Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#206901) Pug válasza Eugene Roe (#206899) üzenetére


Pug
veterán

Elérhető F2P-ben is, csak persze jövedelmezőbb alacsonyabb tier-ű tankokkal kell farmolnod a cash-t a high tier csatákhoz, de ez a kezdetek óta így van...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#206902) Barret001 válasza nomic (#206900) üzenetére


Barret001
addikt

Ha kipróbálnád,meglepődnél.SSD sokat dob.

(#206903) nomic válasza Barret001 (#206902) üzenetére


nomic
aktív tag

Nekem már az egész gépemet kell cserélni, majd akkor lesz SSD-m bele :D

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#206904) Djuree válasza Barret001 (#206902) üzenetére


Djuree
félisten

akkor felrakom az ssd-re, max ha kevés lesz a hely átrakom, de jó ideig biztos elég lesz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#206905) Djuree


Djuree
félisten

látom még mindig megy a prem lőszer miatti sírás. mi a lőcsért nem veszik ki, faszság az egész. mindig volt prem fiókom, mégse vettem sose egy darab gold lőszert sem. mégis volt mikor foch 155-el 13 ellenfelet kilőttem, 10k fölött volt a dmg...meg még sorolhatnám. szal sima lőszerrel is lehet alkotni. persze nyilván kell a pénz a wg-nek...de akkor meg lehetne egy gold-os meg egy sima lőszeres játékmód is. meg lenne oldva. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#206906) jano_77 válasza Dobi 562 (#206884) üzenetére


jano_77
nagyúr

Laci, Te most elég erősen ellentmondasz önmagadnak, ugyanis elég sok posztodban panaszkodsz arra, hogy mindenki fossa a goldot, meg hogy magadra hagy a csapat! Most akkor hogy is van ez a gold ammo dolog? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206907) jano_77


jano_77
nagyúr

Nocsak, nocsak! Ismét egy olyan ajánlat a Prém Shop-ban, amit soha többé NEM lehet megvenni, mivel hogy a SONY nem járul hozzá - mondták anno! Ez a WG, segget csinál a szájából folyamatosan.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206908) Dobi 562 válasza jano_77 (#206906) üzenetére


Dobi 562
addikt

Hol panaszkodtam a gold fosás miatt? Pont azt írtam, hogy a játék része és mindenki használja nem csak az unikumok.

Én azt szoktam írni, hogy ÉN fosom a goldot mikor egyedül vagyok túlerő ellen, ez volt félreérthető? :F

[ Szerkesztve ]

(#206909) Dobi 562 válasza Eugene Roe (#206899) üzenetére


Dobi 562
addikt

wtf? :F

MINDENKI számára elérhető ne hülyéskedj már!

Ti tényleg így számolgatjátok a kreditet? 8-as prémtankkal mész 1 kört már spammelheted is a goldot tier 10-ben. Ha nem lőnék goldot nem tudnék mit kezdeni a kreditemmel. :)

(#206910) Eugene Roe válasza Dobi 562 (#206909) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Free to playt mondtam :D prémium nélkül nagyon jó kör kell 60k kredithez. Meg 2 év kellett mire kijött egy kötvényes T8 Patriot prémium tank. Ez azért nem kevés idő belépőnek, de tény hogy előbb-utóbb azért összejön. Most vettem észre egyébként, hogy letelt a prémiumom és elment a kredit T10 tankra, hogy 2-3 T10 körönként kell mennem 1-et Patriottal, hogy meglegyen a pénz nem full, hanem 3-4 goldra úgy, hogy azért szépen lassan növekedjen is a bank. Az új felszerelésekre pl nem jutott már pénz, harckocsik félig csupaszok.

