Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#30401) mynames válasza mefistofeles (#30347) üzenetére


mynames
senior tag

Én kipróbálnám azt hogy kivágom az applic. fájlt , és kipróbálnám úgy. Ha nem ok a dolog, visszarakod.

(#30372) bullseye:
Én megálltam az 50/100-nál. Ugyanezek a bajaim vele... De ahogy látom jól tettem... :U (pedig az AMX M4 45-tel jól ment)

[ Szerkesztve ]

(#30402) Angel1981 válasza TESCO-Zsömle (#30379) üzenetére


Angel1981
veterán

Én márciusban kezdtem játszani, egészen augusztusig egyetlen leárazás sem volt, azóta meg ez a harmadik.
Kicsit tényleg túlzás.

(#30403) Iratus bug


Iratus bug
tag

Mentem egy kört az öreg Sörmivel:

Olvasgatva a fórumot nem értem a sírásokat a 8.9 kiugrások, fagyások miatt. Ha modok nélkül ezt csinálja akkor ki kell hagyni ezt a verziót. Nekem a 8.8 állandóan nem töltött be csatára csak bámulhattam a betöltő képernyőt hangeffektekkel. Megoldottam, kihagytam azt a verziót és TÚLÉLTEM!

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#30404) mefistofeles válasza mynames (#30401) üzenetére

Azt hiszem megoldottam...
Tök puci alapjáték + egy célzó és egy "látásjavító" oszt csókolom! kb. 10 belépés óta hibátlan!
(még egy jobb minimapot kipróbálok de az a max)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30405) mefistofeles válasza Iratus bug (#30403) üzenetére

Hogy lehet kihagyni egy verziót?..... :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30406) Iratus bug válasza mefistofeles (#30405) üzenetére


Iratus bug
tag

Nem játszol vele, szerintem érthető! Megvárod a következőt addig delete! Hidd el túl lehet élni! Amúgy meg a legpocsékabb a 8.8 volt nekem, én semelyik másikkal nem tapasztaltam hibákat eddig.

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#30407) mefistofeles válasza Iratus bug (#30406) üzenetére

Jaaa azt nem! Annál jobban szeretem, bármennyit bosszant is! (igazából semmi mással nem is játszok)
Nekem pont fordítva. A 8.8 alatt minden flottúl ment, bárhogy kutyulhattam a modokat. Sosem volt kilépési mizéria, meg úgy semmi. A 8.9 viszont a kezdetektől szopat....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30408) D1Rect válasza Iratus bug (#30406) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez aztán a workaround. :DDD

(#30409) vhw válasza mynames (#30401) üzenetére


vhw
addikt

Ha az 50 100 jó, akkor mi a baj a 120-al?
Sokkal jobb ágyú, rövidebb ideig táraz, több HP... szinte minden tekintetben előrelépés.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30410) Iratus bug válasza D1Rect (#30408) üzenetére


Iratus bug
tag

Miért is? A csaták felénél modok nélkül nem töltött be játékra így 2 napot futott nálam a 8.8. Amúgy meg én már nem tudok játszani a gyári célkeresztel és minimappal... túlságosan hozzászoktam a jóhoz. Ez van, pihentem, nem bántam meg! Teszt szerveren is bajban vagyok a megszokott 2 modom nélkül ha nincs, ez van. :D

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#30411) Cseri0058


Cseri0058
őstag

na meglett ezzel is az ász! :)
stock ágyúval! :)

(#30412) D1Rect válasza Iratus bug (#30410) üzenetére


D1Rect
félisten

Hello! This is IT, have you tried turn it off? :))

Ha a vanilla megy, a modolt meg megáll a töltőképernyőn, akkor valamelyik mod okozza, csak ki kell sakkozni.

(#30413) MZsoltee


MZsoltee
veterán

A stug ot még mindig imádom!

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#30414) TESCO-Zsömle válasza D1Rect (#30408) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez inkább leavearound. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30415) erikke17


erikke17
őstag

Nem találom Deegies 8.9 célzó modját se wotinfo.hu se data.hu-n :-/
Merre keressem? :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#30416) PAtr0n válasza MZsoltee (#30413) üzenetére


PAtr0n
addikt

Azt én is! De a Hetzert is hasonlóan :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#30417) TESCO-Zsömle válasza erikke17 (#30415) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Google.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30418) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az igen, új harckocsi ág lett bevezetve? Kétéltűekkel? Mi ez az imbecillis gyülekezet a pocsolyában?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30419) ollie


ollie
MODERÁTOR

Francia TD-ből van autoloaderes?

***

(#30420) Bad Pritt válasza ollie (#30419) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak az uccsó Foch. 3-as tárral, 850-es átlaggal.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30421) MZsoltee válasza PAtr0n (#30416) üzenetére


MZsoltee
veterán

A nagy tesó is jót dob!

