Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#30101) nyunyu válasza Angel1981 (#30083) üzenetére


nyunyu
félisten

A toronnyal nem rendelkező TD-kre én sem rakok távcsövet, mert megmozdul a test, és máris annyi az előnynek - kivéve talán az AT 15-öt, mert annak 25-25 fokos a lövegkitéríthetősége.

Nem kell folyamatosan aktivnak lennie a periszkopnak, eppen eleg, ha kiszurod vele a celpontot.

Mozditas miatti kikapcsolas utan meg 2 masodpercig vilagit a spotolt ellen, ez alatt a nemet TDk kenyelmesen tuz ala tudjak venni, talan csak a JT/JT88/JgPz-E100 fordul ehhez tul lassan.

Vagy designated target perkkel 2+2 masodperc, bar az ISU ennyi ido alatt sem tud rafordulni+celozni :DDD

Most nezem csak, designated target csak az agyuhoz kepest 10-10 fokon belul spotolt celpontokat vilagitja +2 masodpercig, igy max arra jo, hogy az orrod elott levo celpontot be tudd celozni a lassan celzo agyukkal.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30102) KisApám válasza munnergep (#30099) üzenetére


KisApám
addikt

Annyiban nehezítem a dolgomat, hogy van kb. 10 tankom, orosz és német, közepes és nehéz tankok, illetve német páncélvadászok, német tüzérek.
Mindegyiket le2xezem, és a stílusváltás nem mindig sikeres, hogy úgy mondjam...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30103) Enzolord válasza diegho (#30094) üzenetére


Enzolord
addikt

Szóval ezt is el kell dugni folyton, ki, lövés, vissza..
Lehet, hogyha nem a Rambo cselt vetném be, én is jóval tovább élnék?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30104) Angel1981 válasza nyunyu (#30101) üzenetére


Angel1981
veterán

"Nem kell folyamatosan aktivnak lennie a periszkopnak, eppen eleg, ha kiszurod vele a celpontot."

Persze, ez rendben is van, nem azt mondom, hogy egy torony nélküli TD-n nem ér semmit, de mégis csak veszít a hatékonyságából, ezért oda számomra az "esetleg", nem pedig a "mindenképpen" kategória. :)

(#30105) munnergep válasza nyunyu (#30101) üzenetére


munnergep
senior tag

Na... az utolsó meccs után raktam rá a designated target-et az egyik legényre, de csak ha kitéríthetőségen belül mutatja... a francba.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#30106) TESCO-Zsömle válasza Angel1981 (#30100) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pedig sokat segít.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30107) nyunyu válasza nihill (#30089) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha meg a társak nem spotolnak akkor nyílt terepen megszívtam, ez nem az a tank ami ilyenkor túlél.

Ha nincs keznel epkezlab tank, akkor TDvel nem megyunk nyilt terepen elore, hanem aktiv periszkoppal egy bokorban/fedezek mogott megvarjuk, hogy felbukkanjon az ellen.
Aktiv periszkop+jobb camo miatt joval elobb tudod loni, mint o teged.

Mondjuk a SU100Y nem igazan alkalmas a domb mogul figyelunk, aztan loves utan visszabujunk mokara.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30108) Angel1981 válasza TESCO-Zsömle (#30106) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de mit?
Kalkulál egy körülbelüli győzelmi esélyt a csatában részt vevők nyerési rátája alapján - ez milyen segítséget jelent csata közben?
(Ráadásul az esetek nagy részében 45-55% körül van a "jóslat", tehát teljesen kétesélyes).

Nem akarok beleszólni, használd nyugodtan, csak nem értem, mi szükség rá.

[ Szerkesztve ]

(#30109) nihill válasza nyunyu (#30107) üzenetére


nihill
őstag

Mondjuk a SU100Y nem igazan alkalmas a domb mogul figyelunk, aztan loves utan visszabujunk mokara.

