Hirdetés

2019. október 20., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#30151) Patrick76496 válasza Linkin (#30046) üzenetére

Patrick76496
(őstag)

"megnéztem volna hogy a Wz 111-en mit csinált volna a 110 ágyújával"
Erre (is) van a teszt szerver, ott megteheted. Ha zavarnak az oroszok, hívsz egy havert és gyakorlóban kipróbáljátok.

Amúgy szerintem egyértelmű, hogy nem rak fel stock tankos "szenvedést", az ilyen videósok általában a komolyabb köröket rakják fel, mert a gyengébbek nagyon senkit sem érdekelnének.
- - - - - - - - - - - - - - - -
Mit írjak át, hogy a Service Record / más játékos adatlapja -> Utolsó csatánál ne csak a dátumot, hanem az időt is lássam?

Más: Szerintetek van olyan jó a troll ágyús SU-152, mint a szintén troll ágyús ISU?

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#30152) D1Rect válasza Cray Tyler (#30146) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Elsőnek leszednék minden modot.
Ha nem gyógyul meg ráengedném a launchert egy "-integrity"-vel.
Létrehozol egy parancsikont ami a wotlauncher.exe-re mutat.
Ezt a legegyszerűbben úgy tudod, hogy megfogod a wotlaunchert és az ALT nyomvatartása közben kihúzod az asztalra(vagy tetszőleges helyre).
A friss parancsikonra jobbklikk/tulajdonságok és a "cél" mezőben hozzáteszed:
C:\Games\World_of_Tanks\WoTLauncher.exe (vagy amire mutat neked)
C:\Games\World_of_Tanks\WoTLauncher.exe -integrity
Leokézod és elindítod. Ilyenkor kijavít minden hibát amit a wotban talál és letölti a javítást.

Persze megpróbálhatsz drivereket is frissíteni, de menüig engem driver nélkül is beengedett valamelyik nap amikor az igp-t próbálgattam.
A wot 32 bites mindenképp, semmi köze hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#30153) Zolee_70 válasza Mr X (#30134) üzenetére

Zolee_70
(senior tag)

Amióta leszedtem az xvm-et nem dobál ki, pedig van fenn 6-7 mod is. Egyedül a hitlog hiányzik, de az nagyon.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#30154) echterion válasza Zolee_70 (#30153) üzenetére

echterion
(veterán)

Nálam a garázsóra kiszedése szüntette meg a hibát. De az xvm továbbra sem frissül. Van valakinek ötlete, hogy miért?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#30155) Linkin

Linkin
(senior tag)

Effektív pàncél mutató mod van? Eddig nem talàltam

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#30156) GML

GML
(őstag)

Tegnap felcsavartam a 155-ös konzervnyitót. Az első két csata ilyen lett:

[ Szerkesztve ]

(#30157) diegho

diegho
(nagyúr)

Egész jó event lesz hétvégén, mostanában összeszedték magukat.

(#30158) Sanya válasza Cray Tyler (#30146) üzenetére

Sanya
(veterán)

állítsd be, hogy a wot a dedikált vga-n fusson. ati kezelőpanelen lennie kell egy ilyen beállításnak.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#30159) jozefgucci1

jozefgucci1
(őstag)

Nem tudom volt e már ,de ma nézegettem , hogy a Német Tier10-es rádió ezzel is kompatibilis lesz .:VK7201K

Erről valaki halott már?

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#30160) Angel1981 válasza diegho (#30157) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Jaja, de érthető; megjelenés előtt a War Thunder! ;]

(#30161) mtade válasza GML (#30156) üzenetére

mtade
(aktív tag)

Grat! Ha minden jól megy, nekem ma lesz meg rá a nagy dörrentő, reménykedek én is néhány ilyen körben.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#30162) Bingisz válasza jozefgucci1 (#30159) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Ezt a tankot fogja megkapni a 2. CW kampány 10000 legjobb játékosa. (Remélem én is)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30163) Cseri0058

Cseri0058
(őstag)

na ma milyen ünnep van, hogy ilyen különleges garázs van?

