Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#207801) e-newsee válasza 3 (#207800) üzenetére


e-newsee
addikt

Tényleg. :B
Mindegy. Jó lenne, ha leírná, mi az, amit keres, és hogy néz ki, hogy tudjunk neki segíteni.
Ha az expedíciós tokenre gondol, akkor kár volna lemaradnia róla, még ha tankot már nem is tud venni belőle. Valamire csak beváltják a feleslegesen megmaradtakat is.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207802) 3 válasza e-newsee (#207798) üzenetére


3
senior tag

Nem. A statját nem lehet megnézni, ahogy a press accountokét sem. Gondoltam, valami híresség, csak én nem tudok/találok róla semmit. Lehet, hogy valami WG-s belsőség.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#207803) 3 válasza e-newsee (#207801) üzenetére


3
senior tag

Az alap lenne, de mivel nem tette, inkább találgatok. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#207804) Met válasza e-newsee (#207799) üzenetére


Met
nagyúr

Várható hogy lesz még valami amit lehet ezeken a tokeneken venni?
Van 2500, 1500 az A46. Kulcsom nincs.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#207805) kchryss válasza 3 (#207802) üzenetére


kchryss
addikt

Hmmm akkor gondolkodjunk!
Ha nem lehet megnézni a statját mint a press acc-okét akkor abból mi következik? Az hogy ez egy press acc!
Kik szoknak press acc-on játszani? Streamerek, a wg cc program résztvevői.
Ha van egy ismert chessgenie nevű cc streamer akkor a chessgenius vajon kinek a press acc-ja lehet? :U

[2:56:30]-nál lép be rá.

[ Szerkesztve ]

(#207806) e-newsee válasza Met (#207804) üzenetére


e-newsee
addikt

Írtam azt is. A tankon kívül matricát, 2D stílust, ilyeneket.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207807) nomic


nomic
aktív tag

Holnaptól kedvezmény tankokra , fogyócikkekre, szabad XP átváltásra, 5x XP első győzelemért.... és nincs felszerelés akció. :F

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#207808) 3 válasza kchryss (#207805) üzenetére


3
senior tag

Túl naiv vagyok. Nem gondoltam, hogy ilyen magas lehet az a trágyadomb. Viszont legalább van a tetején koktélcseresznye. Egy döglött kakas csőrében. Szürreális WG bazár. Nincs átverés, azt kapod, amit látsz. Vedd meg még ma!

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#207809) 3 válasza nomic (#207807) üzenetére


3
senior tag

Tipikus WG. A játékos hisz a jóban, aztán kap egy sallert, hogy ráébredjen a valóságra.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#207810) sanya53 válasza e-newsee (#207799) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nagyon köszönöm a fáradozásod, de nem erre gondolok.
Tegnap is kaptam tokeneket és nem gyarapodott Rewards token.
Szerintem ez valami másféle token lehet, régen is osztogatták, de sosem tudtam felhasználni őket, mert nem tudtam hol vannak és mire jók.
Sajnos nem írja, hogy milyen tokent kaptam csak annyit, hogy "Gratulálunk kaptál 1 tokent vagy 100 tokent. Még sokszor akkor is ad, ha nem sikerül szinte semmit sem sebeznem és vesztes volt a csata. Nem nagyon értem én ezt, ha vesztes a csata akkor mire kapom a jutalmat? Nevetséges.

[ Szerkesztve ]

(#207811) peterson79 válasza sanya53 (#207810) üzenetére


peterson79
őstag

Ez a Tankrewards lesz. Van hozzá egy oldal, ott tudod megnézni, hogy mennyid van és mire tudod beváltani.
Ha elértél egy bizonyos pont mennyiséget, akkor bal oldalt alul fel kellene ugrania egy ablaknak magától. Ha arra rákattintasz, akkor elvezet az oldalhoz. Fejből nem vágom a címét, majd valaki okosabb megadja.

