Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#207451) wwenigma válasza kchryss (#207447) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez a mód egy rakat hulladék BTW, johetne a Frontline.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#207452) Imilenni válasza wwenigma (#207451) üzenetére


Imilenni
addikt

Jó lenne a Frontline, ha gyorsabban lehetne benne szintetlépni :C

Press "F" to pay respects.

(#207453) Thrawn válasza wwenigma (#207451) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezt az SH-t ezerszer könnyebb teljesíteni a tokenért, mint a Foslájnt. Lehet utóbbi jól adja a kreditet, de rengeteg idő elmegy vele és monoton.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207454) wwenigma válasza Thrawn (#207453) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az utobbi 9 napban 9 napot voltam melóhelyen, haladni nem lehet a nelkul benne szoval.....Shit Hunter max.,..

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#207455) kchryss válasza wwenigma (#207454) üzenetére


kchryss
addikt

Miért frontline-nal haladnál játék nélkül? ;]

(#207456) wwenigma válasza kchryss (#207455) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

masfel-ket nap alatt kipörgetem

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#207457) hulp01 válasza kchryss (#207447) üzenetére


hulp01
senior tag

Amikor először írtam, akkor még nem volt világos, hogy mire adja a pontokat. Kérdeztem is itt. Mert nekem is fura volt, hogy egyből vagy hatos szintre ugrottam, aztán ötödiknél jobb helyezésem nem is volt. De aztán az itteni hozzászólásokból világos lett, hogy a sebzéses küldetést naponta ötször lehet megcsinálni, ráadásul folyamatosan összeadódik, tehát nem 5db 3000-es kör kell. Így már ok, hogy nem kell bekerülni az első ötbe, és előbb-utóbb mindenkinek meglesz (ha van rá ideje). Max. tovább tart. Nem tudástól függ. Közben a látótáv dologra is rájöttem, forgatom is a tornyot mintha az életem múlna rajta. Más kérdés, hogy szerintem így még nem nagyon vettem észre senkit. Mondjuk ezt meg nem is tudtam, hogy a rádiót (inkább radar) használva felfedem a saját pozíciómat. Amint lejárt, már nyomtam is újra. És nem jöttek rám ezért többen.

(#207449) peterson79 nekem az jött be, én mindig a kétpáncélost használtam. Érdekes volt skill videója. Ő a ruszkival csinálta meg azt az egy kört. Persze az ő tudásával azért máshogy zajlik a dolog. De a franciát azt fikázta rendesen. :)

(#207451)wwenigma a frontline nem rossz (bár nekem annyira azért nem jött be), de sokkal tovább tart azt kihúzni. Ott azért kellett tolni rendesen (nem mindig sikerült elérni a captain rangot se minden csatában), hogy a hét végére meglegyen, itt meg három nap alatt kész, ráadásul max. 1-2 óra játékkal naponta. Lehetne ott is ez az extra bónusz rendszer. Ráadásul a csaták is sokkal tovább tartanak, és nem léphetsz ki közben. Itt meg kilőttek, mehetsz a másik négy tank valamelyikével. Ráadásul nincs se progettom, se ebr-em, és azért azok nélkül az op fosok nélkül nem annyira könnyű. Mondjuk T34-gyel, hogy pénz is jöjjön belőle.

[ Szerkesztve ]

(#207458) Thrawn válasza wwenigma (#207454) üzenetére


Thrawn
félisten

Van egy mondás: "Mostanában annyit dolgozom, hogy kezd az ivás rovására menni" :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207459) egyedülülő válasza wwenigma (#207456) üzenetére


egyedülülő
őstag

A steel huntert egy délelőtt ki lehet maxolni. :)

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#207460) peterson79 válasza hulp01 (#207457) üzenetére


peterson79
őstag

Ha már említetted Skill-t. Éppen most nézem a videóját és megerősített abban amit akartam Kchryss-nek írni, de aztán elbizonytalanodtam. Mégis úgy van ahogy gondoltam.

Még a legelején a csatának, kinyírt egy franciát, aztán ment tovább. Mögötte leadtak egy lövést, de nem nagyon érdekelte, igaza is volt, mert előtte már spotolt egy másik franciát és azután akart menni. Ez kb. a 15. percnél van a videóban. Ekkor mögötte is megjelenik egy kék háromszög a térképen, meg is fordítja a kamerát, de nem lát semmit. Aztán előtte is megjelenik egy háromszög. Nem láthatja, mert domb van előtte és nem használta a rádió detektálást sem. De akkor hogy hogy látszik?
Megmondom. Azért, mert az az ellenséges tank használta a rádióját!