Te messze jobb vagy az átlagnál, és sokkal többet is játszol, úgyhogy ne magadból indulj ki.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#206911) hulp01 válasza Dobi 562 (#206909) üzenetére


hulp01
senior tag

Nekem nem az a bajom, hogy én nem használhatom a prémium lőszert. Hanem azzal van a gondom, hogy a páncélra építő tankok legfőbb tulajdonságát nullázzák le. Ez olyan, mintha lenne olyan drága lőszer, amivel te is visszalőhetsz az artynak a pálya másik feléről. Ezzel teljesen értelmetlenné tennék azt a kategóriát (mondjuk velem együtt sokan örülnének ennek :D).
A dolog gazdasági részébe meg kalkuláld bele, hogy átlagon felüli játékos vagy. Nekem a ranked szezon kb. 3-4 millió creditembe került. Azért tudtam végigcsinálni, mert volt két t9-es tankom, amit el tudtam adni. Ja, és mindezt úgy, hogy talán egyszer-kétszer lőttem prémium lőszert. Nekem nincs is fenn az a mod, ami mutatná, hogy éppen golddal lőttek-e át, vagy nem, mert tök lényegtelen. De mondom, nekem nem a gazdasági részével van gondom. Én választottam a freetoplay módot, szóval csak annyi prémiumom van, ami eventekből összejön. És nem is szeretnék semennyit költeni a játékra. T8-ig azért simán megy a pluszos játék (credit-ügyileg), t10-ben meg csak akkor játszok, ha azzal el is lehet érni valami extrát (pl. ranked). És ezzel sem értek egyet, hogy mész egy kört a t8 prém tankkal, és spammelheted a goldot. Ez csak prémium account mellett igaz.

(#206912) peterson79 válasza hulp01 (#206911) üzenetére


peterson79
őstag

Értem a problémátokat, de megy ez premium löszer és account nélkül is, csak sokkal nehezebb és sokkal több idő. Mi, akiknek még ennyi ideje és kedve sincs farmolni, mint egyeseknek, azok az előfizetők. Nem kocsmába tolom el, hanem itt :)
Hozzáteszem, nekem is rengeteget kell még így is farmolgatni, de legalább a statom is szépen kerekedik. Ki van ez találva, de marha ügyesen...

(#206913) Argh!


Argh!
aktív tag

Superteszten itt van ez [Öt további pálya kapja meg a népszerű Csata Ütközet játékmódot]
De mi tartott ennyi ideig? Lerakni a pályára egy zászlót és a fehér kört? Miért nem elérhető minden pályán már ez a mod? :D

(#206914) nomic válasza peterson79 (#206912) üzenetére


nomic
aktív tag

Szerintem attól is függ mennyit játszik az ember, és hogyan. Én összesen 20 ezer forintot költöttem a játékra 5 év alatt. (pontosabban 8 éve játszok, 5 éves ez az account) Viszont én csak 2-3 hónapig játszok, aztán eldobom ugyanennyi időre a játékot, mert beleunok. Karácsonykor mindig tolom, olyankor a kreditboosterek mellé általában veszek 3 lootboxot, abból jön valamennyi prémium. A legutóbbi eventkor két ünnep között farmoltam össze 28 milliót, 1 hét prémiummal. Ezt a következő karácsonyig elszórom, most például 8 millióm van, de tavasszal vettem 2 tier 10-est meg néhány 8-as, 9-est, meg akciónál felszerelést és fogyócikket. Pótkaját egyáltalán nem használok, goldot meg, ahogy írtam, csak szükséghelyzetben, így nagyjából állandóan nullán, vagy minimális pluszban tudom magam tartani. Ha többet költenék a játékra, lehet használnék pótkaját, esetleg több goldot, de nem érzem szükségességét.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#206915) hulp01 válasza nomic (#206914) üzenetére


hulp01
senior tag

Ja, igen azt el is felejtettem írni, hogy pótkaját és nagy felszerelést nem használok (el is kéne adnom őket, mert a missionökből van egy csomó), és fogyóeszközből is kitart még, amit anno vagy 6-7 évvel ezelőtt megvettem (ez alatt az idő alatt nem játszottam természetesen, idén tavasszal kezdtem újra). Ha azt is beleszámolnám, hogy csatánként +6k fogyóeszköz, még rosszabb lenne a helyzet. Mert láncot/ammoracket/ágyút egész biztos, hogy minden csatában javítani kell és ha az arty csak egyszer is odafosik a közelembe, akkor az eü doboz is kell. És nem egyszer használok el meccsenként két javítókészletet is. Tűzoltóból azért van csak manuális, mert sokszor úgy vagyok vele, hogy annyira kevés a hp-m, hogy nincs is értelme használni. Szerencsére sok küldetés azért ad creditet is.
És semmi bajom azokkal, akik prémiumot vesznek. Ők teszik lehetővé, hogy mások ingyen játszanak. Ki így boldogul, ki úgy.

