Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#206251) ollie válasza hulp01 (#206250) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Előbb-utóbb jön a végleges chatban.

***

(#206252) dokee78 válasza ollie (#206251) üzenetére


dokee78
félisten

Nem jön.
Rendszeresen chat bannos vagyok sajnos.

(#206253) ooloo válasza Fücsök007 (#206245) üzenetére


ooloo
őstag

Ebben a fórumban nagy érdeklődésre ne számíts , ha Magyar tankokról esik szó .... nem meta (vagy nem lesz az ) és pont . Én azért köszönöm , hogy próbálsz informálni minket . :R :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#206254) peterson79 válasza kchryss (#206209) üzenetére


peterson79
őstag

Emlékeztetnélek, hogy várjuk azokat a bizonyos kifejtéseket és Ilyouxin videóit, hogy mivel hogy kell játszani, helyezkedni.

(#206255) Fücsök007 válasza ooloo (#206253) üzenetére


Fücsök007
őstag

Engem nem zavar ha valakit nem érdekel, de igenis létrehozható magyar ág. :)) Cseh és lengyel ág sem lenne ma, ha anno az ottani helyi közösség és néhány történész nem kezd el alaposan kutatni. Egyébként szívesen, bármilyen érdemleges változás lesz, megírom ide is. ;)
Akit érdekel a téma Wotinfo-n megtalálja a topikot.

[ Szerkesztve ]

(#206256) egyedülülő válasza Fücsök007 (#206255) üzenetére


egyedülülő
őstag

Szerintem igenis fontos amit pár elhivatott ember tesz a magyar tankok ügye kapcsán. Szóval minden infó jöhet ide is még ha a "gyöngyöt a disznók elé" elv érvényesül,akkor is. Persze a jelenlévők mindig kivételek. :DDD

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#206257) jano_77 válasza ollie (#206251) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha jól láttam Neked is nem régen járt le ismét ;)
Azt is jól láttam, hogy kiléptél a volt klánból?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206258) ollie válasza jano_77 (#206257) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, kiléptem, de csak egyedül voltam benne. Azért hoztam létre, mert egy időben rendszeresen voltak olyan küldik, hogy klánban kellett lenni hozzá. Chat banom is volt nemrégen.

***

(#206259) e-newsee válasza peterson79 (#206254) üzenetére


e-newsee
addikt

A népszerűbb mapokról én is olvasnék ilyen jó kis elemzéseket, mint a Kareliás. Persze tudom, az csak egy tankkal írtad, de más, gyorsabb medekkel is szerintem kivitelezhető a lényege.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#206260) dokee78


dokee78
félisten

Rohadjon meg az összes noob.
#Ranked

(#206261) 3 válasza peterson79 (#205948) üzenetére


3
senior tag

Monthly Rundown: Exciting Specials and Events for Our Anniversary Month

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206262) jano_77 válasza dokee78 (#206260) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem akarok semmit elszólni, de soha rosszabb ne legyen a mai ranked csatákban - top gun-al kezdtem az első csatában :B :))

Aki képviselt volt a Metal Wars eventben, az tudja, hogy a licit mikor jár - vagy járt le pontosan? Elképzelhető, hogy már le is járt és a licitem nem nyert, ezért kaptam vissza a kötvényeimet?!? :F :(((
szerk: most írta vki a klánból, hogy 51K volt a licit alja! Betegek az biztos. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206263) kchryss


kchryss
addikt

Annyira nem követtem a teszt szerveres híreket. A progetto nerf a következő éles patch-ben várható már? Jó lett volna 3 markolni még a nerf előtt, de ha rövid időn belül jön a nerf akkor már nem állok neki.

(#206262) jano_77
Most olvastam én is. 48950 és 49050 között volt valahol a határ vagyis kb 49 ezer. Beteg. Azt gondoltam volna hogy kevesebb lesz mint az előzőnél mert sokaknak már megvan a tank.

[ Szerkesztve ]

(#206264) jano_77


jano_77
nagyúr

Komolyan mondom, nem értem mire kaptam itt sevront?!? :Y :F
Egy agyrém ez az XP és sevron rendszer a rankeden!
Annak örültem, hogy nyertük a darálós csatát, mert akkor legalább veszíteni nem tudok, erre ez fogadott a garázsban:

DIV2/8 szint védettsége hogy is működik pontosan? :F

kchryss: ha igez a hír, akkor jövő héten jön a pöcs 1.10 - 08.04-én

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206265) Thrawn válasza 3 (#206261) üzenetére


Thrawn
félisten

Hm, lesz fogyócikk leárazás? El kell kezdenem kreditet grindelni, bár a TotT miatt is kell szóval nem is tudom melyik ujjamba harapjak :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#206266) kchryss válasza jano_77 (#206264) üzenetére


kchryss
addikt

Szomorú, akkor ebből nem lesz pogácsa markolás. Pedig első 10-es 3 markom lehetett volna, de most a napokban nem fogok ráérni játszani.