(Szerkesztés: Talán még akkor is felvillannak, ha lőnek. Mintha amiatt látná később a két tankot amikor harcolnak, de nem fizikailag, mert domb mögött vannak.)

Nem tudom, hogy milyen távolságból, de így már biztos vagyok benne, hogy ha használod a rádiót, hogy megnézd mi van körülötted, akkor azokat akiket Te felderítesz, azok Téged is látni fognak a térképen!

Vagyis amit Kchryss mondott, hogy ha nem rádiózol, kvázi nem fognak sosem látni a többiek, egészen addig amíg elég közel nem vagy egy másikhoz aki éppen akkor rádiózik vagy pont arra néz és felspotol.

[ Szerkesztve ]

(#207461) peterson79 válasza kchryss (#207450) üzenetére


peterson79
őstag

Szeretek vele játszani. Mint említettem korábban, csak magadra számíthatsz és nincs senki más akit okolhatsz ha valami balul sül el. Simán bennhagynám külön modban a későbbiek folyamán, olyan megkötéssel, hogy mondjuk nem kapsz kreditet vagy legalábbis mínuszban jösz ki belőle, de Kötvényt azt például igen, mint Tier X-nél, így nem tudnál folyamatosan játszani, mert a kredit elfogy előbb-utóbb, de azért van értelme is.

Nekem, napi levezetésnek sokkal jobban bejön, mint a Random.

(#207462) Macka


Macka
veterán

Jó lesz ez ma randomban. 13 kör, 12 vereség. :W

[ Szerkesztve ]

(#207463) Thrawn válasza Macka (#207462) üzenetére


Thrawn
félisten

Szintén zenész :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207464) Argh! válasza Thrawn (#207463) üzenetére


Argh!
aktív tag

De jó hogy a 140 tree lesz akciós, most vettem meg 2 napja :C :DDD
Nem válasznak akart menni.

[ Szerkesztve ]

(#207465) Macka válasza Thrawn (#207463) üzenetére


Macka
veterán

Kegyetlen ami ma megy. :W

(#207466) szbalogh válasza Argh! (#207441) üzenetére


szbalogh
őstag

Valahol be lehet állítani, hogy senki se írhasson nekem?

Azért írhatták volna előre, hogy a pass-ban választható két legénységnek rögzített a nemzetisége ... a csajt választottam de nem tudom használni ... még arra se :DDD

Nick: HE_Storm

(#207467) Argh! válasza szbalogh (#207466) üzenetére


Argh!
aktív tag

Beállitásokat olvasd el alaposan, ott be lehet állitani hogy csak barát listádról irhatnak. :D
"Üzenetek fogadása csak kapcsolat listáról"

A chatet meg ki lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#207468) Dobi 562


Dobi 562
addikt

1 hete nem játszottam, kiégtem a randomozástól meg a gyáva kemperektől. A Steel Hunteren gondolkodtam hogy kipróbálom mert kell még 3 token a Phase 1-hez de maradok inkább a Total War Saga: Troy-nál, ott nincs idegeskedés meg frusztráció.

Mindenkinek jó játékot, majd egyszer visszatérek! :)

(#207469) Argh! válasza Dobi 562 (#207468) üzenetére


Argh!
aktív tag

Most játszottam először a Steel Huntert, 1 másodpercre se tudott felidegesiteni pedig randomban néha vannak zaklatott gondolataim finoman szólva. :DD

4-5 Óra alatt meglett a 15 szint, nem tudom előzőkben is igy volt e de nem lehet szintet se veszteni.
Szerintem ne hagyd ki :N

Easy mod volt nekem Harbringerrel, gyorsaságra , mozgékonyságra fejlesztve. Az utolsó két fejlesztésre meg páncélozott torony és nagyobb alfa sebzés. DPMből mindent lenyom. :K

[ Szerkesztve ]

(#207470) szbalogh válasza Argh! (#207467) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi, biztos az zavart meg, hogy angolul van :DDD

Kipróbálom a laptopomon a játékot. Mi a túró 50Gb ezen a foson?
Telepítés után le lehet majd tötölni valamit vagy ezzel be is fog telni a gépem?

Nick: HE_Storm

(#207471) Argh! válasza szbalogh (#207470) üzenetére


Argh!
aktív tag

Update mappában ha véletlenül ott marad azt lehet törölni.

(#207472) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Van arról már valami pletyka hogy a manticore után mi lesz a "top of the tree"-ben?

