Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#30251) Bad Pritt válasza HellGreg (#30249) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Melyik ágyú is az? 144 penre emlékszem, arannyal 194.
Amúgy a hellcatnek kemény a lövegpajzsa, van hogy 200 pen pattan róla

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30252) HellGreg válasza Bad Pritt (#30251) üzenetére


HellGreg
őstag

bocs, akkor 144, végül is mindegy, csak már unom, hogy többedjére nem tudok sebezni rajta (sehol se), ha szemből lövöm. hiába lövöm pl. a hasát, semmi.

(#30253) mikron


mikron
tag

Ha lehet szerencséről beszélni ez az :D 122-44 mindent kibír.

(#30254) iwu válasza mikron (#30253) üzenetére


iwu
addikt

szééép!:D
ha már szerencse: első replay, amit feltöltöttem életemben. Az első kill miatt mindenképp fel akartam, de végül tankász kanyar lett t29-el :B

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#30255) Bingisz


Bingisz
addikt

Hű, de szép mod:

Winter mod 2.0
Asszem ezt holnap letöltöm.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30256) emre válasza Fel (#30245) üzenetére


emre
veterán

8.9 model/armor changes

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30257) Stigma.HC válasza Bingisz (#30255) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

:C Ez igen, délután rakom fel én is.Nagy fps csökkenést sem okoz, ha lehet hinni neki.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#30258) Gyuri27 válasza Fel (#30245) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én a biztonságos elhelyezést (mikor kijött) egyből rátoltam. Így 8.9 után se lőttek nekem ammót. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#30259) Drenadar válasza nyunyu (#30244) üzenetére


Drenadar
veterán

tény, de ez nem volt kérdés, csak mi történik, ha....

(#30260) PAtr0n válasza emre (#30256) üzenetére


PAtr0n
addikt

Miért nerfelték az IS3 armorját ennyire? Hátulról most már lassan a loltraki is belövi a tornyát :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#30261) Szepi1979 válasza Fel (#30245) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A torony páncélzata elől nagyobb lett, oldalt és hátul meg alaposan visszavették. Hátul valami 100 lett a 220-ból. Így már nem hajtok érte annyira.

“ nem kell mindig nyerni “

(#30262) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Na akkor most lett elegem.
Biztos sokszor leírtátok már, hogy mi a megoldás, de pls nekem is írjátok már le!:))
Miért lépked ki a kör végén? És még a háttérben sem fut.. Hanem teljesen bezárja az egész játékot..:((

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#30263) Angel1981 válasza Szepi1979 (#30223) üzenetére


Angel1981
veterán

Ja! Az Te voltál? :D
Esküszöm pont tegnap gondolkodtam el rajta, hogy vajon mikor fogok egy PH!-s taggal összetalálkozni csatában! :)

"Kis tierben 8 kill, visszajársz megalázni a kicsiket?"
Nem, nem, megmagyarázom! :B

Családos + dolgozó + sportoló ember vagyok, igencsak be van határolva az időm. Ebben a hónapban a WG több, mint bőkezű azzal, hogy nincs tier limit a 250.000-es küldetést illetően, úgyhogy hogy péntek este is tudjam teljesíteni, beizzítottam a kis vasakat, mert ezekkel fele annyi idő alatt megvan, mint mondjuk egy T5-T6-tal.
És hogy miért tartottam meg pl. a Cruisert?
Engem érdekel a magas szintű angol heavy vonal, és a Cruiser legénysége pont passzol a T8-T9-T10-es vasakba, úgyhogy jól feltápolom őket, mire odaérek! :)
(Szerintem ugyanis T7 felett minimum 100+100-as legénység kell, ha nem akar szívni az ember...)

Egyébként a free xp visszaszerzésére nincs lehetőség.
Van pár extrém kivétel, amikor a WG barkácsol valamit egy vason, "elvesz" tőle egy modult, és ha úgy tartja kedve, akkor "cserébe" ad érte free xp-t, de "kommersz" módon free XP-t visszaváltani nem lehet.

