Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#30901) Drenadar válasza KisApám (#30900) üzenetére


Drenadar
veterán

de akkor még mindig : vajon mire gondoltál azzal a kijelentéseddel?
magyarázd már meg kérlek.

(#30902) Angel1981


Angel1981
veterán

Fejlesztői hírcsokor #44

"Legalább 3 évre elegendő tank van még."
Ajajaj! :U
Megértem, hogy az új tankok hozzák a pénzt, de akkor már át kéne keresztelni World of Blueprint Tanks-re....

[ Szerkesztve ]

(#30903) KisApám válasza Drenadar (#30901) üzenetére


KisApám
addikt

Ha jól láttam, ritka az olyan eset, amikor egy HEAVY tank nem tud átütni egy TD-t elölről saját Tier-jében
Ennyi.

(#30902) Angel1981: milyen fognak ezek még behozni? 3 évre jut akkor még 40 új tank? Akkor gondolom jó sok most meglévőt nyugdíjazniuk kell, mert a Tech Tree átláthatatlan lesz. A német elég sűrű már így is. Beraknak magyar tankokat is? :U

(#30906) Bingisz: inkább azon dogozzanak, hogy a már 7 éve létező 2 magos procikat látva, legalább 2 magot használjon már az a játék... Plusz egy kis grafikai tuning :D

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30904) dorka16 válasza Angel1981 (#30893) üzenetére


dorka16
aktív tag

Majd néha jelentkezem. :P

(#30905) bullseye válasza Drenadar (#30898) üzenetére


bullseye
addikt

"Meg a hülye oroszoktól akik betették ezt a foshalmazt."

"nőjj fel, és ismerd meg jobban a játékot. bocsi."

@KisApám
Hetzert nem könnyű belőni, angol TD-ket, főleg alacsonyabb szinten nehéz belőni, Ferdi (Jpanther 2 is szeret pattogtatni), Jtiger, T28, T95 (mintha valamelyik kicsi amerikai is elég páncélozott lenne), Fosch 155

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#30906) Bingisz válasza Angel1981 (#30902) üzenetére


Bingisz
addikt

A kezdetleges japán tech tree után egy ideig nem nagyon lesznek új tankok. Egy ideig most a grafikán fognak főleg dolgozni, ami azt is jelenti, hogy újra kell modellezni minden tankot.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30907) dfsz34 válasza Angel1981 (#30902) üzenetére


dfsz34
őstag

Szerintem már most is nehéz a játékegyensúlyt fenntartani, de még több tankkal izzadhatnak rendesen.

Az MM már így is sokszor olyan csapatokat rak egymással szemben, hogy mindenki a fejét fogja.

(#30908) Kean_Sorbo válasza TESCO-Zsömle (#30897) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Vannak azért a játéknak is elég szép hibái, de ezen én már túltettem magam, mert már mindent elértem benne amit akartam. Így már azon sem tudom felbosszantani magam, ha egy AMX-et nem tudok belőni golddal a Jpanzerral. Maximum nevetek egyet.
Viszont én szeretek játszani és általában támadó jelleggel, pedig csak TD-k állnak a garázsban. Az viszont borzasztóan frusztráló, amikor közepes és nehéz tankok a hátam mögött álldogálnak, és az égegyadta világon semmit nem hajlandóak tenni. Ilyenkor spot magadnak, bekapsz 3-4 lövést, ha szerencséd van túléled, aztán lövöldözöd az ellent mert akkor már mozognak.
Aztán vérszemet kapnak, mert egy TD a scout és lerohanják az egész balfasz bandát, majd bedarálják őket is. Én meg kiszállok jobb esetben -10, rosszabb szituban -30e pénzzel.
Nem értem ezt a félek meghalni játékstílust, de még egy lövést sem képes sok balfasz felvenni egy spot erejéig. Tegnap egy T57H az egész meccs alatt egy ház mögött állt, és ennyi. Képes volt ott állni miközben az ellenfél befoglalta a bázist, pedig 5-5 tank volt a két oldalon. Ezekkel mit lehet kezdeni? Minek neki egy támadó tank, üljön akkor inkább arty-ban. Persze kilőtt 3 tárat, de azt mind a futkározó két AMX-re. Talált is háromszor. Szép teljesítmény, 1200dmg.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#30909) Drenadar válasza KisApám (#30903) üzenetére


Drenadar
veterán

alacsony tierben ritka, meg akkor, ha az illető még kezdő és nem tudja hol is kellene lőni azt a tankot.

