Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#38351) Stigma.HC válasza Bingisz (#38266) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mert rossz modot használnak. :) Az enyém sárgán jelzi ha gold ammot lőnek és szürkén ha normál lőszer. Legyen szó bármelyik fajtáról.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#38352) Mcray


Mcray
senior tag

Meglett az IS-6.

(Szubjektív véleményem szerint)

A legjobb tankok a grindhoz: KV-1S, Hellcat (2500-3000+ sebzéses kör volt kb minden 2. kör velük)

A legborzalmasabb tank (mert csak egy tankkal szívtam): Type58

Az a 128 pen a halálom volt, amikor tier 8-ak seggéről is pattant.

Ki hogy áll az IS-6-tal?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38353) emre válasza Mcray (#38352) üzenetére


emre
veterán

kösz, jól :)

Az tényleg későn volt, én dec 19-én mentem 1-2 próbakört T6-ban, hogy megnézzem hogy jön az xp. Utána meg szinte csak ezekkel. [link]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38354) smisa válasza emre (#38353) üzenetére


smisa
őstag

grat én feladtam nekem nem jött az xp max ha 2-vel(usa,német) ha megleszek mondjuk későn is kezdtem hozzá 20.-án

(#38320) Remusz911

neked is grat, de elég sok az 1 lövéses kill nem akarok beszólni ;]

[ Szerkesztve ]

(#38355) emre válasza emre (#38353) üzenetére


emre
veterán

Ja, a kép alatti rész (#38354) smisa részére ment. :B

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38356) [HUN]Dani válasza smisa (#38354) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Egyik klántársam 21.-én délután kezdte és múlt hét elején kész is volt vele. Igaz, ő egy nagy-nagy kocka. :DDD

magyarsrac

(#38357) r.laci38


r.laci38
tag

A két új rizszabáló tank neve:

Chi-Rke

Chi-Pa.

:P

(#38358) Assimilator válasza marked one94 (#38350) üzenetére


Assimilator
őstag

Nem elsőre is világos volt. Jelenleg nincs géped de érdekel meddig lehet felhasználni, mert lehet addigra lesz/meglesz a géped. Szerintem itt inkább nem akarták érteni egyesek... :)

(#38359) Cseri0058


Cseri0058
őstag

na meg van a játék 2 legszarabb tankja!
1, t21
2, t28 proto
ezt a 2 tankot húzom és olyan szinten elment a kedvem a játéktól, hogy azt elmondani se lehet...

(#38360) KisApám


KisApám
addikt

Tényleg jó kis prémtankocska a PzKpfw S35 :K
Szeretjük a TOP GUN-t :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38361) Simulacrum válasza Mcray (#38352) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én nem az IS-6 miatt, de pont a kínai 6-osoknál tartok. Az 59-16-al szerintem sokkal nehezebb játszani, mert ott a 112 pen tényleg semmire nem elég már, viszont a Type 58 nekem már stockon is tökéletesen muzsikál, szerintem fullosan rettentő jó tank lesz.

[ Szerkesztve ]

(#38362) [HUN]Dani válasza Cseri0058 (#38359) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A T21-et még megértem, de a T28Proto-t annyira nem. Sokan dicsérik, főleg az ágyúja miatt. Külsőre nekem is tetszik, igaz én még ~95k xp-re vagyok tőle.
A lassúságán kívül mi az ami rossz benne?

magyarsrac

(#38363) Simulacrum válasza Cseri0058 (#38359) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Próbáld ki a Churchill VII-et! :) Nálam most az az aktuális legrosszabb tank a játékban.

A T21-el második körre ászt mentem, szerintem rettentő jó tank. A Protót nem próbáltam, de a lassúsága miatt elhiszem, hogy nem egy élménytank.

