Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#39401) Bingisz válasza Iron Funeral (#39400) üzenetére


Bingisz
addikt

Nincs :W :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39402) mefistofeles

Ááá nincs szopóág....
Most is én voltam a béna (ma már sokadszor) nem a csapat. Három killel és a messze legtöbb sebzéssel sikerült elérnem, hogy 6-15 re kapjunk ki. ...ja és a csúcs csávó két csapattársat tett hidegre.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#39403) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Nem tudja véletlenül valaki, hogy mi a neve annak az add-on csomagnak ami nem csak simán megfesti a tankokon a gyenge pontokat és modulokat, hanem egy piktogramot is tesz rá (pl: lőszeres láda, tűz jel, vezető, stb)? Barátnőm szeretne kicsit jobban megismerkedni a tankvadászat mélylélektanával, de mivel kis mértékben színtévesztő, ezért a sima színes felfestések nem mindig a legjobbak. Láttam ilyen már ide is belinkelve.

(#39402) mefistofeles: Én mostanában csak barátnőm miatt kezdtem megint játszani a WoT-al, jót tett a pihi. Régen én is folyton idegeskedtem, de most már jobban tűröm azokat akik több ezer csata után sem értik mit miért kell csinálni. Javaslom játssz egy kis War Thundert arcade módban, ott arányaiban sokkal több a fogalmatlan hülye akinek fingja sincs arról, hogy mit csinál. Utána másként nézel majd a WoT-ra. :)

[ Szerkesztve ]

(#39404) Bad Pritt válasza Bingisz (#39401) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Milyen arányban kell aranyat használnod ezzel az ágyúval? Meg mennyire szenvedős egyáltalán? Én free-ből akarom kihúzni a nagy ágyút rá, de lehet pár meccset bepróbálok a kicsivel, ha annyira nem rossz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39405) Bingisz válasza Bad Pritt (#39404) üzenetére


Bingisz
addikt

Kell. 140 pen tier7-ben se elég mindenre, ráadásul mindennek a frontpáncélját fogot csak látni, ami azért ebben a tierben már elég kemény tud lenni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39406) #95904256 válasza Iron Funeral (#39400) üzenetére


#95904256
törölt tag

Már vesztettem úgy csatát, hogy az utolsó pillanatban lőttem ki az ellenfelet ( mindketten FCM36Pak40-nel voltunk ). A csata végén jelezte is, hogy egyedül én maradtam életben, de ettől még döntetlen volt ( =vereség ).

(#39407) skopy válasza Stauffenberg (#39403) üzenetére


skopy
tag

Erre gondolsz ?
vagy
Erre ?

[ Szerkesztve ]

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#39408) Sh@dowMAN007 válasza Zeratul (#39378) üzenetére


Sh@dowMAN007
tag

Mivel irattatod ki a terheléseket?

(#39409) emre válasza Zeratul (#39360) üzenetére


emre
veterán

Erről a minimapról tudnál dobni egy linket.
Köszi! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39410) Tomi0703 válasza Iron Funeral (#39400) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mi meg úgy vesztettünk a múltkor, hogy IS-7-ünk becapelt, eltelt vagy 5-6 másodperc, és kilőtték, vereség... :W

(#39411) Barcelona95 válasza Stauffenberg (#39403) üzenetére


Barcelona95
tag

Erre gondolsz esetleg? :)

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#39412) Stauffenberg válasza Barcelona95 (#39411) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Köszi neked is meg skopynak a tippeket. Majd megmutogatom őket neki és eldönti melyik tetszik. Amúgy igen, ezekre gondoltam. Egyszerűbb ez így neki.

(#39413) mefistofeles

Áh abbahagyom... mára biztos de lehet örökre....
Mi értelme így játszani "csapatban"? A baromnak (nyugodtan jöhet a ban) az első dolga, hogy engem és egy csapattársat hátulról kivégez. Nem véletlen, nem ugráltunk, több lövéssel szabályosan kivégzett....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#39414) Zeratul válasza Sh@dowMAN007 (#39408) üzenetére


Zeratul
addikt

[playclaw5]

Emre: [gun direction mod] Locastan minimap van fent, utána raktam ezt a moddot fel.