(#30910) L4mie válasza Angel1981 (#30902) üzenetére


L4mie
veterán

:)) :C
hamisítsunk blueprintet, II.VH-s magyar tankról, mondjuk valami brutál forgótáras TD, legyen MÁTYÁS IV a neve :) persze brutal OP legyen minden tekintetben, :) elküldjük a WG nek, hogy öregapám hadipari mérnök volt 1930-65-ig....a padlásán találtuk a terveket.
lehet pár patch múlva beteszik. :D :D

ON: így is van pár semmirekellő tank a játékban, amit csak páran tudnak kijátszani, többieknek nem megy, ergo a casual átlagnak szar tank marad.

két opció, vagy betesznek új op. tankokat hogy hajtsa a régebbi és új playereket is, vagy középerőnél maradva az átlagos játékosoknak és persze a skilleseknek is magasabb variációszámot adnak.
szerintem a második jóval ballanszoltabb, de elkerülhetetlen lesz néhány eset az elsőből, lásd volt/van pár példa erre is. :(

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30911) Tuco Ramirez válasza Angel1981 (#30893) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Én sem játszottam még soha egy másik játékkal sem, ami ennyi feszkót és anyázást váltott volna ki belőlem, mint ez!

Akkor még nem próbáltad a Starcraft 2-t. ;]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#30912) KisApám válasza Kean_Sorbo (#30908) üzenetére


KisApám
addikt

Hasonló eset, illetve minden 2. játékban megtalálható... :((
Térkép: El Halluf
Tank: Tier VIII Panther német medium tank (Tier VIII volt a legnagyobb szint).
Cél: ellenség megsemmisítése vagy bázisának elfoglalása.
Végrehajtás: betolatok egy házba, így 2 oldalról se felülről nem lát senki, és egész csata alatt ott maradok mozdulatlanul... és hogy utolsónak lőjenek ki úgy, hogy egy lövést sem adok le...

b*rom... :(((
Minek játszik? Illetve tudja mi az, hogy játszani?
Ilyenkor jön nálam is az anyázás...
Ha csak 1000 sebzést ért volna el, akkor lehet, hogy 2-3 tankot könnyebb lett volna kilőni.

(#30913) Furkoo:
ne tudd meg naponta hányszor jelentem ezeket a játék végén... (ok: kb. 6-8 alkalommal előfordul, mert elegem van az ilyenekből... DE egyáltalán van-e értelme??? Akkor is jelentem, ha a játék utolsó 1-2 percében mozdul meg csak.)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30913) L4mie válasza KisApám (#30912) üzenetére


L4mie
veterán

egy szó : bot.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30914) Angel1981 válasza Bingisz (#30906) üzenetére


Angel1981
veterán

Úgy legyen! :R

KisApám: hát, minden patchel kb. 4-6 új tank jön általában, és kb. 6 hetente új patch van.
Vagyis egy évben kb. 9x5 új tank, ezt szorozzuk 3-mal, az kb. 150! :P :D

dorka16: okok! ;)

dfsz34: hát ja!

