Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#206401) jano_77 válasza kchryss (#206299) üzenetére


jano_77
nagyúr

Utálom, hogy ismét igazad lesz! 3124 dmg kevésnek bizonyult, bár ebben a csatában 4500 körül kellett volna sebeznem kb. :O :W
T71 DA Tank ÁSZ

ez szuper zárása a mai napnak ahol 50% WR (4/2) mellett 5K WN8 zártam. :B

1.10 UPDATE:
Most akkor igaz az, hogy csak a lila és bounty cuccokat veszi le a WG és rakja a depoba frissítéskor minden más marad a tankokon?!? Vagy csak álcaháló, periszkóp és nagy javítók maradnak, minden más megy a depoba? Ugyanis nagyon fájdalmas lenne, ha minden tankról nekünk kellene leszedegetni a venti+töltésgyorsító+optika vagy stabi felszereléseket!? Jól gondolom, hogy ezek is mind bekerülnek a depoba és majd frissítést követően minden tankot újra fel kell szerelvényezni!? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206402) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nahh, délután meglett a bronz liga.... tankokat gondolom még lehet venni bármikor a 3 ranked szakasz közben? Vagy most kell mindenféleképpen?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#206403) xFreex válasza jano_77 (#206401) üzenetére


xFreex
aktív tag

Sajnos nem. Csak tier I -III-ig lesz leszedve a felszerelés és kerül be ingyen a depóba. Ezen felül csak azok a felszerelések kerülnek a depóba amik a változás miatt nem használhatók adott tanktípuson (pl olasz tier VIII + -osok és a töltésgyorsító.).
Leszerelő készletet kapunk max 30 db-ot a frissítés napján 1. belépéskor a tier VI +-os tankjaink számától függően, meg küldetéseket aminek a jutalma 3db leszerelő készlet lesz. + lehet majd venni ezüstért csomagban 3x5db-ot 215 K-ért, 25 db 1 milla, 50 db 1,75 milla áron.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#206404) Dobi 562 válasza wwenigma (#206402) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok! Mivel toltad a div 1-et?

Igen, végig meg lehet majd venni a Kpzt-t es a Progetto skin-t.

[ Szerkesztve ]

(#206405) wwenigma válasza Dobi 562 (#206404) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Köszi. :)

Első részében használható volt még az STB1/Kranvagn/60TP de a második felét 60TP/CGC párossal kellett befejezni...60TP 20/10 HE/KUM leosztassal.... :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#206406) peterson79 válasza Barret001 (#206391) üzenetére


peterson79
őstag

Őszintén szólva replay kellene szokás szerint, de már tökmindegy. Csaltak és kész.

(#206407) e-newsee válasza Barret001 (#206391) üzenetére


e-newsee
addikt

Nincs ott semmi csalás. Kib@szott nagy mákja volt. Pont arra járt a célzóval, te felvillantál, eleresztette, és eltalált. Egyszer-egyszer mindenkinek bead ilyeneket.
Kb. akkora mák kellett neki ehhez, mint nekem ehhez:
[link]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#206408) jano_77 válasza xFreex (#206403) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi a választ. :R
Még egy dolog: minél több tier6 rank van a garázsban annál több leszerelő kit jár? :F
Amúgy ez ismét egy újabb görény húzás a WG-től, mert rám eroltet vmit, amit én nem kértem, nem akartam és még én járok rosszul mert fizessek azért hogy le tudjam cserélni?! :F
Nyaljanak sót! :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206409) e-newsee válasza jano_77 (#206408) üzenetére


e-newsee
addikt

Amúgy én sem értem, miért függ a 6-os tankok számától. :F
Azt meg pláne, hogy nem szerelik le automatikusan az összeset.
Eddig a hasonló újításoknál ilyen szempontból jófejek szoktak lenni.
Miért esne az nehezükre, hogy leszerelnek mindent, és a frissítés utáni első belépésnél egy nagy üzenet fogadna, hogy "Hahó ember, az összes felszerelésed a depóban van, minden tankodról! Csaxólok!"
Vagy akár azt is megtehetnék, hogy az első csata indításnál feldobna egy üzenetet, hogy tudod-e, hogy leszereltük a cuccokat, így is indítod-e a csatát.Vagy valami.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#206410) hulp01