8-as szinten van 2 pajzs. Ha leesnél 7-esre akkor ezek megmentenek. Ilyenkor 7-esre esés helyett a pajzs veszik el. Ha elfogy a két pajzs és utána megint vesztesz stráfot akkor esel vissza 7-esre. Ha szerzel stráfot akkor meg visszatöltődik az összes pajzs. Például 8.0-án vagy, 2 pajzsod van, kétszer buksz stráfot, maradsz ezen a szinten, de a két pajzs nullázódik majd szerzel egy stráfot akkor 8.1-en leszel és visszakapod a 2 pajzsot is. Magyarul innen elég nehéz visszaesni, de azért nem lehetetlen.

(#206267) peterson79


peterson79
őstag

Azt hiszem megvan az 5 szokás amit ajánl Ilyouxin:
[link]

(#206268) kchryss válasza peterson79 (#206267) üzenetére


kchryss
addikt

Igen erről a videóról (is) beszéltem. Nem tudtad kivárni hogy összeírjam a dolgokat? :D

(#206269) peterson79


peterson79
őstag

És az 5 hely ami könnyű és közepes tankoknak ajánlott:
[link]

(#206270) peterson79 válasza kchryss (#206268) üzenetére


peterson79
őstag

nem, addig is nézegettem.

egyébként már láttam ezt a videót, sejtettem, hogy erről beszélsz.

Attól még csináld meg pofásra, úgy mint múltkor és rakd be a linkeket Te is.

[ Szerkesztve ]

(#206271) peterson79 válasza kchryss (#206268) üzenetére


peterson79
őstag

Ebben a videóban jól látszik, hogy Nála - és szerintem több más játékosnál is - ki van kapcsolva a rombolás effekt.

Miért?

(#206272) ollie válasza peterson79 (#206271) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2 eset lehet:

1. néha zavarja a széteső környezet a játékban
2. kicsit gyenge a gépe hozzá

***

(#206273) kchryss válasza peterson79 (#206271) üzenetére


kchryss
addikt

Nem csak a rombolást hanem úgy általában szinte minden effektet ki szoktak kapcsolni a profik. Feleslegesen vonja el a figyelmet.

Itt vannak iyouxin beállításai: [link]
Néha változtat azért rajtuk. Meg ha replay-ről csinál videót akkor fel szokta venni a grafikát magasabbra.

[ Szerkesztve ]

(#206274) galervin93 válasza ollie (#206272) üzenetére


galervin93
őstag

Volt itt linkelve annak idején egy kláncsata, de valami nagy júzer volt a lényeg, aki valami full buta grafon játszott, de kb. ilyen "8 bit" szinten, elvileg hogy elkerüljön/minimalizáljon mindenféle mikrolaggot.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#206275) jano_77 válasza peterson79 (#206270) üzenetére


jano_77
nagyúr

és az sem baj kchryss, ha összefoglalva, magyarul is leírod, hogy miről is beszél :K ;) :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206276) RAZERXX


RAZERXX
tag

Mikor kapjuk meg a cw összerakos tankot ? Ma már nem tudam belépni megnézni hol tart időben a 7 tank 8 már kész volt !

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#206277) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#206238) üzenetére


Dobi 562
addikt

6/6 bukta zsinorban Progetto 65-el. Ebbol 5-szor belefertem a top 5-be, 1-szer nem de csak azert mert csapattars ugy gondolta tul sokan vagyunk ott es kitolt maga elott. Sebzesben is vegig ott voltam, xp-ben is, 1-2 kill is volt mindig .

Semmi nem indokolja ezt a sok vereseget, mert nem botkent jatszok. Erdekes.

(#206278) RAZERXX


RAZERXX
tag

na szép ...
https://thearmoredpatrol.com/2020/07/30/amnesty-for-banned-players-more-info/?fbclid=IwAR0xRGW9yC3ppompwf8k-4dVwXZHStEF2hP1xRm2YaEIXwDxCfyDddkHcEo

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#206279) adamgreen


adamgreen
senior tag

A nap legjobb WG döntése ismét :C :C
Kegyelmet kapnak a bannolt játékosok egy része :C :C :C :C

[link]

(#206280) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#206277) üzenetére


Dobi 562
addikt

7/7 vereseg de vegre kaptam egy srafot! :DD

A 7 csatabol nem volt egy sem ami csak kicsit is szoros lett volna. Lemmingek elmennek egy oldalra, ott elvereznek fele annyi tank ellen. Az ellenfel foereje meg atjon a masik oldalon es hatulrol beadaral mindenkit.