Kezdő vagy?
Ha kérdésed van, keress nyugodtan! ;)

[ Szerkesztve ]

(#30264) csapee válasza SSJmeszes (#30262) üzenetére


csapee
senior tag

Feature, nehogy fuggo legyel:)) "amugy nekem is van vmilyen mod okozza de nem vagyok sherlock igy pont telibe sz...m"

Csapee

(#30265) carlo68


carlo68
csendes tag

Eltüntették a hozzászólásaimat!Ez aztán a demokrácia!
Itt csak dicsérni lehet a játékot.
Nekem akkor is az a véleményem,hogy egy manipulált (és egyre jobban),inkorrekt, csakis a pénzre hajtó játék.

(#30266) Angel1981 válasza Bingisz (#30255) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez tényleg csini!
És amúgy is közeleg a tél! ;)

PAtr0n: az IS-3 még így is OP! :P

[ Szerkesztve ]

(#30267) emre válasza Angel1981 (#30266) üzenetére


emre
veterán

De mostanra lassan csak a spaced armor miatt. A 110-el a t32-vel és a kt-val is szivesebb játszok. Szerintem onnét kezdve amikor elvettèk a kis tornyot tőle már nem op a gép

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30268) emre válasza carlo68 (#30265) üzenetére


emre
veterán

Ha olvastad volna az alapelveket akkor tudnád hogy bizonyos viselkedési normákat be kell tartani. Ha ez nem sikerül akkor magadra vess...

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30269) Szepi1979 válasza Angel1981 (#30263) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Így 3k csata után már kezdem kapizsgálni a játékot, átlátom a spot rendszert ( szerintem e miatt bosszantják fel legtöbbször magukat a kezdők ), a free xp rendszer nem volt még világos. Tegnap a gyerek az ölemben ült egész játék alatt, nem figyeltem oda rendesen mit és hogy csinálok, mellékattintottam kétszer és már oda is a free. Tegnap meg amikor megláttam a T18-at a kis T7-emel szemben már kértem is a helpet mert azt nem tudom sebezni. :-)

“ nem kell mindig nyerni “

(#30270) diegho válasza carlo68 (#30265) üzenetére


diegho
nagyúr

Mit manipulálnak? Semmit. Ha bármit is manipulálnának nem lenne 3 super unicum statos accountom 60% win rate felett. Nem manipulálnak semmit. Jól kell játszani, de nem a 600WN-es sötétpirosokhoz képest, hanem mondjuk legyél a felső 10%-ban és minden megváltozik. Ha képes lennél arra, hogy olyan szituációkat láss át és olyan döntéseket hozz tizedmásodpercek alatt, mint a felső pár %, fel sem merülne benned a manipuláció.

Pénzre hajtanak? Milyen pénzre? Mégis mit kell ehhez a játékhoz venni? Semmit! Egyik barátom letolt 10k csatát 1ft nélkül és élvezi a játékot. A régi klánomban volt 2500WN-es játékos, aki soha semmit nem vett, standard accounton játszik az elejétől fogva. Ha neki nem kell hozzá pénz, másnak miért kell? Ha ő meg tudja csinálni más miért nem? Nem a játék hibája, hogy elfogy a kredited és nem tudsz meglenni egy szint után, hanem szimplán eljutottál a határaidhoz. Tudom, hogy nehéz elfogadni, ha nem vagy képes többre, de a hiba nem a játékban van, igaz sokkal egyszerűbb a játékot szidni, mint gondolkodni.

(#30271) munnergep válasza carlo68 (#30265) üzenetére


munnergep
senior tag

Pedig hidd el, hogy nem annyira profik, hogy tudják játékosonként manipulálni. Két szálat sem tudtak megoldani évek alatt. Azt se felejtsd el, hogy amikor Te vesztesz akkor valaki nyer. Mondjuk innen a fórumról valaki, aki emiatt nem fog bejönni panaszkodni, mert neki most jó :)
Nekem 2 hete 40% körüli a wr, 56-ról lement 55,8-ra a global wr-em (vissza olvasva röhejes, hogy ez nekem számít). Tudod mi az oka?
Én.
Se mm, se manipulált akármi, hanem én. Rossz döntések sorozata, csupán azért mert az ellenfél nem a szokásos módon csinál valamit, vagy akármi miatt. Ennyi. Igen a hülye játékosok okoznak gondot, de ha megfelelően reagálsz rá, akkor is előbb utóbb oda fogsz kijukadni, hogy Te vagy az aki eldönti a saját csatád.
Igen, van 0-15 csata 1 perc alatt, ilyenkor azt történt, hogy nem beszélt meg a játék elején 30 mp alatt senki semmit. Vedd át a vezérbika szerepét, add elő, hogy Te mit fogsz csinálni, hátha többre mentek vele.
Elég buzeráns általánosított szöveget írtam le, de erről oldalakat lehetne írni, hogy kinek mitől megy a játék, ahhoz nincs energiám.
Persze majd Drenadar megjegyzi úgy is, hogy ezt is tök felesleges volt leírnom, sajna még igaza is lesz :)

