Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#206351) kchryss válasza ollie (#206349) üzenetére


kchryss
addikt

Számomra eddig ez tűnik minden idők legrosszabb patch-ének. Nagyon nem várom. A progetto nerfet és az új felszerelés rendszert sem gondoltam volna hogy elérik az éles szervert, de tévedtem.
Ha nagyon rossz lesz még az is lehet hogy abbahagyom a játékot. Nem abba az irányba mennek az újítások amerre szeretném. :(((

Az új felszerelésekről még mindig nem olvastam sokat. A lila, kötvényért vásárolt felszerelésekkel mi lesz? Kiveszik őket a játékból vagy megmaradnak? Érdemes most kötvényért felszerelést venni vagy nem?
Az is szép dolog, hogy sokan csak azért vették meg a battle pass-t hogy a leszerelhető fejlesztett felszerelést megszerezzék, abból mi lesz például?

(#206352) Pug válasza kchryss (#206351) üzenetére


Pug
veterán

Kotvenyes, bounty marad, tovabbra is azok lesznek a legerosebbek...

(#206353) vJokka


vJokka
aktív tag

Bónusz kód: MACHINES20WILLWIN
"Receipt Date: 2020.08.01. 16:18:55
Personal Reserves: Additional Credits per Battle (x5)"

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#206354) kchryss válasza Pug (#206352) üzenetére


kchryss
addikt

Az áruk is marad annyi kötvény mint most?

(#206353) vJokka
:R

(#206355) Thrawn válasza vJokka (#206353) üzenetére


Thrawn
félisten

Kreditbooster yesss! Köszi! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#206356) hulp01


hulp01
senior tag

Valaki segítene megfejteni, hogy ez a nyüves ebr miért is kapott több xp-t, mint én?

Másfélszer annyi assistom van, több, mint kétszer annyi dmg-em, ugyanannyi kill. És még szerep szerint is játszottam. Ráadásul béna is volt, mert nem tudott kinyírni egy 130hp-s svéd td-t. Nem elég, hogy az egész jármű egy nagy csalás, meg még az xp számításnál is ezeket részesítik előnyben. Mondhatjuk, hogy semmi haszna nem volt.

(#206357) peterson79 válasza hulp01 (#206356) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem azért, mert 8 ellenfelet felszpotolt, Te meg egyet sem, neki ráadásul ez a feladata.

De rohadtul nem értem Én sem, mert minden másban jobb vagy és a spotra többet kellett volna kapnia, de nem akkora a különbség...bár az a huszonpont elegendő. Jah, szerintem a spot miatt.

[ Szerkesztve ]

(#206358) ollie válasza hulp01 (#206356) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

28%-kal több assistod van, és ő kap extra xp-t assistra, te meg nem.

***

(#206359) Argh! válasza hulp01 (#206356) üzenetére


Argh!
aktív tag

Volt 0 dmg és 0 assist köröm (és nem én lettem az utolsó :D ), de pl lőttem kettő criticalt és arra is kaptam 150 xp-t, modul sebzés, gondolom, sebzéshez számolta.

[ Szerkesztve ]

(#206360) notika77 válasza kchryss (#206351) üzenetére


notika77
senior tag

Kötvényes marad, de nagyobb előnyt ad, mint most (+1%). A fejvadász felszerelések maradnak a jelenlegi szinten.

[ Szerkesztve ]

(#206361) Dobi 562 válasza Eugene Roe (#206348) üzenetére


Dobi 562
addikt

A lane-swap alatt konkretan mit ertesz?

Azt sokszor eszrevettem, hogy nem futottam el a tobbiekkel mikor mindenki "taktikailag visszavonult" mert ugy iteltem meg, hogy tudjuk tartani/nyerni a poziciot. Csak hat rankeden mindenki annyira felti a srafot, hogy inkabb elszalad es bizik benne le fog tudni adni meg par sebzo lovest a red line-rol, mert akkor hiaba bukjuk a csatat nem fog vesziteni semmit. Lehet tul rugalmatlan vagyok ehhez, meg az is kozrejatszhat, hogy miota feloldottak a karantent itt nalunk, heti 6 napot dologozok es munka utan faradtan gyengebben jatszok.

Kevesebb az idom is ami WoT-ra jut es most inkabb randomozok, az jobban kikapcsol mint a ranked. Div 1 rank 6 a vege, nincs kedvem tobbet jatszani vele. Ha az evad minden reszeben eljutok div 1-ig akkor is meg lesz az a 9-es amcsi reward tank + elobb-utobb meg lesz a kotveny a Kpzt 50t-re is.