(#207812) Thrawn válasza peterson79 (#207811) üzenetére


Thrawn
félisten

tankrewards.eu

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207813) e-newsee válasza sanya53 (#207810) üzenetére


e-newsee
addikt

Hát akkor feladom. Te kapsz valami egészen különleges tokent, amit senki más. ;]
Viszont abból, amit most leírtál, a tankrewards tokennek kell lennie.
Más token jelenleg nincs a játékban, amit naponta szerezhetsz, és randomban is adja.
Azt, hogy mennyi van belőle, a játékon belül nem tudod megnézni, csak a tankrewards.eu oldalon bejelentkezve. Viszont az is ma reggel ért véget, tehát ma már nem fogsz kapni ahhoz semmit, de az eddig elért pontjaidtól függően választhatsz jutalmakat a fenti weboldalon. Ha mondjuk összegyűlt 1500 pontod (tokened), akkor választhatsz egyet a Tier I-es, és egyet a Tier II-es jutalmak közül is.

Ez az "event" minden hónapban van új nyereményekért. A legfelső szinten általában 3db T5-T6-os prémium tank közül választhatsz, vagy egy hét prémiumot, ha a tankok nem szimpik.
A küldetések a weboldalon fent vannak, de a játékban úgy találod őket (majd valamikor szeptemberben legközelebb), hogy "Szeptemberi tank jutalmak".
A lényege, hogy van egy olyan, hogy ha mész egy csatát, akkor kapsz rögtön 100 tokent.
A többi pedig olyan, hogy kell menned 10, 20, 30, stb. top 10 XP-s csatát valamilyen tierben, és akkor kapsz további 10, 20, 30, stb. tokent. Mindegyik küldetést egyszer lehet megcsinálni naponta.

Ahhoz, hogy a legfelső jutalom szintet elérd (tank választás), nem elég csak a napi 100 tokent begyűjteni. Szerintem nézd meg, ott hogy állsz, és gyűjtsd be a jutalmakat, ha még eddig nem tetted.

De ennél többet nem tudunk segíteni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207814) e-newsee


e-newsee
addikt

Azt láttátok, hogy változott a referral program is? Nem sokat, a tankok ugyanazok, csak most már 6 szakasz van, és lehet szerezni összesen 1500 kötvényt a parancsnoknak is, és az újoncnak is. :Y

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207815) Thrawn


Thrawn
félisten

Juteszembe, a "kaptál 1 tokent" a Gamescomos küldetésre írta ki, nem a tankrewards-osra.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207816) sanya53 válasza e-newsee (#207813) üzenetére


sanya53
aktív tag

Valószínűleg igazatok lehet.
e-newsee: Nagyon köszönöm a mindenre kiterjedő segítséged. :R
És persze mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat.
Jó játékot, kellemes napot és sok szerencsét az új kihíváshoz mindenkinek.

(#207817) szbalogh válasza Met (#207804) üzenetére


szbalogh
őstag

Hol lehet A46-ot tokenekért venni?

Nick: HE_Storm

(#207818) Met válasza szbalogh (#207817) üzenetére


Met
nagyúr

Oda kattintasz és a bal oldali oszlopba kell kattintani valamelyikre és utána jobb oldalon valamelyikre és ott lesz a tank, meg matricák, meg felszerelések.
Tudom nem nagy segítség, de nem otthon vagyok :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#207819) szbalogh válasza Met (#207818) üzenetére


szbalogh
őstag

Jaaa?! Köszi! A fene se tudja követni ezt a sok fizetőeszközt. :B
Bár állítólag nem érdemes elkölteni még, mert majd lesz valami jó ajánlat is benne?