[ Szerkesztve ]

(#38364) emre válasza Cseri0058 (#38359) üzenetére


emre
veterán

A fenébe akkor a protót meg sem veszem. :(

hisztis díva, egyél egy snikers-t ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38365) vhw válasza Mcray (#38352) üzenetére


vhw
addikt

Próbálhattál volna 30-40 csatáig (egyenként) Churchill VII-et, Churchill GC-t vagy ARL 39v-t, netán 5-10 körig VK3001 P-t meglátnád...
Olyan örömmel ültél volna vissza abba a szakadt Type-ba, hogy csak na :U :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38366) [HUN]Dani válasza vhw (#38365) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nagyon jó az aláírásod! :))

magyarsrac

(#38367) marked one94 válasza vhw (#38365) üzenetére


marked one94
őstag

ARL 39v mi a bajod? jpanzer 4 sokkal rosszabb.

You'll Never Walk Alone

(#38368) Mcray válasza vhw (#38365) üzenetére


Mcray
senior tag

3001P-vel haláli jó köröket mentem. :D Sőt az összes német tier 6-tal. 2-3 nap alatt kész voltam velük :)

Type 58-cal az utolsó 3 köröm volt jó csak. Mindhárom csatafordító lett jó egyéni eredménnyel.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38369) Cseri0058 válasza [HUN]Dani (#38362) üzenetére


Cseri0058
őstag

No álca. Semmi páncél. Egy rakás sz@r.

(#38370) vhw válasza marked one94 (#38367) üzenetére


vhw
addikt

"jpanzer 4 sokkal rosszabb"

Ez már önmagában erény? :))

Elég volt nekem egyszerre ennyi vacak a garázsba, nemhogy még a JgPz is :N

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38371) nyunyu válasza marked one94 (#38367) üzenetére


nyunyu
félisten

ARL 39v mi a bajod? jpanzer 4 sokkal rosszabb.

Ja, nincs bazinagy pup a hatan ide lojetek felirattal, celozni is tud, mozgekonyabb.
Egyeduli problemaja a JgPzIV-nek az alacsony pen.

Csuzli oldalra, lefele kiterithetosegben egyforman csapnivalo mindketto.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38372) csapee válasza Cseri0058 (#38369) üzenetére


csapee
senior tag

Jah kerem tudni kell hasznalni;]
Mindjuk en rushtanknak hasznaltam amire tokeletesen alkalmatlan de meg igy is szerettem.

Csapee

(#38373) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Kinek mi fekszik. Nekem a t21 egy szerethető passzív scout volt.
Nekem az utóbbi idő egyik legnagyobb szenvedése az e50 nagy lövegének kifejlesztése volt. Mert a tigris lövege tier9-ben azért valljuk be már elég gyenguszka. A panther 2-nél még elég volt. Most hogy végre rajta a nagy ágyú megtáltosodott a masina. Bár kicsit már megbántam, hogy nem a másik med ágon mentem. Viszont ami késik, nem múlik.
Na meg a Conqueror-t se érzem még annyira. Pedig hasonlít az m103-ra és azt nagyon szerettem.

(#38374) nyunyu válasza Cseri0058 (#38369) üzenetére


nyunyu
félisten

No álca. Semmi páncél. Egy rakás sz@r.

T28 Protnak van a masodik legerosebb pancelzata a T8 TDk kozott, alcaja is jobb, mint a nemeteke.

Dombos palyakon, plane ha arty sincs, akkor o a kiraly.

Felteve, ha sikerult eltalalni, hol lesz a buli, mert a palya tulso vegere 5 perc alatt er at.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38375) jr1994 válasza Mcray (#38352) üzenetére


jr1994
addikt

Angol, kínai, japán 80000 felett van már, a többi kész.
Cromwell egész élvezetes, Chi-to is a jó kitéríthetőség miatt, Type58 tényleg nem a legjobb de tűrhető.
(mondjuk egy közös accban játszunk a családban)

Más: nagy garázshely akció alkalmából most először aranyat is vettünk a játékhoz, jó sok garázshelyet meg 3 db barakk bővítést is vettünk úgyhogy helyhiány mostanában nem nagyon lesz. És megvettük a T2 Light amcsi prémtankot, mert nagyon gyors és az milyen vicces. Csak az a nem vicces, amikor berak egy csomó tier 3-mas közé, ha meg a saját szintjén van, legtöbbször Province pályát adja amit meg utálok :D Eddig nem igazán jött be vele a játék. Van valami tippetek hozzá?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#38376) Veatta válasza Mcray (#38352) üzenetére


Veatta
aktív tag

Megvan egy ideje :U
[link]

Jobban bejön mint a T 34, igaz benne az IS 3 legénysége.

