Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#207701) Argh! válasza ollie (#207700) üzenetére


Argh!
aktív tag

Ok, köszi. Akkor pont lecsúszok az utolsó rewardrol

(#207702) hulp01 válasza szbalogh (#207697) üzenetére


hulp01
senior tag

Skill elemzése alapján nem annyira nagy baj, hogy nem látszik. Bár szerinte a td a legszarabb, lehet, inkább azt kellett volna elrejteni.

(#207703) szbalogh válasza Thrawn (#207698) üzenetére


szbalogh
őstag

A Tigert választottam. Így meg van mind a 3 Tigris I. :DDD

Nick: HE_Storm

(#207704) Viktoár válasza szbalogh (#207703) üzenetére


Viktoár
addikt

Mint egy állatkertben:

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#207705) hulp01


hulp01
senior tag

9 meccsből 2 győztes. 5k dmg, vesztettünk, 4,5k dmg 3k spot döntetlen, mert a redline camper nem bírja megmozdítani a seggét. És akkor az ilyen csaták, ahol a 0 sebzéses m103 másfélszer annyi xp-t kap, mint én 3,5k sebzésre:

De ma legalább jól ment, mert közel 3k volt az átlagsebzésem. Szóval a winrate annyira nem érdekel, csak vicces.

[ Szerkesztve ]

(#207706) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem úgy volt, hogy aug.17-től 10 napon keresztül kapunk 1 nap prémiumot, ha belépünk!? :F Ma nem kaptam most mikor beléptem a játékba. :( Rosszul emlékszem a dátumra esetleg? :F :U

Mit gondoltok hétvégén a GAMESCOME alkalmából lesznek leárazások - tank top tier illetve felszerelések, fogyócikkek? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207707) Imilenni válasza jano_77 (#207706) üzenetére


Imilenni
addikt

Én már az elmúlt 2 napban nem kaptam :C

Press "F" to pay respects.

(#207708) Argh! válasza jano_77 (#207706) üzenetére


Argh!
aktív tag

12-22ig volt a prem nap

(#207709) jano_77 válasza Argh! (#207708) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi az infót. Mondjuk ez reálisabb is, mivel aug.12 volt a születésnap. :B :U :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207710) 3


3
senior tag

A tizedik évforduló alkalmából a WG nagyra értékeli a játékosokat.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#207711) 3


3
senior tag

Ma 6-tól 45 perces leállás.

Augusztus 28-tól CS-52 maraton.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#207712) jano_77


jano_77
nagyúr

Nagy megtiszteltetésben volt részem és Scheff-el tolhattam szakaszban, streamen elég sok csatát. Innen is nagy köszönet érte. :R A discordot feltettem, ha lesz legközelebb. ;)
Egészen jól ment, szerintem megtettünk mindent, de sokszor sajnos nagyon passzív csapatokat kaptunk. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207713) kchryss válasza jano_77 (#207712) üzenetére


kchryss
addikt

Ne szerénykedj! Scheffnek volt megtiszteltetés, hogy veled szakaszozhatott. Itt a fórumon te nagyobb legenda vagy mint ő. :D
Majd visszanézem mit alkottatok. :)

(#207714) e-newsee válasza jano_77 (#207712) üzenetére


e-newsee
addikt

Tudod, hogy olvassa a fórumot, mi? Extra tank kérésre gyúrsz? ;] :P
Na majd jól kielemzünk titeket! :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207715) peterson79 válasza jano_77 (#207712) üzenetére


peterson79
őstag

Pedig néztem tegnap, de valami Áron nevű sráccal nyomta. Te előtte vagy utána voltál?

(#207716) notika77


notika77
senior tag

Titeket is kidobál kb. fél percenként a reggeli frissítés után? :)

(#207717) notika77 válasza notika77 (#207716) üzenetére


notika77
senior tag

Vagy megjavították vagy valami mod kavart be a napi küldetés újrázásánál. Modok nélkül most sikerült újrázni a küldiket, nem dobott ki és már ~10 perce modokkal indítva sincs gond (1 csata).

[ Szerkesztve ]

(#207718) jano_77 válasza peterson79 (#207715) üzenetére


jano_77
nagyúr

Éjfélkor köszöntem el, mert mentem feküdni. Előtte szerintem egy órát minimum mentünk.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207719) köpet


köpet
aktív tag

Uraim,

tankrewards tokent a napi első csatán kívül mivel lehet szerezni (ha egyáltalán)?

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#207720) ollie válasza köpet (#207719) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van egy rakat napi küldetés, a játékban és a tankrewards weboldalon is láthatóak.