Nick: HE_Storm

(#207820) sanya53


sanya53
aktív tag

Meg jött CS-52 LIS: 19,389.15 Ft
Hát nem olyan olcsó.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#207821) Met válasza szbalogh (#207819) üzenetére


Met
nagyúr

Nem tudom, ez engem is érdekelne:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#207822) szbalogh válasza Met (#207821) üzenetére


szbalogh
őstag

Megtaláltam az egyebek között. Hát, kell még 200 token :U

Nick: HE_Storm

(#207823) jano_77


jano_77
nagyúr

LOL....ez komoly!? Betesznek egy tankot - gondolom nem kevés kutakodást követően - közepesként, majd kb 1-2 hetet követően megváltoztatják a tank osztályát és heavy-vé avanzsálják, mert hogy:
"A tank történelmi leírása megváltozott." - menet közben? :F :U

A maraton nyerhető tankját meg BUF-olták.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207824) ollie válasza jano_77 (#207823) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit csodálkozol? A nemrég történt fejlesztési fa átalakításokkal több tank beosztása is változott, van ami medből heavy lett, heavyből med, medből light, és talán lightból is lett med.

***

(#207825) 3 válasza szbalogh (#207817) üzenetére


3
senior tag

A Crusader nem elég? 1500 érméért sok órányi játékra való személyes tartalékot vehetsz.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#207826) hulp01


hulp01
senior tag

Na, nekikezdtem a maratonnak. Az első három szint azért t10-ben nem olyan nehéz. Most a harmadik szintnél vagyok, az egyik top1 már megvan. A második szinte biztos, hogy előbb jön össze, mint az xp. Majd meglátjuk.

(#207827) 5-ös kezelő válasza szbalogh (#207822) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Súgjál, mit találtál. Van 2300 izém nekem is, de nem kell A46 és matrica sem. Ha nem nullázódik (?), inkább kivárnék. Hátha lesz vmi med v heavy a kínálatban.
VI-os kerekessel rajtoltam mint az őrült Mines közepébe, egyszerre értem oda az ellenfél Type 64 és Bourrasque tankjával. OP kerekesek.

(#207828) Imilenni


Imilenni
addikt

Ne felejtsétek bekapcsolni a Twitch-t, a droppok miatt.
Bár nem tudom mennyire értékes dolgokat dobhat, Escape from Tarkovnál elég jó dolgokat szoktak dobálni.

A referal programban mennyire lehet gyorsan haladni? Nagyon lassú mire a végére érünk?

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#207829) zodo válasza Imilenni (#207828) üzenetére


zodo
nagyúr

Ahogy hazaértem benyomtam, első fél óra után ez fogadott.

Rákattintva pedig valami t-shirt. :)

(#207830) ollie válasza zodo (#207829) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én persze megszámlálhatatlan World of Warships dropot kaptam, amit nem is játszok, de egy WoT-osat sem. :DDD

***

(#207831) Argh!


Argh!
aktív tag

(#207832) ollie válasza Argh! (#207831) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ÉS fogjátok is hordani a pólót? Mert én el nem tudom képzelni, hogy felvegyem nyilvánosság előtt. :DDD

***

(#207833) Argh! válasza ollie (#207832) üzenetére


Argh!
aktív tag

Nem hiszem, azt se tudják hol lakom, ideérni sem fog :D
Camo meg mindig jól jön, igaz hogy tele vagyok camoval, nincs is annyi tankom :D

[ Szerkesztve ]

(#207834) Imilenni válasza Argh! (#207831) üzenetére


Imilenni
addikt

Szóval esélyt nyertél arra hogy nyerj egy pólót? :D
Énis egy ilyet kaptam lol.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#207835) Argh! válasza Imilenni (#207834) üzenetére


Argh!
aktív tag

Játékon belül irt valamit csak befagyott és csak hibaüzenet jött. De igen valami olyasmi lehet, nem tudom hogy müködik.

