Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#30751) L-e-f-i-e válasza diegho (#30702) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A 121 szerintem nem a megszokott med stílust képviseli, inkább egy mozgékony heavy-t, nyilván nem f2f-t kell vele játszani, legalábbis nem általános módon, de a kategóriája legnagyobb átlag sebzést kompenzálni is kell valamivel, nekem speciel sokkal jobban bejön mint a T62A (igaz csak teszt szerveren próbáltam). A wz120 pedig abszolút kedvenc, nagyon élvezetes vele játszani, lehet nálam ehhez hozzájárul a 4+ skilles legénység is ami feljavítja a gyengéit is.

=^-^=

(#30752) munnergep


munnergep
senior tag

de unalmas már, hogy a legbénább surmó is golddal lövöldöz...

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#30753) mika117


mika117
csendes tag

Üdv :R
Szerintetek az baj hogy soha nem használok goldot ??? Mindig csak olyat lövök amit átudok lőni vagy mindig gyengepontot lövök . 110 szerintetek jó tank mert nekem ez a kedvencem , már minden fajta X es tankot pantitottam vele és IS 4 IS 7 -et löttem vele. amx 13 90 el volt egy nagyon jó menetem nemrég városos pálya elöre mentem X es tankokkal voltam összerakva velem szembe jött 2 db E 100 és mind a 2 - őt leszedtem 1000 sebzéssel :D

R.I.P. Paul Walker :'(

(#30754) KisApám


KisApám
addikt

Hummel-t eladtam, megvan már régóta a G.W. Panther.
A Hummel-al mondhatni csak sorozatos vereségeim vannak, nem éri meg.

Inkább megyek továbbra is a kis D2-vel ;)

Persze az elején megint kempelők tömkelege... REPLAY

És természetesen elragadott a hév az elején, majd ki is nyírtak... (nem jó az az AC/DC - Big Gun :DDD )
Van hova javulnom.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30755) zsolthee


zsolthee
senior tag

Erlenbergben járunk, középen kell a zászlót elfoglalni. Mi vagyunk a térkép déli részén. Mindenki elhúz a vérvörös ..csába jobbra, én - meg legfeljebb 2 társam - balra a várhoz. :W Eddig mindig onnan roppantottak össze minket.
Ennyire béna örökké a társaság vagy csak nekem nincs taktikai érzékem?
De nyilván ha onnan támadnak, oda kell az erősítés. Persze nem kapunk lóf*szt sem csak nagy vereséget.

(#30756) #95904256


#95904256
törölt tag

Chi Nu Kai! Jellemzés: Tier5-ös SP.

(#30757) KisApám


KisApám
addikt

Játszhatunk élőben is :D
Ez tetszik.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30758) Bad Pritt válasza #95904256 (#30756) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az a páncél nem gyér kicsit?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30759) dorka16


dorka16
aktív tag

A végén nem kellett volna lejönnöm a hegyről de azt hittem kilő az arty egyből. [link]

(#30760) oPalRx7 válasza Bad Pritt (#30758) üzenetére


oPalRx7
tag

annyira nem, excelsiort simán lehoztam 1v2-be vele :) el kell dugni az elejét, hogy lehetetlen szögekből tudjanak csak meglőni, és pattan az :)

(#30761) Jo33by


Jo33by
tag

A dombról 6 nagy tank, Is-8 , Is-7, E-75, Is-4, M103 lött egy Foch- td-t. Direkt figyeltem egyik sem talált. Erre ő visszalő és leszedte egyikünket. A Foch-ot nem viszi a lőszer messziről? Az volt az érdekes hogy 6 különböző tank lőtte és senki nem talált. Csak ő volt bespotolva tehát minden lövés rá ment.

(#30762) csapee válasza Jo33by (#30761) üzenetére


csapee
senior tag

Ha messze volt szembol eleg nehez a T kozepet megloni, a kis kupakot meg szinte eselytelen.

Csapee

(#30763) munnergep válasza dorka16 (#30759) üzenetére


munnergep
senior tag

Direkt rímel? :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#30764) #95904256 válasza Bad Pritt (#30758) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szerintem nincs semmi gond a páncéllal. Egyedül a tempója komótos a jószágnak.