Nekem a legtöbb vesztes köröm az abból fakad, hogy előre rohanok és megdöglök vagy kempelek és nem tudom eldönteni mit csináljak. Ellenkező esetben nyerek :))
Az egyedüli rossz dolog ebben a játékban, hogy a -25%, +25% random, az szerintem sok.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#30272) mefistofeles

A manpulált MM meg egyéb bosszúságok kapcsán......
Eljutottam odáig, hogy leszarom a win rátát. Csak a személyes statok javítására törekszek. Ez nem azt jelenti, hogy önzően játszok vagy efféle, de már nem akarom száétütni a monitort ha beüt zsinórban 5-6 vereség. Arra figyelek, hogy a csatánkénti átlag tapasztalat, sebzés és pontosság értékek növekedjenek.
Sokkal jobban élvezem a játékot így....
Ha még a kilépés/ki nem lépés problémája ia megoldódna......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30273) sith7 válasza carlo68 (#30265) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem csak a játékot szidtad, hanem a fórumozókkal is alpári módon beszéltél, és ha érdekel, akkor az én kezem van a dologban, én szóltam a moderátoroknak, hogy moderáljanak

(#30274) D1Rect


D1Rect
félisten

Tudom, hogy kisebbségben vagyok a véleményemmel, de szerintem ez egy baromi jó játék. :)

(#30275) sith7 válasza D1Rect (#30274) üzenetére


sith7
nagyúr

:K

Az bizony ... sokat morgunk miatta, de mégis minden nap toljuk :))

HELP !

Dicker Max - ból Nashorn - ba miért nem tudom "büntetés" nélkül áttenni a legénységet ? :F

(#30276) SoulReaver válasza D1Rect (#30274) üzenetére


SoulReaver
veterán

Főleg ha nyersz is :P

(#30277) Szepi1979 válasza D1Rect (#30274) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ha nem az lenne nem játszanának vele több millióan és mi sem lépnénk be ha van egy kis időnk.

“ nem kell mindig nyerni “

(#30278) Drenadar válasza sith7 (#30275) üzenetére


Drenadar
veterán

tedd be és úgy csinálj screen shotot... ha úgy is piros a szám, az cikis bug.

(#30279) mr.saint válasza D1Rect (#30274) üzenetére


mr.saint
tag

Szerintem is nagyon jó! 3 hónapja nyomom nem is tudom miért csak most kezdtem el? ;)

(#30280) sith7 válasza Drenadar (#30278) üzenetére


sith7
nagyúr

:((

(#30281) nyunyu válasza sith7 (#30275) üzenetére


nyunyu
félisten

Prem tankra nem kepezunk kulon legenyseget, mert azt nem lehet szabadon pakolaszni ide-oda, normal tankba atteve ugyanugy at kell kepezni, mint ket normal kozott.

Mig egy ugyanolyan osztalyu nem prem tank legenyseget barmikor be lehet tenni a prem tankba buntetes nelkul, hasznalja az osszes kepesseget, full XPt kap.
Aztan vissza is tudod tenni abba a tankba, ahonnan jott.

Igy gyakorlatilag egy nap ketszer le tudod duplazni ugyanazt a legenyt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30282) #95904256 válasza sith7 (#30275) üzenetére


#95904256
törölt tag

Csak premium tankba tudsz beültetni azonos típusú járműból legénységet büntetés nélkül. Visszafelé nem működik. ( Természetesen a legények büntetlenül visszatehetőek abba a járműbe amelyre ki vannak képezve. )

Szepi1979: A játékban a legtöbben úgy értelmezik az SOS-t, hogy az a játékos fog legközelebb megpusztulni, úgyhogy el onnan gyorsan...