Tuco Ramirez: tudatosan elzárkóztam minden olyan multiplayer játéktól, amiben a játékosok egymás ellen harcolnak, mert tudom, hogy nagyon hamar átmegy anyázásba a dolog.
Pl. a Left 4 Dead-et imádtam, még időnként most is játszom tesóimmal, mert egymást segítve kell harcolni, nem egymás ellen.
A tankokat viszont imádom, ezért a WoT-vel kénytelen voltam kivételt tenni! :)

[ Szerkesztve ]

(#30915) dorka16 válasza Kean_Sorbo (#30908) üzenetére


dorka16
aktív tag

Ez a fő okom. Még csak hasonlót sem tapasztaltam más online játékban. Egyszerűen nem játszanak az emberek. Bejönnek elindulnak az első bokorig vagy házfalig és kész. Onnan kukucskálnak meg várják, hogy jöjjön az ellenség. Karelia támadás üzemmódban is. Semmiféle győzni vagy ölni akarást nem látok rajtuk. El sem tudom képzelni, hogy mondjuk a Battlefieldben kezdés után ne rohanjon, zúzzon mindenki a legközelebbi zászló felé.
Sokszor van, hogy egyszerűen nem hiszem el ami történik.
Nem a 25% randomitással van a bajom, nem az eltűnő lövésekkel (na jó azzal is de nem azért hagyom abba) mert ezek mindenkit sújtanak.
Én úgy gondolom, hogy azért játszom A: Győzzek. B: Kilőjek minél több ellenséges tankot.
Na a játékostársaim min. 1/3-a egyiket sem akarja és nem is tesz ennek érdekében semmit. Ez nekem feldolgozhatatlan.
És semmiféle reményt nem látok a javulásra. Mert a játékon lehet változtatni de a játékosállományon nem igen. Aki eddig nézelődni meg bujkálni járt ide az ezután is csak azért fog belépni.
Ja és mindezt T8-9-10-es csatákban. :((

(#30916) 04ahgy válasza dorka16 (#30915) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én ezt nem tapasztaltam, csak kisszámú esetben, ami meg a randomfaktort figyelembe véve megesik.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#30917) KisApám válasza dorka16 (#30915) üzenetére


KisApám
addikt

Mostanság így kezdek minden csatát a CHAT-ban:

"DO NOT FORGET:
YOU HAVE LICENCE TO KILL
DO IT!"

Sajna jó pár ember vagy nem tud angolul, vagy olyan-amilyen... játékra képtelen.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30918) dorka16 válasza 04ahgy (#30916) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én rengeteget. Persze az ellenséget is bele szoktam számolni. Tegnap Sand Riveren mi védekeztünk és 5 PERC!!! játék után még nem spottoltunk fel ellenséget. :Y
Sima győzelem és semmi játékélmény mert a végén 3:0-nál járt le az idő.
Aztán Tundra AT7-el beállok a szélső átkelővel szembe. Mi történik? Mellém áll 4db hevy köztük a csapat 2 T9-e és majd ők camplenek. A sziklákhoz meg odament egy darab medium tank. 3 perc sem telik el és foglalják a zászlónkat. Megyek mert más nem teszi, 3 lövés után végem és veszítünk. Úgy, hogy 7 tankunk maradt életben köztük a 4 hevy-nk karcolás nélkül.
Aztán orrba-szájba jönnek az afk-k, vízbefúlók, szikláról leugrató 20% életet elvesztő emberek.

(#30919) dfsz34 válasza dorka16 (#30918) üzenetére


dfsz34
őstag

Az új játékmódot miért nem próbáltad ki?

Még én se mentem, de ahogy mondják sokan jobbak a csaták.

A random csata meg mindig ilyen marad. Debil idióta hordák, akik játszanak pár kört a tankos lövöldözős játékkal. Elemi ismeretek hiányoznak és nem is érdekli őket. Ezzel együtt a legjobb bevételi forrása a wg-nek, hiszen nagy tankkal akarnak játszani és minél előbb.

Kipróbálom az új játékmódot később én is. Ha legalább hasonló tudású játékososk vannak, akkor esetleg jobb a játékmenet.

