Hirdetés

2019. november 20., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#30301) mikron

mikron
(tag)

Új kis kedvencem :D

[ Szerkesztve ]

(#30302) PAtr0n válasza mefistofeles (#30272) üzenetére

PAtr0n
(addikt)

"Ez nem azt jelenti, hogy önzően játszok vagy efféle, de már nem akarom szétütni a monitort ha beüt zsinórban 5-6 vereség."

Akkor most leírom mennyi plusz zsetonba kerül nekem most a WoT! Jó kis történet lesz, egyesek rázzák majd a fejüket, hogy mekkora barom vagyok, mások meg majd jót nevetnek a szerencsétlenségemen amit magamnak okoztam a múlt pénteken. Tehát:

Végre szabadnapos voltam, gondoltam leülök picit játszani barátnőméknél, végre éreztem a testemben annyi erőt és elszántságot, hogy végre valamit villantsak ebben a sokak által (és sokszor általam is) gyűlölt játékban. Sör behűtve, barátnő szkúlban, muterja wörking, minden adott volt a "nyugalmas" játékhoz. Viszonylag jól kezdtem, T4, T5-ben hamar megvolt a 5x, gondoltam mi baj lehet megyek lentebb és megcsinálom kis tierekben is. A WR tartósan 60% körül volt, tehát nem lehetett rá panasz, és úgy érzem minden csatához viszonylag sokat tettem. De egyszer csak T2-ben jött a rémálom. PzJg I, Province map. 2 perc alatt úgy felhúzták az agyam, hogy repült az egér.... ami kimozdította a tápcsatit hátul (sokszor aksi nélkül játszok), és kikapcsolt a gép. Jól van mondom, ma itt kell abba hagyni. Csati megigazít, indítom, Win7 logónál áll, és áll, és áll. Az ideg visszatért, és rácsaptam tenyérrel a bill-re. Na itt indult a pokol. A H betű duplaszaltóval távozott a klaviatúrából. Mondom mi baj lehet visszapattintom, de csak nem akart a helyére menni. Kiszedtem egy másikat, összehasonlítottam és szomorúan konstatáltam, hogy bizony 2 pici műanyag letört. Ez így nem fog visszamenni -levontam a rendkívül bonyolult következtetést- , és indultam pillanatragasztóért közben azon gondolkozva, hogy honnét lesz új bill. Visszatértemkor a Win még mindig nem indult, ezért próbálkoztam a csökkentett móddal, ami viszont kékhalálra futott. Itt már tudtam, hogy ebből újratelepítés lesz, jó eséllyel sérült a Win7. Közben a visszaragasztás nem járt sikerrel, és nem elég hogy a billentyű nem ragadt jól vissza, valahogy összekentem a kijelző szélét meg a kávát, de még ma sem értem hogy történt. Hoztam hát szivacsot, és elkezdtem dörzsölni a kijelzőt, kísérletet téve a ragasztó eltávolítására. Egy pár hüvelykujjas súrolás után jött a legjobb pontja a napnak: a kijelző fogta magát, és végigrepedt fölfelé. Az addig ott tétlenkedő Win7 logó eltűnt, és szép összefolyt csíkok váltották le. Ez volt az a pont amikor már káromkodni se tudtam, mert nem is tudtam hogy éppen élek, vagy csak álmodok. Szépen összecsuktam az egész rendszert, eltettem a táskájába, és elindultam haza. 2 napig nem is tértem magamhoz.
Otthon rádugtam a monitort, szórakoztam még a Win indítással, és az I-re a pont is ott került fel. Kisszéken volt a lapos, a töltőkábele pont feltámaszkodott a PC-men ami a földön van. Kicsit hajlítani akartam a kijelzőn, erre annyira lenyomtam a töltőcsatit, hogy az aljzat újra elrepedt a nyáklapon (ugyanis volt már javítva) De szerencsére van már új aljzatom, ami azóta rá is került. :)
Az utóbbi napok kijelző és bill vadászattal teltek, aminek meg is lett az eredménye, zsír új kijelzőt és bill-t tudtam szerezni, hétfőn megyek értük, mindössze 25k-ért. Persze 25k kicsit sok egy olyan dologért amiért csak én vagyok a hibás, de azért örülök, hogy ennyivel megúszom. Minden esetre az SSD fejlesztés most csúszik emiatt.
A játékhoz való hozzáállásom most komolyan átértékelődött, senki ne legyen miatta ideges, nem éri meg, nekem elhihetitek :P