[ Szerkesztve ]

(#30283) sith7


sith7
nagyúr

értem, köszi a válaszokat

(#30284) #43783936 válasza sith7 (#30275) üzenetére


#43783936
törölt tag

Csatlakozom az előttem szólókhoz.
Képezd át nashornra, majd tedd vissza a maxiba, és húzd fel 100%-ra.
Én is először a maxira képeztem a legényeket, amikor meghallottam hogy jön az új td vonal, majd átképeztem őket, amikor átkerültek a "cipősdobozba".

(#30285) Szepi1979 válasza #95904256 (#30282) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Szépen angolul írtam Angel-nek hogy "please help me Angel1981 i couldnt harm this T18". És ő repült. Én spottoltam neki ő meg leszedte. Aztán jöttem rá hogy nagyon ismerős a neve, de a magyarul írt szövegre már nem válaszolt. Úgy látszik ő is ignorálja a magyar chat üzeneteket :D

“ nem kell mindig nyerni “

(#30286) sith7 válasza #43783936 (#30284) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

(#30287) D1Rect


D1Rect
félisten

Ha olyan tankba ültetem a legénységet amire nincs kiképzésük kapnak XP-t a csatáért?

(#30288) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Mindjárt sírva fakadok..
Most már minden kör után kilép..:(((

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#30289) Drenadar válasza D1Rect (#30287) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem, kivéve ha prémium tankba ülteted és ugyanolyan tipus (könnyű tank, közepes, nehéz, td, spg)

(#30290) emre válasza SSJmeszes (#30288) üzenetére


emre
veterán

Akkor az már önkritika. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30291) #43783936 válasza D1Rect (#30287) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha jól tudom, akkor kapnak, de csak feleannyit, mintha át lennének képezve.

(#30292) mynames válasza SSJmeszes (#30288) üzenetére


mynames
senior tag

Korábban írták itt a fórumon, hogy a 8.9 res mods mappában ki kell a törölni valami fájlt és jó lesz. Keress rá, vagy ez már megvolt? Mert nekem ez lett a megoldás.
---
Tegnap már megcsapott a hétvégi hülyegyerekek szele. Kétszer is kilőttek a saját csapattársaim. Egyszer azután, hogy már minden ellenséges tank ki volt lőve... :W szánalmas.

[ Szerkesztve ]

(#30293) Chris0321 válasza mynames (#30292) üzenetére


Chris0321
addikt

Át kell írni a nevét.

(#30294) mynames válasza Chris0321 (#30293) üzenetére


mynames
senior tag

Igen, valóban ezt írták... :U
---
Én töröltem a fájlt (most néztem meg mert nem voltam benne biztos) és minden ok, és statisztika is működik.

[ Szerkesztve ]

(#30295) Angel1981 válasza emre (#30267) üzenetére


Angel1981
veterán

Jójó, persze, azért mondtam, mert nekem még nincs meg! :D
Amint meglesz, máris nem lesz OP! :P

Egyébként a specifikációk alapján a 110 nekem is jobban tetszik, meglátjuk még. :)

#30269 Szepi1979: okok, kitartás! ;)

[ Szerkesztve ]

(#30296) SSJmeszes válasza mynames (#30294) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Köszi nektek. Úgy néz ki eddig működik is.;)

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#30297) Gergo_R6


Gergo_R6
csendes tag

Játék kilépés megoldasa, nalam müködött. Csata elötti es vegi statok nem fognak menni álltala.
[link]

Google mindenki haverja csupan annyi h 8.9 crash exit hasonlo szavak....

[ Szerkesztve ]

(#30298) D1Rect válasza #43783936 (#30291) üzenetére


D1Rect
félisten

Kipróbáltam, ez a helyes megfejtés, fele annyi XP-t kapnak.

(#30299) Angel1981 válasza sith7 (#30275) üzenetére


Angel1981
veterán

Pontosan!
Egyetlen játékot sem szidtam annyit éltemben, mint ezt, mégis újra és újra leülök elé! :D

(#30300) Drenadar válasza D1Rect (#30298) üzenetére


Drenadar
veterán

akkor változott ez rég óta...
de nem nagyon éri meg képzetlen legénységet tenni a tankba, hiszen -%ot is kapnak büntinek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.