hulp01
senior tag

Végül div2 rank 7-en zártam. 2 chevronra voltam a 8-as szinttől, de aztán az utolsó két csata bukó lett, szóval maradt a rank 7. Azért az vicc, hogy 3-4 nap alatt simán felkerültem div3 rank 7-ről ide. Ugye ha nem szopat az rng és jönnek a győztes csaták, nem annyira nehéz. Jó, gondolom a vége felé egyre kevésbé voltak jók a játékosok is és könnyebben lehetett bekerülni az első 10-be/5-be. És még így is csak 47%-ig ment fel a winrate-em. Remélem a következő szezonban (ha lesz idegzetem nekiállni) azért az elejétől fogva barátságosabb rng-t kapok.
Azért tegnap is volt olyan csata, amikor az ellenfél ebr-ének első lövése full hp-ról ammorack-kel megsemmisítette a mi ebr-ünket, akkor tudtam, hogy ez a csata már biztos bukta. És nem is kellett csalódnom. Szinte semmi nem talált be, ami meg igen, az pattant vagy track.

(#206411) 3 válasza Dobi 562 (#206376) üzenetére


3
senior tag

Ha adok a véleményére, az kizárja, hogy tévedjen? Ha adok a véleményére, nem mondhatom el a sajátom?

Gondolkodtál már azon, hogy a föléd emelkedő játékosok miért/miben/hogyan jobbak nálad? És azon, hogy te miért/miben/hogyan vagy jobb a nálad gyengébbeknél?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206412) 3 válasza e-newsee (#206409) üzenetére


3
senior tag

Túl korrekt lenne. Én nagyjából úgy csinálnám, ahogy csinálják, de a járműveken hagyott felszereléseket egy alkalommal ingyen leszerelhetővé tenném. Természetesen valamilyen korlátozással, például az ötvenedik csata után már nem lehetne ingyen levenni az adott felszerelést. Sőt, egy végső határidőt is alkalmaznék, mondjuk a patch kiadása után két évet.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206413) 3 válasza jano_77 (#206408) üzenetére


3
senior tag

A tier 6-10 tankok számától függ a kapott leszerelő készletek száma. A kolléga is azt írta, hogy "tier 6+". :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206414) jano_77 válasza 3 (#206413) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ok rendben. De ha van 10 db tier6+ tankom, akkor kevesebbet kapok, mintha van mondjuk 98 db? Mennyi az annyi, azt lehet tudni?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206415) xFreex válasza jano_77 (#206414) üzenetére


xFreex
aktív tag

"all players will receive a number of Demount Kits equivalent to the number of Tier VI–X vehicles in their Garage, but no more than 30 Demount Kits per account"

Maximum 30db
tippre szerintem 1/tank :U és akinek kevesebb van mint 30 tankja VI-os szint felett akkor pech akinek meg több azt meg megszopta. (én is)

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#206416) Barret001 válasza e-newsee (#206407) üzenetére


Barret001
addikt

Így van,én is erre gondoltam.Csak az a vicc,hogy ezek a véletlenek halmozottan összejönnek,mikor vesztésre vagyok ítélve.Tegnap 2 kört mentem,nem volt kedvem játszani...Természetesen 2 nyerő kör lett,jó átlagteljesítménnyel :)
A belinkelt bónuszkód miatt léptem be. ( vJokka )

(#206417) peterson79 válasza jano_77 (#206414) üzenetére


peterson79
őstag

Azt ajánlják, hogy még patch előtt szedjünk le minden ingyenest. Aztán elgondolkoztam, hogy annyi minden szarra kidobtam már pénzt és semmi értelme nem volt...majd itt is meglátom mi marad, mi jön és majd szarom el az aranyat, nem izgat...

(#206418) e-newsee válasza peterson79 (#206417) üzenetére


e-newsee
addikt

Persze, szedjünk le mindent, csak én pl már egy hete nem léptem be, és még egy hétig legalább nem is fogok tudni.
Amúgy ez a leszerelő cucc is olyan, hogy ha épp úgy van felszerelve a tankod, akkor tankonként 3 kell. Ők meg adnak max 30-at. Szóval ez egy nem kis lehúzás. Az, hogy egy karácsonyi szezon után bedobnak egy feketepiacot, hogy kihúzzák a felhalmozott kreditet, az oké, egye fene. De most, egy ranked szezon után? Rengetegen játszottak, és azért a ranked nem az a farmolós esemény. Inkább üres a kassza sokaknál.
De hát mindegy, ez van, ehhez kell igazodni. Legalább sokan kipucolják a garázsból a feleslegesen megvett tech tree tankokat, mert kell a kredit.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#206419) Barret001 válasza peterson79 (#206406) üzenetére


Barret001
addikt

Természetesen van replay! Szokás szerint :) 30 perc alatt megtaláltam.

