Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#30851) diegho válasza oPalRx7 (#30848) üzenetére


diegho
nagyúr

És ehhez miért kell prémium lőszer? Anélkül is át tudod lőni a KV-1S-t, csak célozni kell és pont emiatt nem ajánlatos prémium lőszerrel szórakozni, mert nem fogod megtanulni a gyenge pontokat és ez magas szinten, ahol prémium lőszerrel tudsz menni -100k kredites köröket is, még nyerés mellett is, na ott bizony eléggé visszaüthet.

(#30852) Attici


Attici
őstag

Még mindig nem működik vagy csak engem szivat? :F
Belépéskor a "Kérlek frissítsd a kliensedet" felirat jelenik meg és nem lép b , pedig a legfrissebb verzió van fent a launcher szerint is. :Y

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#30853) Chris0321 válasza Attici (#30852) üzenetére


Chris0321
addikt

Nálam működik, nálad lehet valami probléma.

(#30854) dorka16 válasza Attici (#30852) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nálam teltház van. 113-ik voltam a sorban.

(#30855) zsolthee


zsolthee
senior tag

HOgy én mennyire utálom már a német nehéz tankokat.
Napról napra szarabbak az eredményeim A Tiger I és II-vel is.
Folyton ég mint a gyertya, 4-5 modul rögtön sz@rrá megy egy lövéstől.
Ennél bármeyik szovjet tank jobb.
:(((

Erősen kétlem, hogy ezek után kifejlesztem-e az E75-öt. :U

(#30856) Sh@dowMAN007 válasza zsolthee (#30855) üzenetére


Sh@dowMAN007
tag

Sajnos tévedsz. :(
Az Is3at olyan szinten elkúrták, hogy inkább nem írom le, mert nem menne szalonképesen.
5-7 es tankok 1 hitelnek :W :W :W

(#30857) joergie válasza Angel1981 (#30840) üzenetére


joergie
őstag

"BIG text last shot vagy valami hasonló"
"30-s betümérettel. Vagy a betűméretet kell levenni, vagy pedig a fontot átírod simán ARIEL-re! Vagy False-ra rakod.""
Ebből egyértelműen kiderül, hogy nem tudja konkrétan mi a baj, csak olvasta valahol/találgat.

Az én válaszomból egyértelműen kiderül, mivelhsz-re adott válaszom, hogy a leírtak nem oldották meg a problémát, mert megpróbáltam mindent. Nehéz dolog itt kommunikálni.
Keresőt tudom használni, csak mint googlben is, egyszerűen a keresőszavakra nem dobja ki a kívánt eredményt. a wot fórumról ne beszéljünk, a keresője úgy szar ahogy van. igazából az egész fórum felépítése.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#30858) KisApám válasza Sh@dowMAN007 (#30856) üzenetére


KisApám
addikt

Ne idegesíts. Most vagyok az IS-el, és az IS-3 fog jönni utána...

1 lövéses tank Tier V-VI-tól? :Y

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30859) Chris0321 válasza Sh@dowMAN007 (#30856) üzenetére


Chris0321
addikt

Nagyon sérülékeny az ammorack. Ellenszer: vizes lőszerrekesz. Nekem is van rajta és nem igen fordult elő, hogy ezzel lőttek volna ki.

(#30860) munnergep válasza diegho (#30817) üzenetére


munnergep
senior tag

Tényleg, a Leotól alap lőszerrel kaptam... ezt benéztem.
De a lényegen nem változtat, hogy gold ammo őrület van. Mindegy, majd "elmúlik"...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#30861) Bingisz válasza diegho (#30847) üzenetére


Bingisz
addikt

És tudod, hogy mi a legnagyobb szánalom ebben az egészben?

Az, hogy goldammora telik, de tűzoltó cuccra még mindig nem. :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30862) diegho válasza Bingisz (#30861) üzenetére


diegho
nagyúr

Sokaknak fogalma sincs mire való...