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#30303) D1Rect válasza PAtr0n (#30302) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Vettél volna valami T8 prémiumot inkább. :D

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#30304) nyunyu válasza PAtr0n (#30302) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Don't drink&drive.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30305) SoulReaver válasza PAtr0n (#30302) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Azt mondják, hogy napi 1dl bor, rendbe rakja a vérkeringést és az idegrendszert.

Huawei P20 pro

(#30306) Antonius1978

Antonius1978
(addikt)

Na ezzel sem hittem volna hogy meglesz a Tankasz.

(#30307) bullseye válasza PAtr0n (#30302) üzenetére

bullseye
(addikt)

Én pár hete ráakadtam egy kéz/csuklóerősítőmre rendrakás közben, és azóta azt használom WoT-hoz. Nagyon bevált:)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#30308) mefistofeles válasza PAtr0n (#30302) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Sokszor húzott már fel "idegbetegségig" játék vagy a rendszer vagy a vas, de sosem törtem még össze idegből semmit! A "monitortörést" csak az idegességem szemléltetésére írtam! Túl szegény vagyok én az efféle mókákhoz......

Más...
Ha valakinek még mindig problémája van a játék kilépésével vagy éppen azzal -nálam ez volt a gyakoribb- , hogy nem tudott kilépni mert a háttérben tovább ment a wot, azoknak talán egy próbát megér....
Mióta feltettem a legújabb Jacktor mod packot azóta megszüntek a problémáim.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30309) Remusz911

Remusz911
(veterán)

WOT harlem shake :D

[link]

https://hardverapro.hu/apro/keresek_msi_gx_740-hez_valo_lehetoleg_gyari_toltot/friss.html

(#30310) PAtr0n válasza SoulReaver (#30305) üzenetére

PAtr0n
(addikt)

Akkor most ne sörözzek? :D

nyunyu:
Tudom, de nem tehetek róla ha vezetnékem van ivás közben (vagy vezetés közben ihatnékom?) :)

D1Rect:
Na igen, abból az összegből feltápolhattam volna magam garázshellyel, meg egy kis premium tagsággal. Na meg 1-2 exotic vas is belefért volna :)

bullseye:
Hájjákmeg szerzek egyet én is! :D

mefistofeles:
Sajnos én hirtelen tudom magam pattanásig húzni, pedig nagyon nagy türelmű ember vagyok. De bántani még nem bántottam senkit fizikálisan :) Inkább tárgyakat törjek mint embert úgy vagyok ezzel. Ezt meg megérdemeltem, iszom is a levét.

[ Szerkesztve ]

(#30311) Angel1981 válasza Szepi1979 (#30285) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Ha kifejezetten nekem írtál valamit magyarul, akkor bocsi, elsiklottam felette! :B
Egyébként a "Csá!" meg a "Van magyar?" jellegű megszólításokat valóban ignorálom - illetve az utóbbira annyit szoktam írni, hogy "Is he a dutch football player?" :D

(#30312) Szepi1979 válasza Angel1981 (#30311) üzenetére

Szepi1979
(aktív tag)

Annyit írtam miután előzékenyen a segítségemre siettél hogy " nem az az Angel vagy aki a prohardveren a wot topicban szokott előfordulni? " Annyira el voltál foglalva a 7. és a 8. killel hogy ezt valószínűleg nem vetted észre. :D

Jön a TIGRIS, jön a TIGRIS, nála erősebb NINCS IS.....! " Bakker ha marad még hp-m akkor túlélem... "

(#30313) PAtr0n

PAtr0n
(addikt)

Ma kifejezetten megy a játék Lehet tényleg átértékeltem az egészet a laptop törés óta? :D

3 egymás után csata volt. A legjobban a T150-el élveztem (Erlenberg), egyedül tartottam a bázist percekig, a csapattársak mit csináltak? Elmentek az ellen kezdőhelyére és bekempeltek. :(((