*Lg Nexus 4* ---> Lg Nexus 5X ---> Apple iPhone 7

(#30164) Drenadar válasza Cseri0058 (#30163) üzenetére

Drenadar
(veterán)

veteran day.
te soha nem mész fel a főoldalra?

Alienware 13 R3 & :) Xiaomi Mix 2

(#30165) Eagle16 válasza Cseri0058 (#30163) üzenetére

Eagle16
(addikt)

[link]

---

(#30166) Skyhunter válasza diegho (#30157) üzenetére

Skyhunter
(senior tag)

Csak nem a várhatóan érkező konkurens miatt?? :)

(#30167) nyunyu válasza Cseri0058 (#30163) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

En nem latok semmi valtozast a garazsban.

Ja, hogy pont a varosi garazs van fenn? :DDD
Gondolom valakik unatkoztak, aztan kibanyasztak a 8.9 kliensbol az unnepi/tematikus garazsokat.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30168) Vitiris válasza Cray Tyler (#30146) üzenetére

Vitiris
(aktív tag)

Nézd meg a pyton.log file-t! Abban minden error benne van! Ha esteleg nem jutsz vele dülőre teed fel valahova ránézek

(#30169) Cseri0058

Cseri0058
(őstag)

ez a kis reggeli tankozás jóra sikeredett! :) megis lett a +250k credit :)

[ Szerkesztve ]

*Lg Nexus 4* ---> Lg Nexus 5X ---> Apple iPhone 7

(#30170) diegho

diegho
(nagyúr)

Csak nálam csinálja azt a játék, hogy fél percenként megáll a ping és megáll az egész? A szervereket pingetve 45-55 közötti stabil pingem van. Semmilyen mod nincs fent!

[ Szerkesztve ]

(#30171) Enzolord válasza diegho (#30170) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Nekem az a kis ping jelző folyamat villog, mióta a 8.9 kijött, UPC-nél vagyok, és erre már más UPC használó is panaszkodott...

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#30172) diegho válasza Enzolord (#30171) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Bemegyek csatába. Visszaszámlálás 30 ping, elindul a csata 50-70 ping, fél perc eltelik elkezd villogni pirosan a lag jelző, pár másodperc, megáll a ping. Minden tank áll. Ezt csinálta minden csatámban most. A net kapcsolatomat teszteltem, pingettem percekig a wot eu szervereit és még csak 55 fölé sem ment, nem volt csomagvesztés. Fogalmam sincs mi ez.

(#30173) Enzolord válasza diegho (#30172) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Nekem néha felmegy 100 fölé is, és villog...
Főleg, amikor meglátom az enemyt, akkor kezd el veszettül laggolni...
UPC 50 megás csomag, tehát elvileg ezzel nem lehetne gond...
Sokan panaszkodnak erre az új patch óta

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#30174) diegho válasza Enzolord (#30173) üzenetére

diegho
(nagyúr)

De ugye érted, hogy nekem fél percenként vége a csatának, mert megmozdulni nem tudok?! Ez csak ma van, eddig semmi ilyent nem tapasztaltam.

(#30175) belaazallat válasza diegho (#30172) üzenetére

belaazallat
(őstag)

Új "fícsör" az esélyek kiegyenlítésére. Így legalább a gyengébb játékosoknak van esélye ellened! ;)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#30176) diegho válasza belaazallat (#30175) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Pont lejárna a prémiumom, így annyira kiegyenlítődnek az esélyek, hogy nem játszok pár hónapig. Már mindent elértem, amit akartam, nem igazán ad már semmit a játék, ritka a szoros csata.

(#30177) belaazallat válasza diegho (#30176) üzenetére

belaazallat
(őstag)

Más multi játéknál nincs ilyen problémád?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#30178) diegho válasza belaazallat (#30177) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Nem játszok mással.