(#30863) skopy


skopy
tag

Másnak is sz.rakszik a játék ?
999 es ping és nem is tudok játszani 2 - 3 percig 1 db képkocka van mire új kocka jön addigra már meghaltam :W
Eddig sosem volt még 80 fölé sem ment a ping.
Elég uncsi így játszani.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#30864) Sh@dowMAN007 válasza KisApám (#30858) üzenetére


Sh@dowMAN007
tag

A 8.9 előtt imádtam az Is3-at, azőta meg kb duplázok.
5 ös hátúlról, 6 pls Helcat oldalról egy hit és bumm 1500hp- .

(#30865) Sh@dowMAN007 válasza Chris0321 (#30859) üzenetére


Sh@dowMAN007
tag

Lehet, hogy berakom valamelyik cucc helyett a vizes dolgot, de ma vettem + az ELC AMX et és nagyon élvezem :DD

(#30866) Exorsized válasza Chris0321 (#30859) üzenetére


Exorsized
tag

Én raktam rá vizes lőszerrekeszt meg töltőnek biztonságos elhelyezést azóta kb minden 10. játékban sérül meg a lőszerrekesz,előtte amint meglőttek bárhol lőszerrekesz off :D

XONE : MrExoQt

(#30867) Sh@dowMAN007 válasza skopy (#30863) üzenetére


Sh@dowMAN007
tag

Nekem no problem, most is tolom.

(#30868) Attici válasza Chris0321 (#30853) üzenetére


Attici
őstag

Csak az újratelepítés oldotta meg a problémát. :F Pedig tegnap este még működött.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#30869) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Ez tetszett. :DD

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#30870) zsolthee válasza Sh@dowMAN007 (#30856) üzenetére


zsolthee
senior tag

Azt ne is mond. Nekem is a kedvencem volt.Valóban kakább lett.
A német faszi meg már nem tudja melyik modulhoz nyögje a mondatát, közben sípol a gép mert lángokban áll... :N És ez nem az első sajnos.

(#30871) Angel1981 válasza joergie (#30857) üzenetére


Angel1981
veterán

"Az én válaszomból egyértelműen kiderül, mivelhsz-re adott válaszom, hogy a leírtak nem oldották meg a problémát, mert megpróbáltam mindent."

Bocs, de ezt hol írtad? :F
#30837:
Azt írtad, "ez nem leírás" - arra célozván, hogy nem elég részletes, így inkább bele sem fogsz, nem azt, hogy "ez nem megoldás" - de megpróbáltad.

Ráadásul nem is a "válasz" gombot használtad, hanem új hsz volt.

[ Szerkesztve ]

(#30872) Attici válasza Attici (#30868) üzenetére


Attici
őstag

Mégsem a játékkal volt a gond, hanem a modokkal. Azokat kellett újrapakolnom. Valamelyik fájl sérülhetett a windows frissítéskor? :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#30873) Angel1981 válasza Angel1981 (#30871) üzenetére


Angel1981
veterán

A #30832-ben lévő "nem lettem, okosabb" meg nagyon nem egyértelmű, hogy
1. megpróbáltad, de nem találtad meg, vagy
2. kritizálod azt aki tanácsot adott (Chris0321), hogy nem adta meg egyből a konkrét megoldást, csak útba igazított hozzá

Így tényleg nehéz kommunikálni, ha elvárod, hogy a kétértelmű hsz-eidből automatikus kihámozza az ember, hogy mire célzol.
(És mielőtt szidnál, nem csak én értettem félre....)

Kiszállok az ügyből, peace!

[ Szerkesztve ]

(#30874) iwu válasza Sh@dowMAN007 (#30856) üzenetére


iwu
addikt

viszont legalább soxor rak vele tier 10be:P:PP:

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#30875) Bingisz


Bingisz
addikt

OMG ha ilyen fullos csajok is tolják a tankot, akkor nincs még veszve minden. :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30876) Bad Pritt válasza Bingisz (#30875) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Looooool...
Szeretnék én is ilyen f*cking cool 'n' badass lenni AMX 50B-vel :B :C :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30877) Bingisz válasza Bad Pritt (#30876) üzenetére


Bingisz
addikt

Vége a streamnek... :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30878) KisApám


KisApám
addikt

Ez a mai nap a CAMPER NOOB-ok miatt cirka 44%...