Pedig én pont így használom. Mi a gond vele / hogy máshogy kéne?
Van egyáltalán camo értéke ennek a tanknak? :DDD

(#30110) Motyi válasza Angel1981 (#30108) üzenetére


Motyi
senior tag

A százalékos részt ki kell kapcsolni és kész, Én is így használom.Az viszont sokat segít, hogy látod hogy a csapatodban milyen játékosok vannak és az ellenségnél, így elég jó eséllyel lehet valószínűsíteni, hogy ki az akikre számíthatsz (akár minimálisan), kire nem és mire számíthatsz attól az ellenféltől aki esetleg szembe jön veled.
Egy konkrét példa.Benne vagy egy ház körüli csiki-csukiban. Pár ki be ugrálás után megvárod míg leesik a spot. Ha egy paradicsom van veled szemben 90%, hogy nem számít arra, hogy esetleg megkerülöd az épületet és hátba támadod. Ha egy jó játékossal harcolsz feltehetőleg készül erre, sőt lehet ő akar betámadni.

Más. Ha valaki szeretne Fadin medált, akkor Pz.Sfl. V az ő tankja, 15 lőszere van, elég szopás is a játék vele, na nem csak emiatt, de az a sebesség... és a gun is szeret műholdakra lőni.Már alig várom, hogy túllépjek rajta.

[ Szerkesztve ]

(#30111) Angel1981 válasza nihill (#30109) üzenetére


Angel1981
veterán

Egy kevéske. :)

Motyi:
"A százalékos részt ki kell kapcsolni és kész" - Így van!

"Az viszont sokat segít, hogy látod hogy a csapatodban milyen játékosok vannak és az ellenségnél" - ez teljesen evidens, talán ez a legfontosabb dolog az XVM-ben. ;)

[ Szerkesztve ]

(#30112) Bingisz


Bingisz
addikt

Ilyet még nem láttam:

Ez a gyökér azért játszik az IS4-el, hogy másokat idegesítsen, és ezt el is mondja minden csata elején. Természetesen velem volt egy csapatban, és direkt nem lőtte ki a 200 HP-s JagdE100-at, hogy döntetlen legyen a csata.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30113) Angel1981 válasza Bingisz (#30112) üzenetére


Angel1981
veterán

Még fel is vág rá? :F

Replayt nem küldöd el a supportnak?
Főállású trollokra nincs szükség! :W

Most komolyan! Mi lehet egy ilyen ember fejében?!?!
Berágott az IS-4-re, vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#30114) nihill válasza Angel1981 (#30111) üzenetére


nihill
őstag

Na pont ezért nem snipelek vele, főleg hogy 60mm-es páncélja van T6-T8 tierben.
Beállok az előttem pofozkodók mögé valami átlőhetetlen búvóhelyre, és 13s-enként beszállok én is a partyba egy 4-500as ütéssel, abban bízva hogy nem kapok be valamit amíg lövés után visszaérek.
Ideális esetben persze. Ha meg nem így alakul a csata, akkor lesz ami lesz, abban nem lehet bízni hogy nem látnak meg, meg hátha lepattan majd...

Nagyon jó ez a camo oldal, nem ismertem.
Tehát a tüzelő stugot nehezebb észrevenni mint a rejtőzködő 100y-t :)
Mondjuk a stugom, háló, festés, 100% camo legénység, nem is nagyon villog a 6th sense...

[ Szerkesztve ]

(#30115) Chris0321


Chris0321
addikt

(#30116) Linkin


Linkin
senior tag

nem rossz 7 kill abból 5 darab 6-os tank

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#30117) nyunyu válasza Chris0321 (#30115) üzenetére


nyunyu
félisten

Linkben csereljetek az fr-t en-re/de-re, aztan egybol ertelmes nyelven lesz a weblap, nem csigazabaloul.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30118) Chris0321 válasza nyunyu (#30117) üzenetére


Chris0321
addikt

Angolon van. Vagyis azon volt, de magától váltogatja a nyelvet.

(#30119) octopus666


octopus666
tag

egyesek fenn hordják az orrukat :DDD :DDD

(#30120) Drenadar válasza Chris0321 (#30118) üzenetére


Drenadar
veterán

ő azt írja hogy a linkben írd át...

(#30121) Chris0321 válasza Drenadar (#30120) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak angolul tudok egy keveset. Az oldal alapból angolra van állítva arról nem tehetek, hogy magától váltogatja a nyelvet. A hozzászólásomnak már lejárt a szerkesztési ideje nem tudok rajta változtatni.

(#30122) Preda válasza octopus666 (#30119) üzenetére


Preda
aktív tag

Húú mekkora poén!! Most komolyan ? Ezért posztolsz??????? :W

(#30123) Motyi válasza Preda (#30122) üzenetére


Motyi
senior tag

Te meg ezért? :W

(#30124) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mindenki nyugodjon le a picsába!!!