(#206916) ollie válasza Dobi 562 (#206884) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Teljesen mindegy mennyien lőnek gold lövedékkel, attól még nagyon rossz a játéknak, mert eljelentékteleníti a tudás alapú játékot. De persze pont ez a célja a WG-nek, hogy a hülyék is tudjanak érvényesülni, ha ezzel még több pénzt költenek, az meg jobb. Nem látom be, hogy miért ne lehetne reklamálni miatta?

***

(#206917) nomic válasza hulp01 (#206915) üzenetére


nomic
aktív tag

Automata tűzoltót megéri használni, mert nem csak helyetted dolgozik, de csökkenti is a tűz esélyét. Szerintem gazdaságosabb, én csak automata tűzoltót teszek mindenre.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#206918) e-newsee válasza nomic (#206917) üzenetére


e-newsee
addikt

Nálam is csak az van. Nem kell sietni a gombot nyomkodni, és sokkal kevesebbszer kell, mint a sima kellene.
Viszont Murphy dolgozik, tehát ha egyszer gyulladok, akkor tuti, hogy eloltom, és a következő találatra megint kigyújtanak.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#206919) peterson79 válasza hulp01 (#206915) üzenetére


peterson79
őstag

Ez megint felhasználó kérdése. Nekem például sok magas Tier-ű tankon volt nagy javító és nagy EÜ csomag, mert a bónuszokat itt érdemes kihasználni, legalábbis szerintem (például, ha egy kedves T92 odabasz nekem egy olyan csomagot amibe 3 legény kidöglik, akkor egyszerre meg tudom őket gyógyítani...)
Na most bajban vagyok az utóbbi időben, mert ezek elfogytak és hát körönként a 20-40e mínusz kezdésnek nem a legjobb :) Szóval egy csomó tankon átvariáltam a felszereléseket, muszájból, de már várom a leárazást, hogy betárazzak megint. Kis felszerelést meg elég sokat lehet nyerni, azzal tele is van a padlás, 900 db van a javítóból és 1400 db az eü csomagból, a tűzoltót meg se nézem. Ezekből nem emlékszem mikor vettem utoljára...de nem tavaly..

Én anno valamikor előfizettem egy akció miatt, volt rá keret, éves szinten talán 20 ezer forint volt akkor, de lehet sokat mondtam. Azóta vagy küldetésekből növekszik vagy megint valami akció során tudok venni olcsón, arányát tekintve megéri. Nem akarok hazudni, de a karácsonyi dobozkákat nem számítva legalább 90 napot nyertem már valahogy, mert még mindig 342 napom van...Tank Rewards-ból is csak azt szoktam kiváltani. Mivel majdnem minden nap játszok, ezért megéri. Ha nem így tennék, akkor pénzkidobás lenne, nyilvánvalóan.

(#206920) 3


3
senior tag

10 Days With Tanks = 10 Days With Free Premium

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206921) e-newsee válasza 3 (#206920) üzenetére


e-newsee
addikt

Na, ez tetszik! :C

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#206922) nomic válasza 3 (#206920) üzenetére


nomic
aktív tag

Na ezt már szeretem. Ma lett meg a battlepassból 1 nap prémium, de akkor nincs megállás :DD.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#206923) 3


3
senior tag

Lehet, hogy tovább gyűjtögethetjük az évfordulós pontokat.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206924) Warton válasza nomic (#206900) üzenetére


Warton
őstag

De, SSD-n gyorsabban betöltődik. Nekem eddig azon volt, de sajnos már nem fér fel rá, így át kellett pakolnom az egészet egy HDD-re. Érezhetően lassabban kerülök be a csatába és a számolás alatt is látszódik, hogy töltögeti a HD textúrákat. Persze így sem a világvége, nincs semmi hátránya a dolognak.

(#206925) KISDUCK válasza nomic (#206900) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát ez a hónap kommentje. ;] Amúgy ha az anyagiak nem kötik az ember fiát/lányát akkor érdemes beszerezni egy ssd-t, utána jelentősen megváltozik a felhasználói élmény.

(#206926) ChristianID


ChristianID
tag

Betöltés szempontjából nem is kis különbség van ssd/hdd között.....