Hihetetlen egyesek mit hisznek "játéknak":
állnak egy helyben - mint nehéz tank - egy dombon, majd jó messzire ellövöldözgetek, ha egyáltalán még ellátok addig, ahol már a csata folyik...
A kis Tier IV-es tankocskák (esetemben francia B1) meg majd jól elbánnak a pl. KV-1-el... (megsebezni sem tudtam 5 lövésből célozva gyenge pontra, egyedül voltam vele szemben, ezek meg fentről néztek és tapsoltak)

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30879) Bad Pritt válasza Bingisz (#30877) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kár, hogy egy fél szót sem értettem abból, amit szöntyörgött magában. Miért kell ruszkinak lenni neki is? :(((

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30880) KisApám


KisApám
addikt

Francia vonalon tovább léptem.
Az új "aranyoskám": REPLAY

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30881) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez az xvm azon kívül, hogy kiírja mások statját, nem való semmire... :) Ma több meccsre is kiírta, hogy 60% fölötti nyerési esély, néztem is a játékosokat, h igen, nagyjából annyi lehet az esély, mert az ellenfélnél csupa piros, sárga volt. Aztán ezek a meccsek valahogy 3-4 perc alatt véget is értek, de vesztéssel... :D Ilyenkor nem tudom milyen erők hatnak a jobb csapatra, de, hogy onnan is pattant ahonnan nem kellett volna, fullra becélzott ellenfél előtt csapódik a lövedék, hirtelen laggolni kezd... érdekes ez :)

Másik dolog... 8 körül elkezdtem a napi küldetés miatt a játékot, 8 győzelem, 2 vereség, 19 kill, 5 túlélt csata megvolt, mondom de jó... 11-19 meccsig űber bukták... De komolyan, én már nem idegelem magam rajta, csak nevettem... annyira látszik a játékon, h nem olyan mint az előző 10 meccsben...

Gondolom ezzel mindenki találkozik... :)

napi rambózás :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#30882) mefistofeles válasza SoulReaver (#30881) üzenetére

Nekem magával a 8.9 el vannak gondjaim. Már nem merek felrakni XVM-et sem... van egy nyomorult célzóm, egy "látótáv javítóm", és egy damage panelem meg egy minimapom. Két napig zsírkirály minden, ma már megint nem lép ki a játék!!!! :W :W :W
Nem azt mondom, hogy nagyon fárasztó de rohadt idegesítő mindig feladatkezelőben bezárni a wot-ot mert fut a háttérben, hiába lépek ki!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30883) dorka16


dorka16
aktív tag

Tudom nem fogok hiányozni senkinek de gondoltam szólok, hogy letöröltem a játékot. Az elmúlt 4 napban lejátszottam vagy 120 csatát és simán 50% felett volt a WN de talán 3 csata volt amiből jó kedvel szálltam ki.
Aztán jött a szokásos. Minden jól ment addig amíg össze nem jött 23 kill. Majd ezután 6 csatán keresztül nem tudtam kilőni senkit. Az utolsó csatánál kijelentettem, hogy ha most sem jön össze letörlöm a játékot. Az ígéret szép szó ha megtartják úgy jó. Ég veletek és ..... meg a WG.
ui. Már a telefonommal vertem a képernyőt és ez nem tesz jót a pénztárcámnak. :(

[ Szerkesztve ]

(#30884) sequator


sequator
senior tag

Múlt héten összejött az első Kolobanov medálom. Természetesen az E-75-tel, imádom ezt a járgányt, jobban mint az előtte lévőket, pedig a Tiger H nagy kedvencem.
http://wotreplays.com/site/427003#himmelsdorf-atka_panzer-e-75

Ma meg lett az E-100 is, de egyelőre várok a beszerzésével, az már nem vonz egyáltalán. Meg egyébként is húzni kell az új német TD vonalat.