(#30920) SoulReaver válasza dorka16 (#30918) üzenetére


SoulReaver
veterán

Próbáltad már sima ütközet módban a játékot? Ez a támadás meg védekezés mód nekem sem jött be...

(#30921) mefistofeles válasza dorka16 (#30915) üzenetére

Sok mindenben egyet értek veled. (jóvanna mit pofázik itt egy 2K-s noob)
Nekem például eléggé fáj, hogy a wot inkáb megy arrafelé, hogy berakjon még 213 tankot a játékba mint arra, hogy finomít (sokat) az MM-en. Más játékoknál sokszor el kell érned egy szintet (nem csak XP) ami után feljebb léphetsz. Oké legyen az agyatlan 40 millióé a játék de lehetne egy olyan elit szintet csinálni, (T11?) ahol pl. bizonyos személyes statok magas értéke nélkül nem enged játszani. Ott hiába lenne tizcsilió aranya, meg 20 darab T10-es tankja valakinek, ha nem ér el bizonyos értékszámokat akkor nem léphetne feljebb. Ez nyilván valamennyire garantálná az élvezetes, taktikus stb. játékot a kiemelkedőkenk. Persze ez a része még nem érint (lehet soha nem is fog) a játéknak, de már én is sokszor tapasztalom azt, hogy ha a személyes statokat nézzük akkor szinte felborul a pálya, olyan csapatokat rak össze a gép. Pedig ez szerintem többet számít egy csata extrém végkimenetelében (pl. 15-1) mint az esetleges elcsúszások a technikai egyensúlyban.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30922) Bad Pritt válasza mefistofeles (#30921) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt hívják bajnok meg abszolút századnak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30923) Tuco Ramirez válasza mefistofeles (#30921) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Ligákat kellene létrehozni, minimum hármat (kezdő/haladó/pro) és az adott csatába csak ugyanabból a ligából tenne be játékosokat. A ligaszintlépést pedig ne lehessen golddal vagy premium account-al megváltani, csak ténylegesen a játékban mutatott teljesítménnyel. Ez szerintem sokat javítana az MM-en.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#30924) L4mie válasza Tuco Ramirez (#30923) üzenetére


L4mie
veterán

mint SC2-ben pl. az úgy adná is, de én 5 ligát minimum csinálnék.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30925) Tuco Ramirez válasza L4mie (#30924) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Igen, pont erre gondoltam. ;)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#30926) mefistofeles válasza Tuco Ramirez (#30923) üzenetére

Igazából minek külön ligák? Csak túlbonyolítja a játékot. Még az eddigi tier összesorsolás is maradhatna. Egyszerűen sárga csatában csak sárgák lennének, Pirosban pirosak, kékben meg kékek. Ennyi!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30927) Bingisz válasza mefistofeles (#30926) üzenetére


Bingisz
addikt

"Egyszerűen sárga csatában csak sárgák lennének, Pirosban pirosak, kékben meg kékek. Ennyi!"

Én ebből nem kérek. Most is akkora campfestek vannak a játékban, ha meg skill alapján lenne balansz, gyakorlatilag 15 perces lövés nélküli döntetlen lenne a csaták nagy része...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30928) Angel1981 válasza mefistofeles (#30926) üzenetére


Angel1981
veterán

A kékeknek "kicsit" sokat kéne várniuk a csata elindulására....
Nem, azt kéne, amit már többen javasoltak; amikor megvan a 30 ember, tudás szerint kb. egyenlően szétosztja őket.
Bár sem mindig olyan sima ügy, hiszen lehet, hogy mondjuk páratlan számú a kiemelkedő játékos, vagy gyengébb tankjaik vannak (pl. van két unicum, de az egyik T8-al, a másik T10-el. Nem egyenlőek az esélyek.)