(#30314) #43783936 válasza PAtr0n (#30313) üzenetére

(törölt tag)

Kb. két hete Erlenbergen 3 kv-1s egy szakaszban.
Berohannak az ellen kiinduló helyére, és az egyik fél perc után beírja: WTF, cap not vörking!
Mire én: B*szdmeg, itt védeni kell !
Egyből rákezdtek a cserépedényezésre.
Hiába, magyarok! :C

(#30315) Patrick76496

Patrick76496
(őstag)

Erre a két kérdésre valaki? (szaggatott vonal után)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#30316) odrif

Van amikor az ember az IS-3-al elfelejt játszani!

[ Szerkesztve ]

15 éve a Prohardveren!

(#30317) PAtr0n válasza #43783936 (#30314) üzenetére

PAtr0n
(addikt)

Na akkor ismerős a helyzet mi? :) Megnyertük volna, ha ezek az idióták a várnál nem arra indulnak el. Én tartottam a frontot egy ház mögül, meg egy csapattárs KV1-S-el a híd túloldaláról. Jól összedolgoztunk, de a domb felől rohamozó 3, meg a folyó mentén jövő 2 ellen már nem tudtunk sokat tenni...

[ Szerkesztve ]

(#30318) ollie válasza odrif (#30316) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Én sose tudtam IS-3-mal játszani.

(#30319) odrif válasza ollie (#30318) üzenetére

Jó tank az, csak nem Tier 10-ben.

15 éve a Prohardveren!

(#30320) pws válasza odrif (#30319) üzenetére

pws
(tag)

Szerintem is jó T8. Tud kellemetlen ellenfél lenni még T9,10-ben is. Főleg ha 2-en vannak, és forognak, hogy ne tudd merőlegesen meglőni. Szval mozogni kell vele.

(#30321) GaburroSan

GaburroSan
(aktív tag)

Gyerekek Istenkirály ez a Rhinocérosz!!!!

REPLAY

(#30322) zozimoto

zozimoto
(tag)

Erre se gondoltam:

[ Szerkesztve ]

(#30323) Motyi válasza GaburroSan (#30321) üzenetére

Motyi
(senior tag)

Osztom a tapasztalatod, ez a második csatám vele:

Már most imádom :) Jó lenne már ha végre T9-T10 ellen is berakna az MM, kíváncsi vagyok ott hogy teljesít.

[ Szerkesztve ]

(#30324) SoulReaver válasza ollie (#30318) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Én tudtam nagyjából :DDD

Huawei P20 pro

(#30325) Angel1981 válasza Szepi1979 (#30312) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Bocs, valóban nem vettem észre, de pont azért, amit írtál! :B :R
Nagyon meg akartam nyerni a meccset! ;)

(#30326) sith7

sith7
(nagyúr)

Látom már az új 8 -as TD - t toljátok, a 7 - es stock ágyúval mennyire volt szenvedős ?

(#30327) munnergep

munnergep
(senior tag)

Nem rossz ez a tank, de ez inkább városi pályán tud ragyogni. Persze csak ha nem egy észlény az ellenfél.
Persze ebben a menetben is noob voltam egy T30as szerint, mert nem mentem be vele 6 ellenfél közé.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up." / "Dr.Schultz, five thousand dollar ni##er, is practically my middle name."

(#30328) GaburroSan válasza sith7 (#30326) üzenetére

GaburroSan
(aktív tag)

NAGYON!!!De a másik ágyúval maga lesz a mennyország! :DD

(#30329) Angel1981

Angel1981
(veterán)

Nekem nagyon OP-nek tűnik az az új német TD ág.
Ne csodálkozzatok, ha pár verzió múlva az egész kap egy szép kis nerfet!

(#30330) TESCO-Zsömle

TESCO-Zsömle
(félisten)

Túl vagyok az eddigi legrövidebb csatámon.

2:04. Mire a harmadikat lőttem az első tankba amit megláttam, a csapatomból már csak 4-en voltunk. 18%-ot jósolt nekünk az XVM. Nálunk csak piros és fehér játékosok, a túloldalon 3 piros a többi fölötte.