[ Szerkesztve ]

(#39415) bullseye válasza Zeratul (#39414) üzenetére


bullseye
addikt

Ez nem tilos éppen?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#39416) joergie


joergie
őstag

T21 mellé keresek platoontársat, t7 td ill akármilyen arty. nincs semmi aminek jó lenne ez a matchmaking, nekem meg azért jók lennének ha nem csak t8+ba dobálnának, tier7ben még tudok sebezni is

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#39417) KisApám válasza Zeratul (#39414) üzenetére


KisApám
addikt

Úgy tudom ezért ban jár..
Vagy ha nem, ez CHEAT.

ITT már volt link a SONAR-ról.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#39418) Zeratul válasza bullseye (#39415) üzenetére


Zeratul
addikt

Kb annyira mint a defoliage. Nem tudnak vele mit csinálni mert csak kliens oldali adatokkal dolgozik, szerver oldalon nem avatkozik be, így szvsz morogni moroghanak miatta, de ezért nem halottam hogy vkit bannolatak volna. Voltak ennél cifrább dolgok is mint decemberben a prémium kódgyártás. Elég sokan csinálták, senkit nem ért retorzió.

[link javítva.]

(#39419) ddt500hu válasza mefistofeles (#39413) üzenetére


ddt500hu
veterán

Valami itt nincs rendben.

(#39420) mefistofeles válasza ddt500hu (#39419) üzenetére

Ma kétszer írtott ki csapattárs (+egyszer csak sebzett, oké az véletlen) de még kb. 5 TK nak voltam csapattagként elszenvedője. Nem vagyok egy pro (és sosem leszek) de közel 2 kill átlaggal, nagyon jó sebzési mutatókkal 40% a mai win rátám. Gondoltam nem hagyom abba 50%-ig, erre lement 33 :Y ra. Mikor visszatornásztam közel 50-re akkor jött a második team kill.... Közben sorra buktam a parikat 2-3-4 killekkel, topsebzőként.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#39421) Zeratul válasza KisApám (#39417) üzenetére


Zeratul
addikt

Elméletileg [moderálva] a Banned moddok. A gun direction az XVM és Minimap kiegészítése, olyan adatokkal dolgozik amit a XVM megkap.

______

Kiszedtem a tiltott tartalomra mutató linket. Nálunk nem megengedett az ilyen, megértésed köszönöm. - Zsolt

[ Módosította: #40993792 ]

(#39422) ddt500hu válasza mefistofeles (#39420) üzenetére


ddt500hu
veterán

Akkor veled nem szakaszozok. Vonzod a hülyéket. :(

(#39423) bullseye válasza ddt500hu (#39419) üzenetére


bullseye
addikt

Trollok

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#39425) #95904256


#95904256
törölt tag

Mára elég volt. Legutóbbi csatában egy három fős szakasz úgy indított, hogy kilőtt valami 5-6 tankot a csapatunkból. Érdekes módon volt amelyik -3-nál lett kék és ezután is mozgott ( tehát nem tiltotta ki a rendszer ). Kértem a többieket és az ellenfelet, hogy reportolják őket, de vissza se ugattak. Remélem legközelebb hozzájuk kerülnek.

szerk.: LOL, most látom mások is épp ezekre a hülyékre panaszkodnak. :W

[ Szerkesztve ]

(#39426) Zeratul válasza #40993792 (#39424) üzenetére


Zeratul
addikt

Ennyi erővel az összes olyan minimap mod tiltott ami jelzi a felspotolt tankok helyét a spot lejárta után, vagy ami jelzi az észlelési határt stb.