(#207473) Thrawn válasza KISDUCK (#207472) üzenetére


Thrawn
félisten

Ma kezdődött az Obj. 140 :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207474) KISDUCK válasza Thrawn (#207473) üzenetére


KISDUCK
addikt

Azt tudom és nagyon nagy dillemában is vagyok miatta, mert most van 9,2m kreditem az obj 140-t meg akarom venni, de a t54 is rohadtul vonz, de az már nagyon sok kredó és ha olyan tank lesz köviben ami érdekel akkor jó lenne behúzni. Lehet behúzom most mindkettőt, aztán majd ha lesz valami érdekes akkor meg majd kitalálom hogy mi lesz.

(#207475) Argh! válasza KISDUCK (#207474) üzenetére


Argh!
aktív tag

T54 minek? Nincs meg neked a T55a? Inkább farmold ki azt.

(#207476) KISDUCK válasza Argh! (#207475) üzenetére


KISDUCK
addikt

Még nincs, TD-vel az utolsó küldi vissza van még, artyval meg heavyvel mostanában nem volt kedvem játszani. Heavy-hez bőven van járművem, meg sokáig a htc28-as utolsó küldit akartam javítani aztán nem is haladtam a heavy ágon, arty vonalon meg 8as német a legnagyob tankom. Mindegy t54-t behúztam az régóta érdekel meg haverom nagyon dícséri, szóval erős volt a vágy hogy megvegyem. Az obj140-el még várok, megnézem mennyit tudok játszani a t54-gyel és alkudni az xp-ből, nincs kedvem a free xp-t beálldozni modulokra.

(#207477) notika77 válasza KISDUCK (#207474) üzenetére


notika77
senior tag

Félve írom le, mert a múlt hétvégén is átverve éreztem magam, de a jövő hétvégére sok leárazás (Plenty of discounts) van a naptárban.

(#207478) Thrawn


Thrawn
félisten

Az 5. kulcs:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207479) Argh! válasza Thrawn (#207478) üzenetére


Argh!
aktív tag

Te vagy a kulcsok őre, most meg kell keresned a kapu őrzőjét (Ghost Busters) . :DD

(#207480) hulp01


hulp01
senior tag

Ennek a 9-es udesnek mekkora fos ágyúja van. Siege módban is akkora homályokat lő, hogy csak lesek. Pedig a kisebb célzókör felszerelés is a tankon van a coated optics helyett. Sokat szerintem nem ér. Lehet, hogy kisebb a célzókör, de érzésre sokkal többet lő annak a szélére. Nem egyszer mentem vele nullás kört pont a fos ágyú miatt.

(#207481) sfefe válasza hulp01 (#207480) üzenetére


sfefe
őstag

Nekem bejon az a tank. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#207482) Barret001 válasza hulp01 (#207480) üzenetére


Barret001
addikt

Ne lőj olyan tankra,ami kilóg a beszűkült célkörből.

(#207483) szbalogh


szbalogh
őstag

Valami küldetésbôl lett egy fejlett vstabom. Azt írja továbbfejleszthetô 3 millió kreditért. Hány lépésben fejleszthetôk és az a max szint elérhetô így kreditekkel, mint amik a kötvényekért vehetôk?

Nick: HE_Storm

(#207484) szbalogh válasza szbalogh (#207483) üzenetére


szbalogh
őstag

Na megnéztem pontosan. Bounty vstab 20%, 3 millióért fejlesztve 25%. 5000 kötvényért kapható 27,5%. Kredittel felfejleszthető 27,5%-ra vagy ennyit csak a boltból vett adhat?

Nick: HE_Storm

(#207485) kchryss válasza szbalogh (#207483) üzenetére


kchryss
addikt

Battle pass-ból szerezted.
Csak 1 lépésben fejleszthető, vagyis 3m kredit és eléri a végleges max bónuszát.
Kezdetben ugyanakkora volt a bónusz mint a kötvényes felszereléseknél viszont azokat csak kötvényért lehetett leszerelni ezeket meg 10 aranyért is lehetett pakolni mint a sima felszereléseket így sokan inkább ezt használták a lila helyett pakolgatva a tankok között.

A most bejött új felszerelés rendszerben változtattak a bónuszon. A kötvényes, vagyis lila felszerelések több bónuszt adnak mint ez. Ez a sima és a kötvényes között van. 1%-kal jobb a simánál, de 1%-kal rosszabb a kötvényesnél.