Más: Mai legelső csatám (vereség) azt írja, kaptam 759 alap xp-t... ugyanakkor a bal sarokban, a napi küldetés azt mutatja, kaptam 1186 alap xp-t... :F

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#206927) nomic válasza KISDUCK (#206925) üzenetére


nomic
aktív tag

Mondtam, nekem nincs SSD-m, de a HDD-t se érzem lassúnak. Persze, ha lenne SSD-m, biztos máshogy látnám, de ez még a jövő zenéje. :DDD Játékokat úgyse pakolnék rá, csak a rendszert azt kész.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#206928) kchryss válasza hulp01 (#206915) üzenetére


kchryss
addikt

Két apró kiigazítás:
1) Nem mod mutatja hogy prém lőszerrel lőttek hanem már benne van alapból a játékban csak be kell állítani. Érdemes beállítani hogy mindent mutasson mert hasznos info lehet hogy mivel lőttek, ha lepattant akkor az alfából következtethetsz milyen tank volt, a lőszer típusa alapján meg máshogy forgatod be a tankot.
2) Kredit szempontjából meccsenként két javítókészletet csak akkor tudnál elhasználni ha egy kicsit és egy nagyot is vinnél, de a szövegkörnyezet alapján nálad nem ez a helyzet. Ha egy javító van a tankban bármennyiszer aktiválod a csatában csak egyszer vonja le a csata után.

(#206926) ChristianID
Kaptál epikus medált. Ebbe a küldetésbe és az ászhoz számolt xp-be beleszámít a hősies védekezésért járó xp.

(#206927) nomic
Van sok játék ahol számít az ssd, a wot nem igazán tartozik közéjük bár az se mindegy hogy ha hdd-n van a játék akkor milyen gyors az a hdd. Nekem aránylag gyors hdd-m van, azon van a játék. A visszaszámolás előtt kb 15-20 mp-cel a csatában vagyok, ennyi idő nekem bőven elég a csata előtt hogy kiértékeljem a csapatösszeállítást és eldöntsem mit kéne csinálnom így én az ssd-vel nem nyernék sokat. Op rendszerem egyébként ssd-n van, de a játék már nem férne rá.

[ Szerkesztve ]

(#206929) KISDUCK válasza nomic (#206927) üzenetére


KISDUCK
addikt

Pedig a játékok is sokat profitálnak belőle, főleg hogy ma már minden játék nagyméretű és sok mindent kell gyorsan betölteni. Az új konzolok se véletlenül térnek át ssd-re. A hdd-nél pedig már nagy a technólogiai hátrány sebesség terén. A tányér nem minden területe ugyan olyan gyors, a tányér szélétől befelé csökken a tempó és ott van még a lemez töredezés amit a wot is szépen benyel hdd-n a folyamatosan érkező updatek miatt.

(#206930) ChristianID válasza kchryss (#206928) üzenetére


ChristianID
tag

Valóban, thx!! :R

[ Szerkesztve ]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#206931) popey37


popey37
addikt

nem tudom volt e már, de azt vettem észre, hogy/ aki xwm-et használ/ nincs 40% alatti játékos egyetlen csatában sem. tehát ha valaki elkezdi a wotot minimum 40% az xwm-je. ert én még40% -nál rosszabb játékossal nem találkoztam az utobbi 2 hétben. / ugyanis ennyi idő óta használom a modpakkot./ köszönet érte wwenigma tagtársunknak :R :R

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#206932) hulp01 válasza kchryss (#206928) üzenetére


hulp01
senior tag

Köszi, ezek hasznos infók voltak. Ezt a mivel lőttek dolgot egyszer néztem hol lehet beállítani, de elsőre nem találtam, annyira meg nem érdekelt, hogy jobban belemélyedjek. Na, akkor majd utánanézek.
Az jó, hogy a javítókészletért nem számol fel pluszban creditet. Mivel az újrakezdésem óta nem kellett vennem, amikor abbahagytam, akkor meg még nem volt ilyen lehetőség, ezért ez fel se merült bennem, hogy a wg valamit nem lehúzósan csinált meg. :)
Bár azért azt meg kell hagyni, hogy a sok event, mission meg akármik miatt elég sok mindenhez hozzá lehet jutni, amik korábban nem voltak.