(#30331) mynames válasza Angel1981 (#30329) üzenetére

mynames
(senior tag)

Hát tuti a nerf annak az ágnak szerintem is.
Most kb. amelyik csapatban van a WT E100 az nyer jó eséllyel xvm ide v oda...

(#30332) Scheff

Scheff
(tag)

A wargaming kicsit lassan kapcsol, de elméletileg ma este 19:00 órától élőben közvetítik a Fun Cup - The Final Tankdown versenyt feltehetőleg ezen a csatornán: http://www.twitch.tv/wg_esports_eu

A Team WD Prohorovkán játszik majd a(z) 1CZTB ellen. A fun cup meglehetősen vicces, mivel minden tierből kötelező egy tankot berakni, így 10 a 10 elleni csatát láthattok majd 19:00 órától a WG Stream-en.

Ha szerencsénk lesz és nem esünk ki rögtön a negyeddöntőknél, akkor Himmelsdorf pályán elődöntőt, és Mines pályán akár döntőt is játszhatunk. :smile:

Facebook: https://www.facebook.com/teamwdwot
Twitter: https://twitter.com/Team_WD_wot
Stream: http://www.twitch.tv/teamwd
Youtube: https://www.youtube....w7HYYy44ZmbR89g

World of Tanks twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#30333) sith7 válasza GaburroSan (#30328) üzenetére

sith7
(nagyúr)

gondoltam ... de az a másik több, mint 50k xp :O

(#30334) mefistofeles

mefistofeles
(addikt)

Sajnos belelógott a bilibe a kezem.....
Mégsem jó a Jacktor mod pack!

Két nap és kb. 8 belépés után most ezzel a packal is kivágott csata végén!
UTÁLOM A 8.9-ET!!!!!!!!!!!! :W :W

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30335) D1Rect válasza mefistofeles (#30334) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Ez miért ilyen nagy probléma?(úgyis vége a körnek)
Engem a Sacred Valley dob ki asztalra betöltés közben ha alttabozok, de 10sec alatt visszaérek.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#30336) vhw válasza mefistofeles (#30334) üzenetére

vhw
(addikt)

Nem a modot kéne utálni? :U

(jelentem; modok nélkül fagyás/kidobás mentesen megy a játék első naptól :)) )

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30337) echterion

echterion
(veterán)

Erősen gondolkodom, hogy egyek-e most egy T34-est. Ezzel a 15%-os leárazással egész baráti. Van most 11200 gold a számlámon, szóval nem tudom, hogy T34 vagy 4 hónap prémium.

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#30338) Motyi válasza sith7 (#30326) üzenetére

Motyi
(senior tag)

Én nem próbáltam a stock ágyút, egyből a nagyra mentem, de készülj fel...
Pozitívumok:
- Jó pen
- Nagy alfa
- Brutális mértékben hajlik le az ágyú

Negatívumok:
- Az ágyú papíron pontos, de a 0,36 messziről már nagyon durva mellélövésekre képes és ugye páncél hiányában csak messziről operálhatsz vele
-15 lőszert vihetsz max... egy mozgalmas csatában hamar kifogyhatsz...volt rá példa, buktunk is emiatt, szóval csak tökéletes célpontra, maxra beszűkülve érdemes puffogtatni.
- nagyon lassú gépezet, ha nem jó helyre vánszorogsz kezdéskor vagy túl jó a csapatod akkor csak futhatsz a buli után..
- nagyon kicsi oldalirányú kitéríthetőség
- böszme nagy, érezhetőbben könnyebben észreveszik mint a T5-6 elődeit

Én örülök, hogy túl vagyok rajta, az utód T8 egy álom, iszonyat jó gép, fix helye van a garázsban, az első csata után megkapta a végleges álcafestést. :)

(#30339) Motyi válasza mynames (#30331) üzenetére

Motyi
(senior tag)

A T9-T10 gépekről nem tudok nyilatkozni, amikor az ellenfélnél volt WT E100 akkor elsők között halt meg többnyire (átlagos játékosok vezették 1100-1300 WN6 közöttiek), kb. 4-5 alkalommal futottam ilyenekkel össze. Ez is olyan dolog, ha egy jó játékos vezeti, akkor OP, ha átlagos akkor olyan mint a többi, ha siemka a sofőr akkor free frag.
T8-ig jók nagyon, de ott sem OP-k, szó szerint egy T2-es tank vagy egy kóbor muslinca szétkap.

