Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#38951) Mr Bond 007 válasza diegho (#38949) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

700 a nagy átlag. Néha 900 néha 600.

(#38952) SoulReaver válasza Mr Bond 007 (#38951) üzenetére


SoulReaver
veterán

A statisztikádra volt kíváncsi :) nem a tank átlag sebzésére.. :D

(#38953) szbalogh válasza Mr Bond 007 (#38951) üzenetére


szbalogh
őstag

Akkor használj inkább sima robbanós malacot a nagy ágyúval! ;)
Olcsó és biztosan sebez, célozni sem kell... és még fun is. Én csak HEAT és HE skulókat viszek E-100-ban.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#38954) Mr Bond 007 válasza SoulReaver (#38952) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Azt nem tudom hol nézhetném meg. Noobmeteren/a telós wow assistantban nem találtam, addonokat nem használok. (zsoltika007 NA szerveren)

szbalogh: Azzal mennyit sebez átlagban? Lehet kipróbálom este :)

[ Szerkesztve ]

(#38955) szbalogh válasza Mr Bond 007 (#38954) üzenetére


szbalogh
őstag

E-100-ba 100-500-ig kb. Attól függ hol találod el. De többet ér az, hogy nem kell sokáig célozni és teszed ki magad az ellenséges tűznek, hanem csak kikukkantasz lősz és bújsz is el.

Nick: HE_Storm

(#38956) dfsz34 válasza Mr Bond 007 (#38954) üzenetére


dfsz34
őstag

A programban megnézed, statisztika menüpont, járművek és ráklikkelsz az E100-ra és jobb oldalon alulról a második számadat. Az 7-900 biztosan nem az, nevetségesen kevés lenne.

Nekem pl 1800, de nagyon nem szeretem, úgyhogy nem is fektettem bele időt, hogy kitapasztaljam jól.

Imént beszéltünk E5-ről, és belenyúltam a dícséretbe. 3 csata, 2 vereség és 1 döntetlen, 1000-3200-4800 sebzés. Tehát a sebzés rendben van, de a csapatok, basszus tier 10-ben el hallufon egyedül támadtam fent a sarokban leküzdöttem magam és ott van egy bokor által takart hely, ahol nem látnak és egyet mindig tudok lőni a föntiekre. 5 ! 5 idióta állat a mi csapatunkból ott várakozott, hogy mire jutok. Ez volt a 4800-as kör és döntetlen. A hátamba került az ellenfél és végül kilőttek úgy, hogy a csapatomból 5 tank ezt egészen nyugodtan végignézte. Kabaré, komolyan mondom, de hogy már tier10-ben is ilyen passzív játékosok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#38957) Mr Bond 007 válasza dfsz34 (#38956) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

A 700-as átlagot azt találatonként írtam.
1669 de ez azért ilyen alacsony mert sokszor szétkap az arty vagy 4v1-be maradok a végére a lemmingek miatt. 2 perccel a meccs kezdése után. Ha normális a csapat akkor 4k azért simán megvan.

Diegho: lásd fentebb

[ Szerkesztve ]

(#38958) diegho válasza Mr Bond 007 (#38954) üzenetére


diegho
nagyúr

Na látom 1669. Ezek szerint mégsem elég az AP hozzá, hiszen 1000-el kevesebbet sebzel átlagban, mint a tankod HP-ja, ami tegyük hozzá borzasztóan kevés. Persze nem kell 3000 felett sebezni mindenkinek, de a 2000 átlag ha nincs meg tier10 tankban, akkor már többet ártasz a csapatodnak, mint használsz, hiszen egy top tank helyet foglalsz el és alig sebzel egy tier8 tanknyi-t.

[ Szerkesztve ]

(#38959) Zadia


Zadia
senior tag

Most nézem. :Y
JÁTÉKOSOK
PH nick - WoT nick:

Még mindig nem szerepelek a listán. :((( :(((

Pedig milyen régóta tolom és mégis.Annó benne voltam az első 10 PH-s klánba is. (Mondjuk ott utáltam meg a klánokat)
Ezt érdemlem :F :F :F :F :B :B :B :B :B

[ Szerkesztve ]

(#38960) Mr Bond 007 válasza diegho (#38958) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nem olyan vészes, inkább rapszódikus. Van hogy olyan szinten be darál minket az ellenséges csapat hogy 0 dmg-em van a végére. Hiába minden ha már az első percben ott az ellen felderítője és be spottol én meg még úton vagyok a legközelebbi menedék felé, szétszednek. Vagy az arty be talál lánc le (hiába van mindegyiknek repair) mire feltennék már kapom a másiktől és vége a körnek. Szóval ez úgy néz ki hogy ha nem nézem be ezeket a nullásakat, akkor minimum 3k azért meg szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#38961) Joe-T


Joe-T
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék! Keresek egy olyan modot amely a célzás közbeni nagyítást megnöveli! Tudna benne valaki segíteni?!