Amúgy frissült a wot-life, már bekerültek a lengyel medek is. Sajnos az ingame wr rating továbbra sem hoz semmit a lengyel medekkel való játékra.

[ Szerkesztve ]

(#206933) kchryss válasza hulp01 (#206932) üzenetére


kchryss
addikt

Beállítások - Csata értesítések - Log
Nálam minden be van kapcsolva szerintem hasznos infókat tartalmaz és eléggé letisztult. Egyedül azt nem szeretem, hogy a kapott találatok vannak felül és a kiosztott alul miközben fordítva lenne logikus, de ezt meg lehet szokni.
Akkor is kijelzi a lőszer típusát és a tankot ha nem sebzett és akkor is ha nem volt még spoton az illető.
Épp most volt egy csatám ahol az elején kaptam egy lepattanót egy waffentrógertól ami természetesen nem volt még spoton. Ha a lövés irányjelző és a log nem lett volna bekapcsolva akkor ebből a lepattanó lövésből semmi infót nem tudtam volna meg, így viszont tudtam hogy melyik bokorból, mi és milyen lőszerrel lőtt meg. Jelen esetben a hasznos infó az volt hogy puhatestű és hogy hol van, így kapta is a repeszt válasznak blindba. Az most nem volt érdekes hogy arannyal lőtt-e, de van amikor ezt is jó tudni mert egy jól páncélozott tankkal kicsit jobban lehet keménykedni ha már párat lőtt rád valaki alap lőszerrel, illetve a rétegelt páncél miatt van hogy máshogy érdemes beforgatni a tankot heat és ap/apcr ellen.

[ Szerkesztve ]

(#206934) hulp01 válasza kchryss (#206933) üzenetére


hulp01
senior tag

Köszi az infót. Délután megnézem, aztán beállítom én is. Az, hogy mi lőtt meg és honnan, azt nekem is kijelzi, csak nem listázza így ki.

Az SSD témához annyit még, hogy nekem többször csinálja, hogy minden előjel nélkül kidob egy-egy csatából. Na, akkor azért nagyon nem mindegy, hogy mennyi idő alatt jut vissza az ember. SSD-nél van rá esély, hogy nem füstölgő roncs fogad.

[ Szerkesztve ]

(#206935) Eugene Roe válasza kchryss (#206933) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Én is a meccsenként 1-2 goldot úgy használom, hogy az első lőszer ~mindig gold. Hátha azt hiszi a másik, hogy spammer vagyok :D sokszor lett óvatosabb az egyébként előnyben lévő ellenség emiatt.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#206936) Dobi 562 válasza ollie (#206916) üzenetére


Dobi 562
addikt

A kollega az nem errol beszelt, hanem hogy akiknek jo statjuk van a gold spam miatt azokat megnezne hogy ervenyesulnenek gold ammo nelkul.

Nyilvan resze a gold ammo annak a dolognak, hogy a WG probalja csokkenteni a kulonbseget jatekos es jatekos kozott de szerintem peldaul a palya design meg a peak damager TD-k es arty-k sokkal hatasosabbak erre. Manapsag mar nem kell kockaztatni hp-t es be lehet lovoldozni legtobb palyan a kulcspoziciokba a sajat bazis kozvetlen kornyekerol. Errol mar irtam is sokszor.

Egyebkent remelem nem gondoljatok, hogy en spammelem a goldot orrba-szajba attol, hogy a vedelmembe vettem. :DDD Egyedul a Super Conquerort es az E50-et hasznalom full golddal, meg tier 10-ben ott tenyleg sokat lovok mindennel. Egyebkent peldaul akkor toltom be azt mikor 8-as tankkal berak tier 10 ellen vagy ha tulero ellen harcolok. Es ezekben az esetekben peldaul orulok, hogy van eselyem sebezni 2 szinttel nagyobb tankot meg a tulero elleni harcban csokkentem az RNG befolyasat.

Szoval szerintem a gold ammo nem ordogtol valo es aki nem hasznalja az a sajat dolgat neheziti meg vele. A gold spammerek meg nem zavarnak, spammeljek csak ha van ra kreditjuk.