[ Szerkesztve ]

(#39427) Bingisz válasza Zeratul (#39426) üzenetére


Bingisz
addikt

Azok nincsenek tiltva.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39428) Tomi0703 válasza #40993792 (#39424) üzenetére


Tomi0703
őstag

utána még ráfordult a gyermekem T34/85 tankjára is

Az apai ösztön felébredt benned? :DDD

Amúgy meglep, én 1-2 havonta találkozok olyan idiótával, mint itt valaki minden nap. Mondjuk T6 alatt csak a VIC-kel és a PZ1C-vel játszom napi szinten, ezeket a legnagyobb idióták meg gondolom low tierben fordulnak elő.

(#39429) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Supporton belül hova kell küldeni a replayt amiben 2 gyökeret fel akarok jelenteni?

(#39430) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na most kell szervert váltani. :((

(#39431) DVlad válasza arpeen2 (#39292) üzenetére


DVlad
őstag

Ritka, hogy nincs killem, de ha nincs, akkor kivétel nélkül mindig megkapm én is. Persze az elsõ 1-4 szinte mindig megvan.

(#39432) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

M48A1 Patton Ász.

7286 damage, 3971 spot damage, 4 kill.
Replay.



HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#39433) Diarmand válasza #95904256 (#39406) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ilyen egész egyszerűen nem történhet meg. Ha az egyik oldalon kilőtték az összes tankot, míg a másik oldalt nem, akkor van egy győztes.
Még abban az esetben is, ha foglalás száz százalékos, már megjelent a felirat, hogy ellenséges bázis elfoglalva, de ha még ponty kilövik a foglalót, akkor ők lesznek a vesztesek, mert nem maradt tankjuk.

Azért ügyes próbálkozás volt :U

mefistofeles: Csak a legutolsó oldalt háromszor futottam bele -moderálva- és mit ad isten, megint csak a kulcsszavak jönnek belőled. Teamkill, szopóág, win rate, vereség, stb...
-moderálva-

------

Ne írj ilyeneket, mert ettől a hangnemtől csak a feszültség, vita, személyeskedés fog visszatérni ide - pedig sokat javult e téren a topik. Maradj te is a játéknál, kérlek!

[ Módosította: #40993792 ]

(#39434) #95904256 válasza Diarmand (#39433) üzenetére


#95904256
törölt tag

Diarmand: "Ilyen egész egyszerűen nem történhet meg. Ha az egyik oldalon kilőtték az összes tankot, míg a másik oldalt nem, akkor van egy győztes."

A baj az, hogy ezt Te csak hiszed és nem el sem tudod képzelni, hogy nem így van. Ha jól tudom, fel is raktam ide a csatajelentésről a screenshotokat.

[ Szerkesztve ]

(#39435) ddt500hu válasza #95904256 (#39434) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én emlékszem rá!!!

[ Szerkesztve ]

(#39436) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mérnem ez lett a tank ászom :O
amx 50 100 mocskosul megszívta velem ;]
replay

[ Szerkesztve ]

(#39437) #95904256 válasza #95904256 (#39434) üzenetére


#95904256
törölt tag

Visszakerestem, de csak egy hozzászólásomban találtam rá utalást. Az ellenfelet kilőttem ( vagy inkább fogalmazzak úgy, hogy 0-ra redukáltam a HP-ját ), de a csata összesítőn még fehérrel volt jelölve a neve.

(#39438) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Megérte szervert váltani. Semmi extra de a KV1S-t eltapostam mint egy férget. ;]
[link]

(#39439) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Ezen a videón be tudok fosni még mindig, hogy szét trollkodják szegény SU-152-t: PZ1C vs SU-152 Jók a srác videói, sokat lehet belőlük tanulni.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#39440) bullseye válasza #95904256 (#39437) üzenetére


bullseye
addikt

Kell kb. 1 másodperc, hogy a gép lerendezze a dolgot magában, de az idő lejárata ezredmásodperces szinten pontos...

@PAtr0n
Su-85

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#39441) Diarmand válasza #95904256 (#39437) üzenetére


Diarmand
senior tag

Csak utalást találtál rá, képet nem? Kár. :D

(#39442) nyunyu


nyunyu
félisten

Na, vajon ejfelig sikerul osszevakarni kinaiakkal (Type 58, 59-16) 10190 XPt, nemetekkel (Nashorn, VK3002M) 4411 XPt, csigazabalokkal (ARL *) 1365 XPt?