Az biztos, hogy a kovetkezo ranked-nek mashogy fogok nekiallni. Ez az elso jo volt tapasztalat szerzesnek. Tapasztalatot akarok gyujteni addigra Obj 277-el, STB 1-el. A bonusz csatakat is okosabban fogom felhasznalni, Div 1 elejen ellottem a 30 vesztes csatas etapban az osszes duplazomat, inkabb rank 5-tol kellett volna pedig felhasznalnom oket, hogy haladjak.

(#206353) vJokka : koszi a kodot! :R

[ Szerkesztve ]

(#206362) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Aki esetleg azt tervezi gunmarkozni akar Tier 10-ben az most tegye, teli van 1-2k csatas jatekosokkal a random. Szerencsetlenek free frag-ek. Biztos jo nekik.

(#206363) jano_77 válasza Dobi 562 (#206361) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem is tapasztalat szerzés miatt volt jó, ez volt az első amit komolyabban csináltam. 10 tankokkal nekem is gyűjteni kell a tapasztalatot, mert alig játszom velük. Én pl már a legelején a kvalifikációs résznél elrontottam, mert azt hittem az csak arra van hogy letudjuk és kvázi azzal regisztrálom magam a rankedra. Most már tiszta, hogy azt komolyan kell venni mert ott lehet szerezni a sok bónusz csatát. :U

Equipment 2.0
Először is rohadjon meg a WG, hogy elveszi az ingyenes áthelyezés lehetőségét!
Másodszor én érzem csak úgy, hogy ez az egész változtatás csak arra lesz jó, hogy csökkentsék a játékosoknál felhalmozott kredit állományt? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206364) notika77 válasza jano_77 (#206363) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem az, hogy drágább is lett csak olyan ráadás, hátha nem veszik észre a userek. Ennél sokkal nagyobb a baj. Szerintem.

(#206365) e-newsee válasza vJokka (#206353) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem már nem fogadta el. :(

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#206366) Barret001 válasza Dobi 562 (#206362) üzenetére


Barret001
addikt

mindenki alacsony szinten játszik! 13 kört mentem,30% winrate...Tier 6 alatt.Van még lejjebb? Kipróbálom :D Ez siralmas,ami itt megy.

(#206367) jano_77 válasza notika77 (#206364) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jól értelmezem, hogy az update után minden felszerelés az összes tankról bekerül a depóba, kivéve az ingyenes cuccok!? Ha ez így van, akkor ez megint csak a lehúzásról szól! Játékosok nagy része nem olvas híreket, fórumot nem tudják milyen változások lesznek, vagyis majd meglepőnek és persze fogják a fejüket honnan szerezzenek goldot a levételre
Szerintem a WG-t ismerve ez egy tudatos lépés hogy ismét pénzt húzzanak ki a játékosok zsebéből! :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206368) Argh! válasza jano_77 (#206367) üzenetére


Argh!
aktív tag

"persze fogják a fejüket honnan szerezzenek goldot a levételre"
Lehet majd venni creditért olyan leszedő bigyót ;)

[Demount Kits rész]

[ Szerkesztve ]

(#206369) notika77 válasza jano_77 (#206367) üzenetére


notika77
senior tag

Nem értelmezted jól :)
Csak a fejlesztett (lila) felszerelések kerülnek a depóba. Ha az 1.10-es patch után bizonyos felszerelést már nem tudsz feltenni egy tankra (pl. periszkóp heavy-re), akkor azok tier 4-7-es tankon rajta maradnak (működni is fognak?) és csak a következő patch-csel kerülnek a depóba. Tier 8-10-es tank esetén már most a depóba kerülnek.
A cikk alján van egy "táblázat" ikonokkal, hogy mi mire lesz konvertálva.

(#206370) notika77 válasza notika77 (#206369) üzenetére


notika77
senior tag

Úgy tűnik periszkóp mehet heavy-re, ez rossz példa volt. Talán a BC arty-kon a ventilátor és a kerekeseken a periszkóp lesz ilyen.