***

(#207721) e-newsee válasza jano_77 (#207718) üzenetére


e-newsee
addikt

Megtaláltam, a videóban 6h 37p körül vesz fel szakaszba, egy Sand River csata után.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207722) 3


3
senior tag

Majdnem egymillió kredit összejött a gagyi díszítőelemek eladásából (a jobbakat megtartottam). Nem gondoltam, hogy ennyi pénz van benne. Kár, hogy a "különlegeseket" nem lehet kreditre váltani.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#207723) jano_77 válasza 3 (#207722) üzenetére


jano_77
nagyúr

El lehet adni a matricákat is vagy milyen díszítő elemekre gondolsz? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207724) szbalogh válasza Viktoár (#207704) üzenetére


szbalogh
őstag

:C

Nektek se megy az xvm vagy telepítsem újra az egész játékot? Már aktiváltam, frissítettem, aslaint is újraraktam 2x is de nem megy. Jó... a játék se megy, azzal szembesültem, hogy béna vagyok :U

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#207725) peterson79 válasza jano_77 (#207718) üzenetére


peterson79
őstag

Jaaa, hát Én olyankor már rég durmolok. Már nem bírom úgy, mint fiatal koromban :D:D
Azért visszanézem, kíváncsi vagyok hogy nyomod :)

(#207726) 3 válasza jano_77 (#207723) üzenetére


3
senior tag

Igen, sok minden eladható a kreatív sarok polcairól.

A depó ezen részét valamelyik nagy patch-csel (1.10 vagy 1.9) elrontották, ezért úgy a legegyszerűbb végigmenni a készleten, ha nemzetenként egy-egy tier 8-as prémium tankot választva nyitod meg a csicsázó részt. Ha adott nemzethez nincs prémium tankod, tier 10/8 tankot válassz. Ha ilyen tankod sincs, a legmagasabb tierűt, amid van.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#207727) peterson79 válasza jano_77 (#207685) üzenetére


peterson79
őstag

Ha meglesz a 6500 dmg akkor rakd már be :)

Szerinted a 60TP áll hozzá a legközelebb? Az fekszik nálad most?

(#207728) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

260 15-ös light küldi végre teljesítve. Bitang jószág ez a kis elc90



"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#207729) ollie válasza Stigma.HC (#207728) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Grat!

A második felszerelés micsoda?

***

(#207730) Argh! válasza ollie (#207729) üzenetére


Argh!
aktív tag

Az a kipufogó hang csökkentő hülyeség, + camo. :U

Low noise exhaust system. Szóval hang csökkentő. Én azt hittem hogy a füstöt csökkenti :DDD

[ Szerkesztve ]

(#207731) ollie válasza Argh! (#207730) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jaaa, én a helyett a Commander's Vision System-et használnám, sokkal hasznosabb spotoláshoz.

***

(#207732) Stigma.HC válasza ollie (#207731) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Többi könnyűn az van, viszont erre direkt raktam rá DezGamez videói alapján próba képpen. Elég durva mennyire a képükbe lehet mászni így és nem látnak meg sokszor mozgás közben se. Elég szórakoztató tud lenni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#207733) peterson79 válasza ollie (#207731) üzenetére


peterson79
őstag

Az ELC-nek van az egyik - ha nem legjobb - camója az egész játékban. Nagyon durván lehet sunnyogni vele. Bár nekem nincs meg, de több videóban is láttam már csodákat tőle :)

Amúgy az álcát növeli az a felszerelés, valami 6 vagy 7%-al?

[ Szerkesztve ]

(#207734) ollie


ollie
MODERÁTOR

Itt az új maraton a lengyel tier 8-as prémium tankért.
A hozzá készült videó szenzációs!

***

(#207735) Argh! válasza ollie (#207734) üzenetére


Argh!
aktív tag

Jól látom hogy napi 1et lehet megcsinálni a szintek közül?
Renegadenél nem úgy volt hogy többet is lehetett? Keverem valamivel? Itt meg korlátozva van?

Úgy emlékszem első nap már kész volt nekem az első 5 szintű küldetés és 2 nappal a maraton befejezése előtt már megvolt a tankom.

[ Szerkesztve ]

(#207736) jano_77 válasza peterson79 (#207727) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mivel már 2x nagyon közel voltam hozzá, most ebben látom a potenciált. Ha sikerül biztos fel fogom tenni. :K ;)

3: köszönöm :R

Argh!: akkor mivel szögeznének a gép elé? ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207737) ollie válasza Argh! (#207735) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs limitálva.

