert kezdek kikészülni. Egyszerűen senki nem hajlandó semmit se csinálni tier 10-ben a TD-k miatt. Komolyan most már ott tartunk, hogy Malinovkán az a csapat jár jobban ahol bot a scout, mert az amikor átszalad akkor legalább spotol, és gyakorlatilag a fél csapatot kinyírja a sok TD. Ezzel szemben a mi zöld vagy kék batchatünk vagy 13-90-ünk nem mer bevállalni egy ilyet, mert fél attól, hogy bekap egy lövést. Undorító...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39986) jr1994 válasza Simulacrum (#39981) üzenetére


jr1994
addikt

tényleg, ez elkerülte a figyelmem. köszi szépen! :R

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#39987) Bad Pritt válasza Bingisz (#39985) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Érdekes, én jó ideje nem mentem randomot T10-ben, pont ezért, ma viszont jó szériám van, szóval kivételt tettem, és bepattantam a T-62-be. Meg is lepődtem, hogy épelméjű meccseket kaptam.


Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39988) olcsii válasza Simulacrum (#39981) üzenetére


olcsii
aktív tag

nem értem ha már csak 100 mm akkor az ár elég papir lesz nagyon boldog vagyok lehet el is adom.
Igy is átment majdnem midnen lövés. nem hogy ezután.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39989) olcsii válasza Bingisz (#39985) üzenetére


olcsii
aktív tag

malinovkán én mindig átmegyek a part mellett!Bármilyen tankal:)
És igy az esetek 95% nyerek:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39990) Jolet válasza olcsii (#39989) üzenetére


Jolet
őstag

pontosan! ez az egyetlen jó taktika
aki átjut és tud is életben maradva spotolni a felkészült és erre váró csapattársaknak az eldönti a csatát
én is így teszek, ha arra alkalmas tankom van

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#39991) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr


Két egymást követő meccs. Mennyi esély van erre? :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39992) sith7 válasza Bad Pritt (#39991) üzenetére


sith7
nagyúr

0,0000000000000000001 % ... mivel esély, az mindig van :))

(#39993) vhw válasza olcsii (#39988) üzenetére


vhw
addikt

"Igy is átment majdnem midnen lövés. nem hogy ezután."

Ennyire erősen mégse kéne túlozni... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#39994) olcsii válasza vhw (#39993) üzenetére


olcsii
aktív tag

nem tulzok:) már 750 csatát mentem vele tudom miről beszélek:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39995) nyunyu válasza Simulacrum (#39981) üzenetére


nyunyu
félisten

Igen, kap egy kis nerfet a Foch 155 páncélja is.

Most hogy megvettem, maris nerfelik? :DDD

Mindenesetre amiket irtak, hogy hol lett vekonyabb, ott eddig is penetralta oket a kosza szello.
Pattintasra hajlamos UFP viszont ahogy neztem nem valtozik.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39996) HellGreg


HellGreg
őstag

Az új kedvencem :)

(#39997) olcsii


olcsii
aktív tag

észre vettétek hogy délelőtt csak tier 10 ben lehet játszani?
tier 7 nem megy mert folyton tier 9 dob. de amugy is kevés kicsi tierü tank van.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39998) Jolet válasza olcsii (#39997) üzenetére


Jolet
őstag

én az 1-es szerveren játszom reggeltől-délutánig vagy estig, de nem vettem ilyet észre
t7-ben e25-el megyek, de többször toptank, mint nem, igaz a chi-ri gyakorta megy t9-el szembe
t8-ban sincs semmi extra, igaz ott csak szorzózva húzom lassan a t34-2-őt
t9-ben meg már szinte mindegy is, de ott se csak t10-be dobál

inkább az zavar, hogy a paradicsom leves 80% körüli részvételi arányával a zöldsaláta barátságos színe hiányzik a színskáláról
de megoldom :))

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#39999) Atlantis válasza Patrick76496 (#39962) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha megnézed a Wiki-n lévő képletet, 0,5-ös szorzó van akkor,, ha 0%-os az átlag camo skill-értéked. Ha az átlag 100%, akkor ez a szorzó 0,875-re megy fel, ergo 37,5%-os többleted van. Ez a maximumális ~50%(nem fogja elérni soha az 50%-ot) akkor lehet, ha BiA, venti,+prémium kiegészítők(csoki, kóla, stb.) is vannak, mert a 3 alap skill-re (szerelés, tűzoltás, álca) ezeknek is hatása van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#40000) dfsz34 válasza olcsii (#39997) üzenetére


dfsz34
őstag

Kell taktikázni, de a tegnapi napra nem panaszkodom :) A három ász meg a maus-al és wt auf pz4-el is egész jó köröket mentem. Soha rosszabb napot.

Performance Rating: 3,003 (+0.9)
Efficiency Rating: 3,902 (+1.1)
WN7 Rating: 3,107 (+1.4)
WN8 Rating (near-final): 5,961 (+1.8)
Battles: 8
Win Rate: 100.00% (+0.02%)
Average damage: 3,921 (+1.1)
Average experience: 1,458 (+0.3)
Maximum experience: 2,676
Avg. base capture: 0.00 (-0.00)
Avg. base defense: 10.50 (+0.00)
Average kills: 2.50 (+0.00)
Battles survived: 87.50% (+0.02%)
Kills to deaths: 20.00 (+0.00)
Average tier: 8.75 (+0.00)

Meglátom ma mélyrepülés lesz-e a szokásoknak és a noob tengernek megfelelően vagy marad a normális eloszlás.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.