Bonusz: 5765XP hianyzik a Foch 155 megvetelehez.

(Idegrendszerem karbantartasara bekeszitettem par Led Zep albumot.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39443) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

T110E5 Ász.

6232 damage, 1214 spot damage, 5 kill.
Replay.



HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#39444) ddt500hu


ddt500hu
veterán

(#39445) Antonius1978 válasza nyunyu (#39442) üzenetére


Antonius1978
addikt

En kb ugy mertem, hogy 10-12 ora alatt 50 ezer, szoval elmeletileg sikerulhet.
De ha jol tudom, akkor csak szerdan/csutortok hajnalban jar le az IS-6 dolog, nem ?
Nekem meg 58 ezer kell osszesen.

[ Szerkesztve ]

(#39446) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Type 4 "Chi-To"

Nos bevezetőként annyit, hogy rátaláltam a kedvenc T6-os közepes tankomra.
Elsőként a mobilitásról írnék, az alap motorral kissé lomha, de még elégséges mozgást produkált, a fejlesztett motor segítségével már nagyon jól mozog, sík terepen 42-47km/h-ás tempóval megy, fürgesége azonban pl. a VK 3001D-től kissé elmarad. A motor az átlagnál valamivel sérülékenyebb a front páncélt átütő nagy kaliberű lövedékekkel szemben, de leégni nem szokott.
A páncélzat a legvastagabb helyen 75mm, tehát elég vékony, erre senki se alapozzon. A fejlesztett torony meglepően jó ennek ellenére, egészen elképesztő helyzetekben tud pattintani, és a 10 fokos löveg süllyesztés is igen hasznos dolog, a forgatási sebessége jó. A lőszerrekesz néha képes lesérülni a páncéltestet érő lövésekkel szemben, de ez egyáltalán nem vészes.
A löveg, nos egyértelműen a jármű legjobb pontja. Kellőképpen pontos, lényegébe véve a Stug III L/70-es ágyúja, jóval gyorsabb (100%-os legénység, ventilátor, töltésgyorsító) 3.20 másodperces újratöltési idővel. Remekül használható fegyver, a magas tűzgyorsasága sok szituációban nagy segítség. Az épület mögül ki-be gördülő városi harcra tökéletes és távolsági lövöldözésre is egyformán jó.
Összességébe véve aki szereti a VK3001D-t, vagy a "Mini Párducot" az mindenképpen próbálja ki ezt is.
A közelmúltban erre jutottam vele, az aranyra még gyakorolni kell:

(#39447) PAtr0n válasza bullseye (#39440) üzenetére


PAtr0n
addikt

Elnézést, jogos, nem is tudom miért írtam 152-t :B

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#39448) KisApám


KisApám
addikt

Azért örültem volna, ha mást is ad a TOP GUN mellé. :DDD
És még mindig: S35!

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#39449) Bingisz válasza SoulReaver (#39429) üzenetére


Bingisz
addikt

Már nem lehet sehova. Van az ingame lehetőség és kész.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39450) Jo33by válasza PR0JECTNR56 (#39446) üzenetére


Jo33by
tag

Grat a Chi To-hoz. Én nem kínlodok vele. Most adtam el de úgy hogy még a legényeket is kidobtam. Szörnyű egy jószág. Sebessége a Tigrissel vetekszik sehol a medre jellemző mozgékonyság. Löveg csipkedi talán a kicsiket, ha egyáltalán átüti. "épület mögül ki-be"? Kidugom a csövet és leszedek 125 életerőt. Na ez vicc, harmadjára elvétem és kapok egy 390-et mondjuk egy KV-1S-től. Ez nem járható út vele. Spotolni nem jó, lassú. Camója semmi egyből észreveszik. Menekülésre képtelen, vánszorog. Az utánna lévő ChiRi állítólag még rosszabb lesz. Ráadásul azzal 110 K xp-t kell összeszedni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.