(#30179) szbalogh válasza nyunyu (#30101) üzenetére

szbalogh
(őstag)

Nem 2

Nick: Di5c0rD I Sigma Zoom-θ 28~80mm 1:3.5~4.5 lencsét keresek... donor állapotút

(#30180) nihill válasza diegho (#30170) üzenetére

nihill
(senior tag)

Nálam is van ilyen, igaz csak ritkán szerencsére. Ilyenkor vagy folytatódik a játék kilépés nélkül 10-20 másodperc múlva, vagy azt írja egy üzenetben, hogy "a kapcsolat megszakadt" és újból be kell jelentkeznem a szerverre.
Tegnap este is volt egyébként egy alkalommal.
UPC a netem.
A ping nálam EU1 50 körül, EU2 100+

(#30181) ako001 válasza diegho (#30172) üzenetére

ako001
(tag)

Üdv!
Nekem ugyan ez volt,a 8.8 peccsel jött.Az fps és a pingem rendben volt,nem állt meg,csak a lagjelzö villogott mint a stroboszkóp.Amikor megjelent az ellen onnantól átment diavetítésbe.Mindent kipróbáltam:tömörített textúra,wot tweaker,driver frissítés,winfos újratelepítés,semmi sem segített,pedig még a felbontást is levettem minimumra.Úgy voltam vele,hogy akkor új laptop mert ez már 5 éves,gondoltam jobb nem lesz már.Meg amúgy sem egy erőmű:C2dE6600+8600mgt.Elképzelésem sincs,hogy mi volt a gond de 8.9 el minden problémám megszűnt,igaz a lagjelzö néha villog de már nincsenek azok a félperces szünetek.Ennek a 7 éves fiam örül a legjobban :U A felbontást is feltoltam 1680x1050re :U és stabil 35-45 fps van :Y

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#30182) csapee válasza belaazallat (#30175) üzenetére

csapee
(senior tag)

Odaadhatom az accom diegho-nak hogy letesztelje a teoriad:)) Annyit csak nem ront a pro noob statomon:DD

Csapee

(#30183) nihill

nihill
(senior tag)

A twitch teamwd videókkal mi van? Nem találtok semmit pedig eddig vissza lehetett nézni utólag is.

(#30184) SoulReaver válasza diegho (#30172) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Nekem tegnap lett beizzítva a fiberfos 120 és azzal is ezt csinálja, mint neked.. :/

Huawei P20 pro

(#30185) munnergep válasza diegho (#30174) üzenetére

munnergep
(senior tag)

Teljesen megáll a játék (megszakad a kapcsolat) vagy kb. fél perc múlva helyre áll a ping?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up." / "Dr.Schultz, five thousand dollar ni##er, is practically my middle name."

(#30186) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#30184) üzenetére

jozefgucci1
(őstag)

Mikrofonra meg nincs pénz mi ? ;]

Nekem amúgy tréhómra tökéletesen megy igaz néha még 40-es pingnél is villog a lagométer.

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#30187) PAtr0n válasza SoulReaver (#30184) üzenetére

PAtr0n
(addikt)

Nagyon úgy néz ki, hogy az UPC túlvállalta magát, és nem tudja kielégíteni az igényeket, fejlesztésre lenne szüksége, amit addig úgy sem lép meg amíg nyereséges. Ezekkel a fájberpávör csomagokkal meg csak ront a helyzeten, egyre terheltebb lesz a rendszer. Én "szerencsére" noname szolgáltatónál vagyok, az invitel vonalait használja, eddig mindenki dícséri, nekem sem volt még 1 szétkapcsolásom, vagy látványos belassulásom.
Barátnőmnél UPC van, az általatok említett anomáliák ott is jelentkeznek néha. A legviccesebb viszont az, amikor indítom nála notin a WoT-ot, a kapcsolati ablak rögtön felugrik, hogy "biztos bontja az internetkapcsolatot?" Mintha tudná, hogy úgyis szarakodni fog, ne is játszak vele. :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#30188) KisApám

KisApám
(addikt)

Elindítottam a francia kapcsolatot ;]

REPLAY

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30189) SoulReaver

SoulReaver
(addikt)

Skacok Én eddig daopay -el vettem a goldot meg ezeket, de az már nincs, még csak hasonló sincs... ötlet? :S

Huawei P20 pro

(#30190) TESCO-Zsömle válasza KisApám (#30188) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Hogyhogy ilyen kicsi a különbség a prémium és nem prémium pénzösszeg közt?