[ Szerkesztve ]

(#30929) mefistofeles válasza Bingisz (#30927) üzenetére

Én nem gondolom, hogy ilyen lenne a csaták nagy része. De amelyikek meg ilyenek lennének abban azok szerepelnének akik így érzik jól magukat.......
Angel1981 Százezres szerver létszámnál, nem hiszem.... kevés csatám van ahol nincs egy "kék"
Meg szerintem ezek az ínyencek tudnának várni plusz egy percet egy igazi magasszinvonalú csatáért.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30930) Drenadar válasza Angel1981 (#30928) üzenetére


Drenadar
veterán

A fejlesztők ezerszer elmondták már, nem lesz skill alapu MM.

És igen miért van az hogy a "skilles" emberek beülnek egy sarokba és úgy játszanak?
könnyebb úgy játszani ha a csapat 2/3-a már elhullott?

(#30931) Angel1981 válasza Bingisz (#30927) üzenetére


Angel1981
veterán

A másik meg az, hogy arról sokan megfeledkeznek, hogy a fragjaik nagy részét a pirosakból gyűjtik! :P
Én ezért nem szidom ész nélkül őket. Ha csupa QB-vel dobna össze, nem lenne 1.5-ös átlagkillem! :)

(#30932) sith7 válasza Angel1981 (#30931) üzenetére


sith7
nagyúr

pontosan :K

én azért megnéznék egy full lila 15 vs 15 - ös csatát :)

(#30933) mefistofeles válasza Angel1981 (#30931) üzenetére

Na ebben tökéletesen igazad van! Valszeg azért (is) nem lehetne ebből semmi mert sok jó statu embernek lebiggyedne a szája ha nem lennének noobok akiken zsírosodhat.
nem véletlen amikor 22K-s emberkék lemennek tier II-be. Biztos nem az élvezetes, taktikus meccsekért meg a kihívásért mennek....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30934) Enzolord válasza mefistofeles (#30933) üzenetére


Enzolord
addikt

Amikor lemennek sok csatás játékosok, akkor nagy többségük a tank miatt mennek le, mert van 1-2 tank, amivel nagyon fain a játékélmény, nekem is van 1-2 ilyen tankom, amit szívesen előveszek...
Nem alázni megyek le alacsony tierbe, hanem, mert pörgősek a csaták, gyorsak a vasak, a nagy részük, és ez jót tesz 1-1 tier 10es Kempinovkás 15 perc várakozás után..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30935) sith7 válasza mefistofeles (#30933) üzenetére


sith7
nagyúr

múltkor valaki azt írta, hogy már nem lehet statot javítani alacsonyabb tierben, mert a damage van súlyozva a WN6 számításnál ... de cáfoljatok meg, ha nem így van :R

(#30936) Bingisz válasza mefistofeles (#30933) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát nem azért kaptuk a low tier ajándék tankokat, hogy a garázsban álljanak....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30937) Angel1981 válasza Drenadar (#30930) üzenetére


Angel1981
veterán

"A fejlesztők ezerszer elmondták már, nem lesz skill alapu MM."

Ezt ne nekem, hanem mefistofeles kollégának mondd! :) --->
"Egyszerűen sárga csatában csak sárgák lennének, Pirosban pirosak, kékben meg kékek. Ennyi!"

Amit én írtam (és előttem még többen), az hasonló végeredményt szülne, de elvben tök más, és a megvalósíthatósága is sokkal egyszerűbb, és felhasználóbarátabb.

[ Szerkesztve ]

(#30938) nyunyu válasza KisApám (#30903) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha jól láttam, ritka az olyan eset, amikor egy HEAVY tank nem tud átütni egy TD-t elölről saját Tier-jében

Akkor ne menjel kilencesekkel, mert barmikor szembejohet egy T95.
Tizesek meg az Obj268+Foch 155-tel szopnak.

Vagy irhatjuk az angol TDket is, azokat sem egyszeru szembol megloni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30939) PR0JECTNR56 válasza KisApám (#30903) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ismerd meg a weakspot-okat, ha van lehetőség rá be lehet próbálni a flank-et, mindig legyen némi gold a tároló rekeszekben.