[replay]

(#206420) nomic


nomic
aktív tag

Eleinte féltem ettől a VK-tól, de rájöttem, hogy nem harap, igazi kezesbárány. Végre egy jó szorzós meccs, második Tank ászom ezzel a kis bestiával 15 meccs alatt. :DD

És ha már itt tartunk, Indien-Panzer használható? Már 2-3 tervrajzot megkaptam rá, és van elég a tech-tree átdolgozásból, hogy át tudjam ugrani.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#206421) 3


3
senior tag

Közületek megfordul valaki rendszeresen a hivatalos fórumon? Azért kérdezem, mert ha tényleg buffolják a Progetto 46 töltésidejét, akkor szerintem jogos kérnünk, hogy az összes töltésgyorsítóval felszerelhető prémium tankot ugyanúgy buffolják. Ha valaki megfelelő angolsággal felveti majd a fórumon, csatlakozom hozzá.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206422) Silverr válasza 3 (#206421) üzenetére


Silverr
aktív tag

Buffolják de többé nem szerelhető fel töltésgyorsitóval. A többitől pedig nem veszik el tudomásom szerint és nem is sok van belőlük.

(#206423) e-newsee válasza 3 (#206421) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem szerelhető fel töltésgyorsítóval, hanem elvették tőle is, de cserébe a töltésgyorsítós időre csökkentették a töltésidőt.
Tehát elvben nem kapott sem buffot, sem nerfet. Amiért ez mini buffnak tekinthető, az az, hogy ezután a töltésgyorsító helyett tehetsz majd mást (pl ventit), ami szintén csökkent minimálisan a töltésidőn.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#206424) 3 válasza Silverr (#206422) üzenetére


3
senior tag

Szerintem elég sok prémium tank van, ami csatában találkozhat a Progetto 46-tal...

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206425) peterson79 válasza Barret001 (#206419) üzenetére


peterson79
őstag

Hazaérek ígérem ezzel kezdem az otthon töltött időmet, ha már szántál rá fél órát ;)

Más. Az mindenkinél úgy van, hogy ha az RNG adja, akkor minden összejön az adott csatában, de ha nem adja, akkor semmi lövés nem megy be?
Tegnap már majdnem sírtam, hogy az első 20 meccsen egész jól ment, aztán megnéztem egy doku-sorozatot meg kajáztam (45 perc) és amikor folytattam szinte minden visszájára fordult. Pattint, leesik a lövedék a cél előtt, nem üti át, sorolhatnám, de z egy meccsen belül. Égnek állt a hajam, olyan dolgok történtek. Ki is léptem a francba, nem erőlködtem vele sokáig...

(#206426) Thrawn


Thrawn
félisten

wow, 2.5 GB a patch

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#206427) Barret001 válasza peterson79 (#206425) üzenetére


Barret001
addikt

" ha az RNG adja, akkor minden összejön az adott csatában, de ha nem adja, akkor semmi lövés nem megy be?" Ez szó szerint így van. Itt nincs egyenletes teljesítmény,ellenben hullámvasút az van bőven...Legalább is nálam szó szerint ez van.Meghozza az ember kedvét a játékhoz...És a csapat is krumpli ilyenkor,hogy még csak ne is nyerjünk.

Tegnap 2 kört mentem,de nem volt kedvem játszani! Pedig érzésre nagyon adta!

[ Szerkesztve ]

(#206428) Dobi 562 válasza 3 (#206411) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem. Igen. Igen. Igen.

(#206429) jano_77 válasza peterson79 (#206425) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pontosan így szokott működni nálam is! Ha az első 2-3 lövés nem megy be, mert leesik, pattan vagy csak úgy eltűnik, akkor tudom, hogy azt a csatát NEM szabad nyernünk és nem is nyerjük meg! :N

(#206415) xFreex : aha, na pontosan ettől tartottam! Ez rohadt nagy lehúzás a WG-től! Rám erőltet vmit, aminek nem is biztos, hogy örülök, szükségem van és még fizessek is majd egy jó csomó kreditet!? Akkor fussunk neki utoljára mivel a ma este az utolsó a pöcs előtt, amikor még lépni lehet.
1. ingyenesen leszedhető periszkóp, álcaháló és javító kit le kell szedni, mert a frissítést követően goldba fog kerülni. Ez tiszta.
2. a lila cuccokat automatikusan leszedi a WG és beteszi a depóba - reméljük, mindenesetre este csinálok mindenről is screenshot-ot.
3. a normál felszereléseket, amik eddig goldért lehetett leszedni azt nem szedi le a WG automatikusan, hanem ha én mást szeretnék kipróbálni, akkor magamnak kell leszedni goldért most vagy a pöcs után - ez végül is mindegy, nem változtat a lényegen. Vagyis ha egy heavyn jelenleg van stabi+töltésgyorsító+optika akkor ez maradni is fog abban az esetben, ha kompatibilis lesz a frissítést követő slotokkal!?