(#30191) Enzolord válasza SoulReaver (#30189) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Mikor változtatták meg ezt a felületet?
3 napja még volt daopay...

(#30192) unravel

unravel
(őstag)

Meccs elején beírtam a csapatnak, hogy próbálják meg túlélni a csatát (abból baj nem lehet).
Egyedül nekem sikerült. :))

Győzelem!
Csata: Severogorsk
Jármű: KV-1
Szerzett tapasztalat: 749
Szerzett kredit: 27 079
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Elit lövész

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#30193) SoulReaver válasza Enzolord (#30191) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Most próbálnám, de nincs... csak telefonos, meg sms, de az is csak a kis tétel gold-nál

Sztem az új gift shop felület óta nincs, de kapják be...

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro

(#30194) nyunyu válasza KisApám (#30188) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Jon meg kutyara der.

Bar a 8.9-ben valamit varialtak a francia heavykkel, mert a statok alapjan eszrevettek, hogy a B1 a hasznalhatatlan szemet kategoria. :DDD

Kerdes, hogy a csokkentett szorassal+toltesi idovel mire megy.
Meg kapott valami eszement gun depressiont+elevationt. (-18..+13 fok)

Persze a csapnivalo teljesitmenyet okozo parameterekhez pont nem nyultak, de legalabb levettek a torony forgasi sebesseget 44-rol 30 fokra.

Eljen (sokaig kenyeren es vizen). :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30195) KisApám válasza nyunyu (#30194) üzenetére

KisApám
(addikt)

(#30190) TESCO-Zsömle Foggggalmam sincs....

nyunyu:

A Tier III francia D2-nek meg eszébe sincs hátulról, 10 lövésből tisztán minden sebezhető pontra leadva lövést, átütni a KV-1-et.
Akkor mi a francnak rak be olyan csatába???
NEM Scout voltam és NEM az egyedüli Tier III.
Legalább egy minimum sebzést lehetne leadni rá, de nem.

Sajna máshol is ez van.

[ Szerkesztve ]

(#30196) diegho válasza munnergep (#30185) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Nem tudom, már letöröltem.

(#30197) cifram válasza KisApám (#30195) üzenetére

cifram
(csendes tag)

Neked abban a csatában nem a KV1-et kell lőnöd, hanem az ellen T3-asait.

[ Szerkesztve ]

WoT: NorHasso

(#30198) KisApám válasza cifram (#30197) üzenetére

KisApám
(addikt)

Már nem volt...
Azért köszi... :U

(#30199) wall2

wall2
(tag)

Negatív rekord 32 meccs 27 vereség :((( de legalább meg lett a 24 kill :U ma igazán élmény a játék :U

(#30200) Patrick76496 válasza KisApám (#30195) üzenetére

Patrick76496
(őstag)

Csak annyit tudok mondani, hogy végy nagy levegőt, és bírd ki T5-ig. Onnantól ha fullos a tankod már normálisan lehet játszani. Sajnos ilyen ez a T3-4, legalább T3-ban megcsinálhatnák a +/- 1 tier-t, mint a kettes gépeknél. Néhány T4-es gép (Matilda, Valentine, T-28, SU-85B) még a 6-os heavy-ket is lazán sebzi, bár ez nem jelenti azt, hogy a IV-esek nagy részével nincs nehéz dolga az embernek.

Épp tegnap írtam az OFF topic-ban, hogy milyen nehéz újonnan játékot kezdeni: felszerelés, fogyócikkek, gold ammo hiánya, 50-60%-os legények és pontatlan, kis átütésű lövegek.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.