(#30125) SSJmeszes válasza SoulReaver (#30124) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

You Win!!:DDD

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#30126) Enzolord válasza octopus666 (#30119) üzenetére


Enzolord
addikt

Egyik klántársam is csinálja, laptopon kezdett, és a touchpad miatt sok volt a teamdamage..:)
Azóta már egerezik, de még megszokásból mindig így indul csatába..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30127) mikron


mikron
tag

Mi a ...... van ? mindenki Tibi csokit evett? :DDD :DD ha felesleges energiátok van, menjetek el gyúrni akkor majd nyugi lesz. Magyar mentalitás le sem lehetne tagadni. :C

(#30128) Preda válasza Motyi (#30123) üzenetére


Preda
aktív tag

Igen mert felesleges ilyen off topikba se való dolgokat postolni.

(#30129) SSJmeszes válasza mikron (#30127) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Kérlek.. De tényleg szépen kérlek, ne erőltessük már ezt a magyar mentalitás sztorit, mert a falat kaparom mindjárt.. Miért hiszik a magyarok, hogy csak magyarok képesek így viselkedni? Ezt nem értem esküszöm. Pedig nagyon nem csak magyarok viselkednek így..

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#30130) Mr X válasza SSJmeszes (#30129) üzenetére


Mr X
veterán

Ez valami abszurd dicsőségérzetet ad, hogy legalább ebben ez elsők között vagyunk. :D

(#30131) wall2 válasza SSJmeszes (#30129) üzenetére


wall2
tag

no comment

(#30132) SSJmeszes válasza wall2 (#30131) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

És? Más nemzet szerinted nem szokta írni? Dehogynem! Nem egy csatában láttam már ilyet, hogy szidták a gold os embereket.. És nem magyarul írta..
De szerintem ezt a Veteránok is megmondják neked, akik több ezer csatában voltak már..

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#30133) Linkin


Linkin
senior tag

van olyan xvm ami csata után nem dobálja ki az embert?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#30134) Mr X válasza Linkin (#30133) üzenetére


Mr X
veterán

Valószínű nem xvm hiba, többeknél előjön a kidobálás bármiféle mod nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#30135) Enzolord válasza Linkin (#30133) üzenetére


Enzolord
addikt

Próbáltad azt a megoldást, amit itt többen leírtak, átnevezni a Gui/Flash mappában lévő file-t átnevezni? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30136) Chris0321 válasza Linkin (#30133) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem működik, nem 100%-os a siker:

A 8.9/gui/flash mappában át kell írni az Application fájlt application_backup-ra. Én megcsináltam és azóta nem dobál ki, a garázsban nem lesz statisztika és a betöltőképernyőn sem, de a csatában minden működni fog.

mefistofeles: Nálam ilyen nem volt, csak kilépet a csata végén és ez meg is oldódott.

[ Szerkesztve ]

(#30137) mefistofeles


mefistofeles
addikt

És akkor mi van amikor nincs XVM fent, (össz egy célzó, egy hangáróra van) és a wot nem lép ki? Látszólag bezárja a progit de a háttérben tovább fut!
Eddig próbáltam már mindent de a 8.9 egy ócskavas. Kedvétől függően kidob, nem záródik be, vagy elsötétül a képernyő és úgymarad......
Az előző verziókkal bármit csinálhattam, akár egymásra dobálhattam 8-10 modot és akkor is tökéletesen futott!
...tök élvezet kilépni a játékból aztán feladatkezelőben mégegyszer bezárni......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30138) Enzolord válasza mefistofeles (#30137) üzenetére


Enzolord
addikt

Próbáld meg a hangáróra nélkül...
Az is lehet ludas..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30139) echterion válasza dfsz34 (#29952) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezek szerint te az e75 ágyújával használod?