Ma este 25 csatából háromszor nyögték be a pozíciómat a társaim az ellenfélnek mikor utoljára maradtam. Az nem érdekli őket, hogy 7-8 killel és nagyságrendileg több sebzést csináltam mint ők. Megdöglött a lovam, dögöljön meg a szomszédé is... Volt olyan "csapattárs" aki azért tolt bele a szakadékról a vízbe mert valaki meglőtte és azt hitte, hogy az előtte álló TD-ém seggéből jött a pofon. Megkért mindenkit, hogy repoltoljon csapatsebzésért... Csodás játékosok vannak.

(#30765) dorka16


dorka16
aktív tag

Ezt csak azért mert 15:0. :Y

(#30766) mikron


mikron
tag

Ma ismét csúcs játékosok vannak :D "RO-XP" klán valami fantasztikus volt :DDD

(#30767) Cray Tyler válasza diegho (#30702) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Gyanítom, hogy a műértő közönség nevében szólok, amikor megkérlek, hogy ha még megvannak, akkor szerintem tedd újra elérhetővé az oktatóvideókat, amiket annó csináltál. Én csak a T-54-est és az IS-3-ast láttam, és többékevésbé meg is jegyeztem az abban foglaltakat, de újranézném őket. És szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Megköszönném :K

(#30768) diegho válasza Cray Tyler (#30767) üzenetére


diegho
nagyúr

Nincsenek már meg.

(#30769) mr.saint


mr.saint
tag

Azt lehet tudni karácsonyra lessz vagy szokott lenni valami komolyabb akció esetleg?

(#30770) Cray Tyler válasza diegho (#30768) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Az nagy kár.

(#30771) r.laci38


r.laci38
tag

Néha úgy látszik, mintha nem csak a tier és a % szerint osztana a WG mm-et, hanem vmi módon értékelve van az adott járművek moduljainak szintje is.
Mert hogy van az, hogy tier és % alapján sokkal jobb(nak tűnik) a csapat, de 3:15 re úszik a meccs úgy, hogy alig van sebzésünk?
Mintha csupa stock vas lenne szemben a fullos járgányokkal.
Vagy csak én vagyok a 6 meccsből zéró nyerés után kissé elkenődve?
:B

(#30772) KisApám


KisApám
addikt

Ez izgi volt... remeg a kezem :B
Az utolsó 3-at (4-et?) nekem kellett egyedül kilőnöm... REPLAY

Jó, hogy tanulok tőletek valamit :R
Bár mindig elfelejtek srégen beállni, de ez nehéz páncélvadásszal...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30773) nyunyu válasza zsolthee (#30730) üzenetére


nyunyu
félisten

A 122-es löveghez nekem 0.43 pontosság rémlik...
Egy jobb legénységgel azért messzire sem lehet az olyan rossz.

ISU BL-10-e 0.41 pontossaggal talal Erlenberg assaulton G1-rol C2-re otbol egyszer, max ketszer...
Ezzel szemben egy Ferdi/JP2 otbol negyszer, mert 12.8 Pak 44 L/55 0.35 pontos+joval gyorsabban celoz...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30774) nihill


nihill
őstag

Hopp egy gyöngyszem :)

Vicces csata volt egyébként. Sand river, oldalanként 6-6 Hellcattal. Kis csavar még, hogy nálunk nem volt heavy, az ellenfélnél viszont egy KV1-S. Na mi lett az eredmény? Győztünk 13:0-ra :) Kivételesen a piros oldal volt szopóágon...

(#30775) Drenadar válasza nihill (#30774) üzenetére


Drenadar
veterán

van hogy valaki nagyon peches, velem is volt hogy centurionnal nagyon sokat félre lőttem pedig az egy nagyon jó ágyú...

(#30776) dorka16


dorka16
aktív tag

Na most kell abbahagyni. Obj.704 tank ász. 7mp a vége előtt lőttem ki az utolsó tankot aki mondjuk sík hülye volt de ez van. :U

(#30777) KisApám


KisApám
addikt

Esti szívatóágra tett a WoT... hiába vagyok az első 3-ban mindig...
nevetséges csapatokat dob össze - és szó szerint... nem azért, hogy sírjak.
Sosem volt ennyire negatívusz maximus összeállítás sorban 6 alkalommal.
1700 feletti emberkéket dob az ellenséges táborba, hogy csak figyelek a végén.
DE azért sem hagyom abba.
Élvezem, hogy játszom és megy.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30778) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Elindítottuk a nyílt facebook oldalát a HHR-A/B klánnak. Ha valakit érdekelnek az eredményeink, klánunk működése, stb... akkor lehet LIKE-olni.