Jól értelmezem a dolgot? És maximum 30 leszerelő kit-et kapok, ami kb 10 tankra elegendő - kivéve, ha nem mind a hármat szeretném cserélni, hanem mondjuk csak egyiket.
Amikor már azt gondolná a játékos, hogy nem tud több bőrt lehúzni róla a WG, akkor jön a WG és bebizonyítja, hogy de bizony tud! GG WG :W :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206430) peterson79 válasza Barret001 (#206427) üzenetére


peterson79
őstag

Pedig azt hinné az ember, hogy lövésenként számolja, de ezek szerint inkább session van...1 óra jó, 2-3 szar :((

(#206431) ollie válasza Thrawn (#206426) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, ebben kúrják el a felszerelés rendszert.

***

(#206432) vJokka válasza Thrawn (#206426) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nekem ez az előtöltés valamiért nem igazán akar működni, pedig be van pipálva a WGC beállításainál (rendszergazda módban van futtatva). Erre esetleg van valakinek ötlete?

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#206433) dualface válasza jano_77 (#206429) üzenetére


dualface
tag

Most olvasom ezt a leszerelősdit és ez k*rvára nem korrekt megoldás.

Minden más játékban úgy oldják meg ezeket, hogy ha nem a játékos miatt van pl skill/talent módosítás, hogy mindenkinek resetelik és ingyen újraoszthatod a pontjaid.

Jelen esetben is az lett volna a FAIR megoldás, hogy minden tankodról lekerül a depoba az összes felszerelés, és majd eldöntöd mire mit raksz fel....esetleg a haszontalan felszereléseket eladod, veszel helyette mást. (és itt is a teljes árú visszafizetés lenne a korrekt, de ezt még el is nézném)

Nem is értem ezt a 30db szart amit adnak....ki találta ezt ki...ennyire nincs eszük, hogy ez credit "bevétel" mennyire nincs arányban a felháborodással amit okoz egy ilyen húzás...

Egy ekkora cégnél tényleg nem volt egy ember, aki azt mondta volna erre, hogy Te Vlagyimir, ez egy istentelen hülyeség, gondold végig még egyszer!

A sok játékos akiknek 100+ tankjuk van, mennyi creditet kell elbasszon csak arra, hogy leszerelje/kicserélje a felszerelést, amire a fejlesztők módosításai miatt szükséges megtenni.

Még egy játéknál se hallottam ilyet, de komolyan. Ti tudtok bárilyen játékot, ahol nem volt ilyenkor automatikus ingyen reset?

(#206434) Thrawn válasza ollie (#206431) üzenetére


Thrawn
félisten

Majd megszokjuk ezt is, én már az EBR-eken sem bosszantom fel magam.

vJokka: előbb-utóbb nálad is elkezdi előtölteni, gondolom a terheléselosztás miatt nem egyszerre küldik ki mindenkinek. Szerintem a patchelés sem lesz kész a beígért időre, az utóbbi időben mindig volt csúszás. A tankrewards-os küldikkel is csúsztak egy napot, így pont lemaradtam a tier V-ös cuccokról...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#206435) kchryss


kchryss
addikt

Bounty felszerelések működése marad olyan mint most? Még nem okosítottam fel őket kreditért, meg fog maradni így ez a fajta felszerelésem és ugyanannyi kreditért tudom majd okosítani mint most?
Kötvényes felszerelések rendszere megmarad és ugyanannyi kötvénybe fognak kerülni az új felszerelések mint most?

(#206430) peterson79
Nálam lövésenként számolja. Csomó csatám volt ahol csatán belül változott a szerencsém akár pozitív akár negatív irányban.

[ Szerkesztve ]

(#206436) notika77 válasza kchryss (#206435) üzenetére


notika77
senior tag

Nincs szó más változásról, mint a dedikált slot, amiben bizonyos felszerelések nagyobb bónuszt adnak. Illetve a lilák kapnak plusz százalékot, hogy meg lehessen őket különböztetni a fejvadász cuccoktól. A mai tesztszerveren ugyanannyiba kerül a felokosítás és a lila felszerelés is.

