Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#30651) SoulReaver válasza KisApám (#30650) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mindig az a lényeg, hogy nagyot sebezz, az már rajtad múlik, h hogy viszed végbe. Pl a sok majom aki is-3 fejlesztett toronyra rárakja a d25-öt.... azt én lőném ki legszívesebben... Miért hiszi azt, hogy a kicsivel több hp-val amit a torony biztosít, többet fog hozzá tenni a csatához, mint a bl-9el? Núbok...

(#30652) dorka16 válasza KisApám (#30650) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nem akarlak rábeszélni de én tényleg sokat mentem a 100-as ágyúval úgy, hogy már a D25-T is ki volt forgatva ugyan azon okból amiért te. Aztán mentem vele pár kört és megszerettem. Vannak hibái de legalább üt ha betalál.
A házak között nem jöttek az elején, a dombra meg nagyon fel kell mászni, hogy oda tudj lőni. Akkor még sokan védték a seggem.

[ Szerkesztve ]

(#30653) Kean_Sorbo válasza KisApám (#30647) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Most megint mentem három kört.

19 lövés, ebből 17 talált és 15 sebzett. Olyan kapáslövések találtak, hogy a plafonról pergett a vakolat.

Tehát nem sírni akartam, de sajnos ezt a gombócot le kell nyelni ettől a játéktól. Talán a +-10% reálisabb lenne.

Mostanában viszont nyugodtan játszok, mert az összes tank amit szerettem volna benn van a garázsban, teljes menetfelszereléssel. A két 10-re már végleges álcát is vettem. Mindegyiken magyar zászló, ahogyan illik.
Nem nagy a választék, de nekem ez pont elég.

Ferdinand, Jagdtiger, Jagdpanzer E-100, Obj. 704, Obj. 268

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#30654) Jo33by


Jo33by
tag

A mai nap legjellemzőbb képe.:

(#30655) Achill3uS


Achill3uS
veterán

van olyan mod pack amivel csata után nem vág ki desktopra a kliens? wotinfo-s jacktor is csinalja nalam (v7).

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#30656) KaLeun


KaLeun
senior tag

Azon kívül, hogy ma valószínűleg -25%-ot dobott az RNG, volt egy érdekes meccsem Redshitten. Szóval beálltam (AMX AC 48) E2-n levő szikla melletti bokorba, ami pálya széle felé esik. Tipikus csatának indult, szóval rajtam kívül mindenki kiült a hegytetőre, mint a verebek az ereszre.

Mindjárt megjelentek az ellen spotterei: 2 E-50 és egy T-57, plusz a nehezek vonalán felspottoltam még egy E5-öt és egy IS-7-et. Szóval megint megnyertem a magányos hős szerepét, persze gyülekező ellenfélre a szokás szerint nagyot szartak a hegyről. Nem lettem felvillantva és gondoltam várok. Az nehezek már a pálya szélén mentek el mellettem, 2 E-50 és a T-57 is megindult. De még ez se hatotta meg senki ingerküszöbét, én meg úgy gondoltam, hogy öreg vagyok...

Arra vártam, hogy a hegytetőn megvilágosodik a kedves csapatom és én meg szépen hátba támadom az ellent. Hát nem így lett pikk-pakk be lett darálva mindenki, és mindjárt én lettem a bűnbak aki miatt egy t10 csatában vesztettünk.

Az nem számított, hogy csak 3 ember sebzett többet, mint 2k... Nem én a köcsög rejtőzködő, egyedül maradt t8 td, az... Batchat mindjárt kedvesen megadta a pozíciómat, persze a T30 (0) és Batchat (438 sebzés) szakasztársa és a csapat lelkesen szidott, de szerencsére a való életbe sem zavar ha mindenki utál. :DDD

A legénységem 100%-on, álcahálóm és festésem van, de camo skill nélkül. Baromi volt, ahogy a szikla felső részén megy el a 2 E-50 és a T-57 és nem spottol.