Itt érhetitek el:
[link]

(#30779) KisApám


KisApám
addikt

A WN mitől is függ?
Remélem nem attól, hány csatát vesztek-nyerek, mert attól mérges leszek.
Mint mondta, most jól megy. Ha ki is kapunk, az első 3-ban mindig benne vagyok, mármint az XP és sebzés tekintetében.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30780) Enzolord válasza KisApám (#30779) üzenetére


Enzolord
addikt

Valahol fenn van a képlet, guglizz rá...
De szerintem főleg sebzéstől és killtől függ, meg spot-tól...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30781) munnergep


munnergep
senior tag

Arty helyett gold invázió.
A wg-nek valahogy mindig sikerül szétcsesznie az akcióikkal a játékot.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#30782) skopy


skopy
tag

Reggel felkelek, megnézem a ménest, erre megint nem enged be ez a nyavaja :W
" Nem sikerült csatlakozni a szerverhez " dumával

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#30783) Attici


Attici
őstag

Mi van a szerverrel? :F
Sehol nem írták, hogy karbantartás lenne, de nem működik semmi.

munnergep:Sajnos az a baj ezzel az akcióval, hogy a kilövést preferálja, ezért mindenki szarik a játékra és csak a skalpokat gyűjti. Tegnap én is elcsábultam és elkezdtem kergetni az artyt, de így legalább meg lett az 5.tank egy csata alatt, persze a meccset elvesztettük. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#30784) balintka válasza Attici (#30783) üzenetére


balintka
addikt

Nekem se ment. Nem baj, legalább hamarabb beérek munkába :).

(#30785) virkir válasza munnergep (#30781) üzenetére


virkir
veterán

Nagyon is jó az ész nélküli goldspam.

Ha ezt AP-val lövi rám az FV

nem jöhetett volna létre ez (kapott cirka 1500-at utána) :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30786) csapee válasza virkir (#30785) üzenetére


csapee
senior tag

Nekem nem volt ilyen szerencsem 2 napja:) A csillagharcos egy lovessel majd 1800-at kapott le az Sti-bol. De utana meg kellett ket E75 hogy kiszedjenek, beforgatva nem tudott megloni:))

Csapee

(#30787) Söptöröttö válasza munnergep (#30781) üzenetére


Söptöröttö
tag

A leopard PT A-nál az APCR lőszer az alap, HEAT a gold. Amikor azzal játszottam elég sokszor gold ammo nooboztak le a noobwagen sofőrök. Azért az tényleg vicc, hogy még a pihe-puha leopárdokat is golddal lövik.

(#30788) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Lemaradtam valamiről , mert nekem azt írja , hogy frissítsem a kliensem ? Tegnap este még jó volt minden !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#30789) Angel1981 válasza mynames (#30743) üzenetére


Angel1981
veterán

Illik is neki, mert drágább (a legdrágább prémtank), ugyanakkor f2f gyengébb a T34-nél, és ezt valamivel ajánlatos kompenzálni!

(#30790) nyunyu


nyunyu
félisten

Bravo, ma reggeli 13KB-s WOT patch buheralt valamit a service stats ablakon.

Eddig sem volt jo XVMmel, de most egyaltalan nem populalja a gridet a melyik tankkal hany kort mentel adatokkal.
Ha levakarom az XVMet, akkor mutatja.

Elvileg ez a 2 fajl valtozott:
\res\scripts\client\account.pyc
\res\scripts\entity_defs\account.def

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30791) dfsz34 válasza virkir (#30785) üzenetére


dfsz34
őstag

A noobok nagyon gyakran lőnek he-t meg aranyat, mert fogalmuk nincs az ellenfél páncéljáról és gyenge pontjáról csak azt látják, hogy normál lőszerrel nem bírnak valakit meglőni és az arany meg a he viszi, mint kés a vajat. Igaz, hogy kevesebbet sebez a he, de sebez és nekik ez a lényeg. Az arany meg drága, úgyhogy azt a gazdag noob használja inkább, arra értem, amikor nem is kéne természetesen, de mit lőjön, ha arany van betárazva. Most nem a foglalásnál használt he-ről beszélek, illetve sokszor mással nem lehet meglőni az ellenfelet és olyankor át kell kapcsolni he-re vagy aranyra, de ezek normál lőszert nem használnak az egész csata alatt, akkor sem, ha simán vinné.