Anno hetzerrel volt az első tankászom! _D

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#30422) D1Rect válasza PAtr0n (#30416) üzenetére


D1Rect
félisten

Tegnap a trollgunos Hetzerrel 2 topgunt lőttem.
El tudom képzelni milyen mókás lehet az internet túloldalán amikor ~500m-ről 1 hitelnek. ;]

(#30423) ollie válasza Bad Pritt (#30420) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És nem OP ez egy kicsit? Ha bejön a nagy sebzés, akár 3 lövésből is kinyírhat egy Maust, pár másodperc alatt.

***

(#30424) SoulReaver válasza ollie (#30423) üzenetére


SoulReaver
veterán

Sajnos mindig 800 körül dobálja a sebzést..

(#30425) Enzolord válasza ollie (#30423) üzenetére


Enzolord
addikt

Plusz, ha kiürült, akkor meg van ... lőve..:)
Majd 1 percig tölt...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30426) echterion válasza Bad Pritt (#30418) üzenetére


echterion
nagyúr

:DD

**********

(#30427) Bad Pritt válasza ollie (#30423) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem OP, mert az ideális esetből indulsz ki, hogy mind a 3 talál és sebez. Én, mint ellenfél úgy látom, hogy ez ritka esetben fordul elő. Múltkor direkt beálltam az E5-tel szemtől szemben egy ellen, 3 lövésből kit tudott volna szedni, de csak egy sebzett, egy láncolt egy meg pattant. Amíg ő ezeket kilőtte, én lőttem kettőt és sebzésben ugyanott álltunk, cserébe ő mehetett el 1 percre valahova a világ végére tárazni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30428) Angel1981 válasza nihill (#30400) üzenetére


Angel1981
veterán

Nálam pont ez volt tegnap, csak fordítva!
Északon kezdünk, egyedül mentem az 1-es vonalba, mindenki más a dobra, vagy a partra.
15:3 lett a vége - persze vereség!

(#30429) Bingisz


Bingisz
addikt

Na az utolsó KV5 kör amit még berakok:

Többet most egy ideig nem játszok vele. Amúgy egy srác megkérdezte tőlem, hogy a KV5 új tank-e, mert még soha nem látott belőle egyet sem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30430) Iron Funeral válasza vhw (#30409) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nagyobb, lomhább, kevesebb burst, nagyobb drum delay, xar aimtime.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#30431) Cseri0058 válasza Bingisz (#30429) üzenetére


Cseri0058
őstag

Láttalak tegnap a huns ts-n. Eltévedtél v mi? :D

(#30432) Bingisz válasza Cseri0058 (#30431) üzenetére


Bingisz
addikt

Szoktam fent lenni, van ott pár haverom.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30433) sith7 válasza Bingisz (#30429) üzenetére


sith7
nagyúr

brutális

(#30434) dfsz34 válasza Bingisz (#30429) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez szép eredmény, de ha ennyi goldot használsz, miért nem veszel az akcióban előre pár százat? Mondjuk, ha nem mész vele egy darabig, akkor mindegy végülis.

(#30435) Bingisz válasza dfsz34 (#30434) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem tudom. Se gold ammot, se fogyócikket nem veszek előre. Egyedül felszerelésből szoktam előre bevásárolni.

Mondjuk lehet, hogy az FV TD-be kéne vennem előre (azt csak azzal fogom használni ), de mire kihúzom, úgy is le lesz még árazva.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30436) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Uraim, egy kérdés. Ez micsoda?

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#30437) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez a KV-1 mekkora bullshit.
Felraktam rá a legnagyobb löveget és azóta 3 körből 2 topgun, top dmg/xp, miközben alig sérül...
Mondjuk számítottam rá, alapból ezt néztem ki T5 tanknak, T6-ra meg a sport változatot. :)
De akkor is.

(#30438) odrif válasza D1Rect (#30437) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Majdan hetes tierbe azért nem ezt fogod nyilatkozni. :DDD

20 éve a Prohardveren

(#30439) MZsoltee válasza Kean_Sorbo (#30436) üzenetére


MZsoltee
veterán

Ferdi?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#30440) Eagle16 válasza Kean_Sorbo (#30436) üzenetére


Eagle16
addikt

2S3 Akatsiya

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#30441) Jo33by


Jo33by
tag

T-44 egy nagyon jó tank. 3 kill és 3452 sebzés. Amikor meglett a T-54, új legénységet kapott: 75%-at. Mindjárt meglesz az első skilljük, megérdemli. De jó, lesz hatodik érzék újra meg kuplungégető stb.

(#30442) Drenadar válasza Jo33by (#30441) üzenetére


Drenadar
veterán

kuplungégető minek egy médium tankra? :Y

(#30443) diegho válasza Drenadar (#30442) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert a menet közbeni fordulásnál kevésbé esik le a sebesség vele.