Cila

(#30657) KisApám válasza dorka16 (#30652) üzenetére


KisApám
addikt

Felraktam a nagy BigBadaBoom-ot az IS-re.
Marad. :K Jó nézni a 300-on felüli kiosztott pofonokat.
Mondjuk azért tud mellé lőni rendesen... főleg felé.
9 lövésből, amik HOSSZAN célzottak voltak 6 talált, és 5 sebzett.
Persze 2 akkor ment mellé, mikor full tiszta volt és én vittem majdnem le nullára :(((

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30658) dorka16 válasza KisApám (#30657) üzenetére


dorka16
aktív tag

No ugyi? :)

(#30659) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ez azért nem semmi:[link]
De miért nem az ellenfélnél játszott?
És a szakasztársa:[link]

Ja és szemben az ellenfél egyik játékosa:[link]

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#30660) KisApám


KisApám
addikt

Az amerikai T7Combat Car Light Tank legénységét bármibe át lehet ültetni majd?
Pl. T57 Heavy Tank, T110 Tank Destroyer?

Amúgy durva, hogy Tier II-ben is arannyal lövöldöznek...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30661) Drenadar válasza KisApám (#30660) üzenetére


Drenadar
veterán

ha átképzed bármibe átültetheted.
képzés nélkül csak és kizárólag light tankba, és csak prémium light tankba...

(#30662) nyunyu válasza KisApám (#30660) üzenetére


nyunyu
félisten

En inkabb kukaztam a T7-hez kapott 50% legenyseget.

Majd ha egyszer kedvem lesz kiprobalni, akkor buntetlenul at tudom bele tenni a T21 ketskilles legenyseget.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30663) dfsz34


dfsz34
őstag

Egy szép kör a su-val, 8,2k dmg, 3 kill és ha a csapattársak hagyják akkor 4 kill lett volna és egyet mellé lőttem volna és az utolsó he lövedékkel lőttem volna ki az ellenfelet, ami spéci medált ért volna, de természetesen nem hagyták, pedig kértem őket, ha pattan a lövésem, akkor még mindig kilőhették volna, a győzelem biztos volt, no comment, a camper idióták nagyon megélénkülnek, ha kevés ellenfél marad

Győzelem!
Map: Sand River
Date: 2013.11.11. 22:30:17
Jármű SU-122-54
Szerzett tapasztalat 2 184 Szerzett kredit: 121 024
Csatában elért Achievement: Szárnysegéd, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

(#30664) Švejk válasza dfsz34 (#30663) üzenetére


Švejk
őstag

Majd gondolod merő jóindulatból a te statisztikáid szépítik :D

[ Szerkesztve ]

(#30665) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Üdv!
De meg szívtam,NA verziót töltöttem le :W
Most szedhetem újra az EU-t :B

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#30666) munnergep válasza KisApám (#30647) üzenetére


munnergep
senior tag

Kifacsart logikával a -25/+25 az 50%. Tehát vagy talál vagy nem. Ennyire random :)
1 kicseszett bit.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#30667) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

T-54 top gun

Nem szoktam reklámozni azt, ahogy játszom, mert szerintem nagyon sok hibát vétek, ez itt is látszódni fog, de basszus, ez a T-54... esküszöm, ez hozza vissza a kedvemet a játékhoz már hosszú hetek óta. Olyan elképesztően egyszerű kezelni, olyan OP 9-es szinten, hogy az már nekem fáj.
És a legszebb: jó vele menni. Itt pl észre sem vettem a top gunt, mikor a végén zúztam a T34-re akkor láttam, hogy 6-nál járok. Zseniális harckocsi, imádom :B
Remélem, ha megnézi valaki, átjön az, hogy mennyire mennyei vele csatázni. :))