(#206371) 3 válasza jano_77 (#206363) üzenetére


3
senior tag

Nem a kreditet akarják elvenni, hanem a játékélményt. A legjobb játékosok eredményesebbek lesznek, a többiek átlaga nem fog nagy mértékben változni, de a csatánkénti eredményeik hullámzóbbak lesznek.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206372) kchryss válasza 3 (#206371) üzenetére


kchryss
addikt

Miért kedvezne a jó játékosoknak hogy kiszámíthatatlanabb lesz a játék? Ez pont nekik hátrány. A jó játékos eddig ki tudta számolni meddig tölt az ellenfél és hogy mikor spotolja az ellenfelet vagy mikor spotolja őt az ellenfél, ezután nem fogja tudni kiszámolni. A rossz játékosnak most sincs fogalma róla mikor miért került spotra, nem számolgatja ki meddig tölt és ezután sem fogják ezek érdekelni.

[ Szerkesztve ]

(#206373) 3 válasza kchryss (#206372) üzenetére


3
senior tag

Nem mondtam, hogy a kiszámíthatatlanság fog kedvezni a jó játékosoknak. Amiből te kiszámíthatatlanságot látsz kinőni, abból a jó játékosok lehetőséget, új erőt.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206374) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Caervarnon AX esete a kemperekkel tier 10-ben. A csapatbol aki 0-1 sebzo lovest adott le az vegig a red line-on kempelt (kiveve a T-10, o egyedul yolozott bele az ellenfel lemmingjeibe). Biztos jo nekik. :DDD

(#206375) Barret001


Barret001
addikt

Tegnap rászántam magam,hogy javítok a statisztikámon...

(#206376) Dobi 562 válasza 3 (#206373) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kchryss eleg jo jatekos, talan adhatnal a velemenyere...

(#206377) Dobi 562


Dobi 562
addikt

STB-1 8k kombinalt asz.

Replay. Ha valakit erdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#206378) hulp01


hulp01
senior tag

Na, akkor egy újabb rejtvény. Ő miért kapott akármennyi xp-t is assistra (tudom, nélküle se lettem volna benn az első tízben)? Nekem 380 assist dmg-em volt, és ugyanennyi xp-t kaptam (mármint az assist sorban).

Aztán egy újabb szösszenet:

És még a mi fv-nk óbégatott, hogy miért nem akar senki támadni. Hát azért b+, mert a medek nagy része egylövéses ezeknek a szörnyeknek. Amit az obj140 15mp-es pályafutása ékesen bizonyított is.

[ Szerkesztve ]

(#206379) Dobi 562 válasza hulp01 (#206378) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az xp-s kerdesre nem tudom a valaszt de az a sok TD-s csata nagyon durva. En szerencsere meg a kvalifikacio alatt sem lattam ennyi TD-t a rankeden egyszerre. Olyan mintha rendes random MM lenne annyi kulonbseggel, hogy 3 EBR helyett csak 1 van. :D

[ Szerkesztve ]

(#206380) jano_77 válasza notika77 (#206370) üzenetére


jano_77
nagyúr

Van létjogosultsága szerintetek periszkópnak heavy tankon?!? :F

Barret001: belehuztál rendesen abba a statisztika javításba ;]

Dobi: biztos megnézem az STB csatát mert szeretnék tanulni azzal a tankkal. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206381) hulp01 válasza Dobi 562 (#206379) üzenetére


hulp01
senior tag

Valahogy ezeket én mindig kifogom. Tegnap is belefutottam egy fv-be rankeden. Pont rám nézett és pont volt ideje egy lövésre. 1600 körüli hp-m volt. Nem egylövésezett. Az csak 1400-at vitt, a maradék leégett. :( Utána ő is egyből kilövésre került. De ezzel a lövéssel plusz még eggyel valami 2400 sebzéssel ő végzett a csapata élén. Nem lehetett túl megerőltető ez a csata neki, és a jutalma két chevron lett.

(#206382) Eugene Roe válasza Dobi 562 (#206361) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Igen, kb. ezt értem ez alatt :) az a baj, hogy nem tudod tartani a pozíciót, max leadsz néhány lövést, de a kill-t többre értékeli a játék, mint a dmg-t. Több meccset is hoz le, én is sokat maradok utolsónak itt-ott, de ugye 1v1 is művészet progettóval megölni valakit max hp-n, mert a kumulatív könnyen elnyelődik, az alapot meg ki tudja játszani egy 430u vagy bármelyik heavy, nem még ha 1v2, 1v3 van.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#206383) ollie válasza hulp01 (#206378) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Neked volt spotod? Neki volt 3, lehet, hogy azért kapott assist XP-t.

***

(#206384) Barret001 válasza hulp01 (#206381) üzenetére


Barret001
addikt

Tegnap light tankkal mozgás közben a spotlámpa villanás pillanatában szedett ki az arty...Már meg sem lepődöm semmin.