(#30444) Kean_Sorbo válasza Eagle16 (#30440) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Köszönöm. Egy Origo cikkben találtam, de ott nem találtam semmilyen információt róla.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#30445) dfsz34 válasza Bingisz (#30435) üzenetére


dfsz34
őstag

Prém tankon érdemes. főleg ami a farmoló, komoly összeget meg lehet takarítani vele. Egy dolog kár, hogy a WG nem ütemezve tart lőszer és fogyócikk leárazást, nem lehet tervezni csak úgy exhas kb.

Más, a mostani csata megerősítette bennem, hogy is7-el bele kell mászni az ellenfél arcába közelharcban mindig. Nagyon kevesen ismerik a kupoláján a gyenge pontot, ráadásul kicsit mozgatva azt nem is egyszerű eltalálni, szerencse vagy gyakorlat kell hozzá. Áthámoztam magam egy kb fél hp-s obj268, jpze100 és egy full hp-s is7-n ezzel a technikával. Amikor én lőttem tolattam, amikor ők lőttek, akkor belemásztam az arcukba. A jpz he-t lőtt, az szedte azért a hp-mat, de egymás után jöttek és így nem tudtak kilőni. Alacsony hp-val, ami maradt az obj és a jpz után, elindultam foglalni, mondom legyen biztos a nyerés, igen ám de egy is7 a bázist védte, ahelyett, hogy harcolt volna. Csak ráfaragott, mert nem ismeri az is7 gyenge pontjait, játszani meg még annyira sem tud vele, mint én. A végén persze rájött, hogy mit csinálok és utánozott, de akkor meg kilőttem a kupolájánál, erre elkezdett szidni a chat-ben. Mert ugye, ha ő nem tud meglőni a kupolán, akkor én csak csalással tudom. Na persze. Egy e3 lőtt ki a végén, de utolsó tanknak maradt és sima győzelem volt utána. Ott is az volt, hogy amikor közelítettem felé, akkor pattanót lőtt, amikor forgattam az is7-t, de nem csökkentettem a távolságot, akkor meg kilőtt, mint a huzat.

Még egy gondolat ezzel kapcsolatban, hogy soha nem fogom megérteni az ilyen gondolkodást. Amikor látja az is7, hogy ez a csata elment, akkor miért a bázist védi? Egyedül ráadásul. Akkor menjen és próbáljon minél több sebzést kiosztani, de védeni teljesen felesleges. Ráadásul ott életben sem fog maradni, ha azt szeretné. Az egyetlen esélyük, ha kivégzik a nagyobb támadó csapatot gyorsan. Csak foglalni akartam, 300hp-val nem fogok támadni, tehát teljesen feleslegesen támadtak rám és közben hagytak időt a csapatomnak, hogy a lassabb tankok is odaérjenek, amíg ők semmit nem sebeztek rajtam. Annyira remegnek a játékosok a frag-ért, hogy elfelejtik az elemi gondolkodást is, pedig nem voltak noobok, zöld volt mind a kettő és mégis. Ha ki is lőnek, mit nyernek vele a győzelem szempontjából? Sőt, esetleg ez az egyetlen esélyük túlélni, de ha győzni akarnak, akkor legalább tudják, hogy 1 tank nem harcol per pillanat az ellenségtől. Az E3, ahogy meglátta, hogy alacsony hp-val vagyok, otthagyta a harcot és rohant vissza a bázisra. Pedig, mondom, az ő is7-ük full hp-n volt, tehát mi értelme? Csak frag-et akart, amit mondjuk megkapott, de így esélye sem volt túlélni és sokkal több sebzést kioszthatott volna, ha marad, ahol volt.

(#30446) #95904256


#95904256
törölt tag

Amenyire csapnivaló volt a Sexton annyira jó a Bishop. A mozsárágyúval felszerelve eddig ez a legjobb arty. Kár, hogy a mostani idióta áradat miatt nem lehet normálisan játszani vele. Hol az egyik, hol a másik csapat győz 1-2 perc alatt. Ennyi idő alatt még helyet is alig lehet foglalni. Sajna mostanában az arty killek 30-40%-a közelharcból származik! ( Bishopnál méginkább, mert itt a lőtáv alig nagyobb, mint a látótáv. )

[ Szerkesztve ]

(#30447) bughead123


bughead123
csendes tag

Ha a legenysegem miutan 100% es rakok nekik kepesseget , utanna le tudom cserelni azt a kepesseget egy masikra ?

(#30448) D1Rect válasza bughead123 (#30447) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, csak veszítesz belőle.

(#30449) csapee válasza Bingisz (#30429) üzenetére


csapee
senior tag

Senki nem lőtte R2D2-t? :U

Csapee

(#30450) sith7


sith7
nagyúr

Előre lehet venni gold lőszert olyan tankhoz, ami nincs még meg, és ki sincs fejlesztve ?

Ha igen, az új német 7 -es TD - hez tud valaki képet mutatni, hogy milyen gold lőszer kell bele ... ahogy nézem 169 - es pen, kevés lesz tier 8 -9 -be :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.