(#206437) 3 válasza Dobi 562 (#206428) üzenetére


3
senior tag

Karácsonyra látszódni fognak a változások, ha a WG más nagy módosítást nem tesz be addig a játékba.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206438) 3 válasza dualface (#206433) üzenetére


3
senior tag

Ez a WG... A játékosok azért játszanak a WG játékával, mert szeretnek szopni. Vicces, mert igaz. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206439) 3 válasza notika77 (#206436) üzenetére


3
senior tag

A fejlesztett bounty felszerelés is megkapja a bónuszt.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206440) notika77 válasza 3 (#206439) üzenetére


notika77
senior tag

Olvasd újra!

(#206441) dualface válasza dualface (#206433) üzenetére


dualface
tag

No, most beléptem pár hónap kihagyás után és egyetlen tankomon sincs semmi álcaháló/periszkóp...

Valószínű hogy mod szedte le és nem a wg, de ha pl sok tankod van lehet érdemes feltenni ezt a modot, ami automatán felteszi leveszi ezeket a felszereléseket. Legalábbis ha nagyon sok tankodon van ilyen spórolhat némi időt.

(#206442) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kreditet akarok farmolni. Tegnap este is inditottam egy kredit booster-t, most is az elobb. Pz 58 (Mutz) lenne az elsodleges tank farmolasra. Zsinorban 5. tier 10-et kaptam vele. Szerk.: 6.-ot.

Kozben a masodlagos tankkal az 50TP Protoval mentem par tier 6-8 csatat is.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de en szivesen jatszanek csak egy tieru csatakat vagy maximum +/1 tiert. A Mutz peldaul rohadtul elveszett tier 10-ben, foleg ugy, hogy olyan csapatok vannak ahol 2k sebzessel top 3-ban zarok. En kiegyeznek egy olyannal is, hogy nem rak csak tier 8 ellen. Tier 6 ellen nem sem szeretek jatszani mert fejetlenseg van a csatakban, meg tier 10 ellen sem ahol free frag vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#206443) peterson79 válasza dualface (#206441) üzenetére


peterson79
őstag

Holnaptól él az 1.10. Valamikor éjszaka állnak le, szokásos időpontban, hogy minél kevesebb legyen a zűr...bár ettől függetlenül, ez sem jön nekik mindig össze :C :D

(#206444) peterson79


peterson79
őstag

Ezt amúgy láttátok? [MAP Re-worked!]

Ruinberg nagyobb lesz és kivesznek pár épületet, meg a satöbbi, olvassátok. Még talán jó is lesz. :)
Ezen felül Cliff és Prohorovka is változik. Előbbi is kap jópár változtatást, épületek kerülnek át vagy tűnnek el, másként fog kinézni a középső találkahely, a domb és a banán vagy akárhogy is hívják is más lesz. Utóbbit nem nagyon, csak 3 helyen módosították, de lehet jelentős változás lesz csaták szempontjából. Möglássuk...

(#206445) peterson79 válasza Dobi 562 (#206442) üzenetére


peterson79
őstag

Váltogasd sűrűbben a tankokat, bár elvileg úgy van beállítva, hogy, ha sokat szopat 10-ben, akkor utána átrak 8-asok közé. Nekem TS-5 a kedvencem, azzal elég sokat vagyok csak 8-ba. De többivel sem vészes, de ez szerintem mindig adott játékosállománytól és időszaktól is függ. Lehet nincs elég 8-as és azért rak be magasabb Tier-be, tudja a pék *asza..

(#206446) Dobi 562 válasza peterson79 (#206445) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kovetkezo ketto Pz 58-al tier 6-8, majd tier 7-8 volt. Ezutan valtottam 50TP prot-ra es megint tier 10. :DDD

(#206447) Dobi 562 válasza wwenigma (#206405) üzenetére


Dobi 562
addikt

60TP nagyon eros volt repesszel. Volt, hogy beertem pozicioba hull down-ba raktam a Super Conqueror-t, peakeltem es -900 HP ket 60TP-tol, repesszel lottek telibe a toronyfrontot.

Arty-val az volt a problemam, hogy amikor nyero szeriaba kerultem akkor sok volt a turbo-csata ahol nem sikerult beklikkelnem magam top 10 xp-be sem, olyan gyorsna veget ert a daralas.

60TP-n erosen gondolkodom, beszerezzem-e a kovetkezo rankedig.

Kivancsi vagyok arra is, hogy sikerult az EBR nerf, T100lt-t lehet eloveszem gyakorolni.

(#206448) popey37


popey37
addikt

ha valakinek kell az accom, privátban keressen meg.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#206449) ooloo válasza popey37 (#206448) üzenetére


ooloo
őstag

:Y

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#206450) Macka


Macka
veterán

Mikor is lesz az EU szerveren a verzió váltás? Holnap vagy szerda. Csak hogy mikor szedjem le a cuccokat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.