(#38377) Bad Pritt válasza nyunyu (#38371) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

JPz4 Stug ágyújával 3.2 alatt tölt. Kis pötyi ez is, mint az E 25, alig nagyobb nála. Nem is értem, hogy használhattam a 8.8-assal régen :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38378) CHaooSS


CHaooSS
őstag

beszarok b+ , csak nekem olyan rohadt nehéz belépni egy csatába a Type 59-el? átlagosan 30-40 másodperc...
kezd az agyamra menni de nagyon..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#38379) Jolet válasza Jolet (#38321) üzenetére


Jolet
őstag

köszönöm mindenkinek a biztatást :-D

itt esetleg megtekinthető, ha szeretitek a céllövöldét...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#38380) Enzolord válasza jr1994 (#38375) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor még nem is olyan nagy a baj, tekintve, hogy tier 4-be is simán kerülhet a T2 light...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38381) Bingisz válasza Simulacrum (#38363) üzenetére


Bingisz
addikt

Úgy-úgy. Az a sz@r még az 50-120-nál és a lorraine-nél is rosszabb. Teljesen használhatatlan. Remélem a BP legalább egy kicsivel jobb lesz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38382) Remus389 válasza smisa (#38354) üzenetére


Remus389
veterán

a mondatod első fele: köszi!

második: savanyú a szőlő barátom. :)

különben inkabb legyen egy loveses kill, mint semmilyen kill, és egyébként is a pta nem egy sorozatlovo tank, úgyhogy...

úgy emlékszem egyébként hogy 18 lövés, 17 sebzés, 10 kill

és még egyszer, ez nem egy gepfegyver

tudom szerencse is kell az ilyenhez(de élni is tudni kell az ilyenhez ), nincs is mindennap Pool medalom

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#38383) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mindig olyan közel vagyok az ászhoz... :D De legalább az 5. skill is megjött a legénykéknek ;]

[ Szerkesztve ]

(#38384) joergie válasza Mcray (#38352) üzenetére


joergie
őstag

Type58 csúnyán OP. még a KV1S-nél is megbízhatóbban hozta a legjobb duplákat a 7 tier6osom közül.
amit most próbálgatok, az az a43. az elején nagyon ócska egy fos volt. valahogy nagyon ráéreztem, amolyan t54 feelingem van benne :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#38385) Bad Pritt válasza joergie (#38384) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt már a 76-ossal érdemes használni nem? Ami a T-34-en ócska, mert lassan lő, az itt már normálisabb, ahogy én nézegettem, mikor bejött.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38386) munnergep


munnergep
senior tag

Ezt a wtf e100-at melyik seggmarha tette a játékba?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#38387) Vikthor válasza munnergep (#38386) üzenetére


Vikthor
nagyúr

mibajod vele, nekem tökre tetszik Leopard 1 után végre egy jó td

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#38388) mynames válasza Mcray (#38352) üzenetére


mynames
senior tag

Már a garázsban van ;) (egy jó ideig el is ment a kedvem az egésztől, túl sok volt ez a 7*100k xp..)

(#38384) joergie: és mitől tartod OP-nak?

(#38390) KisApám: a legnagyob csőre szerintem ne pazarolj xp-t majd.