(#207836) Imilenni válasza Argh! (#207835) üzenetére


Imilenni
addikt

"Stocks are limited to 2,020 t-shirts, so in order to make it as fair as possible, everybody who watches the stream for 30 minutes or more has the same chance to snap one up. You will receive a special Twitch notification to confirm your entry into the raffle. This does not mean that you have won a t-shirt. We will draw the lucky winners after the gamescom 2020 event. You will receive an e-mail with further details on how to claim your reward via the Wargaming Store. Delivery will be free and the usual Wargaming Store restrictions apply!"

Csak automata ajándék.

Press "F" to pay respects.

(#207837) Imilenni válasza ollie (#207832) üzenetére


Imilenni
addikt

Asszonynak alvópólónak jó lesz ;]

Press "F" to pay respects.

(#207838) Argh!


Argh!
aktív tag

Megint jött egy camo:
Nyugta Dátum: 2020. 08. 28. 19:14:35 "Waitangi nap" stílus hozzáadva

Ezeket mindenkinek adja?

(#207839) Argh! válasza Argh! (#207838) üzenetére


Argh!
aktív tag

Ok megtaláltam:

Guaranteed Drops. The longer you watch, the greater the reward:
the gamescom 2018 style and 10 Chocolate!the exclusive Waitangi Day style! :K

(#207840) kchryss válasza Argh! (#207839) üzenetére


kchryss
addikt

A legértékesebb amit kaphatsz az egy mutz.

Epic Drop
Just like last time, the luckiest ones among our viewers will be treated to a very special Drop! This time, you have the chance to take the very rare VIIISchwarzpanzer 58 home*!
Limited to one per account. If you receive a tank that you already own, you will be compensated in credits.

(#207841) Imilenni válasza kchryss (#207840) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha ott van bérlésben a garázsban, akkor mi lehet a szitu?

Press "F" to pay respects.

(#207842) kchryss válasza Imilenni (#207841) üzenetére


kchryss
addikt

Ez jó kérdés. :)
WG programozóinál nehéz megjósolni. Simán el tudom képzelni hogy kreditet ad, mert tévesen azt hiszi, hogy megvan a tank. De ha így is történne biztos megkapnád a tankot ha írnál nekik ticket-et szóval nem érdemes ezzel foglalkozni.

(#207843) zodo válasza ollie (#207832) üzenetére


zodo
nagyúr

Ja ja, nem nyertem meg csak esélyt hogy a gamescom után hátha benne leszek a limitált 2020 db tulajok közt.
Amúgy elteszem emlékbe és egyszer majd eladom ha majd már nem lesz WoT. :DDD

Néztem még egy fél órát a stream-et de nem jött semmilyen értesítés aztán kapcsolták Skill-t akit szintén kb. fél órát néztem.
Beléptem a játékba és ott fogadott 2 féle álcafestés + 10 csoki.

(#207844) Stigma.HC válasza zodo (#207843) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Elindítottam a streamet, leraktam tálcára és beléptem játékba. Most nézem az oldalon, hogy beesett nekem a pólós cucc. Pont nem érdekel :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#207845) kchryss válasza zodo (#207843) üzenetére


kchryss
addikt

Most nézem durván megdobta a host skill4ltu nézettségét. Jelenleg 7000-en nézik őt és csak 3000-en quickybaby-t. Nem is emlékszem ilyen nagy különbségre. :)

(#207846) Argh! válasza kchryss (#207845) üzenetére


Argh!
aktív tag

Az elején még 14 ezer volt :K

(#207847) zodo válasza kchryss (#207845) üzenetére


zodo
nagyúr

Átváltás után kb. 2 perc elteltével ~8600-an voltak.

(#207848) kchryss válasza Argh! (#207846) üzenetére


kchryss
addikt

Ez a 6500-7000 beállt már. Mondjuk ennek fele szerintem csak odakapcsolt és lerakta tálcára.

(#207849) Macka


Macka
veterán

Imádom.... lenne időm játszani, de laggol, mint a kurvarosseb. :W

(#207850) Imilenni válasza Macka (#207849) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem tudom megérteni, ha van drop - szóval nézik, miért laggol a játék? :F

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.