Ebből egyébként elég nagy felháborodás volt a wg fórumokon. A bounty felszerelés úgy volt reklámozva régen hogy ugyanolyan bónuszt ad mint a kötvényes. Voltak akik ezért vásárolták meg a nagyobb battle pass-t mert azzal kaptak még egy bounty felszerelést. A patch után meg rosszabb lett a bounty a kötvényesnél, de refundot nem adnak a battle pass-ra elköltött aranyért.

[ Szerkesztve ]

(#207486) notika77 válasza szbalogh (#207484) üzenetére


notika77
senior tag

Ezek a Bounty felszerelések 1 lépésben fejleszthetőek és az 1.10-es patch-től a Bounty-k bónusza nem változott, de a kötvényesek 1%-kal többet adnak.

(#207487) szbalogh válasza kchryss (#207485) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi mindkettôtöknek! A wotwikin is a régi rendszer van még.

Nick: HE_Storm

(#207488) Eugene Roe válasza Dobi 562 (#207468) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Én 3 hete jutottam el ide, mondjuk csak a warshipsig jutottam :D de már az is sokkal lazább.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#207489) kchryss válasza szbalogh (#207487) üzenetére


kchryss
addikt

Ja még arra kell figyelni, hogy a bounty és kötvényes felszerelés nem kap extra bónuszt az első slotban. Ezek mindegyik slotban ugyanakkora bónuszt kapnak.
Például a sima töltésgyorsító a bónuszt adó első slotban 10% helyett 11,5%-ot ad míg a bounty 12,5%-ot vagyis 1% a különbség. Viszont ha nem bónuszt adó slotban van akkor 2,5% a különbség ezért inkább oda érdemes tenni.
Egyébként nem lennék meglepve ha a jövőben visszabuffolnák a kötvényes szintre a bounty felszereléseket a sok sírás miatt.

Összehasonlító táblázat töltésgyorsítóval szemléltetve:

[ Szerkesztve ]

(#207490) Argh!


Argh!
aktív tag

Feltöltöttem egy régi T-62a replayből videót ha érdekel valakit, 2016os, valami régi mapon, nevére sem emlékszem.
Volt még chat az ellenséggel :D

[ Szerkesztve ]

(#207491) szbalogh válasza kchryss (#207489) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi, ez egy jó kis táblázat.

Nick: HE_Storm

(#207492) jano_77 válasza peterson79 (#207460) üzenetére


jano_77
nagyúr

De ez le is van írva a SH leírásában, hogy amikor rádiózol, akkor nem csak Te derítesz fel, hanem magad is felfeded a közeledben lévőknek. :K ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207493) jano_77


jano_77
nagyúr

A 9-es lengyel med határozottan jobban tetszik mint a 8-as! Használható jó vas. Nem OP, semmi extra, mégis egy jól használható tanknak érzem, tartom. Többször volt már 5K+ sebzésem vele, mint a mostani csatában is, amivel meg lett az első jel is a csőre. Igaz nekem 1001 csata kellett hozzá. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207494) e-newsee válasza jano_77 (#207493) üzenetére


e-newsee
addikt

Mondd, hogy csak 101 akart lenni, és nem mentél máris 1001 csatát egy új 9-es tankkal. :Y:D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207495) Barret001 válasza jano_77 (#207493) üzenetére


Barret001
addikt

1001=101?

(#207496) jano_77 válasza e-newsee (#207494) üzenetére


jano_77
nagyúr

LOL...észre sem vettem, hogy megdupláztam a 0-t. Természetesen "csak" 101! :K Mint a kiskutyák. :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207497) szbalogh


szbalogh
őstag

Csak jöttek és jöttek... a gold meg elfogyott :DDD
döntetlen :U

Nick: HE_Storm

(#207498) Viktoár


Viktoár
addikt

Kipróbáltam az acélvadász módot, jó kis fun csatákat lehet menni. Természetesen komolytalan az egész mint ahogy az egész wot is,de szórakoztató tud lenni. :)

Lehet ilyet is, elkocsikázol felveszel náhány cuccot aztán megvárod míg kiírtják egymást. :DDD

Üdv:Viktor

(#207499) jano_77


jano_77
nagyúr

Na ez is pipa:

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207500) Argh!


Argh!
aktív tag

Könnyes szemekkel búcsút intettem a T34-nek és becseréltem egy HWK 30-ra.
Light prémium tankom nem volt még.
102mm átütése van a HE-nek, csak azzal megyek :D
Nagyon jó kis tank, olyan leopard filingje van. :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.