Én is nézek sokszor, hogy ki a franc lő belém kicsiket, néha relatív kicsit persze. Ha ez kétszer megismétlődik, akkor már tudom, hogy miről van szó és bátran nekimegyek.

Más, megadta magát a Nashorn. Néha a csapat hülyesége adja meg a tank ászt, mert bázisvédésnél a nagy tankjaink elmentek artyt vadászni északra, miközben jött az ellenség foglalni délen. Gratuláltam nekik nyers stílusban a nagy stratégia érzékükhöz és a minimap használatát javasoltam, de a válaszokból nem az tűnt ki, megértették a mondanivalómat :) Így viszont előállt egy olyan helyzet, amikor érdekes módon egyesével támadt az ellenfél illetve jött egy szakasz de nagyon kezdő módon, bár nem voltak azok elbújtak egy szikla mögött és onnan ugráltak ki csak engem nem láttak.

Az örök vita, hogy mi legyen a tankon venti vagy más. Erre mondjuk nem is lehet ventit tenni, de ha lehetne is, akkor is bino lenne a harmadik modul. Bino nélkül valószínűleg elvesztettük volna és nem kapok tank ászt sem. "Csak" ennyire fontos a látótáv növelés. Számtalan csatát döntött már el a javamra.

Győzelem!
Map: Sand River
Date: 2013.11.13. 8:43:35
Jármű Nashorn
Szerzett tapasztalat 1 825 Szerzett kredit: 48 409
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

[ Szerkesztve ]

(#30792) Angel1981 válasza r.laci38 (#30771) üzenetére


Angel1981
veterán

Leírom röviden a nyers tapasztalatomat.

Kb. 15 vassal játszottam eddig komolyabban, ebből 5 olyan volt, ahol nem használtam free XP-t a modulokra, hanem "szenvedve" fulloztam ki őket.
Ezekkel a win rate-em 46-49%, soha nem érte el az 50-et, és tisztán emlékszem hosszú vereségsorozatokra, nem kevés egyenesen megalázó volt közülük.

A maradék kb. 10-et azonnal kifulloztam free-ből, a win rate 53-60-ig terjed, csak rövidebb vereségsorozatok voltak, megalázó (pl. 15:3) alig rémlik.

Úgy nem mondok semmit, de valahogy nehezen hiszem, hogy én egymagam ennyire befolyásolnám a csata kimenetelét a stock / top tankommal. :)

[ Szerkesztve ]

(#30793) virkir válasza nyunyu (#30790) üzenetére


virkir
veterán

de most egyaltalan nem populalja a gridet
ööö...
Ez most mit is akar jelenteni? Mert nekem hibátlannak tűnik a tegnap felrakott 2937-el.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30794) nyunyu válasza virkir (#30793) üzenetére


nyunyu
félisten

Este nekem is jo volt 2942-vel, de reggel ota uresen marad a tablazat

XVM nelkul viszont jo.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30795) gagyenkov


gagyenkov
tag

Ez van ha randomban is összedolgozik a csapat! Sajnos ritka! ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#30796) virkir válasza nyunyu (#30794) üzenetére


virkir
veterán

Akkor rakd vissza a 37-et azzal jó most is, nem dobott ki tegnap óta bár össz 6 kört mentem eddig.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30797) Jolet válasza virkir (#30796) üzenetére


Jolet
őstag

ti miről beszéltek? :-D

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#30798) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Rhinón az E-100 gun felettébb élvezetes!

(#30799) virkir válasza Jolet (#30797) üzenetére


virkir
veterán

xvm nightly verziókról

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30800) KisApám


KisApám
addikt

Végre alkottam ma egyet a KV-1-el.
Elég zora csapat volt...
REPLAY

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.