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30668) Gubu0101 válasza Bad Pritt (#30667) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem is volt,pörgős kis gép ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#30669) munnergep válasza Bad Pritt (#30667) üzenetére


munnergep
senior tag

Amennyire imádtam a T-54-et, akkora csalódás volt a T62A. Olyan mint ha a T-54 testét megcsinálták volna papírból, kicsit lelassították, rárakták az egyik legjobb med ágyút, oszt' mennyé paraszt... sniperkedni tökéletes, ráadásul menet közben sem lehet elvéteni vele a célt annyira pontos, csak nálam 5 meccsből 5x égett.
Mezőn az E50M-et kifiléztem vele, de akármilyen más helyen ő belezett ki, én meg csak pattogtam róla.
De! Ez az én bénaságomnak tudható be.
Majd megnézem az Obj140-et vagy mit, az úgy tűnik, hogy inkább a T-54re hasonlít. Bár lehet, hogy csak sületlenségeket beszélek, mert még egy adatlapot sem láttam róla :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#30670) KisApám


KisApám
addikt

Most 2x egymás után kidobott a játék az asztalra... ki is lőttek :(((
Eddig még ilyet nem csinált...
Le is ment 55%-ra a mai "buli". :((

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30671) KaLeun válasza oPalRx7 (#30570) üzenetére


KaLeun
senior tag

Az ilyeneknek tényleg csak egy golyó hiányzik a fejéből...

Pont most volt egy ilyen csatám... Egy monteciro91 (T-62A) nevű f.....j kijelentette kb. ezt. Valami csoda folytán nem küldték el egyből a jó k...a anyába, csak finoman ekézték. De erre is bevágta a durcit...

Pearl River, pont hiányzott az a t10 med. Canyon elesett, de egy sérült IS-4 leszedtünk ketten 5 t10 tankot, de maradt egy E-100, 2 IS-8 alig élve és egy O261. Spottoltam az egyik IS-8-at és a másik is onnan volt várható. Erre elindult... Gondolta, hogy most majd jól megmutatja nekünk. Ja, csak addig töketlenkedett egy 48hp-s IS-8-cal míg a másik oda nem ért. Nem, hogy lerammolta volna. :U

Végül mégis buktuk. Erre az okoska: na ugye megmondtam. Most remélem jól alszik...

Cila

(#30672) Antonius1978 válasza KisApám (#30640) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat, van amikor mellemegy, egyertelmu, hisz nagyobb a szorasa/pontossaga, de nem mindegy, hogy valakibe 200-230at, vagy 400-450-et sebzel, volt hogy beadta a 488at is nekem par alkalommal.
En ugy latom, hogy akit pofanlosz vele egyszer, nem igazan igyekszik hogy megint a szemed ele keruljon :D
De te dontod el, elkepzelheto, hogy vannak olyan helyzetek, amikor a 100es hasznosabb lehet, nem tagadom.

(#30673) unravel


unravel
őstag

T34 Test Drive :))

¯\_(ツ)_/¯

(#30674) Angel1981 válasza Kean_Sorbo (#30653) üzenetére


Angel1981
veterán

" A két 10-re már végleges álcát is vettem. Mindegyiken magyar zászló, ahogyan illik."

Nagyon helyes! ;)

(#30675) Bingisz válasza Angel1981 (#30674) üzenetére


Bingisz
addikt

Amelyik tankak a nevében benne van az E 100, arra csak lengyel zászlót lehet rakni....:DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30676) gagyenkov


gagyenkov
tag

No ezzel is sikerült! :)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#30677) Angel1981 válasza Bingisz (#30675) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, hallottam már erről a fortélyról, ha majd egyszer meglesz, így járok el, és "siemka"-val fogok indítani a csatában! :))

gagyenkov: szép munka!

[ Szerkesztve ]

(#30678) iwu válasza Švejk (#30664) üzenetére


iwu
addikt

azért vannak jó fejek is, bár talán ha 2-3mmal találkoztam.
Egyszer 3man szakaszoztunk, mi maradtunk meg egy isu az ellenfél td-je ellen. a srácoknak 3 -3 killje volt, nekem 2. Írtunk az isunak, hogy pls hagyja meg. Ő felszorította a falra, és megvarta, míg oda cammogog a pálya közepéről a driver nélküli t34-gyel. Megköszöntük neki a medált! respect az ilyen playereknek.
Persze volt olyanom is, hogy tier6ban 3K damage, 5 kill, a churchilt filézem éppen, ketten maradtunk ellene, mikor marad kb 10 hpja, kiszedi a csapattárs. végén stat nézés, az ember 5 lövés, 1 találat, 10 hp 1 kill...nah,ilyenkor kinek qrw@ az anyja:P