Engem ma lealázott egy T3-as tank, troll szakasz volt, ráadásul a mi csapatunkba.Szépen beálltam pozícióba, odasunnyogott és szépen elkezdett lőni, semmit nem tudtam tenni, mert nem béna játékos volt. Szépen körpályára állt körülöttem és kinyírt majd begurult a folyóba és megfulladt. Nem is tudtam haragudni, csak röhögtem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30340) skopy válasza mefistofeles (#30334) üzenetére

skopy
(tag)

Nem vagy egyedül ezzel a kivágásokkal, nem tudom eddig sosem csinálta de ez a 8.9 óta rendszeres :W
Valaki tud segíteni abban felraktam pár modot a játékba és most megint angol nyelvű lett :Y
Tudnátok segíteni hogy lehet vissza magyarítani :O

Az akasztott embert még az ág is húzza.

(#30341) TESCO-Zsömle válasza echterion (#30337) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Ez attól függ mennyit tudsz játszani. Prémiummal iszonyat mennyiségű XP-t és pénzt tudsz összeszedni, de a tank meg ott lesz 4 hónap múlva is...

(#30342) nyunyu válasza Motyi (#30338) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

0.36 pontossag elvileg boven eleg ahhoz, hogy 4-500 meterrol eltalalja a celpontot.
Nem lehet, hogy tul alacsony az fps, vagy tul nagy a lag?
Foleg olyankor szoktak a TDim elveteni a becelzott ellenfelet.

15 loszer?
Hetzerbe is max 20 fer, azzal sem lehet esz nelkul mindenre loni.

(#30343) mefistofeles válasza D1Rect (#30335) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Hát ha te szeretsz minden kör után újra belépni a játékba akkor nem!

(#30344) nyunyu válasza skopy (#30340) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Valaki tud segíteni abban felraktam pár modot a játékba és most megint angol nyelvű lett :Y

Gyaluld le a \res_mods\0.8.9\text mappat, vagy ird felul a \res\text tartalmaval.

(Locastan szereti mellekelni a modjaihoz az angol text mappat :W)

[ Szerkesztve ]

(#30345) mefistofeles válasza vhw (#30336) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Miért kéne a modokat utálni? Te egyet se használsz? Még egy célzót se?
A 8.8 és a 8.7 alatt bárhogy kutyulhattam a modokat sosem volt probléma. Most csak egy célzót és egy "látótáv javítót" (leveszi a ködöt és jobban kirajzolja a távoli struktúrákat) szeretnék feltenni. Ezek pedig igen is hasznos dolgok...

(#30346) bullseye válasza mefistofeles (#30343) üzenetére

bullseye
(addikt)

és a gui/flash/Application.swf átnevezésén már túl vagy?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#30347) mefistofeles válasza bullseye (#30346) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Túl.....
Elvben a jacktor pack pont azt (is) javította volna. (a pack utolsó verziója a változtatott "jó" filet tartalmazza)
Most már csak a puci alapjáték és egy célzó van fent, ez eddig (egyszer léptem ki) jó.....

(#30348) skopy válasza nyunyu (#30344) üzenetére

skopy
(tag)

1000 köszönet kipróbálom :R
Legyalultam és visszajött a magyar nyelv :C

[ Szerkesztve ]

Az akasztott embert még az ág is húzza.

(#30349) Remusz911

Remusz911
(veterán)

[link]

Tiger II páncéloshoz passzoló katonai nóták

hátha emelkedik a WN6, ha másképp nem megy :)

https://hardverapro.hu/apro/keresek_msi_gx_740-hez_valo_lehetoleg_gyari_toltot/friss.html

(#30350) vhw válasza mefistofeles (#30345) üzenetére

vhw
(addikt)

8.8-tól kezdve semmit.
Nincs kedvem minden patchnél vacakolni velük.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.