[ Szerkesztve ]

(#206281) ollie válasza adamgreen (#206279) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak ezek kapnak kegyelmet:

Violations eligible for amnesty:
- Selling accounts (only cases with chat bans; those banned from the game do not apply)
- Destroying allied tanks (teamkill)
- Nicknames that violate the game rules
- Flooding and advertising in the game chat
- Insulting players and administrators in the game chat

Vagyis pl. a csalók pont nem. Ebből az is kiderül, hogy ban járhat a chates sértésekért is.

***

(#206282) Dobi 562 válasza ollie (#206281) üzenetére


Dobi 562
addikt

A teamkillereknek minek megkegyelmezni? Ennyire fogynak a jatekosok, hogy fel kell tolteni az allomanyt meg tobb hulladekkal?

(#206283) adamgreen válasza ollie (#206281) üzenetére


adamgreen
senior tag

Még. Ismerve a WG-t és a mostani húzás után nem fogok csodálkozni semmin :DDD

(#206284) jano_77 válasza RAZERXX (#206276) üzenetére


jano_77
nagyúr

Örülj, ha megkapod az egyiket, ugyanis 2 úgy tudom NEM lehetett legyártani. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206285) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#206280) üzenetére


Dobi 562
addikt

8 vereseg utan elkezdtem zsinorban nyerni. Arty-val. Amivel a legkevesebb tapasztalatom van. Az elso csataban top 3 xp +2 sraf, a masodikban olyan gyorsan daraltuk be az ellenfelet 1:15-re, hogy 3 normalis lovesre volt idom, nem kaptam srafot. A harmadik csata is daralas volt, itt sem sikerult srafot szerezni olyan gyorsan daraltunk...

Tehat ha beleszolok a csata alakulasaba akkor vereseg vereseg hatan, ha nem szolok bele akkor gyozok. Ok... :C

[ Szerkesztve ]

(#206286) kchryss válasza Dobi 562 (#206285) üzenetére


kchryss
addikt

Doctor_Nix végigment az egészen csak arty-val szokása szerint. 90%-os hatékonysággal. 52%-os győzelmi aránnyal. Átlagsebzése 2400, még jó hogy azt mondják az arty nem sebez sokat... ;]

(#206287) jano_77


jano_77
nagyúr

Egy újabb Super Hellcat Tank ÁSZ - a változatosság kedvéért most Redshire-en, csak most nem TOP-ként, hanem tier9-ben majdnem TOP sebzőként. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206288) jano_77 válasza kchryss (#206286) üzenetére


jano_77
nagyúr

talán pont tegnap este, mikor már kapcsolni akartam a gépet minden ismertebb streamer befejezte a közvetítést és Ő került képernyőre. Néztem kicsit. Na had ne mondjam, hogy a csákó olyan mákos a lövéseivel, mint aki elnyerte a nagy nyereményt az 5 lottóval! Meg sem várta, hogy beszűküljön a célkereszt, lő, hogy még látszódjon a tank és természetesen Neki betalál! Nekem beszűkülten SEM, hiába várok vele. Így nem nehéz. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206289) Dobi 562 válasza kchryss (#206286) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem mindegy lett volna, hogy mivel megyek. 8 vereseg utan atbillent az a nem letezo kapcsolo es elkezdett az MM nyero oldalra pakolni.

Ugyanez randomban, mikor rankeden nem tudok nyerni akkor randomban sem, pedig ott tenyleg szinte mindig top sebzo vagyok.

8 vereseg zsinorban rankeden, elotte 2 randomban es azota nyerek, 1-2 szoros csata volt, a tobbi daralas csak.

De ez mar konteo. :DDD

(#206290) kchryss válasza jano_77 (#206287) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! Jó ez a super hellcat? Én csupa rosszat hallottam róla még ki sem próbáltam.

(#206291) jano_77


jano_77
nagyúr

Itt top tierként sajnos nem sikerült a 3K pedig azzal meglett volna a Chimera- Szövetség 1 küldetésem kitüntetéssel. Most hiányzott 132 dmg, mert túl messze volt a 2 utolsó tank. :O

2946 dmg-el meglett volna

Én is emiatt a küldi miatt megyek, mert ezt javasolták a klánban, hogy talán a legegyszerűbb megcsinálni, ha berak 5-ök közé. Eddig 2x jutottam el hasonló közelségbe mint most, a másik esetben 400 dmg hiányzott. De kb ennyi, mikor 5-ök közé kerülök, a jellemzőbb a tier9 és 8. Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak: a Hellcat nyavalyáját sajnos örökölte, vagyis a torony az mint egy terhes bálna, de a lövege meglepően jó. én periszkóppal használom, mert nem merek nagyon előre rohanni, ugyanis a páncélja az szinte nulla. Előre nem rossz a tempó, de tolatni azt ne kelljen. Szűkülése is elég beteges, ezért célzásgyorsító és ugyan ez direktívában van fent még a töltésgyorsító mellett.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206292) dokee78


dokee78
félisten

Nem tudom mi van ezzel a játékos állománnyal,de ki az a nyomorék debil aki kitalálta,hogy mindenféle jött ment pár ezer csatás amőbának tervrajzokat dobál,hogy ész és tapasztalat nélkül Tier 10-be jussanak.