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#30679) Bad Pritt válasza unravel (#30673) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez T34/85, de amúgy szép jószág, aranyosan nyekereg :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30680) mefistofeles

Skacok!
A JPantherről mi a véleményetek?.... a kistesói eléggé tetszenek.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30681) #43783936 válasza iwu (#30678) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tegnapelőtt volt 5 killem t-29-el, és rajtam kívül csak egy 3 lőwés siemka szakasz volt életben.
Rámírtak, hogy enyém az utolsó ellen, hogy meglegyen a topgun.
Átfésültük a pályát, majd beálltak mellém és végignézték ahogy kivégzem.
Vannak köztük is normálisak, tanusíthatom.
A poén az, hogy a csapatunkból nyolcan 0 sebzéssel hullottak el.

(#30682) đe$|re


đe$|re
senior tag

Pár napja megvan a T71, már csak a nagy motor hiányzik rá, de így is el lehet mondani, hogy morcosabb kis dög, mint a T21, pedig az se volt élvezhetetlen.

Mai első csata vele:
Győzelem!
Csata: Erlenberg 2013.11.12. 9:33:51
Jármű: T71
Szerzett tapasztalat: 2 598 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 30 685
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

2400 dmg, 4 kill

[ Szerkesztve ]

(#30683) Bad Pritt válasza mefistofeles (#30680) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem jelenleg a legjobb tier 7 td. Gyorsan lő a 105-össel, pontos is, nagyon gyors, a páncélja elfogadható, ha elrejted az alsólemezt. Mindenképpen óriási előrelépés a jagdpz 4-hez képest.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30684) #43783936 válasza mefistofeles (#30680) üzenetére


#43783936
törölt tag

Jó kis járgány, nekem is bejött. :)

(#30685) Pete55555


Pete55555
addikt

2 napja megvan :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#30686) OberMotz válasza Bad Pritt (#30683) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Azért az AT7 is ott van rendesen.

(#30687) iwu válasza #43783936 (#30681) üzenetére


iwu
addikt

:K igen, ilyenkor szeret az ember játszani! respect nekik.

(#30680) mefistofeles , jp az egyik kedvenz tdm:D jó cucc nagyon.

(#30682) đe$|re, azt hogy? én csak t10be kerülök vele :P bár multkor megdícsértek, ahogy kifiléztem egy object268-at:)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#30688) Enzolord


Enzolord
addikt

Már megint úgy laggol ez a nyíves játék, hogy agybránert kapok...
Fejleszteném az új tier 5 német TD-t, de nagyágyúval a lovegkitéríthetőség sinte nulla, és sniper módban ha testből forogsz, ugál a kép, és mire céloznál, kifiléztek...
Katasztrófa...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30689) jozefgucci1 válasza đe$|re (#30682) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt a gépet én is imádtam ,de a várva várt T69 már csak árnyéka a kis tesónak szerintem. Hiába ez már nem scout ,de mivel többnyire T10be dobál a rendszer így ott az az átütés ami van kevés .Persze nem egy vs egyben kell menni és próbálni kell kerülni is tudom de sokszor még így is pattint egy vicc.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#30690) Enzolord válasza jozefgucci1 (#30689) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt mindenki golddal használja, aki nem Superunicum....:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30691) PR0JECTNR56 válasza mefistofeles (#30680) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az egyik legjobb a VII-es TD-k között, kötelező kipróbálni.

(#30692) KisApám


KisApám
addikt

A tüzérekkel csinálhatnának valamit.
A Tier VII-as IS járgányt vagy egyből kilövik a Tier VIII-as tüzérek, vagy leszedik a 3/4 HP-t.
Ez röhej...