Köszönöm előre is!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#38962) diegho válasza Mr Bond 007 (#38960) üzenetére


diegho
nagyúr

Az 1669 nagyon nagyon vészes hidd csak el. Igazából legalább annyit kellene sebezned átlagban, mint a tankod hp-ja.

(#38963) Bingisz válasza Zadia (#38959) üzenetére


Bingisz
addikt

Meg kell szépen kérni egy moderátort, hogy rakjon be a listába.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38964) Tomi0703 válasza Antonius1978 (#38940) üzenetére


Tomi0703
őstag

Na, mar meg is van az IS-6?

(#38966) Zadia válasza #40993792 (#38965) üzenetére


Zadia
senior tag

Köszönöm :R :R

* * *

Nincs mit; most már csak az kell hozzá, hogy linkeld ide a WoT-profilodat. Thx :)

[ Módosította: #40993792 ]

(#38967) Zadia válasza #40993792 (#38965) üzenetére


Zadia
senior tag

Tessék.

---------

Készen van.

[ Módosította: #40993792 ]

(#38968) Bingisz


Bingisz
addikt

Valaki kérdezte, hogy kinek tetszik T34-3. Nekem nagyon:

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38969) Zadia válasza Bingisz (#38968) üzenetére


Zadia
senior tag

Grat,de én :N .

[ Szerkesztve ]

(#38970) Drenadar válasza Bingisz (#38968) üzenetére


Drenadar
veterán

Én én én én én!

de replayt nem kapok? :(

(#38971) Bingisz válasza Drenadar (#38970) üzenetére


Bingisz
addikt

Tessék ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38972) Antonius1978 válasza Tomi0703 (#38964) üzenetére


Antonius1978
addikt

Meg nincs, kb a hetvegere lesz meg, izgi a 6os csata, de mar kezdem unni a sok gurizest.Semmi egyebbel nem tudok jatszani emiatt, pedig jottek ki pl uj Stalker mod-ok, es egy ugyes forumtars le is forditotta oket. (meg Black Flag, Last days of Gaia stb)

Igy allok : Francia 66k, Brit 60k, Kinai 66k, a tobbi megvan, most 1 oraja lett kesz a japan.

Zsolt_72 csak azert kerdeztem, mert Ollie par napja meg irt ide, aztan eltunt, es a Wot-ban sem jatszott kb fel evet ha jol emlekszem.Nem latom bent, de lehet azert, mert amikor sokaig nem jatszott, toroltem, mar nem tudom felidezni a Wot-os nevet.

(#38973) lnk


lnk
aktív tag

Próbáltam leszorzózni az AT-15-öt de egyfolytában t10-be dobál vele.Kb 5 meccs után meg is untam azt hogy hiába görcsölök 2 tierrel feljebb mégis csak kikapok és természetesen alacsony dmg a meccs vége.
Erre már amikor a 6. meccsre is T10 a team egy kicsit elborult az agyam.Kiváncsi lennék rá hogy ti már jártatok e így.Mondanám azt hogy nekem köszönhető a win de nem mernék rá mérget venni.Ha veszitek a fáradtságot hogy megnézitek szólok előre hogy az ezelőtti meccsek sikertelensége miatt elkeseredésemben ugy döntöttem hogy leszarom ha 0 pont inkább kimegyek cigizni és kb nem történik semmi velem az első 7 percben.Miután visszajöttem utánna indultam el.

[link]

(#38974) Simulacrum válasza Plutor (#38901) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nos, nekem csak a T110E5 és az IS4 van meg ezek közül, de e kettőből nagyon egyszerűen tudnék választani. Az IS4-et csak azért nem adom el, mert 10-es tankot nem adunk el soha elvet tartom, amúgy csak azért megyek vele, hogy az ászt megszerezzem. A T110E5-be ha beleülök legtöbbször az ugrik be csata után, hogy mennyire egy jó tank. Az IS4 nekem nagyon lassú, a páncélja hiába jó, ha manapság mindenki úgyis golddal lő rá.
Ha diegho-féle statisztikát nézzük, akkor csak 60-al jobb az átlagsebzésem az amerikaival, de érzésre sokkal jobban megy vele.

Teszten próbáltam a Maust és az E100-at is. Maust tuti nem vennék, az E100 viszont tetszett nagyon, még gold nélkül is.

(#38975) Angel1981 válasza Assimilator (#38913) üzenetére


Angel1981
veterán

Én MasterCard-dal intézem, és (kopp, kopp, kopp!) soha nem volt semmi gond.

(#38977) Drenadar válasza Bingisz (#38971) üzenetére


Drenadar
veterán

Köszi :)

(#38978) KisApám


KisApám
addikt

Halleluja!
Végre Óvodába jár a szünet után a gyerek :D
Sikerült elkezdeni fejlődni.
Naponta átlag legalább 40 csatát tudok már játszani (CSAK...)
Remélem tudom tartani EZT a szintet. :K
Nekem megfelel. Mindig azt néztem, hogy 1000 felett legyek. Ez megvan.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38979) Antonius1978 válasza #40993792 (#38976) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aha, ahogy meglattam azonnal beugrott, csak az idok folyaman elfeledtem :D

(#38980) Assimilator válasza Angel1981 (#38975) üzenetére


Assimilator
őstag

Azt nem csodálom. A MasterCard dombornyomott, a világon mindenhol elfogadják. A Maestro meg az "óccsó" kártya. :D

(#38981) diegho


diegho
nagyúr

Bejön csatába a 100WN-es M60 és behoz 2db Tier1-es fost, hogy ők powerleveling-el tolják! No comment!