***

(#207738) jano_77 válasza ollie (#207737) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amúgy szerintem ezzel a maratonnal cseppet elkéstek szerintem. Legalábbis magamból indulok ki, már ki van fejlesztve a 10es med is, így pl arra, hogy legénységet képezzek oka fogyottá vált - mondjuk eddig is volt a másik prémium tank - kreditet farmolni meg nincs szükség az n+1 tankra.
Gondolom mikor bekerültek a lengyel medek mindenki neki ugrott az ágnak tehát kb a 9ig el is juthatott a többség. :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207739) galervin93 válasza jano_77 (#207738) üzenetére


galervin93
őstag

Nekem pl. csak a T1 lengyel van a garázsban, hozzá se szagoltam az egész nemzethez. Pudlim nincs, nem is fogok venni ezért. Ellenben ha elérhető közelségbe kerül a maraton során ez a T8, akkor kipörgetem/megveszem, és mivel gondolom tele a garázs lengyel könyvekkel, még a legénység sem nulláról indul. Szerintem nem vagyok ezzel egyedül. :)
Szerk.: gyorsan átfutva a küldetéseket, azzal a kevés játékkal amire nekem van időm talán az 5-6. szint teljesíthető... Möglássuk. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#207740) Stigma.HC válasza galervin93 (#207739) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

+1, annyi hogy pudelem vagy mia neve az van valahonnan.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#207741) Argh! válasza jano_77 (#207738) üzenetére


Argh!
aktív tag

Nekem sincs lengyelből csak tier 4. Nem mindenki vetődik rá rögtön ha jön valami új :D

(#207742) kchryss válasza jano_77 (#207738) üzenetére


kchryss
addikt

Én még csak a 7-esnél járok szóval nekem jól fog jönni meg amúgy is voltak terveim hogy miket kéne csinálnom és ahhoz jól fog jönni párhuzamos motivációként a maraton. Abban egyetértek hogy logikusabb lett volna előbb a maratont behozniuk és később az ágat mint ahogy régebben szokták. Túl sok mindent pakoltak be egyszerre az előző patch-be. Én a helyükben kihagytam volna a lengyel ágat és abba a patch-be bőven elég lett volna az e100 ág, is4 és e5 buff, az új kommunikációs rendszer, a pályamódosítások és pearl river map. Annyi minden volt belezsúfolva hogy egymás elől vették el a figyelmet, úgy vettem észre a lengyel ág miatt kevesebbet beszélnek a buffolt tankokról, a buffolt tankok miatt meg kevesebbet beszéltek a lengyel ágról.

(#207734) ollie
Elég sunyi most ez a maraton. Ha végeztél vele akkor csinálhatsz egy csomó extra küldetést minden nap prém napokért, fejlesztési könyvekért és kredit boosterekért. Viszont hogy ezt mind be tudd húzni ahhoz minél előbb végezni kell vagyis ezzel arra akarnak rávenni hogy vedd meg még az elején a tankot és akkor tiéd az összes bónusz küldetés. :D

[ Szerkesztve ]

(#207743) jano_77


jano_77
nagyúr

Sokszor volt már téma, de ez most kiakasztott! YP számítás.
Szerintetek, itt ebben a csatában, hogyan adta a játék az XP-t, mi alapján?!?
Ennyi XP-t szokott nagyjából kapni a vesztes csapat tagjai mint amit mi kaptunk egy győztes csatára!? Rosszul látom? :Y :F :W

611 XP 5922 dmg és 1 kill-re? Nem távolról lőttem.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207744) e-newsee válasza kchryss (#207742) üzenetére


e-newsee
addikt

Az utolsó bekezdésedre:
Minő meglepő, hogy költésre akarnak motiválni, ráadásul kétszeresen is. Költsd a pénzed, és költsd a tojásaid... minél többet a gép előtt ülve! :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207745) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Üdv, visszatérő vagyok. Akkor toltam utoljára, amikor 10es heavynek szinte csak E5-öt vittek CW-re mert az volt OP. És hát ma már nem az :N Kérdésem lenne, hogy kihúznék egy másik heavy ágat, és hogy Ti melyiknek látnátok neki a mostani metában. Nem nagyon vágom se a brit, se a kínai, se a francia tree-t, így inkább kérdeznék, mielőtt nekilátok :R

(#207746) jano_77 válasza Cray Tyler (#207745) üzenetére


jano_77
nagyúr

S.Conq, Obj.277, WZ-111 5A ha heavyt akarsz.
Ha esetleg med-heavy kombót, akkor Obj.430U!

A srácot, aki kitolt a múltkor és elcseszte a Szövetség küldimet, azóta nem volt játékban. Persze lehet, hogy alapból sem lett volna, de lehet, hogy tényleg pihire tették a ticketem miatt. Ha így van, megérdemelte, remélem minimum 1 hétre. ;] :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207747) Argh! válasza Cray Tyler (#207745) üzenetére


Argh!
aktív tag

Tech treeből AMX 50 B szokott még lenni. Obji 277

(#207748) 3 válasza Cray Tyler (#207745) üzenetére


3
senior tag

A japánt. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#207749) kchryss válasza 3 (#207748) üzenetére


kchryss
addikt

Ne trollkodj! A japán heavy a nerf óta a legrosszabb 10-es heavy a játékban.

(#207750) 3


3
senior tag

Tudja valaki, ki/mi a Chessgenius nevű trágyadomb?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.