**********

(#30140) Angel1981 válasza Chris0321 (#30115) üzenetére


Angel1981
veterán

Klassz! :R
Matilda ismét beizzítva! ;)

SSJmeszes: egyetértek, bunkók minden nemzetben vannak! Szerencsémre már majdnem egy tucat külföldi országban voltam hosszabb-rövidebb ideig, nem vagyunk semmivel sem rosszabbak - de sajnos jobbak se! :(

[ Szerkesztve ]

(#30141) dfsz34 válasza echterion (#30139) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez miért kérdés? tier10 ellen még az is kevés sokszor

S tier9 ágyút, ha arra célzol max arannyal érdemes használni, de azt inkább kihagyom most

(#30142) echterion válasza dfsz34 (#30141) üzenetére


echterion
nagyúr

Én az e100-asra gondoltam, azt nem a 790-es átlagú csúzlival használod?

**********

(#30143) mefistofeles válasza Enzolord (#30138) üzenetére


mefistofeles
addikt

Lehet, hogy te vagy az ász?
Levettem a hangárórát és azóta szépen (és amikor kell) kilép a játék!
Sok mindenre gondoltam volna de arra a nyomorult órára nem.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30144) Jo33by


Jo33by
tag

Minek találnak ki ilyen tankokat mint ez a semmirekelő Pz.Sfl.IVc. Még a neve is egy nagy baromság. Tettek jó nagy ágyút rá de olyan iszonyat pontatlan hogy ilyet még nem láttam. Próbálok vele sniperkedni de vagy jobbra visz vagy balra, vagy ha egyik sem akkor fölé megy. Lövészeim 85-93 százalékosak talán azért. Ha közelebb megyek akkor meg olyan doboz vagyok, egyből kiszúrnak. Ezen az új ágon csak tölti vele az ember a drága idejét de ezekkel nem élmény a csata. Összes szabad free xp-t rátesszem hogy átjussak rajta. Ahogy nézem a Nashorn is szívatós lesz az elején rögtön a Stug ágyúja van kezdésképpen fent, tier 6-ba az kevéske lesz.

[ Szerkesztve ]

(#30145) Strauss válasza Jo33by (#30144) üzenetére


Strauss
senior tag

Akkor te vmilyen más tankot hajtassz.... Eszméletlen pontos ágyúja van. Igaz még csak a középső van fent de az is tuti.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#30146) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Segítséget kérnék. Windows 8.1 és Windows 7 alatt is rendszeresen kifagy a game a login screen-nél (egyszer sem jutott még át rajta). A gép egy lenovo g500, 4000es Intel VGA mellett van benne egy dedikált ATI VGA is. Gyári lenovo driverek vannak fent. A 3DMark rendben lefutott, hozta a gép azokat a számokat, miket kell neki.

Gyanús jelek: mikor lelövöm a sérült wot taskot, akkor a task managerben world of tanks (32bit) van írva. Az oprendszerem 64 bites...

Átnéztem a topicot és láttam hogy volt erről már szó. A linkelt wot fórumon olvasottak azonban nem segítettek (win7 compatible módban indítva még a login-ig sem jut el, adminként indítva sem).

Azért is sajnálom különösen a dolgot, mert direkt a wot miatt vettem ilyen benga erős notit... :( Van valakinek ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#30147) csapee válasza Strauss (#30145) üzenetére


csapee
senior tag

Lehet nincsenek atkepezve td legenysegre, nekem egyszer kezdokent sikerult ugy osszeszedni a barakkbol.

Csapee

(#30148) mynames válasza Jo33by (#30144) üzenetére


mynames
senior tag

Szerintem az alap ágyújával is kiváló,a tank ászt is azzal csináltam meg. Az egyik lövész 85% a másik 81%...
Álcahálót rátetted?

(#30149) Jo33by válasza mynames (#30148) üzenetére


Jo33by
tag

persze álca és csigaszem alap tartozék Td-hez. Tisztán látom a lövést hogy hol ide megy hol oda. Gondolom a 30- szoros zoomot használva látom ennyire hogy pontatlan, de a lényeg hogy távolról sniperkedni ez nem jó. Az adatait nézve (addig amíg nem volt meg még) megfordult a farmtank gondolat is a fejemben, na ezek után örülök ha túladok rajta.

(#30150) nihill


nihill
őstag

Panaszkodtam itt hogy 8.9-el sokkal lassabb lett a játék, ami eddig közepes grafikán jól ment az most minimumon is szaggat néha. Gondoltam egyet és leszedtem a modokat. Minden megjavult, visszaraktam közepes grafikára és 25-40fps mint régen. Tanulság (újra) hogy gyenge procival nagyon nem mindegy hogy milyen modok vannak fenn a játék mellett.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.