Amúgy iszonyat Sz*r vagyok ma reggel.
Valami ilyesmi: "jéééééé... ez egy tankolós játék. Hogyan kell játszani?..." :(((

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30693) đe$|re válasza iwu (#30687) üzenetére


đe$|re
senior tag

Megszánt az MM. ;] Amúgy én is néztem, hogy rossz helyre kerültem vagy mi? :D

jozefgucci1: Pedig, ahogy láttam játékban, azzal is lehet szívatni a népet rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#30694) Angel1981 válasza KisApám (#30692) üzenetére


Angel1981
veterán

Csináltak is a 8.6-ban, előtte még rosszabb volt a helyzet - nehéz tank / lassú TD szemszögből nézve.

[ Szerkesztve ]

(#30695) đe$|re


đe$|re
senior tag

Nem lehet, nem szeretni. :D Mondjuk veszteséges lett a kör, de bánja a fene.
Győzelem!
Csata: Északnyugat 2013.11.12. 11:14:42
Jármű: T110E4
Szerzett tapasztalat: 1 173
Szerzett kredit: 51 315
Csatában elért Achievement: Acélfal, Mesterlövész, Spártai

6136 dmg/5 kill

[ Szerkesztve ]

(#30696) diegho


diegho
nagyúr

Erre szoktam azt mondani, hogy "munka", eddigi legjobb köröm 121-el.
Victory
Murovanka 2013.11.12. 11:05:51
121
Experience received: 4 298 (x2 for the first victory each day)
Credits received 102 682
Battle Achievements Confederate, Sniper

Érdemes nézni a csapat többi tagjának a tevékenykedését. Igazi "mit ne csinálj, ha jó játékos akarsz lenni" oktatóvideót lehetne belőle készíteni.

replay nem kell megszokni, de ez tényleg mit ne csináljatok oktatásnak jó.
Ne álljatok bat-el hátul majd rohanjatok rá az ellenfélre magaslati ponton, ahová 3 irányból lőnek be. Ne körözzetek papír tank körül lorraine-el folyamatos 0-kat lövögetve, amikor szemből is átlövitek. Ne álljatok meg egy helyben papír medium tankkal (object 140) úgy, hogy sokan tudjanak lőni.

Megkérek mindenkit, hogy a játékban ne zaklassatok, nem fogok senkinek válaszolni, arra itt a fórum.

(#30697) TESCO-Zsömle válasza đe$|re (#30695) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ráadásul ott az ágában a Hellcat, ami kötelező darab.

Én jelenleg M8A1-nél tartok, de egyszerűen imádom. Az az ördögi érzés, amikor a 14 lövésből kinyiffantott KV-1S tulaja szitkozódik... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30698) Cseri0058 válasza diegho (#30696) üzenetére


Cseri0058
őstag

na milyen a 121? Tetszik? :D

(#30699) đe$|re válasza TESCO-Zsömle (#30697) üzenetére


đe$|re
senior tag

Emlékszem tapasztalatlan Hellcat újoncként én is úgy kezdtem játszani vele, mint most a többség sok-sok csata után is. ;] Te érsz oda sok helyre elsőként, a többiek meg megtorpannak, amint spottoltad az első ellent, ha szerencséd volt nem purcantál ki elsőként. :DDD

(#30700) dfsz34 válasza KisApám (#30692) üzenetére


dfsz34
őstag

Az biztos, hogy sok olyan csata van ahol megint 2-3-4 arty van. Talán az spg hónap miatt, mert bízom benne, hogy nem szaporodnak el megint. Az a baj, hogy egyszerű vele - látszólag - játszani és ezért szeretik a kezdők. Alacsony tier tele van artyval. Kényelmes kempelés és nagyokat odavágni, ezt szeretik.

Azt lehet csinálni, hogy mozogni kell és csak a lövés idejére megállni, de tény, hogy ezt nem mindig lehet egyszerűen megvalósítani.

Azért most sokkal könnyebb, mint volt régebben. Ha régebben volt 4 arty, akkor nem lehetett az orromat kidugni, azonnal szétlőttek, most ehhez több idő kell és nekem is bénáznom kell. Mozgás közben most már nagyon ritkán lőnek ki.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.