(#30940) Angel1981 válasza nyunyu (#30938) üzenetére


Angel1981
veterán

Mindegyiknek ott van a kolosszális vödör a tetején, még 300 méterről is el lehet találni, csak ismerni kell.

Az angol TD-voltak a kedvenceim, aztán rájöttem, hogy hiába jók ott is a statjaim, frusztrál a velük való játék, egyrészt a szörnyen szűk ágyúmozgathatóság miatt, másrészt hogy megsüthetem a páncélomat, ha akár csak egy olyan ellenséggel is összekerülök, akinek pontos ágyúja van, és tisztában van a weakspotokkal - merthogy a kupolát aztán elrejteni nem lehet.
Az AT 15-el nem tudtam úgy otthagyni csatát, hogy a toronyban ülő töltőmet ki ne szedték volna...

Az Object 268-at egyébként valóban olyan nehéz szemből átlőni?

[ Szerkesztve ]

(#30941) KisApám válasza PR0JECTNR56 (#30939) üzenetére


KisApám
addikt

A weakspottok tiszták, anno a Hetzernél arra lőttem. (A "bohóc" - vagy noob ;) - skin sem árt, ha tanul az ember.)
Goldot nem akartam elpazarolni, mert a többiek hátul pislogtak, én voltam elöl egyedül jobbról-balról 3 illetve 2 tank ellen...
Jó, hogy valamennyire nyugodt ember vagyok.

Az AT-t meg azért szeretem, mert finom a tornya :P

De azért ha az AT 15A (UK, Tier VII, TD) ára lemegy, beruházom egyre.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30942) Enzolord


Enzolord
addikt

2 napja volt egy csatám, PZ1C, és az ellen PZ1Cje kezd el lövöldözni, golddal..
Na mondom, ennél nincs lejjebb...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30943) SoulReaver válasza Enzolord (#30942) üzenetére


SoulReaver
veterán

az a +10 pen, mekkora előny mi? :D
megkeresem majd a tank ász -os körömet vele, nagyon laza :D
itt is van

[ Szerkesztve ]

(#30944) [HUN]Dani válasza Angel1981 (#30940) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Sokszor azt a "kolosszális vödört" is nehéz átütni. Pl. T110E3.

Az Object 268-at egyébként valóban olyan nehéz szemből átlőni?

Nem feltétlenül. T10 tankkal nem okoz problémát.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#30945) SoulReaver válasza [HUN]Dani (#30944) üzenetére


SoulReaver
veterán

Has, kupola(T) még t8-al sem nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#30946) Angel1981 válasza [HUN]Dani (#30944) üzenetére


Angel1981
veterán

Ki beszél a T110E3-ról? :D
Angol TD-k; AT 2, AT 8, AT 7, AT 15, Tortoise.

Igen, az USA tankoknak a kupolája is nagyon erős, ez nem vita. :)

+SoulRiever-: bocs, de ez potya! :P 703 alap XP?
Nekem csak valami 1050-re adta meg! Mellékesen lett Patrol Duty, és Scout medál is. :)

[ Szerkesztve ]

(#30947) gagyenkov


gagyenkov
tag

Imádom az M4-et! Ez és a KV-1 az isten tier V-ben! De csak is tarackkal mind a kettő! Kellemes érzés amikor oda lősz és bumm halott! :D És még mondja valaki, hogy nem pontos a tarack! ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#30948) Enzolord válasza SoulReaver (#30943) üzenetére


Enzolord
addikt

:)
Nekem 1573ra adta meg a tankászt...:)
Az egy remek kis karika volt vele..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30949) gagyenkov válasza gagyenkov (#30947) üzenetére


gagyenkov
tag

Ja és ez volt az 1258. mesterlövész plecsnim! :D

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#30950) SoulReaver válasza Angel1981 (#30946) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem azt írtam, h vért izzadtam érte, csak azt, hogy laza volt :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.