sautia

sequator

(#30885) D1Rect válasza dorka16 (#30883) üzenetére


D1Rect
félisten

Max 1 hét és újra itt vagy... ;]

(#30886) dorka16 válasza D1Rect (#30885) üzenetére


dorka16
aktív tag

Á nem. Ez volt az utolsó csepp. Ennek a játéknak van egy olyan speciális tulajdonsága amit semelyik másiknál nem tapasztaltam meg.
Az, hogy nyersz és nem örülsz neki. Nincs katarzis, hogy jaj de jó volt, de jól játszottam. És ez a normális. Vagy 15:2-re nyerünk vagy 2:15-re kapunk ki. Kilövök 4 tankot 4000dmg és egy vállrándítás mert olyan hülyék voltak, hogy szót sem érdemelnek.
Olyan ritkán okoz örömet ahhoz képest amilyen stresszel jár, hogy nem éri meg. Nekem már nem. De ti csak játszatok. :U

(#30887) đe$|re


đe$|re
senior tag

Úgy tudom sajnálni az ellenfeleket, mikor sorban pattognak az arany lőszerrel a T32 tornyáról, utána még anyáznak is. ;] Mondjuk jó pár ilyen csatát vesztesen hagytunk el...hiába írta xvm, hogy 63%.

(#30888) Jamboo529 válasza dorka16 (#30886) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Én kb. 1 éve hagytam abba. Ha kibírod 1 hónapig a késztetést, hogy újra belépj; akkor már sima liba.
Most megint kezdek rászokni. :( ;]

(#30889) 04ahgy válasza dorka16 (#30883) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Itt azt hiszem, nem a játékkal vannak a gondok. Nekem van bőven élvezetes csatám, nyertes és vesztes (!) egyaránt.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#30890) csapee válasza đe$|re (#30887) üzenetére


csapee
senior tag

"A szemet nem mutatja a testit":))
Az STI-t is szeretik chatbe.
Mas: minek kell az Amx 13-75-be gold ammoval loni E-100-bol, ennyire nincs penje;]

Csapee

(#30891) 04ahgy válasza csapee (#30890) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Lehet, nincs más a tárban neki, csak goldammo. :D Van, aki megteheti.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#30892) Angel1981 válasza Bingisz (#30875) üzenetére


Angel1981
veterán

Vajon a dekoltázsa nélkül mennyi követője lenne? ;]

(#30893) Angel1981 válasza dorka16 (#30883) üzenetére


Angel1981
veterán

No, erre őszintén kíváncsi leszek, de tényleg!
Annyian voltak így ezzel már, és mégis újra meg újra leülnek elé!

Én sem játszottam még soha egy másik játékkal sem, ami ennyi feszkót és anyázást váltott volna ki belőlem, mint ez! (Azt pl. már rég eldöntöttem, hogy hét közben nem is játszom)
Mégis ha abbahagyom, sokszor egyből rajta jár az agyam, hogy "legközelebb mit hol hogyan fogok benne csinálni". :)

Mondjuk ha szó szerint szétvered dühödben a környezeted, akkor tényleg jobb lenne abbahagyni, anyagilag biztos jobban jársz....
Egyébként sajnálom az esetet!

(#30894) KisApám


KisApám
addikt

Megvan a francia B1 tankom, fent látható képen is, néha mit lehet vele elérni.
Viszont az nagggyon nem tetszik, hogy a B1 (Tier IV, Heavy tank, hahahahahahaaa) nem tudja átütni a Hetzer-t (Tier IV, Tank Destroyer).
A Hetzer elülső páncélja 60 mm, a B1 max átütése 66 mm... tegnap szemből 5 lövésből semmi.
(A német Tier IV nehéz tank, a DURCHBRUCHSWAGEN 2 is hasonló, viszont az amerikai Tier IV közepes M3 Lee-nek 92 mm az átütése, illetve az orosz Tier IV közepes T-28-nak 112 (!!!) mm de mondjuk a páncélzata vaj kemény...).
Szóval a Hetzert is csak oldalról vagy hátulról szemezgetem innen. Aranyat nem ér...
Olyan tipikus WoT "buli" volt, amikor eleve eldöntetett a téma: most neked csak -25% random lesz...
Azért is nyert a csapat...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30895) csapee válasza KisApám (#30894) üzenetére


csapee
senior tag

Dontott pancel jelent neked vmit? Az a 60-as eff. 110-120 kb. KV1 is csak top agyuval uti at szembol (gold nem er :) ).