[ Szerkesztve ]

(#206937) Barret001 válasza Dobi 562 (#206936) üzenetére


Barret001
addikt

" spammeljek csak ha van ra kreditjuk." Ez igy ebben a formában szó szerint igaz :) Meg kapják érte a büntetést,mert sokkal kevesebb kredittel zárnak!

(#206938) ooloo válasza Barret001 (#206937) üzenetére


ooloo
őstag

És ? Megy 2-3 kört prémium tankokkal és a hiányzó kredit pótolva . Nem mindenkinek életcél a kredit felhalmozása ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#206939) galervin93 válasza ooloo (#206938) üzenetére


galervin93
őstag

Ó... Hány tankot adtam én már el goldspam általános kredithiány miatt... :DDD :N Most is fontolgatom, hogy a hónapok óta porosodó, egy körre ki nem vitt Super Conqit meg a szintén nullkilométeres WZ-111-4-et eladom a 'csába, csak áll bennük a kredit karácsony óta, de semmi kedvem velük játszani... Meg akarom venni az RHM Puncivágent, meg van még pár 9-es 10-es gép, ami biztosan jobban érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#206940) Pug válasza galervin93 (#206939) üzenetére


Pug
veterán

Meg akarom venni az RHM Puncivágent

De miért? :DDD

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#206941) peterson79


peterson79
őstag

Valaki, aki ért hozzá. Magyarázza már el nekem, hogy Emilia hogy a picsába tud 10-ből 9-szer eltalálni és beütni minden tankot? Ennyire jó a csaj vagy csak a T95 ilyen imba és ráadásként csak Prémium lőszert használt? Nem vágom azokat a lőszereket amiket mutat, hogy melyik mi.

A videó elején osztja az észt, hogy 3 markolta a Chifit, másodjára a CC accounton, ha jól értem, aztán az első meccset néztem csak meg, de eszméletlen mit leművel a tankkal...
[link]

(#206942) Emu válasza Pug (#206940) üzenetére


Emu
őstag

Mert vannk olyan emberek akik vonzódnak a "kretén" járművek iránt. Pl. én T49-el csak derp gunnal játszom :)

Más:
WG belenyúlt a kreditszorzókba?
Buff után nekiálltam az STB1 ágnak. Jelenleg STA1-nél járok, és kombinált 3k-ra csak akkor lesz pozitív a köröm, ha nyerünk is. Pedig nincs pótkaja, és prém lőszerrel is csínján bánok.

(#206943) nomic válasza peterson79 (#206941) üzenetére


nomic
aktív tag

Nőknek külön RNG van... gondolom. ;]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#206944) jano_77


jano_77
nagyúr


a jelzett kis nyilacska (háromszög) Nálatok is meg van vagy csak nekem rakta fel esetleg vmelyik mod? Mi lehet ez, mert hiába nyomok rá nem csinál semmit!? :F

Amúgy eddig - 35 csata után - tiszta felüdülés ez a CS-59 a 8-ashoz képest! :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206945) Silverr válasza nomic (#206943) üzenetére


Silverr
aktív tag

Erre plusz még jön a streamer RNG is ugye :DDD ;]

(#206946) Pug válasza Emu (#206942) üzenetére


Pug
veterán

A "kretén", vagyis eléggé out of meta, de valamennyi fun factor-ral bíró járműveket én is szeretem, a full kukákat viszont nem :DDD

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#206947) Barret001 válasza peterson79 (#206941) üzenetére


Barret001
addikt

Neki külön RNG van az accountjához csatolva. WG tudja hogy beteg,nem akarják hogy öngyilkos legyen,egy rossz meccs miatt...

(#206948) galervin93 válasza Pug (#206940) üzenetére


galervin93
őstag

Szeretem a lightokat, ennyi. :)
Ha már T49, azt majdnem sikerült only derppel markolni, csak manapság már nehezebb vele szpotot gyűjteni, márpedig én azt is csináltam vele bőszen (jó magas, messzire lát), izomból a trollal nem lehet...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#206949) peterson79 válasza Barret001 (#206947) üzenetére


peterson79
őstag

De most komolyan. Premiumot használt?

(#206950) peterson79


peterson79
őstag

Egyébként a gunmark a saját sebzésből és az általam felderített vagy leláncolt ellenséges tankok sebzéséből adódik össze, ugye?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.