(#38982) Drenadar válasza diegho (#38981) üzenetére


Drenadar
veterán

gyerek azt hitte diablozik? és csata végére hányas szintűek lettek az egyes tankok? :)

(#38983) diegho válasza Drenadar (#38982) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudom, de komolyan beszéltek az biztos. Végülis 12 v 15-ben is majdnem megnyertük, pedig egyetlen jó játékos volt az oldalunkon, ellenfélnél meg full heat ammo tier10 med platoon és több, mint fele zöld játékos. Az M60 végig állt a bázison és pofázott a T1 pedig lőtte az összes tankot a csapatban.

[ Szerkesztve ]

(#38984) Assimilator válasza diegho (#38983) üzenetére


Assimilator
őstag

Mintha bármit is érnének T10-ben a medek.

(#38985) Zeratul válasza Enzolord (#38939) üzenetére


Zeratul
addikt

A SU-152nél messze jobb.

Assimilátor: azért viszik a T62A-t és BatChatet CWre mert semmit nem ér tier 10ben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38986) emre válasza Assimilator (#38984) üzenetére


emre
veterán

Ezt most ugye nem komolyan kérded? :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38987) Stigma.HC válasza diegho (#38983) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Szimpla troll platoon. Volt párhoz szerencsém és állításuk szerint azért szereztek low stattal rendelkező acchoz is m60-at a kampány alatt, hogy majd hergeljék a népeket T10-ben így.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#38988) Bingisz válasza emre (#38986) üzenetére


Bingisz
addikt

Tír tízbe csak a Tédéééé.... ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38989) diegho válasza Assimilator (#38984) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez ilyen troll hozzászólás volt?

(#38990) SoulReaver válasza Assimilator (#38984) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem láttál még med platoont(t10 persze) ? :D

(#38991) Enzolord válasza Zeratul (#38985) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne viccelj, troll gunnal, arannyal Su152 egy fun tank....:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38992) csapee válasza SoulReaver (#38990) üzenetére


csapee
senior tag

Azokat en csak raptoroknak hivom. Jonnek, mennek es viszik a fel hp-dat.

Csapee

(#38993) SoulReaver válasza csapee (#38992) üzenetére


SoulReaver
veterán

XDDD Hát igen... ;]

(#38994) Zadia válasza Zeratul (#38985) üzenetére


Zadia
senior tag

Arany nélkül Troll löveggel is király a SU-152. :K

(#38995) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Napi Hetzer-es kör, durván 2000 sebzés, ezúttal egy sajátot is kilőttem, zseniális barátunk felállt a dombtetőre, majd ezt követően a saját zászlófoglalásra induló Churchill tankunkat kezdte hátba lőni. Mire odaértem már lebontott róla némi életet, figyelmeztettem, folytatta, kilőttem, a többi a képeken:

(#38996) Zeratul válasza Zadia (#38994) üzenetére


Zeratul
addikt

Feltéve hogy top tank vagy, de simán felrak vele tier 9be ott meg csipegetheted vele 150-200 hpjával 15 másodpercenként. Sand Riveren "kifejezetten élvezetes" főleg hogy át kell buknod vele a dűnén, míg Emilbával a dűne innenső oldaláról tudsz puffogtani.

(#38997) Zadia válasza Zeratul (#38996) üzenetére


Zadia
senior tag

Ez nem igaz.
Akkor te nem tudsz mit kezdeni ezzel a td-vel.
Vald be nem szégyen.
T9-be is simán meg lehet lőni vele a 700hp-t csak jól kell tudni vele bánni.Azért nekem se sikerül mindig,de állítom,hogy az istenített Jp-től sokkal jobb.

Ez a mai teljesítményem vele.Átlagos.


[ Szerkesztve ]

(#38998) Zeratul válasza Zadia (#38997) üzenetére


Zeratul
addikt

Soha nem tudtam játszani a troll gunokkal, az AP ágyúja meg egy kalap szar ha felrak tier 9be,

(#38999) Gyuri27 válasza Zadia (#38997) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én se szerettem. Se páncél, se látótávolság. A troll vagy sebzett vagy nem (wg random powa).
Messziről vagy eltaláltál vele valamit vagy nem. Közelről szétkaptak mint hülye gyerek a legót.
Ha az ember barátja a nagy puskáknak a kv2 troll gunnal el lehet lenni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#39000) Zadia válasza Zeratul (#38998) üzenetére


Zadia
senior tag

Én alap ágyúval használom.Engem is idegesít mikor csak pattog mindenről hidd el,de ha betalál akkor csúnya dolgokat művel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.