Még azt is meg merem kockáztatni,hogy nemhogy legénység is szar az adott tankban,de még felszerelés sincs rajta.

32 csata random és 30 valahány %, WR.

Utolsó csatánál 0:4-nél ki húztam a gépet a konnektorból!

(#206293) popey37


popey37
addikt

én már nem tudom mit kellene csinálni rankedben: artyval 4k sebzés 2 kill, vereség és sftráfvesztés.
79 csata 50% win, majd 50% teljesitmény és nem tudok eljutni a következő szintre, a hetes elött egy stráffal már 4x voltam, utána vissza 5 alá. még jó hogy a 4. szint fix és nem tudja elvenni.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#206294) kchryss válasza jano_77 (#206291) üzenetére


kchryss
addikt

Miért kell a szövetség 1 kitüntetéssel? Parancsot használtál rá korábban és azt akarod visszakapni?

(#206295) popey37 válasza popey37 (#206293) üzenetére


popey37
addikt

7/7 csata, max 3 perc, 0:15 az összes vereség, 4k sebzésekkel stráfvesztés.
az összes szopóá, 7 stráfot vesztettem 15 perc alatt.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#206296) jano_77 válasza kchryss (#206294) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem, még sehogy nem sikerült teljesítenem sajnos. Az maradt utoljára a 15-ön kívül. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206297) jano_77


jano_77
nagyúr

Az ilyen gyáva csótányok miért nem inkább matchboxot tologatnak vagy még inkább babázzanak!?!?

Ghost Town és Ő az egyik TD dombról snipe-olgatott top heavyként, véletlenül sem ment be a városba! El is buktuk, én mentem be takarítani és egy T20 jött segíteni.
Ezzel a körrel lett meg az első MoE. (37 csata)

kchryss: szerinted amúgy a Chimera - Szövetség 1 küldit mivel lenne érdemes próbálgatni? Alacsonyabb tier vagy magasabb tier? Én úgy gondolkodtam, hogy magasabb tierben, nehezebb annyi sebzést össze szedni, hogy a csapat 25%-át kitegye, max akkor, ha nagyon debil csapatot kapok, de akkor meg nem sikerül nyerni vagyis bachatom.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206298) notika77 válasza jano_77 (#206297) üzenetére


notika77
senior tag

Miért nem próbálod inkább a 15-öst megcsinálni? Az 1-es javítására lesz még vagy 5 éved :). Szerintem mihamarabb el kell jutni a 15-ösökhöz és csak azokat megcsinálni kitüntetéssel. Persze, ha nem cél a 279e elérése ebben az évtizedben, akkor nem kell sietni :)

szerk.: azt hiszem sikerült értelmezni, amit írtál és nem a kitüntetés kell, hanem az is meglett volna

[ Szerkesztve ]

(#206299) kchryss válasza jano_77 (#206297) üzenetére


kchryss
addikt

Mindegyik tierben meg lehet top tierként. Arányosan nő kb a sebzés ami kell hozzá.
7-es tankkal kb 3500 dmg kell
8-as tankkal kb 4500 dmg kell
9-es tankkal kb 5500 dmg kell
10-es tankkal kb 6500 dmg kell

Lehet próbálkozni kukáskocsival, T30-cal vagy bármivel amivel a fenti sebzést megcsináltad már többször.
TS-5-öt is ajánlanám csak 8-as tankkal talán ritkábban rak top tierként.
Nekem valószínűleg gyorsan meglett ez a küldetés mert nem is emlékszem már hogy mivel csináltam meg. Ez amúgy szerintem szerencse függőbb mint a 15-ös küldetés mert nem csak rajtad múlik hanem a csapaton is hogy ők keveset sebezzenek.

[ Szerkesztve ]

(#206300) jano_77 válasza kchryss (#206299) üzenetére


jano_77
nagyúr

nagyrészt a csapaton múlik, hiszen keveset kell hogy sebezzenek, DE ellenben NYERNÜNK kell, ami ugye a legkevésbé rajtam múlik! Hiába megyek ilyen és hasonló köröket, ha a birkák miatt meg elbukjuk. :O :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.