(#206385) peterson79 válasza Barret001 (#206384) üzenetére


peterson79
őstag

Ez most komoly vagy trollkodsz?

A spotlámpa 3 mp-el később villan, mint hogy spotoltak...

Az arra jó, hogy valahol, ahol nem vagy biztos a dolgodban kinézel a fedezék mögül és azonnal visszatolatsz, reménykedve abban, hogy éppen nincs senki sem ráfókuszálva arra a pontra. Ha ügyes vagy és szerencséd is volt, akkor a fedezék mögött jön a megerősítés, hogy igen, onnan Te látható vagy valaki számára. Ha még nagyobb a szerencséd, akkor esetleg még Te is felszpotolsz valakit, de az nem biztos, hogy az aki Téged látott szintén.

Akkor most megint megkérdezem, a kérdésed tényleg komoly volt vagy csak trollkodsz?

(#206386) vJokka


vJokka
aktív tag

Bónusz kód: RISINGFORPREMIUM20
"WoT Premium Account received. Expires 2020.08.03. 16:56:15."

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#206387) hulp01 válasza ollie (#206383) üzenetére


hulp01
senior tag

Azt már értem, hogy a spotra is ad, és ezért is lehetett neki több összesen, mert a múltkor ezt már megbeszéltük. Én azt nem értem, hogy azt miért az assistban számolná el. Az miért nem a normál xp-n van, meg rankeden valamennyi bónusz a harmadik sorban. Külön ki van emelve, hogy mennyi az assist dmg. Nekem az lenne logikus, ha ott nincs semmi, akkor nem kap semmit assist xp-t. De az a wg, ezeknél semmi nem működik normálisan.

vJokka, köszi a kódot, nekem elfogadta.

[ Szerkesztve ]

(#206388) Thrawn válasza vJokka (#206386) üzenetére


Thrawn
félisten

:R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#206389) hulp01


hulp01
senior tag

vasárnap délután van :D:

(#206390) jano_77 válasza vJokka (#206386) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi még elfogadta elvileg :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206391) Barret001 válasza peterson79 (#206385) üzenetére


Barret001
addikt

"A spotlámpa 3 mp-el később villan, mint hogy spotoltak..." Ezt mindenki tudja.Az arty célzásideje meg reakcióidővel együtt 3 mp ugye? Ja nem :D Előtte nem voltam spoton.

(#206392) Barret001 válasza vJokka (#206386) üzenetére


Barret001
addikt

Köszi! Elfogadta.

(#206393) TigerDzsó válasza vJokka (#206386) üzenetére


TigerDzsó
tag

Köszi :R

(#206394) jano_77 válasza hulp01 (#206387) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor itt a 60TP miféle XP-t kaphatott a sebzésért, mikor nem is lőtt egyetlen egyszer sem?!? Nincs sebzése közreműködésből! Akkor hogyan?!? Ezt mivel, hogyan magyarázzátok? :Y :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206395) Argh! válasza jano_77 (#206394) üzenetére


Argh!
aktív tag

Ja hogy nem is lőtt , érdekes

[ Szerkesztve ]

(#206396) Jadro


Jadro
veterán

Na letöröltem ezt a fost. Amikor 9 EBR van egy körben az már sok. Nálunk 5, ellenségnél 4+ egy Manticore. Mint egy forma-1 futam bakker. Vicc ez az egész. Már csak bosszúságot okoz, majd visszanézek még később, hátha sikerül normálisabb irányba menniük, bár nem remélem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#206397) vJokka


vJokka
aktív tag

Pár kör után nagyon bejön, kész felüdülés ranked után :DD

Tudom csak másod osztály, de egész jó kis csata volt. Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#206398) jano_77


jano_77
nagyúr

Na azért még ma utoljára csak rápróbáltam a ranked-ra és mit ad Isten pár csatával sikerült eljutnom 22:00-ra (kicsi túlzással) a DIV2/10 szintre vagyis feljutni a DIV1-be! :)) :DD
Kb mint a kisgyerek karácsonykor mikor megkapja az ajándékát, úgy érzem magam - igaz én sokkal többet melóztam érte. :B A lényeg, hogy sikerült. Ennél tovább már nem igen tudnék eljutni amúgy sem szerintem.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206399) ooloo válasza Jadro (#206396) üzenetére


ooloo
őstag

Innen már nincs visszaút .... ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#206400) nanus válasza jano_77 (#206394) üzenetére


nanus
senior tag

"Ment mint a tank" nem lőtt, de attól még okozhatott sebzést, saját magának :K :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.