Csapee

(#30896) KisApám válasza csapee (#30895) üzenetére


KisApám
addikt

Igen, jelent... :R
Csak azért írtam, hogy a B1 HEAVY (!!!) tank semmit nem ér
szemből egy TD (!!!) Hetzer ellen.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30897) TESCO-Zsömle válasza Angel1981 (#30893) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sosem a játék hibája, sokkal inkább a többi emberé. Egy tankkal más tankokat lődözni szabályszerű körülmények közt még akkor se idegesítő, ha nagyon nehéz. De itt más embereken múlik a sikered és ez frusztráló, mert nem tehetsz ellene semmit. Lutri az egész.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30898) Drenadar válasza KisApám (#30894) üzenetére


Drenadar
veterán

óóóóóó :D mit vársz egy tier 2-es ágyutól?
érdekes amúgy, hogy a IV-es francia light tank : Lassabb, mint a heavy, és jobb ágyúja is van.
És akkor tudod mi a legjobb VICC? mikor találkozol egy másik B1-el. Velem előfordult... lőttük egymást egy ideig, majd arrébb mentünk. Egy tetű nem jött volna oda segíteni...
ennyit a csigazabáló franciákról! Meg a hülye oroszoktól akik betették ezt a foshalmazt.

Amúgy igaza van az előttem szólónak nézni illik a páncél döntöttségét is...
pl is6 páncélja csak 100 mm. és kapaszkodj meg, nem sok 100mm-es pen-es ágyú képes átlőni... de ha gondolod bemehetünk gyakorlóba megnézhetjük.

Uramatyám mi ez a mondatod, hogy szemből egy TD ellen? Mi bajod a TD-kkel ember?
A Hetzer egyáltalán nem rossz kis tank.

Akkor az összes 10-es heavy szar, mert LEHET one shotolja az angol TD? uramatyám TD... juj juj...

nőjj fel, és ismerd meg jobban a játékot. bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#30899) dfsz34


dfsz34
őstag

Na most úgy csináltam, mint dorka16

Nagy nehezen áthámoztam magam az ellenségen arl44-el, de tényleg nagyon nehezen, mert a francia ágyú valami förtelem. Ha nincs teljesen beszűkülve, akkor kizárt, hogy eltaláljam a célt, de ugye alacsony hp-val ezt elég nehéz megoldani, mert a célzásidő is természetesen hosszú.

Én már foglaltam, de az ellenfél is. Ott volt egy vk, nem messze, de ő artyt vadászott természetesen, nem jött foglalni, hiába rimánkodtam neki a chat-ben. Amikor már láttam, hogy minden mindegy, kilőttem a francba az ostoba debilt és jó érzés volt olvasni a visongást a chat-ben. A szemétládája, nem érdekli a győzelem, csak legyen neki még egy frag. Rohadjon meg ahol van, nem hagytam neki.

Megértem ilyenkor a frusztrációt bárki mondja, mert az ember tényleg bedob mindent, amit tud és sikerül neki felszámolni az egyik oldalt és megérdemelt lenne a győzelem, de akkor jön egy idióta és még arra sem képes, hogy foglaljon.

Ezentúl ezt fogom csinálni, ha egy debil ott vergődik és hiába kérlelem valamire, kilövöm a csába és jó érzés utána. Pár nap ban nem is baj, amúgy is lassítani akarok a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#30900) KisApám válasza Drenadar (#30898) üzenetére


KisApám
addikt

"Akkor az összes 10-es heavy szar, mert LEHET one shotolja az angol TD? uramatyám TD... juj juj..."

A TD azért TD, hogy one shotolja a HEAVY-t. :P

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.