[ Szerkesztve ]

(#38389) Bingisz válasza Vikthor (#38387) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát ez a baj vele. Kicsit mintha túlságosan is jó lenne.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38390) KisApám


KisApám
addikt

A Jagdpanzer IV-ben végre megvan a 2. SKILL is az embereimnek.
A 3. a BIA lesz.
Itt az ideje továbblépni. Jön a Jagdpanther, és majd valamikor a Ferdinánd felé.

A Jagdpanther-rel szenvedés lesz, vagy szódával elmegy?

No meg megy mellette a Marder 38T.
És kb. holnap jön a cipősdoboz (Pz.Sfl IVc) a kis testével... no ez a cipősdoboz izgalmas lesz, ahogy látom, mert aztán ennek igencsak "van" rejtőzködő képessége. :(

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38391) Vikthor válasza Bingisz (#38389) üzenetére


Vikthor
nagyúr

én nem panaszkodom

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#38392) joergie válasza Bad Pritt (#38385) üzenetére


joergie
őstag

Igen. én azt hittem a pontossága miatt az 57mm-es lesz a befutó, de a gyors töltés miatt elveszik az a 0.9sec(2.2->3.1) a reakcióidőkben, meg csikicsukiban, és jobban jön a dmg a 76-ossal, még annyira pontatlannak se mondanám.

más: Csináltam egy érdekes statot egy tier9es heavy-vel amúgy, egy bizonyos wz111-el 1700 átlagdmg mellé 950es átlagxp.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#38393) Bad Pritt válasza KisApám (#38390) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

JagdPanther jelenleg talán a legjobb 7-es td és az egyik legsokoldalúbb páncélos a játékban. Gyorsan tölt, pontos, jó átütés, remek sebesség, beflankelni nagyjából képtelenség, camója is jó, bár azért könnyebben felfedezik, mint az előtte lévő kettőt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38394) munnergep válasza Vikthor (#38387) üzenetére


munnergep
senior tag

Bejön egy 46%-os wtf szakasz és 12 killt csinálnak. Nincs más tank a játékban amivel ezt meg tudnák tenni. Ez a gond vele. Ha nem untam volna meg a TD-ket, akkor most biztos arra izgulnék, hogy ilyenem legyen :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#38395) nyunyu válasza KisApám (#38390) üzenetére


nyunyu
félisten

JP csak addig szivas, amig 88 L/56-tal hasznalod.
Amint megvan az L/71, onnantol kezdve dol az XP, mert beforgatott kilences heavyket leszamitva mindent at tudsz loni, ami az orrod ele kimereszkedik.

Nagy cso feleslegessel meg nem ertek egyet, pont azzal lesz igazan utokepes a JP.
Max a noobokat zavarja, hogy negyszer annyiba kerul bele a loszer, mint az olcson etetheto 88-asba.
Talan meg kene tanulni nem melleloni ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38396) Iron Funeral válasza Bingisz (#38381) üzenetére


Iron Funeral
őstag

BP marha jó kis tank, 8 fokos gundep meg nagyon erős lövegpajzs önmagában nagy fejlődés de emellé még agilisebb és jobban is páncélozott mint az előzőek.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38397) Chris0321 válasza SoulReaver (#38383) üzenetére


Chris0321
addikt

Gondoltam odaköszönök az ismerősnek.

(#38398) Zadia


Zadia
senior tag

Panther-al is meg van a Tank Ász :C :C

(#38399) sith7 válasza Zadia (#38398) üzenetére


sith7
nagyúr

Grat :C

Bia csak akkor működik, ha minden embernek az van, és csak 100% után

(#38400) scyllarus


scyllarus
veterán

Eddig a régi CRT monitoron 1024*768-ban játszottam. A csere érett már, holnap megyek az újért. Szerintetek az E3400/2x2GB DDR3/HD5670 konfig milyen grafikai beállításokkal tudná normálisan futtatni a wotot? A grafika minősége nem igazán lényeges, az fps szám jobban érdekel, mint hogy megcsillan-e a lemenő nap fénye a lövegcsövön :) A proci a szűk keresztmetszet, tudom, de azt nem cserélem a közeljövőben.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.